Personeel Personeel Personeel Personeel Personee Voor technici met gouden handen heef Baas Bedrijven projecten met allure. en mts n eau voor Elektromonteurs LTS/MTS BAAS ■v randstad uitzendburea U bent van harte welkom op onze Open Inschrijving voor Baas Bedrijven. Randstad vestiging Schuttersveld te Leiden: 24 mei, 10.00-13.00 uur. De Gooi-en Eemlander Assistent Hoofd Technisch Bedrijf m/v ZATERDAG 17 MEI 1997 Standaard Montage is, als onderdeel van Baas Bedrijven, werkzaam op het gebied van de zwakstroomtechniek. Tot de werkzaamheden behoren onder meer: groot kabelwerk, aanleg van telefoon- en CAI-netten, aanleg van data- en telefoonsystemen, montage in telefooncentrales, installatie van lichtmasten, onderhoud van systemen en het oplossen van storingen. ,n- Hou je van afwisselend werk waarin een elektromonteur zich kan uitleven, dan mag je onze open sollicitatiedag voor Baas Bedrijven niet missen. Want op dit moment zoeken wij elektromonteurs op LTS- - diverse interessante bereid zijn om binnen de Randstad te reizen. Randstad Uitzendbureau verzorgt de werving en selectie. Maar heb je echt gouden handen, dan behoort een vast contract bij Baas Bedrijven tot de mogelijkheden. BEDRIJVEN projecten van Standaard Montage in de Randstad. Heb je het certificaat 'Binnenwerk' in je zak, dan is dat mooi mee genomen. Maar is dat niet het geval, dan zorgen wij voor een gratis opleiding. Omdat je veel in kantoorpanden werkt, is een representatief voorkomen belangrijk. En omdat er op diverse locaties gewerkt wordt, moet je wel Kom naar onze open inschrijving als je er meer van wilt weten. Er zijn mensen van Baas Bedrijven aanwezig om je vragen te beantwoorden en je kunt - als je wilt - meteen solliciteren. Ben je verhinderd? Geen paniek. Dan bel je ons gewoon even voor een afspraak: (071) 523 60 03. Wij zijn gevestigd in Leiden op Schuttersveld 9. Randstad Uitzendbureau is met ruim 150 technische uni verspreid over heel Nederland hét uitzendbureau voor technisch werk op projectbasis. Voor Baas Bedrijven verzorgt Randstad de werving en selectie van alle tijdel medewerkers. Daarbij geldt doorgaans dat een aanstellj in vaste dienst bij gebleken geschiktheid tot de mogelijl heden behoort. BOUWBEDRIJF T. BAVELAAR BV zoekt ERVAREN ALL ROUND TIMMERMAN en LEERLING TIMMERMAN Gevraagd goede inzet ruime ervaring. Geboden goede werksfeer en goed salaris. Tel. 071-5892761. Bedrijvenweg 24, 2351 BC Leiderdorp of 06-54354504. Dagblad De Gooi en Eemlander Hoge Larenseweg 42 1221 AR Hilversum Telefoon (035)6 257 911 (035) 6 257 201 Dagblad De Gooi- en Eemlander bv is een zelfstandig onderdeel van de Hollandse Dagblad Combinatie bv HDC als Dagblad voor Gooi, Eemland, Vechtstreek en Almere Dagblad De Gooi- en Eemlander B.V., met de hoofdvestiging in Hilversurr is uitgev.er van regionale dag- en weekbladen en kabelkranten. De regional dagbladen De Gooi- en Eemlander en Dagblad van Almere verschijnen dagelijks in 't Gooi, Eemland, Vechtstreek en Almere. Voor zowel advertenties rekenen dagelijks ruim 150.000 lezers op hun krant. Dochteronderneming Goois Weekblad B.V. geeft een drietal weekbladen u Wekelijks bereiken deze bladen 172.000 huishoudens in genoemde gebicde Tevens wordt De Kabelkrant uitgegeven in vier edities, Hilversum, Bussun Gooi-Noord en Soest. Dit medium is zeven dagen per week operationeel. Gezamenlijk zijn bij Dagblad De Gooi- en Eemlander B.V. ruim 200 werkzaam. WIJ VRAGEN Dagblad De Gooi- en Eemlander wil ter versterking van het management op korte termijn in contact komen met kandidaten voor de functie van DE FUNCTIE De kandidaat zal, binnen enkele jaren, worden opgeleid voor de functie van Hoofd Technisch Bedrijf ter opvolging van de huidige functionaris. Gedurende de opleidingsperiode zal de kandidaat worden belast met o.a. analyse van organisatiestructuur en productieprocessen, het begeleiden van projecten op het gebied van automatisering en andere produktiennddelen. En indien gewenst, het opzetten van nieuwe organisatie-onderdelen. Bij gebleken geschiktheid zal de kandidaat groeien naar de functie van Hoofd Technisch Bedrijf en deel uitmaken van het managen V DE TAKEN - begeleiden - leidinggeve - advisering - projecten i - deelnemen erle. n de volgende taken aan de kandidaat worden toebedeeld: in het hoofd technisch bedrijf n automatiseringsprojecten aan de afdeling systeembeheer organisatie-aangelegenheden begeleiden op het gebied van huisvesting en logistiek ring van het Arbo beleid OPLEIDING EN ERVARING - algemene opleiding op middelbaar niveau - minimaal HBO-opleiding Bedrijfskunde en Informatie Technologie - kennis van Project management - sociale intelligentie op middelbaar niveau - hoge mate van stressbestendigheid - grafische achtergrond strekt tot aanbeveling - naast werkervaring is leidinggevende ervaring noodzakelijk Van de kandidaat wordt verlangd dat hij zich zal vestigen Leeftijdsindicatie: 25 - 35 jaar i Hilversum of directe omgeving U W REACTIE Indien u nadere informatie wenst kunt u zich richten tot de directie van Dagblad De Gooi- en Eemlander, de heer G.Arnold. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten a De Gooi- en Eemlander, Postbus 15, 1200 AA te Hilversum, ter attentie van de heer C S. Blok (Afdeling Personeel en Organisatie). Het Rekencentrum verzorgt de salarissen van een groot aantal instellingen, verspreid over het hele land. Het streven is gericht op het verlenen van een optimale service en het bewaken van de kwaliteit zodat de aan gesloten instellingen kunnen vertrouwen op een hoogwaardig product. Functie-informatie De medewerker die wij zoeken krijgt de volgende taken: - het coördineren van de direct met de productie samenhangende processen zoals helpdesk, operating en verzending; - het zorgdragen voor de kwalitatieve en tijdige productie van de salarissen; - bewaken en begeleiden van het hele proces van salaris verwerking en het oplossen van problemen die dit proces (kunnen) verstoren; - telefonisch en schriftelijk beantwoorden van complexe vragen en geven van adviezen met betrekking tot salarisvraagstukken, interpretatie van de CAO, loonbelasting, pensioenen e.d. aan klanten; - het begeleiden en instrueren van klanten, met name bij het in gebruik nemen van nieuwe pakketten; - verzorgen van presentaties en voorlichtingsactiviteiten inzake het salarispakket. Onze eisen De eisen die wij stellen aan de persoon die deze functie ambieert zijn: - een opleiding op HBO-niveau (SPD met salariservaring ol Praktijkdiploma Loonadministratie); - bekendheid met de CAO's in de gezondheidszorg en welz sector; - bekendheid met pensioenregeling PGGM; - beschikt over leidinggevende capaciteiten; - woonachtig in de omgeving van Leidschendam. Ons aanbod Wij bieden een functie met ruimte voor eigen initiatief bij et hecht team van medewerkers. Het salaris is in overeenstemir met de zwaarte van de functie en zal in onderling overleg w den vastgesteld. De overige voorwaarden - gebaseerd op hel rechtspositiereglement van de SDB - zijn zondermeer goed) noemen (ziektekostenregeling, spaarregeling, opname in he< pensioenfonds PGGM). Informatie Nadere informatie over de functie is verkrijgbaar bij de heer S.N. Weijers, hoofd rekencentrum en/of mevrouw D.H.G. Garsten, staffunctionaris P&'O, beiden bereikbaar telefoonnummer van SDB, (070) 3570800. Sollicitatie Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 2 weken na verschijning worden gericht aan de directie van SDB, management ondersteuning en dienstverlening aan zorginstellingen bv, ter attentie van de staffunctionaris P&O, Postbus 302, 2260 AH Leidschendam. Reeds nu staat vast dat de eerste gespreksronde zal worden gehouden op vrijdag 6 juni 1997. lanagementondersteuning ei dienstverlening aan zorginstellingei Rijnlands Zeehöspitium bestaat uit 4 centra: de Mytyl/Tyltylscliool op liet gebied van zorg op waal en ontwikkelt dicapi - kennis hebben van de mogelijkheden van de verstandelijk gelui capte kinderen; - ontwikkelingsdoelstellingen in concrete termen kunnen vertil - ontwikkeling volgend kunnen werken; - goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Wij bieden: - samenwerking met collega's in de cluster meervoudig gehand» - samenwerking met medewerkers van het revalidatiecentrum; - begeleiding beginnende leerkracht; - nascholingsfaciliteiten. De Mytyl/Tyltylschool 'De Vierbot' zoekt leerkrachten (m/v) i 38 uur per week voor een groep van 8 lichamelijk/geestelijk gehandicapte leerlingen op laag ZML n voor 30 uur per week voor de groep lichamclijk/gecrtclijk gehandicapte kinderen van 3 tot 5 jaar Algemene informatie: School 'De Vierbot' is een school voor lichamelijk en lichamelijk/gees telijk gehandicapte leerlingen van 3 tot 20 jaar. Er wordt onderwijs ver zorgd op het niveau van ZMLK (zeer moeilijk lerende kinderen) tot het niveau ivbo/mavo/havo/vwo Uiteindelijk doel is: elke leerling zodanig te begeleiden dat bij/zij later zo zelfstandig mogelijk als volwassene kan functioneren in de maatschappij. De school telt ca. 12(1 leerlingen. Functie-eisen: - afgeronde opleiding pabo; akte speciaal onderwijs is gewenst: - open. flexibel, enthousiast, invoelingsvermogen, goed kunnen luiste ren naar anderen (ouders, medewerken,), goed kunnen samenwerken; - open staan voor kritiek, reflecterend vermogen; - goede kennis van de ontwikkeling van kinderen; - salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden conform het RI'BO; Dienstverband: - het betreft een aanstelling voor onbepaalde tijd. Inlichtingen en sollicitaties: - inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij beer N. van der Geest, adjunct directeur, telefoon (071) 40 60 - schriftelijke sollicitaties voorzien van curriculum vitae kunt u w 28 mei 1997 richten aan: School "De Vierbot" t.a.v dhr. N. van der Geest Drieplassenweg 17 2225 JJ Katwijk SHORT TRACK UITZENDBUR0 zoekt met spoed: een telefoniste/receptioniste voor 30 uur in de week. Functie-eisen: Zeer goed in Nederlands/Engels en het leuk vinden om in een reprecentatieve internationale omgeving te werken. Verder zoeken wij jonge productiekrachten, leeftijd tot en met 20 jaar voor fulltime werk. Ten slotte hebben wij ook banen open staan voor assemblagemedewerkers met enig technisch inzicht Heb je interesse: bel of kom langs 071-5121224, Noordeinde 54, Leiden. SDB is een gestaag in omvang groeiende organisatie d vooral werkzaam is voor opdrachtgevers in de intramu ouderenzorg. SDB biedt zowel uitvoerende hulp als ai sering op het gebied van administratieve dienstverlenir automatisering, bouw- en huisvestingsvraagstukken, organisatievraagstukken. Op korte termijn zoeken wij ten behoeve van ons reki centrum een fulltime:

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 30