Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel ervaren Stansers en Plakkers (m/v) IA\ ERVAREN BUITENDIENST MEDEWERKER/STER RIJNDORP- MERCK SECRETARESSE (M/V) ts> Banen op de weg jcj -j: Vegvervoer Kansen in technisch werk da EHia Intergrafipak BV is een vooraanstaand producent van in offset bedrukte vouwkartonnages, bijsluiters, folders en zelfklevende etiketten aan de rol. De belangrijkste afnemers zijn gerenommeerde, vaak internationaal opererende bedrijven. Het gaat om verpakkende bedrijven in de farmacie, cosmetica en voedingsmiddelen industrie alsmede banken en verzekerings bedrijven We streven langdurige, vaste relaties na met onze afnemers, die steeds hogere eisen stellen aan levertijden, leverbetrouwbaarheid, flexibiliteit en service Voorwaarde blijft daarbij de zekerheid van een constante en hoge productkwaliteit. die gerealiseerd wordt binnen een beheerst productieproces dat voldoet aan GMP-richtlijnen. Om aan deze steeds hogere eisen te kunnen blijven voldoen investeren we continu in mensen, technologie en hulpmiddelen en worden bestaande werkwijzen en structuren kritisch beoordeeld Het bedrijf heeft 85 medewerkers in dienst en de beschikking over hoogwaardige en moderne apparatuur op de afdelingen prepress, drukkerij, nabewerking (stansen en plakken) en binderij werkend in wisselende tweeploegendienst, die bekend zijn met Bobst stansautomaten en Bobst Domino en Jagenberg plakmachines. Hierbij gaat onze voorkeur uit naar flexibel ingestelde \/akmensen, die met grote mate van technische kennis en gevoel er plezier in hebben om zelfstandig deze precisie-machines te kunnen afstellen en bedienen. Ook zij die in het bezit zijn van een afgeronde technische opleiding en opgeleid willen worden voor deze functies nodigen wij uit te reageren. Wij bieden de juiste kandidaten een bij de functie passend salaris en wij kennen goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Indien u geïnteresseerd bent in één van deze functies dan zien wij uw schriftelijke reactie met belangstelling tegemoet. Voor nadere informatie kan contact worden opgenomen met de heer A.A. de Lange, telefoon (0252) 62 24 22. Intergrafipak B.V., postbus 245,2150 AE Nieuw-Vennep van der meer assurantiën AA van der meer l/A\ hypotheken Zuideinde 7 - Postbus 42 - 2370 AA Roelofarendsveen Tel. 071-3319019. Fax 071-3314027. Ons kantoor maakt een gestage groei door en dat willen wij graag zo houden. Ook willen wij „ouderwetse" persoonlijke service blijven verlenen en dat kan alleen maar als ons huidige team versterkt wordt door een Spreekt het concept van totale financiële dienstverlening je aan en denk je zelf dat je de capaciteiten bezit om nieuwe en bestaande relaties van ons goed te kunnen adviseren? In dat geval zien wij je schriftelijke sollicitatie (voorzien van een foto) graag op korte termijn tegemoet. Als je trots wilt zijn op het werk dat je levert... Als je deel wilt uitmaken van een professionele organisatie... Als je op zoek bent naar een plezierige werksfeer. dan is de functie van ELEKTRO-TECHNISCH MEDEWERKER bij Rijndorp Installaties b.v. wellicht dé aangewezen functie voor jou! De functie houdf in dat je panelen en verdeelinrichtingen gaat samenstellen, materieel keurt en onderhoudt en na een inwerkperiode zelfstandig alle voorkomende werkzaamheden in ons magazijn verricht. Rijndorp Installaties is een elektrotechnisch aannemer die als waarborg- installateur actief is in de utiliteits- en woningbouw, maar ook zorgt voor inspecties in nieuwe, zowel als bestaande installaties. Wat vragen wij? Aangezien Rijndorp Installaties bekend staat vanwege haar hoge kwaliteits niveau en professionele aanpak, zijn we wel kieskeurig wat onze nieuwe medewerker betreft. We stellen daarom de volgende ej>en: Elektrotechnische opleiding VBO; Minimaal één jaar praktijkervaring als (hulp)monteur; Administratieve belangstelling; Flexibele werk in stel ling; De bereidheid vijf dagen per week te werken; en Een rijbewijs B-E zou mooi zijn. Wat bieden wij? Een perfecte job met een reële betaling en een plezierige werksfeer met een échte team-geest. Wat moet je doen? Als je denkt aan onze eisen te voldoen en belangstelling hebt voor deze baan, neem dan snel telefonisch of schriftelijk contact met ons op. Schrijf of bel naar: Rijndorp Installaties b.v. T.a.v. de heer C.L.M. Bosman Energieweg 45b 2382 NC Zoeterwoude Tel.: (071)541 55 00 jU GEMEENTE VOORHOUT De Zuid-Hollandse gemeente Voorhout heeft bijna n]W) 12.000 inwoners. Het is een dorp in de groei, want in de komende jaren komen er tenminste 2400 woningen bij. Voorhout, gelegen in de Duin- en Bollenstreek, combineert een rustige woonomge ving met de dynamiek van de Randstad. Het strand van de Noordzee ligt op fietsafstand en de voordelen van de grote stad zijn binnen handbereik, dankzij het plaatselijke NS-station en de A44. Bij het creëren van nieuwe mogelijkheden streven wij ook naar behoud van identiteit. Wij zoeken flexibele mensen die vanuit deze optiek zich thuisvoelen in een veranderende organisatie. De organisatie kent vier sectoren: Ordening, Werken, Welzijn en Middelen. Bij de sector Middelen, werkveld interne zaken, is door vertrek van de huidige functio naris per 1 juli 1997 de volgende functie vacant gemeentebode m/v fulltime (36 uur per week) FUNCTIE-INFORMATIE: De gemeente Voorhout heeft 1 fulltime gemeentebode en 2 parttime gemeente boden. De fulltime gemeentebode verricht zijn werkzaamheden tijdens de kan tooruren, maar kan ook ingeschakeld worden voor werkzaamheden-buiten kan tooruren. In hoofdzaak bestaat de functie uit: verzorging interne post; verzorging koffie en thee; •verzorging catering vergaderingen, bijeenkomsten e.d.; ■verrichten bodediensten bij huwelijken; verrichten boodschappendiensten; dagelijkse zorg voor interieur en exterieur gemeentehuis: beheer keuken en kantine, waarondeY inkoop; •verrichten van kopieer- en inbindwerkzaamheden. FUNCTIE-EISEN: Voor deze functie vragen wij iemand met een lbo/mavo-opleiding en met een flexibele en dienstverlenende instelling. DIENSTVERBAND: Aanstelling geschiedt voor 36 uur per week in een tijdelijk dienstverband. Na een half jaar zal dit, bij goed functioneren, omgezet worden in een vast dienst verband. SALARIËRING: Afhankelijk van opleiding en ervaring bedraagt het salaris minimaal f 2.330,- (aanloopschaal 3) en maximaal f 3.615,- (functieschaal 4). SELECTIE: Een persoonlijkheidstest kan deel uitmaken van de selectieprocedure. NADERE INFORMATIE: Nadere inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij mevrouw J.G.E.M. van der Gun, coördinator interne zaken, telefoon (0252) 26 56 10 of de heer j G- Beukhof, hoofd sector middelen, telefoon (0252) 26 57 60. SOLLICITATIES: Binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie kunnen schriftelijke sollicitaties worden gezonden aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Voorhout, Postbus 149, 2215 ZJ Voorhout. E. MERCK NEDERLAND B.V. is de Nederlandse marketing- en distributieorganisatie van MERCK KGaA (Darmstadt D.). Met ruim 100 vestigingen in 70 landen is MERCK wereldwijd vertegenwoordigd en levert het chemiscne en farmaceutische produkten, o.a. op het gebied van nart- en vaatziekten, metabole ziekten en neurologie. E. MERCK NEDERLAND B.V. is gevestigd in Amsterdam en maakt deel uit van een Benelux-organisatie. Voor de afdeling RESEARCH DEVELOPMENT v wij op zoek naar een i de Divisie Pharma zijn Werkzaamheden: ondersteuning van management en overige medewerkers secretariele/administratieve ondersteuning bij klinische onderzoeken Nederlands aanspreekpunt voor het Benelux-team verzorgen van correspondentie, agendabeheer en organiseren van vergaderingen Wij vragen: bij voorkeur secretaresse-opleiding of para-medische achtergrond enkele jaren relevante werkervaring ervaring met Word en Exel (Windows) beheersing Engelse taal in woord en geschrift verantwoordelijkheidsgevoel en zelfstandigheid teamgeest Voor telefonische informatie omtrent de inhoud van de functie kunt u contact opnemen met de heer Van Herwaarden of de heer Verweij (020 - 5811511). Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een C.V. kunt u tot 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: E. MERCK NEDERLAND B.V., t.a.v. de heer J. Verweij, afdeling Personeelszaken, Postbus 8198, 1005 AD Amsterdam. DE LOI ZOEKT OPROEPBARE MEDEWERKERS voor studievoorlichting en cursistenadministratie. Het gaat daarbij om het afhandelen van telefonische contacten met onze (toekomstige) cursisten, en het ver werken van de daarbij van belang zijnde gegevens op de PC. Je wordt ingeschakeld gedurende de perioden waarin het werkaanbod groot is en we alle inzet nodig hebben om de wensen van onze klanten snel en feilloos te kunnen realiseren. We vragen van je dat je: - minimaal 18 jaar bent - een vriendelijke telefoonstem hebt en een klantgerichte, commerciële instelling goed kunt omgaan met de PC - ook beschikbaar bent in de avonduren en op zaterdagen. Ervaring op het gebied van telefo nisch klantencontact, bij voorkeur telefonische verkoop, is een pré. Interesse? Bel dan snel even naar de heer H. Lardee: (071) 545 13 76. Hij zal je graag meer vertellen. Solliciteren doe je schriftelijk. Stuur binnen 10 dagen een briefje aan de LOI, t a v. de heer P.E.A. Brugts, Leidse- dreef 2, 2352 BA Leiderdorp. leidse onderwijsinstellingen Topa Verpakking is leverancier van een complete lijn verpakkingsmaterialen met afnemers in industriële- en handelsondernemingen. Topa Verpakking, onderdeel van de Topa Groep, is toonaangevend en innovatief op verpakkings- en distributiegebied. In onze bedrijfsvoering zijn wij modern en efficiënt. Voor de afdeling waar wij op maat gesneden verpakkingen voor onze relaties ontwikkelen zoeken wij een ervaren, zelfstandige, all-round VERKOPER BINNENDIENST m/v Funktie omschrijving - Telefonisch kontakt met klanten. - Ondersteunen van onze verkoop buitendienst. - Afwikkelen van offertes en orders op een geavanceerd computersysteem. - Afwisselende kontakten met toeleveranciers en andere disciplines binnen onze groep (ontwikkelcentrum, produktie, etc.) Schriftelijke sollicitaties binnen tien dagen richten aan de heer A. G. Kerkhof. Funktie eisen - Minimaal Havo niveau; kennis van de Duitse en Engelse taal is een pre. - Commerciële aanleg en communicatieve eigenschappen. - Enige ervaring in het bedrijfsleven. - Leeftijd 20-25 jaar. topa verpakking bv Veerpolder 7 2361 KX Warmond telefoon 071-3050777 De Gemeenschappelijke Personeelsdienst Wegvervoer verzorgt werk en scholing voor chauffeurs in het Beroepsgoederenvervoer Het werk kan zowel op uitzendbasis als in vaste dienst via de GPdW bij verschillende opdrachtgevers worden verricht. All-Roundchauffeurs m/v Wij zijn per direct op zoek naar chauffeurs die ervaring hebben op divers materiaal. Heeft u ervaring op de bakwagen, trailer en/of combinatie en bent u in bezit van het ADR-certificaat dan hebben wij gedurende de zomermanden werk voor u! Informatie bij Babette Hofstede, Tel. (071) 523 58 56, Leiden, Schuttersveld 9. Conventionele Combinatiechauffeurs m/v GPdWegvervoer is op zoek naar een aantal ervaren conven tionele combinatie chauffeurs voor de periode juni tot en met september. Het betreft diverse distributiewerkzaamheden in de regio. Bent u in deze periode beschikbaar en heeft u ervaring kom dan langs. Informatie bij Babette Hofstede, Tel. (071) 523 58 56, Leiden, Schuttersveld 9. Distributiechauffeurs m/v Voor een aantal van onze relaties zijn wij op zoek naar distri butiechauffeurs die gedurende de zomermaanden aan de slag wiiien en kunnen. Bent u in bezit van uw groot rijbewijs en chauffeursdiploma neem dan gerust contact met ons op. Informatie bij Babette Hofstede, Tel. (071) 523 58 56, Leiden, Schuttersveld 9. LTS-ers m/v Voor verschillende bedrijven is Randstad op zoek naar LTS-ers. We hebben verschillende vacatures voor all-round metaal werkzaamheden. Ben jij een spontaan persoon die graag de handen uit de mouwen steekt? Neem dan contact met ons op! Informatie bij Annemiek Schipaanboord, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Monteur m/v Wij zoeken iemand voor het plaatsen en vervangen van autoruiten en het plaatsen van zonnedaken bij een bedrijf in Wassenaar. Heb jij een technische opleiding en ben je in het bezit van een rijbewijs? Neem dan contact met ons op. Tevens zoeken wij een carrosseriebouwer met vijf tot zes jaar ervaring. Informatie bij Annemiek Schipaanboord, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Constructiespuiter/lasser m/v In Leiden zijn wij op zoek naar iemand die balken kan spuiten, bepalen van verflaagdiktes en verf kan mengen. De persoon moet flexibel ingesteld zijn en ervaring hebben. Bent u geïnte resseerd? Neem dan contact met ons op! Informatie bij Annemiek Schipaanboord, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Onderhouds-/servicemonteur m/v Voor een bedrijf in Lisse zoeken wij iemand voor het schoon maken en onderhouden van ketels en hulp bij storing. Kunt u zelfstandig werken en heeft u ervaring? Neem dan contact met Helpdeskmedewerker m/v Wij hebben momenteel meerdere vacatures voor helpdeskmede werkers op MBO-niveau voor bij bedrijven in Leiden en omstreken. Beschikt u over relevante werkervaring, neem dan contact op voor meer informatie. Informatie bij Annemiek Schipaanboord, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Hulpmonteurs m/v Wij zoeken met spoed hulpmonteurs met een opleiding LTS/MTS electrotechniek. Ervaring en een rijbewijs zijn een pre maar niet noodzakelijk. Diverse vacatures voor korte en lange tijd in zowel utiliteit als renovatie van kantoorgebouwen cq. bedrijfspanden. Ook voor vakantiebanen in de electrotechniek beschikken wij over verschillende mogelijkheden. Informatie bij Guido Letmaath, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. ir randstad uitzendbureau Oproepkrachten m/v O cc LU or> LU CC zo n 800 i dewerkers von NBB S REIZEN Voor de afdeling Reserveringen Tourope- rating op ons hoofdkantoor in Leiden zijn wij op zoek naar een aantal enthousiaste oproepkrachten. De werkzaamheden bestaan uit het aannemen van telefoni sche reserveringen van de NBBS Reiswin- kels en NBBS Reisagenten en het invoe ren hiervan in een geautomatiseerd reserveringssysteem. De oproepkrachten zullen zich met name bezighouden met reserveringen uit de Zonvakanties- en Wintersportbrochure Wat zijn onze verwachtingen? Allereerst hebben de kandidaten een vooropleiding op minimaal MAVO-/ HAVO-mveau, bij voorkeur aangevuld met een toeristische vervolgopleiding. De nieuwe collega's zijn in staat om zich snel nieuwe kennis eigen te maken, beschikken over goede communicatieve vaardigheden, een service-gerichte instelling, flexibiliteit en een grote mate van accuratesse We denken aan kandidaten tussen 18 en 40 jaar. Het is van belang dat de oproepkrachten zowel op doordeweekse dagen als op zaterdag beschikbaar zijn en bij voorkeur ook tijdens de schoolvakanties. REACTIES Kandidaten die geïnteresseerd zijn en aan de eisen voldoen, kunnen hun schrif telijke reactie binnen 10 dagen richten aan: NBBS Reizen BV. afd. Personeelszaken t a.v. mw M.H.H. van Dijk, Postbus 360, 2300 AJ Leiden, o.v.v. vacaturenr M759 Hoe ku" 'e'hriftelifke sollicitatie 'Kantoorinrichtingen bw P S»ing. gewend® om»— fcantooï*nriVil

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 29