Personeel Personeel Personeel Personeel Personei C Adviseurs m/v Rage ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN J Vandaag is morgen gisteren... medewerker polikliniek administratie m/v W.P. Hartwijk Zn BV Service- en onderhoudsmonteu vakantiehulpen m/v behaenk ZATERDAG 17 MEI 1997 Poliklinieken Inwendige Geneeskunde De Divisie Inwendige Geneeskunde vraagt zo spoedig mogelijk een: (38 uur per week) Vac.nr. 97.V.03.20.LD De polikliniekmedewerker heeft, samen met collega's, tot taak: - het voorbereiden en afwerken van spreek uren; - het begeleiden van spreekuren aan de receptie; - het typen van medische correspondentie m.b.v. dictafoon; - het te woord staan van patiënten, ook tele fonisch; - het bijwerken van medische dossiers. Functie-eisen: - MAVO/HAVO diploma; - NAMS of vergelijkbare opleiding; - ervaring met tekstverwerking en in het werken met de dictafoon; - goede contactuele eigenschappen; - kunnen werken in teamverband; - goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. De aanstelling vindt in eerste instantie plaats in tijdelijke dienst, tot 1 januari 1998. Hierna mogelijke verlenging met uitzicht op vast dienstverband. Salaris: het salaris bedraagt maximaal f 3.595,- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. De advertentie verschijnt in- en extern tege lijkertijd. De interne procedure zal eerst worden afgehandeld. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw A. Nubé- van Dijk, hoofd polikliniekadministratie vloer 4 (071 - 526 19 80). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoeslag 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de directeur van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief en envelop het vacaturenummer vermelden. ML Lifetime Spaarvormen is een landelijk werkend adviesbureau op het gebied van spaarplannen voor jonge gezinnen. Door onze innovatieve spaarproducten en professionele werkwijze zijn wij in staat ons uitermate slagvaardig eii succesvol in de markt op te stellen. De sleutelwoorden voor ons succes zijn teamgeest, kwaliteit en flexibiliteit. Als gevolg van onze sterke groei, zoeken wij ENTHOUSIASTE FULL-TIME SPAARADVISEUSES SPAARADVISEURS Na een door ons verzorgde interne opleiding bezoekt u geheel zelfstandig jonge gezinnen met als doel het adviserend verkopen van verschillende spaarproducten en spaarplannen op maat. Onze Teledeskteams hebben voor u de afspraken gemaakt. Wij bieden u de mogelijkheid om in loondienst een inkomen te ver werven van ƒ60.000,- met daarbij een royale onkostenvergoeding De ideale spaaradviseur vol doet aan onderstaand profiel: Bent u tussen de 25 en 40 jaar? Heeft u een opleiding op MBO niveau? Bent u ondernemend, doortastend en dynamisch? Bent u bereid vooral in avonduren te werken? Heeft u aantoonbare verkoopervaring? Beschikt u over een eigen auto? Herkent u zich hierin en is een vrije, uitdagende baan in onze kansrijke organisatie iets wat u aantrekt? Aarzel dan niet en stuur binnen 10 dagen uw sollicitatie met CV t.a.v. dhr. E.J. ter Velde. Bij eventuele vragen of voor nadere informatie kunt ook bellen: 033 - 4538300. LI F ET I ME Lifetime Spaarvormen BV, Postbus 1567, 3800 BN Amersfoort. CRAB GROEP (makelaars in assurantiën en onroerend goed), gevestigd te Leiden, Leiderdorp en Den Haag, is een professionele holding die. ruim 50 jaar de belangen van de cliënt centraal stelt. De ruim 50 medewerkers vormen het topproduct: "dienstverlening". CRAB GROEP bestaat uit een vijftal werkmaatschappijen. Tezamen vormen deze werkmaatschappijen een unieke combinatie op het brede en complexe gebied van assurantiën, pensioenen, financiële dienstverlening, onroerend goed en aanverwante fiscaal-juridische vraagstukken. CRAB GROEP Onze 2 directeuren zijn op zoek naar een zelfstandige directie-secretaresse met pit. Door uw huidige werkervaring weet u wat wij van een directie-secretaresse mogen verwachten. Wij voegen er echter aan toe. dat u gemakkelijk prioriteiten kunt stellen en daar waar nodig in zult grijpen. U weet met een half woord een opdracht vlekkeloos uit te voeren. Gezien de omvang van het bedrijf wordt u betrokken bij het hele "reilen en zeilen" van de organisatie. Bovendien deelt u de kamer met de personeelsfunctionaris, die nog wel eens uw administratieve ondersteuning vraagt. Op termijn verwachten wij van u, dat u in deze functie kunt doorgroeien naar de positie van management-assistente. De werktijden zijn van 08.30 uur tot en met 14.00 uur. Van deze werktijden kan niet worden afgeweken. Ben jij ad rem en part-time directie-secretaresse? vragen wij - - leeftijd vanaf 28 jaar - minimaal 5 jaar werkervaring in een soortgelijke functie - ervaring met windows 95 (word 7.0) HAVO/VWO aangevuld met een secretaresse opleidiru - representatief, stressbestendig en accuraat - notuleer ervaring is 'een pré - zowel in teamverband als zelfstandig kunnen werken - wat bieden wij - Naast uitstekende arbeidsvoorwaarden bieden wij u een prima salaris, een plezierige werkomgeving en een grote mate van zelfstandig werken. In eerste instantie bieden wij u een jaarcontract met eventueel de mogelijkheid tot een contract voor onbepaalde, tijd. - sollicitatie en informatie - Indien de bovengenoemde functie u aanspreekt, richt dan uw sollicitatie binnen 10 dagen aan: CRAB Groep, afdeling personeelszaken, postbus 2100, 2301 CC Leiden. Informatie: Arnold Ros (personeelsfunctionaris) of Patricia Koome (directie-secretaresse). Telefoon 071 - 5685647. Avery Dennison Corporation is pionier op het gebied van zelfklevende materialen en toonaangevend producent van een zeer gevarieerde range producten op dit terrein. Het Logistics Department, gesitu eerd in onze vestiging te Alphen aan den Rijn, draagt zorg voor een goed verloop van de logistieke en inkoopprocessen, zowel voor de Marking Films Division- Europe als voor de Merchant Products Division. Ter realisering van haar ambiti euze doelstellingen ziet Avery Dennison de noodzaak in van een logistieke heroriëntatie van de goederenstroom. Met een interne implementatie hiervan is reeds een start gemaakt. Voor een succesvol vervolg zijn we nu op zoek naar de daadkracht van een dynamisch (m/v) logistiek medewerker/inkoper die rechtstreeks aan de Materials Manager zal rapporteren. Met het oog op onze toekomst. En die van u. Door de beoogde wijzigingen helder in kaart te brengen, bent u in staat het in- koopbeleid van noodzakelijke grondstof fen, verpakkingsmaterialen etc. optimaal daarop af te stemmen. Dit betekent in eerste instantie aanpassing van de interne logistieke processtappen, om in een later stadium de externe aanvoer hierop naad loos te laten aansluiten. Door uw ervaring van zo'n twee a drie jaar in een vergelijk bare positie, begrijpt u dat de logistieke en commerciële verantwoordelijkheden die hiermee gepaard gaan aanzienlijk zijn. Planning, uitstippelen van aanlevertrajec- ten, projectmatige analyses, doen van aanbevelingen en uitvoeren van eventuele wijzigingen zijn enkele facetten die de veelzijdigheid van deze baan aangeven. Naast uiteraard de vele interne en externe contacten. Uw kwaliteiten Verwacht wordt HBO-niveau, aangevuld met een gerichte opleiding op het gebied van inkoop en logistiek (NEVI 1 en 2 en/of APICS/CIPM). Een goede beheersing van de moderne talen (ten minste Engels en Duits) en genoemde ervaring zijn even eens noodzakelijk, naast goede commu nicatieve vaardigheden, flexibiliteit, servicegerichtheid en uw streven naar teamwork. Tot slot noemen we uw dyna mische en initiërende instelling en uw analytische en kritische manier van werken. Wij bieden u een aantrekkelijke functie binnen een solide organisatie, een prima salaris en dito overige arbeidsvoorwaarden. Tot de gezonde werksfeer behoort tevens een rookvrije werkomgeving. En wat betreft de carrièremogelijkheden: die zijn voor vrouwen en mannen gelijk. Heeft u belangstelling? Richt dan uw schriftelijke sollicitatie, met up-to-date c.v. en vóór 31 mei a.s., aan Avery Dennison, Marking Films Division- Europe, t.a.v. Human Resources Department, Postbus 118, 2394 ZG Hazerswoude. Oók op Internet: www.jobnews.nl Avery Dennison Marking Films Division-Europe Postbus 118 2394 ZG Hazerswoude Telefoon 071 -342 15 00 AVERY DENNISON TAPIJT BEDDEN GORDIJNEN Hage is met 18 winkels een vertrouwde naam in Nederland met een uitgebreid assortiment tapijt, vinyl, laminaat, gordijnen, behang en bedtextiel. Voor onze vestigingen in Leiden en Zoeterwoude zoeken wij op korte termijn een VERKOOP-MEDEWERKER M/V Ervaren verkopers genieten de voorkeur, maar ook diegenen die enthousiast, representatief en klantgericht kunnen denken zijn van harte welkom. Bent u tussen de 18 en 25 jaar, hebt u minstens een MAVO-diploma en gevoel voor kleur en compositie? Dan krijgt u bij ons alle ruimte om een prima verkoopcarrière op te bouwen. Interesse? Stuur dan uw sollicitatiebrief met HAGE TAPIJT BEDDEN GORDIJNEN t.a.v. de afdeling personeelszaken Postbus 130, 2640 AC Pijnacker telefoon 015-3694940 RECEPTIONIST M/V In het AFP Preventie Centrum worden gezondheidsprogramma's, preventief en curatief, aangeboden in groepsverband. We zijn op zoek naar iemand met ervaring op administratief gebied. Tevens zijn goede contactuele eigenschap pen, een grote mate van zelfstandigheid, computerervaring en nauwgezetheid van belang. *Tot de taken behoren onder andere het ont vangen en te woord staan van de leden, het beheer van de bar en administratieve werk zaamheden. *Het betreft een deeltijdfunktie. De werktijden op dit moment zijn maandag en woensdag van 16.00 uur tot 23.00 uur en de vrijdag van 18.00 uur tot 22.00 uur. Tevens om de week een zaterdagochtend. Schriftelijke reaki kunnen tot 21 gestuurd word Preventie Nieuwe Beestenmarkt 7-11 2312 CG Leiden Postbus 2014 - 2301 CA Leiden Wij hebben plaats voor: Werkzaamheden: in burgerwerk kachels/geisers/cv ook installatie all round werk Sollicitaties uitsluitend schriftelijk. leeftijd: 18-25 jaar ibv rijbewijs technische kennis ervaring in het vak Het Kloosterverzorgingshuis Mariëngaerde/ Mariënweid- te Warmond biedt huisvesting en verzorging aan 120 oud religieuzen, mannen en vrouwen van verschillende ordef en congregaties. Voor de maanden juni t/m augustus hebben wij binnen de afdelingstearr van Mariëngaerde en Mariënweide nog plaats voor enkele Het betreft werkzaamheden binnen de verzorging en huishoudelijke dii De salariëring is afhankelijk van leeftijd conform de CAO-Verzorgingshui Indien u belangstelling heeft kunt u telefonisch een afspraak maken met mevrouw Mart Rijsbergen, afdelingshoofd, telefoon (071) 301 92 01. U kunt ook een brief schrijven aan de directie van het Kloosterverzorgingshuis Mariëngaerde/Mariënweide, Mgr. Aengenentlaan 3, 2361 GB Warmond. De Behaenk adviesgroep ervaart dagelijks het grote belang van een sterke persoonlijke betrokkenheid bij haar cliënten. Het is de basis voor optimale dienstverlening waarbij, naast kennis en inzicht, vooral vertrouwen een grote rol speelt Het resultaat hiervan is steeds een Voor onze vestigingen in De Lier, Hoek van Holland, Maassluis, Delft, Gouda, Nijmegen, Rotterdam en onze toekomstige vestigingen in Leiden, Öosterhout NB, Den Haag en Zoetermee komen wij graag in contact met serieuze financiële diensten, waarbij het vaak het afdekken van risico's. De behaenk adviesgroep richt zich in haar advieswerk zowel op de particuliere sector als op het bedrijfs leven en behoort met 100 medewer kers tot de grootste onafhankelijke financiële adviesburo's van Neder land. Het werkgebied i$ de randstad en midden-Nederlandmaar ook daarbuiten heeft de adviesgroep een De functie: Als zelfstandig financieel adviseur is het uw t« adviseren over alle produkten en diensten binnen de groep. U wordt hierbij ondersteund door o.m. fiscaal en civiel juristen en pensioendeskundigen. Moderne communicatie en computer apparatuur stelt u in staat snel en efficiënt prijs en voorwaarden van de diverse aanbieders (50 verzekeraars en 15 banken) te vergelijken. U beschikt hiermee over een uiterst krachtig concurrentiemiddel. Loondienst-agent vindt zijn draai bij Behaenk Peter van Rijthoven is heel gek kig met de stap die hij na 8 jas RVS gezet heeft. "Nu ben ikeöi De activiteiten van de behaenk Profielschets: Ik maak gebruik van de goodiï van een dynamische organisat- en van doeltreffende onder- I steuning via geavanceerde mak tingtechnieken, gericht op ome gezamenlijke toekomst. omvatten: - assurantiën - pensioenadvisering - fiscaal juridische diensten - financieringen - kredieten - hypotheken makelaardij o.g. adviesgroep Industriestraat 8 2624 BB Delft Telefoon 015-251 29 29 E-mail: Webmaster@behaenk.nl Http://www. behaenk.nl U heeft ervaring in het adviseren van cliënten en bent minimaal in het bezit van het assurantiediploma B en het rijbewijs B. U bent representatief en service-gericht. Uw goede contactuele eigenschappen maken u mogelijk een geschikte kandidaat. Als u ooit over een zelfstandige functie heeft nagedacht dan is dit uw kans. Uw beloning: U kunt rekenen op een inkomen dat geheel in overeen stemming is met uw inzet. De functie biedt optimale mogelijkheden tot verdere ontplooiing als financieel adviseur. Interesse? Stuur uw schriftelijke reactie voorzien van een C.V. naar: Behaenk Adviesgroep, t.a.v. Martin van der Zwan Postbus 476 2600 AL Delft Voor meer informatie kunt U tijdens kantooruren bellen met Martin van der Zwan, tel. 015-251 29 55 of 06-539 82 043. lijkheden en kan een kwaliteilspj tefeuille opbouwen. Nu hoefik geen enkele cliënt meer teleur Ie stellen want ik kan nu bij zeer m maatschappijen terecht. Ook mi ik gestimuleerd om van de uitsla kende in- en externe opleidingen I gebruik te maken".

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 26