OPEL THUISPAGINA HET MOTORHUIS Vondellaan 80, Leiden, (071) 5351800. Voor een werelddeal gaat u naar de Opel dealer De Opel dealer in uw buurt r f CORSA V E RKOO P FINANCIERING LEASING AANBIEDING i Onze showroomtoppers staan op scherp. Startklaar voor een proefrit. Stap in en ontdek de auto die functionaliteit en zuinigheid combineert met sportiviteit. Eén rit in de Corsa maakt duidelijk wat onovertroffen rijplezier betekent. Wat dacht u van de Corsa Sport? Met standaard o.a.: 1.4-motor Opel-veilig- heidspakket Opel Full-Size Airbag in hoogte verstel bare bestuurdersstoel buitenspiegels, bumpers en achterspoiler in carrosseriekleur getint glas info- display 6 speakers en dakantenne stuurwiel met lederen rand sportstoelen vóór sportief afgestemd onderstel toerenteller stuurbekrachtiging elektroni sche startblokkering elektrisch bedienbare ramen vóór. Afgebeeld: Corsa Sport, vanaf f 26.150,- (lichtmetalen velgen als optie leverbaar). Corsa vanaf f 21.950,-. De Strada is een nieuwe uitvoering binnen het Corsa programma. Met zijn bijzon dere "Navajo"-bekleding en specifieke badge op de voorportieren is het een exclusieve verschijning. Bovendien is de Corsa Strada standaard uitgerust met de nieuwe 3 cylinder-12 kleppen-ECOTEC-motor. Het is een motor die weergaloze prestaties levert en gemiddeld slechts 5,8 liter benzine per 100 kilometer Verbruikt. Ook zijn standaarduitrusting is zeer compleet met o.a.: Opel-veiligheidspakket in hoogte verstelbare bestuurdersstoel in delen neerklapbare achterbank getint glas bumpers en buitenspiegels in carrosseriekleur toerenteller stuurbekrach tiging 6 speakers en dakantenne elektronische startblokkering. Afgebeeld: Corsa Strada, vanaf f 24.450,-. Corsa vanaf f 21.950,-. Corsa Swing 3-deurs De Corsa is snel, wendbaar, economisch, veilig en milieubewust. Zo ook de Corsa Swing. Een veelzijdig Corsa model, en daarmee is niets teveel gezegd. Zijn indrukwekkende uiterlijk, toonaangevende prestaties en wendbaarheid passen pre cies bij uw manier van leven. Maar de Corsa Swing biedt in de eerste plaats onover troffen rijplezier! Standaard uitgerust met o.a.: Opel-veiligheidspakket in hoogte ver stelbare bestuurdersstoel getint glas bumpers in carrosseriekleur info-display (met weergave van tijd, datum, buitentemperatuur en eventueel radiofrequentie) toerenteller in delen neerklapbare achterbank 6 speakers en dakantenne elek tronische startblokkering van binnenuit verstelbare buitenspiegels. Afgebeeld: Corsa Swing 3-deurs, vanaf f 23.950,-. Corsa vanaf f 21.950,- Corsa Swing 5-deurs De Corsa Swing 5-deurs biedt veel meer dan u van een compacte auto zou verwachten. Om te beginnen een ruime instap voor 5 personen, maar ook volop comfort en vooral heel veel rijplezier. Dit laatste mede dankzij de revolutionaire l,0-12V-motor die o.a. leverbaar is op de Corsa Swing. Een wonder van techniek dat zorgt voor volop pit én zuinigheid. De Corsa Swing 5-deurs, standaard uitgerust met o.a.: Opel-veiligheidspakket in hoogte verstelbare bestuurdersstoel getint glas bumpers in carrosseriekleur info-display (met weergave van tijd, datum, buiten temperatuur en even-tueel radiofrequentie) toerenteller in delen neerklapbare achterbank 6 speakers en dakantenne elektronische startblokkering. Afgebeeld: Corsa Swing 5-deurs, vanaf f 24.950,-. Corsa 5-deurs vanaf f 23.650,-. Een compacte auto met royale binnenruimte? Inderdaad dat kan. De Opel Corsa combineert een karakteristieke vormgeving met comfort, veiligheid en ruimte. Ruime opbergvakken in de portieren, een dashboardkastje (niet op City) met daarin twee bekerhouders, en in de meeste uitvoeringen een verstelbare en in delen neerklap bare achterbank en handige middenconsole met bergvak. Het dashboard van de Corsa is overzichtelijk en functioneel. Het info-display geeft tijd, datum, buiten temperatuur en eventueel radiofrequentie weer, terwijl ook de 6 speakers en een dakantenne standaard zijn op de Corsa. Neem plaats in de comfortabele stoelen en ervaar zelf dat vormgeving en functionaliteit in de Corsa perfect samengaan tot in het kleinste detail. <- fit Full-Operational Lease via MasterLease: Corsa vanaf f 579,47 p.m. (exd. BTW) Corsa Swing vanaf f 619,74 p.m. (exd. BTW) Corsa Strada vanaf f 629,09 p.m. (exd. BTW) Corsa Sport vanaf f 648,88 p.m. (exd. BTW) Alle prijzen op basis van 48 maanden 20.000 km p.j, en inclusief houdersschapbelasting, verzekering en verwijderingsbijdrage. Opel Credit. Uw partner in geldzaken. Prijzen ind. B.T.W. en B.P.M., exd. verwijderingsbijdrage en kosten rijklaar maken. Prijs- en specificatiewijzigingen voorbehouden. Raadpleeg voor de exacte specificaties en voorwaarden altijd uw Opel dealer. Corsa Sport VANAF f 26.1 50

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 20