hoopt )p vriendendienst JVS dweilt met e kraan open iVarmunda lacht het laatst in sensationeel duel met FC Rijnland Nieuwkoop laat het tegen Kickers '69 lelijk afweten Sport IIAANDAG 12 ME11997 CHEF WILLEM SPIERDIJK, 071-5356464, PLV -CHEF ROB ONDERWATER. 071 -5356463 ll/rt overwinning op Quick Boys rWLIK» ROB ONDERWATER vc n periodetitel heeft Noordwijk na de 0-1 zege op Quick ys reeds op zak. Maar de roodwitten willen meer. Het ru mpioenschap van de hoofdklasse A zit er nog steeds in, zijn de kansen niet groot. FC Lisse en Scheveningen 'boeten beide in de fout gaan om Noordwijk aan de ofdprijs te helpen. Edmund Claus in de eerste helft buiten de zestienmeter hands maakte. Van de Herik zag het niet of wilde het niet zien. Dat was een meevaller voor de ploeg, die voor de rust beter was, maar allerminst imponeer de. Patrick Scheurwater had de eerste treffer op zijn schoen, maar vrij voor doelman Krom hout werd de aanvaller op het verkeerde been gezet door Leo nard Pluimgraaff, die deed alsof hij een Noordwijker was en Scheurwater om de bal vroeg. Scheurwater speelde het leder keurig in de voeten van Pluim graaff, die 'dank je wel' zei en zich met de bal omdraaide, zijn opponent verbijsterd achterla tend. Kees Smit was met een kop bal nog dicht bij een doelpunt, maar op de lijn bracht Ronald van Dijk redding. Quick Boys stelde daar een schot van Pluimgraaff en een kansje van Hicham Rbii (lob in handen van Claus) tegenover. In de tweede helft bleven Fred Bloem en Peter van Hars kamp achter in de kleedkamer ten faveure van Patrick van Dam en Patrick van de Gronde. Het begon prompt beter te lo pen bij de Noordwijkers. die Niels Karremans met een knie blessure moesten missen. Na een gemiste kans van aanvoer der Reinders was het na ruim een uur raak. Patrick van Dam speelde zich vrij in de zestien meter en verraste goalie Krom hout met een schöt in de krui sing: 0-1. Noordwijk bleef daarna het jl, ïiner Ruud Bröring hoopt op huidewerking van Rijnsburgse ys (tegen Lisse) en Achilles en (tegen Scheveningen). je Kurver heeft één vriend der de trainers en dat ben ik ivallig. Dus ik verwacht dat psburgse Boys er vol in vliegt. t tegen Veen is hét altijd jeilijk voetballen", sprak Brö- dg zichzelf moed in. «Jog steeds één punt scheidt ordwijk van de koplopers. El- la keer als Ruud Bröring en zijn ,e Iers de standenlijst bekijken, [e eten zij denken aan scheids- hter Beser. Dat was de man de roodwitten in de slotfase en Scheveningen beroofde ide overwinning (2-2). Mar- van.Kins: „Wat die man ons Jeft aangedaan blijft ons ach- irolgen. Met die twee punten ij hadden we nu los ge- le leser blunderde inderdaad een beginneling, maar dat ld Noordwijk eerder in de npetitie tegen Kloetinge en •re. Tegen die nietige ploe- i verspeelde Noordwijk zes iten. Met die punten erbij ren de Noordwijkers zater- I op de strontkar richting ld Bröring getrokken. Mocht Drdwijk zaterdag de titel mis- dan weet men dat het in iland is misgegaan. Het is Wi beetje flauw om de schuld de schoenen van een eidsrechter te schuiven. n®e leidsman van zaterdag, c de Herik, was Noordwijk i'istig gezind toen doelman spelbeeld bepalen. Quick Boys trainer Wisman wisselde Crooy en De Kievit voor Kees van Duyn en Patrick Heemskerk. Hans van der Plas verhuisde naar de punt van de aanval. De thuisploeg begon vervolgens te 'pompen' maar de man die de ballen had moeten koppen, Walter de Kievit, zat reeds ge- desillussioneerd op de bank. Quick Boys speelde zonder ziel en zonder gedachte. Nader hand zei Wisman dat alles terug te voeren is op het gebrek aan scorend vermogen. Maar als spitsen zeer weinig in een kans rijke positie komen, wordt er ook zeer weinig gescoord. Quick Boys kreeg in de tweede helft twee kansen en een daarvan kwam voort uit een corner (de kopbal van Hans van der Plas werd van de lijn gehaald). Het is een beetje magertjes voor een ploeg die weet dat dit seizoen de boeken ingaat als 'rampza lig'. Dertien nederlagen spreken duidelijke taal. Noordwijk daarentegen leeft in een roes. Niemand die nog in een titel geloofde, maar na de winst op Nieuw Zuid mag de Duinwetering nog steeds ho pen. Bröring: „Bestuursleden zitten weer zenuwachtig te draaien op hun stoel. Oude tij den herleven weer." Trainer en spelers gaan er za terdag tegen ARC 'vol' in. Mar tin van Kins: „Maar als het mis gaat kunnen we volgend sei zoen tegen elkaar zeggen: nu gaan we er voor. We kunnen het, dat hebben we bewezen." Quick Boys: Kromhout; Jansen, Ro nald van Dijk, Leonard Pluimgraaff, Van der Plas; Slootweg, Van Hooy. Steenvoorden, Croov (Heemskerk); De Kievit (Van Duyn), Rbii. Noordwijk: Claus; Van Kins, Smit, Van der Zalm, Pel; Dc Jong, Reinders, De Ridder; Scheurwater (A'cfh Houten), Bloem (Van Dam), Van Harskamp (Van de Gronde). Noordwijk-middenvelder Wim de Jong probeert zich langs Peter Kromhout te wurmen. De Quick Boys-doel man zal als winnaar uit de strijd komen. foto hielco kuipers Rijnsburg pakt weer een puntje tegen Kozakken WERKENDAM Rijnsburgse Boys speelde twee weken geleden thuis 1-1 tegen Kozakken Boys en kwam zater dag in de uitbeurt ook tot een puntendeling: 2-2. „Terwijl dit toch een ploeg is waarvan wij moeten winnen", aldus trainer Arie Kurver van Rijnsburg. Het duel in Werkendam ken merkte zich door veel overtre dingen en irritaties. Wat dat be treft was het ook een herhaling van twee weken terug. Kurver: „Die ploeg kan gewoon niet voetballen en speelt veel te hard." Bij Kozakken Boys kre gen drie spelers een gele prent, bij Rijnsburg werden Martin de Louw en Robert van Duyn ge boekt. Rijnsburg nam twee keer een voorsprong in de eerste helft. Steve Faber knalde in de begin fase een vrije trap binnen, maar vrij snel daarop stond het via Johan Bruggeman alweer gelijk. Opnieuw een vrije trap van Fa ber leidde de 1-2 in. In de re bound werkte De Louw de bal binnen. Nog voor rust kwam de thuisclub gelijk via Hank Vi- veen, die een gaatje vond in de Rijnsburgse muur bij een vrije trap. Volgens Kurver was het een doelpunt dat doelman Mark Ijzendoorn viel aan te wrijven omdat hij iemand had weggestuurd uit de muur. Na rust had Rijnsburg een veld- overwicht, maar tot doelpunten kwam het niet meer. Zaterdag wacht Rijnsburg in eigen huis op titelkandidaat FC Lisse. Kurver: „Wij gaan voor de winst en Lisse zal vaker dan een keer moeten scoren willen ze bij ons winnen. We geven niets ca deau. Het kan mij geen reet schelen wie er kampioen wordt, Scheveningen of Lisse. Boven dien is het mijn laatste wed strijd en ik wil een passend af scheid." Rijnsburgse Boys: Ijzendoorn; Roest, Heemskerk, Van Meizen (Robert van Duyn), Cadel; Van Beelen, Peter van Duyn, De I.ouw; Faber (Kamperveen), Buis (Vonk), Hermes. IMOND GERARD BAAS EWERKER Sportpark Overbos liet voet- zich van zijn mooiste kant De slotfase van het beslis- sduel tussen Warmunda en üijnland (2-2) gaf alles waar "liefhebber van smult. Er vie- maar liefst drie doelpunten le laatste vijf minuten en bij ere treffer nam het lot een engestelde wending, met alle oties van dien. Toen alle itdampen waren weggetrok- bleek Warmunda recht reind te staan. FC Rijnland knock-out. De Warmonders si jen zich nu gaan opmaken een halve competitie met drie andere nacompetitie-win- naars om drie plaatsen in de vierde klasse. Voor FC Rijnland is het seizoen voorbij. Rijnland-trainer Peter Slin gerland had moeite om woor den te vinden voor zijn teleur stelling, hoewel hij voor het du el had verklaard ernstig reke ning te houden met uitschake ling. Zijn ploeg was goed gepre pareerd voor de ontmoeting die gewonnen moest worden, om dat de heenwedstrijd een 2-1 .overwinning voor de Warmon ders had opgeleverd. Aangezien Rijnland in de competitie boven Warmunda was geëindigd, zou winst met slechts één doelpunt verschil genoeg zijn. Slingerland had de tactiek van zijn ploeg veranderd ten opzichte van het eerste duel. De Leidenaars speelden met een viermans middenveld om de Warmondse vormgevers, Ron Schuiling en Nico Lakenberg, te isoleren van spitsen Michel Schouten en Henk Strijbos. Dat planrietje slaagde wonderwel. Schouten en Strijbos waren onbereikbaar en zaten zodoende in. de zak van Robert Dros en Herman Hendriks. Rijnland had zijn ver dedigende zaakjes dus prima voor elkaar, maar kon in de eer ste helft zelf ook geen potten breken. Na rust sloeg al snel de vlam in de pan. Binnen drie minuten sloop Danny Minnema tot twee maal toe langs zijn tegenstander om afgemeten voorzetten aan Zivko Vucovic af te leveren. De eerste maal schoof de Kroaat de bal nog op de paal maar bij zijn tweede kans passeerde hij Abe van de Zwet. Rijnland behield in de fase na die treffer het initia tief en de 2-0 leek dichterbij dan de gelijkmaker. Langzamerhand kantelde het duel in het voor deel van Warmunda, dat bij in zetten van Schouten, Ron Schuiling en Marc van Grieken pech had dat Henk Scheepma ker veel beter in vorm was dan een week geleden. Pas bij een briljante vrije trap van Michel Schouten in de 85ste minuut zwichtte Scheepmaker, die even daarvoor Edwin Kluivers juist weggestuurd had uit de hoek waar de bal het doel in plofte. Het pleit leek beslecht en Schouten vroeg en kreeg een applauswissel om bij het verla ten vafi het veld eventjes de Rijnland-aanhang te sarren. De Leidenaars sloegen op sportieve wijze terug door via Vucovic's tweede treffer nogmaals de lei ding te nemen: 1-2. Warmunda speelde nu met Henk Strijbos zijn laatste troef uit. Strijbos leg de Herman Hendriks in de lu ren en verleidde hem in de laatste minuut tot een charge in het strafschopgebied. De War- monder voelde zich zeker ge noeg om zelf de bal achter Scheepmaker te knallen: 2-2. Deze goal bleek de beslissen de. Niemand had in de slotse conden nog enige puf om wat dan ook te doen, daarvoor wa ren de vorige negentig minuten te slopend en te emotioneel verlopen. Ook voor de moege streden scheidsrechter Heijen, die een totaal van tien gele kaarten uit de borstzak tevoor schijn moest halen. Heijen was dan ook na afloop de gebeten hond voor de groengelen, die pas na verloop van tijd konden toegeven dat al die kaarten te recht waren. FC Rijnland wist maar al te goed dat het zelf al maanden geleden de promotie kansen om zeep had geholpen, door een voorsprong van negen- punten uit handen te geven. Warmunda - FC Rijnland 2-2 (0-0). 51. Vucovic 0-1, 85. Schouten 1-1, 88. Vucovic 1-2, 90. Strijbos 2-2. Scheids rechter: Heijen. Toeschouwers: 300. Gele kaart; Van Grieken, Tom Schui ling, Hans van Rijn, Riinsburger (allen Warmunda) en Hendriks (FC Rijn land). Rode kaart (2x geel); Van Ég- mond (Warmunda) Kluivers en Dros (beiden FC Rijnland). Warmunda: Van de Zwet; Van Eg- mond. Tom Schuiling. Koudijs, Hans van Rijn; Rijnsburger (A'an Grieken), Lakenberg. Ron Schuiling. Wanders (Barry van Rijn); Stnjbos. Schouten (Van Velzen). FC Rijnland: Scheepmaker; Dros, Pi- kaar. Hendriks; Buyn (Kamphues). Kluivers, Van Wieringen, Storsbergen (Tisseur); De Hoed, Vucovic, Minne- ippe instelling leidt tot verlies bij AFC STERDAM ROB VAN DER ZANDEN de kroon op een mooi oen zetten, maar gooide er eren met de pet naar. In de :e: ingrijke uitwedstrijd tegen C gaf de ene helft van het elf- niet thuis en de andere helft voortdurend ruzie met de Het gevolg was een logische iti terechte 2-1 nederlaag bij [radatiekandidaat AFC dat 8 de derde-periodetitel van de ienaars dreigt af te pakken. Misplaatst superioriteitsge- Het waren woorden van ner Wim van Zwam die na wedstrijd even walgde van 'pupillen. Toen er in de kan een blad bier voorbijkwam ankte hij vriendelijk. „Ik even niets van mijn spe- 1 let is een poosje geleden dat t i Zwam zijn selectie verbaal Ier vuur nam. Het is ook al- r een poosje geleden dat 1 zo slecht speelde en ver- Op 9 maart won Holland Ie Kikkerpolder met 0-1 en nra zette UVS een knappe, eslagen reeks neer die leid ot de koppositie in de derde ode. In de slotweken kon 1 de troostprijs pakken en ifoame aan de Amstel Cup jyingen. Maar met een in- lng zoals gisteren eindigt de dse trots dit seizoen alsnog lege handen er lamrood op de kaken. e belabberde inzet bij een tal voetballers was laakbaar ooral onbegrijpelijk. Alsof er s meer op het spel stond en f sommige spelers vooraf hadden geroepen 'AFC eens een lesje te leren'. De Am sterdammers waren in de afge lopen acht jaar twee keer ver antwoordelijk voor degradatie van UVS uit de hoofdklasse en mochten nu zelf een keer pijn lijden. Maar de 102-jarige club uit Buitenveldert die sinds de oprichting van de hoofdklasse 24 jaar geleden nooit degra deerde (en nooit kampioen werd) lijkt het vege lijf opnieuw te gaan redden. Met dank aan UVS. Tegen het bepaald niet impo nerende AFC, waar Pim van de Meent al voor de derde keer in zijri loopbaan crisis-coach is ge worden, speelden de bezoekers al vanaf de beginfase een verlo ren wedstrijd. UVS zonder de geblesseerde Steven van Daalen wilde de persoonlijke duels niet aangaan. Het was dweilen met de kraan open in de blauw witte gelederen. Spelers die de bereidheid hadden om balver lies om te zetten in balbezit, za gen medespelers in luttele se conden de omgekeerde weg be wandelen. Met name Raymond Bennekers en Dick van der Hei den speelden een bedenkelijke rol in het'geheel. Juist deze twee spelers heb ben de gave om in een onbe waakt ogenblik een verloren bal tegen het net te drukken en daarom mochten ze de ander half uur vol maken. Van Zwam kwelde met deze oplossing zichzelf, de ploeg, de toeschou wers en niet in de laatste plaats de twee spelers zelf. In de slotfase van het duel, bij een 2-1 achterstand, drong UVS nog wel aan maar het was veel Ook UVS-aanvoerder Gerry Jansen scoorde tegen AFC geen voldoende. foto archief wanhoop en weinig offensief. „Ik heb over de hele wedstrijd niet een serieuze kans voor ons geteld", zei aanvoerder Gerry Jansen, die ook al niet kon te rugkijken op een bevredigend optreden als middenvelder. Dat UVS na de 1-0 van Jan van Baal toch een doelpunt pro duceerde en al snel na rust op 1-1 stond, was het gevolg van een scrimmage. Jelle Korbee was er als de kippen bij om na een inzet van Marco Akerboom (hij gaat niet in op een aanbie ding van Haarlem) de bal uit de rebound hoog in de touwen te knallen. Niet geheel toevallig, want de jongeling was als een van de weinigen de hele wed strijd wel bij de les. Tien minu ten later stond het alweer 2-1 door dezelfde Van Baal die in een vol strafschopgebied vooral besluiteloze Leidenaars tegen kwam. In het laatste part van de wedstrijd was de gevaarlijkste AFC'er, Michael Kandhai, tot drie keer toe dicht bij een tref fer, maar keeper Dave de Hei den en de paal stonden een gro tere achterstand in de weg. UVS zelf maakte geen enkele aan spraak op een gelijkspel of meer. In het Pinksterweekeinde speelt de ploeg uit bij OSV (za terdag) en thuis tegen l)et reeds gedegradeerde Papendrecht (maandag). Dat moeten zes punten worden. Maar UVS blijft nu afhankelijk van de concur rentie. De straf voor een dagje lanterfanten in de hoofdstad. UVS: De Heiden; Van Orssagen, Aker boom, Parrel. Van Tol; Roest, Jansen (/Andy van der Heijden), Dick van der Heiden. Honsbeek (A'an Heijningen); Korbee, Bennekers. Favorietenrol wordt niet waargemaakt NIEUWKOOP KARIM IDRISSI MEDEWERKER Peter Kerkhof kon het allemaal nauwelijks bevatten. Met on geloof in zijn ogen keek de Nieuwkoopse trainer in stilte vanuit de dug-out naar de vreugdetaferelen op het veld. Zijn ploeg startte deze nacom- petitie als grote favoriet, maar komt dankzij de 3-3 tegen Kic kers volgend jaar uit in de vier de klasse. Kickers '69 daarente gen dingt nog volop mee naar de derde klasse. De Leimuide- naren dienen daarvoor volgen de week wel te winnen van SJZ. Einde oefening dus voor Nieuwkoop. De favorietenrol werd tot grote woede van Kerk hof niet waargemaakt. „De ge vestigde orde heeft vandaag niet thuis gegeven, ze hebben me zwaar teleurgesteld." Nog steeds gezeten in de dug-out stond hij de pers te woord, nog nabriesend vanwege de voor sprong die zijn spelers uit han den hadden gegeven. En dan met name de wijze waarop dat was gebeurd: „Het leek wel als of ze niet in de derde klasse willen voetballen." De 38-jari- ge Hagenaar van origine had zich mateloos geërgerd aan de instelling van sommige spelers, die zich niet realiseerden dat zij vochten voor de laatste kans op promotie. Het verhaal van de Kickers in het seizoen '96-'97 is op zijn zachtst gezegd uiterst curieus. Halverwege de competitie von den de Leimuidenaren zichzelf terug op de laatste plaats van de ranglijst. De laatste negen wedstrijden leverden daarna maar liefst 22 punten op, en een plaats ver boven de geva renzone. En passant sleepten de mannen van trainer Ben Möllers ook nog de titel in de derde periode in de wacht. Een merkwaardige ommekeer dus voor Kickers, dat vorig jaar nog promoveerde uit de afdeling. Voor de barrage met SJZ en Nieuwkoop stonden de Lei muidenaren dan ook als un derdog te boek. Bij het zien van de eerste helft bleek ook direct waarom. Ondanks het ontbreken van vijf basisspelers, onder wie het spitsenduo René de Jong en Hassan Kallach, liet Nieuwkoop de Kickers alle hoeken van het veld zien. Met veel balcirculatie combineerde de thuisploeg naar hartelust, waar de bezoekers hun heil zochten in de lange bal. De voorsprong van 2-0 na ruim 20 minuten spelen was dan ook verdiend, hoewel de doelpun ten van Sander Fauth en Do minique van de Riet met het nodige fortuin tot stand kwa men. De aansluitingstreffer van Hein Visser leek de thuis ploeg niet te deren, want op slag van rust werd de marge van twee goals weer hersteld. Een ongelukkige kopbal van Kickers' 'middenvelder Peter van de Zwaan belandde op slag van rust in het eigen doel voor een 3-1 ruststand. In de tweede helft gebeurde iets vreemds. Nieuwkoop, voor de rust ongenaakbaar, zakte weg naar een bedenkelijk ni veau. Op onbegrijpelijke wijze, en tot grote woede van de oe- fenmeester, verloren de man nen van Kerkhof de greep op het spel. Weg waren de vloei ende combinaties en het bal bezit werd veelvuldig weggege ven aan de bezoekers. Op hun beurt slaagden de Kickers er steeds meer in de controle over de wedstrijd in handen te krij gen. De ommezwaai van het duel kwam een half uur voor het einde van de wedstrijd. Robbert Kleins goal gafhet Nieuwkoopse moreel een zwa re dreun, de nekslag volgde dankzij een treffer van Rogier van der Spek. De Kickers blij ven dus in de race om promo tie, met een duel tegen SJZ voor de boeg. Het sprookje duurt nog even voort, want een zege in eigen huis op de Zoe- terwoudenaren brengt Leimui- den een stukje dichter bij het ongelofelijke: van rode-lan taarndrager tot promovendus. Nieuwkoop - Kickers '69 3-3 (3-1). 15 Fauth 1-0, 23. Van de Riet 2-0, 34. Visser 2-1, 45. Van de Zwaan (e.d.) 3- 1. 64. Klein 3-2, 78. Van der Spek 3-3. Scheidsrechter: Oosterling. Gele kaar ten: Van de Riet, Hofstede, Voorn (Nieuwkoop) en Koster (Kickers '69). Toeschouwers: 350. Nieuwkoop: Jonker; Oskam (Kvvak- kenbos), Voorn, Koov, De Vries; Van de Bosch. A'an Koert, De Jong (Kreu- ger). Hofstede; Fauth en Van de Riet (Veenboer). Kickers '69: R. Möllers; Wesselius (Oudshoorn), Heusen, Koster. Van de Acker; Van Haasteren, A'an de Zwaan (E. Möllers), Van Wittmarschen, Klein; Visser en Van der Spek. HOOFDKLASSEA Heerjansdam-Kloetinge 2-1 (0-0). 46. Walter van der Burg 1-0. 65. John Koole 2- 0 (eigen doel), 83. Ar|o den Dekker 2-1 Scheidsrechter: Breebaart Toeschouwers: 1200. Quick Boys-Noordwijk 0-1 (0-0). 58. Pa trick van Dam 0-1 Scheidsrechter.- Van den Herik. Toeschouwers. 3000. ARC-Achilles Veen 2-1 (0-0). 49. Edwin Verheul 1-0. 52. Mare Meyering 2-0, 75. Francois Pagie 2-1 Scheidsrechter: Vel- trop. Toeschouwers 750. Scheveningen-Hoek 3-0(1-0). 35 Jerry de Ri|k 1-0, 51. Yuryon Gingoria 2-0. 76 Ron de Jager 3-0. Scheidsrechter. Hooiveld. Toeschouwers: 2000. Kozakken Boys-Rijnsburgse Boys 2-2 (2- 2). 4. Steve Faber 0-1, 9. Johan Brugge man 1-1, 16 Martin de Louw 1-2, 36. Hank Viveen. Scheidsrechter: Van der Beek. Toeschouwers-, 900. Gele kaarten- Etienne Koman, Hank Viveen, Freek Vorthoren (Kozakken Boys), Robert van Duyn, Martin de Louw (Rijnsburgse Boys). FC Lisse-Katwijk 3-1 (1-0). 45 Rene Ras 1-0, 59. Jerrel Linger 2-0, 61. Carlo van Zeist 2-1, 88. Rene Ras 3-1. Scheidsrech ter: De Jong. Toeschouwers: 4000. Veere- ASWH 5-0 (0-0). 4 7 Marcel Lourens 1-0, 52. Evert Eikenhout 2-0, 56. Marcel Lou rens 3-0, 83. Evert Eikenhout 4-0, 89. Ar thur van Huizen 5-0. Scheidsrechter. Schenkels. Toeschouwers: 500. Gele kaart- Mike But (Veere). FC Lisse 25 Scheven 25 Noordwijk 25 ASWH 25 Ach Veen 25 Katwijk 25 Hoek 25 Kozak Boys 25 RijnsbBoys 25 Quick Boys 25 15 6 15 6 15 5 13 5 13 3 10 9 51 69-38 51 65-35 50 53-32 44 47-38 42 32-31 39 45-36 ARC 25 Heerjansdam 25 Veere 25 Kloetinge 25 11 3 11 36 39-43 8 7 10 31 26-34 7 9 9 30 41-49 8 4 13 28 32-30 8 4 13 28 31-39 5 6 14 21 27-60 4 6 15 18 26-53 4 5 16 17 35-50 DERDE PERIODE FC Lisse 8-20 ASWH Noordwijk 8-18 Scheven PROGRAMMA (laatste speeldag): Kloetin- ge-Quick Boys, Noordwijk-ARC. Achilles Veen-Scheveningen, Hoek-Kozakken Boys, Rijnsburgse Boys-FC Lisse, Katwi|k-Veere. Heerjansdam-ASWH Topscorers: 1) Ron de Jager (Schevenin- (Schevenmgen), Jerrel Linger (FC Lisse) 13 doelpunten. 5) Renato Hokke (Heerjans dam), Hans Tellier (Scheveningen) 12 doelpunten HOOFDKLASSE B SHO-GVW 2-2, Zwart Wit'28-Huizen 2-0, Rozenburg-Bennekom 2-2, Marken-Volen- dam 3-0, IJsselmeervogels-Excelsior M 0- 1. DTS'35-Capelle 1-5, DOVO-Barendrecht 1-0 GVW 25-47 DOVO 25-33 Zwartwit 25-44 Huizen 25-32 IJss'vogels 25-43 Bennekom 25-31 Marken 25-38 SH0 25-31 Capelle 25-37 Rozenburg 25-29 Excelsior M 25-37 Volendam 25-28 Barendrecht 25-34 DTS'35 25-10 8-18 Excelsior M 8-17 HOOFDKLASSE C SDC Putten-Flevo Boys 1-0, Be Quick'28- HZW 0-1, 0lympia'28-Spakenburg 2-1, Blauw Wit'34-DOS Kampen 0-1, Elburger SC-SC Genemuiden 1-0, Drachtster Boys- ACV 0-0, Urk-VVOG 4-0. VVOG 25-47 H7VV 25-31 Urk 25-41 D0SK 25-31 ACV 25-39 Spakenburg 25-30 Genemuiden 25-38 BeQuick'28 25-29 SDCP 25-38 Flevo Boys 25-29 Drach Boys 25-34 Olympia 28 25-26 Elburger SC 25-32 Blauw Wit 25-24 DERDE PERIODE Drach Boys 8-18 Urk Elburger SC 8-16 D0SK EERSTE KLASSEB Nacompetitie: AJAX-Strijen 4-5. Eind stand: Strijen 2-6, AJAX 2-1, VVOR2-1 Strijen speelt promotie/degradatieduel te gen nr. 12 van de hoofdklasse. TWEEDEKLASSEC Nacompetitie: Monster-DSVP 0-1 Stand: Xerxes 1-3, DSVP 13. Monster2-0. Pro gramma: DSVP-Xerxes 17/5) DERDE KLASSE A Nacompetitie: Leiden-Sleutels 2-1 Stand: Kagia 1-3, Leiden 1-3, Sleutels 2-0 Pro gramma: Kagia-Leiden 17/5) VIERDE KLASSE A Nacompetitie: Berkel-Moerkapelle 6-1 Stand: Berkel l-3„ Linschoten 1-3, Moer- kapelle 2-0. Programma: Linschoten-Ber- kel (17/5) VIJFDE KLASSE A Nacompetitie: BSC'68-KSD 4-1. Eind stand: BSC'68 2-6, SVLV 2 3, KSD 2-0 BSC'68 speelt tegen de klasse-periode kampioenen van de 5e Klasse B en C. HOOFDKLASSEA SC Feyenoord-DHC 2-1, AFC34-DCG 2-0, TONEGIDO-Holland 4-1, 0SV-DWV afg, Elinkwijk-VCS 4-1, AFC-UVS 2-1, Papend- recht-Hollandia 1-4. AFC'34 24 15 6 3 51 54-26 Feyenoord 24 12 10 2 46 44- 24 Hollandia 24 12 4 8 40 33-26 Elinkwijk 24 11 6 7 39 38-31 Holland 24 10 6 8 36 41-41 VCS 24 10 6 8 36 35-36 UVS 24 8 9 7 33 31-28 Tonegido 24 9 5 10 32 34-30 DWV 23 7 10 6 31 29-29 DHC 24 6 9 9 27 33-35 AFC 24 6 9 9 27 23-26 DCG 24 5 9 10 24 25-31 OSV 23 5 5 13 20 26-47 Papendr 24 2 4 18 10 19-55 DERDE PERIODE AFC'34 7-14 Tonegido 7-12 AFC 7-13 UVS 7-12 EERSTEKLASSEC Nacompetitie: Wilhelmus-Unitas 3-1. Stand: SMC 1-3, Wilhelmus 2-3, Umtas 1- 0. Programma: Unitas-SMC (19/5) TWEEDEKLASSEC Nacompetitie: Lugdunum-DSO 0-0. Eind stand: Lugdunum 2-4, DS0 2-2. WSB 2- 1 Beslissingswedstrijd: Lugdunum (2A) EBOH (2B) (19/5) DERDE KLASSE A Nacompetitie: VUC-Kon HW 5-3 (na ver lenging). Beslissingswedstrijd: VUC (3A)- Xerxes(3B) (19/5) VIERDE KLASSE A Nacompetitie: Nieuwkoop-Kickers'69 3-3. Stand: SJZ 1-3. Kickers'69 1-1, Nieuw koop 2-1 Programma: Kickers'69-SJZ (19/5) VIERDE KLASSE B Nacompetitie: Azzurri-HBS 1-3. Stand: HBS 1-3, Vredenburch 1-3, Azzurri 2-0. Programma: HBS-Vredenburch (19/5) VIJFDE KLASSE A Nacompetitie: Warmunda-FC Rijnland 2-2 Warmunda strijdt met de klasse-periode kampioenen van de 5e Klasse 8 t/m D voor 3 promotieplaatsen. I

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 19