PSV ruikt titel na treffer Valckx k ijax schakelt over op ploetervoetbal Feyenoord is nog niet uitgekocht Sport an Oostrum schiet "mmen weer naar één Van Ede onder het mes Volendam na verlies nog altijd niet veilig ,MDAG 12 MEI 1997 lAANI CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071-5356464, PLV -CHEF ROB ONDERWATER. 071 -5356463 Jjvpe' Jordi als versterking ITTERDAM ANP enoord gaat zich. ongeacht het aantal spelers dat nog ver- ekt. verder versterken. Voorzitter Jorien van den Herik kondig- na afloop van de wedstrijd tegen FC Twente de komst van ,i nieuwe speler aan. „Hij is nog niet gecontracteerd, maar de ilectie wordt absoluut versterkt." Een jaar geleden had Feye- oord al belangstelling voor Jordi Cruijff, maar die verkoos toen [anchester United boven een verblijf in de Kuip. Van den Herik itkent niet dat een type als de bij Manchester op een zijspoor elande zoon van Johan Cruijff in het plaatje voor volgend sei- oen past en een goede versterking zou zijn. „Maar ik wil nu een uitspraken doen dat hij het wordt", aldus Van den Herik. In taal zal de selectie voor het komend seizoen maximaal 22 spe- rs tellen. Igor Kornejev en Paul Bosvelt zijn al gecontracteerd, erder staat vast dat de uitgeleende Glaucio van Excelsior terug- jert naar de Kuip. De Israëliër Felix Halfon is na uitgebreide ;outing te licht bevonden. Het stadion van Feyenoord is voor de finale van het Europa- uptoernooi voor bekerwinnaars, woensdag, nog lang niet uit- ■rkocht. Zowel Barcelona als Paris SG heeft eind vorige week jle duizenden kaarten teruggestuurd naar Rotterdam. De laanse club had 28.000 tickets besteld, de Franse club 15.000. indaag en morgen zijn er nog toegangsbewijzen, in prijs vari- end van 75 tot 100 gulden, verkrijgbaar bij de Kuip. Verkoop schiedt op vertoon van een clubcard, van welke profclub dan ok. Op de dag van de wedstrijd blijven de kassa's gesloten. en Cambuur op vinkentouw dENANP 25ste competitiedoelpunt Michel van Oostrum heeft men zaterdag terug naar de in de eerste divisie ge- cht. De Drentse formatie met 2-1 van Dordrecht en daardoor MW, dat vrijdag [kspeelde tegen Zwolle, op Isaldo voorbij. tordrecht nam in Emmen al eg de leiding door een doel- itvan de inmiddels 36-jarige Lems. Van Raalte maakte er een half uur 1-1 van, de win- ide treffer kwam in de 72ste luut op naam van Van itnim. !ambuur herstelde zich goed de 0-1 nederlaag tegen Em- n, vorige week. De Friezen men zaterdag met dezelfde cijfers bij Den Bosch. Het win nende doelpunt was van Berg huis, in de 64ste minuut. Cam buur staat, met nog drie com petitieronden voor de boeg, drie punten achter Emmen en MW. De vierde plaats in de eerste divisie is voor WV, dat ook nog een rol kan spelen in de vierde periode. De Venloërs wonnen zaterdag met 3-1 van Helmond Sport. De 20-jarige Michael Evans debuteerde zaterdag als basisspeler bij de Limburgers. Hij had dit seizoen, wel al 24 in valbeurten achter zijn naam staan en is daarmee recordhou der in het betaalde voetbal. In de tiende minuut maakte de nummer 9 zijn eerste competi tietreffer. Daarop liet Evans er nog twee volgen. De tegentref fer kwam op naam van Stege- De ogen dicht, de rechterpoot tegen de bal. Op een metertje of twintig van het Groningen-doel haalde Stan Valckx zomaar uit. „Rammen, dacht ik." De noeste verdediger opende de ogen, zag doelman Patrick Lodewijks als aan de grond genageld en het net bollen. De ontlading bij Valckx en PSV was veelzeggend. „Hier train ik elke dag op. Dat werpt nu ineens zijn vruchten af. En ja, dit kan wel eens een heel beslissend doelpunt bete kenen. We ruiken het kam pioenschap nu." GRONINGEN MARK CALDENHOVEN GPD-VERSLAGGEVER 1 PSV kan zich opmaken voor de veertiende titel sinds zijn op richting in 1913. Zelfs de anders zo gereserveerde Dick Advocaat speelde na de zuinige overwin ning van 1-0 bij FC Groningen en het puntenverlies van Feye noord tegen FC Twente open kaart. „We zijn er nu wel héél dichtbij. Het mag niet meer misgaan." Dat PSV zich na de misstap van Feyenoord nog de kaas van het brood laat eten, lijkt onmo gelijk. Met twee thuiswedstrij den voor de boeg - zaterdag FC Utrecht, 25 mei Willem II - gaat de koploper het karwei 'ge woon' afmaken, zei Valckx. „Tuurlijk. Nu heerste het kam- pioenschapgevoel ineens in de kleedkamer. Dit geven we niet meerweg." De 'lucky' van Valckx, zijn eerste van het seizoen, was één van de vele verlossingen in het Oosterpark. PSV, weer niet groots, ontsnapte aan een pun- tendeling, zag de onervaren doelman Wilburt Need de ge blesseerde Jan-Willem van Ede zonder kleerscheuren in de slot minuten vervangen en vernam in de slotseconden dat Feye noord zich had verslikt. Valckx: „Ineens hoorden we onze sup porters tekeergaan. Wat er was gebeurd, ik had geen idee. Maar dat het goed bericht was, leek me wel duidelijk." Yoeri Petrov had FC Twente naast Feye noord gebracht, en PSV in een zetel naar de titel. Binnen de lijnen maakte PSV gisteren echter geen moment de indruk dat de titel nabij is. Tam, bij vlagen zeer ongeïnspi reerd, maakten de bezoekers in de eerste helft geen moment de A i m ill I I.;;;-- 7!;r-: -j Spits Harris Huizingh houdt zijn bewaker Jaap Stam van PSV vast. indruk voor de overwinning te willen gaan. De angst voor het Oosterpark zat er kennelijk nog steeds in. Eind maart 1996 haakte PSV af in de strijd om de titel met Ajax na een nederlaag bij FC Groningen. Valckx, de nuchterheid zelve: „Dat we hier vorig jaar de titel hebben ver speeld, zegt niets. PSV heeft hier in het verleden ook twee keer het kampioenschap binnenge haald." FC Groningen en PSV waren 45 minuten in balans. De thuis ploeg gaf niets weg, PSV creëer de niets. Slechts bij een ople ving van Luc Nilis, die van de rand van het zestienmeterge bied een vrije schietkans had, hadden de Eindhovenaren zicht op meer. Verder was PSV vooral aanvallend machteloos. Gilles de Bilde lag aan de ketting bij Melchior Schoenmakers, Nilis had niets te vertellen bij Jan Veenhof en Boudewijn Zenden verstopte zich continu achter Kurt Elshot. Daardoor hadden de centrale middenvelders Co- cu en Jonk nauwelijks afspeel- dien de rechterkant van PSV, met de opnieuw zwakke Zeljko Petrovic, niet thuis gaf, hield Groningen simpel stand. Advocaat zag dat het niet mogelijkheden. Omdat boven- goed was. Hij posteerde Zenden GRONINGEN. ANP Voor PSV'er Jan-Willem van Ede is het seizoen voorbij. De stand-in voor de geblesseerde doelman Ronald Waterreus werd gisteravond in het St. Anna Ziekenhuis in Geldrop geopereerd aan een breuk in zijn rechteronderarm. Hoe lang hij uit de roulatie is, is nog ondui delijk. Van Ede brak zijn onderarm gisteren in het duel met FC Gro ningen na een botsing met spits Harris Huizingh in de 79ste mi nuut. Na een langdurige blessurebehandeling vervolgde de voor malige sluitpost van FC Utrecht de wedstrijd. In de 87ste minuut, na een schot van Magno, viel voor Van Ede het doek. Na onderzoek in een Gronings ziekenhuis werd Van Ede, die verging van de pijn, naar Geldrop vervoerd voor een spoedoperatie. na de hervatting in de buurt van De Bilde en liet Nilis vlak achter het koppel plaatsnemen. De omzetting zorgde voor meer dreiging en snelheid in de aan vallen van PSV, waardoor ook Jonk en Cocu beter tot hun recht kwamen. Met het enige doelpunt in de 57ste minuut tot gevolg. Nilis bediende Zenden in het centrum. De internatio nal trachtte een combinatie aan te gaan met De Bilde. De Belg kreeg de bal op zijn hak, maar Valckx stond op de goede plaats. Zijn goal was misschien wel de belangrijkste van het sei zoen voor PSV. „En dat is na tuurlijk hartstikke leuk. FC Groningen: Lodewijks; Veenhof, Koeman en Schoenmakers; Elshot, Gorré (85. Sörensen), Kooistra (72. Liefden) en Gall; Magno, Huizingh en Hu is tra (49. Koen). PSV: Van Ede (89. Need); Vampeta, Stam, Valckx en Numan; Petrovic, lonk, Cocu en Zenden; De Bilde (90. Faber) en Nilis (82. Van der Doelen). nsterdammers hebben schamele buit bijna binnen TERDAM SIMON ZWARTKRUIS ■VERSLAGGEVER erenveen staat te boek als de apathiekste profclub van Ne land, maar gistermiddag was 1 voor de Friezen zeer onge- sn moment om dat nog eens inderstrepen. In de confron- e met Ajax, met als inzet FA-Cupvoetbal, liet Heeren- n zich wederom van zijn ste kant zien en weigerde •fijt te trekken van de spörtie- malheur in Amsterdam. Ajax, landicapter én slechter dan t dit seizoen, kwam weg met i2-l zege. )e toeschouwers in de Arena i inmiddels gewend aan Istrijden van pover niveau, ar voor Louis van Gaal vorm de tweestrijd met Heeren- ïi een unicum. Op de val- ip van zijn zesjarig bewind •est de scheidende trainer chten in een noodgreep •rvan hij hoopte die nooit te even toepassen: Van Gaal id een belangrijke concessie i de normaliter offensieve 'elvvijze van zijn ploeg. „Voor eerste keer heb ik gecoacht doelpunten te voorkomen •laats van ze zelf te maken." let basiselftal van gisteren od ook geen andere moge- heden. Ajax moest het tegen erenveen stellen zonder, in gorde van importantie, de •lesseerden Ronald de Boer, liven, Overmars, Melchiot, ekstra, Veldman en Gabrich. •maast verblijft Tijjani Ba- 'gida, waarschijnlijk tot ensdag, in Nigeria om zijn istig zieke vader bij te staan, t overbleef was een vormloos •eel zonder ziel, zonder itkracht. lustratief voor de kwaliteits wede in het Amsterdamse ervebestand, was de manier atop de rechterflank (niet) •ctioneerde. Het optreden P Mariano Juan, linkspoot N en Nordin Wooter wekte dan medelijden op, het- Fe gold voor de kansloze Pjd die centrumspits Dennis Pulp voerde met zijn cipier han Hansma. Eerder dit sei- Pi verklaarde Co Adriaanse, lnog hoofd jeugdopleiding, P Ajax zijn zoektocht naar rVerts opvolger kon staken in pand met de aanwezigheid P Schulp. Voor conclusies is VOLENDAM ANP De nieuwe garde (Ajacied Dave van den Berg en Tieme Klompe van Heerenveen) duelleert om de bal. het nog te vroeg, maar zijn eer ste optreden in de basis staafde die lovende woorden geenszins. In deze samenstelling, met al leen Danny Blind en Edwin van der Sar in goede doen, restte Ajax niets anders dan hard wer ken en hopen op een off-day van Heerenveen. Dat pakte gunstig uit voor de Amsterdam mers. Terwijl Ajax welgeteld nul uitgespeelde kansen creëerde, waren twee oprispingen uit do de spelmomenten afdoende om Europees voetbal zo goed als veilig te stellen. Jari Litmanen (penalty na overtreding op Reu- ser) en Frank de Boer (van rich ting veranderde vrije trap) zet ten hun handtekening onder de doelpunten, Roberto Straal was de enige Heerenvener die tot scoren kwam. Kapitale missers van vooral Jeffrey Talan en invaller Mark Nygaard voorkwamen dat Heerenveen voor het eerst in de 77-jarige historie van de club een uitzege op Ajax boekte. Waardoor het Friese uitzicht op Europees voetbal, vier dagen na de verloren bekerfinale tegen Roda JC, uitermate troebel is geworden. Al was de kater van de Kuip volgens trainer Foppe de Haan in Amsterdam alweer weggespoeld. „Na een neder laag in een bekerfinale moet je groot zijn", stelde De Haan. Om al even realistisch te vervolgen: „Dat is ons gelukt, gezien het feit dat we tegen Ajax méér had den verdiend." Zelf verwerkte Foppe de Haan het verlies tegen Roda langs de lijn bij een partijtje zaterdag voetbal tussen Knickebockers en Leeuwarden Zwaluwen, in het Friese plaatsje Harkema. „Veel schouderklopjes gekregen daar, dat deed me goed." Zijn spelers had hij een dag eerder al onder handen genomen. „Ik mag dan geen dominee zijn, maar ik heb een soort preek ge houden. Ik moest iedereen weer voor de bokkenwagen krijgen. Niet eróp en zeker niet eréchter, want dan gaan ze met hun kont over de grond heen slepen." Alle fraaie koeterwaalse beeldspraken van De Haan ten spijt, het ongebruikelijke ploe tervoetbal van Ajax bracht die club waar Heerenveen na afge lopen donderdag zo naar smachtte: broodnodige punten in de race om UEFA-Cupvoet- bal. Mede gezien het punten verlies van Vitesse is die scha mele buit voor Ajax nu, met nog drie wedstrijden te gaan, prak tisch binnen. Maar de manier waarop moet ook Louis van Gaal een doorn in het oog zijn geweest. Een oog dat bijna zes jaar lang niet alleen was gefo cust op resultaat, maar ook op fraai voetbal. Zijn enige compli ment na afloop betrof dan ook de werklust van zijn spelers. „Maar ik geef toe", zei Van Gaal „dat het moeilijk is om met spe lers die alles hebben gewonnen op deze manier te spelen. Maar het kan nu even niet anders." Ajax: Van der Sar; Juan (75. Scholten). Blind, Frank de Boer en Bogarde, Dani, Litmanen en Witschge (54. Berck Bee- lenkamp); Wooter (46. Van den Bergh) Schulp en Reuser. Heerenveen: Vonk, Straal (73 Klom pe). Hansma. Tobiasen en Sier; Pas toor. Tomasson en De Visser; Talan (80. Wouden). Echteld (64. Nygaard; en Kornejev. AZ klimt door 1-0 zege kwam het dat de bezoekers uit Doetinchem met 3-0 wonnen. RKC was tegen De Graaf schap tot niets in staat. Het betere voetbal kwam van de bezoekers. Van de Haar benut te vlak voor rust een straf schop en via treffers van Schultz en Breetveld counter de De Graafschap in de laatste drie minuten simpel naar 0-3. John Mutsaers leed onder Theo Vonk maandenlang een kwijnend bestaan. De aanval ler moest toezien hoe de ene na de andere concurrent naar Alkmaar werd gehaald en een kans kreeg. Pas toen Vonk naar de tribune verdween, mocht Mutsaers weer eens van de bank komen. Zaterdag bezorgde hij zijn club met een doelpunt tegen Willem II drie belangrijke punten in de strijd tegen degradatie. Vorig seizoen spatte de Eu ropese droom van Vitesse uit een toen de ploeg met 2-0 bij Utrecht verloor. Zondag stoot ten elf Arnhemse ezels zich voor de tweede maal aan de zelfde defensie van beton. Vi tesse verloor met 1-0. Utrecht mocht zich eigenlijk veilig wanen en had vrijuit kunnen spelen, maar doem denkers hadden berekend dat de ploeg na de onverwachte en onnodige nederlaag van vorige week tegen RKC nog wel wat punten kon gebrui ken. Utrecht en Vitesse ston den stijf van de zenuwen. Leuk was het duel nooit. Zelfs niet na de treffer van Hernandez in de 71ste minuut. Ook daarna toonde Vitesse zich aanvallend tegenvallend. Sparta won in Volendam volle dig verdiend met 2-0. Door dit resultaat is Sparta definitief veilig en kan Volendam in het slechtste scenario nog in aan merking komen voor de na- competitie. Na ruim een kwartier spelen onderbrak Binken een combi natie tussen de gebroeders De Nooijer onreglementair. Het leverde Sparta een strafschop op en de Volendammer een gele kaart. Zoetebier stopte de trap van elf meter van Van der Laan en hield Volendam in de wedstrijd. Groenendijk zorgde even later met een diagonaal schot voor 0-1. Direct na rust zorgde arbiter Luinge voor de ommekeer in de wedstrijd. Nadat Govedari- ca voor de tweede maal een inzet tegen de paal zag belan den, raakte Binken in de re bound Sparta-verdediger Ma- rilia. Luinge zag daar een op zettelijke overtreding in en gaf de Volendammer zijn tweede gele kaart. Dennis de Nooijer kon tien minuten voor tijd van de ruimte achterin bij Volendam profiteren: 0-2. Fortuna Sittard heeft zich via eén gemakkelijke overwinning met 3-1 op een zwak spelend NEC gevrijwaard van degrada- tiezorgen. NEC daarentegen zag AZ in punten gelijk ko men. Geleidelijk trok Fortuna de wedstrijd naar zich toe en in de 32ste minuut resulteerde dat in een voorsprong. Burke rondde een voorzet van verde diger Ricksen met een uitste kende kopbal af: 1-0. In de tweede helft scoorde invaller Simons via een individuele ac tie 2-0. Vreemd genoeg leefde NEC na dit doelpunt op. Poeti- lo slalomde vijf minuten voor tijd door de Fortuna-defensie en schoot beheerst 2-1 in. Di rect na de aftrap passte inval ler Hamming uitstekend op Si mons die na goed doorzetten de eindstand bepaalde op 3-1. RKC-trainer Bert Jacobs be grijpt er niets meer van. Zijn ploeg, toch echt in degradatie gevaar, speelde tegen De Graafschap gisteren beleving en verzuimde simpele op drachten uit te voeren. Zo AZ - Willem II 1-0(1-0). 28. Mutsaers 1-0. Scheidsrechter: De Graaf Toeschouwers: 7022 Gele kaart: Fortes Rodriquez, Verha- gerUAZ), Prommayon, Schenning, Van der VegWWillem II). Fortuna - NEC 3-1 (1-0). 32 Burke 1-0. 80. Simons 2-0, 85. Poetilo 2-1, 86. Si mons 3-1 Scheidsrechter: Uilenberg. Toe schouwers: 6000 FC Utrecht - Vitesse 1-0 (0-0). 71 Her nandez 1-0. Scheidsrechter: Van de Ende. Toeschouwers: 11 000. Gele kaart: Jo- chemsen (Vitesse). FC Groningen - PSV 0-1 (0-0). 57. Valckx 0-1. Scheidsrechter: Reygwart Toeschou wers: 13 200 Gele kaart: Huizingh (Gro ningen), Stam. Numan (PSV). Ajax - Heerenveen 2-1 (2-1). 30 Litmanen 1-0 (strafschop), 32. Frank de Boer 2-0. 36. Straal 2-1 Scheidsrechter: Schaap. Toeschouwers: 48 765. Gele kaart: Frank de Boer (Ajax). Pastoor. Straal. Tobiasen. Echteld (Heerenveen). Feyenoord - FC Twente 1-1 (1-0). 10 Fra- ser 1-0, 88 Petrov 1-1 Scheidsrechter- Temmink Toeschouwers: 28.305 Gele kaart: Boateng, Fraser (Feyenoord), Karne- beek, Oude Kamphuis, Bosman. Bruggink (FC Twente). RKC - De Graafschap 0-3 (0-1). 45 Van der Haar 0-1 (strafschop), 88 Schultz 0-2. 90. Breetveld 0-3 Scheidsrechter: Jol Toeschouwers: 3200 Gele kaart: Van Dijk (RKC). Volendam - Sparta 0-2 (0-1). 42 Groenen dijk 0-1, 80. Dennis de Nooijer 0-2 Scheidsrechter: Luinge Toeschouwers: 3500. Rode kaart: 50. Binken (Volendam, 2xgeel). Gele kaart: Persi|n, Plugboer, Govedarica (Volendam), Gerard de Nooijer, Groenendijk (Sparta). Topscorers: 1. Makaay (Vitesse). Tomasson (Heerenveen) 18 3 Nil.s (PSV) 17. 4. Bosman (FC Twente) 16. 5 Mols (FC Utrecht), Sanchez (Feyenoord) 13. 7. Si- bon (Roda JC) 12 8 Marcelo (PSV). Van der Laan (Sparta) 11. 10. Taument (Feye noord) 10 Programma maandag 12/05: Roda JC NAC. vrijdag 16/05: NEC - Roda JC; zater dag 17/05: AZ - FC Groningen, Heerenveen - FC Volendam. NAC - RKC, PSV - FC Utrecht, Vitesse - Fortuna S Willem II - De Graafschap. Ajax FC Twente, maandag 19/05: Feyenoord - Sparta. PSV Feyenoord FC Twente Ajax Vitesse Heerenveen Roda JC Graafschap NAC FC Utrecht Sparta Fortuna S. Groningen Willem II Volendam AZ NEC 31 22 31 20 31 18 31 15 31 14 31 13 30 14 31 12 30 10 31 7 5 4 71 80-21 7 4 67 56-29 5 8 59 52-29 10 6 55 47-27 9 8 51 50-35 11 7 50 54-38 7 9 49 48-38 6 13 42 46-49 9 11 39 39-45 14 10 35 37-40 5 16 35 36-46 11 12 35 32-48 12 12 33 35-52 7 16 31 31-48 10 14 31 29-52 7 18 25 25-41 10 16 25 30-58 7 18 25 29-60 EERSTE DIVISIE FC Den Bosch - Cambuur 0-1 (0-0). 64. Berghuis 0-1. Scheidsrechter: Luyten. Toe schouwers: 2137 Gele kaart: Goulooze. Van den Berg (Cambuur) Emmen - Dordrecht 2-1 (1-1). 8 Lems 0- 131 Van Raalte 11. 72Van Oostrum 2- 1. Scheidsrechter: Buiting. Toeschouwers: 6025 Gele kaart: Arts (Emmen). De Laat. Summerville (Dordrecht) Go Ahead Eagles - Veendam 2-1 (0-0). 53 Tammer 1-0 (strafschop), 61. Venema 1- 1, 80. Clescenco 2-1 Scheidsrechter: Schuurmans. Toeschouwers: 4500 Gele kaart: Boerebach, Michels. Waslander (GA Eagles), Van Wattum, Slor (Veendam). Excelsior - TOP Oss 2-3 (1-2). 6. Taihuttu 0-1. 19. Van Bremen 1-1, 30. Taihuttu 1- 2, 59. Glaucio 2-2, 76. Van Grunsven 2-3. Scheidrechter: Koopman. Toeschouwers: 800 Gele kaart: Conrad, Van Bremen (Ex- VW - Helmond Sport 3-1 (2-1). 10. Evans 1-0. 11. Stegeman 1-1, 39. Evans 2-1, 54. Evans 3-1 Scheidsrechter: Van Beek. Toeschouwers: 3133 Gele kaart: Boessen, Braem (Helmond Sport). Telstar - Heracles 2-1 (2-0). 33. Panhuis 1-0. 45 Kruijer 2-0, 77. Nijhuis 2-1 Scheidsrechter: Braamhaar Toeschou wers: 900 RBC - Haarlem 6-0 (0-0). 51. Van Loen- hout 1-0. 63 Dorst 2-0, 68 Magielse 3-0. 75 Van Loenhout 4-0, 83 Roeken 5-0. 89 Kortland 6-0 Scheidsrechter: Oskam Toeschouwers: 1050 Gele kaart: Hopsta ken (RBC). Bijzonderheid: 88 Gijzen (Haarlem) mist strafschop Eindhoven - ADO Den Haag 2-3 (1-1). 35. Edwin Gründholz 0-1,45 Weyers 1-1. 58 Vroomans 2-1. 68 Price 2-2, 84. Kruit 2- 3, Scheidsrechter: Gerritsen. Toeschou wers: 1585. Gele kaart: Vroomans. Van Houts (Eindhoven), Burgos, Thies (ADO Den Haag) Topscorers: 1 Van Oostrum (Emmen) 25. 2. Tammer (Go Ahead Eagles) 23. 3. Tai huttu (TOP Oss) 17 4. Bruin (FC Zwolle). Platvoet (MW), Vroomans (Eindhoven) 13 7. Dijkhuizen (Cambuur Leeuwarden), Meiier (Veendam) 12. 9. Van Roon (Tel star), Arts (Cambuur Leewarden) 11. 11 Pieren (VW) 10. Programma: vrijdag 16/05: Haarlem - Tel star. zaterdag 17/05: Cambuur - FC Zwolle, Dordrecht'90 - FC Den Bosch, GA Eagles - Emmen, Helmond Sport - Excelsior, Hera cles - VVV. MW - RBC, TOP Oss - Eindho ven, Veendam - AD0 Den Haag. Emmen GA Eagles FC Zwolle ADOD.Haag Den Bosch TOP Veendam Eindhoven Dordr. '90 Telstar Excelsior Haarlem RBC Cambuur L. Den Bosch Dordr. '90 Veendam Excelsior Helm.Sport Eindhoven Telstar Haarlem 31 18 7 6 61 56-32 31 17 10 4 61 50-30- 31 17 7 7 58 55-32 31 15 9 7 54 52-33 31 16 6 9 54 55-41 31 '14 9 8 51 49-36 31 13 9 9 48 40-39 31 14 5 12 47 44-37 31 13 7 11 46 44-44 31 12 9 10 45 38-30 31 12 8 11 44 48-47 31 12 5 14 41 35-42 31 10 5 16 35 39-46 31 7 10 14 31 42-46 31 8 5 18 29 34-58 31 7 6 18 27 33-62 31 6 5 20 23 32-58 31 4 6 21 18 29-62 n Cambuur L. pe- 6 5 0 1 15 11- 4 6 4 2 0 14 8-3 6 4 0 2 12 15-11 6 3 2 1 11 10- 9 6 3 1 2 10 10- 7 6 2 4 0 10 9-6 6 3 1 2 10 9-11 6 2 3 1 9 13- 7 6 2 2 2 6 2 13 6 2 13 6 13 2 6 12 3 6 12 3 6- 7 5- 8 9- 7 9-11 6- 9 6 1 2 3 5 10-14 6 1 2 3 5 6-10 6 1 2 3 5 7-18 6 0 2 4 2 6-10 Restart Computers bv Leiden Hard- en Software Overrijn 18 Nieuwe-en inruilapparatuur 2315 KA LEIDEN Netwerk installaties Technische dienst Tel 071-5224551 Grote voorraad spare parts Fax. 071 -5227329 COMPAQ, m PACKARD

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 17