Nottingham Forest gedegradeerd Peter Engel gaat nu met de vuist op tafel slaan Sport Hugo Simon, winna^ met weinig vrienden Geerink beste Ncderlam MAANDAG 5 MEI 1997 992 WILLEM SPIERDIJK, 071 -5356464, P ROB ONDERWATER, O; Porto bijna zeker van titel Lissabon FC Porto kan de Portugese titel bijna niet meer ont gaan. Met nog vijf wedstrijden te spelen liep de ploeg uit de ha venstad opnieuw drie punten uit. Sporting Lissabon verloor met 1-0 van degradatiekandidaat Leiria. Porto maakte geen fout bij Leca en won met 2-1. De koploper heeft nu elf punten voor sprong op Sporting. Monaco zonder te spelen kampioen parus Monaco is zaterdagavond zonder te spelen kampioen van Frankrijk geworden. Paris St. Germain speelde thuis gelijk tegen Bordeaux, 2-2. Door het puntenverlies kon de nummer twee Monaco, dat zelf een dag later met 2-2 gelijkspeelde tegen Caen, niet meer achterhalen. Het scheelde weinig of Paris St. Germain had zaterdag verloren. Pas in de slotminuut zorgde Rai voor de gelijkmaker voor het elftal uit de hoofdstad. Zola Engels voetballer van het jaar londen De Engelse pers heeft Gianfranco Zola uitgeroepen tot voetballer van het jaar. De Italiaan speelt nauwelijks een half jaar in de Engelse Premier League. In het najaar van 1996 haalde Ruud Gullit de voetballer van Parma naar Chelsea. Zola gaat bij de verkiezing de Braziliaan Juninho en ploegmakker Mark Hug hes vooraf. Verleden jaar kwam Eric Cantona als beste uit de bus. Het jaar daarvoor Jürgen Klinsmann. Zola krijgt de bijbeho rende trofee op 15 mei, twee dagen voor de FA Cup Final tussen Chelsea en Middlesbrough, uit handen van Sir Stanley Mat thews, de eerste voetballer van het jaar in 1948. Albanese voetballers mishandeld tirana» Drie Albanese spelers van Flamurtari uit de rebellenstad Vlora zeggen vrijdag in Tirana ontvoerd en zwaar mishandeld te zijn door aanhangers van president Sali Berisha. Het trio be weert in een park te zijn aangevallen. Zij moesten voor behan deling naar net ziekenhuis. Zaterdag speelde de ploeg uit Vlora in de Albanese hoofdstad de bekerfinale tegen Partizan. Flamur tari verloor na 2-2 in de serie strafschoppen. De politie had de bewaking rond het stadion verscherpt Er werden extra veilig heidsmaatregelen getroffen om te voorkomen dat supporters van beide clubs met elkaar op de vuist zouden gaan. Zweden als favoriet naar finalepoule helsinki/turku Zweden begint vandaag als favoriet aan de fina lepoule van het WK ijshockey. De olympisch kampioen neemt als enige van de zes landen vier punten mee uit de voorronde. Zweden won zaterdag in Turku met 3-1 van de Amerikanen. De Tsjechen wonnen na een aarzelend begin van Frankrijk: 9-3. Ca nada verzekerde zich van de laatste open plaats in de finaleron de. In een rechtstreeks duel wonnen de Noord-Amerikanen met 6-0 van concurrent Italië. Alex Crivillé neemt revanche jerez Twee nipte nederlagen leed Alex Crivillé sinds de start van het Grand Prix-seizoen. Gisteren sloeg de Spanjaard voor eigen publiek hard terug. Crivillé maakte in de Grote Prijs van Spanje, tijdens de derde 500cc-race van de WK-strijd, een einde aan de zegereeks van titelverdediger Michael Doohan. De Australiër moest genoegen nemen met de tweede plaats en zag zijn voor sprong op Crivillé slinken tot vijf punten. Titels voor WC en Dynamo vught» De volleybalsters van Bonduelle/WC behaalden het landskampioenschap door de derde wedstrijd in de finale van de play-offs (best-of-five) met 3-0 (15-6 15-3 15-7) van Dick de Lan ge/Volco te winnen. Bij de mannen ging de titel naar Piet Zoom- ers/Dynamo, dat Kuipers/Zwolle met 3-0 versloeg. Het was het laatste duel van Toon Gerbrands (hij wordt bondscoach) en Jan Posthuma, die een eind zet achter een mooie loopbaan. Hockeyfinale HGC - Amsterdam ruswuk De hockeysters van HGC en Amsterdam spelen de play-offs om de Nederlandse titel. De wedstrijden vinden plaats op 8 mei in Wassenaar en op 10 mei in Amstelveen. Bij een gelij ke stand wordt op 11 mei het beslissende duel gespeeld, dan op nieuw in het Wagener-stadion. Titelverdediger HGC en Amster dam wonnen in hun derde wedstrijd in de halve finales overtui gend van Kampong (5-1) en Laren (4-0). Gelijkspel tegen Wimbledon baat ploeg van Roy en Van Hooijdonk niet DUf Nottingham Forest is gedegradeerd uit de Premier Lea gue. De club van Pierre van Hooijdonk en Bryan Roy speelde zaterdag op eigen veld gelijk (1-1) tegen Wimble don. Forest behaalde 34 punten uit 37 wedstrijden, in de laatste competitieronde is zelfs winst zinloos. BUITENLANDSVOETBAL nottingham rtr Zaterdag speelde Roy weer eens mee, en hij scoorde. De oud- Ajacied kopte de gelijkmaker in nadat de Noor Leonhardsen in de 16de minuut voor Wimble don doel had getroffen. Van Hooijdonk en Saunders lieten in de tweede helft kansen onbe nut. Tegenvaller voor de thuis club was bovendien de blessure, waarmee speler/manager Pear- ce uitviel. Manchester United stelde de festiviteiten rond de aanstaande titel nog even uit. De titelverde diger speelde na een achter stand van 2-0 met 2-2 gelijk bij Leicester City. Solskjaer maakte beide treffers voor United. Arsenal verloor op eigen veld de subtopper tegen Newcastle United met 1-0 en werd kans loos voor het kampioenschap. Elliott was matchwinnaar. Hij kopte in de blessuretijd van de eerste helft raak na een voorzet van Peacock. Bij Arsenal viel Bergkamp op met een onbe suisde overtreding op Watson. Liverpool nam de tweede plaats over van Arsenal. Op Anfield Road werd met 2-1 gewonnen van Tottenham Hotspur. De Londenaren namen na vijf mi nuten de leiding door Anderton, maar Collymore en Berger trok ken nog in de eerste helft de za ken recht. Italië Parma heeft de spanning in de Italiaanse competitie terugge bracht. De ploeg liep na de 2-1 zege bij Atalanta twee punten in op Juventus. De koploper kwam thuis tegen Sampdoria niet ver der dan 0-0. Het verschil tussen de twee clubs bedraagt nu vier punten. Intemazionale lijkt de finitief te hebben afgehaakt in de titelstrijd. De Milanezen ver loren met 1-0 van Vicenza en hebben nu acht punten achter stand op Juventus. De ploeg uit Turijn speelde moeizaam tegen Sampdoria. De nummer vier van de ranglijst kreeg in het duel de beste kan sen. Juventus, eind mei op nieuw finalist in de Champions League, dankte het punt vooral aan het goede optreden van doelman Peruzzi. Hij verrichtte een aantal prima reddingen. Parma moest tegen Atalanta echt strijd leveren. Dé thuis ploeg domineerde in de eerste helft. Via een omstreden doel punt kwam de club op voor sprong. De lijnrechter stak zijn vlag omhoog toen Lentini scoorde. Tot woede van de spe lers van Parma keurde de arbi ter het doelpunt goed. Tegen de verhoudingen in trok Crespo de stand in de blessuretijd van de eerste 45 minuten gelijk. Zo'n twintig minuten voor tijd beslis te Chiesa het duel in het voor deel van Parma. Duitsland Bayem München heeft gister avond verzuimd definitief af stand te nemen van concurrent Leverkusen. De Duitse koploper bleef in de derby tegen 1860 München steken op 3-3. Een dag eerder verspeelde Bayer Le verkusen ook al twee punten: 2- 2 tegen Borussia Mönchenglad- bach, na een voorsprong van 2- 0. Het verschil op de ranglijst tussen beide titelkandidaten bleef daardoor drie punten. De „burenruzie" tussen deJ twee ploegen uit de Bundesliga verliep sensationeel. Bayem werkte twee keer een achter stand weg (0-2 en 2-3). De laatste gelijkmaker van Duitse topclub viel pas in de 88ste mi nuut en kwam op naam van Jancker (ex-Rapid Wien). De ge blokte spits kwam in de slotfase in het veld voor Klinsmann, die wellicht na dit seizoen terug keert bij Tottenham Hotspur. Bayem speelde de laatste zeven minuten nog maar met negen man. Eerst moest Ziege en daarna aanvoerder Matthaüs vertrekken wegens twee gele kaarten. Arbiter Weber deelde in dit grimmige duel liefst elf gele kaarten uit, waarvan zeven voor spelers van Bayem. Links buiten Heldt (lengte: 1.69 m) maakte voor 1860 München de eerste twee treffers. Leverkusen dacht zaterdag aan een goede eerste helft ge noeg te hebben. Bij de rust leid den de bezoekers met 2-0, Ko- vac na 45 seconden en Kirsten na 42 minuten scoorden. Einde lijk leek Leverkusen de vrees voor het Bökelbergstadion te hebben overwonnen. Zeventien jaar kon de ploeg er niet win nen. Ook nu niet, twee Zweden brachten Borussia langszij. Pet- tersson zorgde in de 65ste mi nuut voor 1-2, de mogelijk aan staande Ajacied DahJln maakte in de laatste minuut de gelijk maker. VfB Stuttgart maakte geen misstap tegen FC St. Pauli, 3-0. Buck, Balakov en Eiber doel puntten in de tweede helft. De ploeg uit Hamburg beëindigde Dertigste speeldag: Dortmund-S 1-0, M'gladbach-Leverkusen 2 burg-Duisburg 2-0, HSV-Bren Köln-Karlsruhe 4-1, Stuttgart-SI 0, 1860 Münch-Bayern M. 3-3.1 kop: Bayern M. 30-63, Leverkus» Stuttgart 30-58, DortmundS Bochum 30-47, 1860 Müncl Karlsruhe 30-41. EK Zevenendertigste speeldag: Leic^ n.United 2-2, Arsenal-NewcaO Chelsea-Leeds 0-0, Coventry-Deri Middlesbr.-Aston Vil. 3-2, No'l Wimbledon 1-1, Southampt.-Blaj 0, Sunderland-Everton 3-0, W Sheff.Wed. 5-1, Liverpool-Totteni Stand: Man.United 35-70, Live 67, Arsenal 37-65, Newcastle 33 ton Vil. 37-58, Sheff.Wed. 36-5(r 37-56, Wimbledon 36-50, Totte'1 46, Derby C. 37-46, Leeds 37-4jr 37-42, Blackburn 36-41, West. 41, Leicester 36-41, Southampi* Sunderland 37-40, Coventry, Middlesbr. 35-36, Nottinghair Middlesbrough 3 punten in mindf tingham degradeert. FR^ _rt- 4-1, Guingamp-Nantes 0-0. 1-0, Montpell.-Nancy 1-1, Lensh 2-0, Metz-Bastia 1-0, Lyon-Lille SG-Bordeaux 2-2, Cannes-StrasO Monaco-Caen 2-2. Stand aan kon 36-73, Paris SG 36-64, Nante Bordeaux 36-59, Metz 36-59, Ak 58, Strasbourg 36-57, Lyon 36-fh GRIEK het duel met negen man na ro de kaarten voor Hanke en Scherz. Champions League-fi nalist Borussia Dortmund be haalde een moeizame zege in de beladen wedstrijd tegen Schalke 04. Zore maakte zeven minuten voor tijd het enige doelpunt. In de eerste helft had De Koek tegen de lat gekopt. Spanje Real Madrid heeft de interne problemen even kunnen verge ten door de overwinning (3-1) op Gijon. De voorsprong op Barcelona bedraagt nu elf pun ten. De nummer twee komt vandaag in actie, tegen Extre- madura. Vijf dagen voor het du el kondigde trainer Capello aan de club uit de Spaanse hoofd stad te verlaten. Hij zei niet lan ger te kunnen samenwerken met het bestuur. De supporters kozen zondag niet zijn kant. Ca pello werd voortdurend van de tribune uitgescholden. Belang rijk bij Real was Suker. Na een paar weken buiten de productie te zijn gebleven schoot hij er nu twee in. Ook Roberto Carlos, Braziliaans international, scoor de voor de koploper. Rivaldo maakte zaterdag twee doelpun ten voor Deportivo La Coruna, dat de thuiswedstrijd tegen Se- villa met 3-0 won. De Brazi liaanse middenvelder scoorde in de laatste zes competitie duels. België Germinal Ekeren heeft zich ge plaatst voor de Belgische beker finale. Tegenstander wordt An- derlecht of tweedeklasser Tie- len, die morgen hun tweede wedstrijd spelen. Anderlecht won uit met 1-0. Ekeren speelde zaterdag in de uitwedstrijd te gen Eendracht Aalst met 3-3 ge lijk. De ploeg van oud-PSVer Van Ankeren bekerde verder op basis van de uit-gescoorde doel punten. De eerste wedstrijd was in 0-0 geëindigd. Zaterdag was Lamberg de opvallendste spe ler. De verdediger van de thuis club doelpuntte tweemaal, waarvan de eerste (1-2) in eigen doel. Lamberg maakte na de rust weliswaar zelf de 2-2, maar Schaessens zette Ekeren weer op voorsprong. Lassen bepaalde de eindstand op 3-3. Eenendertigste speeldag: lonikoÉ 5-1, AEK-PAOK 1-2, Aris-OFI Ift Athinaikos-Apollon 3-2, Edessaifci lis 3-4, Kavala-Panathin. 0-4, F? Kalamata 0-0, Xanthi-Veria 3-2l kos-Olympiakos 0-5. Stand aan k piakos 31-75, AEK 31-66, OFI 62, Panathin. 31-57 Negenentwintigste speeldag: Intg 0-1, Atalanta-Parma 1-2, Veronaj. 0, Juventus-Sampdoria 0-0, Pe rentina 1-1, Piacenza-Bologna jt giana-Cagliari 0-3, Roma-Lazio j nese-Milan 1-1. Stand: Juventi Parma 29-52, Inter 29-48, Samj 45, Lazio 29-44, Bologna 29-4' 29-42, Udinese 29-42, Fiorentn- Atalanta 29-39, Milan 29-38, I 37, Napoli 29-34, Cagliari 29-31 za 29-30, Perugia 29-28, Veror; Reggiana 29-19. 00$' Dertigste speeldag: Salzburg-Lin/ 2, Grazer AK-SV Ried 1-0, Austll pid Wien 0-0, FC Tirol-Sturm Gr*. Linz-Admira W. 2-2. Stand aan V Wien 30-58, Salzburg 30-58, FC1 46, Sturm Graz 30-44, Linzer AS. Grazer AK 30-38. Negenentwintigste speeldag: Br Salgueiros 0-0, Benfica-Rio Ave!? ves-Amadora 1-0, G. Vicente-Esj Porto-Leca 2-1, Braga-Farense 2 Sporting 1-0, Setubal-Boavista aan kop: Porto 29-73, Sportiia Benfica 29-55, Braga 29-49, S 29-48, Guimaraes 29-45 Zesendertigste speeldag: Bilbao- 0-0, Deportivo-Sevilla 3-0, Celt? 1-1, Espanyol-Sociedad 3-0, Alj grones 1-0, Santander-Atl.Madriu lecano-Tenerife 1-2, Betis-Comp 0, R. Madrid-Gijon 3-1, Oviedtf 1-0. Stand aan kop: R. Madrid 3K. rplnna 3*1-79 Rptic 79 ITorJ !t Dertigste speeldag: Istanbul-Bes', Sariyer-Fenerbahce 1-4, Altay-Ar Dardanel-Kocaeli 3-2, Denizli-VaT latasar.-Zeytinburn 4-0, Gazianter( gucu 3-2, Genclerb.-Trabzon 1' aan kop: Galatasar. 31-73, Ft 31-67, Besiktas 31-65, Trabze Bursa 31-55 Wereldkampioenschap tafeltennis zet bondscoach aan het denken manchester edwin alblas gpd-verslaggever De wereldkampioenschappen tafeltennis in Manchester heb ben Peter Engel nog maar eens aan het denken gezet. Hij is om. Het moet anders. De figuran tenrol van vooral de vrouwen schreeuwt om maatregelen. Vanaf nu moet de Duitse bondscoach van Nederland met de vuist op tafel slaan. Engel heeft het lang op een vriendelijke manier geprobeerd. Hij stond open voor elke sug gestie, blafte nooit iemand af en accepteerde de inmenging van privé-coaches. Maar daar denkt hij na het optreden van Frits Kantebeen, die in Manchester als toeschouwer opzichtig zijn protégees 'indoctrineerde', ook iets genuanceerder over. „Als coach ben je voortdurend met een rollenspel bezig. Ik zal me autoritair moeten opstellen. Bij aangelijnde honden praat je over het laten vieren van die lijn of strakker trekken. De lijn moet strakker." Hij refereerde met die opmer king vooral aan de conduite staat van de vrouwen. Over de mannen formuleerde Engel een meer dan mild oordeel. „Die hebben in het landentoernooi naar hun mogelijkheden ge presteerd. Bovendien speelden Trinko Keen tegen Wang Tao en Danny Heister tegen Patrick Chile hun beste partij. Ze zaten in die wedstrijden dicht tegen hun top aan." Ook Chen Sung en de jonge De Cock kregen van Engel een gunstig rapportcijfer. „De Cock heeft tegen de Amerikaanse Chinees Zhuang voor het eerst bij de senioren een hele partij op een goed niveau gespeeld." Dat complimentje kon Engel in Manchester aan geen enkele speelster van de Nederlandse ploeg kwijt. De erfgenamen van Bettine Vriesekoop en Mirjam Hooman - slechts als toeschou wer in Manchester aanwezig - lieten het afweten. De een wat meer dan de ander. In het geval van Muller en Noor stelde Engel bij het WK zelfs publiekelijk het gewichtsprobleem van beide speelsters aan de kaak. De 19- jarige Suzan Derkx moet vol gens Engel vooral hard aan haar looptechniek werken. „Ze rent achter de ballen aan alsof ze de honderd meter loopt." Gerdie Keen heeft nog altijd de beperking dat ze tegen ver dedigsters niet uit de voeten kan. In Manchester werd ze in de tweede ronde uitgeschakeld door een Hongaarse aanvalster, Vivien Ellö. „Gerdie had een prachtige loting, maar ze heeft niet met de druk kunnen om gaan. Ze speelt heel goed in wedstrijden waarin het tempo constant hoog ligt, maar Ellö haalde dat tempo er juist uit." Keen keek met gemengde ge voelens terug op de WK. „Tus sen landen als Zweden en Rus land horen we met deze ploeg niet thuis, zo simpel is het." En over haar eigen prestatie. ,Als ik honderdtwintig procent had gespeeld, had ik misschien een partijtje meer kunnen win nen. Ellö en ik zijn van gelijke sterkte. Dus kun je ook vyel eens van haar verliezen. Keen wilde in Manchester ei genlijk niet gecoacht worden door bondscoach Peter Engel. Ze gaf haar voorkeur aan zwa ger en N i TB-coach Achim Siali- no.Als dat niet belangrijk voor mij zou zijn geweest, was ik er niet over begonnen", zei Keen. Maar voor Sialino lag al een re tourticket klaar. Hij zou alleen de eerste partij van Keen kun nen bijwonen. „Ze konden het blijkbaar niet zo organiseren dat hij langer kon blijven. Toen heb ik me er maar bij neergelegd en heeft Peter gecoacht. Nu de wereldkampioen schappen achter de rug zijn, moeten de Nederlandse spelers de rest van het jaar op een houtje bijten. Op Trinko Keen en Danny Heister, die voor een groot deel hun eigen boontjes kunnen doppen, na. De bond wil dit jaar 180.000 gulden be sparen en weet ook al hoe. Een van de twee wekelijkse centrale trainingen op Papendal wordt geschrapt en reiskostenvergoe dingen naar trainingsoorden in eigen land worden ook inge trokken. ,Alle selectiespelers krijgen een bijdrage van NOC *NSF voor sportspecifieke kos ten. Maar dat bedrag ging vaak op aan andere dingen", ver klapte NTTB-manager Ton van Happen. Van spelers wordt in de toe komst verlangd dat ze meer ini tiatief ontplooien. Bovendien wil de bond de Nederlandse clubs ertoe bewegen om als op vangcentrum voor internatio nals te gaan fungeren. Dat meer en meer spelers de wijk nemen naar Duitsland is zeker niet de oplossing, vindt Engel. „De meesten rijden alleen op en neer voor de wedstrijden. Alleen voor Keen en Heister zijn er ook goede trainingsmogelijkheden. Het schaarse talent is aange wezen op de faciliteiten en ken nis in eigen land. Ook daar wil Engel zich meer mee gaan be moeien. De tijd dringt. Maar Engel vindt het nog te vroeg om de huidige lichting, bijna alle maal dikke twintigers, af te schrijven. Aan Keen, Noor en Muller valt volgens hem nog Gladstone. Toen telde i Een paar jaar geleden $c iets minder. De mensen thenburg vonden mij moment alleen genoeg vv oude heren-wedstrijd vid Broome en Harvey, Daarom was ik er zo brand om hier iets t£! zien." Zijn karakter heeft Hf? mon nooit in de steek f Tijdens de Tweede WeF log werd hij als kind y Duitse vader en een Oos11 se moeder geboren in Siv land. Na de oorlog werd zin met streekgenoten11 ven uit Tsjechoslowal3 Duitsland groeide Simoi0 werd hij een goede ruT erkenning kreeg de kleiiv naar zijn gevoel niet toe' 1972 buiten het Duits|U voor de Olympische 'e werd gehouden. Boos st31 over naar de Oostenrijk^ ratie. Prompt eindigde h. Spelen in München als vp Populair werd Hugo nooit. De meeste collega den dat hij een te grotr' heeft. Het gebrek aan j thie voor de mens Simtf het respect voor de ruite niet weggenomen. Wie d een wereldbekerfin akp heeft grote kwaliteiten. Uiteindelijk stortte de wereld niet helemaal in voor John Whi- taker. Een tweede plaats in de finale van de wereldbeker, daar was de Engelsman best blij mee. Maar toch. Hij had alles op deze week gezet. De 41-jari ge ruiter uit Yorkshire wilde be wijzen dat hij na het tijdperk Milton nog meetelde. Op weg naar zijn derde eindzege kruiste echter een oude vos zijn pad. Eentje die ook iets had recht te zetten. En dat deed hij op on dubbelzinnige wijze. Hugo Si mon en ET maakten in Gothen burg geen enkele fout en pro longeerden daarmee de vorig jaar in Genève veroverde titel. De ontknoping van de finale was geweldig. Franke Sloothaak en John Whitaker reden fout loos alvorens Simon als laatste de ring in moest. Eén balie had hem al van de hoogste trede ge worpen. De favoriet verzaakte niet en dreef de achtduizend toeschouwers en zichzelf tot uitzinnige vreugde. „Ik had met de organisatie nog een appeltje te schillen," zo legde de 54-jarige inwoner van het Duitse Weisenheim am Sand uit. „In 1979 won ik hier mijn eerste wereldbeker met gothenborg anp Peter Engel: „„Als coach ben je voortdurend met een rollenspel bezig. Ik zal me autoritair moeten opstellen. Bij aangelijnde honden praat je over het laten vieren van die lijn of strakker trekken. De lijn moet strakker." FOTO ARCHIEF best te schaven. ven twee ploegen op de been maar net een batje kunnen Misschien is er nog een ande- brengen. „En als gastheer mo- vasthouden." re reden om de oude schoenen gen we in het individuele toer- Na het EK is Engel de eerste niet weg te gooien. Per slot van nooi zelfs acht plaatsen invul- die de bezem ter hand neemt, rekening moet de Duitser vol- len, Dus wellicht noet ik al kie- „Dan is het tijd is voor de aflos- gend jaar bij de EK in Eindho- zen voor speelsters die nog sing van een generatie." Peter Geerink eindigde in de wereldbeker-finale voor sprin. als beste Nederlander op de zesde plaats. Piet Raymakers Lansink (22), Wout-Jan van der Schans (23) en Henk var (30) stelden teleur. Geerink won voor het eerst in zijn leven e to. In de Scandinavium Arena in Göteborg mocht hij er eve den. Met de vurige hengst LBH Royal Bravour beleefde Geef mooiste momenten als ruiter. Hij kwam als reserve naar de® se stad, maar mocht na het afhaken van de Duitser Nage. meedoen. Tot verrassing van iedereen eindigde hij in vrij rubrieken bovenin. Het leverde de kleine zelfstandige uit G- 90.000 gulden aan prijzengeld en een Volvo op.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 16