Personeel Personeel Personeel Personeel Personei EERSTE MEDEWERKER [in/s ca] Martinair Holland Stewardessen (m/v) dutch air bv ERVAREN VERKOPER MEEWERKEND (M/V) GOUDSMID De Koning vraajj n'! Wij zoeken een Service-Technicus met oog voor huishoudelijke apparaten. ZATERDAG 3 ME11997 Ons dienstenpakket omvat luchtvracht (onze "roots"), zeevracht en wegtransport voor elk type lading. De afhandeling van levende have, opslag distributie als mede aanvullende logistieke diensten (Value Added Logistics) completeren ons dienstenaanbod. In het bedrijf, dat sterk in beweging is, werken 125 medewerkers die flexibiliteit en kwaliteit hoog in het vaandel hebben staan. Partt*te*4' in Binnen de afdeling Verkoop ben je verantwoordelijk voor de omzet ontwikkeling van een rayon. Door je communicatieve vaardigheden leg je gemakkelijk contacten met potentiële verladers. Een gezonde pioniersgeest en doorzettingsvermogen helpen je bij het verzamelen van marktinformatie en je weet deze te gebruiken bij het sluiten van contracten waar een positieve bijdrage centraal staat.voor alle partijen. Het gevoel van teamgeest en de wijze waarop je informatie weet te de len met collega's werkt motiverend en stimulerend om de organisatie op de juiste koers te houden. Wij zoeken een doortastende collega (m/v) van 25 - 35 jaar, woonachtig in de Randstad, met een afgeronde havo-opleiding, aangevuld met een cursus Professioneel Verkopen (IBW/ISW) of gelijkwaardige opleiding. Minimaal 3 jaar ervaring in de verkoop buitendienst binnen de inter nationale transportbranche is absoluut noodzakelijk. Uiteraard spreek .Jreh schrijf je uitstekend Nederlands en Engels en ben je in bezit van je rijbewijs (B). Heb je belangstelling? Stuur dan je brief incl. C.V., binnen 10 dagen, naar Dutch Air B.V., t.a.v. Ingrid Warnaar, Manager Personeelszaken, Postbus 75580, 1118 ZP Schiphol. Voor nadere informatie over de functie kun je bellen'met Gerrit Vink, Manager Verkoop, tel. (020) 655 24 83. Een psychologisch onderzoek zal deel uit maken van de selectieprocedure. Dutch Air B.V. Hoeksteen 157, 2132 MX Hoofddorp AC UEST Acqliest is ccn organ i- Onze werkzaamheden breiden uit. Daarom zoeken wij ni secretaresse zelfstandig verrichten van alle op het secretariaat voor komende werkzaamheden (correspondentie, telefoneren, archiveren, bijhouden van agenda's en contact onderhouden met - veelal buitenlandse - klanten); voeren van het secretariaat van (Europese) projecten. minimaal een MEAO- of gelijkwaardige opleiding; Word for Windows 7.0 en Access; goede beheersing, zowel schriftelijk als mondeling, Nederlandse, Engelse en Duitse taal. projectleider(s) coördineren van kleine en grotere projecten, voeren van (financieel) projectmanagement HBO of universitaire achtergrond; ervaring als projectmanager; kennis van informatietechnologie en automatisering; kennis van een of meer werkvelden (bijvoorbeeld de zorg sector, de gemeentelijke overheid, de culturele sector, de milieusector); Engels in woord en geschrift. ïwe collega's voor de volgende functies: trainer/adviseur ouderenzorg verzorgen van trainingen psychogename, workshops, coaching ten behoeve van de zorginstellingen in de sector ouderenzorg. vereisten: HBO of universitaire achtergrond; kennis van de werkvelden psychiatrie, ouderenzorg; aantoonbare ervaring met trainen en lesgeven; bij voorkeur ervaring in de bejaardenpsychiaine en/of de verpleeghuissector bereidheid om in grote delen van het land werkzaam te zijn. r de techniek onderhouden van het geautomatiseerde systeem (Windows-NT platform/Windows95 werkstations); ondersteunen collega's bij het gebruik van de hard- en software; onderhouden van de hard- en software kennis en ervaring met de nieuwe vormen technologie; kennis en ervaring met Exact strekt tot aanbeveling; ervaring met het schrijven van webpagina's strekt tot aan beveling. is een collega die de systeemontwikkeling voor zijn rekening De werkzaamheden kunnen alle in fulltime of in parttime dienstverband worden uitgevoerd en vinden plaats bij de opdrachtgevers, op kantoor dan wel vanuit huis. Een commerciële, flexibele instelling is noodzakelijk, zo ook de ervaring met Word (7.0). Het kunnen omgaan met Acces en Powerpoint is aantrekkelijk. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervanng. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn goed. Sollicitaties kunt u, tot 14 dagen na de verschijningsdatum van deze krant, nchten aan: Organisatie-adviesbureau Acquest, van Wijk-Bouwland, directeur. Hoofdstraat 2, 2351 AJ Leiderdorp. Telefoon: (071) 541 95 94 advies, doen ondcr- zoek. trainen vaardig heden ol bieden ondei SlEtning. ■Daarbij is Acquest gespecialiseerd in zorg vernieuwing, kwali teitszorg en informatie- Steeds vaker worden er projecten uitgevoerd in Martinair is een dynamisch luchtvaartbedrijf met als belangrijkste activiteit het vakantievervoer naar de vele bestemmingen in het Middellandse Zeegebied de Verenigde Staten, het Coraïbisch gebied, Mexico en Thailand. Daarnaast is Mortinair wereld wijd actief op het gebied van vracht- en dieren vervoer en voert vluchten uit voor een groot aantal andere luchtvaartmaatschappijen Voor het komende zomerseizoen zijn we op zoek naar representatieve en klantvriendelijke WERKZAAMHEDEN Als steward(ess) bent u met uw collega's verantwoordelijk voor de veiligheid in de cabine Daarnaast zorgt u voor een uit muntende service aan al onze passagiers Kortom: u geeft elke passagier het gevoel in goede handen te zijn en zorgt ervoor dat het hen aan niets ontbreekt. FUNCTIE-EISEN Opleiding VWO, HAVO of MAVO-D, aangevuld met een voltooide MBO- opleiding in een toeristische richting en een aantal jaren ervaring in een dienst verlenende functie; Een beschaafde uitspraak van het Nederlands en een goede spreekvaardig heid in Engels en Duits, Goede omgangsvormen, flair en een representatief uiterlijk, Leeftijd op de datum van het jaar van indiensttreding minimaal 21 en maxi maal 32 jaar; Confectiemaat dames 36 t/m 40, heren 46 t/m 53; Lengte: minimaal 1.60, maximaal 1.85 meter; Men dient Schiphol te allen tijde (ook 's nachts') binnen 1 uur te kunnen bereiken; Telefonisch bereikbaar zijn. Na het met goed gevolg voltooien van de opleiding van 6 weken, vindt aanstelling plaats op basis van een contract voor het seizoen 1997. De opleidingen worden gegeven in de periode van mei tot en met juni. U dient er rekening mee te houden dat u geen vakantie kunt opnemen gedurende het contract. Bij goed functioneren bestaat de mogelijkheid in aanmerking te komen voor een vervolgcontract in 1998. Belangstellenden (m/v) die voldoen aan genoemde eisen, verzoeken wij vóór 12 mei.a s. onder vermelding van Cabine 97.08 een sollicitatiebrief met C V. en pasfoto te zenden aan: Martinair Holland N V Postbus 7507, 1118 ZG Schiphol Centrum, t.a.v. Hoofd Personeel Organisatie. businessbusiness op maat Werving Selectie van Sneek gevestigde, zeer handelsmaatschappij Het bedrijf is één van de vijf werkmaatschappijen van de Lankhorstgroep Het assortiment wordt op de maikt gebracht onder de merknaam Primp products waaronder textiel, disposables en sorbents Een enthousiast verkoopteam bouwt dagelijks aan de versterking van de relatie met de afnemers en de vergroting van het marktaandeel De afdeling verkoopbinnendienst zorgt daarbij voor de juiste ondersteuning Het marktsegment waarin de potentiële afnemers zich bevinden laat zich industrieel ij zoeken voor het werkgebied West-Nederland: RAYONVERTEGENWOORDIGER M/V Voor de uitbreiding van het huidige verkoopteam zijn wij op zoek naai jonge commerciële' talenten die in staat zijn hel assortiment op zeer enthousiaste vvijze bij de inkopers van de industriële afnemers lordiet persoonlijkheid die door een empathische instelling de klantw weet te vertalen naar concrete oplossingen. Een commerciële relatiebeheerder die op inkopersniveau moet onderhandelen beschikt minimaal over een gedegen MBO-opleiding en is tussen de 23 en 28 jaar. Uiteraard is ook een rijbewijs B een vereiste. Wij bieden: zeer grondige interne produkt- en commerciële opleiding. een representatieve bedrijfsauto of een goede autoregeling een vast basisinkomen naast een bonusregeling een pakket goede arbeidsvoorwaarden. een uitstekende werksfeer als basis voor veel arbeidsvreugde doorgroeimogelijkheden tot rayonmanager Ben jij zo'n commercieel talent met de ambitie de industriële markt met grote stappen te betreden'' Vei koop jezelf dan eerst per brief aan ons en stuur deze binnen twee VTB business 2 business t.a.v. Dana Apcar-Gieles, Postbus 1086 2302 BB LEIDEN onder vermelding van vac.nr. 970503. hydro ervice b.v. AANDRIJFTECHNIEK BESTURINGEN HYDRAULIEK Middenhavenstraat 46 Postbus 442 1970 AK IJmutden tel. 0255-514564 Ons bedrijf is gespecialiseerd in de vervaardiging van hoogwaardige hydraulische installaties, incl. bijbehorende electronische besturingen en mechanische aandrijfsystemen. Tevens houden wij ons bezig met onderhoud, reparatie en revisie van alle mogelijke hydraulische installaties. Wegens uitbreiding van werkzaamheden zoeken wij op korte termijn: een hydrauliekmonteur voor binnen- en buitendienst Werkzaamheden zelfstandig storingen verhelpen, reparaties verrichten en installaties bouwen/verbouwen op lokatie: installatiebouw, reparatie en revisie van componenten in onze werkplaats. Vereisten: gedegen praktische en theoretische kennis van hydraulieksystemen en componenten, enige kennis van electro/electronica. Rijbewijs B/E. Moet bereid zijn in voorkomende gevallen overwerk te verrichten en vóór beperkte duur ook werkzaamheden te verrichten in het buitenland. Wij bieden afwisselend werk binnen een gemotiveerd team medewerkers tegen een goede beloning. Gegadigden worden verzocht schriftelijk te solliciteren t.a.v. de heer T. Rodenhuis. Telefonische informatie wordt verstrekt door de heer F. Wessels of de heer T. Rodenhuis, tel. 0255-514564, buiten werktijd tel.nr. 0226-313359. ledereen weet De Restauratie op het Station te vinden. Het is niet voor niets 'De ontmoetingsplek bij uitstek'. Moderne restaurants met een uitgebreide kaart. Van ontbijt tot dinet, van kopje koffie tot een borrel rond de klok van vijf, olies is even goed verzorgd en gunstig geprijsd. De gostvriendelijke bediening is de sleutel tot het succes van de formule. Functie-eisen: vokopleiding (MHS/SVH of gelijkwoardig) gastvriendelijk, attent, netjes en beleefd flexibel leeftijd vanaf 25 jaar Werkzaamheden: coördineren/regelen van de werkzaamheden von de medewerkers indelen van de werkzaamheden, geven von oonwijzingen/instructies toezien op werkvoortgang en -kwaliteit oplossen van zich mogelijk voordoende problemen voorbereiden van de mise-en-plnce gasten ontvangen, helpen en klachten afhandelen bestellingen maken toezien op dagelijkse personeelsbezetting meewerken in restaurant adviseren von directe chef bij selectie von medewerkers Organisatie: Chef: Restourantmonager/keukenmonoger Ondergeschikten: Bij afwezigheid van restourantmonoger 5-10 medewerkers, rechtstreeks en vin ofdelingchefs Interesse? Neem don contocl op mei de heer R. Plr mevrouw M. v.d. Eijnden, tel. 0/1 - 512 63 23 of richt uw sollicitatiebrief aan De Restauratie voo Station Leiden, t.o.v. mevrouw M. v.d. Eijnden, Postbus 726,2300 AS Leiden. Gevraagd: Info: - Alle voorkomende werkzaamheden w.o. verkoo - Werktijden in overleg te bep« Eisen: - Ervaring als goudsmid. - Middelbare opleiding. - Goede presentatie en kontak eigenschappen. - Kreatieve instelling. Sollicitaties gaarne schriftelijk met al relevante informatie aan: van tyrnenj^) ^kt-e/iers^ Maarsmansteeg 21 2311 EE Leiden Commercieel secretaresse Voor een relatie in Leiden zoeken we een initiatief secretaresse met minimaal drie jaar werkervaring i commerciële omgeving. Tot het takenpakket behoi secretariële werkzaamheden. Ervaring met WordF 5.1 en een goede beheersing van de Engelse en Du: in woord en geschrift is gewenst De juiste kandida accuraat, stressbestendig en kan goed zelfstandig v Deze functie is full-time en kan uitmonden in een v dienstverband. Financieel administratief medewe Voor een commercieel bedrijf in Leiden zijn we ojP naar een financieel administratief medewerker, die"' crediteurenadministratie invoert en loonjoumaalpt boekt Gevraagd wordt minimaal een MEAO- of MBA-opleiding en enige jaren werkervaring. Voort: de kandidaat kunnen werken met Excel. Deze full-fcl functie is voor langere tijd. Ie dv Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor vrouwen en mannen. Neem snel tontakt met ons op Wij zijn elke werkdag open van 8.30 tot 17.30 uur. fei Vrijdag tot 18.00 uur. Wij werken ook op afspraak. ge ibi <tk uitzendbureau de kon- Specialisten in administratieve fina^ commerciële secretariële functiCn DE WERKZAME SAMENWERK21 iet Kort Rapenburg 20,2311 GC Leiden, Telefoon 071 -5; Door de grote vraag naar onze bedrijfsinformatie- en incassodiensr' kunnen de medewerk(st)ers binneif] onze vestiging in Leiden niet langet z buiten de ondersteuning van een3n INCASSO- t MEDEWERKER m/v üt die voornamelijk belast zal zijn met |,t incasseren van vorderingen, zowel i minnelijke als juridische wijze en tevre£ de administratieve afwikkeling hierv?v Een opleiding op MEAO-nivo, ambit g< en een leeftijd van ongeveer 23 jaafek stellen wij als basis voor deze vertrouwelijke funktie. Wij verzoeken u om binnen acht da schriftelijk te reageren t.a.v. dhr. Ton van Hoek. Dit onder vermelding van „vakatutj; incasso-medewerker". hp ho INFOCA i INFORMATIE- EN ju INCASSOSERVICE B.V. 1( POSTBUS 2249 2301 CE LEIDEN h Electrolux Nederland B.V. is een verkoopmaatschappij in groot huishoudelijke apparaten onder de merken AEG, Electrolux, Frigidaire, Marynen, Zanker en Zanussi. Elgroep Fabrieksservice is de landelijk opererende service organisatie van Electrolux Nederland B.V., gericht op hoogstaande en snelle service. Na een gedegen interne opleiding zult u verantwoordelijk zijn voor de reparaties aan huishoudelijke apparaten - witgoed en klein huishoudelijke apparaten - die in onze werkplaats plaatsvinden. Daarnaast draagt u zorg voor uw eigen, geautomatiseerde administratie. Wij vragen: een enthousiaste en positief ingestelde man of vrouw met een service-gerichte instelling en organisatietalent; LTS of MTS Elektrotechniek opleiding; de bereidheid om opgeleid te worden tot technicus in het repareren van huishoudelijke apparaten en hiervoor eventueel een aanvullende opleiding te volgen; leeftijd vanaf 18 jaar. Wij bieden: een uitdagende functie, waarin zowel zelfstandig werken als werken in teamverband een belangrijke rol spelen: een functie binnen onze service organisatie waarin klant en kwaliteit centraal staan; een prima salaris en een goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Electrolux Nederland B.V. Afdeling P&O t.a.v. mevrouw E.H.H. Kok Postbus 120 2400 AC Alphen aan den Rijn 0] Electrc ELECTROLUX NEDE

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 34