Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel i NAKG Rijnland v dëWilbert Administratief medewerker (m/v) i ziekenverzorgenden/ verpleeghulpen (m/v) In september start bij het Rijnland Ziekenhuis de opleiding verpleegkundige InterHolland Werkvoorbereider m/v I M "De Wilbert", een verpleeghuis en reactiveringscentrum voor 110 somatische en 120 psychogeriatrische bewoners, zoekt op korte termijn enkele die volgens rooster 40 of 32 uur per week, of op afroep willen werken. De aanstelling geschiedt op tijdelijke basis voor maximaal één jaar. De functievereisten zijn: een diploma ziekenverzorgende of MDGO-VZ, ervaring als ziekenverzorgende of verpleeghulp, goede contactuele eigenschappen, kunnen samenwerken in teamverband. Salariëring en arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Nadere informatie wordt u graag verstrekt door de heer G.E.A. Linssen, hoofd Verplegingsdienst, telefoon (071) 406 15 00, aan wie u tevens binnen 10 dagen uw schriftelijke sollicitatie kunt richten. VERPLEEGHUIS EN REACTIVERINGSCENTRUM OVERRUN 7 - POSTBUS 592 - 2220 AN KATWIJK De stichting Nederlandse Algemene Keuringsdienst voor Groente- en Bloemzaden (NAKG) heeft als werkterrein de keuring van groente en bloemzadengroenteplanten, bloemzaailingen, plantuitjes en plant- sjalotten, het identificatie-onderzoek van groenterassen en de uitvoering van zaadanalyses. Bij de NAKG zijn circa 750 bedrijven aangesloten. Op de afdeling Algemene Administratie is op korte termijn plaats voor een jeugdig Uw taak: Tekstverwerking en dataverwerking. Aannemen van de telefoon, receptiewerkzaamheden Diverse administratieve werkzaamheden. Administratieve ondersteuning andere afdelingen. Uw profiel: Opleiding MEAO (secretariaat). Uitstekende typevaardigheid. Werklust en vermogen tot samenwerking in een hecht teamverband. Ons aanbod: Een gevarieerde fulltime functie. Een prettige werksfeer in een dynamisch bedrijf. Goede honorering en secundaire arbeidsvoorwaarden. Aanstelling (aanvankelijk) voor bepaalde tijd. Uw reactie: Nadere telefonische informatie kunt u inwinnen bij de Coördinator Algemene Zaken, mevrouw).M. van der Meer-Van Hameren, telefoon (071) 3319102 (tijdens kantooruren). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de NAKG, Postbus 27, 2370 AA Roelofarendsveen. Op de envelop vermelden: Sollicitatie. De SABO verleent zorg aan WBO geïndiceerde thuiswonende ouderen, tot aan het niveau van verzorgingshuiszorg, zodanig dat aangesloten wordt bij de bestaande voorzieningenstructuur. STICHTING ALGEMENE BEJAARDENOORDEN voor Katwijk, Rijnsburg en Valkenburg ZH Postbus 33 2235 ZG Valkenburg ZH Tel. 071-4012213 Voor onze vestiging te Katwijk aan den Rijn vragen wij met ingang van 1 juli 1997 een ACTIVITEITENBEGELEIDER m/v voor de dagopvang ten behoeve van ouderen Voor minimaal 16 en maximaal 24 uur per week, verdeeld over 5 dagen. Het dienstverband is tijdelijk, hierna bestaat de mogelijkheid voor een vast dienstverband. Tot de voornaamste taken behoren begeleiden van individuele en groepsgerichte activiteiten; eventueel bezoeken van de cliënten thuis; het leveren van een bijdrage aan ontwikkeling, planning en uitvoering van (centrale) activiteiten binnen het steunpunt; opzetten van een gevarieerd werkplan ten aanzien van eigen activiteiten in overleg met cliënten, collega's en hoofd activiteitenbegeleiding; samenwerken en participeren in overlegorganen die noodzakelijk zijn voor het uitoefenen van de functie; zorgen voor het beheer van de centrale ruimte, inventaris e.a. middelen; observeren, rapporteren (in zorgplan), registreren en signaleren; begeleiden van vrijwilligers en stagiaires. Functievereisten een resultaatgerichte, efficiënte en cliëntgerichte houding; een flexibele en innovatieve instelling; vaardigheid in samenwerken, intern en extern; opleiding MBO activiteitenbegeleiding; ervaring vereist; goede communicatieve vaardigheden. Wij bieden Een dynamische werkkring die ruimte biedt voor het nemen van eigen initiatieven. Een zelfstandige functie met veel samenwerking met Thuiszorg, welzijnswerk voor-ouderen en de woningbouwvereniging. Het salaris bedraagt in principe 2530,00 en maximaal 3528,00 bruto per maand op fulltime basis. Voor inlichtingen over deze functie kan ingewonnen worden bij mevrouw E. Mijland, hoofd activiteitenbegeleiding, tel.nr. 071-4012213. Sollicitatiebrieven kunt u voor 16 mei 1997 a s. richten aan: Maatschappelijke Dienstverlening Duin- en Bollenstreek, t.a.v. de heer J. Roos, hoofd Personeel Organisatie, Scnimmelpenninckstraat 10,2221 EP Katwijk. li i'ii/' ASSURANTIEHUIS ADVIESGROEP Je hebt het gevoel dat je in je huidige baan je ei niet kwijt kunt. Dan hebben wij voor jou Een nieuwe uitdaging als ASSURANTIE-ADVISEUR M/V (binnendienst) Profielschets: Je zit nu een paar jaar bij een assurantiekantoor in de binnendienst en weet veel (zo niet alles) van levens- en/of bedrijfsverzekeringen. Je hebt voldoende ervaring opgedaan (ook in theorie) en kunt op een behoorlijk niveau met onze relaties communiceren. Je hebt dus gevoel voor dienstverlening en een commerciéle inslag. Dan adviseren we je contact met ons op te nemen om te kijken of jouw ideeën passen in de vacature die wij op dit moment hebben. Tevens zijn wij op zoek naar een BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER M/V Profielschets: Je wilt graag de praktische kant van het boekhouden bekijken en je hebt al enige ervaring opgedaan in een soortgelijke functie. Debet en credit blijft natuurlijk belangrijk, maar je wilt je verder ontwikkelen. Je bent flexibel. Ook zal je in deze functie te maken "krijgen met verzekeringen en alles wat daar mee samenhangt. Het spreekt dus voor zich dat je interesse uitgaat naar verzekeringen en je wilt je hier verder in verdiepen. Wellicht heb je al enige kennis op dit gebied. Wie is de Assurantiehuis Adviesgroep: Een onafhankelijke adviseur die werkzaam is op het gebied van verzekerirtgen, pensioenen en hypotheken. We zijn lid van de NVA en zijn op dit moment met 17 personen werkzaam. Onafhankelijkheid, dienstverlening, collegialiteit en advisering zijn kernwoorden binnen ons bedrijf. Continuïteit van de relatie is belangrijk: Topverkopers kennen wij niet. Wat kunnen we je bieden: Natuurlijk een interessante baan met de mogelijkheid om je verder te ontwikkelen. Het spreekt voor zich dat we het over salaris en secondaire voorwaarden wel eens worden, wanneer je binnen de Assurantiehuis Adviesgroep blijkt te passen. Wanneer je geïnteresseerd bent, stuur je een schriftelijk reactie, met je c.v., binnen 14 dagen na heden aan: Assurantiehuis Adviesgroep T.a.v. Hetty Bloemendal Stadhouderslaan 12 s Poslbus 82015, 2508 EA DEN HAAG ARCHITEKTENBURO VAN DER HAAR B.V. A. DIEPENBROCKLAAN 34 2343 NA 0EGSTGEEST TEL. 071-5170560 FAX 071-5154884 In verband met toenemende werkzaamheden zijn wij op zoek naar een bouwkundig medewerker m/v. De werkzaamheden bestaan uit het 'van kop tot staart' begeleiden van diverse bouwwerken. Dit betekent het ontwferpen van een bouwplan, zorg dragen voor de benodigde vergunningen, het vervaardigen van bestek en bijbehorende tekeningen, het begeleiden van de aanbesteding en uiteindelijk het voeren van directie in de uitvoeringsfase. De funktie-eisen omvatten een afgeronde. HBO-opleiding. richting bouwkunde en affiniteit/ervaring met het werken met computertekenprogramma's, zoals MiniCad. Wij zijn op zoek naar iemand die in goed teamverband kan werken, reeds enige werkervaring heeft met bovenstaande werkzaamheden en in de omgeving van Leiden woont. Gezien de aard van de werkzaamheden is het bezit van een rijbewijs vereist. Vóór informatie kunt u contact opnemen met de heer van der Haar, tel. 071-5170560. Wij zien uw reactie graag binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie tegemoet. ziekenhuis De verpleging iets voor jou? werken en leren tegelijk Wij zijn op zoek naar enthousiaste mensen die belangstelling hebben voor ae 4-jange opleiding tot verpleegkundige MBO-niveau. De opleiding start met een basisperiode van 9 maanden, tijdens deze periode ontvang je zakgeld Na deze basisperiode ga je werken en leren in het Rijnland Ziekenhuis. Je ontvangt dan salaris. De opleidingskosten neemt net ziekenhuis voor zijn rekening. Binnen het ziekenhuis is het ook mogelijk om de opleiding op HBO-niveau te volgen. Deze ziet er met betrekking tot het opleidingstraject en de vergoedingsregelingen echter anders uit. Wij vragen: voor MBO-niveau - een leeftijd van tenminste - minimaal MAVO op D-niveau of gelijkwaardig diploma. voor HBO-niveau - een leeftijd van tenminste 17 jaar; - minimaal HAVO-diploma met gemiddeld eindcijfer 7. informatie-pakket aan. Wil je solliciteren, dan kun je natuurlijk ook direct een sollicitatiebrief met cv sturen aan: het Rijnland Ziekenhuis, locatie St. Elisabeth, t.a.v. Carlo Willems, afdeling personeel en organisatie, postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp. Heb je nog vragen dan kun je bellen naar Maud Fles, opleidingscoördinator of één van de praktijkopleiders, telefoon 071 - 545 45 45. Eén van hen zal je graag te woord staan j:. I Q Ik kom naar de voorlichtingsmiddag over de, opleiding tot verpleegkundige op 17 mei a.s. en ik neem wel/nietiemand mee (uitnodiging volgt). Q Ik kom niet naar de voorlichtingsbijeenkomst, maar ontvang graag een informatiepakket over de opleiding tot verpleegkundige. "doorhalen wat niet van toepassing is. Naam:Voornaam.M V Plaats: Telefoonnummer. Stuur de ingevulde bon, binnen 10 dagen, in een gesloten envelop (zonder postzegel) naar de afdeling P&O van het Rijnland Ziekenhuis, locatie St. Elisabeth, antwoordnummer 10822, 2350 BB Leiderdorp. VERSPREIDERS - InterHolland Verspreiders Postbus 2 1800 AA Alkmaar Telefoon (072) 5 196 196 (072) 5 196 195 InterHolland Verspreiders zelfstandig onderdeel van de Verenigde Noordhollandse Dagbladen B V InterHolland Verspreiders, met vestigingen in Alkmaar en Haarlem, zorgt voor de verspreiding van ruim één miljoen folders en ander reclamedrukwerk per dag en ruim twee miljoen huis-aan-huisbladen per week. Bovendien vervoert het bedrijf dagelijks ruim 250.000 dagbladen in Noord- en Zuid-Holland. Er werken 110 mensen in vaste dienst. Daarnaast beschikt het bedrijf over ruim 5.500 bezorgers en circa 120 agenten. InterHolland Verspreiders is een werk maatschappij van de Hollandse Dagbladcombinatie (HDC). WIJ VRAGEN Voor de afdeling expeditie in Haarlem zoeken wij een voor 12 uur per week De belangrijkste taken in deze functie zijn het aftellen en bundelen van foldermateriaal. Van de kandidaten verwachten wij dat zij: - een opleiding hebben op LBO-niveau - zelfstandig kunnen werken - goed bestand zijn tegen het werken onder tijdsdruk - een flexibele instelling hebben niet becrekking tot werktijden - kunnen werken in teamverband dienstverband van Met de kandidaat zal in eerste inst: halfjaar worden aangegaan. Op deze functie is van toepassing de CAO voor het beroepsgoede- renvervoer over de weg, aangevuld met de arbeidsvoorwaarden van de HDC. Voor nadere informatie kunt u zich tijdens kante de heer J. Koorn. coördinator expeditie, telefoon: 023-5150571. UW REAKTIE Geïnteresseerden wordt Verzocht een schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer T84 binnen tien dagen", te richten aan de afdeling Personeel ik Organisatie te Alkmaar. wntuG» STAAL, BUIZEN, VERWARMING Haring Technische Groothandel B. V. en Haring Staal B. V. met vestigingen in Delft, Aalsmeer-Nieuwveen en De Lier is een groothandelscombinatie actief voor en met verwarmingsinstallateurs en staal- en buisverwerkende bedrijven. Het leveringsprogramma bestaat uit technische produkten voor de woning-, utiliteits- en de tuinbouwverwarming. Er worden ruim 10.000 verschillende artikelen op voorraad f gehouden en deze vinden via onze afnemers niet alleen een bestemming in Nederland en Europa maar ook ver daarbuiten. Naast het leveren van produkten biedt Haring de a' installateur desgewenst commerciële, technische en logistieke ondersteuning. Met circa™ 40 medewerkers in vaste dienst verleent Haring al 77 jaar een optimale service en staat 5 garant voor een snelle levering. Voor de regio Noord-Holland zoeken wij een Regio-manager buitendienst De werkzaamheden bestaan uit: U houdt bestaande en brengt nieuwe relaties op de hoogte met de vele en beslist unieke mogelijkheden die Haring kan bieden. U adviseert onze afnemers vakkundig op het gebied van verwarming, meet- en regeltechniek, staal en buizen Tevens begeleidt u onze overzichtelijke en competitieve offertes De actieve persoon die wij zoeken: U bent commercieel, representatief, innovatief en woonachtig in Noord of Zuid-Holland. U heeft een MBO-opleiding. gevoel voor techniek en een gezonde dosis doorzettingsvermogen. 8i| voorkeur heeft u ervaring in de buitendienst en kennis van de verwarmingsbranche. Haring heeft u te bieden: Een afwisselende en zelfstandige baan binnen een gezond en betrouwbaar bedrijf met toekomst Voor de juiste persoon die communicatief, ondernemend en collegiaal is, biedt Haring een n waaronder eer s en goede e zaak. secundaire arbeidsvoorwaarden vl gemeente Haarlemmermeer werving en selectie in het bijzonder gericht op vrouwen begeleiding bij op vrouwen gericht personeelsbeleid coaching mentorschap opleidingen bemiddeling van commissarissen De NV Nutsbedrijf Haarlemmermeer zorgt ervoor dat ruim 42.000 klanten in Haarlemmermeer zich verzekerd we ten van een ongestoorde levering van aardgas. Daarnaast geeft het Nutsbe drijf Haarlemmermeer via de CAI radio en televisiezenders door aan ruim 53.000 klanten in de gemeenten Bennebroek, Haarlemmermeer en Heemstede, 0 Op korte termijn zullen ook andere kabeldiensten aan het produktenpakket f worden toegevoegd. In het leveringsgebied van het bedrijf is sprake van sterk J groeiende economische bedrijvigheid en worden omvangrijke woningbouw- J; projecten tot ontwikkeling gebracht. Deze taken vergen de inzet van een kleine n 100 medewerkers. p Het Nutsbedrijf is een vennootschap met een structuur regime. De gemeente a Haarlemmermeer is enig aandeelhouder en benoemt 3 van de 5 Commissarissen. e VAN GESTEL In verband met beëindigde zittingstermijnen van 2 door de gemeente-1( benoemde Commissarissen, zoekt de gemeente Haarlemmermeer ïlij or TWEE COMMISSARISSEN v/M£ VI Algemeen profiel: ras U beschikt over ondernemerservaring en heeft deze ondermeer op-ers gedaan in de energie- of kabelbranche. U heeft uw ervaring bij voor-rj keur opgedaan in een organisatie die een proces van product-gericht naar marktgericht heeft doorlopen en die een verzelfstandigingstraject heeft doorgemaakt. U heeft bestuurlijke ervaring opgedaan in een Ka onderneming die een slag groter is dan het nutsbedrijf. irn o v U bent onafhankelijk in uw oordeel en opereert zonder last of rugge-uw spraak van wie dan ook. U heeft geen strijdig belang. U heeft oog voor iet de nuts functie van het bedrijf en voor de regionale positie ervan, in? 1 het bijzonder die van de gemeente Haarlemmermeer. U bent in staat'00 in een team te opereren, waarin u een specifiek aandachtgebied heeft. De Raad van Commissarissen vergadert 8 a 10 keer per jaar. er hij Specifieke eisen: eei Voor een van beide functies geldt dat uw specifieke ervaring ligt opCari het gebied van produkt-markt-strategie en het succesvol ontwikkelen van product-markt-concepten, met het accent op dienstverlening. Voor de andere functie geldt dat uw specifieke ervaring ligt op heti gebied van informatietechnologie, in het bijzonder het succesvol,e ontwikkelen van IT-concepten waarbij de integratie met telecommu-s. i nicatie van strategische betekenis is. rgd 300 ie ti fev Uw gemotiveerde brief en curriculum vitae kunt u binnen 2 weken naiem het verschijnen van deze advertentie richten aan: pij Diemen Gestel Select, mevrouw drs. M.M. Brummans, *an Amalialaan 41, 3743 KE BAARN Indien u mogelijke kandidaten kent, verzoeken wij u dit aan ons ken baar te maken. Telefoon: 035- 5430303.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 32