Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel |C| O zoekt: SC P E Administratief medewerker m/v asa Justitie Verpleegkundige voor de Help D Adecca Adecco 1 Inspecteur bouwzaken m/v Leiden Wie komt de Chef Algemene Zaken van Holland Casino Scheveningen assisteren? Kansen in technisch werk Manager Human Team Assistant Receptioniste/Telefoniste JATERDAG3 MEI 1997 909 31 Penitentiaire Inrichting 'De Geniepoort' v/m 36 uur Taken U bent mede verantwoordelijk voor de medisch-sociale toestand van de gedetineerden; doet intakes: assisteert de arts op het spreekuur; bezoekt gedetineerden op cel bij medische klachten; verstrekt medicijnen; onderhoudt externe contacten ten behoeve van ziekenhuisopnamen en consultatie specialisten; neemt deel aan multi-disciplinair overleg betreffende gedetineerden; verricht alle administratieve werkzaamheden welke voortvloeien uit het bovenstaande. Functie-ei Sen Diploma A-Verpleeg kundige, bij voorkeur aangevuld met het B-diploma; enige ja ren werkervaring als Verpleegkundige in de psychiatrie; goede contactuele eigenschappen; flexibele instelling; bereidheid tot het volgen van relevante cursussen. Salaris Minimaal f 2886,- en maximaal f 4325,- bruto per maand; 8% vakantietoeslag. StcindplclïltS Alphen aan den Rijn. VoorkcUTSgrOGpcn Justitie draagt bij aan het vergroten van de werkgelegenheid voor vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Indien u tot één van deze groepen behoort wordt u uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Bijzonderheden Het betreft twee vacatures van 36 uur. Inlichtingen Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer D. Wiersma, Afdelingshoofd, te bereiken onder telefoonnummer [0172] 461461. SolllCltcltlGWIJZG Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 7 088 1 1Ö8, richten aan de Penitentiaire Inrichting "De Geniepoort', ter attentie van mevrouw C.B. Engel, hoofd Personeelsbeheer, Postbus 762, 2400 at Aiphen aan den Rijn Justitie: het juiste gewicht in de schaal Met i8 vestigingen in alle regio's is ASA Studenten Uitzendbureau het grootste en enige gespecialiseerde uitzendbureau voor studenten. Denken en Doen kenmerken de dienstverle ning van ASA. Daarmee zijn we in dit segment een onbetwist marktleider. Voor de afdeling financiële administratie op het hoofdkantoor te Leiderdorp, die zowel ten behoeve van ASA als voor de dochteronderneming Starjob Secretaresse Uitzendbureau B.V. en MarketLine B.V. werkzaam is, zoeken wij op korte termijn contact met kandidaten voor de functie van: ASA zoekt De funct ie: Voor de 26 vestigingen van ASA en Starjob fungeer je als een alerte, hulpvaardige en accurate steun en toeverlaat op administratief gebied. Taken zijn o.a. het verzorgen van ziekmeldingen, verwerken van WW-aanvragen, het oplos sen van loon- en factuurtechnische problemen en het in brede zin beantwoorden j van vragen die hiermee te maken hebben. Je onderhoudt daartoe zelfstandig de telefonische contacten met o.a. de vestigingen, r-elaties, uitzendkrachten, bedrijfs- T vereniging etc. Functie-eisen'. Je leeftijd ligt tussen de 23 en 28 jaar, een opleiding op HAVO - of MEAO-niveau, aangevuld met minimaal 2 jr. werkervaring opgedaan in een soortgelijke functie binnen een commercieel of dienstverlenend bedrijf. Je hebt inzicht in administratieve procedures en aantoonbare werkervaring met geautomatiseerde systemen. ing. Op de Ons aanbod: Een afwisselende baan sionele en financieel kerngezonde onder afdeling weet je je gesteund door een te« jonge mensen. De arbeidsvoorwaarden zijn vanzelfspre- e verantwoordelijke functie. kend passend voor d Reageren: Wanneei ng je aanspre- 17 mei a.s. een sollicitatiebrief ASA B.V., Afd. PZ, t.a.v. mevr. n der Kooij, Postbus 96, 2350 AB Leiderdorp. ASA Studenten Uitzendbureau B.V. Postbus 96 2350 AB Leiderdorp ASA heeft vestigingen in: Amstelveen, Amsterdam, Arnhem, Breda, Delft, Den Bosch, Den Haag, Enschede, Eindhoven, Groningen, Haarlem, Leiden, Maastricht, Nijmegen, Rotterdam, Tilburg, Utrecht, Zwolle. leiden Morssingel 7 2312 AZ Leiden Telefoon (071) 514 42 46 Personeelsdiensten Telefax «mi 51302 84 Vakantiekrachten m/v Voor een intemationaaTbedrijf in Zoeterwoude. Het werk betreft eenvoudig productiewerk.\Vil jij in ploegendienst werken, ben je minimaal drie weken aaneengesloten beschikbaar en ben je 18 jaar of ouder? Dan hebben wij een vakantiebaan voor je. Onderhoudsmonteurs m/v Voor een relatie in Zoeterwoude. De werkzaamheden bestaan uit het oplossen van mechanische storingen en algemeen onderhoud aan het machinepark. Heb jij een opleiding op minimaal lts-niveau richting werktuigbouwkunde afgerond? Kom dan snel bij ons langs voor verdere informatie. Directiesecretaresse m/v Voor een opdrachtgever in Katwijk. De werkzaam heden bestaan uit de ordening en voortgang van inkomende en uitgaande correspondentie, het bijhouden van het directie-archief, het uitwerken van brieven, verslagen en rapporten, agendabeheer, PR- werkzaamheden, het coördineren van zakenreizen en het notuleren van vergaderingen. Heb je minimaal 2 jaar werkervaring als directiesecretaresse en/of officemanager en ben je in het bezit van het diploma meao secretarieel of Schoevers? Heb je interesse? Schrijf je dan snel bij ons in! I Horecamedewerkers m/v Voor diverse opdrachtgevers. Het betreft werk voor enkele uren per week, dus zeer geschikt voor bijvoorbeeld studenten. Ben jij enthousiast en wil je aan de slag als kamermeisje of als keukenhulp? Kom dan snel langs voor verdere informatie! Administratief medewerker m/v Voor een relatie in Zoeterwoude. Het werk bestaat uit het wijzigen ep aanmaken van grafieken en tabellen in Lotus en Excel. Ben jij de zelfstandige persoon die I eigen initiatief kan tonen en voor een periode van 6 maanden fulltime beschikbaar is? Heb je bovendien een opleiding op mbo-niveau en beschik je over een uitstekende kennis van Lotus en Excel? Dan hebben wij een baan voor jou! Productiekrachten m/v Voor enkele relaties in Leiden en omgeving. Een goede beheersing van de Nederlandse taal is absoluut vereist! Ben je fulltime beschikbaar en bereid om in ploegendienst te werken? Bel of kom langs en informeer naar je mogelijkheden. Voor IOU doenwiimeer L., don jé verwacht! il eeuwenlang gastvrij en gezellig, tolerant en De historische en monumentale ademt gaat samen met moderne zakelijkheid. Met Nederlands oudste universiteit is leiden een internationaal vermaard centrum van hoogwaar dige kennis en innovatie. Het veelkleurige Leidse publiek (116.000 inwonersgeniet van het ruime cultuuraanbod, museakrwgen en al die andere voorzieningen die de Sleutelstad zo uniek maken. De gemeentelijke organisatie past in de Leidse sfeer: laagdrempelig, open en creatief. Vijf diensten werken slagvaardig, gericht op kwaliteit en resultaat Zij zijn zelfstandig verantwoordelijk voor personeel. Informatie, communicatie, organisatie en financiën. De diensten in de gemeentelijke organisatie zijn Bouwen en Wonen, Cultuur en Educatie, Economische en Sociale Zaken, Milieu en Beheer en de Bestuursdienst. De dienst Bouwen en Wonen is één van de vijf diensten van de gemeente Leiden. Binnen deze dienst bevinden zich twee sectoren. De afdeling Bouw- en Woningtoezicht (WOBW) is een onderdeel van de sector Wonen. Bij deze afdeling is een vacature ontstaan en wij vragen daarom een (voor 34 uur per weck) Functie-informatie De nieuwe mcdcwerk(st)er zal onder meer worden belast met: - de behandeling van eenvoudige aanvragen voor bouw-, sloop- en splitsings vergunningen; - de controle op de uitvoering van bouw werken; - de beoordeling van eenvoudige statische berekeningen en tekeningen van bouw constructies; - de controle op de staat van onderhoud en het gebruik van bouwwerken en het uitoefenen van woningtoezicht in brede zin; - het geven van informatie en instructie aan het publiek. Deze werkzaamheden worden rayonsgewijs uitgevoerd in nauwe samenwerking met een hoofdinspecteur bouwzaken. Functie-eisen - een vakgerichte HBO-opleiding of gelijk waardig, bij voorkeur HTS-Bouwkunde; - zelfstandig en in teamverband kunnen werken; - goede sociale vaardigheden; - ervaring op het gebied van bovengenoemde werkzaamheden strekt tot aanbeveling; - goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid. Bedraagt voor deze functie maximaal 5.318,- bruto per maand bij een werkweek van 34,11 uur. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer T. Rasser, chef afdeling Bouw- en Woningtoezicht, tel. (071) 516 57 60. De gemeente Leiden wil n leden van etnische minderheidsgroepen in dienst nemen. Geïnteresseerden, die menen tot (één van) deze doelgroep(en) te behoren, worden met name verzocht te solliciteren. Bij het voldoen aan de gestelde eisen genieten zij de voorkeur. Om de mobiliteit van de Leidse ambtenaren te bevorderen zal aanstelling plaatsvinden in algemene dienst Bij benoeming kunnen, in onderling overleg, afspraken worden gemaakt voor een eventuele functiewisseling op termijn. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad worden gericht aan de dienst Bouwen en Wonen, BMC/P&O, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer BOWO/97.04. Dienst Bouwen en Wonen De vestigingen van Holland Casino zijn de enige legale casino's die ons land rij legs. De gasten zijn bij ons uit in een onbesproken en uiterst sfeervolle omgeving. De afdeling Algemene Zaken vanliet Holland Casino in 8 Scheveningen draagt daartoe achter de schermen bij. Voor die afdeling'zoeken wij een Secretaresse Algemene Zaken (m/v) voor 35 uur per week. Jfmand die (telefonische) informatie over arrangementen geeft, groepsontvangsten administratief verwerkt en ook seoetaüaatswerkzaamheden verricht .ten behoeve van de afdeling Algemene Zaken. Behalve een HAVÖ-opleiding, aangevuld met een secretaresse-opleiding, alsmede kennis van de Duitse en Engelse taal, is een ruime frvaring vereist in de functie van; Secretaresse, bij voorkeur opgedaan in een horeca- omgeving (bijv Banquetting en Sales). Degene die wij zoeken beschikt-daamaast over goede contactuele eigen schappen en ervaring ffiet tekstverwerking (Windows, WP 61). Het werken onder tijdsdruk kan voorkomen. «Wij stellen daar een bmto jaarsalaris tegenover van f 43.Ö00 - f 57.000 (op jaarbasis bij een fulltime dienstver band.!, daarnaast uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Herkent u zich in deze profielschets, dan kunt u tot uiterlijk 13 mei a.s. een schriftelijke sollicitatie richten aan de personeelsfunctionaris van het Holland Casino in Scheveningen, mevrouw M Bollema. „-Holland^ Qvsino UITZENDBUREAU erf* banenmarkt Zaterdag 31 mei a.s. organiseert Exact Uitï :ndbur t enkele van haar opdrachtgevers een b; in Delft. Ben je bijna klaar met je studie of toe aan een niet je carriere. kom dan zaterdag 31 mei a.s. langs bij Exact Uitzendbureau. Hippolytusbuurt 24 in Delft. Voor meer informatie kun je natuurlijk ook kontakt opner één van de andere vestigingen bij jou in de buurt. telemarketeers Ben jij student en op zoek naar de ideale bijbaan voor in de of overdag? Heb je bovendien enige werkervaring als telen en ben je voor langere tijd beschikbaar? Dan ben jij wellich kandidaat die wij zoeken. SECRETARESSES BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKERS COMMERCIËLE TOPPERS ADMINISTRATIEVE KRACHTEN Prinsessekade 2A UITZENDBUREAU :el. 071 -514 20 20 Technisch produktiemedewerker m/v Voor onze relatie, een producent van houten, stenen en kunststof keukenbladen zijn wij continue op zoek naar vakleiden met oog voor detail. Het betreft voornamelijk zaag-, frees-, lijm en assemblagewerkzaamheden in een sterk geautomatiseerde en schone produktie-omgeving. Er wordt gewerkt in twee ploegendienst. Qua vervoer en werktijd is een flexibele instelling van belang. Heb je voldoende bouwtechnisch inzicht en ben je niet ouder dan 35 jaar neem dan direct even contact met ons op. Kandidaten met kennis van en of ervaring met verspanende technieken hebben een streepje voor. Informatie bij 8art Timmer, tel. (0172) 49 12 77, Alphen a/d Rijn, Thorbeckeplein 14. ir randstad uitzendbureau SCOPE marketing technology h.v. is toonaangevend in Nederland en Europa op het gebied van Verkoop en Marketing Automatisering. Veertig medewerkers houden zich bezig met de ontwikkeling en de verkoop van het Verkoop en Marketing Informatie Systeem SCOPE Unlimited. Tot onze klantenkring mogen wij gerenommeerde bedrijven rekenen, zoals Renault Véhicules Industrie/les, Perkin Elmer International Inc. en Sony Nederland B.V. BPG. Om onze teams te versterken zijn wij op zoek naar een: Functie: Door de snelle groei van de organisatie is dit een unieke kans. Ten eerste word je verantwoordelijk voor veertig medewerkers. Je coördineert onder meer evaluatiegesprekken, loopbaanplanningen en opleidingen. Je werkt functieomschrijvingen uit en zorgt voor een gepaste salariëring. Door de groei van de organisatie behoort ook de werving en selectie van nieuwe mederwerkers tot je taken. Profiel: Wij zoeken een kandidaat met minimaal een HBO-opleiding en een relevante opleiding op P&O gebied. Het liefst met aantoonbare ervaring bij een middelgroot bedrijf. Ook bekendheid met financiële salarisverwerking is een pré. Goede contactuele eigenschappen zijn natuurlijk vanzelfsprekend. Functie: Je bent samen met een collega het aanspreekpunt van drie teams. Zowel intern als voor de klant ben jij de persoon waar alles om draait. Je ondersteunt niet alleen de managers maar behandelt ook de correspondentie voor jouw team(s), notuleert de wekelijkse teamvergadering, neemt de telefoon aan en regelt afspraken. Profiel: Naast eigenschappen als flexibel en accuraat beschik je over minimaal een HAVO-diploma en een secretaresse of gelijkwaardige opleiding. Je beheerst zowel de Nederlandse als de Engelse taal. Bekendheid met de Microsoft Office producten spreekt in je voordeel. Functie: Je bent het visitekaartje van ons bedrijf. Je beantwoordt de telefoon en ontvangt onze gasten. Verder zorg je voor de inkomende en uitgaande post. Ook het beheren van abonnementen en het inkopen van kantoorbenodigdheden vallen onder je taken. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor de cursusadministratie. Profiel: Je bent in het bezit van minimaal een HAVO-diploma en een relevante aanvullende opleiding. Je beheerst in ieder geval de Nederlandse taal. Beheersing van andere talen en met name de Engelse spreken in je voordeel. Klantvriendelijkheid en representativiteit zijn vereiste eigenschappen. Reacties: Stuur uw C. V. met korte begeleidende brief naar SCOPE marketing technology b.v. t.a.v. mevrouw I. Hemelaar, Postbus 24, 1430 AA, Aalsmeer. E-mailen kan natuurlijk ook: scope@scope-mt.nl. Nadere inlichtingen kunt u verkrijgen bij mevrouw I. Hemelaar, 0297-380245. marketing technology b.v. "De Rijsenhot" Aalsmeerderdijk 640 I435 BW Rijscnhout

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 31