Personeel Personeel Personeel SPD Personeel Personeel hef tempo-team uitzendbureau WOONBEGELEIDER (m/v) Attentie Kansen in tijdelijk werk ZATERDAG 3 MEI 1997 KANTOOR Financieel/boekhoudkundig medewerkers m/v voor bedrijven in Leiden en omgeving. U bent verant woordelijk voor diverse boekhoudkundige en financiële werkzaamheden zoals kostenbeheer, budgetcontrole, kengetallen, financiële analyses, maand- en jaarover zichten alsmede automatisering en eenvoudiger admini stratieve taken.Vereist is een diploma HEAO en, afhan kelijk van de functie, ruime ervaring. Schoolverlaters zijn ook van harte welkom/U kunt zelfstandig werken, toont initiatief en hebt ruime pc-ervaring. Informatie: (0715 12 06 88, Irma van der Zee Leiden, Stationsplein 2I2 Octrooi-onderzoeker m/v voor een bedrijf in Katwijk. U voert geheel zelfstandig octrooi-onderzoeken uit. Hiervoor hebt u èrvaring als bibliothecaris en beheerst u de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift. U hebt ook interesse in het opzoeken en onderzoeken van gegevens.Verder bent u nauwkeurig en kunt u zelfstandig werken voor deze full time baan per direct. Informatie: (071) 408 09 72, IrmaTielenburg Katwijk aan Zee, Ambachtsweg 25d Octrooi-jurist m/v voor een bedrijf in Katwijk. U verzorgt de juridische advisering. U wordt intern opgeleid en wordt in de toe komst ook bij collega-bedrijven ingezet. U bent afgestu deerd aan de Universiteit of in het laatste jaar van de studie met als afstudeerrichting 'octrooirecht'. U kunt zelfstandig werken. Deze fulltime baan biedt zeer goede toekomstmogelijkheden. Informatie:(071) 408 09 72, IrmaTielenburg Katwijk aan Zee, Ambachtsweg 25d Commercieel buitendienst-medewerker m/v voor een bedrijf in Katwijk. U onderhoudt contact met bestaande klanten en legt contacten met prospects. In eerste instantie werkt u in Nederland, later ook inter nationaal. Hiervoor hebt u een opleiding op HBO- of WO-niveau.Verder hebt u goede contactuele eigen schappen en een goed uitdrukkingsvermogen. Ook bent u extrovert, innovatief en representatief. U hebt een rij bewijs. Daarnaast hebt u een goede beheersing van de Engelse taal en bij voorkeur nog een vreemde taal, in woord en geschrift. Deze fulltime baan in een interes sant bedrijf is voor lange tijd. Leeftijd: tot 26 jaar. Informatie: (071) 408 09 72, IrmaTielenburg Katwijk aan Zee, Ambachtsweg 25d Systeembeheerder m/v voor een bedrijf in Katwijk. U beheert het netwerk en geeft support Ervaring met Novell 3.11 en/of 4.1 I is vereist. U kunt goed overweg met zowel hard- als soft- ware.Verder kunt u werken met Unix, Internet Win dows en Word.Vereist is een opleiding op minimaal MBO-niveau voor deze fulltime baan per direct Informatie: (071) 408 09 72, IrmaTielenburg Katwijk aan Zee, Ambachtsweg 25d Financieel/administratief medewerker m/v voor een internationaal ontwerpbureau. U bent verant woordelijk voor telefoonbehandeling, tekstverwerking, onderhouden klantenbestand, afhandeling verkoop en expbrt volledige financiële administratie en facturering. Hiervoor hebt u eenVWO-diploma en enige relevante werkervaring. Ervaring met pc-apparatuur en kennis van Engels en Duits in woord en geschrift is vereist Deze functie is voor 25 tot 30 uur per week. Leeftijd: vanaf 35 Informatie: (071512 06 88, Irma van der Zee Leiden, Stationsplein 212 Secretaresse m/v voor een groot verzekeringsbedrijf in Noordwijk. U geeft administratieve ondersteuning en regelt lopende zaken van de afdeling communicatie. Hiervoor hebt u een diploma MEAO-S en enige jaren relevante werk ervaring. U bent stressbestendig en flexibel en hebt affiniteit met communicatie en PR. Deze fulltime baan per direct duurt een aantal maanden. Informatie: (071) 408 09 72, IrmaTielenburg Katwijk aan Zee, Ambachtsweg 25d HORECA/CATERING Catering-medewerker m/v voor landelijke cateringbedrijven. U werkt in een bedrijfsrestaurant waar u de koffie-, thee- en lunch pauzes verzorgt.Tot uw werkzaamheden behoort o.a. het bereiden van eenvoudige warme maaltijden en snacks, het smeren van broodjes, het bijvullen van de buffetten, het helpen van de klanten en het schoon houden van het restaurant U bent representatief, een echte aanpakker en hebt ervaring in de horeca of cate ring. Verder hebt u zwart-wit kleding en bent u flexibel inzetbaar van maandag tot vrijdag tussen 8.00 en 16.00 Informatie: (071513 27 43, Anne van 't Hof Leiden, Stationsplein 2I2 Assistent catering-manager m/v voor een grote landelijke cateraar. U werkt in een bedrijfsrestaurant Uw werkzamheden zijn zowel uitvoe rend als leidingggevend.Twintig procent van uw tijd besteedt u aan managementtaken (administratie, bestel lingen, coachen etc.). De rest van de tijd werkt u mee in het restaurant alwaar u de lunchpauze verzorgt.Voor deze baan met perspectief hebt u een brede ervaring in de horeca of catering en enige leidingggevende ervaring. Bovendien bent u flexibel, representatief en service- gericht. Verder hebt u eigen vervoer. Informatie: (071513 27 43, Anne van 't Hof Leiden, Stationsplein 2I2 TECHNIEK Elektro-monteur binnendient m/v voor een bedrijf in hijs- en hefwerktuigen. U onder houdt, repareert en certificeert onder begeleiding hijs en hefgereedschappen op mechanisch gebied. Hiervoor hebt u een diploma MTS-Elektro en relevante werk ervaring. Verder hebt u technisch inzicht en kunt u pro cesmatig werken en denken. U bent nauwkeurig, flexibel en kunt zelfstandig werken. Deze fulltime baan is per direct. Leeftijd: 25 - 35 jaar. Informatie:(071) 408 09 72, IrmaTielenburg Katwijk aan Zee, Ambachtsweg 25d Papót - van Moorsel b.v. te Warmond, kaarsenmakers sinds 1856, neemt voor wat de afzet van kerkkaarsen in Nederland betreft een zeer vooraanstaande plaats in. Met een team van 10 medewerkers wordt gewerkt aan de fabricage en verkoop van een grote variëteit aan kaarsen. In opdracht van de directie zoeken wij voor de binnendienst twee medewerkers COMMERCIEEL-ADMINISTRATIEF MEDEWERKER m/v op HBO-niveau met gevoel voor accuratesse, service en kwaliteit Uw Taak U vervult in de organisatie een centrale regelende en organiserende rol. U rapporteert direct aan de directeur, maar werkt dagelijks met een hoge mate van zelfstan digheid, met ondersteuning van een administratief medewerker. U bent het eerste aanspreekpunt voor de klant (zowel telefonisch als in de showroom) en bent vervolgens verantwoordelijk voor een accurate administratieve verwerking en een vlotte aflevering van de order. U werkt hierbij nauw samen met de productie. Daarnaast verzorgt u de complete boekhouding van de vestiging. Het werk is, met name in tijden van grote drukte, onverenigbaar met een sterke behoefte aan vaste en geregelde werktijden Uw Profiel Uw basis wordt gevormd door een economisch-administratieve opleiding op HBO-niveau. Daarnaast beschikt u over een sterk commercieel-ondernemende instelling. U bent flexibel en kunt vlot en op gepaste wijze reageren op een soms onverwachte samenloop van werkzaamheden. U toont in het contact met de klant een juist gevoel voor verhoudingen. Uw administratieve accuratesse en cijfermatig inzicht zijn goed ontwikkeld. ADMINISTRATIEF MEDEWERKER m/v Uw Taak U verricht administratieve, secretariële en andere voorkomende werkzaamheden in de commerciële binnendienst ter ondersteuning van de commercieel-administratief mede werker. U moet daarbij denken aan het invoeren van orders en andere gegevAis, archivering en voorraadadministratie maar ook het inpakken en verzend gereed maken van orders. Uw Profiel U werkt vlot en accuraat en houdt ervan uw zaken op orde te hebben. U vindt afwisseling in uw werk leuk, werkt graag met cijfers en heeft ervaring met het invoeren van gegevens in de computer. U beschikt over een HAVO/MEAO-opleiding en bent circa 20 jaar. LI wordt verzocht uw sollicitatiebrief (bij voorkeur geprint) met volledige vermelding van opleiding en ervaring binnen 14 dagen te zenden aan de heer F.E. Nelivan, Psychologisch Instituut Hof b.v., Postbus 82359, 2508 EJ Den Haag Wilt u s.v.p. aangeven naar welke vacature uw belangstelling uitgaat? SOCIAAL PEDAGOGISCHE DIENST ZUID-HOLLAND NOORD De Sociaal Pedagogische Dienst Zuid-Holland Noord is een instelling voor ambulante dienst- en hulpverlening aan mensen met een verstandelijke handicap en/of aan hun ouders/verzorgers. Er wordt hulp geboden door maatschappelijk werkers, pedagogisch werkers, woonbegeleiders en door consulenten voor arbeid en vrije tijd. Binnen de SPD is de CAO-Welzijn van toepassing. Onze instelling streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van de samenleving in het personeelsbestand en nodigen derhalve expliciet allochtonen uit om te solliciteren. Sollicitaties binnen 1 week te richten aan de afdeling Personeelszaken, Asvest 28, 2611 PK Delft. Voor informatie kunt u bellen met de heer R. Laan tel. 071-5155311. vraagt voor haar afdeling BEGELEID ZELFSTANDIG WONEN in de regio Leiden enige personen voor de functie van Begeleid Zelfstandig Wonen staat voor praktische en sociale ondersteuning van zelfstandig wonende mensen met een lichte verstandelijke handicap. Het betreft aanstellingen van maximaal 25 uur per week, in tijdelijke dienst. Gevraagd wordt: Een afgeronde agogische opleiding op MBO-niveau Een stevige persoonlijkheid en zelfstandig kunnen werken Bij voorkeur ervaring met het werk Bereidheid tot werken op onregelmatige tijden, vooral 's avonds Kunnen beschikken over een auto en telefoon Inzetbaar en zelf woonachtig in het werkgebied van de SPD LEIDSE HOGESCHOOL De Leidse Hogeschool verzorgt onderwijs in de sectoren: - Hoger Sociaal-Agogisch Onderwijs (opleidingsplaats Den Haag): Sociaal Pedagogische Hulpvedening, Maatschappelijk Werk en Dienstverlening, Sociaal Juridische Dienstverlening, Personeel en Arbeid, Culturele en Maatschappelijke Vorming. - Hoger Gezondheidszorg Onderwijs (opleidingsplaats Leiden): HBO-Verpleegkunde, Fysiotherapie. Logopedie (in afbouw). Antroposofische Gezondheidszorg, Manage mentopleiding van Midden kader in de Gezondheidszorg, Tweedegraads Leraren opleiding Verpleegkunde - Hoger Laboratorium Onderwijs (opleidingsplaats Leiderdorp): Chemische Labo ratoriumopleiding, Medische Laboratoriumopleiding. - Hoger Pedagogisch Onderwijs (opleidingsplaatsen: Den Haag, Heemstede, Rotterdam): Lerarenopleiding Basisonderwijs. Daarnaast verzorgt de Leidse Hogeschool post-HBO en contractonderwijs. De hoge school telt ruim 3000 studenten en 350 medewerkers. Centraal adres: Leidse Hogeschool Plesmanlaan 100 2332 CB Leiden tel. 071 - 535 45 00 De Leidse Hogeschool vraagt op korte termijn op het secretariaat van de Centrale Diensten te Leiden een Secretaresse m/v 3 endag per week 126 uur en 36 min 10,70 fte (vac.nr. 97/C05) De werkzaamheden bestaan uit het geven van secretariële ondersteuning aan verschillende stafdiensten en worden verricht onder leiding van de secretaresse van het College van Bestuur. TAKEN: - zelfstandig voorbereiden, agenderen en notuleren van vergaderingen; regelen van afspraken; uitvoeren van administratieve taken van het secretariaat Centrale Diensten; behandelen van inkomende post en verzorgen van correspondentie; het telefonisch verstrekken van inlichtingen en algemene informatie; uitvoeren van typewerkzaamheden. FUNCTIE-EISEN: - secretaresse opleiding, HBO werk- en denkniveau; - minimaal 2 jaar ervaring in soortgelijke functie; - beschikken over communicatieve vaardigheden en een flexibele instelling; - affiniteit met een onderwijsorganisatie en uitstekende beheersing van de Nederlandse taal; - ervaring in het werken op een PC, (Apple Macintosh, WP 2.1 en Riemaker Pro) en inzichl in geautomatiseerde administratieve systemen. RECHTSPOSITIE: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de Collectieve Arbeidsovereenkomst voor het Hoger Beroepsonderwijs. De aanstelling geschiedt voor de duur van één jaar, daarna is een vaste aanstelling mogelijk. Het salaris is, afhankelijk van ervaring, minimaal 2.625,- (schaal 5) en maximaal 3.931,- (schaal 6) BBRA bij een fulltime aanstelling. Werktijden zijn volgens rooster, in ieder geval op maandag, donderdag en vrijdag. INFORMATIE: Informatie over de functie kan worden ingewonnen bij mw. drs. M.E. Kleine, Hoofd Secretariaat, tel. 071 535 45 01 Een functiebeschrijving (no. 27) is op aanvraag verkrijgbaar. SOLLICITATIES: Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae, onder vermelding van het vacaturenummer, voor 14 mei 1997 richten aan: Leidse Hogeschool, ta.v. College van Bestuur, Plesmanlaan 100,2332 CB Leiden. schoolverlaters: Hema Leiden vraagt LEERLING VERKOOPSTERS 15/18 jaar. Inlichtingen: Hema klantenservice, Haarlemmerstr. 130 Leiden. ISO 9001 '^A/l aanneming mij bik en breedeveld Zoekt op korte termijn, in verband met toenemende werkzaamheden, een aankomend WERKVOORBEREIDER/ CALCULATOR M/V die onder verantwoordelijkheid valt van de projectleiders en hen kan assisteren bij de werkzaamheden. Functie-eisen: Opleiding minimaal MTS bouwkunde. Leeftijd tussen de 20 en 25 jaar. Enige ervaring op het gebied van automatisering vereist. Dynamische en ambitieuze instelling. Geboden wordt een interessante functie, waarbij een gedegen opleiding gegarandeerd wordt. Geïnteresseerden kunnen hun sollicitatie (met pasfoto) zenden aan: Aanneming mij Bik en Breedeveld B.V. Postbus 11003 2301 EA LEIDEN Commercieel binnendienst medewerker m/v Voor een assurantiemakelaar in Leiden zoeken wij met spoed een enthousiaste binnendienstmedewerker. U zult zich gaan bezighouden met diverse ondersteunende werkzaamheden op het gebied van assurantie- en pensioenadministratie. Bij de laatstgenoemde administratie zullen de werkzaamheden bestaan uit het opstellen en afsluiten van individuele en collec tieve pensioenoffertes. Voorts houdt u zich bezig met het opstellen van offertes, controle van polissen, en archiefbeheer. Voor deze functie zoeken wij een kandidaat met een afgeronde MEAO- of HEAO-opleiding, relevante vakdiploma's, kennis van Windows Office 95, en een goede uitdrukkingsvaardigheid. Dit is een functie voor lange tijd. Informatie bij Esther van der Hoorn, tel. (071) 514 77 44, Leiden, kort rapenburg 6. Kas/Baliemedewerker m/v Voor verschillende banken in Leiden en omgeving zoeken wij per direct ervaren kasbaliemedewerkers die voor lange tijd aan de slag willen. Het gaat hier om functie voor ongeveer 36 uur per week. Heeft u bankervaring, minimaal een HAVO diploma en bent u representatief en klantvriendelijk, reageer dan snel! Informatie bij Esther van der Hoorn, tel. (071) 514 77 44, Leiden, kort rapenburg 6. Salarisadministrateur m/v Voor een een automatiseringsbedrijf in Leiden zoeken wij met spoed een salarisadministrateur. Het is voor deze functie van belang dat u bekend bent met het computerprogramma exact, en enige ervaring heeft met salarisadministratie. Wij zoeken een kandidaat met een MBO werk- en denkniveau die fulltime voor lange tijd aan de slag wil. Informatie bij Margriet Hagenaars, tel. (071) 514 77 44, Leiden, kort rapenburg 6. Schoolverlatende MEAO-ers opgelet! Ben je nu volop bezig voor je examen, maar kijk je al uit naar een leuke baan, dan gaan wij graag voor je aan de slag. Momenteel hebben wij al diverse interessante vacatures: tijdelijk, maar ook met uitzicht op een vast dienstverband. Er zijn volop mogelijkheden op secretarieel, administratief, boekhoudkundig en commercieel gebied. Wil jij je aandacht en energie aan je examen besteden, schrijf je dan nu bij ons in, dan gaan wij alvast voor jou op zoek naar de baan van je dromen. Voor meer infor matie kun je terecht bij de Randstad vestiging bij jou in de buurt. Informatie bij Esther van der Hoorn, tel. (071) 514 77 44, Leiden, kort rapenburg 1. Administratief medewerker m/v Voor een bedrijf in Wassenaar zijn wij op zoek naar een admini stratief medewerker. Naast de algemene administratieve taken ben je tevens verantwoordelijk voor de telefonische klantenbe geleiding. Heb je een MBO opleiding en werkervaring Dan is deze veelzijdige functie wellicht iets voor jou. Het betreft een fulltime baan voor lange tijd. Informatie bij Claudia Weber, tel. (071) 561 85 43, Voorschoten, Schoolstraat 95. Boekhoudkundig medewerker m/v Voor een bedrijf in Noordwijkerhout zijn wij op zoek naar een kandidaat die de volledige crediteurenadministratie gaat verzorgen. Dit zal o.a. inhouden: telefonische contacten, factu ratie en andere boekhoudkundige werzaamheden. Sporadisch zal de debiteurenadministratie om de hoek komen kijken. Bent u in het bezit van een MBO-diploma en heeft u cijfermatig inzicht, eventueel PD en studerend voor MBA, dan is dit misschien uw baan. Deze baan is fulltime en voor langere tijd. Informatie bij Gemma Gorter, tel. (071) 361 93 42, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Administratief medewerker m/v Voor een verzekeringsmaatschappij in de regio. Tot uw taken behoren het afhandelen van telefoongesprekken betreffende schadeverzekeringsprodukten, het verstrekken van informatie, de afhandeling van klachten en de mutatie van gegevens. Voor deze veelzijdige functie zoeken wij een kandidaat op Havo/MBO niveau met minimaal 2 jaar werkervaring. Een assurantie B diploma en/of ervaring in assurantiën zijn een vereiste. Deze baan is zowel fulltime als parttime in te vullen, echter wel met een minimum van 20 uur per week. Informatie bij Barbara Driessen, tel. (071) 361 93 42, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Scholieren/studenten m/v Studiefinanciering is niet veel meer! Wil je af en toe een dag of in de avonduren werken, dan hebben wij regelmatig werk als postbesteller, verhuizer, produktiemedewerker en magazijnme dewerker. Neem voor informatie en voor het maken van een inschrijfgesprek contact met mij op. Informatie bij Martine Bussen, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9. Verkoopmedewerkers m/v Voor donderdag, vrijdag en zaterdag hebben wij regelmatig werk als verkoopmedewerker in een slagerij te Leiden. Heb je verkoopervaring en ben je flexibel beschikbaar, neem dan contact op. Informatie bij Martine Bussen, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9. Kelners/Serveersters m/v Voor diverse hotels en restaurants in Noordwijk en omgeving zijn wij voor het komende seizoen op zoek naar kelners en serveersters. Wij kunnen u werk aanbieden met wisselende werktijden door de week en in het weekend. De functieeisen hiervoor zijn: ervaring in een soortgelijke baan, in bezit van correcte zwart/wit kleding, verzorgd uiterlijk. Bent u beschikbaar om één of meerdere diensten per week te werken, neem dan zo snel mogelijk kontakt met ons op! Bent u scholier of student en voor een langere periode beschikbaar in de zomer? Ook dan hebben we werk in de bediening beschikbaar, dat goed te combineren is met strandbezoek bij mooi weer. Informatie bij Wendy Wassenaar, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Kamerhulpen m/v Parttime typiste m/v Inkoopassistent m/v Voor een bierbrouwerij zijn wij op zoek naar een kandidaat die .werkzaamheden verricht ter ondersteuning van de inkoper, zoals het bijhouden van de inkoopadministratie, de voortgangs rapportage van lopende orders en de klachtafwikkeling. Heeft u ervaring met Word for Windows en Lotus en enige jaren admini stratieve ervaring, bel dan voor meer informatie. Informatie bij Harriètte Bakker, tel. (071) 514 55 88, Leiden, Kort Rapenburg 6. Afdelingssecretaresses m/v Bij een internationaal telecommunicatiebedrijf in Hoofddorp hebben wij diverse secretariële vacatures. Hierbij staan het fungeren als aanspreekpunt en coördinerende taken centraal. Wij zijn op zoek naar kandidaten met 2 tot 3 jaar ervaring in een assisterende functie. Een zeer goede beheersing van de Engelse taal en het MS-Office pakket zijn van belang. Bent u op zoek naar uitdaging in een internationale werkomgeving, neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Annemiek Boerboom, tel. (023) 562 54 00, Hoofddorp, Kruisweg 971. Medewerker Crediteurenadministratie m/v Voor een internationaal telecommunicatiebedrijf in Hoofddorp zijn wij op zoek naar een enthousiaste kandidaat met een afgeronde PD-opleiding en boekhoudkundige werkervaring. De werkzaamheden omvatten verwerking en controle van kas, bank, crediteurenadministratie en grootboekrekeningen. Een zeer goede beheersing van de Engelse taal en bekendheid met geautomatiseerde boekhoudsystemen zijn van belang. Het betreft een fulltime functie voor lange tijd. Informatie bij Annemiek Boerboom, tel. (023) 562 54 00, Hoofddorp, Kruisweg 971. Voor een internationale organisatie. Uw werkzaamheden bestaan o.a. uit het uitwerken van correspondentie vanaf concept en het uittypen van standaard brieven. Kennis van word for windows en een goede beheersing van de Engelse taal is een must. Werktijden van 08.30 tot 13.00 uur. Deze baan is voor lange tijd. Informatie bij Lenny van der Wagt, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Data-typist m/v Vanaf half mei tot en met half augustus zoeken wij een ervaren data-typist. Uw werkzaamheden bestaan uit het invoeren van ordergegevens en de facturatie. Het betreft een fulltime functie bij een groothandel in kleding. Informatie bij Lenny van der Wagt, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Magazijn medewerker m/v Voor een bedrijf in de omgeving van Sassenheim zijn wij regel matig op zoek naar medewerkers op diverse afdelingen. De werkzaamheden bestaan uit het wegen, mengen en spuiten van verf, order pieken of het afvullen van verfblikken. Bent u fulltime beschikbaar en/of wilt u in ploegendiensten werken neem dan contact met ons op. Een rekentest behoort tot de selectie procedure. Informatie bij Winfried Nai Chung Tong, tel. (071) 523 49 88, Leiden, Schuttersveld 9. Vakantiewerk Voor de zomervakantie hebben wij weer volop werk. Wil jij in de vakantie bijverdienen kom dan op dinsdag en donderdag bij ons langs. Tussen 14.00 en 16.00 uur is het mogelijk om je voor vakantiewerk in te schrijven. Je bent dan van harte welkom. Informatie bij Coen Dekker, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9. Winkelmedewerker/ster m/v Randstad opent binnenkort een speciale middenstandsafdeling waarvoor wij enthousiaste winkelmedewerkers zoeken. Wilt u graag werkzaam zijn in een winkel, bouwmarkt of supermarkt laat u zich dan alvast Inschrijven. Op dit moment is er al regel matig werk in deze branche. Als u denkt de winkelmede werker/ster te zijn die wij zoeken, neem dan zo spoedig mogelijk contact met ons op. Informatie bij Robert Nievaart, tel. (071) 523 49 88, Leiden, Schuttersveld 9. Eerste medewerker bediening m/v Voor een restaurant in Leiden zijn wij op zoek naar een eerste medewerker die bij afwezigheid van de restaurantmanager leiding geeft aan 5 tot 10 medewerkers. De functie bestaat o.a. uit het coördineren, regelen en indelen van de werkzaamheden, toezien op kwaliteit, ontvangen van gasten, maken van bestel lingen, toezien op dagelijkse personeelsbezetting en meewerken in het restaurant. De eisen voor deze functie zijn: vakopleiding (MHS of gelijkwaardig), gastvriendelijk, dienstverlenend en beleefd. Verder heeft u een flexibele instelling en bent u minimaal 25 jaar. Informatie bij Frank Mahieu, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. Regelmatig zijn wij op zoek naar enthousiaste medewerkers voor diverse hotels in Noordwijk en omgeving. De werkzaam heden bestaan uit het schoonhouden van hotelkamers en andere taken van de afdeling huishouding. Heeft u ervaring in schoonmaakwerk, bij voorkeur in hotels, bent u in een licha melijk goede conditie, en wilt ochtenden of hele dagen werken? j Neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Wendy Wassenaar, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Verpleegkundige/Basisarts m/v Voor de gehele zomerperiode (vanaf 1 juni t/m half september) zijn wij op zoek naar een verpleegkundige of een basisarts, die bereid is 5 ochtenden per week te werken. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het verrichten van vena-puncties, zowel poli-klinisch als in de thuissituatie en het geven van adviezen. Voor deze functie is het noodzakelijk dat u in het bezit bent van een rijbewijs B, dat u affiniteit heeft met geauto matiseerde gegevensverwerking en dat u in de bewuste periode niet op vakantie gaat. Er is vpldoende gelegenheid ingewerkt te worden en de vaardigheid op het gebied van vena-puncties uit te breiden. Neem voor meer informatie zo snel mogelijk contact Restaurantmedewerker m/v Voor een relatie in het centrum van Leiden zoeken wij met spoed een restaurantmedewerker. Het restaurant werkt volgens het free-flow buffetsysteem. Voor dit bedrijf staan kwaliteit v zowel de maaltijden en snacks, als van de dienstverlening hoog in het vaandel. De werktijden variëren tussen 6.30 uur en 23.00 uur. De werkzaamheden bestaan uit het bevoorraden van de buffetten, het bereiden van eenvoudige snacks, en het adviseref en serveren van klanten. De kandidaat die wij voor deze functie in gedachten hebben, heeft enige horeca ervaring, is represen tatief en dienstverlenend en wil graag 20 tot 38 uur per week werken, de voorkeur gaat uit naar iemand tussen de 18 en 30 jaar. Dit is een baan voor lange tijd. Informatie bij Frank Mahieu, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. Cateringmedewerker m/v Ervaren cateringmedewerkers kunnen direct aan de slag bij diverse grote cateringbedrijven in de regio Leiden. De werkzaamheden bestaan onder andere uit het voorbereiden en verzorgen van lunches, het verzorgen van koffie- en theerondes en het schoonhouden van het bedrijfsrestaurant. U bent in het bezit van zwart/wit kleding ea u heeft een dienstverlenende instelling. Tevens bent u enkele dagen per week inzetbaar. Informatie bij Frank Mahieu, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. ir randstad uitzendbureau

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 30