Beenhakker: 'Het trainerspak is het mooiste pak van de wereld' Euro 2000 grootste ÏK in geschiedenis' Sport ary Kasparov is bang voor de computer Zoodsma bij Moerser sc vervangen door Klok 1TERDAG 3 MEI 1997 CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071 -5356464, PLV -CHEF ROB ONDERWATER. 071-5356463 Op 1 januari van dit jaar droeg Leo Beenhakker - zoals hij het zelf uitdrukt - de dug out over aan Henk ten Cate, en werd hij bij Vitesse technisch directeur. „Dus heb ik toen meteen een stel chique stropdassen gekocht, poets ik te genwoordig om de dag mijn schoenen in plaats van eens in de week en rook ik nu geen filtersigaretjes meer maar fijne sigaartjes", lacht de 54-jarige directeur. ARNHEM GPD „Maar wat Hans Kraay ooit be weerde, blijf ook ik volhouden: het trainerspak is het mooiste pak van de wereld", vervolgt de voormalige Don Leo van Real Madrid. „Ik heb de deur naar het trainingsveld dan ook be slist niet definitief achter mij dichtgegooid. En het overkomt mij nu wel eens dat, als ik bij Vi tesse op de tweede verdieping uit mijn directeurskamertje kijk en ik zie de groep op de training plezier hebben, er do'or mijn hoofd flitst: allemachtig, waar ben ik nu mee bezig in mijn duiventil, terwijl ik zo lekker op dat veld had kunnen ravotten. Want 31 jaar trainersvak poets je natuurlijk niet zomaar weg." „Toch, je kunt het geloven of ze club bovendien. Maar in Am- avonturierde, die internationale toptrainer is dus momenteel ac tief op een Arnhems kantoortje. Vlotte babbelaar Beenhakker: „Luister, na elf jaar in het bui tenland te hebben gewerkt, na die fantastische ervaring van twee jaren Mexico, wilde ik per se naar huis. Gewoon, lekker in mijn eigen Holland zitten. Nu had ik - financieel gezien - best met de trainerij kunnen stop pen. Ik had het wel kunnen uit zingen. Maar de hele dag thuis zitten? Van mijn leven niet. Daar ben ik geen type voor. Heb ik nog veel te veel energie voor." „Trouwens, ik kan de voetbal lerij niet missen, geen dag. Werd het Vitesse, een goede club, een ontzettend ambitieu- Beenhakker: „Nu had ik - financieel gezien - best met de trainerij kunnen stoppen. Ik had het wel kunnen ^ingen. Maar de hele dag thuis zitten? Van mijn leven niet." foto anp niet, ben ik op het ogenblik een gelukkig mens. Zeker weten. Ik heb trouwens zelf beslist om achter een bureau te gaan zit ten. En het is precies zoals Cruijff - tussen haakjes, een fe nomeen, die Johan - zegt: in de voetballerij moet je zelf uitma ken wanneer de tijd is gekomen om wat anders te gaan doen en je zo'n besluit niet door hoger hand of zo laten opdringen. Wel, het was mijn beslissing. Punt uit." De succesvolle trainer van Za- ragoza en Real Madrid, de bondscoach van Nederland en Saoedi-Arabië, de gedreven oe- fenmeester die op de loonlijst van Feyenoord en Ajax prijkte, die in Zwitserland en Mexico hem speelde ik zowel voor tech nisch directeur als voor trainer. Moest ik - doorgaans wegens tijdgebrek - zowel op het ene als op het andere gebied consessies doen, deed ik eigenlijk twee dingen half. Heb ik tegen de voorzitter, tegen Karei Aalbers, gezegd: als ik iets doe, wil ik het voor honderd procent doen, zo is mijn karakter nu eenmaal, maar deze twee taken vallen godsonmogelijk te combineren. Dus moet ik kiezen." „Heb ik dus voor de functie van technisch directeur geko zen. Kijk, een trainer ploetert een week lang voor het resultaat van één dag. Hij arbeidt - om zo te zeggen - voor vandaag, korte- termijn-werk. Een technische directeur mikt op morgen, op overmorgen. Ik ben er van over tuigd dat ik mij bij Vitesse, dat zich zo intensief op de toekomst richt, dat een nieuw stadion en een nieuwe trainingscentrum krijgt, als TD nuttiger voor de club kon maken dan als trainer. Mijn beslissing nam ik dus puur in het Vitesse-belang. Boven dien speelde in mijn hoofd: dit elftal kan in de competitie hooguit vijfde eindigen, meer zit er niet in. Wel, dat moet een andere trainer net zo goed als ik voor elkaar kunnen krijgen." „En nogmaals, geloof mij, als technisch directeur heb ik het naar mijn zin. Tenminste, zo lang ik met technische zaken te maken heb. Als er op commer cieel of organisatorisch gebied wordt vergaderd, wil mijn aan dacht nog wel eens verslap pen." Hoofdschuddend: „Laatst ging het in een directievergade ring over de kleur van het tapijt dat er in het nieuwe stadion moest komen. Heb ik tegen Aal bers gezegd: 'Karei, je vindt het zeker niet erg als ik nu effe bui ten een luchtje ga scheppen'. Met dat soort zaken moeten ze niet bij mij aankomen." De inwoner van het pittores ke Tienhoven ('Uit dat prachti ge huis aan het water krijgen ze me nooit meer weg') kijkt vanuit zijn directiekamer naar buiten en ziet op de trainings velden de Vitesse-jeugd aan het werk. Peinzend merkt hij op: „Weet je wat mij ook nog wel eens geweldig letik lijkt? Jeugd trainer worden. Kijk er niet van op als ik ooit tegen Feyenoord op Dordrecht'90 of FC Utrecht - het moet wel een beetje in de buurt blijven - zeg: joh, doe mij eens een lol en geef mij jullie B 1-elftal een jaartje onder han den. Dat is toch het mooiste wat er bestaat: om jonge jongens in de voetballerij wegwijs te ma ken. Dat zou ik best nog eens willen doen. Wat ook een wens is: ooit nog eens een koppel met Wim Jansen te vormen, zoals in Saoedi Arabië. Wereldgozer, die Wimpie." Beenhakker heeft het in de voetbalwereld als trainer ge maakt. „Maar daar heb ik mij ook heel veel jaren zeven slagen in het rond voor moeten wer ken", gaat hij verder. „En het is mij nooit gemakkelijk gemaakt. Om te beginnen behoorde ik als jongetje op Rotterdam Zuid tot de zogenaamde kansloze jeugd. Er scheen voor mij aan het ein de van de tunnel geen licht. Ar moede, ellende, toestanden. En toen ik als voetbaltrainertje in Veendam begon, moest ik nog de spaarpotjes van mijn kinde ren stiekem leegmaken om naar een interland in Amsterdam te kunnen. En als je dan ten slotte tot de kopgroep van vier, vijf Nederlandse trainers behoort, die het ook internationaal leuk hebben gedaan, dan mag je best tevreden zijn. Ik, die als trainer altijd de grote handicap had - en Aad de Mos min of meer ook - dat-ie niet op een voetbalachtergrond prat kon gaan, dat-ie zelf geen klassespe ler was geweest." Het seizoen dat hem de grootste voldoening gaf, was het eerste jaar bij Real Madrid. „Bij Real stapte ik precies op het verkeerde moment binnen. De ploeg was het jaar ervoor kam pioen van Spanje geworden en had de UEFA Cup gepakt. Ga daar dan maar eens als trainer tegenaan staan. En toen kreeg ik die zomer van het WK'86 in Mexico bovendien tien gefrus treerde Spanjaarden terug - Spanje had op dat WK niets ge presteerd -, één gefrustreerde Mexicaan - Hugo Sanchez had het voor eigen publiek ook niet kunnen maken - en één Argen tijn met een stuk in zijn kraag. Want Valdano was met Argenti nië wereldkampioen geworden. Toen de kampioensploeg in on ze eerste competitiewedstrijd thuis tegen het kleine Cadiz niet verder kwam dan 1-1, wilden sommige supporters mij al een enkele reis Schiphol cadeau ge ven. Maar mooi dat wij uitein delijk de Spaanse titel pakten door met 4-0 te winnen bij Za- ragoza, jawel, uitgerekend mijn oude club. Een gedenkwaardige „Tussen haakjes, afgelopen week belde Sanz, de voorzitter van Real Madrid, mij op. Zo maar, om te vragen hoe het met mij gaat. Dat telefoontje deed mij erg goed. Een teken toch dat ze mij er nog steeds niet zijn vergeten; mij, dat Rotterdamse jochie dat zo'n kansloze toe komst leek te hebben." Al is Beenhakker nu voor zijn Arnhemse broodheer een bezi ge bij, hij vindt toch nog tijd om als voorzitter te fungeren van de CBV, de vakbond van de Coaches Betaald Voetbal. „Toen Louis van Gaal mij vroeg om zijn opvolger te worden, heb ik geen moment geaarzeld", klinkt het resoluut. „Waarom niet? Omdat ik nu tenminste wat te rug kan doen voor de trainers wereld, waaraan ik zelf alles te danken heb. Ik voelde het als een morele verplichting om ja tegen Louis te zeggen. Ik vind het ook fijn om thans wat te kunnen betekenen voor jonge, aankomende trainers, voor een nieuwe generatie, zoals ik als broekie van trainer ook zo vaak ben geholpen, gesteund door mijn oudere collega's, door de toenmalige vakbond van Jaap van der Leek. Mag je toch wel wat terugdoen, niet?" tropees kampioenschap voetbal sportevenement ter wereld Nederlands elftal heeft alle (S|jdacht gericht op het WK'98 6-;heeft woensdag tegen San rino een stap gezet in de aruiting van de eindronden in tikrijk. Maar achter de scher- draait een enorm apparaat >p volle toeren om van het 2000 in België en Nederland ■oi succesevenement te ma- a" Europees kampioenschap 65tbal is sinds afgelopen zo- 63t officieel het derde sport- gjtiement ter wereld. Het WK sotbal staat vanzelfsprekend ^nummer één, de Olympische 3slen komen er dicht achter- maar het EK voetbal is ab- 32iut nummer drie. 32. 30'e aandacht van televisie, 29jia, publiek en sponsors 25 ft onvoorstelbare vormen 21 genomen. Organisatoren het EK in Engeland en het Koé de UEFA verbonden com- j°°fciele bureau ISL maakten 5g vorige maand tijdens een 57gres in Rotterdam bekend. geweldige impact van het siopees landenkampioen- £®ap kan met een paar simpele 44illen, voortvloeiend uit Eu- 4316, worden aangetoond. Het 40 waar Nederland op Anfield 38id in de kwartfinales struikel- jópver Frankrijk, werd gehou- 28! in acht verschillende ste- 23. Er namen zestien landen 17 deel, het toernooi werd op L yisie uitgezonden in 191 landen, er kwamen 200.000 supporters van buiten het Vere nigd Koninkrijk op het toernooi af, die samen 520.000 plaatsbe wijzen kochten. In totaal pomp ten al die buitenlandse voetbal fans 400 miljoen gulden in de Britse economie. Op diezelfde supporters mik ken Nederland en België bij het EK 2000. Vertegenwoordigers van met name de grote steden waar straks het toernooi .wordt gehouden, blijven hameren op de enorme kosten die aan de organisatie en het binnenhalen van het evenement zijn verbon den. De belastingbetaler krijgt een hoop voor zijn kiezen. Maar er staat, zo wordt be weerd, heel veel moois tegen over. Steden als Rotterdam, Arnhem, Eindhoven en Amster dam worden in de zomer van 2000 belegerd door honderd duizenden buitenlanders, die moeten eten, drinken, slapen en die tussen de EK-interlands ook nog vermaakt moeten worden. 'Red light-district' Wat dat betreft had de in Rot terdam toehorende burgemees ter van Sheffield, vorige zomer een van de EK-steden in Enge land en onder meer gast voor de Denen met hun rood-witte le gioen, een goede raad. Peter Pryce: „Als je in Rotter dam, Arnhem of Eindhoven die fans wilt houden, zal er heel veel georganiseerd moeten wor den. Want de buitenlandse voetbalfan kent maar één ding in Nederland als de voetbal wedstrijd voorbij is: 'the night life in Amsterdam's red light- district'. Geloof mij, daar ze straks met tienduizenden, te gelijk naar toe. De Italianen, Duitsers en Engelsen voorop." De raad van Sheffield eerste burger wordt ter harte geno men. Pryce is er zelf met zijn stad ook in geslaagd om tien duizenden Denen 'vast' te hou den. En dat heeft Sheffield, z'n bevolking en z'n bedrijven, mil joenen opgeleverd. Bij de Belgen, zo onthulde di recteur Alain Courtois van de KBVB, zijn er nog flinke proble men met de hotelaccommoda tie. Men heeft nog geen idee hoe bij de Zuiderburen hon derdduizenden voetbalfans moeten worden ondergebracht. In Nederland is wel ruimte voor de gigantische stroom van EK- bezoekers. Daaróm voorspelt het bureau ISL dat met name de Nederlandse EK-steden gouden tijden tegemoet gaan. Tienduizenden fans Glen Kirton, tot voor kort in dienst van de Engelse voetbal bond en nu werkzaam bij ISL: „Het EK in Engeland was eco nomisch en wat marketing be treft het meest succesvole voet baltoernooi dat ooit in Europa is gehouden. En het wordt al- Alain Courtois: „Het EK is dichterbij dan men denkt." leen maar mooier, groter en aantrekkelijker. Nederland en België zijn immers veel makke lijker te bereiken dan Engeland. Hier rijden de voetbalfans straks met tienduizenden tegelijk uit alle delen van Europa de grens over." Ook Kirton schudde een paar aardige cijfers uit zijn mouw: De totale omzet van het EK in Engeland was bijna 400 miljoen gulden. Het aantal journalisten en fo tografen, inclusief de buiten landse televisiezenders, is sinds het EK in Frankrijk ('84) geste gen van 1890 naar ruim 6000. Het aantal tv-kijkers is geste gen naar 1,5 miljard. Bierbrouwer Carlsberg, spon sor van het EK, verkocht tijdens het EK 34 miljoen halve liters bier in de pubs en 11 miljoen blikjes bier. Een stijging van de verkoopcijfers van 60 procent. De overheid gaf veel geld uit bij de organisatie, maar tegelij kertijd stroomde 200 miljoen gulden aan extra belastinggeld terug in de staatskas. Bedragen en getallen die de or ganisatoren, de voetbalbonden en het bedrijfsleven doen duize len. Kirton: „Maar dat roept men dat er zoveel mis kan gaan. Wat moeten ze met al die 'hooligans', die met elkaar op de vuist willen. Dat was voor het EK in Engeland de grootste kri tiek van de steden en dat zal ook nu weer een knelpunt wor den. Maar juist in Engeland is 31 n vooravond van match tegen Deep Blue '3§i f/jJAAG GPD rghi Kasparov maakt zich zor- 1L De wereldkampioen scha- ,0,1 is nu 34 jaar, maar dreigt de troon te worden gesto- WS.door een tegenstander die geleden zijn achtste ver saag vierde. Een echt won- 2. rónd dus, en bovendien een u!a. 8roter dan Kasparov. De ["(((is 1.78 meter, zijn opponent 2. ït bijna twee meter. Ook op l,3veegschaal is het verschil ui- t opmerkelijk. Kasparov 4rigt zestig kilo, het wonder kind maarliefst 1,4 ton. Kasparov speelt vandaag in New York de eerste partij van een match tegen Deep Blue, de gevreesde supercomputer van IBM. Vorig jaar was in Philadel phia de eerste tweekamp, die de Rus nog met 4-2 wist te winnen. Nu zal hij het een stuk moeilij ker krijgen om 'de eer van de mens' te redden, beseft hij zelf. De eerzuchtige programmeur van de schaakmachine, de Chi nees Hsu Feng Zsiung, heeft maanden gesleuteld om hem nóg sterker te maken. De tech nologie is verfijnd, de reken snelheid opgevoerd. „Ik zie de tweekamp met vertrouwen te gemoet", bazuint Hsu Ferig Zsi ung dan ook overal rond. Opvallend is de reactie van Kasparov. Geen hoongelach of laatdunkende opmerkingen over computers, zoals enkele ja ren geleden. De wereldkam pioen geeft eerlijk toe bang te zijn voor de krachtmeting over zes partijen. „Deze computer is een gevaar voor iedere schaker. Alleen als ik goed speel, kan ik winnen", zegt hij voor zijn tweede treffen met Deep Blue. Kasparov is op zijn hoede, en heeft zich goed voorbereid. En niet alleen om de 700.000 dollar voor de winnaar op te strijken. Hij vindt dat hij irf de match, die tot 11 mei duurt, een missie te vervullen heeft. Kasparov wil er alles aan doen om te voorko men dat hij de geschiedenis in gaat als de eerste wereldkam pioen, die een schaakmatch verliest van een machine. Maar bij de loting gaf hij al toe: „Het wordt zwaar, één van de zwaar ste matches uit mijn leven". Ronald Zoodsma gaat Moerser SC verlaten. De volleyballer wordt bij de club zeer waar schijnlijk vervangen door Mar co lóok, die het afgelopen sei zoen in dienst was van Friedrichshafen. Peter Blangé en Rob Grabert dienen hun contract uit. Beide spelers zijn in het bezit van een verbintenis tot het einde van het volgende seizoen. Aanvankelijk zag het er naar uit dat Blangé ontslagen zou worden. De sponsor van Moerser SC was teleurgesteld over de uitschakeling van zijn club in de halve finales van de playoffs in de Duitse competi tie. De spelverdeler orienteerde zich op een terugkeer naar een Italiaanse topclub. Moerser SC wil het komende seizoen nog maals een poging doen de Duitse titel te bemachtigen. Het versterkte zich met Duitse internationals Böttcher en Dammann van bekerwinnaar ASV Dachau. Toegangskaarten Winterspelen Nagano nu al enorm in trek NAGANO SID De belangstelling voor de eer ste serie toegangskaarten tij dens de Olympische Winter spelen in Nagano is groot. Voor de 360.000 te verdelen kaarten kwamen 6,4 miljoen aanvragen binnen. In totaal zijn volgend jaar in en rond de Japanse stad 1,3 miljoen tic kets te verdelen. Ongeveer 200.000 daarvan hopen de Ja panners in het buitenland af te zetten. Voor het kunstrijden is de meeste belangstelling. Voor el ke-zitplaats zijn 82 gegadig den. Daarna komen het ope ningsfeest (24:1) en ijshockey (9:1). Als de belangstelling gro ter is dan het aantal beschik bare kaarten volgt er een lo ting. SPORT OP TV bewezen dat je ook een prachtig toernooi kunt organiseren zon der vandalisme en zonder hek ken in de stadions. Er is totaal niets gebeurd." Alain Courtois, die ook na mens Nederland met de UEFA praat, zegt dat er achter de schermen al een grote pr-cam- pagne is gestart om van Euro 2000 het grootste EK-feest in de geschiedenis te maken. „Ons grootste probleem is op dit mo ment dat het WK in Frankrijk, dat zo dichtbij huis plaats heeft, er nog tussen zit. Alles wat wij doen wordt ondergesneeuwd door de publiciteit rond het WK'98. Maar het EK is dichter bij dan men denkt. Wij zorgen er wel voor dat we op schema ZATERDAG 12.00-13 00 NBC Tennis: hoogtepunten uit de DavisCup, Italië-Spanje en Zuid-Afrika- 13 00-14 00 NBC: Golf European PGA. Spaanse Open Herh. 13.00-16.15 EURO: Motorsport WK wegra- cen-GP van Spanje 13 15-18 15 BBC 1 Grandstand: football fo cus (voetbalmagazine), paardenkoersen vanaf Haydock, WK snooker vanuit Sheffield, Rugby League (rechtstreeks verslag van de Challenge Cup-finale: St Helens-Bradford Bulls) en voet baluitslagen 14.00-15.00 NBC: NHL Power week: ijshoc- 14 00-16 56 Ned 2. Studio sport. 14.00-18.00 Did 1Sportschau live: tennis. WTA-toernooi van Hamburg, halve finale enkel- 15.00-15.25 TV 5: Montagne: bergsportmaga- 15.00-16 00 NBC Indoor atletiek: hoogtepun- 15.10-15 40 SBS 6 Sportflaters. .15 20-17 55 Did 2: Sport extra WK ijshockey vanuit Helsinki, Duitsland-Slowakije 16.15-18.00 EURO. WK IJshockey: VS-Zwe- den. 18.00-19.00 EURO-WK Tsjechië erj Italië-Canada. 18.15-19.00 SBS 6: Engels voetbc mplee 18.15-19.15 BBC 2: WK Snooker in Sheffield. 18.35-19.10 BBC 1Match of the day. voet balmagazine, hoogtepunten van een wedstrijd uit de FA Carting Premiership: Manchester Uni ted-Leicester City. 18 43-18.51 Ned 2. Sportjournaal 18.45-19.10 RTLSport. 19.00-21.30 EURO-, WK IJshockey: Rusland- Finland. 19.30-20.05 BRT 1: Sport. 19.45-20.00 Did 3- Sport im Westen 20 05-20.20 BBC 2: Sport. 20.30-20.35 RAI UNO: Sport. 21.05-22.00 BBC 2 WK Snooker in Sheffield 21 30-22.00 EURO: WK IJshockey: Slowakije- Duitsland. 22 00-22.50 SBS 6. Sport. 22.00-23.00 EURO- Motorsport: magazine. 22 00-23.20 Did 2 Das aktuelle Sport-Studio. 22.45-23.40 Ned 3: Studio sport. 23.00-23.30 EURO: IJshockey: samenvatting. 23 00-23.40 BBC 2: 23.25-23.55 RTL 4: Sportnie n Sheffiel ATP-to 23.30-01.30 EURO: Te Praag (Tsjechië), halve finalr 23.30-02.00 BRT 2. Sport. 00.30-00.50 BRT 1 Sport. 00 30-01.20 BBC 1 Match of the day voe balmagazine, hoogtepunten van vandaag g< speelde wedstrijden in de FA Carling Premi hip Liverpool-Tottenham Hotspur en Arsen Newcastle 01 00-04 30 NBC Honkbal, rechtstreeks' slag van een wedstrijd uit de Major League, lanta Braves-Pittsburgh Pirates. 01.30-02.00 EURO: Motorsport magazine 02 05-02.35 RTL 5 Sportnieuws. ZONDAG 08.30-09 00 EURO: WK IJshockey: samer ting Herh. 09.00-10.00 EURO: Motorsport magazine 10.00-10 30 EURO Motorsport WK wegn cen-GP van Spanje, warming up 10.30-11 00 EURO- Motorcross: Kick'-m; 12 00-13.00 NBC. Super sports. 12.10-17 00 Ned 2. Studio sport 12.30-13.00 BRT 1: Sport. 13 00-13 30 NBC Inside the PGA Tour golf- 13830-14.00 NBC: Inside the Senior PGA 14 00-14 30 NBC This week in baseball honkbalmagazine. 14 00-20 00 RAI UNO Domenica in gevari eerd middagmagazine met o.a. sport 14 00-17.00 Did 1 Sportschau live tennis (WTA-toernooi van Hamburg, finale) en motor sport (GP van Spanie). 14.30-16 00 NBC Honkbal Pittsburgh Pira tes-Atlanta Braves Herh. 14 30-18.55 BBC 2 Sunday grandstand: bas ketbal (Budweiser League-vanuit Wembley, halve finales), WK snooker vanuit Sheffield, motorsport (Britse Superbike kampioenschap pen) en rugby special (o.a hoogtepunten van het afgelopen weekend) 15 15-17 00 EURO: Tennis: ATP-toernooi van Praag (Tsjechië), finale 17.00-18 00 EURO. Golf: Skins Game vanaf Mallorca (Spanie). 17.20-18 15 Did 2 Die Sport-Reportage: ma gazine met o.a. Bundesligavoetbal, tafeltennis (WK vanuit Manchester), paardensport vanuit Mannheim en tennis (WTA-toernooi van Ham burg. finale) 18.00-18.45 SBS 6: Sport. 18,00-19.00 EURO: Mountainbiking: wereld beker vanuit Boedapest (Hongarije) 18.08-18.40 Did 1. Sportschau 18.45-19.10 RTLSport. 18.50-19.00 Did 3: Sport im Westen 19.52-19 58 Did 1. Sportschau-Telegramm 20.00-22.00 NBC: Golf: Andersen World Championship, US Championship vanuit Lake Oconee 20.25-23.30 BBC 2; Snooker: rechtstreeks 20.30-20.35 RAI UNO: Sport. 21.00-22.00 EURO: Boksen-Commonwi licht weltergewicht titel vanuit Londen, B nard Paul (GB)-Felix Bwalya (GB) Herh 21.00-22.46 Ned 2: Studio sport 21 45-22.30 Did 3. Sport im Westen XL. 22.00-23.30 EURO. Motorsport: cen-GP van Spanje Herh. 22 10-22.20 Did 2- Sport am Sonntag 22.30-22.50 BRT 1: Sport 22.50-23.20 RTL 4: Sportnieuws. 23.10-02.00 BRT 2-Sport. 23.30-01.30 EURO. Tennis. ATP-toern Atlanta (VS). finale. 23.30-00.00 RTL 5: Sportnieuws MAANDAG 08 15-08.20 Ned 1: Sportjournaal 08 30-09.00 EURO. WK IJshockey sai 10 00-12.00 EURO: Voetbal: WK kwalificatie 'er- Herh At- 12.00-12 30 EURO WK IJshockey: samenvat ting. Herh. 12.00-16.00 Did 1 Sport Extra tennis, ATP- toernooi van Hamburg 12 30-12.35 Ned 3 Sportjournaal 12 30-14 00 EURO. Motorsport. WK wegra- vat- cen-GP van Spanje Herh 13.00-14 40 Ned 2 Studio Sport 14.00-15 00 EURO Triatlon: ITU Wereldbe ker vanuit Ishigaki (Japan) i- 14 15-15 00 Ned 2Studio Sportbuitenlands iga- 14.50-18.30 BBC 2 WK snooker in Sheffield.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 25