Personeel Personeel Personeel Personeel Personee MIX TUSSEN WERKEN EN STUDEREli Verstandige HBO'ers weten exact wanneer ze mobiel moeten worden. Opleiding tot verpleegkundige De Koning vraagt: Van der Kwaak V 1 ZATERDAG 26 APRIL 1997 Salarisadministrateur voor een dynamisch bedrijf in automatiseringsdiensten gevestigd in Leiden. De kandidaat verzorgt de salarisadministratie en de financiële administratie met behulp van Exact-programmatuur. Voorts beantwoordt hij/zij vragen met betrekking tot sociale wetgeving en belastingen. Een boekhoudkundige opleiding op MBA-niveau of een afgeronde opleiding MEAO-administratie is gewenst Daarnaast beschikt de juiste kandidaat over het diploma PD-loonadministratie. Deze functie is full-time en kan uitmonden in een vast dienstverband. Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor vrouwen en mannen Neem snel kontakt met ons op Wij zijn elke werkdag open van 8.30 tot 17 30 uur. Vn|dag tot 18.00 uur. Wij werken ook op afspraak. uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve financiële commerciële secretariële functies DE WERKZAME SAMENWERKING Kort Rapenburg 20,2311 GC Leiden, Telefoon 071 -5144143 Hel Spaarne Ziekenhuis is mei bijna 600 bedden en een drukbezochte polikliniek een belangrijk regio naal. interconfessioneel ziekenhuismet vestigingen in Haarlem en Heemslede Met zo'n 25 specialismen wordt professionele en patiëntgerichte zorg geleverd volgens de modernste inzichten Vandaar dal ook de organisatie volop in beweging is. Alle blikken zijn gericht op de toekomst In dal kader wordt nu bijvoorbeeld al gewerkt aan een compleet nieuwe ziekenhuisvestiging die binnen enkele jaren in Hoofddorp zal verrijzen. Om de centrale plaats van de patiënt Ie onderstrepen, wordt het systeem van integre rende verpleegkunde toegepast Dat wil zeggen dat elke patiënt één vast aanspreekpunt heelt Ook de aanpak van het Spaarne Ziekenhuis op het gebied van ouderenzorg en voorlichting aan patiënten is toonaangevend. Onze eigentijdse kijk op gezondheids zorg vraagt om betrokken en gemotiveerde medewerkers. mensen die zich niet alleen beperken tot hun eigen taken en er altijd nog iets bij willen leren op hun vakgebied De beroepsbegeleidende leerweg bestaat uit een combinatie van prak en theorieperioden. In vier jaar leiden we je op voor het diploma verpleegkuni in een algemeen ziekenhuis (kwalificatieniveau 4) Je begint met een beroepsvoorbereidende periode van negen maanj De theorielessen worden verzorgd door het regionaal opleidingsinstituui IJmuiden. Gedurende de eerste negen maanden ontvang je f 495,- bruto zakj per maand. Daarna kom je in dienst van het ziekenhuis op basis van leer/arbeidsovereenkomst en ontvang je een salaris. Voor de opleiding zijn de toelatingseisen minimaal MAV0-4 diplomai 6 vakken op D-niveau (waaronder een exact vak). Je leeftijd: tussen de 17 er jaar. Er is een mogelijkheid om in onze personeelsflat te wonen. Op die ma wen je sneller aan je nieuwe woon-werkomgeving. Heb je interesse? Voor nadere informatie kun ie contact opnemen Simone Stammis, telefoon (023) 514 13 56. Uitsluitend schriftelijke sollicitaif met een korte motivatie waarom je voor de gezondheidszorg kiest, kun binnen 10 dagen worden gericht aan de dienst personeel en organisatie van Spaarne Ziekenhuis, Antwoordnummer 11, 2100 WB Heemstede (postz plakken is niet nodig) Spaame Ziekenhuis Specialisten in mensenwerk "(J)e .'HboiZeitf Pannenkoekenboerderij De Hooiberg, een sfeervolle in Oudhollandse stijl gebouwde boerderij, opent in het voorjaar van 1997 haar deuren. In dit geheel nieuwe bedrijf met 220 zitplaatsen en een gezellig terras voor 120 personen, worden in de open keuken 120 soorten pannenkoeken op ambachtelijke wijze gebakken Het bedrijf is 7 dagen per week geopend van 12.00 uur tot 21 00 uur. Persant Snoepweg 12 (aan de A4, naast McDonalds), Leiderdorp Voor ons restaurant zijn wij op zoek naar PANNENKOEKENBAKKERS (voor 24-38 uur per week) Ervaring niet vereist. Opleiding vindt plaats in eigen bedrijf Sollicitaties: Pannenkoekenboerderij De Hooiberg P/a Steenstraat 47 2312 BV Leiden. Tel. 5142343, na 18.00 uur tel. 5322687 W. R. VANDERSCHOOT B.V. Pastoorslaan 22 2182 BX Hillegom Telefoon 0252-516941 Wij zijn een modern dynamisch bedrijf dat zich toelegt op de export van verpakte bloembollen. Onze relaties zijn hoofdzakelijk winkelketens in Europa en Noord-Amerika. Ter versterking van onze interne verkoopstaf zoeken wij op korte termijn een MEDEWERKER VERKOOPBINNENDIENST M/V (full-time) De collega die wij zoeken onderhoudt contacten met onze afnemers en verkopers in het buitenland. Voorts het verzorgen van promotiemateriaal en de ordervoorbereiding. Wij zoeken iemand die: - naast een grote mate van zelfstandigheid, goede communicatieve vaardigheden en een collegiale werkhouding heeft. - Engels en Frans beheerst. - administratief en cijfermatig inzicht heeft alsmede om weet te gaan met een computer. - tussen de 23 en 30 jaar oud is met een opleiding op MEAO/ HAVO-niveau. De funktie brengt op gezette tijden overwerk met zich mee. De kandidaat moet om kunnen gaan met de stress die een seizoenbedrijf met zich meebrengt. Bent u geïnteresseerd in deze veel omvattende funktie, dan vragen wij u uw sollicitatie te richten aan de directie van W. R. VANDERSCHOOT B.V., postbus 90 2180 AB Hillegom. J. van der Kwaak Bloemenexport BV J. van der Kwaak Bloemenexport bv is een van de grotere bloemenexporteurs in Rijnsburg en zoekt voor direkt een enthousiaste collega in de volgende funktie: Ervaren medewerker op de Orderafdeling: Wat bieden wij? - eigen verantwoording over de orderadmnistratie - ruimte om jezelf verder te ontwikkelen - goed salaris Wie zoeken wij? - enthousiaste meewerker (25-30 jaar) die van aanpakken weet - flexibele en creatieve instelling - affiniteit met automatisering - bereidheid om 's ochtends om 6.00 uur te beginnen Indien u interesse heeft in de hierboven vermelde funktie verzoeken wij u binnen twee weken uw sollicitatiebrief, voorzien van CV te richten aan: J. van der Kwaak Bloemenexport BV t.a.v. Direktie Postbus 267, 2230 AG Rijnsburg - Ti U kunt mobiele communicatie natuurlijk zien als handig hulpmiddel in werk en carrière. Dan hoort u wellicht al bij de ruim 875.000 mobiele telefoniegebruikers van Het Mobiele Netwerk® van PTT Telecom. Maar durft u verder te gaan? Stelt u zich eens voor dat mobiele communicatie de basis is voor uw verdere carrière. En dat u uw toekomst koppelt aan deze snelgroeiende markt, waarin PTT Telecom marktleider is. Dit betekent dat u dagelijks geconfronteerd wordt met de dynamiek van de markt. Met nieuwe ontwikkelingen. Met valkuilen. Maar ook met enorme professionele kansen. Want PTT Telecom is ambi tieus. En in een markt die zich zo snel ontwikkelt, is professionele verkoop een must. Verkopers mobiele telecommunicatie m/v U wordt zeer goed voorbereid voor we u op pad sturen, vanuit één van de tweeëndertig Telecomregio's in Nederland. Interne opleidingen leren u alles over de mobiele producten en diensten en houden u regel- telecom matig op de hoogte van nieuwe ontwikkelingen. Zowel op het gebied van de markt als van de technologie. Uitgangspunt is een afgeronde HBO-studie, aangevuld met bij voorkeur verkoopervaring. Door zettingsvermogen, teamspirit en resultaatgericht heid spreken voor zichzelf. Heeft u de kwaliteiten om in deze dyna mische markt voorop te blijven lopen? Stuur dan binnen 14 dagen een schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae naar PTT Telecom BV, Mobiele Netwerk Diensten, afd. HRM, Postbus 30150, 2500 GD Den Haag.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 32