Personeel Personeel Personeel swArt V Rijnland ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN de Wi s/ SK#L S&intratuin Vbn secretaresse m/v LUITEC THAL Company BV management assistent/hoofd secretariaat v/m doktersassistenten DIRECTIESECRETARESSE ZATERDAG 26 APRIL 1997 Op de afdeling Hartziekten ontstaat een vacature voor: (38 uur per week) Vac.nr. 97.W.10.17.LD Het stafsecretariaat Hartziekten biedt secre tariële ondersteuning aan stafleden van de afdeling Hartziekten, in het bijzonder t.b.v. het wetenschappelijk onderzoek en onder wijs. Om deze ondersteuning optimaal te geven hebben wij ons o.a. gespecialiseerd in het maken van tekst- en grafiekdia's waarbij gebruik wordt gemaakt van de gangbare grafische pakketten (Power Point, HG 3 Windows, Corel Presentations) en scan apparatuur. Er wordt voornamelijk onder Windows gewerkt. Secretariële taken: - verzorgen van abstracts, publicaties en correspondentie in zowel de Nederlandse als de Engelse taal, van dictafoon en van schrift; - vergaderingen voorbereiden, uittypen aan geboden notulen, zonodig notuleren; - (electronisch) agendabeheer voor één van de professoren; - maken van tekst- en grafiekdia's; - lay-out verzorging abstracts, manuscripten; -behandeling inkomende en uitgaande post; - archiveren; - bediening telefoon en fax; - ontvangen van bezoekers. Functie-eisen: - HAVO, aangevuld met medische secreta riële opleiding dan wel vergelijkbaar niveau van ervaring; - bij voorkeur ervaring in een (para)medische organisatie; - beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift; - kennis van Windows '95, WP 6.1 - bij voorkeur kennis van één van boven genoemde grafische pakketten; - bereidheid andere pakketten te leren; - kunnen werken in teamverband met de nodige zelfstandigheid; - stressbestendigheid, onder druk accuraat kunnen blijven werken; - beschikken over goede contactuele eigen schappen. De aanstelling vindt plaats voor een periode van één jaar met uitzicht op vast dienstver band. Salaris: het salaris is, afhankelijk van leef tijd en relevante werkervaring, maximaal f 3.595,- bruto per maand. Deze advertentie verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne procedure zal eerst worden afgehandeld. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw B.M. Paulus van Pauwvliet, hoofd secretariaat (071 - 526 20 20). Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, binnen 2 weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Academisch Ziekenhuis Leiden, Afdeling Personeel en Organisatie Divisie 2, Gebouw 1, K5-S-37, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. M Welke MTS-er komt ons team van 4 medewerkers versterken? Luitec is een jong en groeiend technisch handelsbureau dat zich naast het werk als handelsonderneming ook bezighoudt met advisering en service. Compressoren, pompen, machines en gereedschap zijn een aantal productgroepen waarin wij actief zijn. Bent u iemand die: - ongeveer 20 jaar oud is - in het bezit van rijbewijs B(E) is - interesse heeft inzake magazijn- en expeditiewerkzaamheden - zo nodig onze in-, verkoop en TD kan dan hebben wij voor u: - een veelzijdige baan bij een dynamische onderneming - doorgroeimogelijkheden op in- en/of verkoopgebied. Wij zijn benieuwd naar uw handgeschreven reactie. Gaarne binnen 2 weken toesturen aan: Luitec BV t.a.v. de heer A P M. Luiten Produktieweg 20 2382 PB Zoeterwoude Tel.: 071-5898777 Een jong. dynamisch, internationaal kleding-importbedrijf zoekt voor haar kantoor een enthousiaste en klantgerichte BINNENDIENST MEDEWERKER M/V Tot zijn/haar afwisselende taak behoort o.a. administratie, orderverwerking, uitlevering, aanspreekpunt voor afnemers en leveranciers, ondersteuning van de buitendienst. Profiel: opleiding: mbo/meao-niveau kennis van Exact en E-Rolatie software goede beheersing van de Engelse en Duitse taal leeftijdsindicatie: 20-25 jaar 2 tot 3 jaar ervaring in soortgelijke functie accuratesse, flexibel en communicatief sterk Heeft u belangstelling voor deze uitdagende functie? Schrijf voor 10 mei een sollicitatiebrief CV t.a.v. dhr. D. Westerhuis, Thai Company bv, St. Aagtenstraat 22, 2312 CB Leiden. De afdeling Immunohematologie en Bloed bank verzorgt patiëntenzorg, onderzoek en onderwijs in de Immunohematologie, Bloed- transfusiegeneeskunde, Immunogenetica en Immunologie. Het stafsecretariaat is de spil van de organisatie. Ten behoeve van dit secretariaat zoeken wij een: (38 uur per week) Vac.nr. 97.W.08.17.LD Functie-informatie: - coördineert en verncht de binnen de afde ling voorkomende secretariële werkzaam heden t.b.v. de hoogleraren, de staf, het wetenschappelijk onderzoek en onderwijs; - biedt managementondersteuning aan de hoogleraren en de leden van de vaste wetenschappelijke staf; - geeft leiding aan de medewerkers van het stafsecretariaat; - verrichten van management ondersteunen de taken op het gebied van financieel- en personeelsbeheer; - het optreden als intermediair tussen de afdeling Immunohematologie en Bloed bank en het Beheer van de Inwendige Geneeskunde waar de afdeling onder ressor teert; - voorbereiden van vergaderingen, symposia en onderwijscursussen; - verzorgen van manuscripten in het Engels en Nederlands; - algemene secretariaatswerkzaamheden. Functie-eisen: - HAVO/VWO en-cursus Middle Management of vergelijkbaar werk- en denkniveau; - vermogen om te coördineren en leiding gevende capaciteiten; - beheersing van de moderne talen, i.h.b. Engels; - zeer goede contactuele vaardigheden; - kennis van Word Perfect, MS-Windows en affiniteit met geautomatiseerde systemen. De aanstelling vindt in eerste instantie plaats in tijdelijke dienst voor ten hoogste 1 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Salaris: het salaris is. afhankelijk van oplei ding en ervaring maximaal f 4.369,- bruto per maand. Deze advertentie verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne procedure zal eerst worden afgehandeld. Informatie: nadere inlichtingen omtrent deze functie worden gaarne verstrekt door prof. dr. R.R.P. de Vries (071 - 526 38 00). Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, binnen 2 weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Academisch Ziekenhuis Leiden, Afdeling Personeel en Organisatie Divisie 2. Gebouw 1, K5-S-37, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. M Wij zijn een internationaal georiënteerde groothandel in bomen en planten m.n. gericht op de hoveniers- en grootgroenvoorzieners markt. Een jong team houdt zich voornamelijk bezig met de in- en verkoop en de aflevering hiervan. Wegens uitbreiding van onze activiteiten en een verwachte marktgroei zoeken wij enthousiaste harde werkers om de volgende functies te vervullen. In- en verkoper c.q. Bedrijfsleider m/v Loodsmedewerker ITl/v Vertegenwoordiger Duitse markt ma Ben je voor de functie \an in- en verkoper c.q. bedrijfsleider, die zich dagelijks bezig houdt met het onderhouden van bestaande en het uitbreiden van nieuwe relaties, gedeeltelijk de inkoop en wanneer nodig de dagelijkse leiding tussen de 25 en 35 jaar en in bezit van goede contactuele eigenschappen en leidinggevende capaciteiten en zeer commercieel ingesteld en na gebleken geschiktheid geïnteresseerd in gedeeltelijke of gehele participatie? Heb je een M.Tu.S. of soortgelijke opleiding en een uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in de Duitse en Engelse taal en ervaring in een soortgelijke functie? of ben je voor de functie >an loodsmedewerker. die zich dagelijks bezig houdt met het klaar maken van de orders en het bijhouden van de kwekerij en kuilhoeken tussen de 18 en 30 jaar en in bezit van goede contactuele eigenschappen en leidinggevende capaciteiten? of heb je een M.Tu.S. of soortgelijke opleiding en een gedegen plantenkennis? of ben je voor de functie van vertegenwoordiger/verkoper op de Duitse markt tussen de 25 én 35 jaar en een commercieel ingestelde avonturier en goed ingewerkt in de Duitse groenvoorzieningsmarkt? of heb je een M.B.O. of H.B.O.-opleiding gevolgd en uiteraard een uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in de Duitse taal? Dan bieden wij geen van 8 tot 5 baan met een grote mate van zelfstandigheid in een uitstekende werksfeer. Interesse schrijf dan binnen 3 weken naar K. Kromhout Zonen B.V., Postbus 41,2390 AA Hazerswoude-Dorp, t.a.v. dhr. A. H. Kieft. hijsen heffen service advies SWART B.V. is een landelijk opererend technisch handels- en adviesbureau in hijs en hefgereedschappen met vestigingen in Katwijk, Duiven en Hengelo i.o. Naast de handelsonderneming verleent SWART B.V. een uitgebreid pakket aan diensten op het gebied van installatie, reparatie, onderhoud en certificering van gereedschappen. Voor onze vestiging in Katwijk zoeken wij een: Servicemonteur Buitendienst (fulltime) Functie-informatie Als het directe aanspreekpunt van onze klant zullen uw werkzaamheden bestaan uit het zelfstandig onderhouden, repareren, installeren en certificeren van hijs- en hefgereedschappen op zowel mechanisch als electrisch gebied. Uw profiel U heeft een MTS-opleiding of een andere opleiding op een gelijkwaardig niveau. U heeft een ruime ervaring als buitendienst monteur in een soortgelijk werkveld. U bent klantgericht, nauwkeurig, flexibel en u kunt zelfstandig werken. U heeft verantwoordelijkheidsgevoel. U woont in de Randstad of bent bereid daarnaar te verhuizen. Uw leeftijd ligt rond de 28 jaar. U heeft geen hoogtevrees. Arbeidsvoorwaarden Voor deze verantwoordelijke functie bieden wij u goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder een servicebus. Uw sollicitatie Voor meer informatie över deze functie kunt u contact opnemen met de heer F. Mulder, tel. 071-4028707. Heeft u belangstelling voor deze uitdagende functie stuur dan uw sollicitatiebrief met CV, binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie naar Swart B.V., t.a.v. de heer F. Mulder, postbus 3009, 2220 CA KATWIJK. De Wissel is een Scholengemeenschap Speciaal Onderwi/s voor LOM/MLK met ruim 250 leerlingen verdeeld over twee •,ttgmgen met totaal 16 groepen Het team bestaat uit ruim 40 personen A. Orthopedagoog/psycholoog (m/v) voor 25 uur per week Functie-inhoud: Het verrichten van psychologisch onderzoek. Het schrijven van handelingsplannen. Begeleiden en advisering van leerkrachten. Begeleiding van leerlingen m.b.t. de sociaal-emotionele ontwikkeling. Participeren in de zorgstructuur van het samenwerkingsverband. Actief lid van de commissie van begeleiding. Functie-eisen U heeft een afgeronde vakgerichte universitaire opleiding. U onderschrijft de doelstelling van de school. U beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden. U bent in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken. U bent in staat tot teambegeleiding. B. Groepsleerkrachten (m/v) voor 38 uur per week Functie-inhoud De leerkracht is als eerste verantworodelijk voor het functioneren van zijn leerlingen binnen de school, voor de orthopedagogische en onderwijskundige invulling van het onderwijsprogramma conform hets.w.p. U voldoet aan de wettelijke benoembaarheidseisen, waarbij de opleiding S O. en enige jaren ervaring tot aanbeveling strekt. U bent in staat een optimaal pedagogisch en didactisch klimaat te scheppen. U bent in staat planmatig te werken. U bent in staat een gedifferentieerd onderwijsaanbod in de groep te realiseren U onderschrijft de doelstelling van de school. U bent breed inzetbaar. U bent bereid tot verdere professionalisering. Benoeming geschiedt vooralsnog in tijdelijke dienst met uitzicht op een vast dienstverband bij gebleken geschiktheid. Salariëring vindt plaats in - voor functie A schaal 11 - voor functie B schaal 10. Nadere inlichtingen omtrent beide functies kunnen worden verkregen bij de directeur van S.G. De Wissel, de heer I. J. M. Silvius. Tel.: 071-5174664 (school). Sollicitatie: Schriftelijke sollicitaties - met uitgebreid C.V. - binnen 14 dagen na piblicatie van deze advertentie richten aa Sectorbestuur S.O.-S.K.O.L., p/a Boerhaavelaan 298, 2334 EZ LEIDEN De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden zoekt ten behoeve van kindercentrum Het Konijn yil'PilOPWfcf per I juli 1997 een Huishoudelijk medewerk(st)er (15 uur) Werktijden en werkzaamheden zijn o.a.: - maandag t/m vrijdag van 11.30 tot 14.30 uur - licht huishoudelijke werkzaamheden - boodschappen bestellen en verdelen Wij bieden: - een afwisselende baan in een enthousiast team met zorg voor verantwoorde kinderopvang - rechtspositie en salariëring conform de CAO-Welzijn - aanstelling voor een jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Telefonische informatie is te verkrijgen bij M. Kortekaas en/of M. van Hespen, maandag tot en met vrijdag van 10.00 uur tot 12.00 uur, tel. 071 -5124994. Schriftelijke reacties voor 11 mei 1997 richten aan: Sollicitatiecommissie „Het Konijn", Drie Octoberstraat 27, 23I3ZM mei 1997. De sollicitatiegesprekken zullen plaats vinden op donderdag 29 mei 1997. warenhuizen' bieden een breed assortiment van o.a. kamer- en tuinplanten, tuinbenodigdheden, tuingereedschappen en tuinrecreatieartikelen. Het beleid v organisatie richt zich op vakmatige voorlichting aan klanten, optimale service en het leveren van kwaliteitsproducten tegen concurrerende prijzen. Voor de vestiging in Voorschoten zijn v\ opzoek naar een: hoofd avondhulpen m/v De funktie: Intratuin heeft een naam hoog te houden wat betreft netheid van de winkel. Om de klanten zo min mogelijk te hinderen wordt bij voorkeur 's avonds de winkel opgeruimd en schoongemaakt. Daarom zoeken wij een gemotiveerde kracht die in de avonduren (ma. di. wo.) leiding kan geven aan een team avondhulpen. Uiteraard dient u zelf ook flink de handen uit de mouwen te steken. Het werk bestaat uit het opruimen, vegen en schoonmaken van diverse afdelingen, kantoren, toiletten en de kantine. Uw inbreng: U bent zeer flexibel en houdt van aanpakken U heeft properheid hoog in het vaandel staan. U heeft leidinggevende capaciteiten en bij voorkeur ervaring in een dergelijke funktie. U bent voor 3 avonden per week beschikbaar (van 17.30 tot 21.00 u). Uw leeftijd is niet belangrijk, een flinke dosis werklust juist wel. HET GROENE WARENHUJS VOORSCHOTEN Leidseweg 518, tel. 071-5322203 ziekenhuis Het Rijnland Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met circa 500 bedden op 2 locaties: St. Elisabeth in Leiderdorp en Rijnoord in Alphen aan den Rijn. Voor het klinisch chemisch en medisch microbiologisch laboratorium, werkzaam op beide locaties, zoeken wij voor bepaalde tijd tot 1 januari 1998 parttime minimaal 50%/fulltime werktijden nader te bespreken - bloedafname bij (poli)klinische patiënten; - invoeren van onderzoeksaanvragen in de ziekenhuiscomputer; - administratieve afhandeling van vervolgonderzoek. Functie-eisen: - een middelbare schoolopleiding aangevuld met het diploma doktersassistente; - ervaring met het werken mèt een beeldscherm; - een klantvriendelijke en servicegerichte houding; - de bereidheid om op wisselende tijden en op beide locaties te werken. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan het Rijnland Ziekenhuis, locatie St. Elisabeth, t.a.v.. mevrouw W.C M Beurze, afdeling personeel en organisatie, postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp, onder vermelding van vac.nr.: 55.97. Vereniging van Bloemenveilingen in Nederland De Vereniging van Bloemenveilingen in Nederland (VBN) is de over koepelende organisatie van de zeven snijbloemen- en potplantenvei lingen in Nederland. De Vereniging met in totaal 25 medewerkers, is gevestigd aan de Schipholweg 1 te Leiden en richt zich in brede zin op de belangenbehartiging van de aangesloten veilingen. Wegens het vertrek van één van onze secretaresses is er een vacature ontstaan voor een - opleiding op HAVO/VWO-niveau, aangevuld met een secretaresse opleiding - minimaal drie jaar werkervaring - goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift, enige beheersing van de Duitse en Franse taal in woord - ervaring met Word en Excel - vlot en accuraat - flexibel, initiatiefrijk, teamgeest - leeftijd vanaf 24 jaar Tot de taken behoren onder andere: - secretariaat voorzitter en de afdeling externe betrekkingen - agendabeheer - postbehandeling, archivering - zelfstandig uitwerken van correspondentie - notuleren van vergaderingen - boeken van zakenreizen

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 30