Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel i 4CADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN GOU) 023-528005 Kansen in tijdelijk werk Hubèi Gemeente ffi Wassenaar na technisch-administratief medewerker m/v projectmedewerker automatisering m/v ZATERDAG 26 APRIL 1997 R-E-C-R-U-l-T-M-E-N-T Discrete Executive Search Op dit moment hebben wij searchopdrachten voor nevenstaande functies ACCOUNTANCY Voor jonge/ambitieuze Assistent- Accountants hebben wij tal vaA vacatures bij gerenommeerde grote en kleine kantoren in Noord- en Zuia-Holland in zowel de AA- als de Auditpraktijk op alle nivo's. Uitstekende condities en studiefaciliteiten. Tevens wor den er kandidaten gezocht die goed thuis zijn op het gebied van salaris-administraties en fiscale ADMILL FINANCIEEL Voor handelsbedrijven in A'meer en A'dam, alsmede voor een gro te franchise-organisatie in omge ving Leiden zijn wij op zoek naar een Hoofd Financiële Administra tie. Voor dienstverl. organisaties in A'dam zoeken wij een aantal allround-boekhouders. Voor een Trustmaatschappij zoeken wij een Trust Officer/Accountant, die de Italiaanse taal j COMMERCIEEL Voor een technisch handelsbedrijf te Heemstede zoeken wij een Duitstalige commercieel mede- werk(st)er binnendienst en een secretaresse Tevens hebben wij search-opdrachten voor sales- reps. en accountmanagers. Voor opdrachtgevers in o.a. de verze- kerings- en computerbranche zoe ken wij Marketeers en Sales Medewerk(st)ers voor zowel de binnen- als de buitendienst. AUTOMATISERING Voor div. computerbedrijven, een software-house, een qrote bankin stelling en een adviesburo zijn wij op zoek naar Netwerk-specialis ten, Systeembeheerders, C++ Pro grammeurs, Hard- en Software- Consultants en Accountmanagers Tevens zoeken wij dringend Internet-Professionals. Veelal uit stekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en uitgebrei de studie-faciliteiten. NOTARIAAT Bi| diverse notariskantoren in de regio Leiden, Haarlemmermeer, Utrecht en A'dam hebben wij interessante vacatures voor erva ren Notarieel Medewerk(st)ers en Secretaresses (ook parttime). Voorts hebben wij continu search opdrachten voor zowel minder- tot zeer ervaren Kandidaat- Notarissen in portefeuille (vaak met zicht op standplaats) bij zowel grote als kleinere kantoren DIVERSE VACATURES A'dam: Receptioniste/Telefoniste A'dam: Juridisch Secretaresse A'dam: Hoofd Werkvoorbereiding-BWK A'meer Logistiek Planner Buitenland Delft Intercedent Grafische Sector Delft: Ervaren Database-Marketeer H'lem: Jonge Ass Adviseur met B-dipl. H'lem: Commerc./Adm. Medewerk(st)er H'lem: Erv Apothekers-Assistente Lisse: I.T.-Specialist/Manager Rijsw: Commerciële HTS-er WTB N. Holland: Landmeters informatie: of zend een brief met C.V. en fotc t.a.v. dhr. J. van den Hoek of mevr. drs. D.J.G. Helgers, Postbus 6173, 2001 HD Haarlem OPEN inschrijven is natuurjijk ook mogelijk. Eerste medewerker bediening m/v Vakantiewerk Commercieel medewerker m/v Voor een klein bedrijf in Rijnsburg zijn wij op zoek naar een commercieel medewerker. De werkzaamheden bestaan uit het opstarten van het commerciële traject: het leggen van telefo nische contacten met potentiële klanten, het uitbrengen van offertes en het nabellen. De werktijden zullen in eerste instantie part-time zijn, doorgroei naar full-time is op termijn mogelijk. Beschikt u over commercieel talent en doorzettingsvermogen neem dan contact op over deze functie. Informatie bij Robin de Haas, tel. (071) 407 21 45, Katwijk, Voorstraat 62. Secretaresse m/v Wij zoeken een stressbestendige kandidaat met ruime ervaring met WP 5.1. De werkzaamheden omvatten onder andere het verzorgen van correspondentie, telefoonbehandeling, agenda beheer en contacten onderhouden met de klanten. Het betreft een full-time baan voor langere tijd. Heeft u interesse? Neemt u dan snel contact met ons op. Informatie bij Claudia Weber, tel. (071) 561 85 43, Voorschoten, Schoolstraat 95. Administratief medewerker m/v Voor een bedrijf in Voorschoten zoeken wij een schoolverlater De werkzaamheden omvatten onder andere telefoonbehan deling en licht typewerk. Deze baan is voor vier maanden en 24 uur per week. Informatie bij Claudia Weber, tel. (071) 561 85 43, Voorschoten, Schoolstraat 95. Programmeur m/v Per direct zoeken wij een programmeur die foxpro 2.6 zeer goed beheerst. Het betreft een full-time baan voor langere tijd. Informatie bij Claudia Weber, tel. (071) 561 85 43. Voorschoten, Schoolstraat 95. Medewerker Orderverwerking/ Logistiek m/v Bent u op zoek naar een gevarieerde uitdaging voor langere tijd? Wij hebben op dit moment een vacature waarbij u onder meer verantwoordelijk wordt voor de verwerking van binnenge komen orders en het verzenden van douane-en vervoersdocu menten, Om deze full-time baan goed te kunnen vervullen bent u in bezit van een MEAO-diploma en heeft u ervaring met soortgelijk werk. Bij voorkeur beheerst u de Engelse en Duitse taal en bent u bekend met documenten op het gebied van Zeevracht. Bent u flexibel, accuraat en geïnteresseerd, neem dan direct contact met ons op. Informatie bij Luciénne Vonderbank, tel. (0252) 52 15 65, Hillegom, Meerstraat 25. Schoolverlatende MEAO-ers opgelet! Ben je nu volop bezig voor je examen, maar kijk je al uit naar een leuke baan, dan gaan wij graag voor je aan de slag. Momenteel hebben wij al diverse interessante vacatures: tijdelijk, maar ook met uitzicht op een vast dienstverband. Er zijn voldp mogelijkheden op secretarieel, administratief, boekhoudkundig en commercieel gebied. Wil jij je aandacht en energie aan je examen besteden, schrijf je dan nu bij ons in, dan gaan wij alvast voor jou op zoek naar de baan van je dromen. Voor méér infor matie kun je terecht bij de Randstad vestiging in de buurt. Informatie bij Lucienne Vonderbank, tel. (0252) 52 15 65, Hillegom, Meerstraat 25. Intercedent m/v Voor Randstadvestigingen in de Duin en Bollenstreek zijn wij op zoek naar een enthousiaste collega die ons kan komen versterken. Het betreft de periode van juni tot en met oktober Het is belangrijk dat u commercieel en dienstverlenend bent. De werkzaamheden bestaan o.a. uit: Telefonisch contact met bedrijven, inschrijven van sollicitanten, het tot elkaar brengen van vraag en aanbod op de arbeidsmarkt, personeelsadminis tratie. U beschikt minimaal over MBO-niveau en bij voorkeur over relevante administratieve werkervaring. Informatie bij Gemma Gorter, tel. (071) 361 93 42, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Administratief medewerker m/v Zonder transport zijn we nergens! Dat geldt zeker voor het bedrijf in Sasenheim waarvoor wij een administratief medewerker zoeken. In deze functie bent u verantwoordelijk voor de dagelijkse mutaties in de boekhouding, u verzorgd de financiële rapportage naar het hoofd van uw afdeling en draagt zorg voor de correcte facturering naar de afnemers Zoals uit de functie-inhoud blijkt, zoeken wij iemand die cijfermatig is onderlegd en naast een MBO opleiding tevens interesse in computers heeft Informatie bij Jolanda Vellekoop, tel. (0252) 23 32 34, Sassenheim, Teylingerlaan 2. Telemarketeer m/v Lijkt het u een uitdaging om in de telefonische verkoop te werken? Wij zoeken iemand die commercieel zeer vaardig is en daarnaast een grote scoringsdrang heeft. Wat wij kunnen bieden is een parttime functie met een gedegen inwerktraject, waarbij een vast dienstverband tot de mogelijkheden behoort. Informatie bij Ymke van der Slogt, tel. (0252) 23 32 34, Sassenheim, Teylingerlaan 2. Inschrijfavond administratief personeel m/v Op donderdagavond is Randstad in Leiden geopend voor administratief personeel. Wij zijn onder andere op zoek naar typisten, secretaresses, boekhouders en administratief medewerkers. De vestiging op het Kort Rapenburg is geopend tot 20.00 uur. U kunt zich op deze avonden laten inschrijven of bespreken wat uw mogelijkheden zijn. Informatie bij Linda de Ridder, tel. (071) 514 55 88, Leiden, Kort Rapenburg 6. Commercieel binnendienst medewerker m/v Voor een assurantiemakelaar in Leiden zoeken wij met spoed een enthousiaste binnendienstmedewerker U zult zich gaan bezighouden met diverse ondersteunende werkzaamheden op het gebied van assurantie- en pensioenadministratie Bij de laatstgenoemde administratie zullen de werkzaamheden bestaan uit het opstellen en afsluiten van individuele en collec tieve pensioenoffertes. Voorts houdt u zich bezig met het opstellen van offertes, controle van polissen, en archiefbeheer Voor deze functie zoeken wij een kandidaat met een afgeronde MEAO- of HEAO-opleiding, relevante vakdiploma's, kennis van Windows Office 95, en een goede uitdrukkingsvaardigheid. Dit is een functie voor lange tijd. Informatie bij Esther van der Hoorn, tel. (071) 523 08 88, Leiden, kort rapenburg 6. Telefoniste/receptioniste m/v Voor een bedrijf in Zoeterwoude, U beheert een drukke telefooncentrale, ontvangt bezoekers en voert daarnaast administratieve taken uit Voor deze full-time functie zoeken wij kandidaten die per direct aan de slag kunnen. Informatie bij Lenny van der Wagt, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Voor een restaurant in Leiden zijn wij op zoek n medewerker die bij afwezigheid van de restaurantmanager leiding geeft aan 5 tot 10 medewerkers. De functie bestaat o.a. uit het coördineren, regelen en indelen van de werkzaamheden, toezien op kwaliteit, ontvangen van gasten, maken van bestel lingen en meehelpen in het restaurant. De eisen voor deze functie zijn: vakopleiding (MHS of gelijkwaardig), gastvriendelijk, dienstverlenend en beleefd Verder heeft u een flexibele instelling en bent u minimaal 25 jaar. Informatie bij Frank Mahieu, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. Secretaresse marketing m/v Voor een groot Amerikaans bedrijf. U werkt voor de afdeling marketing en public affairs. De taken bestaan uit het voorbe reiden van presentaties, het voorbereiden en notuleren van meetings, het verzorgen van de post, agendabeheer en de correspondentie. Voor deze pittige functie zoeken wij kandi daten met enkele jaren ervaring. Deze full-time baan is per Informatie bij Gaston Badoux, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Administratief/logistiek Medewerker m/v Voor een uitgever van schoolagenda's. De taken zijn het verwerken van ordergegevens, het coördineren van de distri butie en de administratieve verwerking hiervan. Kennis van logistieke processen, ervaring met Exact en een goede beheersing van het engels zijn belangrijk. Wij zoeken kandidaten op MBO of HBO niveau met relevante werkervaring. Deze functie kan zowel voor een aantal maanden als voor lange tijd worden ingevuld. Informatie bij Gaston Badoux. tel. (071) 541 25 12. Leiderdorp, Reaal 5d. Medewerker orderadministratie m/v Een veelzijdige functie in een kleine organisatie. De werkzaam heden bestaan uit het verwerken van orders en facturen, verrichten van betalingen, het versturen van offertes, het voren van correspondentie in de engelse taal en het te woord staan van klanten. Deze full-time functie start direct en duurt tot medio september. Dit bedrijf werkt met MS-Office. Informatie bij Lenny van der Wagt, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Part-time secretaresse m/v Wegens uitbreiding van de werkzaamheden. U werkt voor een manager, waarbij u zorgt voor structuur in de werkzaamheden. Daarnaast verzorgt u veel correspondentie en werkt u concepten uit vanaf dictafoon. Een goede kennis van de engelse taal is belangrijk, omdat u af en toe vertaalwerkzaamheden doet. Deze baan voor 5 ochtenden per week biedt uitzicht op een vast dienstverband. Informatie bij Lenny van der Wagt, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Boekhouder m/v Voor een jonge, snelgroeiende organisatie zijn wij met spoed op zoek naar een boekhouder. U gaat zelfstandig de financiële administratie voeren voor het bedrijf. U heeft een opleiding op HEAO niveau met drie jaar werkervaring, bij voorkeur in de detailhandel, of een opleiding of werkervaring op MEAO niveau. U heeft affiniteit met computers en beheerst o.a. de computer pakketten Exact, Excel en Windows. Daarnaast spreekt project matig werken u aan. Kunt u zich vinden in bovenstaand profiel, dan hebben wij de full-time baan voor u. Informatie bij Arnoud Nierop, tel. (0252) 41 91 40, Lisse, Kanaalstraat 100. Medewerker kredietadministratie m/v Voor een bank in-de Duin- en Bollenstreek zijn wij op zoek naar een medewerker kredietadministratie. Voor deze functie denken wij aan een kandidaat met een HAVO en/of MBO opleiding. De hoofdtaken van deze functie zijn het controleren van krediet transacties op administratieve en bepaalde krediettechnische voorwaarden, en het uitvoeren van verschillende aan de krediet administratie verbonden werkzaamheden. Administratieve werkervaring is een pré, maar niet vereist. Wilt u meer weten over deze functie, neem dan snel contact met ons op! informatie bij Marleen van Maanen, tel. (0252) 41 91 40, Lisse, Kanaalstraat 100 Commercieel medewerker m/v Voor een internationaal concern in Lisse zijn wij op zoek naar een administratief medewerker voor de afdeling after-sales. U heeft veel contacten met klanten en staat hen met raad en daad bij. Uiteraard beschikt u over goede contactuele eigenschappen en ervaring met geautomatiseerde systemen. Wilt u meer weten over deze afwisselende full-time functie, neemt u dan snel contact met ons op. Informatie bij Esther Huijbrechts, tel. (0252) 41 91 40, Lisse, Kanaalstraat 100. Bureaumanager m/v Voor een bedrijf dat zich bezig houdt met software voor de bouw zijn wij op zoek naar een kandidaat die de secretariële werkzaamheden uitvoert Daarnaast regelt u alle lopende zaken, stuurt u de accountmanagers aan en zet u een cursustraject op. Heeft u ervaring met Word for Windows en Excel en bent u voor lange tijd beschikbaar, dan is deze uitdagende fulltime functie wellicht iets voor u. Informatie bij Harriëtte Bakker, tel. (071) 514 55 88, Leiden, Kort Rapenburg 6. Kas/Baliemedewerker m/v Voor verschillende banken in Leiden en omgeving zoeken wij per direct ervaren kasbaliemedewerkers die voor lange tijd aan de slag willen. Het gaat hier om functie voor ongeveer 36 uur per week. Heeft u bankervaring, minimaal een HAVO diploma en bent u representatief en klantvriendelijk, reageer dan snel! Informatie bij Esther van der Hoorn, tel. (071) 523 08 88, Leiden, kort rapenburg 6. Office Assistant m/v Voor een bedrijf in Leiden zijn wij op zoek naar een gemoti veerde kandidaat voor de functie van office assistant. Uw taken pakket bestaat uit o.a. de administratieve verwerking van binnenkomende orders, facturatie, telefoon/postbehandeling, verwerken van betalingen en de logistiek medewerker vervangen bij afwezigheid. Indien u beschikt of ervaring heeft op MEAO/PD niveau en kennis heeft van de Engelse taal, kunt contact met ons opnemen. Informatie bij Harm Vissers, tel. (071) 514 74 44, Leiden, kort rapenburg 6 Chauffeur m/v Voor een bakkersbedrijf in Noordwijkerhout zijn wij op zoek naar een chauffeur om de bestellingen af te leveren. Het gaat om een part-time functie voor 3 dagen per week U werkt elke zaterdag en de andere dagen zijn wisselend. Bent u iemand die graag 's nachts werkt en heeft u uw groot rijbewijs, dan is deze baan iets voor u. Reageer snel en kom langs. Informatie bij Wendy Wassenaar, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk. Quarles v Uffordstraat 1. Verkoper m/v Voor een schoenenzaak gespecialiseerd in top-couture zij wij op zoek naar een enthousiaste medewerker/ster die voor langere tijd aan de slag wil. Kandidaten moeten een commerciële en dienstverlenende instelling hebben en er representatief uit zien. De functie kan full-time of part-time ingevuld worden. Informatie bij Marijke van der Velde, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9. Wil je in de zomervakantie aan de slag en ben je nu al minimaal 4 uur per week beschikbaar, dan hebben wij werk voor je. Voor een bedrijf in de pluimveesector in Zoeterwoude zijn wij op zoek naar gemotiveerde produktiemedewerkers. Om straks in de zomer alle voorkomende werkzaamheden te kunnen verrichten, zoeken wij kandidaten die nü al aan het werk willen. Ben je tussen de 17 en 20 jaar en heb je belangstelling neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Sabine Slappendel, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. Logistiek medewerker m/v Bij een snel groeiend bedrijf in Leiden is de functie ontstaan van logistiek medewerker. Deze baan bestaat o.a. uit: verzendklaar maken van orders, beheer goederen voorraad, inrichting en organisatie magazijn, onderhouden van contacten met toeleve ranciers, verwerken aanvragen van klanten en het beheer van het klantenbestand. U beschikt over een opleiding op mbo- niveau, u heeft interesse in logistiek en beschikt over organisato rische kwaliteiten. Verder heeft u een actieve en flexibele werkinstelling en kunt u met een PC werken. Het betreft een full-time functie voor lange tijd. Informatie bij Harm Vissers, tel. (071) 514 74 44, Leiden, kort rapenburg 6. Expeditiemedewerkers m/v Voor een zuivelbedrijf in Wassenaar zijn wij op zoek naar gemotiveerde fulltime en parttime medewerkers die op afroep basis willen werken. Bent u bereid om flink aan te pakken, in het bezit van eigen vervoer en beheerst u de Nederlandse taal in woord en geschrift dan kunnen wij u een tijdelijke baan bieden tegen goede verdiensten. Informatie bij Saskia Meihuizen, tel. (070) 370 47 36, Den Haag, Grote Markt 22. Lader/Losser m/v Voor een bedrijf in Katwijk zoeken wij een enthousiaste kandidaat die de binnenkomende en uitgaande materialen gaat laden en lossen. De voorkeur gaat uit naar een medewerker met een technische achtergrond. Het is een functie voor langere tijd. Ben je geïnteresseerd, neem dan snel contact met ons op Informatie bij Cécile Versteegh, tel. (071) 407 50 41, Katwijk, Voorstraat 62. Produktiemedewerkers m/v Voor verschillende bedrijven in Voorschoten en Wassenaar zijn wij op zoek naar jonge enthousiaste kandidaten die bereid zijn de handen uit de mouwen te steken. Er zijn mogelijkheden voor zowel korte als lange tijd. Ben je direct inzetbaar, kom dan snel bij ons langs. Informatie bij Claudia Weber, tel. (071) 561 85 43, Voorschoten, Schoolstraat 95. Kamerhulpen m/v Regelmatig zijn wij op zoek naar enthousiaste medewerkers voor diverse hotels in Noordwijk en omgeving. De werkzaam heden bestaan uit het schoonhouden van hotelkamers en andere taken van de afdeling huishouding. Heeft u ervaring in schoonmaakwerk, bij voorkeur in hotels, bent u in een licha melijk goede conditie, en wilt ochtenden of hele dagen werken? Neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Wendy Wassenaar, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Kelners/Serveersters m/v Voor diverse hotels en restaurants in Noordwijk en omgeving zijn wij voor het komende seizoen op zoek naar kelners en serveersters. Wij kunnen u werk aanbieden met wisselende werktijden door de week en in het weekend. De functieeisen hiervoor zijn: ervaring in een soortgelijke baan, in bezit van correcte zwart/wit kleding, verzorgd uiterlijk. Bent u beschikbaar om één of meerdere diensten per week te werken, neem dan zo snel mogelijk kontakt met ons op! Bent u scholier of student en voor een langere periode beschikbaar in de zomer? Ook dan hebben we werk in de bediening beschikbaar, dat goed te combineren is met strandbezoek bij mooi weer. Informatie bij Wendy Wassenaar, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Winkelmedewerker m/v Voor een banketbakkerij in Noordwijk zijn wij op zoek naar een verkoopster. Het betreft een part-time baan voor 3 dagen per week. Het zijn wisselende dagen, waarvan 1 maal per 14 dagen op zaterdag. De kandidaat die wij zoeken heeft een represen tatief uiterlijk, verkoopervaring, kan zelfstandig werken, heeft goede commerciële en communicatieve vaardigheden en heeft gevoel voor kwaliteit. Déze baan heeft uitzicht op een vast dienstverband, dus heeft u interesse en bent u per direct beschikbaar, neem dan zo snel mogelijk kontakt met ons op. Informatie bij Wendy Wassenaar, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Magazijnmedewerker m/v Voor een distributiecentrum in Zoeterwoude zijn wij op zoek naar een gemotiveerde magazijnmedewerker. Aan de hand van pakbonnen gaat u orders pieken. Het is voor deze functie belangrijk dat u goed Nederlands kunt lezen. De werktijden zijn op dinsdag-, woensdag- en donderdagochtend van 05 30-10.00 uur. Spreekt deze functie u aan, neem dan zo snel mogelijk Magazijnmedewerker m/v Voor een motorhelmen en -kleding importbedrijf in Roelofarendsveen zijn wij op zoek naar een magazijnmede werker. Het betreft zeer verantwoordelijk werk, waarvoor organisatietalent en magazijnervaring vereist zijn. De kandidaat die wij zoeken moet in staat zijn zelfstandig een magazijn te beheren. De baan biedt u uitzicht op een vast dienstverband. Bent u voor lange tijd beschikbaar en spreekt deze fulltime functie u aan, neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Informatie bij Sabine Slappendel, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. Fastfoodmedewerker m/v Voor een fastfoodbedrijf in het centrum van Leiden zoeken wij met spoed een medewerker voor ongeveer 20 uur per week. De werktijden zijn tussen 17.00 uur en 23.00 uur 's avonds. Uw werkzaamheden bestaan, in wisseldienst met uw collega's, uit het verkopen en het bakken/frituren van snacks. Voor deze functie zoeken wij een representatieve en vlotte kandidaat met bij voorkeur enige ervaring op dit vakgebied. Leeftijd 17-25 jaar. Bent u geïnteresseerd in deze functie voor lange tijd, neem dan s op. hydro ervice b.v. REPARATIE, REVISIE, NIEUWBOUW EN LEVERING VAN HYDRAULISCHE INSTALLATIES, BESTURINGEN EN COMPONENTEN Middenhavenstraat 46 Postbus 442 1970 AK IJmuiden tel. 0255-514564 Ons bedrijf is gespecialiseerd in de vervaardiging van hoogwaardige hydraulische installaties, incl. bijbehorende electronische besturingen en mechanische aandrijfsystemen. Tevens houden wij ons bezig met onderhoud, reparatie en revisie van alle mogelijke hydraulische installaties. Wegens uitbreiding van werkzaamheden zoeken wij op korte termijn- een hydrauliekmonteur voor binnen- en buitendienst Werkzaamheden: zelfstandig storingen verhelpen, reparaties verrichten en installaties bouwen/verbouwen op lokatie: installatiebouw, reparatie en revisie van componenten in onze werkplaats. Vereisten- gedegen praktische en theoretische kennis van hvdraulieksystemen en componenten, enige kennis van electro/ electronica. Rijbewijs B/E. Moet bereid zij in voorkomende gevallen overwerk te verrichten en voor beperkte duur ook werkzaamheden te verrichten in het buitenland. Wij bieden afwisselend werk binnen een gemotiveerd team medewerkers tegen een goede beloning. Gegadigden worden verzocht schriftelijk te solliciteren t.a.v. de heer T. Rodenhuis. Telefonische infromatie wordt verstrekt door de heer F. Wessels of de heerT. Rodenhuis, tel. 0255-514564, buiten werktijd tel.nr. 0226-313359. Montafie zoekt op korte termijn allround loodgiet Leeftijd 24 jaar in bezit van rijbewijs. TEL.:071-514542 of 06-54692287. ir randstad uitzendbureau Bij de afdeling projectvoorbereiding'van de sector Ruimtelijke Ordening en Openbare Werken, kan worden geplaatst een voor 36 uur per week Functie-inhoud: - administratieve werkzaamheden, zoals het bij houden van het tekeningen- en documentatie- archief, notuleren van vergaderingen etc.; - het opstellen van vergunningen voor kabel- en leidingwerk en het verstrekken van revisiege- gevens hierover; - het bijhouden van orders en opdrachten; - tekenwerk met bijkomende werken, rubriceren, distribueren en vermenigvuldigen; - het verstrekken van kaartmateriaal/informatie; - het assisteren bij landmeetkundige werkzaam heden of ander buitenwerk. Functie-eisen: - een opleiding op middelbaar niveau, b.v. HAVO, MEAO of MTS; - typevaardigheid en rijbewijs; - enige tekenervaring alsmede bekendheid met tekstverwerking of geautomatiseerd tekenen strekt tot aanbeveling. Salaris: Voor bovengenoemde functie geldt een salaris van maximaal 3.808,- bruto per maand (niveau 5). De salariëring is echter afhankeli van leeftijd, opleiding en ervaring. De vakantietoelage bedraagt 8%. De bij <i overheid gebruikelijke rechtspositieregelinge zijn van toepassing. Voor nadere informatie omtrent bovengenoer de functie kunt u contact opnemen met de he ing. K.T. Hoorn, hoofd van de afdeling projet voorbereiding, telefoon 070- 512 22 44. Werving heeft gelijktijdig in- en extern pl Indien u belangstelling heeft voor boveng noemde functie, wordt u uitgenodigd uv citatiebrief binnen 2 weken na het verschijn! van dit blad te zenden aan de directeur v< de sector Middelen en Burgerzaken van gemeente Wassenaar, postbus 499, 2240 Wassenaar. Centraal Klinisch Bacteriologisch en Parasitologisch Laboratorium Op het Centraal Klinisch Bacteriologisch en Parasitologisch Laboratorium (CKBPL) wordt onderzoek aan patiëntenmateriaal verricht. Ten behoeve van de rapportage van resul taten wordt momenteel gebruik gemaakt van het Ziekenhuis Informatie Systeem (ZIS) van Hiscom. Er wordt gestreefd naar verder gaande automatisering van de processen binnen het laboratorium. Binnen het CKBPL bestaat de vacature van: (full-time) Vac.nr. 97.F.02.17.LD Taak: - onderzoeken op welke wijze en met welke systemen CKBPL zijn bedrijfsdoelstellingen het beste kan realiseren; - markt verkennen naar mogelijke nieuwe laboratorium-applicaties; - bijbehorende koppelingsvoorwaarden voor voornoemde applicaties aan het ZIS opstellen; - aanvang maken met de implementatie van de gekozen automatiseringsoplossing. Dit alles in nauwe samenwerking met de medewerker Informatie Automatisering en medewerkers van het laboratorium. Functie-eisen: - HEAO Bedrijfskunde Informatica, dan wel een gelijkwaardige opleiding; - bekendheid met PC's en netwerken (hard ware en software); - goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid; - affiniteit hebben met het uitvoeren van informatie-analyses binnen een lab-omge ving. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor de periode van 1 jaar. Salaris: maximaal f 5.588,- bruto per maand. Inschaling is afhankelijk van ervaring. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw drs. A.T. Bernards, chef de laboratoire Medische Microbiologie (071 - 526 35 72), en door mevrouw drs. M.M. van Slingerland, medewerker l&A Beheersbureau Divisie 4 (071 - 526 16 24). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoeslag 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de directeur van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief en envelop het vacaturenummer vermelden. m

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 28