De vernieuwde Peugeot 306, vanaf 28.990, King of the road. Krachtiger, dynamischer, mooier, veiliger, comfortabeler en ruimer. De Peugeot 306 is door zijn nieuwe robuuste uiterlijk een echte King of the road'. Van het krachtige front tot en met de fraaie achterlichten is hij sportiever en dynamischer geworden mede door de flitsende nieuwe carrosseriekleuren Deze kracht straalt hij niet alleen uit, u voelt het ook aan zijn sportieve rijgedrag. Binnen het enorme scala van motoren kunt u nu namelijk kiezen uit twee i sterke 16-kleppers. En dankzij de fractioneel meesturende achterwielen houdt de 306 een rotsvaste wegligging. U voelt zich dus altijd veilig. En dat is terecht want de vernieuwde Peugeot 306 geeft u meer bescherming. Dit komt o.a. door de paddings in de portieren en de, voor deze klasse unieke, optionele zij-airbags en een regensensor. Dit laatste zorgt ervoor dat uw ruitenwissers automatisch inschakelen bij de eerste regendruppels. Een comfortabel gevoel. Dat versterkt wordt door de vernieuwde vormgeving van het interieur met spannende nieuwe bekledingsstoffen. Bovendien is de akoestiek verbeterd waardoor de 306 nog stiller is geworden. De Peugeot 306 is in meer dan 50 verschillende uitvoeringen beschikbaar door de vele combinatiemogelijkheden van de verschillende motoren, carrosserieën en uitrustingsniveaus. Een ruime keuze dus uit het vernieuwde gamma van de 3/5-deurs, de Sedan, de Cabriolet en last but not least de volledig nieuwe Break! Vanaf de zomer kunt u de Break met zijn grootse bagageruimte komen bewonderen. Maar voor die tijd kunt u natuurlijk alle andere modellen van de vernieuwde 306 al aan een krachtproef bloot fa stellen. Dan is het goed om te weten dat niet alles aaipr de Peugeot 306 vernieuwd is, de vertrouwde scherp prijzen hanteren we nog steeds. U rijdt al een 306 vanaf 28.990,-. En u kun jjj tijdelijk profiteren van het financieringsaanbod: nu 1 en 1 april 1998 pas betalen. U zult zich de koning te ri| voelen met de vernieuwde 306. Kom hem dus snel bewonderen bij de Peugeot11 K, dealer tijdens het OPEN HUIS van 24 APRIL t/m 3 MB Voor de dichtstbijzijnde Peugeot-dealer kijkt u in Gouden Gids, op Internet: www.Peugeot.nl of u bel dt de gratis infolijn 0800-0224121. JE VOELT JE LEKKERDER IN EEN PEUGEOT. PEUGEOT

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 32