Lisse geeft overwinning simpel weg tijnsburg doet zichzelf eer eens de das om ARC speelt lam, tam en futloos Sport F>; Noordwijk bevestigt bloedvorm bij Veen Herstel RCL iNDAG 21 APRIL 1997 CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071 -5356464, PIV -CHEF ROB ONDERWATER. 071-5356463 ijk - ARC, een duel tussen iloég die deze competitie meer te winnen heeft (Kat- en een team dat tegen de- itie strijdt (ARC). De ver- ,d ting is dan dat de degrada- 5 ga ididaat tot op het bot ge- .'eerd, tomeloos strijdend, jponent te lijf gaat. Maar speelde lam, tam en fut- in werd juist op het gebied Ie inzet door Katwijk over- eld: 2-1. Alphense ploeg heeft met lijf wedstrijden te gaan een Sl prong van vier punten op /s ;eede plaats van onder, die Heerjansdam wordt be- Maar het lijkt wel of ARC al veilig waant. De waar- _en. is dat de ploeg, spelend als 5 s' Jag. nog ernstig in de pro- en kan komen. Zeker nu jansdam zelfs tegen een ti- Tididaat een punt pakt en Ruud Bos met een spier- -Li IURG GERTJAN VAN GEEN Stephan Spruijt had het al snel gehad in de kleedka mer van FC Lisse. Nog zwetend van de inspan ning zocht de verdediger een stil plekje om de te leurstelling te verdrijven. Het gevloek was voor een slechthorende makkelijk te volgen. De verdediger was ziedend dat zijn ploeg het in de slotfase tegen Heer jansdam tot een gelijkspel (2-2) liet komen. LISSE ROB ONDERWATER Spruijt richtte zijn scheldkanon nade vooral op ploeggenoot Eli Strijks, die zijn directe tegen stander Renato Hokke de gele genheid had gegeven om te sco ren. ,,Je mag op dit niveau ie mand geen twee meter ruimte geven in de zestienmeter", was het (gecensureerde) commen taar van de mokkende Spruijt. Heel Lisse ervoer het gelijk spel als een nederlaag. Nu Sche- veningen drie punten verspeel de bij ASWH, had FC een uitge lezen kans om in gezelschap van de landskampioen aan kop te komen. Alleen moest nog even van het nietige Heerjans dam gewonnen worden. En dat gebeurde niet. Zelfs niet tegen tien Heerjansdam- mers. Na 68 minuten mocht Remco Steen het veld ruimen wegens natrappen en iedereen veronderstelde dat Lisse de 2-1 voorsprong binnen zou bren gen. In plaats van het simpel uitspelen van de wedstrijd, ac teerde de thuisploeg met sa mengeknepen billen. Aanvoer der Van der Zwet: „Dat kan ge beuren, maar dan nog hadden we de winst moeten behou den." Nu Lisse binnen enkele we ken tot een volwaardige kampi oenskandidaat is getransfor meerd, lijkt de ploeg stijf te staan van spanning. Vorige week tegen Hoek was de winst (4-1) ruim, maar het spel aller minst overtuigend. Tegen Heer jansdam speelde geelblauw ronduit slecht. En dat tegen de zogenaamde 'kleintjes' in de hoofdklasse A. Eerder verloor FC Lisse punten van Veere (0- 0), Kloetinge (3-3) en ARC (2-2), niet bepaald de hoogvliegers. Spruijt: „We doen het gewoon slecht tegen de zwakke broe ders. En je wordt kampioen door dit soort wedstrijden te winnen." Volgens aanvoerder Leon van der Zwet ligt het niet aan de spanning. „Want dan zou je verkrampt spelen en geen kan sen qreëren. Het ligt eerder aan de instelling." En daarmee sloeg Van der Zwet de spijker op zijn kop. FC Lisse begon het duel met Heerjansdam in de weten schap dat Scheveningen al met 1-0 achterstond. De spelers wa ren meer met de gedachten bij het resultaat in Hendrik Ido Ambacht, dan bij de wedstrijd op Ter Specke. FC Lisse speelde lamlendig en kreeg al na zes minuten een verdiende tegentreffer om de oren. De wijze waarop dat ge beurde was tekenend: Harry Wiebenga kopte een corner van Renato Hokke snoeihard achter zijn eigen doelman Kujach: 0-1. Lisse zette zich echter snel over de tegenvaller heen. Leon van der Zwet kogelde vanaf 20 meter keihard de gelijkmaker achter doelman Moraïs en na ruim een half uur stond FC Lis- se alweer op voorsprong na een schuiver van Harry Wiebenga: 2-1. Na de rust kende FC Lisse een sterke periode met een excelle rende Jimmy Simons en Jerrel Linger. Het wachten was alleen op de verlossende treffer. Harry Wiebenga kogelde nog op de lat. Toegegeven, het zat Lisse in die periode niet mee. Heerjans dam stak de thuisploeg vervol gens een handje toe met de domme uitsluiting van midden velder Steen, die zich 'vergreep' aan Stephan Spruijt. Het rood van scheidsrechter Bakker deed de wedstrijd kante len. In het nadeel van FC Lisse. Heerjansdam speelde ineens vol vuur en deed alles om nog een zeer belangrijk puntje uit het vuur te slepen. De formatie van Ted Immers verkeerde in tweestrijd. Moest de voorsprong worden verde digd of diende het publiek te worden gekieteld met een ver lossende derde treffer? De ploeg deed geen van beide. Linksback Strijks had zijn handen vol aan de aalvlugge Renato Hokke en de tekortkomingen van de Am sterdammer kwamen pijnlijk aan het licht. De verdediger mist snelheid en hardheid en is niet meedogenloos. Hokke mocht vier minuten voor tijd aanleggen en de bal schitterend in de bovenhoek leggen, waar andere verdedigers de aanvaller allang een 'keekie' hadden ge geven. Leon van der Zwet zag nader hand een positief punt: „We zijn weer een punt op Scheve ningen ingelopen." Trainer Ted Immers was teleurgesteld, maar voelde zich nog lang niet versla gen: „Deze wedstrijden zitten er tussen. We gaan met FC Lisse gewoon door. Wat moeten we anders?" Lisse: Kujach: Polman. Spruijt, Van der Zwet, Strijks: Wiebenga. Wubben. C.roeneweg; Van Bemmel. Simons (Kleijn). Linger Katwijk wint simpel van Alphense degradatiekandidaat blessure uitviel en vermoedelijk weken is uitgeschakeld. Maar ook een positie net bo ven de rode streep is eigenlijk een afgang voor de club, die voor het seizoen trots zes dure 'aankopen' presenteerde en mikte op een plaats bij de eerste vijf van de hoofdklasse A. „We hebben gegokt, maar verloren", geeft voorzitter Cees Boot toe. Volgend seizoen gaat de Al phense club het dan ook over een andere boeg gooien. Het budget voor het eerste team gaat omlaag, er worden alleen maar spelers 'voor de toekomst' aangetrokken en enkele spelers hebben al te horen gekregen naar een andere club te kunnen uitkijken. Danny Kuppen gaat naar Tonegido, Kenneth Braaf wil graag terug naar Katwijk (even afwachten of Katwijk dat ook wil) en Steve Kuils zou wil len terugkeren naar GVW. Maar een verdere uittocht dreigt in Alphen. Linksback Ed mund Vriesde (die door ARC als meest geslaagde versterking wordt gezien) wordt begeerd door FC Lisse. En ook andere ARC'ers (Ruud Bos) schijnen in de belangstelling van regioclubs te staan. Vriesde speelde ook tegen Katwijk een sterke partij. De linksback was aan de rechter kant geposteerd om Marco de Ridder het leven zuur te maken; en het was niet verdiend voor Vriesde dat juist De Ridder tot 'man van de wedstrijd' werd uitverkoren. De twee spelers vochten spectaculaire duels uit, waarbij beiden er vol ingingen. In 99 van de 100 gevallen lopen zulke ontmoetingen op schel den, schoppen en/of kaarten uit, maar De Ridder en Vriesde bleven elkaar met respect beje genen. De linkerspits van Katwijk ge noot blijkbaar zo van de scher pe duels dat hij in de tweede helft steeds meer zijn tegen stander opzocht in plaats van de combinatie te zoeken. Zijn ploeggenoten zullen het hem vergeven, want van de andere spelers kwam aanvallend nau welijks gevaar. Alleen'Albert de Haas zorgde in de eerste helft nog voor enige dreiging, al verzuimde de stand- in voor Hans Zwaan na 30 se conden te scoren, toen hij al leen voor Tuinenburg ver scheen. Eigenlijk had het na an derhalve minuut 1-1 moeten staan, want in die openingsfase schoot Mark Meyering op de paal. Na die openingsminuten bouwde Katwijk aan een flink veldoverwicht. Nadat de thuis ploeg twee keer om een straf schop had gevraagd, was het de derde keer wel zo ver. Marco de Ridder ging bij Kenneth Braaf over de knie, scheidsrechter Van den Herik legde de bal op de stip en De Haas zorgde voor 1-0. Tien minuten later verruimde Katwijk de voorsprong. Marco van der Plas zette de bal uit een vrije trap voor, Carlo van Zeist drong zich voor Henk Lange- maat en kopte keihard in 2-0. In de tweede helft was ARC maar één keer gevaarlijk. Dat le verde wel meteen een doelpunt op. Johan Boer nam snel een vrije trap, de Katwijkse defensie was nog niet georganiseerd en Meyerink maakte er met het hoofd 2-1 van. Katwijk: Van Duyn: Robbers, Van Zeist, Van der Meer, Kwestro; l'Ami, Tetro, Van der Plas; Pronk (Dennis de Riddcrl, Albert de Haas (Vooys), Marco de Ridder. ARC: Tuinenburg; Vriesde, l.angemaat, Balkhoven, Van Meggelen; Dijkman (Lefeber), Braaf, Van Meigen; Boer, Bos (Kuppen). Meyerink. imaal gelijkwaardig zijn en toch verliezen, overkwam Rijnsburgse Boys al vaker dit sei- Ook zaterdag weer tegen Quick Boys lagen uw oonlijke fouten ten grondslag aan een-neder- De bezoekers profiteerden gretig van de sburgse miskleunen en legden een dit sei- ongekende slagvaardigheid aan de dag, uit drie kansen vier keer te scoren. Geel- droop met 1-4 af en mocht de hand in ei- boezem steken. rder dit seizoen won Quick Boys op Nieuw lal met 4-0 in een derby die niet kon boeien, ilauwwitten zaten toen nog in de sterke fase, rin ze bovenin meedraaiden, maar met die strijd was het ook gelijk afgelopen. Een dra- ischc periode volgde, waarin Quick Boys af- naar de onderste regionen en de degrada- ;ep zelfs angstvallig dichtbij kwam. Rijns- draait al het hele seizoen onderin mee, maar id1 op basis van kwaliteit en inzet eigenlijk tien Iqien te weinig. Op de een of andere manier de Middelmorsbewoners zichzelf vaak de uf om. ierdag was er wederom sprake van strijd en H tbij geelzwart, dat de bezoekers 'op he*t rand- estreed en dientengevolge een veldoverwicht i'ong. Zonder dat beide teams tot goed voet- wanten de wind speelde een negatieve rol as het wel Rijnsburg dat kansjes afdwong. Jen Faber (twee keer) en Raymond Buis waren ongelukkig in de afwerking, treffer in de twintigste minuut aan de ande- nt kwam dan ook uit de lucht vallen. Martin ivoorden, zaterdag sterk aan de bal, troefde e I van Meizen in een persoonlijk duel af, maar 1 g geen steun van het spitsenduo Walter de lH it/Hicham Rbii. Zijn voorzet leek dan ook op te leveren. Ware het niet dat Marcel [doorn weer eens een negatievé hoofdrol be- gj 'te spelen. De keeper die dit seizen wel vaker lunders werd betrapt, sloeg de bal in eigen en mocht zich de 0-1 dan ook persoonlijk ekenen. urg was nog geenszins aangeslagen door chterstand bij rust. Het opende de tweede agressief en de derby beloofde een waar lakei te worden toen Martin den Haan al na minuten de thuisclub naast Quick Boys 't Op de rand van het strafschopgebied He Faber, waarna de blonde middenvelder P' er, ick Boys was op dat moment rijp voor de slacht", meende assistent-trainer Michel Vonk. „Maar als je dan ziet hoe dat tweede doelpunt valt, springen de tranen je in de ogen. Bij de eer ste was dat al het geval, maar je geeft het zo ge woon zelfweg." Vonk doelde op Peter van Duyn, die zeker geen slechte wedstrijd speelde, maar door zijn non chalance Hicham Rbii de gelegenheid gaf voor 1- 2 te zorgen. Met nog een half uur te gaan kon Van Duyn simpel uitverdedigen. De vrije verdediger koos voor een achteloos passje met bintenkant voet naar Dick Heemskerk, maar had Rbii niet zien staan. De spits - in de eerste helft onzicht baar - pikte de bal op, besloot op de rand van de zestien tot een schot dat IJzendoorn 'zeker' ge pakt zou hebben, ware het niet dat Van Duyn met een wanhoopstackle de uithaal nog probeer de te blokken. Hij veranderde deze echter alleen van richting, zodat de Rijnsburgse sluitpost op het verkeerde been stond. Het betekende de nekslag voor Rijnsburgse Boys. Trainer Arie Kurver probeerde nog wel iets door Paul van Meizen te wisselen voor spits Gert van Beelen, maar dat was een zelfmoordtactiek. Quick Boys hield de rijen gesloten en kon met de wind in de rug naar hartelust counteren. Walter de Kievit profiteerde vrijwel direct van het gebrek aan organisatie in de geelzwarte verdediging. Steenvoorden speelde hem met zijn hoofd knap vrij en De Kievit kon ongehinderd met links IJzendoorn verschalken: 1-3. Dat het via Rbii nog 1 -4 werd hij kon vanaf de middenlijn ongehin derd oprukken richting Rijnsburgs doel, om ver volgens IJzendoorn klassiek te omspelen door de bal links van hem te spelen en zelf rechts erlangs te gaan deed er niet veel toe. Zoals ook een klein relletje op de tribune als gevolg van een el leboogstoot van Raymond Buis in het gelaat van Arwin Pluijmgraaf in der minne geschikt werd. Rijnsburg kon het zichzelf kwalijk nemen dat het zich nog niet definitief veilig speelde. Veiligheid waar Quick Boys inmiddels wel op kan rekenen. Henk Wisman, die voorafgaand aan de wed strijd alvast even uitprobeerde hoe de dug-out van Rijnsburgse Boys zijn werkgever voor vol gend seizoen aanvoelde, kan daarmee aan een mooi slot van de competitie gaan werken voor hij Nieuw Zuid verlaat. En hij kan zijn hoofd gaan breken over hoe hij Rijnsburgse Boys weer tot een serieuze ploeg voor de hoofdklassse maakt. Rij'nsburgse Boys: IJzendoorn; Roest (46. Cadel), Van Duyn. Van Meizen (70. Van Beelen). Heemskerk (80. Vorik); Vaartjes. Den Haan, De Louw; Faber, Buis, Hermes. Quick Boys: Kromhout; Jansen. Leonard Pluijmgraaf. Jaap van Duyn (57. Arwin Pluijmgraaf). Van der Plas; Van Hooij (80. Tiberkanine), Steenvooraen, Slootweg, Crooy (72. Kees van Duyn); Rbii, De Kievit. Na de 0-2 winst bij Achilles Veen en het vernemen van de uitslagen van de concurrentie was het feest in de bus van de W Noordwijk. Aanvoerder Ar nold Reinders: „We geloven nog in de titel." De achterstand op Scheveningen bedraagt vijf punten. Reinders geeft hoog op van zijn plbeg. „Zoals we nu spelen en met het programma dat we hebben, zijn we in staat om twaalf punten te halen. FC Lisse en Scheveningen hebben een zwaarder programma." Rood wit wachten confrontaties met Heerjansdam, Kloetinge, Quick Boys en ARC. Noordwijk speelde in dezelf de formtatie als tegen Scheve ningen. De mannen van Ruud Bröring trokken de goede lijn tegen Veen door. In de eerste helft ging de bal makkelijk rond en was de 0-1 van Peter van Harskamp een schrale afspiege ling van de veldverhoudingen. Nadat Van Harskamp na de rust zijn tweede doelpunt liet afroepen, was de strijd beslist. Veen was niet in staat om het spel te maken. Doelman Claus moest slechts één keer hande lend optreden. Reinders: „Dit heb ik nog nooit meegemaakt. Zij stonden achter en lieten ons het spel melken. Dat Veen kan niet veel meer dan counteren, het is een ploeg van niks." Met Noordwijk ligt dat an ders. Na de winterstop draait de ploeg op volle toeren. Vorige week moest Noordwijk door een scheidsrechterlijke dwaling twee punten afstaan aan Sche veningen. Reinders: „Het valt goed in elkaar. Als we dit bij el kaar kunnen houden, dan ben ik optimistisch voor komend seizoen. Maar je weet natuurlijk nooit wie er weggaat. Tegen Veen zag ik Theo de Jong (hoofd opleidingen bij De Graafschap, red) langs de kant staan. Die staat daar natuurlijk niet voorniets." De enige die eventueel afvalt is Patrick Scheurwater. Woens dag geeft de aanvaller uitsluitsel of hij bij Noordwijk blijft spelen of gaat zaalvoetballen. Noordwijk Claus; Vail Kins, Van der Zalm, Smit, De Ridder, De Jong, Rein ders (Azier), Van der Gronde; Scheur water, Karremans (Bloem), Van Hars- HOOFDKLASSE A Achilles Veen-Noordwijk 0-2 (0-1). 43 Pe ter van Harskamp 0-1 .80 Peter van Hars kamp 0-2 Scheidsrechter Kooij. Toe schouwers: 300. Gele kaarten: Foppe Gou- man, William Maton, Rene Pagie en Frans van Wijk (Achilles Veen). Hoek-Kloetinge 3-1 (0-0). 52. Jacky Lam bert 1-0, 79. Arioden Dekker 1-1, 83 Pie- ter van der Neut 2-1 (eigen doel), 90 Jacky Lambert 3-1 Scheidsrechter: Elburg. Toe schouwers: 500. Rijnsburgse Boys-Quick Boys 1-4 (0-1) 20. Martin Steenvoorden 0-1. 49. Martin den Haan 1-1, 63 Hicham Rbn 1-2, 72. Walter de Kievit 1-3, 81 Hicham Rbn 1-4. Scheidsrechter: Van der Neut Toeschou wers: 1800 Gele kaarten Mark Jansen. Hans van der Plas, Arwin Pluimgraaff (Quick Boys). Katwijk-ARC 2-1 (2-0). 21 Albert de Haas 1-0 (strafschop), 32. Carlo van Zeist 2-0, 65. Mare Meyering 2-1. Scheidsrechter Van den Herik Toeschouwers: 1200 ASWH-Scheveningen 3-1 (2-0). 10. Ron van der Neut 1-0, 41 Ron Tempelaar 2-0, 61. Mark van der Velden 3-0 (strafschop). 76. Frans Danen 3-1 (strafschop). Scheidsrechter: De Jong. Toeschouwers 1200. Gele kaarten: Paul Koster (ASWH), Ron de Jager, Albert van Oosten (Scheve ningen) Rode kaart: Robin Knoester (Scheveningen). Veere-Kozakken Boys 0-1 (0-0). 47 Freek Vorthoren 0-1. Scheidsrechter Letterman. Toeschouwers- 300. Gele kaarten; Robin Morreauw (Veere), Marcel Koman, Dennis van der Ley en Paul Malherbe (Kozakken Boys). FC Lisse-Heerjansdam 2-2 (2-1). 6. Harry Wiebenga 0-1 (eigen doel), 14 Leon van der Zwet 1-1, 34. Harry Wiebenga 2-1, 86. Renato Hokke 2-2. Scheidsrechter: Bak ker. Toeschouwers: 1500. Gele kaarten. Martin Beuk, Wilco van Haren (Heerjans dam). Rode kaart. Remco Steen (Heerjans- PROGRAMMA Heerjansdam-Noordwijk. Kloetinge-Achilles Veen, Quick Boys-Hoek, ARC-Rijnsburgse Boys, Scheveningen-Kat- wijk, Kozakken Boys-ASWH, FC Lisse-Vee- TOPSCORERS: 1) Ron de Jager (Scheve ningen) 18 doelpunten. 2) Jimmy Simons (FC Lisse) 14 doelpunten. 3) Frans Danen (Scheveningen) 12 doelpunten. 4) Renato Hokke (Heeriansdam), Jacky Lambert (Hoek), Jerrel Linger (FC Lisse) 11 doel punten. 22 14 4 22 13 5 22 12 5 22 12 4 22 10 7 Scheven FC Lisse Noordwijk ASWH Katwijk Achil Veen Hoek Kozak Boys 21 Quick Boys 22 Rijnsb8oys 21 46 57-30 44 59-33 41 44-30 40 42-30 37 41-30 ARC Heerjansdam 22 Kloetinge 21 Veere 21 10 3 8 33 27-29 22 10 3 9 33 36-36 8 4 9 28 22-28 8 4 10 28 31-25 6 6 9 24 34-43 6 4 11 22 26-35 4 6 12 18 24-52 4 4 13 16 31-43 2 5 14 11 17-47 Veere-Kloetinge 4-1 uit de stand verwi|- DERDE PERIODE FC Lisse 5-13 Katwijk 5-10 ASWH 5-11 Quick Boys 5- 9 HOOFDKLASSE B Bennekom-Huizen 1-1, Volendam-GVW 1- 2, Excelsior M-Zwart Wit'28 2-2. Capelle- Rozenburg 1-1, Barendrecht-Marken 1-2, DOVO-IJsselmeervogels 0-4, DTS'35-SHO 4-1. GVW 22-40 Huizen 22-29 IJss'vogels 22-39 Excelsior M 22-28 ZwartWit 22-37 Bennekom 21-26 Capelle 22-33 Rozenburg 20-25 Marken 22-32 Volendam 22-25 Barendrecht 22-31 DOVO 22-24 SHO 22-30 DTS'35 21-10 Martin de Louw probeert met een sliding Michel van Hooy de bal te ontfutselen, foto kees van hoogdalem RCL werkte vorig week tegen KMD nog een matige, met 2-1 verloren partij af maar zater dag op de Bloemerd tegen Delta Sport gooide de Racing met een 2-1 zege alle schroom van zich af. En dat tegen een ploeg die volgens Leo Holl qua individue le klasse als een van de beste uit de tweede klasse gezien moet worden. RCL heeft nu nog uit zicht op een periodetitel. Geen praatsessies met voet balpsychologen waren er nodig voor deze knappe prestatie, maar gewoon de schouders er onder. Het kan verkeren met de Leiderdorpse ploeg, die nog al tijd een theoretische kans heeft op de derde periodetitel.„De verdediging heeft goed gespeeld en weinig kansen weggeven. Als collectief hebben ze hard ge werkt", prees Holl zijn pupillen. In een aantrekkelijke eerste helft kopte de van een schorsing teruggekeerde Remco Visser in de 40ste minuut, na een trekbal van Erwin Nieuwenhuizen, de 1-0 binnen. Ronald Roos na een mooie combinatie vlak voor rust dicht bij de 2-0. Ruim daar voor haakte de belangrijkste man van RCL, Ard Oosterlee, vanwege een achillespeesbles sure af. Na de thee zetten de gasten de thuisclub onder druk, maar de verdediging bezweek niet. Grote opluchting betekende de 2-0 na een slalomactie van Niek Oosterlee, na een handige steekpass van Jeffey van Tol. De schrik sloeg kort daarna weer om het Leiderdorpse hart toen Delta Sport via een schitterend doelpunt de 2-1 aantekende en daarmee plots de toon zette voor een voor RCL weinig ener verende slotfase. Ondanks de niet geringe aan valsgolven van de bezoekers kwam RCL, dat de voorsprong met hand en tand verdedigde, ongeschonden uit de strijd. KRV verloor met 3-2 van Lyra. De ploeg uit De Lier verkeerde voor aanvang van deze wed strijd in degradatiegevaar en heeft zich door de zege veilig gespeeld. André de Best en Martin van Delft zorgden voor een 0-2 voorsprong. In de twee de helft verloor KRV de concen tratie en de wedstrijd. HOOFDKLASSE C Spakenburg-HZW 1-1, DOS Kampen-Fle- vo Boys 2-1, SC Genemuiden-Be Quick'28 2-1, ACV-0lympia'28 1-2, WOG-Blauw Wit'34 5-0, Urk-El burger SC 6-0, Dracht ster Boys-SDC Putten 2-1 VV0G 22-47 HZW 22-27 Urk 22-35 Flevo Boys 22-25 Genemuiden 22-35 ElburgerSC 22-25 ACV 22-34 Spakenburg 21-24 SDCP 22-32 Blauw Wit 21-24 Be Quick'28 22-29 D0SK 21-21 DrachBoys 21-27 Olympia'28 22-19 DERDE PERIODE WOG 5-11 ElburgerSC 5- 9 DrachBoys 5-11 Spakenburg 5- 8 EERSTE KLASSEB DOTO-Strijen 3-2, Ter Leede-DEVJO 2-2, Zwaluwen Vl-Vitesse D 0-0, AJAX-VVOR 0- 2. NSVV-Excelsior P 0-0, Sportlust'46- Montfoort 1-4 TerLeede 21-50 Excelsior P 21-25 AJAX 21-34 Zwaluwen V 21-25 WOR 21-34 DOTO 21-24 Strijerj 21-30 Vitesse D 20-22 Montfoort 20-29 NSW 21-21 DEVJO 21-28 Sportlust 21-18 Ter Leede kampioen. Sportlust gedegra- DERDE PERIODE TerLeede 6-11 WOR 6- 9 Strijen 6-10 Montfoort 5- 8 Excelsior P 6-10 Vitesse D 5- 8 TWEEDEKLASSEC Lyra-KRV 3-2, Naaldwijk-Monster 1-0, RCL-Delta Sport 2-1. Xerxes-HVO 4-1, 's- Gravenzande-KMD 1-3, DSVP-HBSS 4-1 KRV 21-46 Delta Sport 21-28 Xerxes 21-39 Lyra 21-24 KMD 21-34 HVO 21-22 RCL 21-34 Gravenzande 21-20 Monster 21-33 Naaldwijk 21-19 DSVP 21-31 HBBS 21-13 KRV kampioen, HBSS gedegradeerd DERDE PERIODE KRV 6-13 Delja Sport 6-11 21-30 21-28 21-21 21-20 DERDE KLASSE A Kagia-Valken'68 1-0, Sleutels-TAVV 2-1, SEV-Oegstgeest 1-3, Alphia-Leiden 0-1, UVS-LFC 0-0, Voorschoten-Hazerswoudse Boys 2-1. Voorschot 21-42 Alphia Kagia 21-37 Hazersw B Sleutels 21-35 SEV Leiden 21-35 Valken'68 UVS 21-34 Oegstgeest 21-16 TAW 21-32 LFC 21-14 Voorschoten kampioen DERDE PERIODE Leiden 6-15 Alphia 6-11 Voorschot 6-13 Hazersw B 6-11 VIERDE KLASSE A Berkel-Koudekerk 2-1, Moerkapelle- Lugdunum 1-1, Aarlanderveen-Linschoten 2-0, LSW'70-Blauw Zwart 0-3, MVKV Ab benes 3-2, Woubrugge-Zwammerdam 6-1 Lugd 21-50 Koudekerk 21-24 Moerkap 21-44 Abbenes 21-23 Berkel 21-40 Aarl'veen 21-23 Linschoten 21-29 Blauw Zwart 21-22 MVKV 21-29 Woubrugge 21-21 LSW'70 21-26 Zwammerd 21 12 Lugdunum kampioen, Zwammerdam gede gradeerd DERDE PERIODE Berkel 6-15 Linschoten 6 12 Lugd 6-14 Moerkap 6-10 VIJFDE KLASSE A Foreholte-SVLV 1-1, Docos-Wassenaar 3- 1, SVOW-Zoetermeer 8-0, Roodenburg- HVZ 2-2, BSC68-GWS 5-0, KSD-DW0 7- 3. SV0W 21-54 DWO 21-25 BSC'68 21-48 Zoetermeer 21 24 SVLV 21-41 Docos 2123 Foreholte 21-35 Roodenburg 21 22 SVOW is kampioen DERDE PERIODE SVOW 6-16 KSD BSC'68 6-14 Foreholte

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 19