'Pakjesavond' in De Kuip SV verlegt interesse na bliksemstart inmen verovert oppositie terug Makaay verlaat Vitesse AZ staat opnieuw met lege handen Sport arcelo terug naar Cruzeiro 1W Jl ur ei chef willem spierdijk. 071 -5356464. plv -chef rob onderwater, 071 -5356463 jOVENMarcelo keert terug naar Cruzeiro, de Braziliaanse jwaar hij speelde voor zijn overgang naar PSV. De aanvaller iSjnds het begin van dit seizoen te bewonderen in Eindho- jHij maakte elf doelpunten voor PSV. Toch werd Marcelo -47.1 [trainer Advocaat niet echt gezien als de diepste spits die hij ighad. Sinds De Bilde speelgerechtigd is, zit de Braziliaan du weer °P bank. In principe gaat Marcelo tot het einde het volgend seizoen terug. De Braziliaanse club heeft een ivereenkomst met een optie tot koop. Marcelo heeft nog tu jiontract tot medio 1999 bij PSV. BaJ 4ndebok Vos wil gesprek met Haan gDAMHenk Vos moest het opnieuw ontgelden in de Kuip. m was opnieuw zijn deel. Na hevige fluitconcerten en onder s gejuich stapte hij na zeventien minuten in de tweede helft heiveld. Het enthousiasme gold niet voor invaller Tomek i, maar voor de vertrekkende Henk Vos. Arie Haan sprak over zijn spits. „Hij maakt fouten, maar wie doet dat niet?, ■keer als hij in balbezit is, wordt dat begeleid door een fluit- In celt hil ^an scoort- hoop je dat het beter gaat. Ik wil hem jheii ien, maar hoe? We hebben om begrip gevraagd, maar de öle<ta iding ten opzichte van hem blijkt moeilijk te veranderen. Ik fcBfe kdat deze situatie niet meer verandert. Triest, maar waar. is jammer." Vandaag heeft Henk Vos een onderhoud met Irainer over zijn toekomst. Hij zal verzoeken het nog een ï>en doorlopende contract te ontbinden. De spits heeft enke- inbiedingen op zak van clubs waar hij oren naar heeft. uo stapt op bij VVV Oi Mendel Witzenhausen en Menno van Appelen vertrek- 1 aan het einde van het seizoen bij VW. De eerstedivisieclub Kai« 'en'° beeft zaterdag bekendgemaakt de in juli aflopende •3c tracten van de twee spelers niet te verlengen. Witzenhausen i'an Appelen hebben beiden de jeugdopleiding bij Ajax ge- ag5jj. Van Appelen verruilde Sparta in 1995 voor VW. Witzen- PAC' sen kwam in hetzelfde jaar naar Venlo. Hij speelde voor zijn igang voor Ajax. Het tweetal kon bij VW niet rekenen op een splaats Hilda JC rond met Torma jADEDe Hongaarse international Gabor Torma speelt vol- 1 seizoen bij Roda JC. De 20-jarige aanvaller van Cercle 39,f ge tekent begin deze week een contract voor zes jaar bij de an 25 burgse club. Hij is de duurste aankoop in de historie van >7^ jjC. Torma maakte dit seizoen tot dusver achttien treffers ide Belgische degradatiekandidaat. Hij moet bij Roda JC de Ajax vertrekkende Gerald Sibon vervangen. „Hij is precies jeler die we nodig hebben", zei Nol Hendriks, bestuurslid nische zaken. MW - Go Ahead Eagles was de topper van de 28ste van 34 speelronden. De Deventer ploeg kwam tweemaal op voorsprong, door Tammer en Sikora. Twee Hagenaars zorgden voor het Limburgse punt, Koswal en Vriesde. Een andere Hagenaar floot het duel in Maastricht, Mario van der Ende. Cambuur stond door doelpunten van Berghuis, Marbus en Keizer hal verwege het duel met Dordrecht '90 al ruimschoots voor. Na de rust maakte Van der Berg er nog 4-0 van. ADO Den Haag won ook weer eens. Tegen Telstar werd het 1-0 door een goal van Price. Henk Vos stort ter aarde na het missen van de zoveelste kans. Vrijgevig Feyenoord toont veerkracht, maar geeft overwinning uit handen Het was zaterdagavond onverwacht pakjesavond in de Kuip. Presentjes over en weer, waarbij Henk Vos en Ge orge Boateng zich aan Feyenoord-zijde het vrijgevigst toonden, waardoor Ed de Goey voor het eerst in zes wed strijden niet ongeslagen van het veld kon stappen. rotterdam piet ocKSop rechts Gaston Taument ne- gpd-verslaggever geerde en de bal naar links recht in de voeten van Mark Burke schoof. Deze vond Mi chael Jeffrey, die door de benen van Ed de Goey de wedstrijd meteen op zijn kop zette. „Dit heeft de hele wedstrijd bepaald. In zijn eentje zat Arie Haan ver na afloop, bekomen van de emoties, in Feyenoords 'home of history' de tv-beelden te be kijken van het opwindende tref fen met Fortuna: 4-4. Hij wilde We zaten daardoor meteen in is sinds zaterdag weer iper in de eerste divisie. De ise ploeg won met 5-0 in j in Haarlem. MW (2-2 te- 35 5 Go Ahead Eagles) en Cam- (4-0 tegen Dordrecht '90) nop één punt. jji? n Oostrum maakte zater- 24,1 ond zijn 23ste en 24ste hij is de onbetwiste top- Van Haarlemse tegen- Ihad hij weinig te duchten. Sion, Meijerman en Nur- pikten hun doelpuntje IHet krachtsverschil tussen immers achttien en één iranglijst was schrijnend. zijn gelijk bevestigd zien van de Limburgse gelijkmaker, waarbij volgens hem een overtreding aan was voorafgegaan. Kreeg de vallende Tati een duw van Fernando Ricksen, ter wijl deze de vrije trap van Pa trick Paauwe naar 4-4 kopte? „Maar even eerder", spoelde Arie Haan de beelden in ge dachten terug, „werd Tati on deruit gehaald en daar hadden wij een vrije trap voor moeten krijgen." De ongelukkige 4-4 is echter eerder terug te voeren op de op eenstapeling van fouten in ver dedigend opzicht. Zoals de aan leiding voor de snelle 0-1 na twee minuten, toen Henk Vos de problemen, want we wilden naar voren spelen, waardoor je achterin met risico moet gaan spelen", verklaarde Arie Haan de kwetsbaarheid van zijn af weer. Er leek niets aan de hand, toen Taument zich na tien mi nuten ontdeed van Ruud Kool, waarna Pablo Sanchez beheerst 1-1 inknalde. Nog geen zes mi nuten later belandde de bal na een ongelukkige sliding van Giovanni van Bronckhorst voor de voeten van Fernando Rick sen, die Patrick Paauwe alleen voor De Goey zette: 1-2. Op slag van rust won de ver guisde Henk Vos weer even het vertrouwen van het hem voort durend honende legioen door fraai 2-2 in te schieten. „En dan denk je in de rust de zaak weer op de rails te hebben", ver zuchtte Arie Haan, „maar kom je weer op achterstand." Een slordige breedtepass van Geor ge Boateng na vier minuten op Fernando Picun kon worden onderschept door Michael Jef frey, die vrolijk 2-3 langs de ver bouwereerde De Goey schoof. De gelijkmaker lag vijf minu ten later voor het oprapen, na dat Jurgen Dirkx de doorgebro ken Henrik Larsson had ge vloerd, waarna Ronald Koeman zijn eerste strafschop van dit seizoen miste. De herkansing in de negentiende minuut greep Feyenoords aanvoerder met beide handen aan, nadat San chez de paal had getroffen en Tati onderuit was gehaald: 3-3. Tien minuten voor tijd leek Feyenoord alsnog op het rechte pad te zijn beland, nadat Tati een vrije trap van Jean-Paul van Gastel had doorgekopt op San chez, die 4-3 langs goalie Van Zwam liet stuiteren. „Ze heb ben er alles aan gedaan", loofde Arie Haan zijn ploeg later. „En als je dan eindelijk op voor sprong komt, word je genekt door zo'n moment, waarop je geen vrije trap meekrijgt." De oorzaak van de twee ver loren punten lag echter dieper. Door het 'weggeeffestival', zoals Arie Haan de even enerverende als amusante wedstrijd noem de, kon Feyenoord nooit de wedstrijd naar zijn hand zetten. Henrik Larsson bleek niet de ideale linkerspits, terwijl Tomek Iwan zich als invaller op diens plaats voortdurend onder scheidde. Zowel Boateng als Schuiteman speelde als man dekker ver beneden zijn niveau en Henk Vos bleek andermaal uiterst ongelukkig met zijn ac ties. Vergenoegd kon Pim Verbeek later in zijn handen wrijven. „Wij konden vrijuit spelen zon der druk", sprak de van degra- datiezorgen bevrijde trainer van Fortuna. „Het was niet altijd even briljant, maar ik heb me dit seizoen nog niet zo geamu seerd als in deze wedstrijd." Feyenoord: De Goey: Boateng, Fer nando. Koeman en Schuiteman (55. Claeysl; Van Gastel, Sanchez en Van Bronckhorst; Taument, Vos (62. Iwan) en Larsson (55. Tati). Fortuna Sittard: Van Zwam; Lee, Dirkx, Roest en Kool; Burke, Jeffrey (87. Van Ophuizen), Usta en Paauwe (87. Simons); Gray en Ricksen. breda gpd Roy Makaay heeft afgelopen week een belangrijke beslis sing genomen over zijn voet baltoekomst. Hij verlaat Vi tesse aan het einde van dit seizoen ondanks een nog doorlopend contract van een jaar. Maar een lucratieve ver bintenis bij een buitenlandse club is te verleidelijk om te laten schieten, oordeelden Makaay en zijn zaakwaarne mer Rob Jansen. Makaay heeft afgelopen week Vites- se-voorzitter Karei Aalbers van zijn besluit op de hoogte gesteld. Aalbers was zeer verbolgen over die boodschap. „Ma kaay kan wel weg willen, maar hij staat nog gewoon een jaar bij ons onder con tract", reageerde de Arnhem se preses zaterdagavond na afloop van het duel tegen NAC (1-1). „En wij hebben met nog geen enkele geïnte resseerde club concreet on derhandeld over een transfer. En er zal toch eerst een ak koord moeten zijn bereikt met welke club dan ook, wil Makaay hier weg kunnen." Een bedrag ergens tussen de vijf en tien miljoen wilde Ajax onlangs voor Makaay (21) op tafel leggen. Aalbers legde de hoorn bijna bele digd op de haak. „Onbe spreekbaar", zei de Vitesse- voorzitter. Makaay mag dan in de belangstelling staan van tal van (inter) nationale topclubs, tot daadwerkelijk onderhandelen is het nog steeds niet gekomen. Aal bers: „Tenerife en Ajax zijn de enige clubs die ons gebeld hebben, voor de rest heb ik alleen maar uit de krant ver nomen wie er voor inde markt is." Makaay toonde zich zater dag in Breda opgelucht toen hij zijn besluit voorzichtig toelichtte. „Ik ben er einde lijk uit, ik weet nu wat ik wil. Om eerlijk te zijn is er een last van mijn schouders ge vallen. Al die verhalen in de kranten over belangstelling voor me, hebben me toch wel bezighouden. En hebben mijn spel toch wel beïnvloed. Ik heb vanavond een lekkere wedstrijd gespeeld en vol gens mij heeft dat te maken met het feit dat ik voor me zelf een besluit heb geno men. Ik heb namelijk lang getwijfeld wat ik nu precies wilde. Dat is ook heel moei lijk." OVEN GPD nieuws is goed nieuws, LgjciDick Advocaat. Hij liet de in het Philips-stadion kie- door de oorverdovende van een groepje tromme- achter de dug-out van om zo ander achtergrond- Let nie te hoeven horen, in de rust, in de kleedka- hebben we met geen a d over de tussenstand bij m noord gesproken." at 'Ocaat zei het met een sta- gezicht. Zijn ploeg mocht dagavond een half uurtje om half acht, aan het met De Graafschap (5-0) 's yjj iinen. Dertig lange minuten 1 side trainer van PSV op het van medekoploper noord tegen Fortuna Sit- wachten. Hij beweerde md zijn interesse voor de chtingen elders, in De lot een minimum te be- WOi :n. Maar de gespitste oren w ing radio en het onrustige |nvf en van de ene op de ande.- «verrieden anders. a si m na kwart voor tien ernl n dan toch het voldane del achje. Feyenoord had twee bij dliare punten laten liggen en had, hoe plichtmatig ook, del de opdracht voldaan. Het )01; levecht om het landskam- rf,S j^hap. een duel op af- jdei 1 kent daarmee een voor winnaar. Misschien is zo moet straks blijken, de ttitie op een koude april- -beslist. Eindhovenaren laten de "twee duels luid en dui- van zich spreken. Eerst Ajax (2-0) op zijn nummer inj-zaterdagavond kreeg De Schap binnen vijf minuten ^er de hielen van PSV te Phillip Cocu nam na 55 se- «i de eerste treffer, uit een van Zeljko Petrovic, linkerspits Boudewijn fn onderuit en legde Luc "iet succes vanaf elf meter HHH Boudewijn Zenden wordt neergehaald. Wim Jonk zou de toegekende strafschop opvallend koelbloedig inschieten. aan. Een en ander verleidde Zenden tot een opmerkelijke wijsheid. „Je moet er vanaf het begin tegenaan, anders brengt het leven je niks." De bliksemstart van PSV ken de nog voor de rust een verdere uitwerking met doelpunten van Nilis (vrije trap) en Jaap Stam (kopbal). De Graafschap, eerder in het seizoen verrassend zege vierend en aanmerkelijk betere tijden belevend, zag het kanslo ze van de onderneming in. Trai ner Fritz Korbach. „Tsja, je kunt er heel lang over doorlullen. Maar het enige wat we nog kon den doen, was de schade beper ken." Met slechts één doelpunt na de pauze (strafschop Jonk) had het daar veel van weg. De waar heid lag echter in het midden. De Graafschap bleef plichtsge trouw verdedigen, PSV verloor zichzelf in mislukte, individuele acties. Met een boeiende dis cussie tussen twee trainers tot gevolg. Advocaat: „Er werd te weinig bewogen, de tweede helft was slecht, yoor mij is het onver klaarbaar." En Korbach: „Inderdaad gin gen veel PSV-spelers voor zich zelf lopen voetballen. Voor de wedstrijd had ik 't al daarover met Dick. Je kunt 't niet uitleg gen. Dan zou je een soort Willie Wortel, een uitvinder, zijn." Advocaat weer: „Heb ik daar met Fritz over gesproken? Nou, daar weet ik helemaal niks van." De trainer van PSV was in de tweede helft druk geweest met wisselen. Zo mocht Claudio in de 63ste minuut opdraven voor de met een chronische enkel blessure tobbende Nilis en een paar keer de bal beroeren. De vorige keer, bij zijn debuut, was de achttienjarige Braziliaan am per een minuutje, zonder bal contact, gegund. Het voortijdige vertrek van Nilis zorgde tevens voor een an der opmerkelijk detail. Vormcri sis of niet, Wim Jonk stond na een buiteling van Claudio over de knie van Erik Redeker achter de strafschopstip. Hij, die in de interland tegen Turkije de snor drukte, durfde de klus bij een 4- 0 voorsprong wel aan. De ar men van de Volendammer gin gen opvallend strak de lucht in, het publiek in Eindhoven be greep wel waarom. Zoals de aanhang van PSV, ondanks de slaapverwekkende tweede helft, toch al bij de les bleef. Want op een andere manier kon het ge juich, precies na elk doelpunt van Fortuna in De Kuip, niet worden uitgelegd. PSV: Waterreus, Vampeta (80. Van der Weerden), Valckx, Stam en Numan, Petrovic. Jonk, Cocu (71 Degryse) en Zenden; Nilis (63. Claudio) en 'De Bil de. De Graafschap: Olyslager; Wilnis, Re deker. Hendriks en Lindenbergh; Lukassen (31. Nok), Schultz, Fuchs en Godee; Van der Haar (75. Breetveld) en Viscaal (67. Victoria). alkmaar anp AZ probeerde met vechtvoet- bal Roda te bestrijden. Het le verde twee rode en drie gele kaarten op, maar de punten gingen naar Kerkrade: 1-3. Halverwege de eerste helft kwam Roda goedkoop op voorsprong. Een ongelukkige overtreding van Snijders op Lawal werd door scheidsrech ter Luinge bestraft met een strafschop. Sibon miste niet. Kort na rust stuurde Luinge binnen twee minuten AZ-spe- lers Heus en Durmusoglu naar de kleedkamer. Tegen negen man verslapte de aandacht van Roda en daar wist Den Turk van te profiteren. Hij kopte een voorzet van Opdam achter doelman Hesp: 1-1. Maar Roda hervond zich snel en pakte de volle winst door twee treffers van invaller Mar tens. Groningen - Utrecht Voor de zevende keer bleef Jan van Dijk gisteren ongeslagen. Desondanks keek de interim trainer van Groningen versla gen. Groningen verspeelde in de laatste tien minuten een 2- 0 voorsprong tegen Utrecht. De thuisclub stond halver wege met 2-0 voor. Huizingh opende in de 25ste minuut de score, vijf minuten later nam Rosen de tweede treffer voor zijn rekening. Het opportunis tische spel van de gasten le verde veel problemen op in de Groningse defensie, waar er varen krachten als Koeman, Atteveld en Gall (allen ge schorst) node werden gemist. Mols wist uiteindelijk toch twee gaatjes te vinden. Heerenveen - RKC Heerenveen won eenvoudig van RKC: 2-0. Met nog vijf wedstrijden te gaan, hebben de Friezen niet alleen door de bekerfinale maar ook in de competitie kans op Europees voetbal. In de tweede helft had Heerenveen het betere spel. Dat resulteerde in de 60ste mi nuut in een fraai doelpunt. Houttuin speelde Echteld aan die heel beheerst inschoot. Na de openingstreffer verprutste Wouden twee levensgrote kansen. Hij nam echter in de 75ste minuut revanche. Wou den speelde Van Aerde uit en liet doelman Van Dijk kans loos. NAC - Vitesse De onderlinge confrontatie tussen de twee subtoppers eindigde zaterdagavond voor de vierde maal op rij onbeslist: 1-1. De start was nog hoopge vend voor de Arnhemmers, die al na acht minuten op voor sprong kwamen door Machlas. NAC verdedigde vervolgens met succes de snel na rust ver kregen gelijkmaker. Die mocht er trouwens zijn. Van Galen krulde heel mooi een vrije trap over het muurtje en langs doelman Westerveld. Veel meer had NAC niet .te bieden. Willem II - Sparta Willem II en Sparta hebben in een draak van een wedstrijd gelijkgespeeld. Het werd zater dagavond in Tilburg 1-1 in een duel met veel irritante overtre dingen. In de 38ste minuut nam Willem II de leiding. In valler Sanou was nauwelijks twee minuten in het veld of hij ging na een doorkopbal van De Gier op de solotoer. Vanaf de rand van het strafschopge bied haalde hij verfrissend uit, 1-0. Twee minuten na de rust was het gelijk. Derveld beging een beoordelingsfout, waarvan Dennis de Nooijer profiteerde. Hij bediende Groenendijk op maat. die 1-1 aantekende. Met die stand waren beide ploegen tevreden. EREDIVISIE Willem II - Sparta 1-1 (1-0). 38. Sanou 1-0, 48. Groenendijk 1-1 Scheidsrech ter: Uilenberg Toeschouwers: 6500 Gele kaart: Derveld (Willem II). Marilia, Krijgsman, Groenendijk (Sparta). PSV - De Graafschap 5-0 (4-0). 1 Cocu 1-0, 5. Nilis 2-0 (strafschop). 15. Nilis 3-0, 43. Stam 4-0, 68. Jonk 5-0 (straf schop). Scheidsrechter: Temmink. Toe schouwers: 29.200. Gele kaart: Vampe ta. Cocu (PSV). Wilms (De Graafschap) Feyenoord - Fortuna Sittard 4-4 (2-2). 2. Jeffrey 0-111. Sanchez 1 -117 Paauwe 1-2, 45. Vos 2-2, 50 Jeffrey 2- 3, 64. Koeman 3-3 (strafschop), 79. Sanchez 4-3, 84 Ricksen 4-4. Scheids rechter: De Graaf. Toeschouwers: 23.784 Gele kaart: Burke, Usta, Dirkx, Simons, Van Zwam (Fortuna). Bijzon derheid: Koeman (Feyenoord) miste in de 55e minuut een strafschop. NAC-Vitesse 1-1 (0-1). 8 Mahlas0-1. 47. Van Galen 1-1. Scheidsrechter: Jol. Toeschouwers: 12.652. Gele kaart: Ma- hlas (Vitesse). AZ - Roda JC 1-3 (0-1). 25. Sibon 0-1 (strafschop), 62. Den Turk 1-1,71. Martens 1-2, 80. Martens 1-3. Scheids rechter: Luinge. Toeschouwers: 7019. Rode kaart: 52 Heus (AZ, 2xgeel), 54 Durmusoglu (AZ). Gele kaart: Huiberts, Snijders, Gillhaus (AZ), Ooijer (Roda JC) FC Groningen - FC Utrecht 2-2 (2-0). 25. Huizingh 1-0, 30, Rosèn 2-0, 79. Mols 2-1, 89. Mols 2-2. Scheidsrech ter: Wegereef Toeschouwers: 12.600. Gele kaart: Van Gessel, Magno (FC Gro ningen), Van der Net, Óbradovic, Rob- bemond (FC Utrecht). Heerenveen - RKC 2-0 (0-0). 60. Ech teld 1-0, 75. Wouden 2-0. Scheidsrech ter: Van Vliet. Toeschouwers: 12.950. Rode kaart: 72. Dos Santos (2x geel). Gele kaart: Boogers (RKC). Topscorers: 1. Tomasson (Heerenveen) 18. 2. Nilis (PSV) 17, 3. Bosman (FC Twente) lb. 4. Makaay (Vitesse) 14, 5. Mols (FC Utrecht) 13, 6. Sibon (Roda JC) 12. 7. Marcelo (PSV), Sanchez (Feyenoord) 11, 9 Taument (Feye noord), Van der Laan (Sparta) 10. Programma, vrijdag 25 april: Vitesse - FC Twente, zaterdag 26 april: Roda JC - RKC. NEC-Willem II. PSV 29 20 Feyenoord 29 19 FC Twente 28 17 Ajax 28 14 H'veen 29 13 Roda JC 29 13 Vitesse 28 12 NAC 29 10 Graafschap 29 10 FC Utrecht 29 6 Groningen 29 7 Fortuna S. 29 7 Willem II 28 8 Volendam 29 7 Sparta 28 8 NEC RKC AZ 29 5 5 4 65 76-20 6 4 63 53-28 4 7 55 47-23 9 5 51 43-23 11 5 50 52-34 7 9 46 44-38 9 7 45 44-32 9 10 39 39-43 6 13 36 41-48 14 9 32 36-39 11 11 32 34-50 11 11 32 28-45 6 14 30 31-45 9 13 30 27-48 5 15 29 31-42 9 15 24 29-55 7 16 22 28-53 6 18 21 22-39 EERSTE DIVISIE Cambuur - Dordrecht'90 4-0 (3-0). 5 Berghuis 1-0, 39 Marbus 2-0, 45. Kei zer 3-0, 4-0, 70. Van der Berg. Scheids rechter: Van Egmond. Toeschouwers: 3000. Rode kaart: 68. Lankhaar (Dordrecht'90, 2x geel) Gele kaart: Lems (Dordrecht'90), Van Rijswijk (Cambuur). MW - Go Ahead Eagles 2-2 (1-1). 19. Tammer 0-1, 39. Koswal 1-1, 47. Siko ra 1-2, 60. Vriesde 2-2. Scheidsrechter: Van der Ende. Toeschouwers: 7500. Ge le kaart: Plum, Bouma (MW), Peelen (Go Ahead Eagles). Heracles - FC Den Bosch 0-1 (0-0): 52 Gerver 0-1 Scheidsrechter: Van Donge. Toeschouwers: 1981 Rode kaart: 80. Snip (FC Den Bosch) Gele kaart: Ver- berne, Smeets, Holster (Heracles), Janssen, Strieker, Lucius (FC Den Bosch). TOP Oss - RBC 0-1 (0-0). 77. Van Loen- hout0-l. Scheidsrechter: Van Holten Toeschouwers: 1100 Gele kaart: Dijk stra (TOP Oss), Hellemons (RBC). ADO Den Haag - Telstar 1-0 (0-0). 65. Price 1-0 Scheidsrechter: Van Meer kerk. Toeschouwers: 3114 Gele kaart: Teixeira (ADO Den Haag). De Bruin, Am- haouch (Telstar). Veendam - Excelsior 0-0. Scheidsrech ter: Schaap Toeschouwers: 3721. Gele kaart: Van Wattum (Veendam). Van Bremen, Rijaard, Heerkens (Excelsior) Haarlem - Emmen 0-5 (0-2). 8 Van Oostrum 0-1, 44. Sion 0-2, 82. Meijer man 0-3, 89. Van Oostrum 0-4, 90. Van Oostrum 0-5 Scheidsrechter: Van Beek. Toeschouwers: 1641 Gele kaart: Wilson (Emmen). Helmond Sport - FC Zwolle 0-0. Scheidsrechter: Karremans. Toeschou wers: 1800. Rode kaart: 62, Boer (Hel mond Sport). Gele kaart: Schoonens (Helmond Sport), Boudesteyn (FC Zwol le). Topscorers: 1 Van Oostrum (Emmen) 24, 2. Tammer (Eagles) 22. 3. Taihuttu (TOP) 13,'4. Dijkhuizen (Cambuur), Bruin (Zwolle). Vroomans (Eindhoven) 12, 7. Platvoet (MW), Van Roon (Tel star), 11,9. Arts (Cambuur), Meijer (Veendam) 10. Programma, vrijdag 25 april: FC Zwolle - Heracles, VW - AD0 Den Haag, zater dag 26 april: FC Den Bosch - Haarlem, Emmen - MW, Go Ahead Eagles - Cam buur, Dordrecht'90 - Veendam, Excel sior - Eindhoven, Telstar - TOP Oss, RBC - Helmond Sport. Emmen Cambuur L. MW GA Eagles 28 16 7 28 16 6 28 15 9 28 15 5 28 13 9 28 14 6 Eindhoven 28 12 7 Den Haag 28 11 9 TOP 28 10 7 Dordr. '90 28 10 5 RBC 28 9 4 Heracles 28 7 8 Helm.Sport 28 7 4 Telstar 28 6 5 Excelsior 28 5 5 Haarlem 28 3 5 5 55 53-29 6 54 53-30 4 54 46-29 8 50 52-37 6 48 44-29 8 48 45-32 9 47 41-31 8 44 35-25 9 43 44-40 8 42 34-31 11 37 35-41 13 35 30-39 15 31 30-42 13 29 38-41 17 25 30-53 17 23 29-57 18 20 26-51 20 14 23-51 :n Cambuur L. Vierde periode Emmen FC Zwolle GA Eagles MW Den Bosch VVV Veendam RBC Cambuur L ADODenHaag Eindhoven Excelsior Helm.Sport Telstar TOP Dordr. '90 Haarlem Heracles 3 3 0 0 9 8-1 3 2 1 0 7 5-2 3 2 1 0 7 7-5 3 2 1 0 7 4-2 3 2 1 0 7 3-1 3 2 0 1 6 7-7 3 1 2 0 5 6-2 3 1 2 0 5 4-3 3 1114 6-3 3 1114 3-3 3 1114 6-7 3 0 2 1 2 3-4 3 0 12 12-4 3 0 12 12-5 3 0 12 11-4 3 0 12 10-5 3 0 12 11-7 3 0 0 3 0 2-5

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 17