Manchester United nadert titel Roeivloot op eigen kosten naar Keulen Water nekt Muntz Sport Eindelijk overwinning Bouwmans Eijs, Dekker en Dirksmeier gekwalificeen Winst ijshockeytean Doohan weerstaat Jappanners MAANDAG 21 APRIL 1997 herzogenrath anp Eigenlijk had Eddy Bouwmans liever gestart in Luik - Bastena ken - Luik. De 29-jarige Braban der moest echter genoegen ne men met de Teleflextoer. De overwinning in het eindklasse ment, zijn eerste zege sinds au gustus 1994. maakte veel goed. ..Ik was niet onder de graszoden verdwenen, maar voor de bui tenwereld tel ik weer mee", zei Bouwmans. De renner uit de Foreldorado Golff-ploeg behield in de zeven de en laatste etappe zijn mini male voorsprong van tien se conden op Bert Hiemstra. De zege in de laatste rit ging naar de Let Juris Silvos. Hij klopte zijn medevluchters John van den Akker en de Belg Karl Pau wels. Bouwmans maakt sinds 1990 deel uit van het profpeloton. In 1992 eindigde hij in zijn eerste Ronde van Frankrijk als veer tiende in de eindklassering. Bo vendien won hij het jongeren- klassement. Die prestatie lever de hem meteen het predikaat talent op. Hij moest de nieuwe lichting na Theunisse, Rooks en Breukink gaan leiden. Hij kon de verwachtingen niet waarma ken. Na zijn overwinning in 1994 in de Ronde van Limousin werd het stil rond Bouwmans. Na vijf jaar Post en een jaar Raas tekende Bouwmans vorig jaar bij het bescheiden Foreldo rado. ..Ik wilde graag blijven fietsen. Natuurlijk had ik van daag liever Luik-Bas te naken- Luik gereden. Maar toen ik bij de ploeg kwam, wist ik dat ik genoegen moest nemen met een minder programma. Mis schien is deze ploeg voor mij toch nog een opstapje naar iets hogers. Dubbeldam rijdt nu tenslotte ook bij TVM." Na de twee overwinningen van Michel Comelisse contro leerde Foreldorado Golff de Te leflextoer. Zaterdag ging Bouw mans goed mee in het spoor van winnaar Marco Vermeij. Gisteren in de Eifel hoefde de klassementsaanvoerder alleen naaste concurrent Hiemstra in de gaten te houden. TIM BROUWER DE KONING Kris Korzeniowski is weer in zijn element. De Nederlandse roei vloot heeft afscheid genomen van de grillige Amstel en onder ging dit weekeinde op de Bos baan de eerste schifting. De Poolse Amerikaan, die niets lie ver doet dan selecteren, had als enige hoofdcoach maling aan de ongelijke omstandigheden tijdens de Randstad Regatta in Amsterdam. Daardoor vielen verschillende roeisters af voor de eerste buitenlandse graad meter, de wedstrijden over twee weken in Keulen. Als Meike van Driel er van 2 tot en met 4 mei bij wil zijn, moet zij een nieuw spaarvarken stukslaan. De Utrechtse studen te eindigde met Marieke Wes terhof als vierde duo in de zwa re dubbeltwee en vist daardoor met het oog op Keulen achter het net. De roeibond zendt op voordracht van Korzeniowski de eerste drie boten uit naar Duits land. Wie reis- en verblijfkosten voor eigen rekening neemt, kan eveneens deelnemen in Keulen, maar Van Driel vraagt zich te leurgesteld af welke financiële bronnen zij kan aanboren. „Had ik maar niet geroeid, zo kort na mijn ziekte", sipte zij na afloop. „lóis houdt daar toch geen rekening mee. Hij zette mij met Marieke in een boot en verschuilt zich keurig achter de reglementen." Andere coaches gingen om zichtiger te werk langs de boor den van de Bosbaan. Jan Klerks had met zijn 'dertig jaar erva ring' oog voor de grillen van wind en water, die zorgden voor boeivoordeel en -nadeel. Daar door wilde hij weinig waarde toekennen aan de volgorde van binnenkomst van de skiffeurs, van wie hij er negen aan de start verwacht in Keulen. „De bond kan wellicht niet de uitzending van alle negen bekostigen", zei Klerks aan de vooravond van de dtïfinitieve selectie. „Maar ik wil iedereen er in Keulen bijheb ben, want ik zie mogelijkheden orn voor de wereldbekerwed strijd in München (31 mei/ 1 ju ni) een dubbeltwee en een dub- belvier te formeren. Ik ga nog net niet zo ver dat ik hun on kosten uit eigen zak betaal." De sterke skiffeurs Adri Mid dag (winnaar) en Merlin Ver voorn (tweede) reizen ongetwij feld op kosten van de Koninklij ke Nederlandsch Roeibond (KNRB) naar Keulen. De omge schoolde boordroeiers van de gouden Holland Acht, Diederik Simon en Michiel Bartman, moeten wellicht hun eigen beurs trekken. Klerks is verguld met hun aanwezigheid in zijn selectie. „Zulke toproeiers zijn aanwinsten. Bartman heeft in een ver verleden al eens eerder gesculld (roeien met twee rie men). Simon kwam door pech net niet in de finale." En met tegenslag houdt de Leidse coach meer rekening dan collega Korzeniowski. Klerks: „Ik krijg vaak te horen dat ik onduidelijk ben in mijn selectiebeleid. Maar ik houd al leen maar slagen om de arm om oneerlijke situaties zoals dit weekeinde te voorkómen. Hoe wel het Nederlands kampioen schap (14/15 juni) zwaar weegt als selectiewedstrijd voor het wereldkampioenschap, laten we het niet meetellen als de om standigheden hetzelfde zijn als nu. Ik vraag mij alleen elke keer weer af hoe ik duidelijk moet maken dat de Bosbaan niet eer lijk is." Vrouwencoach Andreas Leichtfuss ontving dit weekein de voornamelijk goede h ten. Boeivoordeel of niö zestien boordroeisters m het hem op de Bosbaani onderlinge strijd gemal Van de vier viertallen die de DDR afkomstige Leidi per het water opstuurde, de winnende ploeg van N in Keulen uit bij de vier a stuurvrouw. Van het twee derde kwartet maakt Leicl' dan een gelegenheidsadi vierde viertal valt voorloj maar daar tegenover sta het eerder gestopte duol Meijer/Anneke Venemaei me-back overweegt. Leic kan hun ervaring goed ken. Ook Korzeniowski zoi coach van de zware mi acht tekenen voor wat niers. Nu moest zijn ona keurkorps op het slotnuj diep buigen voor een gt' heidsacht van Proteus ui met de 'gouden' Niels va Zwan als slagroeier. Irene Eijs verlegt voorzichtig haar grenzen. De Leidse roeister, die haar sport na de Olympische Spelen op een lager pitje heeft gezet, plaatste zich gisteren tijdens de Randstad Regatta voor inter nationale wedstrijden in Keulen. Samen met Eeke van Nes, met wie zij brons veroverde op de Spe len, eindigde zij in de dubbeltwee als derde op de Amsterdamse Bosbaan. Ook Eijs' stadgenote Femke Dekker (Die Ley- the) kwalificeerde zich voor de wedstrijd in Keu len, die van 2 tot en met 4 mei worden gehouden. Zij won zaterdag in de skiff de 2000 meter lange wedstrijd bij de junioren. Gisteren zegevia bovendien in de overgangsklasse bij de vro Haar ploegenoot Thomas Dirksmeier sterkste bij de jongens (skiff en dubbelM mag ook naar de wedstrijd in Duitsland. I meier en Dekker komen in Keulen uit in sl dubbeltwee. De pas 15-jarige Gijs Vent (Die Leythe) finishte verrassend als derdel jongens 17/18 jaar. Njord scoorde goed bijd ren. Geursen, Van As, Zevenhuizen en Ee vorige week teleurstellend zesde tijdens de' ty, wonnen in de vier met stuurman. Ook lichte vier zonder (Van den Hondel, Altorf.S te, Stolk) ging de winst naar de Leidse stuc ii.-' .u Tot twee keer toe sloeg golfer Rolf Muntz in de laatste ronde van het Cannes Open een bal in het water op de banen van Royal Mou- gins. Die fouten kostten hem drie slagen en een plaats bij de beste vijftien van dit met negen ton gedoteerde toernooi van de Europese Tour. Muntz ging rond in 72 slagen en kwam uit op een totaal van 282, twee onder par, goed voor een gedeelde 21ste plaats. Het is het beste resultaat dit seizoen van de 28-jéirige Brabander. De overwin ning op de par-71 baan ging naar de Engelsman Stuart Cage. De speler uit Leeds speelde een uitstekende laatste ronde (66). Met een totaal van 270 had hij vijf slagen voorsprong op zijn landgenoten David Carter en Paul Broadhurst. Het Nederlandse ijshockey- team heeft op het WK voor B- landen een gedenkwaardige zege op Polen behaald. Oranje won met 3-1. Doelman Loos en de doelpuntenmakers Rison (2) en Hartogs waren de uitblinkers. Wit-Rusland is winnaar van de B-poule geworden door een 6-4 winst op Oostenrijk. 0 je maakt na de verrassend; ge op Polen nog een miw kans de A-poule via een terdeurtje te bereiken, moet vandaag minimaal punt worden gepakt van zachstan dat zich al heeft kwalificeerd voor het toernooi, dit najaar, niet landen uit de B-poule ei degradant uit de A-groep. Feyenoorder Claeys in selectie België brussel Bondscoach Georges Leekens heeft één in de Neder landse competitie uitkomende speler opgeroepen om over an derhalve week met België tegen Turkije te spelen: Claeys van Feyenoord. Leekens koos geen PSV'er. Degryse en De Bilde kwa men niet in aanmerking, Nilis bedankte enkele dagen geleden. De aanvaller wil twee weken rust om zijn enkel de tijd te geven te genezen. De selectie: Doel: De Wilde (Sporting). Vande Walle (Ekeren); veld: Borkel- mans (Club Brugge). Claeys (Feyenoord), Crasson (Napoli), De Roover (Lier- se). Doll (Anderlecht), Haagdoren (Lierse), Lemoine (Espanyol). I.okonda M'Pen/a (Moeskroen), Oliveira (Fiorentina), Peeters (Lierse). Scifo (Monaco), Smidts (Antwerp). Staelens (Club Brugge). Van der Eist (Club Brugge). Van Kerkhoven (Lierse). Van Meir (Lierse). Rellen in Lokeren en Warschau lokeren/warschua» Na afloop van Lokeren - Lierse SK is het tot hevige rellen gekomen tussen fans van Lokeren en de plaatselij ke politie. Negen agenten raakten daarbij gewond. De harde kern van Lokeren raakte kort na afloop buiten het stadion slaags met de politie. Zo n 100 supporters bekogelden de ordehandha vers met stenen. Een politiewagen werd zwaar toegetakeld. Ne gen agenten moesten verzorgd worden in het ziekenhuis. Allen konden na behandeling naar huis. Poolse supporters hebben za terdagavond de binnenstad van Warschau verbouwd. Na afloop van de stadsderby Legia - Polonia (1-1) raakten bij ongeregeld heden tien politiemensen gewond. De Poolse tv toonde beelden, waarop hooligans slaags raakten met de politie. Maradona tekent pas morgen buenosaires» Diego Maradona (36) tekent pas morgen zijn con tract bij Boca Juniors. Volgens plan had hij vrijdag moeten teke nen, maar 'Pluisje' was te moe. In het najaar zei Maradona dat hij weer wilde spelen. Zelfs de Argentijnse president Menem heeft zich ermee bemoeid. In Argentinië gaan ook al weer stem men op om Maradona te selecteren voor het nationaal elftal. Veel Argentijnen vinden dat het nationale team met onaantrek kelijk spel zich door de WK-kwalificatie heenworstelt. Guingamp en Nice in bekerfinale parus» Guingamp heeft zich geplaatst voor de finale van het Franse bekertoernooi. De ploeg won na verlenging met 2-0 van Montpellier. Tegenstander is Nice, dat gisteren tweededivisie- club Laval versloeg, 1-0. De eindstrijd is op 10 mei in Parijs. Veel rood in Portugal lissabon FC Porto wist op eigen veld niet te winnen van degra datiekandidaat Rio Ave, 2-2. Sporting Lissabon verkleinde de achterstand op de koploper tot acht punten. Sporting won met 3-0 bij Gil Vicente. Porto beëindigde het duel met tien man, Rio Ave met negen. Kort voor de rust werd Sergio Conceicao (FC Porto) van het veld gestuurd, kort na de rust volgde Edivaldo Peu (Rio Ave). In de 68ste minuut, bij de stand 1-2, werd met Marcos Santos nog een speler van de bezoekers naar de kleedka mers gestuurd. Zeven minuten voor tijd maakte Rui Barros de 2- 2. Rode kaarten waren schering en inslag op de 27ste speeldag. Bij Benfica - Espinho (2-0) werden twee spelers van de bezoe kende ploeg van het veld gestuurd. In het duel Braga - Boavista (1-0) vielen drie rode kaarten, één voor de thuisclub, twee voor de ploeg van de Nederlandse topscorer Hasselbaink. Mexico blijft ongeslagen foxboroMexico is in de finaleronde van de WK-kwalificatie ongeslagen gebleven. De koploper speelde in Foxboro met 2-2 gelijk tegen de VS. Mexico leidt de groep met acht punten uit vier wedstrijden, de VS, Costa Rica, El Salvador, Jamaica en Ca nada volgen. De eerste drie gaan naar de WK. In Foxboro, in de Amerikaanse staat Massachusetts, kwam Mexico al in de eerste minuut op voorsprong door een treffer van Hermosillo. Pope maakte voor 58.000 toeschouwers in de 35ste minuut gelijk. Ne gen minuten na de rust bracht Hernandez de Mexicanen op nieuw aan de leiding. Door een eigen doelpunt van Ramirez werd het 2-2. Bij de Verenigde Staten speelde Stewart (NAC) de volle negentig minuten mee. Bij Mexico viel Del Olmo (Vitesse) in de 80ste minuut in. Cercle-RWDM 1-1. Moeskroen-0 Gent-RC Genk 0-1. Lokeren-^ Lommel-Charleroi 2-1, Ander!© 0-1, Antwerp-Standard 3-0, Aafe len 3-1. Harelbeke-St-Truiden aan kop: Lierse 31-67, Brug?. Moeskroen 31-57, Anderlecht Lommei 31-52, Antwerp 31-47 f 31-46. DU Dortmund-Bayern M 1-1, Fn Pauli 4-0, HSV-Schalke'04 l-o lefeld 2-5, 1860 Munch-B«* Bremen-Karlsruhe 1-0. Stut1? kusen 1-2 Stand aan kop: Ba.v 59, Leverkusen 28-56, Dortmiè Stuttgart 28-52, Bochum 284 Münch 28-39, Bremen 28-39 28-39 EU Liverpool-Man.United 1-3, Ars« burn 1-1, Aston Vil.-Tottenham! sea-Leicester 2-1, Middlesbr.-St 0-1, Newcastle-Derby C. 3-1, Kï Leeds 1-1, Sheff.Wed.-Wimbts Southampt.-Coventry 2-2, Wesu ton 2-2 Stand: Man.United U senal 35-64, Liverpool 35-64 l 34-60. Aston Vil 35-57, Shelti 56. Chelsea 35-52. Wimbled-* Tottenham 35-43, Leeds 35-43 35-42, Evertori 36-42, Leices!) Blackburn 34-38. Coventry 35'! derland 35-37, West Ham Southampt 35-35, M iddlesbr. Nottingham 35-32 Middlesbroii ten in mindering FM Guingamp-Montpelliert 2-0 nv, b 0-1 Finale: Guingamp-Nice. GRIEK! Apollon-Panaliakos 2-0, lonikos* 2. Heraklis-Panahaiki 0-0, Kal« naikos 0-0, Kastoria-Aris 0-3, (f Edessaikos 2-1, Panathin.-Xai PAOK-Olympiakos 0-0. Stand 1 Olympiakos 30-72, AEK 29-65,1 30-59, Panathin. 30-54, PA0< Kavala 30-52, Panaliakos 30-44 Bologna-Juventus 0-1, Cagliari!- Fiorentina-Roma 2-1, Lazio-Reg Milan-Ptacenza 0-0, Parma-Ud.1 Sampdoria-Verona 0-0, Vicenza-? 1, Napoli-Atalanta 0-1. Stand. 28-55, Parma 28-49, Inter 284 doria 28-44, Lazio 28-43, Bol® Udinese 28-41, Vicenza 28-39,f 28-39, Atalanta 28-39, Milan 28 ma 28-36, Napoli 28-34, Piacena Cagliari 28-27, Perugia 28-27,¥e 23, Reggiana 28-19. n Gil Vicente-Sporting 0-3, Belena ves0-0, Benfica-Espinho 2-0, Lee mo I-U. Porto-Rio Ave 2-2, Brag; 1-0. Leiria-Salgueiros 0-1, Guira rense 3-2. Setubal-Amadora li aan kop: Porto 27-67, Sporty Benfica 27-51, Guimaraes 27-1 gueiros 27-44, Braga 27-43, Ami 42 SCH Hearts-Dunfermline 1-1, Kilms bernian 1-1, Motherwell-Dunda Celtic-Aberdeen 3-0 Stand aant gers 33-77, Celtic 33-68, Dunte 57, Hearts 34-49, Dunfermlin; Aberdeen 34-40 Tenerife Betis 0-1, Atl.Madndt 3-1, Compostela-Ahcante 2-2.1 Deportivo 1-2, Santander-Espj; Sociedad-Oviedo 1-0, Zarago»ï 3-2, Sevilla-Celta 2-0, Gijon-Eil 1-1, Barcelona-Bilbao 2-0 StanJ R. Madrid 34-79, Barcelona 351 35-71, Deportivo 35-69, Atl.Ml 59, Valladolid 35-54, Bilbao 355 WK-Km\l Aziatische zone. Charjah. Bahrein-Jordanië 1-4 (1-2). Stad enigde Arabische Emiraten 2 4 1 me 3-4, 3. Bahrein 3-1. suzuka Diep in zijn hart heeft Michael Doohan een grondige hekel aan het circuit van Suzuka. De wereld kampioen 500cc brak op het Japanse racecircuit al eens een arm, raakte er een stuk van een vinger kwijt en kon er in zijn lange loopbaan slechts één keer winnen. Gisteren troefde hij bij de tweede Grand Prix van het seizoen voor de tweede keer al zijn concurrenten af en zwaaide hij tijdens zijn overwinningsronde uit bundig naar het publiek. Met een maximale score na twee races lijkt zijn vierde wereldtitel slechts een kwestie van tijd. In de 125- en 250cc heersten de Japanners op eigen bodem. Nieuwkomer Daijiro Kato reed in zijn eerste Grand Prix op een wild card naar de zege in de 250cc-klasse. Zijn landgenoten Ukawa en Harada vergezel den hem als tweede en derde op het podium. Harada leidt in de strijd om de wereldtitel. In de lichtste klasse van de wegracerij ging de overwinning naar de Japanner Noboru Ueda. De klassementsleider ging zijn landgenoten Sakata en Nakajo voor. foto rtr Concurrent Liverpool in eigen huis met 3-1 verslagen Manchester United heeft in de strijd om de titel in de Premier League concur rent Liverpool voorlopig van zich afgeschud. De ti telverdediger won zaterdag vroeg in de middag op het veld van Liverpool met 3-1. Door de nederlaag staat Li verpool vijf punten achter op de koploper, met één wedstrijd meer gespeeld. LIVERPOOL RTR/ANP/SID Liverpool moest zaterdag win nen om nog een kans op het kampioenschap te houden. Pal- lister haalde al vroeg een streep door alle mooie plannen van de thuisclub. Hij kopte in de 13de minuut uit een hoekschop hard raak. Zes minuten later was John Barnes, ook met het hoofd, verantwoordelijk voor de gelijk maker. Pallister bracht Man chester kort voor de rust weer op voorsprong door opnieuw raak te knikken. De beslissende treffer viel in de tweede helft. Cole zorgde voor Manchesters derde treffer. Ook het vierde doelpunt van de middag werd met het hoofd gemaakt. Blackburn Rovers kwam in de uitwedstrijd tegen Arsenal in de laatste minuut op 1-1 door Flit- croft. Voor Arsenal betekende die gelijkmaker twee verlies- punten in de titelrace met Man chester United. Platt had in de 18de minuut gescoord. Orlando Trustfull had een pri ma invalbeurt met twee doel punten voor Sheffield Wednes day in de thuiswedstrijd tegen Wimbledon. Trustfull kwam in het veld bij de stand 1-0. In de 78ste minuut knalde hij van 20 meter afstand raak, vijf minuten later maakte de oud-Feyenoor- der ook de 3-0. Wednesday be hield goede kansen op een plaats in het UEFA-bekertoer- nooi. Pierre van Hooijdonk maakte zijn eerste doelpunt voor Not tingham Forest. De Nederlan der benutte in de zesde minuut een voorzet van Gemmill. Doel man Martyn van Leeds United reageerde daarna alert op een afstandsschot van Roy. Het kostte Forest de zege, Deane maakte in de 66ste minuut ge lijk. België Lierse SK blijft het goed doen in de Belgische voetbalcompetitie. Dennis Bergkamp kan niet vatten dat hij, en niet zijn directe tegenstander geel krijgt voor een overtreding. foto ap BUITENLANDSVOETBAL Zaterdag won de club van doel man Menzo de uitwedstrijd te gen Lokeren met 1-0. Drie wed strijden voor het einde van het seizoen heeft Lierse twee pun ten voorsprong op Club Brugge, dat gisteravond ook met 1-0 won bij Anderlecht. International Van Meir maak te met een kopbal het winnende doelpunt voor Lierse. Tien mi nuten voor tijd werd Eric Ge- rets, trainer van de koploper, naar de tribune gestuurd we gens aanmerkingen op de lei ding. Club Brugge had het even zeer moeilijk in de traditionele kraker tegen Anderlecht. De thuisclub was minimaal gelijk waardig, maar had pech toen Walem de paal raakte. In de 65ste minuut kwam het win nende doelpunt op naam van Claessens. Duitsland De landstitel in Duitsland gaat zo goed als zeker over in andere handen. Regerend kampioen Borussia Dortmund kwam za terdag in de topper tegen Bayern München niet verder dan 1-1. Met nog zes wedstrij den bedraagt het verschil tussen de twee clubs zes punten. Leverkusen liep twee punten in op Bayern. De ploeg van aan valler Erik Meijer versloeg VfB Stuttgart op eigen veld met 2-1. Sergio en Kirsten scoorden voor de bezoekers. Berthold trof doel namens Stuttgart, dat ongesla gen bleef in de voorgaande ne gen duels. De achterstand van Leverkusen op Bayern is drie punten, Stuttgart heeft zeven punten minder dan de koplo per. Borussia begon ondanks de afwezigheid van zes spelers goed aan het duel. Al na twee minuten opende Riedle de sco re. Nog geen zestig seconden la ter trok Rizzitelli de stand weer gelijk. Daarna stokte aan beide kanten de productie. Bij de wedstrijd Weder Bremen - Katrlsruher SC (1-0) eiste Arie van Lent de hoofdrol op. De Ne derlander maakte in de 48ste minuut de enige treffer. Schalke 04 verliest terrein in de strijd om Europees voetbal. De ploeg van Huub Stevens verloor met 1-0 van Hamburger SV en zakte naar de achtste plaats. Bij Armi- nia Bielefeld was er succes voor Rob Maas. De oud-Feyenoorder scoorde in de wedstrijd tegen 1. FC Köln in de 37ste minuut. Ar- minia won met 5-2. Spanje Sevilla heeft de laatste plaats overgedaan aan Logrones. De ploeg van middenvelder Tarik Oulida won voor eigen ptibliek met 2-0 van middenmoter Celta de Vigo. De voormalige Ajacied opende in de 26ste minuut de score. De Kroaat Prosinecki stel de in de slotfase de kostbare ze ge veilig. Logrones verloor in eigen huis met 2-1 van Deportivo la Coruna. Barcelona won met 2-0 van Athletic Bilbao. Verdediger Abelardo opende vier minuten na de rust de score, hij kopte raak na een vrije trap van Gu- ardiola. Ronaldo werd in de 66ste minuut in de ruimte ge stuurd door landgenoot Gio vanni, dat was 2-0. Italië Juventus heeft zaterdag de uit wedstrijd tegen Bologna in winst omgezet. 'Juve' won met 1-0 door een doelpunt van Bok- sic in de 41ste minuut. Door de zege vergrootte Juventus de voorsprong in de Serie A op Parma tot zes punten. De num mer twee verloor thuis verras send van Udinese, 2-0. AC Milan, de kampioen, her stelde zich enigszins van zeer pijnlijke nederlagen tegen Ju ventus en Inter door gelijk te spelen tegen Piacenza, 0-0. Voor de club van Sacchi had er meer ingezeten, als Albertini geen strafschop had gemist. Inter won met 2-1 bij Cagliari op Sardinië. Winter stond in de basis. De international werd in de rust gewisseld voor Fresi. Op dat moment leidde Inter met 1- 0 door de treffer van Zamorano. Vijf minuten na de pauze ver dubbelde Ince de voorsprong. Twaalf minuten voor het einde scoorde Tovalieri voor de thuis club. Schotland Celtic heeft de negende opeen volgende landstitel voor Glas gow Rangers met een weekje uitgesteld. De nummer twee van de Schotse competitie won gisteren met 3-0 van midden moter Aberdeen. De Portugees Cadete maakte twee doelpun ten. De achterstand van Celtic op de Rangers is weer negen punten. Er zijn nog drie wed strijden te spelen. De titelverde diger heeft aan één punt genoeg voor een nieuw kampioensfeest.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 16