Personeel Personeel Personeel Personeel "Voor de benodigde informatievoorziening hebben we ons Medisch Informatie Centrum cn administratief/commercieel medewerker m/v Het Motorhuis Katwijk VISION FURNITURE AYamanouchi ZATERDAG 19 APRIL 1997 Bavo, Centrum voor psychiatrie is een kleurrijke organisatie, die psychiatrische Rotterdam hulp biedt aan de bewoners van de regio capeiie aan den ussei Rijnmond, rechter Maasoever, Capelle Noordwijkerhout a/d IJssel en Krimpen a/d IJssel. Bavo kent een negental locaties verspreid over het gehele verzorgingsgebied met ieder een eigen specifiek omschreven doelstelling. Rehabilitatie Verzorging (R&V) is gevestigd in Noordwijkerhout en biedt zorg aan voornamelijk oudere cliënten en richt zich op behandeling en begeleiding. Eind 1998 zal R&V, evenals de andere vestigingen van Bavo, gevestigd zijn in de regio Rijnmond. De komende periode zal dan ook in het teken staan van de voor bereidingen van de verhuizing. Ten behoeve van een aantal afde lingen van R&V zijn wij op zoek naar medewerkers die hieraan een actieve bijdrage willen leveren en eventueel bereid zijn om na de verhuizing in de nieuwbouw te gaan werken. Het Centrum voor Ouderenpsychiatrie (COP) is tevens volop in beweging en functioneert momenteel als groeimodel. Naast de opnamefunctie op de Binnenweg in Rotterdam is het COP uitge breid met een behandelfunctie voor mensen van 65 jaar en ouder, met ernstige gedragsproblematiek die langdurig in de psychiatrie verblijven. Vooruitlopend op de te realiseren nieuwbouw voor deze populatie aan de Kleiweg te Rotterdam, is in Noordwijkerhout alvast voor een gedeelte van de doelgroep een afdeling opgezet. VERPLEEGKUNDIGEN ZIEKENVERZORGENDEN MDGO-VP'ERS M/V M/V M/V Indien u niet mee wenst te verhuizen is het mogelijk om tot aan de verhuizing werkzaam te zijn met een tijdelijk contract op de locatie Noordwijkerhout. Functie-informatie: De werkzaamheden worden verricht binnen een multidisciplinair team. U komt te werken op afdelingen voor cliënten, die zowel psychiatrische als somatische verpleging en verzorging behoeven. Binnen het team ben je medeverantwoordelijk voor het creëren van een optimaal behandel- en woonklimaat waarbinnen de patiënt zo zelfstandig mogelijk kan functioneren. Tevens ben je binnen het team medeverantwoordelijk voor de uitvoering van het behandelplan en de observatie en rapportage. Functie-eisen: Voor deze functies is een afgeronde opleiding tot A of B verpleeg kundige, hbo-v, ziekenverzorgende, mdgo-vp of gelijkwaardige opleiding noodzakelijk. Verder is affiniteit met de doelgroep, een kritische instelling evenals het kunnen werken in teamverband van belang. Een actieve bijdrage aan de voorbereiding van de verhui zing is zeker ook gewenst. Informatie: Voor nadere informatie over Rehabilitatie Verzorging kunt u con tact opnemen met de heer J. van Lokven, coördinator Rehabilitatie Verzorging, tel. (0252) 34 22 14. Voor nadere informatie over het Centrum voor Ouderenpsychiatrie kunt u contact opnemen met mevrouw M. Groot of mevrouw J. Braun, coördinatoren Centrum voor Ouderenpsychiatrie, tel. (0252) 36 02 35. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-ziekenhuiswezen. De functie van verpleegkundige is ingedeeld in functiegroep 40 (max. salaris f 4.130,--) en de functies voor ziekenverzorgenden en mdgo-vp in functiegroep 35 (max. salaris f 3.838,-). De bedra gen gelden bij een volledige werkweek en zijn exclusief eventuele onregelmatigheidstoeslag. Indien u kiest om in de toekomst te gaan werken in de nieuwbouw voorziét Bavo in een goede ver huiskostenregeling. Als u gaat reizen vanaf uw woonplaats dan bestaat een reiskostenvergoeding. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 5 mei 1997 richten aan Bavo, Centrum voor psychiatrie, Postbus 2. 2210 AA Noordwijkerhout, t.a.v. Anneke Langeveld, Personeels consulent, onder vermelding van vacaturenummer 97.11. Centrum voor Psychiatrie I Voor ons Autotechnisch Centrum aan de Lageweg in Katwijk I komen wij graag in contact met een voor de werkplaatsadministratie Het Motorhuis Katwijk is een gerenommeerde Opel dealer met een sterk regionale functie. Het merk Opel is al jarenlang marktleider in Nederland. Daarnaast beschikt Het Motorhuis Katwijk over een groot aantal occasions. De modern geoutilleerde en milieu vriendelijke werkplaats heeft een ruim gesorteerd onderdelen-magazijn. De kracht van Het Motorhuis Katwijk ligt voor een groot deel in het enthousiasme van de vakkundige medewerkers. Het Motorhuis Katwijk is een onderdeel van de Motorhuis Groep. De groep omvat een twaalftal ondernemingen die actief zijn in de automobiel wereld. Bij de Motorhuis Groep werken ruim 500 mensen Wij zoeken een enthousiaste collega die zelfstandig een veelheid aan administratieve handelingen moet kunnen verrichten. Daartoe behoren het maken van werkorders en facturen, kasbeheer maar ook het contact met de klant is een wezenlijk onderdeel. Veelvuldig telefoon verkeer en assistentie verlenen aan de werkplaatsreceptie, maken ook deel uit van deze drukke, veelzijdige Naast de voor onze organisatie vanzelfsprekende flexibele en service- gevoelige instelling vragen wij: T M.A.V.O.- of H.A.V.O.-diploma, aangevuld met het MEAO-diploma; belangstelling voor techniek; goede contactuele eigenschappen; T gevoel voor commercie; het bezit van rijbewijs B is een pre; een leeftijd tussen 19 en 28 jaar. De juiste kandidaat kan bij Het Motorhuis Katwijk rekenen op een passend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Daartoe behoren: T 8% vakantietoeslag winstdeling bedrijfsspaarregeling studiekostenvoorzieningen Zij die passen in bovenstaande omschrijving en graag in een dynamisch bedrijf werken, kunnen hun belangstelling kenbaar maken door een sollicitatiebrief, voorzien van een CV, binnen twee weken, te richten aan: Het Motorhuis Katwijk, t.a.v. mw. A. Koppert-Zwetsloot, postbus 3082, 2220 CB Katwijk. De Motorhuis Groep maakt ruim baan voor dynamische vakmensen is gespecialiseerd in de renovatie van kan toormeubilair. In deze kleine onderneming staan kwaliteit, flexibi liteit en een gedegen communicatie hoog in het vaandel. Met elk kantoor in Nederland als potentiële afnemer van onze dienstverle ning en producten, is er voor de bewerking van deze grote afzet markt plaats voor een jonge, enthousiaste verkoper In deze functie: bent u verantwoordelijk voor de actieve presentatie en verkoop van ons diensten en productenpakket bij potentiële afnemers zijn zowel het werkgebied (Nederland) als de doelgroepen zeer uitgebreid is het uw taak om een vooraf vastgestelde verkoopprognose te realiseren. De persoon die wij zoeken: heeft de karaktertrekken en contactuele eigenschappen die een vertegenwoordiger eigen moeten zijn heeft de flexibiliteit die het werken binnen een kleine organisatie vereist. De functie vereist een persoon: met een middelbaar, bij voorkeur technisch gericht opleidingsniveau met technisch en commercieel inzicht die zelfstandig en representatief is met een rijbewijs in de leeftijd tussen 25 en 35 jaar met verkoopervaring. Spreekt deze functie u aan? Stuurt u dan voor 1 mei a.s. uw sollicitatie, voorzien van een c.v. en een recente pasfoto naar: VISION FURNITURE B.V., Admiraal Helfrichweg 1A, 2315 VC Leiden, t.a.v. Mevr. M.J.Tichler-de Groot. Heeft u vragen, dan kunt u bellen (071) 522 60 60. Yomanouchi Europe B V is onderdeel van Yomanouchi Pharmaceutical Co., Ltd., wereldwijd producent van medi cijnen en producten voor de gezond heidszorg. Research is één van onze kerntaken. Dit heeft geresulteerd in een aantal geneesmiddelen van naam. Veelbelovende, rende producten zijn ir wikkeling Ons succes eveneens besloten i het toepossen van de filosofie 'Creating and Caring for Life'. Hierbij worden Inno- Mensgerichtheid met hoofdletters In Leiderdorp zijn het Europese hoofd kantoor, de Research Laboratories en de Nederlandse Marketing Verkooporganisatie ge vestigd Productiebedrijven bevinden zich in Meppel (Nederland) en Carugate (Italië) Onze dochterorganisaties zijn gesitu eerd in de meeste Europese landen maar wij zijn ook actief in bijvoorbeeld China, Nieuw Zeeland, het Midden Oosten en Australië Bij Yamanouchi werken wereldwijd 7.800 mensen, van hen zijn 1.400 actief in de Europese organisatie, die ook de Nederlandse vestigingen met ruim 450 medewer- Op het Europese hoofdkantoor in Leiderdorp richten we ons op de ontwikkeling en marketing van geneesmid delen op het gebied van urologie, cardiovasculaire aandoeningen, antibiotica, dermatologie, gastroenterologie en botziekten. Binnen het Medical Ser vices Europe Department is een vacature ontstaan voor de func tie van Information Officer. Als Information Officer (m/v) draagt u bij aan de infor- matievoorzienihg vanuit het Medical Information Centre (MIC). U zorgt voor het dage lijkse beheer van de bibliotheek en het archief. Daarbij heeft u de verantwoordelijkheid voor de biblio theekadministratie alsmede de invoer een nieuw geautomatiseerd bibliotheek systeem. Tevens adviseert en ondersteunt u de eindgebruikers en neemt u deel aan diverse projecten en activiteiten binnen het MIC. De NCC-IBL aanvragen worden door u verzorgd alsmede het operationele gebruik van ADONIS. BDI-diploma of gelijkwaardig. Na het behalen van uw BDI-diploma of het afronden van een gelijkwaardige opleiding heeft u enkele jaren ervaring opgedaan, bij voor keur met het werken in een (bio)medische bibliotheek. U heeft affiniteit met automatisering 2E2B» en tekstverwerking. Ook bent u bereid om met verschillende soft wareprogramma's te (leren) werken. Interesse in on-line literatuuronderzoek is een aanbeveling. Door uw goede communicatieve vaardigheden en een open, servicegerichte instelling bent u in staat uw werk op een efficiënte en plezierige manier te organiseren. Tenslotte is uw beheersing van de Nederlandse en Engelse taal zonder meer uitstekend. Informatie/sollicitatie. Voor meer informatie kunt u bellen met mevrouw R.E. Ie Poole, (Head Medical Information Centre), telefoon 071 - 5455226. Uw sollicitatiebrief, com pleet met cv, ontvangen wij graag uiterlijk binnen drie weken. Stuur uw brief aan Yamanouchi Europe B.V., ter attentie van de heer A.S. de Wit, Human Resources Manager, Postbus 108, 2350 AC Leiderdorp. Creating and Caring... for Life Secretaresses m/v voor Engelstalige bedrijven in Leiden. U verzorg: standig alle voorkomende secretariële werkzaan waarbij een goede kennis van de Engelse taal is, Hiervoor hebt u Secretariële ervaring en kunt* met Word, Excel en eventueel Powerpoint Deis zijn fulltime en duren in ieder geval tot eind 19? vooruitzichten zijn goed. J Informatie: (071512 06 88, Irma van der Zee Leiden, Stationsplein 212 tempo-team uitzend bun b.v. makelaardij o.g. PROPER PASSAGE 9 2341 GS OEGSTGE LEIDEN - PLANTIJNSTRAAT 46 Goed onderhouden 2-kamer serviceflat op de 4e etage met berging in de kelde een balkon aan de zuidkant. De servicekosten bedragen voor l persoon 1.290, voor 2 personen 1.510,-, inclusief l warme maaltijd per dag. Indeling: hal, ruime woonkamer, grote slaapkamer, badkamer met zitbad en wj fel, kleine keuken. Het behoort tot de mogelijkheden tegen een redelijke verga, een logeerkamer te huren. Het betreft een coöperatieve vereniging. Oplevering spoedig. Vraagprijs: ƒ70.000, Het appartement is eventueel te huur voor 500,- per maand (excl. servicekost OEGSTGEEST - MARELAAN 25 Indeling: entree, gang. kelderkast met aansluitingen wasapp., toilet met font woonkamer met open haard en eiken parketvloer, doorloop naar keuken, lei dieping: overloop, 3 kamers, balkon achterzijde, vaste kasten, badkamer metligl wastafel en toilet. 2e verdieping: vaste trap, overloop, berging, aansluitingen was chine, l ruime kamer, berging, brede dakkapel achterzijde. Verwarming gescü d.m.v. c.v.-gas. Het pand is plaatselijk voorzien van voorzetramen. Opleverin overleg. Vraagprijs: ƒ395.000,- NIEUW IN VERKOOP OEGSTGEEST - KAREL DOORMANLAAN 28 Ruim 3-kamerhoekappartement op de 2e woonlaag met berging onder het gebo Bijzonder vrije ligging midden in een park op loopafstand van winkelcenlj Indeling: entree, ruime hal, toilet met fontein, slaapkamer met vaste kast, gemed niseerde keuken met apparatuur, ruime L-vormige woonkamer (oorspronkelj kamers) met zijraam en fraai vrij uitzicht, 2e slaapkamer, douchekamer met wast Aan voor- en achterzijde een balkon (oost en west). Het appartement is goed oc houden en wordt c.v.-gas verwarmd. Oplevering: in overleg. Vraagprijs: 215.000,-1 POSTBUS 1056 2340 BB OEGSTGEEST TEL. 071-5190909 FAX 071-5190908 Ook 's zaterdags geopend van 10.00-16.00 uur. NVNI Voorschoten: Veursevveg 143, tel: (071) 5617940 Leiderdorp: Buitenhoflaan 3, tel: (071) 5890300 LEIDERDORP, FREDERIK HENDRIKLAAN 8 Vraagprijs ƒ189.000,- k.k. Tegenover vijverpartij nabij winkels gelegen 3 (voorheen 4)-kamerappartementgi op le etage. Fietsenberging in de onderbouw. Ind.: entree/hal, ruime woonkamer aan zijden daglichttoetreding, balkon, open haard, open kast en spachtelputzwaiï Dichte keuken met geiser, CV-ketel en 2e balkon. 2 slaapkamers, vaste kast, toilfi badkamer met douche en wastafel. Algemeen: voorgevel voorzien van kunststoi kozijnen met dubbel glas. Servicekosten ƒ130,- per maand. LEIDEN, OPPENHEIMSTRAAT 65 Vraagprijs ƒ239.000,- k.k. Op de 3e en 4e verdieping gelegen recent gerenoveerd hoek(top)appartement me balkons en berging. Verwarming middels CV-gas. Begane grond: Entree, gang, woonkamer (voorheen 2 kamers), moderne keuken, 2 slaapkamers en nieuw be toilet en badkamer met douche.Ëtage: Overloop, ruime slaapkamer met dakraam royale berging. Algemeen: Bouwjaar 1955. Servicekosten ƒ150,- per maand. LEIDERDORP, POORTERSHOF 20 Vraagprijs 269.000,- k.k. Ruim 3-kamer(hoek)appartcment gelegen op de 3e verdieping (top) van kleinsdj appartementencomplex met zeer fraai uitzicht op Buitenhof vijver. Afgeslo gemeenschappelijke entree, lift en trappenhuis. Individuele berging op beg; Ind.: Entree, gesloten woon-/eetkeuken met oven, gaskookplaat en afzuigkap. Badkamer met WMA, wastafel en ligbad. Separaat toilet, CV-kast met CV-combi 2 ruime slaapkamers beide met toegang tot zonnig balkon. Bijzonder vorme woonkamer met fraai uitzicht en toegang tot 2e balkon. Algemeen: Geheel a Servicekosten ƒ180,- per maand. LEIDEN, KAPTEYNSTRAAT 4 Vraagprijs ƒ339.000,- k.k. Keurig verzorgd en goed onderhouden voor-oorlogsc tussenwoning met erkers voorzijde, grotendeels v.v. HH-kozijnen met dubbel glas. Woning is gelege gewilde Professoren-wijk. Ind.: Entree, gang, trapopgang, doorzonwoonh, visgraat parketvloer, erker, schouw en allcsbrander, luxe vrijhangend toilet, luxefc en bijkeuken in uitbouw. Tuin ongeveer 13 meter diep met achterom, le verd.:Ri hoofdslaapkamer met vaste kast en wastafel, 2e slaapkamer met vaste kast, overloo toilet en toegang tot terras op uitbouw. 2e verd.: overloop, slaapkamer met dakki) luxe badkamer met ligbad, wastafel en handdoekradiator. Biedingen boven de 300.000,- k.k. worden serieusi overweging genomen. LEIDERDORP, BOEKWEITKAMP 48 Vraagprijs ƒ449.000,- k.k. Fraai hoek-Patiobungalow met optimale zonligging, speelse living, witte plavuiz' vloeren, patio en achtertuin, grenzend aan groenstrook. Diverse schuifpuien (zee recent vervangen) en convectorputtcn. Ind.: Entree/hal, modern toilet, fraaie opa hoekkeuken met diverse inbouwapparatuur, eetkamer met toegang tot patio en doorloop naar apart gelegen zitkamer v.v. open haard. Fraaie schuurwcrk-wande plafonds. Ie vera.: 3 slaapkamers, kastenwand, moderne badkamer met ligbad, douchecabine, toilet., wastafelmeubel. CV-ruimte met badgeiscr. Algemee grond bijna geheel v.v. dubbel glas. Berging aan voorzijde. Zeer zeker een Voorschoten Leidschendam Leiderdorp Waddinxveen RIJNLAND MAKELAARS. DE REGIOKENNERS.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 38