Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel WIE DURFT MET ONS DE UITDAGING AAN? Rijnland CLIP&PAPER EPP'er Randstad zoekt financieel-administratief medewerkers m/v ->r randstad uitzendbureau polikliniekassistente JL "s cj_ a schoonmaker m/v IERDAG 19 APRIL 1997 913 35 CLIP PAPER Clip Paper is een kantoorgroot handel met ruim 7.000 verschil lende artikelen in vestigingen van minimaal 1.500 m2. Het assorti ment kantoormachines, kantoor meubelen en kantoorartikelen/ schrijfwaren is op de behoefte van de professionele afnemer afgestemd. Dit unieke assortiment variërend van paperclip tot de meest moderne computer apparatuur, wordt aangeboden tegen de scherpste prijzen in de markt. Clip Paper is dealer van o.a. Compaq, Hewlett Packard, IBM, Laser en PTT Telecom. Ook is er in elke vestiging een Printservice voor zakelijk kopieer en drukwerk. Onze afnemers zijn bedrijven en organisaties die zijn ingeschreven bij de Kamer van Koophandel. Clip Paper, Groothandel voor Kantoor, heeft momen teel vestigingen in Amersfoort, Apeldoorn, Leidschen- dam, Rotterdam en Tilburg. Binnen 6 maanden zal een nieuwe vestiging worden geopend in Leiden, aan de Nieuwenhuizenweg op het bedrijventerrein "Roomburg". Daarom zijn wij op zoek naar enthousiaste kandidaten voor diverse functies. Assistent bedrijfsleider/verkoper Computers en Kantoormachines (m/v) Een goede fulltime verkoper met kennis van PC's en software, met een afgeronde MBO opleiding en met leidinggevende ervaring in soortgelijke functie. Hij/zij is in staat, gedurende enkele dagen per week de bedrijfsleider bij afwezigheid te vervangen en kan leidinggeven aan een team van circa 14 mede- werk(st)ers. Afdeling Computers en Kantoormachines. Een aantal fulltime verkopers (m/v), bij voorkeur met een MBO opleidingsniveau. Een klantgerichte instel ling en kennis van met name PC's en Software is een must. De kandidaten zijn tevens bereid en in staat de goederen bij te vullen. Tevens een parttime verkoper/medewerker (m/v) voor 2 koopavonden (donderdag en vrijdag) en voor de Afdeling Kantoormeubelen. Een fulltime verkoper/ medewerker (m/v), voor het adviseren van onze afnemers en het uitmonsteren van de goederen. Wij vragen bij voorkeur een MBO opleidingsniveau. Een klantgerichte instelling is een must. Afdeling Kantoorartikelen/Schrijfwaren. Twee parttime medewerkers (m/v) gedurende 19 uur per week voor het bijvullen en onderhouden van de goederen op de verkoopvloer. Vakkennis is een pré, maar belangrijker is het vermogen om de handen uit de mouwen te steken. Uiteraard is een goede klanten behandeling hierbij ook van belang. Tevens een parttime verkoper/medewerker (m/v) voor 2 koopavonden (donderdag en vrijdag) en voor de zaterdag. Afdeling Kassa en Klantenreceptie. Een fulltime medewerker en twee parttime medewer kers (m/v) voor circa 19 uur per week. Daarnaast nog twee parttime medewerkers (m/v) voor 2 koopavonden (donderdag en vrijdag) en voor de zaterdag. De werkzaamheden bestaan uit het afrekenen van de goederen, het adequaat beantwoorden van de vragen van afnemers en het administratief bijhouden van het klantenbestand. Ook het afhandelen van het binnenko mende telefoonverkeer hoort bij de taak. Bij drukte wordt in de verkoop meegeholpen. Goederenontvangst. Een fulltimer (m/v) die in staat is de binnenkomende goederen te verwerken, zowel fysiek als administratief. Print en Kopieer-service. Een fulltime DTP-er (m/v) met een afgeronde grafische opleiding en DTP ervaring, voor het afhandelen van de print- en kopieerorders van onze afnemers. Tevens een parttimer (m/v) voor minimaal 25 uur per week, die de bereidheid heeft om in overleg extra uren te werken. Voor deze functies is een goed gevoel voor klanten behandeling en commercie noodzakelijk. Voor alle genoemde fulltime en parttime functies geldt, dat de kandidaten de bereidheid hebben, om in wissel- dienst op de koopavond en de zaterdag te werken. Clip Paper biedt fulltimers en parttimers niet alleen een uitdagend arbeidsvoorwaardenpakket, maar voor de doorzetters ook carrière-mogelijkheden op termijn. Interesse? Durft u met ons de uitdaging aan Schrijf dan een korte en bondige brief met Curriculum Vitae naar het hoofdkantoor van Clip Paper, t.a.v. de heer A. Vermaas. Sydneystraat 10, 3047 BP Rotterdam. Mocht u eventuele aanvullende informatie omtrent deze functies wensen, dan kunt u met de heer Vermaas kontakt opnemen. Telefoon 010 - 4627783. Travel Unie International N.V. is met afstand de grootste reisonderneming van Nederland. Momenteel speelt er een ingrijpend fusieproces waarbij er grote veranderingen in de organisatie plaatsvinden betreffende automatisering, werk processen en financiële administratie. Om deze zaken te kunnen opvangen, bestaan er vacatures voor diverse financiële specialisten. Profiel Voor deze functies komen in aanmerking kandi daten met een diploma PDB, MEAO BE/BA, MBA, MDS, HEAO BE of SPD. Informatiebijeenkomst op dinsdagavond 22 april a.s. Om u te informeren over de organisatie Travel Unie, de vacatures en uw persoonlijke moge lijkheden organiseren wij in samenwerking met Travel Unie een informatie-avond. Op deze avond kunt u ook solliciteren naar een voor u interessante vacature. Op dinsdag 22 april a.s. om 19.00 uur bent u van harte welkom op onze vestiging aan het Noordeinde 35 te Den Haag. Sollicitatieprocedure Indien u van onze uitnodiging gebruik wilt maken, willen wij u vragen u telefonisch aan te melden bij Eva van der Goot, te bereiken tijdens kantooruren op telefoonnummer 070 - 364 59 49. Ook kunt u bij haar terecht voor nadere infor matie. ziekenhuis Het Rijnland Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met circa 500 bedden op 2 locaties: St. Elisabeth in Leiderdorp en Rijnoord in Alphen aan den Rijn. 24 uur per week, volgens rooster De arbeidsovereenkomst wordt in eerste instantie aangegaan voor de duur van maximaal een half jaar; verlenging van de overeenkomst voor bepaalde of onbepaalde tijd is niet uitgesloten. - Spreekuurbegeleiding, - het verzorgen van de correspondentie en het vastleggen van medische patiëntengegevens met behulp van een dictafoon en computer; - diverse administratieve werkzaamheden op de polikliniek. Functie-eisen: - Medisch secretaresse NAMS of doktersassistente LOI; - ruime ervaring met WP 5.1.; - een goede typevaardigheid, - dictafoonervaring; - bij voorkeur ervaring in een soortgelijke functie; - ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking strekt tot aanbeveling; - dienstverlenende en flexibele instelling ook ten aanzien van werktijden en locatie. Het salaris bedraagt maximaal 3.550,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband (FWG 30). De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan het Rijnland Ziekenhuis, locatie St. Elisabeth, t.a.v. mevrouw WC.M. Beurze, afdeling personeel en organisatie, postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp, onder vermelding van vac.nr.: 47.97. U zorgt dat de directeur van z'n vrije dag kan genieten manager bedrijfsvoering m/v Uiteindelijk is de directeur verant woordelijk voor het beleid van de- bank. Maar de directeur kan die verantwoordelijkheid alleen dragen als hij of zij te allen tijde grip houdt op dat beleid. En zo ook nog eens van een vrije dag kan genieten. Dus zorgt u er als manager bedrijfs voering voor dat alles binnen de bank gesmeerd loopt, in financieel- economisch opzicht en logistiek. Maar vooral ook volgt u het beleid met een kritische en onafhankelijke geest. Waardoor u in staat bent met zinnige aanvullingen te komen en waar nodig tegenwicht te bieden. U bent voor de directeur dus dat onmisbare baken in zee. Wat bete kent dat u intensief met elkaar samenwerkt. Ook uw andere colle ga's binnen dc bank kunnen altijd bij u terecht voor een heldere probleemanalyse. Op die manier zorgt u er samen voor dat de bank op koers blijft en kan bereiken waar ze voor staat: een bank zijn van mensen en voor mensen. U hebt een opleiding op hbo- niveau. U beschikt over de nodige financieel-economische kennis en weet alles van informatievoorziening en de organisatie en sturing van bedrijfsprocessen. U denkt analytisch, associatief en kritisch. Dus bent u in staat een onafhankelijk oordeel te vormen. U stimuleert de mensen waarmee u werkt. En u wilt in u\v werk vooral ook uw creativiteit, durf en sociale talent kwijt kunnen. Rabobank Noordwljkerhout Bent u geïnteresseerd? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer M. Elderbroek, manager bedrijfs voering, telefoon (0252) 37 49 61. Stuur uw sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar Rabobank Noordwijkerhout, t.a.v. de heer A.J.M. Selhors^ directeur, Postbus 5, 2210 AA Noordwijkerhout. js ?£- .JE „JL JL verpleeghuis Leythenrode Leythenrode in Leiderdorp is een interkerkelijk verpleeghuis annex reactiveringscentrum, met een capaciteit v 180 bedden (60 psychogeriatrie en 120 somatiek). Ons geheel gerenoveerde verpleeghuis beschikt uitsluitend o\ een- en tweepersoonskamers. Op alle gedifferentieerde afdelingen staat de bewonersgerichte zorg centraal. In Leythenrode werken circa330 mensen. In verband met uitbreiding v e zwerfpool zijn wij op zoek n ziekenverzorgende die op wisselende afdelingen willen en kunnen werken. En voor minimaal 16 uur per week voor alle diensten inzetbaar zijn. Het dienstverband is voor bepaalde tijd. voor minimaal één jaar, met mogelijkheid tot verlenging. Maar ook is de mogelijkheid tot een dienstverband voor onbepaalde tijd bespreekbaar. Uw baan U bent een vliegende keep die ingezet wordt op afdelingen waar hulp nodig is. U werkt volgens een rooster en bent voor alle diensten beschikbaar. Als ziekenverzorgende bent u mede verantwoordelijk voor de bewoners en stelt u zich op de hoogte van de individuele bewonerszorg. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het verlenen van de basis zorg. Inlichtingen en sollicitatie U kunt voor meer inlichtingen over de func tie bellen met de heer R. Salverda, assistent hoofd zorgzaken, telefoon (071589 92 42. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 1 mei a.s. sturen aan Verpleeghuis Leythenrode, Opleidingen en vaardigheden Wij vragen van kandidaten het diploma Ziekenver zorgende of MDGO-VP. Daarnaast kunt u zelfstandig te werk gaan en snel inspelen op de zorgvraag van de verschillende afdelingen. Ons aanbod Het salaris is ingedeeld in functiegroep 35; ook de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen t.a.v. mevrouw M. van Kleef, afdeling personeelszaken. Postbus 4210, 2350 CB Leiderdorp. Acquisitie naar aanlmicling van deze advertentie wo^f^q[ernp prijs gesteld. verpleeghuis Leythenrode, Hoogmadeseweg 55, 2351 CC Leiderdorp De Zijl Bedrijven, één van de diensten van de gemeente Leiden, voert de Wet Sociale Werkvoorziening uit. De Sociale Werkvoorziening (SW) is ingesteld om een passen de werkkring te bieden aan vrouwen en mannen die door bijvoorbeeld ziekte, ongeval of aangeboren handicap nog niet of niet meer, aan de slag kunnen in het bedrijfsleven of bjj de overheid. De afdeling Schoonmaak van De Zijl Bedrijven levert schoonmaakdiensten aan objecten binnen de eigen orga nisatie en aan diverse externe objecten (o.a. kantoren, bedrijfspanden, flats en openbare gelegenheden). Bij deze afdeling zijn diverse vacatures voor de functie van: Voor deze functie zijn wij op zoek naar nieuwe collega's die: - een dienstverlenende instelling hebben; - enigszins zelfstandig kunnen werken; - bereid zijn, indien nodig, op verschillende locaties te werken. Deze vacature wordt vervuld in het kader van de Wet Sociale Werkvoorziening. U wordt verzocht in uw sollicitatiebrief aan te geven waarom u meent tot de doelgroep van de Sociale Werkvoorziening te behoren. Inschaling is afhankelijk van opleiding en ervaring. Tevens wordt de mogelijkheid geboden om een functie gerichte opleiding te volgen. Voor inlichtingen over deze functie kunt u contact opnemen met dhr. K.C. Boeff, Hoofd van de afdeling Schoonmaak tel. 071 - 535 24 87 Geïnteresseerden kunnen schriftelijk of telefonisch solliciteren bij mevrouw A. Hoogendijk, personeels consulent, Fruitweg 24, 2321 GK Leiden, tel. 071 - 535 24 59. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 35