Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel E Gevraagd TANDARTS-ASSISTENTE SECRETARESSEN Kansen in tijdelijk werk MEDEWERK(ST)ER ADMINISTRATIE fi Gemeente 1 Wassenaar adjunct-directeur m/v ZATERDAG 19 APRIL 1997 gedurende 1 dag per week met ervaring graag schriftelijk reactie aan: M. G. Wieringa, tandarts J. Haydnlaan 8 2324 AS Leiden Donderdag 24 april is Content speciaal voor tussen 19.00 en 21.00 uur geopend! 'zie onze advertentie in deze krant - Vrijwilligers gezocht - Gezonde mannelijke vrijwilligers zonder familieleden met diabetes (30 tot 45 jaar), in het kader van onderzoek naar steroïdhormonen. Het onderzoek bevat urine sparen, bloedonderzoek en een bezoek aan de polikliniek Endo crinologie. Vergoeding f 40,-. Voor meer informatie: mevrouw E. van Dam, internist, Academisch Ziekenhuis Leiden. Telefoon 071 - 526 91 11 pieper 9628, maandag t/m vrijdag van 9.00-17.00 uur. Facilitair medewerker m/v Voor een bedrijf in Voorschoten zijn we op zoek naar een facilitair medewerker U bent verantwoordelijk voor de post, u doet enig administratief werk en tussendoor helpt u diverse afdelingen. Bent u fulltime beschikbaar en is deze afwisselende baan iets voor u? Neem dan contact met ons op. Informatie bij Claudia Weber, tel. (071) 561 85 43, Voorschoten, Schoolstraat 95. Parttime boekhoudkundig medewerker m/v Op dit moment hebben wij een vacature voor een parttime boekhoudkundig medewerker, voor 16 tot 20 uur per week. flexibel in te delen. U gaat werken in een gezellig team en u wordt verantwoordelijk voor zowel de financiële administratie als de interne en externe rapportage. Bij voorkeur bent u in het bezit van een MBA diploma of heeft u een relevante opleiding op MBO niveau. U heeft affiniteit met computers en beheerst Exact en MS Office. Vindt u het belangrijk in een gezellige omgeving te werken en kunt u zich vinden in bovenstaand profiel, dan hebben wij de baan voor u Informatie bij Arnoud Nierop, tel. (0252) 41 91 40. Lisse, Kanaalstraat 100. Medewerker Orderverwerking/ Logistiek m/v Bent u op zoek naar een gevarieerde uitdaging voor langere tijd? Wij hebben op dit moment een vacature waarbij u onder meer verantwoordelijk wordt voor de verwerking van binnenge komen orders en het verzenden van douane-en vervoersdocu menten. Om deze full-time baan goed te kunnen vervullen bent u in bezit van een MEAO-diploma en heeft u ervaring met soortgelijk werk. Bij voorkeur beheerst u de Engelse en Duitse taal en bent u bekend met documenten op het gebied van Zeevracht. Bent u flexibel, accuraat en geinteresseerd, neem dan direct contact met ons op. Informatie bij Lucienne Vonderbank, tel. (0252) 52 15 65, Hillegom, Meerstraat 25. Schoolverlatende MEAO-ers opgelet! Ben je nu volop bezig voor je examen, maar kijk je al uit naar een leuke baan, dan gaan wij graag voor je aan de slag. Momenteel hebben wij al diverse interessante vacatures: tijdelijk, maar ook met uitzicht op een vast dienstverband. Er zijn volop mogelijkheden op secretarieel, administratief, boekhoudkundig en commercieel gebied. Wil jij je aandacht en energie aan je examen besteden, schrijf je dan nu bij ons in, dan gaan wij alvast voor jou op zoek naar de baan van je dromen. Voor meer infor matie kun je terecht bij de Randstad vestiging in de buurt. Informatie bij Lucienne Vonderbank, tel. (0252) 52 15 65, Hillegom, Meerstraat 25. Directiesecretaresse m/v Voor deze afwisselende baan in een internationale werkomgeving zoeken wij een kandidaat met secretarieële werkervaring en een prima beheersing van de Engelse (eventueel native) en Nederlandse taal. Uw werkzaamheden bestaan uit het zelfstandig voeren van de correspondentie in WP onder Windows, het bijhouden van de agenda, het boeken van zakenreizen en het accuraat verzorgen van de overige secreta rieële werkzaamheden. Bent u voor een aantal maanden beschikbaar en op zoek naar een full-time baan, reageer dan Secretaresse m/v Voor een opleidingsinstituut in de regio. Samen met 2 collega's verzorgt u de gehele secretarieële ondersteuning van de programmamanager. De werkzaamheden bestaan o.a. uit corres pondentie, agendabeheer, telefoon- en postbehandeling en de praktische uitvoering m.b.t. de organisatie van de cursussen. Gevraagd wordt een relevante opleiding en werkervaring en een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal. Daarnaast zijn flexibiliteit en zelfstandig kunnen werken sleutel woorden voor deze afwisselende full-time baan. Informatie bij Barbara Driessen, tel. (071) 361 93 42, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Telefonist/receptionist m/v Voor een bedrijf in Noordwijk zijn wij op zoek naar een ervaren kandidaat. Uw voornaamste taak zal zijn het bedienen van de telefoon en het ontvangen en informeren van cliënten. Daarnaast zult u ook nog enige administratieve werkzaamheden gaan verrichten. U zult ingezet worden volgens rooster; dag- en avonddiensten en af en toe het weekend. Deze full-time baan is voor lange tijd met uitzicht op een aanstelling op contractbasis. Informatie bij Eva van der Post, tel. (071) 361 93 42, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Kas/baliemedewerkers m/v Voor een bank in de regio zijn wij op zoek naar kandidaten op MBO niveau met bij voorkeur enige ervaring in de commerciële dienstverlening. De werkzaamheden bestaan uit het doen van geldtransacties met name voor particulieren, de administratieve afhandeling daarvan en het informeren van cliënten. Er zijn full time en part-time (3 dagen per week) mogelijkheden. Beide functies zijn voor lange tijd Informatie bij Eva van der Post, tel. (071) 361 93 42, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1 Televerkoopster m/v Voor een groothandel in Zoeterwoude. In deze nieuwe functie heeft u veelvuldig telefonisch contact met afnemers. Naast het noteren van bestellingen probeert u actief produkten te verkopen. Kennis van computers en telefonische ervaring zijn voor deze functie vereist. In de eerste maanden zal deze functie part-time worden ingevuld, waarbij na verloop van tijd full-time beschikbaarheid nodig is. Informatie bij Gaston Badoux, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Studenten m/v Voor een drukkerij in Zoeterwoude zijn wij op zoek naar gemotiveerde studenten, die tegen zeer goede verdiensten productiewerkzaamheden willen verrichten. De werktijden zijn van 06 00 - 14.30 uur en van 14 30 - 23.00 uur. Ben je twee tot drie dagen per week beschikbaar, neem dan zo spoedig mogelijk contact met ons op. Informatie bij Coen Dekker, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9. Administratief medewerker m/v Voor een bedrijf in Leiderdorp. In deze veelzijdige functie vervangt u de vast medewerker die tot medio september met verlof is. Naast orderverwerking, facturering en het verrichten van enkele boekhoudkundige taken, staat u telefonisch klanten te woord in de Engelse, Duitse en Franse taal. Kennis van Word for Windows is voor deze full-time functie belangrijk Informatie bij Lenny van der Wagt, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Medewerker cliëntenservice m/v Voor een bank U ondersteunt de adviseurs die aan de balie werken. De taken bestaan uit de administratieve afhandeling van de gesprekken en het verstrekken van telefonische infor matie aan dienten. Voor deze full-time functie is een MBO opleiding en affiniteit met het bankwezen gevraagd. Informatie bij Lenny van der Wagt, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Medewerker Verkoopbinnendienst m/v Een uitdagende functie die veel zelfstandigheid vereist; zo zou u deze functie bij een handelsbedrijf in Sassenheim kunnen omschrijven. Uw werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het telefonisch benaderen van potentiële klanten. Een correcte afhandeling van de administratie die verband houdt met deze gesprekken valt ook onder uw verantwoordelijkheid. Verdere invulling van de functie zal afhangen van uw vaardigheden en initiatieven. Wij zijn op zoek naar resultaatgerichte kandidaten op MBO of HBO-niveau. Informatie bij Jolanda Vellekoop, tel. (0252) 23 32 34, Sassenheim, Teylingerlaan 2. Telefoniste/receptioniste m/v Voor een importeur met voornamelijk klanten in de Benelux zijn wij op zoek naar een full-time medewerker die zorg draagt voor de correcte afhandeling van de binnenkomende telefoontjes. Een redelijke beheersing van de Franse taal komt hierbij goed van pas. Naast uw telefoonwerk is het de bedoeling dat uw administratieve ondersteuning geeft aan het secretariaat. Beheering van Word for Windows in hiervoor vereist. Deze baan biedt uitzicht op vast dienstverband. Informatie bij Jolanda Vellekoop, tel. (0252) 23 32 34, Sassenheim, Teylingerlaan 2. Administratief medewerker m/v Voor een semi overheidsbedrijf in het centrum van Leiden zoeken wij met spoed een administratief medewerker met een MEAO diploma. De kandidaat die wij voor deze functie in gedachten hebben heeft enige administratieve ervaring, is zeer secuur en is handig met computers. Dit is een fulltime functie voor minimaal 6 maanden. Informatie bij Esther van der Hoorn, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 1. Administratief medewerker m/v Voor een reisorganisatie in Leiden zijn wij op zoek naar een administratief medewerker die administratieve handelingen uitvoert en contact met klanten heeft. De juiste kandidaat is een doortastend type en houdt van aanpakken. Het gaat hier om een full-time baan voor langere tijd. Informatie bij Pauline Noordijk, tel. (071) 523 08 88, Leiden, kort rapenburg 6. Filiaalmanager m/v U heeft grote zelfstandigheid ten aanzien van het beheren van het filiaal. U maakt uw eigen marktplannen en voert u eigen P&O-beleid uit. Het betreft een full-time baan bij een groot landelijk concern in snoep, koek, chocolade en ijs. Wij zijn op zoek naar klantgerichte ondernemers op minimaal MBO-niveau, die goed in teamverband kunnen werken, maar het tegelijkertijd ook leuk vinden om leiding te geven. Het betreft een baan met uitzicht op een vast dienstverband. Momenteel zijn er vacatures in Delft en in Leiden. Informatie bij Christine Hille, tel. (071) 407 50 41, Katwijk, Voorstraat 62. Procesoperators m/v Voor een relatie in de omgeving van Den Haag zijn wij op zoek naar procesoperators. De werkzaamheden bestaan uit het bedienen van vulmachines, het signaleren van storingen, het controleren van de produkten en het ombouwen van de machine voor een nieuw te verpakken produkt. In deze afwisse lende functie staan kwaliteitsbewustzijn, nauwkeurigheid, netheid en flexibiliteit voorop. Heeft u een afgeronde MBO- of MASS-opleiding of LOBAS met enige werkervaring en beschikt u over eigen vervoer dan verzoeken wij u snel te reageren. Informatie bij Hannie Dalhuisen, tel. (070) 370 47 39, Den Haag, Grote Markt 22. Magazijnmedewerker m/v Flexibel, pittig, gemotiveerd en voor lange tijd beschikbaar? Het magazijn van Hennes Mauritz te Leiden heeft op verschillende afdelingen vacatures. De werkzaamheden bestaan uit het uitpakken, tellen en sorteren van kleding voor de filialen in Nederland en Belgie. Wil je werken in een jong en dynamisch bedrijf neem dan direct contact op. Informatie bij Martine Bussen, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9. Scholieren/studenten m/v Studiefinanciering is niet veel meer! Wil je af en toe een dag of in de avonduren werken, dan hebben wij regelmatig werk als postbesteller, verhuizer, produktiemedewerker en magazijnme dewerker. Neem voor informatie en voor het maken van een inschrijfgesprek contact met mij op. Informatie bij Martine Bussen, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9. Reisbureaumedewerker m/v Voor een algemeen reisbureau in de omgeving Voor deze full time functie, waarbij volgens rooster ook op koopavond en zaterdag wordt gewerkt, zoeken wij kandidaten met een afgeronde MTRO-opleiding. Ervaring door middel van een stage van enkele maanden of ervaring bij een bureau is vereist. Informatie bij Gaston Badoux, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Kamerhulpen m/v Regelmatig zijn wij op zoek naar enthousiaste medewerkers voor diverse hotels in Noordwijk en omgeving. De werkzaam heden bestaan uit het schoonhouden van hotelkamers en andere taken van de afdeling huishouding. Heeft u ervaring in schoonmaakwerk, bij voorkeur in hotels, bent u in een licha melijk goede conditie, en wilt ochtenden of hele dagen werken? Neem dan snel contact met ons op. Infqrmatie bij Lotje Vis, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Kelners/Serveersters m/v Voor diverse hotels en restaurants in Noordwijk en omgeving zijn wij voor het komende seizoen op zoek naar kelners en serveersters. Wij kunnen u werk aanbieden met wisselende werktijden door de week en in het weekend. De functieeisen hiervoor zijn: ervaring in een soortgelijke baan, in bezit van correcte zwart/wit kleding (dames: zwarte rok, minimaal op de knie, zwarte gepoetste schoenen, gestreken witte blouse, panty's/heren: kelnerssmoking met jasje, zwarte gepoetste schoenen, gestreken wit overhemd, zwarte sokken), verzorgd uiterlijk. Bent u beschikbaar om één of meerdere diensten per week te werken neem dan zo snel mogelijk kontakt met ons op! Informatie bij Lotje Vis, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Kelners/Serveersters Wij zijn regelmatig op zoek naar gemotiveerde, representatieve kelners en serveersters voor banqueting en serveren. Leeftijd tot 25 jaar. Bent u dienstverlenend ingesteld en in bezit van zwart wit kleding? Neemt u dan contact met ons op. Informatie bij Frank Mahieu, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. Kok m/v Voor diverse horecagelegenheden in Noordwijk zijn wij op zoek naar koks. De werkzaamheden vinden over het algemeen 's middags en 's avonds plaats. De kandidaten die wij zoekai hebben minimaal een drie-jarige SVH opleiding achter de rug, een aantal jaren ervaring en zijn in staat zeer zelfstandig in een restaurantkeuken te werken. Bent u het hele seizoen beschikbaar om als kok aan de slag te gaan, neem dan kontakt met ons op. U kunt ook langskomen. Neemt u dan het volgende mee: paspoort, sofinummer, (post)bankrekeningnummer, curri culum vitea, diploma's, getuigschrift(en). Informatie bij Lotje Vis, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Winkelmedewerkers m/v Met spoed zijn wij op zoek naar winkelmedewerkers voor een winkelbedrijf in Zoeterwoude. De werkzaamheden bestaan uit het helpen van klanten, kassa en bevoorraden van de winkel. De kandidaten die wij zoeken zijn flexibel inzetbaar, enthousiast en hebben enige ervaring met verkoop. Deze baan biedt uitzicht op een vast contract voor 13 tot 30 uur per week. Informatie bij Sabine Slappendel, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. Verhuizers m/v Regelmatig zijn wij op zoek naar gemotiveerde verhuizers. De werkzaamheden bestaan onder andere uit het in- en uitpakken van inventaris en het laden en lossen van de verhuiswagen. De kandidaten die wij zoeken hebben een verzorgd uiterlijk en hebben geen bezwaar tegen fysiek zwaar werk. Er zijn zowel fulltime als parttime mogelijkheden. Informatie bij Sabine Slappendel, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. Hovenier m/v Voor een bedrijf in Leiderdorp zijn wij met spoed op zoek naar een hovenier Het betreft zowel aanleg als onderhoudswerk zaamheden. Heeft u een agrarische opleiding en/of ervaring als hovenier en bent u in bezit van een rijbewijs, neem dan direct contact met ons op. De baan is voor lange tijd met uitzicht op Hoofd bedrijfsbureau drukkerij m/v Bij een snel groeiend produktiebedrijf in Noordwijkerhout, zijn wij voor de afdeling drukkerij op zoek naar een hoofd voor het bedrijfsbureau. Taken: leiding geven aan medewerkers bedrijfs bureau, verantwoordelijk voor grafische voorbereiding van het drukproces, vertalen van verkooporders in produktieorders en tijdsplanning. U functioneert op MBO-niveau en beschikt over een opleiding gericht op grafisch werk (bv grafische MTS) aangevuld met enkele jaren ervaring. U heeft inzicht in order- en bonnenstromen en bij voorkeur ervaring in een industriële omgeving. U bent niet ouder dan 35 jaar. Wij bieden een zelfstandige baan met uitzicht op vast dienstverband. Interesse, reageer snel! Informatie bij Lotje Vis, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Technisch productiemedewerker m/v Voor onze relatie, een producent van houten, stenen en kunststof keukenbladen zijn wij continue op zoek naar vaklieden met oog voor detail. Het betreft voornamelijk zaag-, frees-, lijm en assemblagewerkzaamheden in een sterk geautomatiseerde en schone productie-omgeving. Er wordt gewerkt in twee ploegendienst. Qua vervoer en werktijd is een flexibele instelling van belang. Heb je voldoende bouwtechnisch inzicht en ben je niet ouder dan 25 jaar neem dan direct even contact met ons op. Kandidaten met kennis van en/of ervaring met verspanende technieken hebben een streepje voor. Informatie bij Bart Timmer, tel. (0172) 49 12 77, Alphen a/d Rijn, Thorbeckeplein 14. Hulpmonteur m/v Ben je gemotiveerd en vind je het leuk om te sleutelen? D.an hebben we een leuke, uitdagende functie voor je. Voor een relatie in Hillegom zoeken wij een jonge kandidaat (maximaal 19 jaar), met technisch inzicht. De werkzaamheden bestaan uit het assisteren bij het monteren van luchtkanalen. De voorkeur gaat uit naar een kandidaat met een afgeronde lts-opleiding (metaal), dit is echter geën vereiste. Het werk vindt plaats op diverse locaties in Nederland, het vervoer wordt geregeld. Verder vind je het geen probleem vroeg uit je bed te komen. Kom je uit Hillegom of De Zilk of uit Katwijk of directe omgeving, reageer dan direct, dan kun je voor langere tijd aan de slag. Informatie bij Erik Jan Doekes, tel. (0252) 52 15 65, Hillegom, Meerstraat 25. Drukkerijmedewerkers m/v Voor eensterk groeiend internationaal produktiebedrijf in Noordwijkerhout zijn wij op zoek naar grafische medewerkers, die eventueel ook kunnen optreden als meewerkend voorman. De werkzaamheden vinden plaats in een produktiebedrijf met een eigen grafische afdeling. De werktijden zijn in drie ploegen (07.00-15.00/15.00-23.00/23.00-07.00 uur), van maandag tot en met vrijdag. Het gaat om een aanstelling met uitzicht op vast dienstverband. Het gaat om alle voorkomende werkzaamheden in de drukkerij met als belangrijkste succesfactoren de kwaliteit van het geproduceerde drukwerk en de kwantiteit. De eisen voor deze functie zijn grafische ervaring, eigen vervoer en bereidheid om in ploegen te werken. Reageer nu!! Informatie bij Lotje Vis, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Fastfoodmedewerker m/v Voor een fastfoodbedrijf in het centrum van Leiden zoeken wij met spoed een medewerker voor ongeveer 20 uur per week. De werktijden zijn tussen 17.00 uur en 23.00 uur 's avonds. Uw werkzaamheden bestaan, in wisseldienst met uw collega's, uit het verkopen en het bakken/frituren van snacks. Voor deze functie zoeken wij een representatieve en vlotte kandidaat met bij voorkeur enige ervaring op dit vakgebied. Leeftijd, 17-25 jaar. Bent u geïnteresseerd in deze functie voor lange tijd, reageer dan snel! Informatie bij Frank Mahieu, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. Eerste medewerker bediening m/v Voor een restaurant in Leiden zijn wij op zoek naar een eerste medewerker die bij afwezigheid van de restaurantmanager leiding geeft aan 5 tot 10 medewerkers. De werkzaamheden bestaan uit het coördineren, regelen en indelen van de werkzaamheden, toezien op voortgang en kwaliteit, ontvangen van gasten, maken van bestellingen, toezien op dagelijkse perso neelsbezetting en meewerken in het restaurant. De eisen voor deze functie zijn: vakopleiding (MHS of gelijkwaardig), gastvrien- delijk, attent, netjes en beleefd. Verder bezit u een flexibele instelling en bent u minimaal 25 jaar. Informatie bij Frank Mahieu, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. ir randstad uitzendbureau uwehand's Rederij en Visverwerking B.V. houdt zich in een moderne vestiging in Katwijk bezig met het verwerken van en de handel in vis- en visprodukten. Onze kwalitatief hoogwaardige produkten vinden hun weg in binnen- en buitenland. Momenteel wordt gewerkt aan modernisering van de administratie. Hiervoor zijn wij op zoek naar een kandidaat voor de (full-time) functie van: De functie. De nieuwe collega krijgt als taken onder andere: het verwerken van dagboekgegevens zoals inkoopfacturen en kas- bank-girogegevens, het leveren van een bijdrage aan het opstellen van de begroting, de periodieke berichtgeving, alsmede de jaarafsluiting, het uitvoeren van kostenanalyses. Onze wensen. Voor deze functie wordt gevraagd: - een opleiding op MBO niveau (MEAO/MBA), - een aantal jaren relevante werkervaring, - een leeftijd tussen de 24 en 28 jaar, - kennis van de moderne talen, - communicatieve vaardigheden, - accuratesse. Ervaring in het werken met computers en moderne kantoor-software pakketten zoals Excel en Word is een pré. Uw perspectief. De juiste kandidaat bieden wij een veelzijdige werkplek in het administratieve team bij een boeiend en groeiend bedrijf met voldoende toekomstperspectief. Het salaris en de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn goed te noemen. Uw reactie. Heeft u belangstelling voor deze functie, richt dan uw schriftelijke sollicitatie voor 30 april 1997 aan: Ouwehand s Rederij en Visveriuerking B. V. Afdeling personeelszaken Postbus 3033 2220 CA Katwijk ZH Wilt u alvorens te reageren eerst nog nadere informatie over de functie of het bedrijf, belt u dan met mevrouw N. Straathof, hoofd personeelszaken, telefoonnummer 071-4051111. Waeles Nederland B. V. is een ijzergieterij die hoofdzakelijk gietwerk in middelgrote tot grote series maakt. Zij levert toe aan automobiel- en vrachtwagenfabrikanten en hun toeleveranciers, maar ook aan de aandrijftechniek-, machine-, tractoren-, landbouwwerktuigen- en motorenbranche. Binnen deze gieterij zijn ongeveer 85 personen werkzaam. Op onze afdeling Technische Dienst is een vakatpre ontstaan voor een: STORINGS- ÖNDERHOUDS MONTEUR M/V (in ploegendienst) Werkzaamheden: Onderhoud van machines en installaties Analyseren en verhelpen van storingen Constructiewerkzaamheden Hiervoor gelden de volgende eisen: MTS-WTB Certificaten Hydrauliek/Pneumatiek Enige jaren ervaring in het onderhoudswerk Vermogen zelfstandig te werken en kennis van elektrotechniek geldt als een pre. Wij bieden een goede salariëring, alsmede prima secundaire arbeidsvoorwaarden. De werktijden in 3-ploegendienst zijn van ma t/m vr. 07.00-15.15 uur, van 15.00-23.15 uur en van 23.00-07.15 uur. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer M. Geerts, Personeelszaken. (0252-629911). Uw sollicitatie kunt u, binnen 10 dagen na verschijnen van dit richten aan: Waeles Nederland B.V., Postbus*234, 2150 AE Nieuw-Vennep, t.a.v. M. Geerts, afdeling Personeelszaken. 4-k Wassenaar is een aantrekkelijke woon-en werkgemeente met ongeveer 26.000 inwoners, gelegen vlak bij de kust aan de T rand van de Bollenstreek. De gemeente is gunstig gelegen ten opzichte van Leiden en Den Haag in een omgeving die rijk is aan natuurschoon. In de gemeente Wassenaar zijn twee openbare basisscholen waarvan het college van burgemeesti en wethouders het bevoegd gezag is. In Wassenaar-Noord bevindt zich de Wethoudi Huibregtseschool met 118 leerlingen en in Wassenaar-Zuid de Bloemcampschool met 278 leerlingei Op dit moment is er één adjunct-directeur voor beide basisscholen. Bij de Wethoude Huibregtseschool kan per 1 mei a.s. voor 38 uur per week worden geplaatst een Functieprofiel: De voorkeur gaat uit naar iemand met werk ervaring als adjunct-directeur. Naast de lestaak, welk een groot deel van deze functie uitmaakt, is deze persoon in staat om: - vorm en inhoud te geven aan het onderwijs kundige beleid; - op effectieve en tactvolle wijze de contacten met ouders, medezeggenschapsraad en ouder raad te onderhouden; - de school en het team op democratische, flexibele en inspirerende wijze te leiden; - op constructieve wijze samen te werken met de andere openbare basisschool; Tevens strekt ervaring met zang- en muziekles sen tot aanbeveling. Functie-eisen: - onderwijsbevoegdheid; - ruime ervaring en brede inzetbaarheid; - op de hoogte zijn van de actuele ontwikke lingen op het terrein van management, organisatie, onderwijskunde en didactiek; - beschikken over goede communicatieve en contactuele vaardigheden en goede schrifte lijke uitdrukkingsvaardigheid; - passen in het team; - actieve betrokkenheid bij buitenschoolse activiteiten; - voorstander van het openbaar onderwijs. Salaris: De functie van adjunct-directeur is een norn functie die wordt gewaardeerd in maxima schaal 9 (maximaal 5.584,- bruto per maand De functie omvat voorshands 0,8 deel la gevende en 0.2 deel managementtaken. Inlichtingen: Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bijd waarnemend directeur, de heer G.E. Coenraai telefoonnummer 070 - 511 37 97 (Wethoude Huibregtseschool), of mevrouw drs. J.J. Kleij' hoofd afdeling onderwijs en welzijnszakei telefoonnummer 070 - 512 23 05. Een psychologische test maakt deel uit vanc selectieprocedure. Werving heeft gelijktijdig in- en extern plaats. Indien u belangstelling heeft voor deze functii wordt u uitgenodigd uw sollicitatiebrief binne 14 dagen na het verschijnen van dit blad' zenden aan de heer R.R. Bitter, directeur van sector Middelen en Burgerzaken, Postbus 49! 2240 AL Wassenaar.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 34