Personeel Personeel Personeel Personeel /ikon na Herenmodehuis Schulte Heembloemex bv Voor kaderfuncties in de bouw, civiele en installatie techniek zoeken wij: Biblio van er Poel Imaba HERENMODE-ADVISEUR wv ervaren verdeler m/v aanvoer-verdeler m/v/ ZATERDAG 19 APRIL 1997 De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden zoekt ten behoeve van kindercentrum "De Kleine Beer", zo spoedig mogelijk LEID(ST)ER VOOR DE BABYGROEP (30,4 uur) Kindercentrum "De Kleine Beer" biedt opvang aan ongeveer 56 kinderen per dag in de leeftijd van C-4 jaar. Het kindercentrum bestaat uit vijf groepen. De kinderen in de verticale groep zijn I -4 jaar. Voor deze groep zoeken we een babyleid(st)er. De werkdagen zijn dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag. Wij zoeken iemand die: - het werken met baby's een uitdaging vindt - zorg en aandacht heeft voor ieder kind. individueel en in de groep - goed in teamverband kan functioneren - zorg draagt voor een uitstekend contact met de ouders - kan meedenken in organisatorisch en pedagogisch beleid - ervaring heeft in het werken in de kinderopvang - in bezit is van een op de functie gericht M.B.O.-diploma Wij bieden: - een afwisselende baan in een enthousiast team met zorg voor verantwoorde kinderopvang - rechtspositie en salariëring conform de CAO-Welzijn, salarisregeling kinderopvang (minimaal 2544,18, maximaal 3201,19 bruto per maand bij een volledig dienstverband) - aanstelling voor een jaar met uitzicht op een vast dienstverband Telefonische informatie is te verkrijgen bij Monique de Wildt maandag tot en met woensdag van 11.00 uur tot 13.00 uur, tel. 071 -5790110. Schriftelijke reacties voorzien van curriculum vitae voor 12 mei 1997 richten aan: Sollicitatiecommissie "De Kleine Beer", Johan Wagenaarlaan 14, 2324 XD Leiden. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op maandag 12 mei 1997. CALCULATOR/WERKVOORBEREIDER MTS/HTS-B, ervaring in U-bouw en renovatie/onderhoud vereist, voor middelgroot bouwbedrijf in Zoetermeer. PROJECTLEIDER HTS-B, woningbouw, voor middelgroot bouwbedrijf omgeving Leiden. WERKVOORBEREIDER MTS-B. voor middelgrote aannemer in Zuid-Holland. Zelfstandig voorberei den woningbouwprojecten vanaf kantoor AUTOCAD-TEKENAAR MTS/HTS-B. diverse vacatures in de Randstad. (AANKOMEND) CONSTRUCTEUR HTS/TU-B, B&U-bouw Randstad BOUWKUNDIG CALCULATOR MTS/HTS-B. voor bouwadviesbureau in de Randstad UITVOERDER GWW MTS-WW, en enkele jaren ervanng Zuid-Holland BROUWER PERSONEEL De mensen en de kennis. middeling van midden- en topkader in de bouw, civie le en installatietechniek. De specifieke ervaring in deze bedrijfstakken is voor kan didaten de garantie voor een snelle, professionele bemiddeling. ProBiblio zoekt voor de openbare bibliotheek ALKEMADE zo spoedig mogelijk een assistent bibliothecaris m/v| De aanstelling is voor de duur van een jaar waarbij een mogelijke verlenging niet is uitgesloten. Algemene informatie De bibliotheek is gevestigd in Roelofarendsveen, een van de kernen van de gemeente Alkemade. Naast het hoofd van de bibliotheek en de vacante functie werken in de openbare bibliotheek Alkemade uitsluitend vrijwilligers. De functie In deze functie werkt u nauw samen met het hoofd van de openbare bibliotheek. Tot uw taken behoren onder andere het verstrekken van informatie en advies, het verzorgen van de uitleningen, werkzaamheden ten behoeve van de collectievorming en het uitvoeren van groepsontvangsten. De eisen Om voor deze functie in aanmerking te komen, beschikt u over: een afgeronde opleiding BDA/BDi of GO-A belangstelling voor nieuwe media het vermogen probleemoplossend te kunnen werken Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer drs. W.S. Huberts, directeur Openbare bibliotheken, tel. 010-4279455 (privé 010 - 2021127). Salariëring geschiedt op basis van schaal 5 van de CAO Openbare bibliotheken (min. 1.244,44 en max. 1.793,86 bruto per maand bij een werkweek van 20 uur). ProBiblio staat bibliotheken bij met de directievoering en geeft vaktechnische, materiële en administratieve ondersteuning. U kunt uw schriftelijke sollicitatie richten aan het hoofd van de stafafdeling Personeelszaken van ProBiblio, mevrouw T. van Velthooven, Postbus 116, 1800 AC Alkmaar. Vermeld daarbij het vacaturenummer P80255 op de envelop. U kunt tot 10 dagen na verschijnen van deze advertentie reageren. Bij de eenheid Burgerzaken van de sector Bestuurszaken kan wegens vertrek van een medewerker worden geplaatst een Allround medewerker Burgerzaken m/v Algemene informatie: De gemeentelijke organisatie bestaat uit vier sectoren (Welzijn, Bestuurs zaken, Ordening en Milieu en Werken) en twee stafafdelingen (Personeel en Organisatie en Informatievoorziening en Automatisering). Taken, bevoegdheden en verantwoordelijkheden van onze 90 medewerk- (st)ers (full- en parttime) zijn zo verdeeld, dat zij in staat zijn vanuit een integrale aanpak een klantgericht kwaliteitsproduct te leveren en een slagvaardige organisatie te vormen. Vergaande vormen van met name mandaat dragen daartoe bij. Functie-informatie: - het verwerken van vestigingen in de GBA: - kwaliteits- en leegstandcontrole; - het opmaken van akten van de burgerlijke stand en het voltrekken van huwelijken; - het behandelen van verzoeken om naturalisatie en naamswijziging; - het verrichten van loketwerkzaamheden; - het verlenen van assistentie bij overige op de eenheid voorkomende zaken. Functie-eisen: - vooropleiding op mbo niveau, bij voorkeur meao; - vakkennis op het gebied van Burgerzaken, blijkend uit praktische ervaring en het bezit van het diploma Administratief Ambtenaar Burgerzaken (AABZ); - gebruikerskennis van het GBA pakket (L&T); - een service gerichte instelling; - een flexibele (werk)houding. Bijzonderheden: De te benoemen functionaris wordt ingeroosterd om tijdens de avondopen stelling op woensdag van 19.00 tot 21.00 uur werkzaam te zijn. Arbeidsvoorwaarden: Salaris afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleidingsniveau tot maximaal f 4.387,- bruto per maand (salarisschaal 7). Overige informatie: Bij gelijkwaardigheid van kandidaten wordt aan de benoeming van' een vrouw de voorkeur gegeven. Ook kandidaten uit de doelgroep W.A.G.W. (Wet arbeid gehandicapte werknemers) en allochtonen worden uitgenodigd te solliciteren. De functie kan in deeltijd worden vervuld. Bij voldoende plaatsingsmogelijkheid kan gebruik worden gemaakt van kinderopvang. Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij de heer J.H. Zandvliet, hoofd van de sector Bestuurszaken dan wel bij zijn afwezig heid door mevrouw D.W. de Mol, tel. (0252) 36 08 10/36 08 60. Indien u geïnteresseerd bent in deze functie zien wij uw sollicitatie met be langstelling binnen 14 dagen tegemoet. U kunt deze richten aan het college van burgemeester en wethouders van Noordwijkerhout, Postbus 13, 2210 AA Noordwijkerhout, onder vermelding van vacaturenummer 97.02 in de linkerbovenhoek van de enveloppe en brief. Als makelaar in assurantiën, als gevolmachtigde en sinds kort ook als pensioenspecialist, ervaart van der Poel Verzekeringen dagelijks het grote belang van een sterke persoonlijke betrokkenheid bij de verzekerde. Een team van 33 medewerkers ondersteunt deze aanpak, het is tenslotte de basis voor een optimale dienst\'erlening waarbij naast kennis en inzicht vooral het vertrouwen een grote rol Het resultaat hien'an is steeds een perfekt op maat gesneden veizekeringspakket. waarbij het vaak om beduidend meer gaat dan alleen het afdekken van risico's. Van der Poe! richt zich in haar advieswerk op zowel de particuliere sektor als op het bedrijfsleven. Het werkgebied strekt zich uit over de gehele Randstad. maar ook daarbuiten kennen wij een groeiend aantal vaste relaties. Momenteel werken wij met 27 medewerkers in de binnendienst en 6 in de buitendienst. Door vertrek van een van onze collega's is er op de administratie een vacature ontstaan voor een ADMINISTRATIEF MEDEWERKER m/v Uw profiel Gezien de samenstelling van ons team, gaat onze voorkeur uit naar een collega met een leeftijd tot 30 jaar. Je hebt een middelbare schoolopleiding achter de rug, aangevuld met het assurantiediploma B. Daarnaast beschik je over een goede kennis van WP en een goede beheersing van de Nederlandse taal. Verder heb je al enige ervaring opgedaan in een soortgelijke functie binnen de verzekeringsbranche. Eigenschappen als accuraat, enthousiast en collegiaal zijn voor ons vanzelfsprekend. Functie: Je gaat, samen met 7 collega's deel uitmaken van de administratie. Je werkzaamheden op de administratie zullen bestaan uit o.a. administratieve verwerking van binnengekomen aanvragen, contacten met maatschappijen en relaties, verwerking van mutaties, aanleggen van dossiers, maken van offertes en voeren van correspondentie. Beloning: Je kunt rekenen op een salaris dat geheel in overeenstemming is met de aard van de funktie, genoten opleiding en ervaring. Sollicitatie Heb je belangstelling voor deze funktie en denk je te voldoen aan het geschetste profiel? Dan zien wij graag een schriftelijke sollicitatie, gericht aan Ton van der Poel binnen twee weken na publikatie tegemoet op onderstaand postadres. Voor nadere informatie omtrent deze funktie kun je ook altijd telefonisch kontakt opnemen met Ton van der Poel, tel. 071 -5810510. nva i. iid 4' de PENSIOEN DESK verzekeringen bv Kopperwetering 1 2382 BK Zoeterwoude Telefoon 071-5810510 Postbus 31 2350 AA Leiderdorp E-mail: ddd1074@IBM.net FDRUKKERSI zelfstandig snijder/afwerker Mobil Station „Elsgeest" is een modern tankstation, voorzien van alle mogelijke faciliteiten en uitgerust met de nieuwste apparatuur. Door de toenemende verkoopactiviteiten zijn wij op zoek naar een: enthousiaste kassamedewerker v/m op part-time/afroepbasis voor minimaal 14 uur per week. Minimale leeftijd 19 jaar. Ervaring is niet vereist, gevoel voor service verlenen wel, Een flexibele houding en goede contactuele eigenschappen zijn belangrijke voorwaarden. Interesse? Bel voor een afspraak naar: Mobil Station „Elsgeest" Rijksweg A44 2343 ZZ Oegstgeest vragen naar de heer A. J. M. Olsthoorn Tel. 071-5174054 SILCON GROUP Silcon B.V. is in 1992 opgericht als de Benelux verkoop- en servicevestiging van het Deense Silcon A/S, een toon aangevend producent van ononder broken spanningsvoorzieningen (UPS systemen). In verband met de enorme groei van onze werkzaamheden, zijn wij op zoek naar een SERVICE ENGINEER m/v De functie: Je bent verantwoordelijk voor een goede afwikkeling van zowel gemelde technische storingen als het uitvoeren van onderhoudsbeurten aan UPS systemen door geheel Neder-3' land. Hiervoor ben je klantvriendelijk en heb je gevoel voor service en kwaliteit. Silcon B.V. is een jong en teamgericht 'c, bedrijf, waarbij de werknemers over een goed gevoel voor -'lf verantwoordelijkheid en de nodige flexibiliteit moeten beschikken. Wij vragen: Een enthousiaste service engineer die ons serviceteam komt versterken, die daartoe beschikt over kennis op MTS Elektro- nica/Elektro-niveau en bij voorkeur enkele jaren relevante werkervaring heeft. Je hebt een serviceverlenende ins en goede contactuele vaardigheden. Verder moet je in hei bezit zijn van het rijbewijs B(E). Interesse? Zorg dan dat je sollicitatiebrief, vergezeld van een C.V., voc 3 mei a.s. bij de heer W. van der Zalm, Service Manager var Silcon B.V., ligt. Hoofdstraat 106-108-110 2181 EG HILLEGOM zoekt wegens uitbreiding van de hoofdvestiging in Hillegom een: Herenmodehuis Schulte verkoopt sedert 1927 exclusieve herenmode in Hillegom en sinds kort ook in Heemstede en Oegstgeest. De hoofdvestiging in Hillegom wordt momenteel uitgebreid. Hierdoor wordt het assortiment exclusieve herenmode voor kleine en hele grote maten nog verder vergroot. De herenmode-adviseur die met ons mee wil groeien is tussen 25 en 40 jaar, moet zelfstandig kunnen werkei en onze clientele vakkundig kunnen adviseren. Wij bieden goede toekomstperspectieven en een salaris dat goed past bij een uitstekende herenmode-adviseur. Voor nadere inlichtingen of voor het maken van een afspraak overdag, bel 0252-515419 of na 19,00 uur 0252-419153 en vraag naar dhrP.JJ4. van d Heembloemex BV is een middelgrote exporteur en importeur van snijbloemen en heeft haar hoofdvestiging in Bloemenveiling Flora in Rijnsburg. Er wordt geëxporteerd naar Frankrijk. Import vindt voornamelijk plaats vanuit Italië, Frankrijk en Portugal. Op korte termijn zijn wij voor onze exportafdeling op Bloemenveiling Flora op zoek naar een Het gaat hierbij om de verdeling van snijbloemen naar klant, zowel vanuit voorraad als rechtstreeks vanaf de klok. Verder zijn alle overige boxwerkzaamheden van toepassing. Het gaat hierbij om de controle van snijbloemen op soort, aantal en kwaliteit aangevoerd van de klok. Na einde klok is er ook sprake van overige uit te voeren boxwerkzaamheden. Heembloemen BV vraagt van u goede produkctkennis; aantoonbare ervaring; flexibele instelling; verantwoordelijkheidsgevoel. Heembloemex BV biedt u goede arbeidsvoorwaarden; zelfstandige positie in een jong team. Mede gelet op de gemiddelde leeftijd van onze medewerkers zijn wij op zoel naar personen in de leeftijdscategorie van 20 t/m 35 jaar. U kunt uw schriftelijke sollicitatie inclusief C.V. binnen twee weken richten aan Heembloemex BV. t.a.v. M.A.R Heemskerk, Postbus 25, 2230 AA Rijnsburg.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 32