Personeel Personeel Personeel Personeel r Personee O; Account Manager (m/v) Kasco zoekt... V 1 Slachtoffer hulp nieuwe vrijwilligers De Koning vraagt: Kansen in technisch werk Luba zoekt nog meer energieke uitzendkrachten ZATERDAG 19 APRIL 1997 RANSCONTINENTA TRANSCONTINEIMTA B V. Transcontinenta B.V. is een middelgrote handelsorganisatie, actief met de import en distributie van diverse bekende foto- en Audio-Visuele merken. Afnemers zijn o.a. de fotodetailhandel, groothandel, Audio-Visuele dealers en diverse eindafnemers in de Audio-Visuele branche. De sfeer in het bedrijf is informeel met korte lijnen. Voor onze AUDIO-VISUELE afdeling zoeken wij een BUITENDIENSTMEDEWERKER M/V Uw taken zullen o.a. bestaan uit het onderhouden van relaties, demonstreren en verkopen van Audio-Visuele apparatuur bij bestaande en nieuwe klanten, adviseren bij inlichting van presentatieruimtes. Uw werkgebied strekt zich uit over heel Nederland. Functie eisen: leeftijd ca. 23 tot 30 jaar vaardigheden op MTS-electrotechniek niveau, bij voorkeur aangevuld met NIMA-A Ca 2-3 jaar technisch/commerciële ervaring uitstekende contactuele eigenschappen, doortastend, representatief, flexibel kennis van A.V. producten en de A.V. markt kennis van computers woonachtig binnen een straal van circa 25 km rond Nieuw Vennep Wij bieden: een verantwoordelijke, zelfstandige functie binnen een jong en enthousiast team goede secundaire arbeidsvoorwaarden voldoende ontplooiingsmogelijkheden een bedrijfsauto Telefonische inlichtingen kunt u krijgen van de heer G. J. Geijssen telefoon (0252) 687555. Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van C.V. en pasfoto kunt u sturen aan: Transcontinenta B.V., Postbus 79, 2150 AB Nieuw-Vennep, t.a.v. de heer G. J. Geijssen. AIC Nederland BV Assessment Interventie Centra Nederland BV (AIC) houdt zich bezia met het terugdringen van het ziekteverzuim op psychische gronden, door middel van diagnostiek en expertise, begeleiding en psychotherapie, training en preventie. Wij leveren landelijk uniforme, hoog kwalitatieve dienstverlening met een zeer snelle toegankelijKheid. Tot de opdrachtgevers van het AIC behoren: werkgevers, arbodiensten, verzekeraars, branche- en bedrijfsorganisaties, bedrijfsverenigingen/ sectorcommissies en uvi's. AIC wil graag in contact komen met enthousiaste bedrijfs maatschappelijk werkers (m/v) ter versterking van onze snel groeiende organisatie. In de volgende vestigingen zijn bmw's nodig: Amsterdam, Amersfoort, Arnhem, Dordrecht, Eindhoven, Hengelo, Maastricht, Noordwijk, Winschoten, Zwolle. Per vestiging bestaat een team uit psychologen, assistenten, maatschappelijk werkers en een secretariaat. De vestiging wordt geleid door een ervaren senior klinisch psycholoog. Het accent van de werkzaamheden zal liggen op individuele begeleiding, onderzoek op de werkplek, reïntegratie, conflictbemiddeling, stresspreventie, spreekuur bedrijfsmaatschappelijk werk en verzuimbegeleiding. Wij vragen enthousiaste flexibel inzetbare adequaat opgeleide bedrijfsmaatschappelijk werkers. Voor meer informatie kunt u zich wenden tot drs. J. C. van Nes, klinisch psycholoog en mevrouw I. Goossen. Uw sollicitatie kunt u richten aan drs. J. C. van Nes, vestigingsmanager Noordwijk, Oude Zeeweg 10, 2201 TB Noordwijk, tel. 071-3616616, telefax 071-3647038. Nederland Slachtofferhulp Nederland is een onafhankelijke organisatie die opkomt voor de belangen en rechten van slachtoffers van misdrijven en verkeersongelukken. De Buro's Slachtofferhulp vormen samen met het fonds Slachtofferhulp, Slachtofferhulp Nederland. Dagelijks zetten ruim 1600 vrijwilligers bij 75 Buro's Slachtofferhulp zich in voor de opvang van slachtoffers. De Buro's Slachtofferhulp in Leiden en de Duin- en Bollenstreek zoeken voor 12 uur per week. De vrijwillige medewerkers werken vanuit het Buro Slachtofferhulp en krijgen begeleiding van een coördinator. Iedere vrijwilliger volgt een uitgebreide training die bestaat uit 12 dagdelen. De inhoud van de training bestaat uit ondermeer de geschiedenis van slachtofferhulp, gesprekstechnieken en psychosociale en juridische gevolgen van een misdrijf of verkeersongeval. De vrijwillige medewerkers helpen en adviseren mensen die het slachtoffer zijn van bijvoorbeeld een inbraak, tasjesroof, mishandeling, seksueel geweld of een verkeersongeval. Voor geïnteresseerden zal een bijeenkomst worden gehouden waarin informatie gegeven zal worden over de Inhoud en de werkwijze van Slachtofferhulp. Indien u meer informatie wilt of als u zich wilt aanmelden voor de informatiebijeenkomst dan kunt u contact opnemen met: Buro Slachtofferhulp regio Leiden, tel. 071-5258797 of Buro Slachtofferhulp Duin- en Bollenstreek (Agnes Gielen), tel. 0252-420707. Slachtofferhulp Helpt, Helpt U? Een autobezitter die trots is op z'n wagen zorgt dat zijn bezit geen schade vertoont. Bij Kasco Autoschade zijn wij gespecialiseerd in het her stellen van kleine en grote autoschades. Dat gebeurt vakkundig, uiterst efficiënt en met de modernste technieken, zodat wij perfecte kwaliteit kunnen afleveren terwijl de kosten tot een minimum beperkt blijven. Hierdoor krijgen wij steeds meer klanten, met als gevolg dat ons team van 19 vakmensen nu moet worden uitgebreid met 2 nieuwe collega's. Wij zoeken op korte termijn een: Autospuiter m/v Leeftijd 23 tot 25 jaar, in bezit van diploma eerste autospuiter, enige jaren ervaring. Bekendheid met Sikkens-producten is een pré. Zaterdaghulp m/v Voor schoonmaak- en opruimwerkzaamhe- den en het wassen van auto's. Leeftijd 15 a 16 jaar. Als u wilt werken in een plezierige sfeer, bij een bedrijf dat inzet en prestaties naar be horen honoreert, neem dan contact op met Peter de Kleijn, telefoon: (071) 589 71 19, privé: (070) 383 65 02. Postadres: Lijnbaan 10-11, 2352 CK Leiderdorp. De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden zoekt ten behoeve van kindercentrum Peuterhaven per 8 september 1997 een: A. LEID(ST)ER VOOR DE BABYGROEP (20 uur) B. LEID(ST)ER VOOR DE PEUTERGROEP (32 uur) Kindercentrum Peuterhaven zal per I september 1997 uitbreiden van 20 naar 35 kindplaatsen en verhuizen naar nieuwbouw aan de Albertine Agnesstraat in Leiden. Kindercentrum Peuterhaven bestaat dan uit drie groepen namelijk 0-1,5 jaar, I -4 jaar en 1,5-4 jaar. A. De werkdagen zijn woensdag, eens in de twee weken op donderdag en vrijdag. B. Een leid(st)er voor de peutergroep I -4 jaar. De werkdagen zijn maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag. Wij zoeken iemand die: - het werken met deze leeftijdsgroep een uitdaging vindt - kan meedenken in pedagogisch en organisatorisch beleid - goed in teamverband kan functioneren - flexibel is en zelfstandig kan werken - zorg en aandacht heeft voor ieder kind, individueel en in de groep - zorg draagt voor een uitstekend contact met de ouders - in bezit is van een op de functie gericht M.B.O.-diploma - ervaring heeft in het werken in de kinderopvang Wij bieden: - een afwisselende baan in een enthousiast team met zorg voor verantwoorde kinderopvang - rechtspositie en salariëring conform de CAO-Welzijn, salarisregeling kinderopvang (minimaal 2544,18, maximaal 3201,19 bruto per maand bij een volledig dienstverband) - een aanstelling voor een jaar met uitzicht op een vast dienstverband Telefonische informatie is te verkrijgen bij Yolanda Rietbergen op maandag, dinsdag en donderdag van 09.00 uur tot 12.00 uur, tel. 071 -5130330. Schriftelijke reacties voorzien van curriculum vitae voor 28 april 1997 richten aan: Sollicitatiecommissie Peuterhaven, St. Ursulasteeg 28, 2312 XA Leiden. A. Sollicitatiegesprekken vinden plaats in week 21 en op 26 mei 1997 het eventueel meedraaien op de groep. B. Sollicitatiegesprekken vinden plaats in week 20 en op 28 mei 1997 het eventueel meedraaien op de groep. Dingier Kantoorcentrum Is vanouds een gevestigde naam op het gebied van kantoor- en projectinrichting, automatisering en kantoorartikelen. Vanuit de hoofdvestiging in Beverwijk presenteert Dingier zich krachtig en stijlvol met haar omvangrijke leveringsprogramma. Met in totaal 45 medewerkers wordt een groot deel van Nederland bewerkt. Dingier heeft in 1995 een krachtige groei laten zien en heeft haar positie in 1996 verder verstevigd. Gezien de toekomstige ontwikkelingen binnen het bedrijf zoeken wij voor deze opdrachtgever een: De functie U gaat werken op de produktgroep kantoorartikelen en computersupplies U bezoekt zowel relaties als prospects U geeft voorlichting en advies omtrent het ruime assor timent van kantoorartikelen en computersupplies Het profiel U heeft een Heao-Ce opleiding of gelijkwaardig werk- en denkniveau U bent een betrouwbare persoonlijkheid die zijn/haar afspraken nakomt U bent een uitstekende gesprekspartner en kunt goed luisteren U heeft ervaring in de kantoorartikelenbranche bij voorkeur in een buitendienstfunctie en zoekt een nieuwe uitdaging binnen een dynamische onder neming met groeipotentieel Uw leeftijd ligt rond de 30 jaar en u bent woonachtig in de Randstad Het aanbod Voor een enthousiaste en creatieve persoonlijkheid biedt Dingier goede -doorgroeimogelijkheden, waarbij de primaire- en secundaire voorwaarden prima geregeld zijn. Indien u geïnteresseerd bent en voldoet aan de ver melde eisen, kunt u binnen 10 dagen uw sollicita tiebrief vergezeld van pasfoto en c.v. sturen naar: Job Select Werving Selectie T.a.v. de heer J.W. de Haan Van Heuven Goedhartlaan 121 1181 KK Amstelveen Select"] Secretaresse voor een federatie in de omgeving van Leiden zijn we op zoek naar een zelfstandige, initiatiefrijke secretaresse, die zich in een hectische omgeving thuisvoelc Tot het takenpakket behoren alle secretaressewerkzaamheden en de financiële administratie. Gevraagd wordt een secretaresse- of een MEAO-opleiding, enkele jaren ervaring en enige kennis van financiële processen. Deze functie is full-time en heeft uitzicht op een vast dienstverband. Administratief medewerkster voor een bedrijf in de omgeving van Leiden zoeken we een administratief medewerkster met een afgeronde MEAO- opleiding en enige werkervaring. De kandidaat verzorgt de crediteurenadministratie en -betalingen, de facturatie, de boekingen kas/bank/giro en houdt de pro|ectadministratie bij. Ervaring met Exact en kennis van de Engelse en Duitse taal zijn gewenst. Deze zelfstandige functie is full-time en voor langere Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor vrouwen en mannen. Neem snel kontakt met ons op Wij zijn elke werkdag open van 8 30 tot 17.30 uur. Vri|dag tot 18 00 uur. Wi| werken ook op afspraak Mc uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve financiële commerciële secretariële functies DE WERKZAME SAMENWERKING Kort Rapenburg 20,2311 GC Leiden, Telefoon 071 -5144143 KIRBY HOME CARE PRODUCTS, Leiden zoekt: Administratief medewerker m/v full time WERKZAAMHEDEN: factureren orderverwerking telefoonbeantwoording goederenuitgifte FUNCTIE-EISEN: accuratesse beheersing van Engelse Taal in woord leeftijdZ0-30 jaar bekendheid met geautomatiseerde gegevensverwerking Secretaresse m/v full time WERKZAAMHEDEN: correspondentie t.b.v. de directie voorkomende administratieve werkzaamheden telefoonbeantwoording FUNCTIE-EISEN: leeftijd 20-30 jaar beheersing van de Engelse en Nederlandse taal in woord en geschrift accuratesse zelfstandigheid bereidheid om buiten kantooruren en in weekeinde te werken bekendheid met WordPerfect en MS-Word is een Pré Uw telefonische reactie voor 22 april Kirby Home Care Products, Leiden, 9.00-17.00 uur. 071-5234885, Jaap Nagtegaal. Technisch produktiemedewerker m/v Voor een producent van betonprodukten zoeken wij een gemotiveerde medewerker, met een technische achtergrond. Het werk bestaat met name uit het inbouwen van bewapening op grond van technische tekeningen. Bij afwezigheid van de voorman bent u in de toekomst ook verantwoordelijk voor het bestellen en controleren van produkten. Voor deze fulltime functie zoeken wij een kandidaat op MTS-niveau, die geen bezwaar heeft tegen fysiek zwaar werk. De voorkeur gaat uit naar een kandidaat uit de directe omgeving van Hillegom. Heeft u interesse en wilt u direct voor lange tijd aan de slag, reageer dan direct. Informatie bij Erik Jan Doekes, tel. (0252) 52 15 65, Hillegom. Meerstraat 25. Technisch tekenaar m/v Voor onze relatie, gespecialiseerd in hoogwaardige keuken bladen en sanitaire voorzieningen zoeken wij een Autocad tekenaar. Aan de hand van de door toeleveranciers aangereikte schetsontwerpen dient een tekening te worden gemaakt in Autocad 13. U beoordeelt tevens de bouwtechnische aspecten van het door u te tekenen object. Gevraagd wordt een opleiding op MTS-niveau, bij voorkeur bouwkunde. Verwacht wordt dat u bijdraagt aan een versnelling en vereenvoudiging van het tekenproces. Vandaar dat tekenervaring,technisch inzicht en een zelfstandige werkwijze vereist zijn. Het betreft een uitdagende functie voor lange tijd. Informatie bij Bart Timmer, tel. (0172) 49 12 77, Alphen a/d Rijn, Thorbeckeplein 14. ir randstad uitzendbureau npk industrial design Ontwerpbureau in centrum van Leiden zo(\ als tijdelijke aanvulling op administratie! team van drie personen receptioniste/secretaresi voor de periode juni tot en met oktob* 1997 (fulltime, 40 uur per week) in verband met zwangerschapsverlof de huidige receptioniste. taken De werkzaamheden bestaan o.a. uit: telefoonbehandeling type-werk (Word Perfect onder Windows) postafhandeling lichte administratieve taken ontvangst van bezoek voorkeur De voorkeur gaat uit naar kandidaten die: kennis hebben van Engels en Duits enige ervaring hebben in een soortg lijke functie in Leiden of omgeving woonachtigz representatief zijn Geïnteresseerden kunnen eer schrijven naar: npk industrial design t.a.v. Coby van der Ploeg noordeinde 2d 2311 co leiden Voor eén van onze relaties in Rijnsburg zijn wij op zoek naai VERDELERS V/M Met een gezellige ploeg collega's zorg je ervoor dat de vera bloemen en planten na het veilen de juiste bestemming krijgen onder de kopers Het werk begint rond zes w '5 ochtends en duurt totdat alle bloemen en planten zi|r verdeeld Gemotiveerde kandidaten die 's ochtends willen werken naast hun andere bezigheden 's middags en 's avonds worden met nadruk verzocht te reageren1 Meer informatie over deze parttime baan voor langere tijd krijg je bij Luba Rijnsburg of de Luba vestiging bij jou in de buurt! SECRETARESSE V/M Voor het ontvangen van bezoekers, telefoonbehandeling, typen en overige secretariële werkzaamheden. Gezocht wordt een representatieve kandidaat met MBO-opleiding en beheer sing van tekstverwerkingsprogramma's. Bel snel Luba Rijnsburg voor meer informatie over deze fulltime baan mei uitzicht op vast dienstverband! ADMINISTRATIEF MEDEWERKER V/M Voor een verzekeringsbedrijf in Noordwijk ga je onder meer binnenkomende premies en schadegelden administratief verwerken. Gevraagd wordt MAVO/HAVO-diploma, een goede typevaardigheid en .affiniteit met computers Het betreft een functie van begin juli tot en met eind augustus SECRETARESSE V/M Voor een bedrijf in Noordwijk. Gezocht wordt een flexibele, zelfstandig werkende kandidaat met HAVO, een secretaresse- opleiding en relevante ervaring Daarnaast is goede beheer sing van Word belangrijk. De werkzaamheden zijn onder meer telefoonbehandeling, typen en agendabeheer. BUFFETMEDEWERKER V/M Voor een hotel/restaurant in Noordwijk Gezocht wordt een representatieve kandidaat met relevante werkervaring. De werkzaamheden bestaan uit koffie en thee verzorgen, zalen opruimen en eenvoudige taken in de keuken. Het betreft een fulltime functie met onregelmatige werktijden, voor onbepaal de tijd. MONTAGEMEDEWERKERS V/M Voor een machinefabriek ga je onder meer machines bedra den en framedelen samenbouwen, MTS-ers of LTS-ers met relevante ervaring bellen snel Luba Noordwijk voor meer infor matie over deze functie voor een aantal maanden. MAGAZIJNMEDEWERKER Voor een groot automobielbedrijf in Rijnsburg. Je gaat onder meer orders klaarzetten en onderdelen wegbrengen en op halen. Gemotiveerde kandidaten met rijbewijs B en interesse in deze functie voor een aantal weken, bellen Luba Rijnsburg! AFVALSORTEERDER V/M Voor een afvalverwerkend bedrijf in Noordwijkerhout. Ben jj een stevige kandidaat die van aanpakken weet, bel dan Luba Noordwijk! Luba Rijnsburg Laan van Verhof 3,2231 BZ, tel. 071-4031287 Uitzend** Luba Noordwijk Prins Bernhardstraat 72,2202 LR, "D._ tel 071-3619236 UUI U jm LUBA. TIJDELIJK WERK EEN BLIJVENDE INDRUK

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 28