Personeel Personeel Persone i^| PROJECTLEIDER CALCULATOR HONIG interieur-adviseurs m/v ervaren keukenmonteurs m/v GOEDHART 'BOUWHUIS VERTEGENWOORDIGER HORECA f mSWP' vJÊF9* Leide ZATERDAG 19 APRIL 1997 908 Goedhart Bouwhuis, deel uitmakend van het Goedhart-concern (met in totaal zo'n 950 medewerkers) is één van de grootste keukenspeciaalzaken in Zuid-Holland. Niet alleen consumenten, maar ook landelijk opererende aannemers en projectontwikkelaars oriënteren zich graag in de uitgebreide showroom, waar meer dan 30 verschillende keukenopstellingen van topmerken als SieMatic staan opgesteld. Van de-80 medewerkers zijn 15 personen werkzaam als interieur-adviseur. Ons team heeft dringend behoefte aan uitbreiding met Voor deze zelfstandige functie denken wij aan personen, die zich terdege bewust zijn van het belang van een goed gefundeerd advies. Vindt u het een uitdaging te adviseren bij de inrichting van een topmerk-keuken, kunt u klanten overtuigen en bent u gewend in een team te werken, dan verzoeken wij u te reageren. Honorering en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn geheel in overeenstemming met het belang dat wij aan deze functie hechten. Geïnteresseerden (in verband met de leeftijdsopbouw van ons team bij voor keur niet ouder dan 35 jaar) wordt verzocht een handgeschreven sollicitatie met pasfoto en C.V. te richten aan de heer J.H. van Stuijvenberg, Hoorn 126a (t.o. Avifauna), postbus 295, 2400 AG Alphen a/d Rijn. Daarnaast is Goedhart Bouwhuis op zoek naar Voor deze zelfstandige functie denken wij aan personen, die zich terdege bewust zijn van het belang van een perfect geïnstalleerde keuken. Heeft u het begrip 'vakwerk' hoog in het vaandel staan en vindt u het een uitdaging een topmerk-keuken met de daarbijhorende precisie te monteren, dan ver zoeken wij u te reageren. Honorering en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn geheel in overeenstemming met het belang dat wij aan deze functie hechten. Geïnteresseerden (in verband met de leeftijdsopbouw van ons team bij voorkeur niet ouder dan 35 jaar) wordt verzocht een afspraak te maken met dhr. A van Leeuwen, overdag telefonisch te bereiken via telefoon 0172-422100 ('s avonds 0297-321435). Hoorn 126a (t.o. Avifauna), postbus 295, 2400 AG Alphen a/d Rijn. HOE BENT U ALS BIJ U bent een gedreven vertegenwoordiger bij wie verkopen in het bloed zit. U heeft al de nodige buiten dienstervaring en wilt binnen een professionele A-merk- organisatie een interessante en groeiende markt gaan bewerken. Honig geeft u die kans. Want bij onze afdeling Culinair in Koog aan de Zaan is een vacature voor een VERTEGENWOORDIGER HORECA m/v. Honig Merkartikelen heeft met sterke merken als Honig, Oryza. Brinta. Créateur en John Moir een leidende marktpositie kunnen opbouwen, zowel in de consumen tenmarkt als in de industriële en professionele sector. Ons bedrijf maakt deel uit van CSM. een inter nationaal opererend concern op het gebied van levens middelen In de functie VERTEGENWOORDIGER HORECA worden er behoorlijk wat eisen gesteld aan uw commer ciële en contactuele vaardigheden. U moet een goed gesprekspartner en adviseur zijn voor zowel de (chef-)kok als de manager/eigenaar binnen een horeca-onderneming. U bent geïnteresseerd in het culinaire vak en weet door uw gedreven aanpak en specifieke benadering van de klant te komen tot commercieel succes. U bent klantgericht en beschikt tevens over een flinke dosis doorzettingsvermogen en flexibiliteit. U functioneert op MBO-niveau (J rapporteert aan de Verkoopmanager Horeca en gaat deel uitmaken van een professioneel en enthousiast buitendienstteam. Voelt u zich aangesproken? Stuur dan uw sollicitatie binnen twee weken paar Honig Merk artikelen BV. Postbus 45. 1540 AA Koog aan de Zaan. ter attentie van de heer E.J M J Reuser, Hoofd Personeel 6 Organisatie. Ouwehand Bouw Katwijk BV is een onderdeel van de Ouwehand Bouw Groep met vestigingen in Katwijk, Rotterdam en Gorinchem. In totaal goed voor een jaaromzet van ca. 100 miljoen. In Katwijk zijn zo'n 100 medewerkers actief in de woning- en utiliteitsbouw binnen de regio Noord- en Zuid-Holland. Ouwehand heeft reeds meer dan 50 jaar ervaring op het gebied van de bouw. Kwaliteit staat hoog in het vaan del, om deze reden hebben wij een kwaliteitssysteem dat in 1997 zal worden gecertificeerd volgens ISO 9001. Voor onze vestiging in Katwijk zoeken wij wegens toename van onze activiteiten een enthousiaste: tli li S let Voor deze functie dient u zelfstandig te kunnen werken. Tevens beschikt u over de flexibiliteit die onze organisatie kenmerkt Onder supervisie van de vestigingsleider bent u verantwoordelijk voor de realisering van enkele bouwprojecten, zowel orga nisatorisch, technisch als financieel. U geeft direct leiding aan de uitvoerder en werkvoorbereider. Een opleiding HTS, bouwkunde of gelijkwaardige opleiding is daarbij een vereiste. De juiste kandidaat is bij voorkeur woonachtig in de omgeving van Katwijk en maximaal 40 jaar. Als u over ervaring beschikt en bereid bent met een enthousiast team van medewerkers mee te bou wen aan Ouwehand, dan verzoeken wij u te re ageren en uw sollicitatiebrief, voorzien van CV te zenden aan onderstaand adres. Tevens zoeken wij een enthousiaste: Deze functie vraagt om een zelfstandig opereren. U verzorgt de kostenbegroting van bouwprojec ten ten behoeve van de ontwikkeling, alsook de inschrijfbegrotingen voor aanbestedingen. Daar bij werkt u nauw samen met uw collega's van de calculatie-afdeling en onder directe verantwoor ding van de vestigingsleider. Uw vooropleiding is minimaal MTS-nivo of gelijkwaardig en u bent jonger dan 40 jaar. Een woonlokatie in de regio verdient de voorkeur. Als u tevens over de juiste ervaring beschikt en bereid, bent om in een en thousiastteam van medewerkers mee te bouwen aan Ouwehand Bouw, stuur dan uw sollicitatie brief, voorzien van CV, naar onderstaand adres. OUWEHAND BOUW KATWIJK BV Heerenweg 13, Postbus 3050, 2220 CB Katwijk, Telefoon 071 - 40 20 274, Telefax 071 40 29 741 Lelden is de sleutelstad. De sleutels horen bi] een stad die al eeuwenlang haar poorten wijd openzet; gastvrij en gezellig, tolerant en vernieuwend. De historische en monumentale sfeer die de stad ademt, gaat samen met moderne zakrlijkheid. Met Nederlands oudste universiteit is Leiden een internationaal vermaard centrum van hoogwaardige kennis en innovatie. Het veelkleurige Leldse publiek (116.000 inwoners) geniet van het ruime cultuuraanbod, musea, kroegen en al die andere voorzieningendie de Sleutelstad zo uniek maken. De gemeentelijke organisatie past in de leldse sfeer, laagdrempelig, open en creatief. Sinds 1994 heeft de gemeente een eigen onafhankelijke ombudscornmissie, bestaande uit 7 leden. De leden van de Leidse ombudscornmissie zijn uit praktische overwegingen tegelijkertijd lid van de in 1984 ingestelde inspraakcommissie. In verband met het vertrek van twee leden van de ombudscornmissie en de inspraak- commissie zoekt de gemeente Leiden belang stellenden voor de functie van Lid van de gemeentelijke ombudscornmissie en de gemeentelijke inspraak commissie m/v Met de instelling van de Ombudscornmissie is beoogd om de burgers van Leiden, naast de bestaande klacht-, bezwaar- en beroepsmoge lijkheden, ook de mogelijkheid te geven klach ten te uiten over het handelen of gedragingen van gemeentelijke organen, diensten of ambtenaren. De commissie heeft tot taak onderzoek te doen naar dergelijke klachten en na haar onderzoek daarover te rapporteren aan het College van Burgemeester en Wethouders en aan de klager. Bij de behandeling van een klacht door de ombudscornmissie toetst de commissie de klacht allereerst aan het kenbaarheidsvereiste, waarbij zij slechts optreedt in het geval de gemeentelijke interne klachtenregeling is doorlopen. De rapportage van de commissie kan vergezeld gaan van concrete aanbevelingen. De ombudscornmissie kan ook uit eigen beweging een onderzoek instellen. De commissie wordt in haar werk zaamheden bijgestaan door een ambtelijk secretaris. De inspraakcommissie is ingesteld op grond van de inspraakverordening voor de gemeente Leiden. De commissie heeft tot taak advies uit - W te brengen aan de gemeenteraad over klachten aangaande de uitvoering van de inspraak verordening, en aan het College van Burgemeester en Wethouders over klachten over het voornemen van het College om tussentijds af te wijken van een inspraak procedure, dan wel over andere aangelegen heden met betrekking tot de inspraak. Vereisten: - goede contactuele eigenschappen en een praktische instelling; - deskundigheid en (ruime) ervaring op het terrein van het openbaar bestuur; - bekendheid en affiniteit met de (Leidse) gemeentelijke organisatie; - woonachtig in Leiden of de regio Leiden strekt tot aanbeveling. De gemeente wenst meer vrouwen, leden van etnische minderheden en gehandicapten in haar organisatie op te nemen. Daarom genieten kandidaten die behoren tot een van deze doelgroepen de voorkeur. Financiële vergoeding De leden van de commissie ontvangen voor hun werkzaamheden een vergoeding van 110,25 per bijgewoonde vergadering. De reiskosten.buiten Leiden kunnen worden vergoed. Procedure, informatie, reacties: De voorzitter en leden worden benoemd door de gemeenteraad, op voordracht van het College van Burgemeester en Wethouders. Het College zal inzake de voordracht advies inwinnen van een selectiecommissie, welke is geformeerd uit leden van de ombuds cornmissie. Belangstellenden worden uitgenodigd binnen 14 dagen na het verschijnen van deze adver tentie schriftelijk en gemotiveerd te reageren. De reactie kan worden gestuurd naar het College van Burgemeester en Wethouders van Leiden, ter attentie van het secretariaat van de ombudscornmissie, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Nadere inlichtingen kunnen telefonisch worden ingewonnen bij de secretaris van de commissies, de heer mr. E.A.B. Pluyter, tel.nr.: 071 - 5165047. De gemeente Leiden wil ook graag in contact komen met belangstellenden voor de functie Lid van de Referendum kamer m/v De Gemeenteraad heeft enige tijd geleden een nieuwe referendumverordening vastgesteld. Bij die gelegenheid is een referendumkamer ingesteld. De referendumkamer heeft totl - de raad té adviseren over de toelaatbaaii 1 van een onderwerp waarvoor een referendumverzoek is ingediend; - de vraagstelling te ontwerpen voor de handtekeninglijsten ten behoeve van het definitieve referendumverzoek; - de voorlichting te begeleiden; - toezicht te houden op de uitvoering verordening en de stemprocedure; - te adviseren bij geschillen tussen de gemeente en de initiatiefnemers. De gedachten gaan uit naar kandidaten! II] - aantoonbare belangstelling hebben vi bestuurlijke processen en participatie ra burgers; - deskundig zijn op juridisch terrein en/of y ruime ervaring hebben op het gebied vi communicatie. Van belang is dat de leden oog hebben ra c zowel de bestuurlijke belangen als ook voos rfi positie van de initiatiefnemers. Naar bede rht partijen zal de referendumkamer met gca ilei moeten kunnen optreden. Vergaderfrequentie Na te zijn samengesteld, zal de referendufl -d( kamer enkele malen bijeen komen om dt eigen werkwijze vast te leggen. Daarna zij de activiteiten vari de referendumkamer afhankelijk van de mate waarin aanvragen voor een referendum worden ingediend. ld, Financiële vergoeding De leden van de commissie ontvangen hun werkzaamheden een financiële vergw ding. De reiskosten buiten Leiden kunnen worden vergoed. !C Procedure, informatie, reacties: De voorzitter en leden worden benoemd de gemeenteraad, op voordracht van het College van Burgemeester en Wethouder! Belangstellenden worden uitgenodigd binn 14 dagen na het verschijnen van deze adR Éls tentie schriftelijk en gemotiveerd te reaga De reactie kan worden gestuurd naar het College van Burgemeester en Wethouders Leiden, onder vermelding van Referendumkamer, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Nadere inlichtingen kunnen telefonisch worden ingewonnen bij de heer ïr. E.A.B. Pluyter, tel.nr.: 071 - 5165047. BI, Bestuursdienst

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 26