dt elfs Lisse in mindere orm wint nog ruim Arbiter doorkruist plannen Noordwijk Exotisch duo windt Nieuw Zuid op Sport vv Katwijk stelt teleur bij as WH Sleutels morst dure punten CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071 -5356464. PLV -CHEF ROB ONDERWATER. 071-5356463 Katwijk had tegen ASWH de midweekse wedstrijd tegen ARC nog in de benen. De ploeg van Bob Kootwijk leed een teleur stellende 3-0 in Hendik Ido Am bacht. Vooral het eerste half uur speelde Katwijk slap. Door een misverstand tussen Carlo van Zeist en doelman Hugo van Duijn kon Ron van der Neut de stand op 1-0 brengen. Het laatste kwartier kreeg Katwijk de wedstrijd steeds beter onder controle, maar tot doelpunten leidde dat niet. Na rust startte de ploeg van Bob Kootwijk een offensief. Dat leverde kansen op voor Albert de Haas en Marco de Ridder, maar geen doelpunten. „Je neemt dan zoveel risico dat je in feite kan wachten op een tegen treffer", stelde Bob Kootwijk. Die kwam dan ook. Mark van der Velde rondde tien minuten voor tijd een aanval van ASWH goed af. In de laatste minuut bepaalde Tony Wurth de stand nog op 3-0. Katwijk: Van Duyn; Robbers. Van Zeist, Van der Meer, Kwestro; l'Ami, Oudshoom (Zwaan), Van der Plas; Pronk (Tetro), De Haas, De Ridder. LEIDEN RUUD PATTIAPON MEDEWERKER De Sleutels heeft de kans laten liggen om zich naast de num mer twee van de ranglijst, Ka- gia, te nestelen. De oorzaak daarvan was Hazerswoudse Boys, dat zich op De Vliet niet de kaas van het brood liet eten en De Sleutels niet meer dan een 0-0 gelijkspel toestond. Een dikke streep door de reke ning van Simon van der Linden, die geen goed woord over had voor de defensieve speelwijze van de oppononent. „Als ik zo zou moeten spelen zou ik er su biet mee stoppen", mopperde de Leidse trainer. De boosheid van Van der Linden is enigszins begrijpelijk. De Sleutels loert immers op de tweede plek, die recht geeft op deelname aan de nacompetitie. Nu blijven er te veel kapers op de kust en moe ten de Vlietbewoners tot aan het eind van seizoen tot op de bodem gaan. Martin van Soest zal het worst wezen. De multi functionele speler van de Boys vond dat De Sleutels zelf 'de boel had dichtgelopen', en zijn ploeg bij uitvallen de beste kan sen kreeg. Van der Linden claimde evenwel twee straf schoppen, waarvan een overtre ding op de doorgebroken Mar cel van den Burg in zijn ogen een 'zekere' had moeten zijn. „Maar er moet eerst iemand doormidden worden gezaagd, voordat de bal op de stip wordt gelegd", aldus Van der Linden. aan jf mef Scheveniugeu bedraagt nog drie punten NL w isse is niet te stoppen. Al- een complete inzinking de ploeg nog van de rails af- Êgen. Zelfs een Lisse in min- vorm krijgt per wedstrijd lers nog genoeg kansen om te winnen. Zaterdag tegen ;kon de fusieclub niet echt tuigen, maar de cijfers lo er wederom niet om: 4-1. rlret gelijkspel van Scheve- en tegen Noordwijk (2-2) is loun ^at met koploper n°g lent lls drie punten, No ^door is Lisse nog steeds inI lelijk van een misstap van fgerend landskampioen en het zelf 'gewoon' vijftien halen uit de laatste vijf tijden. Scheveningen del ec'lter een lastiger pro- te gaan. Lisse krijgt i( naast Katwijk nog ven J^didaten Veere en Heer- Jfhm en moet op bezoek bij en Rijnsburgse Boys. 1 .^r^ingen krijgt Hoek en d)k op de koffie en gaat zelf k "aar Rijnsburgse Boys, AS- it Nien Achilles Veen toe. eventuele titel toch wel af en toe door zijn hoofd schieten. Hij behaalde in elf wedstrijden 31 punten en maakte van een kwakkelende formatie een win nend team dat ook nog eens 38 keer scoorde. Een gemiddelde van ruim drie doelpunten. Ook tegen Hoek lagen er weer vier in het mandje, waar dat er ook tien hadden kunnen zijn. En nogmaals, zonder echt te overtuigen. Na twaalf minuten kwam de thuisclub weliswaar op voorsprong, maar Lisse, zon der de geschorste Stephan Spruyt, dnókte niet door. De openingsgoal was wel een schoonheid. Peter Wubben vond met een lange bal de vrij staande Jerrel Linger op de rand van het strafschopgebied. Lin ger kon wachten tot de bal lek ker voor zijn voet lag en lobde de bal over doelman André de Letter - later vanwege een en kelblessure vervangen door Ma rio Harte - heen: 1-0. Een minuut later stond de Lisse-defensie te slapen, maar had geluk dat Marek Kujach, vervanger van de op wereldreis vertrokken Marijn Mokveld, wel zijn ogen goed had uitgewre ven. Jacky Lambert haalde van dichtbij hard uit, maar Kujach keerde de bal. De sluitpost was overigens op dreef. Ook in de tweede helft bracht hij oog in oog met Benedict van de Walle redding en daarmee toonde Ku jach dat het vertrek van Mok veld Lisse geen kwaad hoeft te doen. De enige keer dat de Pool een doelpunt moest toestaan was vier minuten voor rust. Jacky Lambert werd binnen de 'zestien' gehaakt door Bert van Duyvenbode, Angelo Nijskens faalde niet vanaf de sdp. Daardoor werd Lisse net op tijd wakker geschud, al moest een dood spelmoment in eerste instantie redding brengen. Op slag van rust kopte de bij Lisse vertrekkende Van Duyvenbode een comer van Leon van der Zwet door. Ralph Polman kon bij de tweede paal met een ge strekt been hoog inschieten. Scheidsrechter Kemp kon het doelpunt gemakkelijk afkeuren vanwege gevaarlijk spel, maar schreef de treffer in zijn boekje op: 2-1. De terugkeer van René Ras, hij verving Harry Wiebenga in de rust, moest Lisse op het mid denveld wat meer lucht geven. In eerste instantie kregen de blauw-gelen dan ook meer grip op de wedstrijd, maar tot doel punten leidde dat niet. Jimmy Simons, hij was samen met Jer rel Linger weer levensgevaarlijk, werd twee keer door zijn maatje Jimmy Simons gaat over de knie bij zijn tegenstander. wij voor Harte gezet, maar doelman en lat voorkwamen een snelle goal. Het was voor de Vlamingen het sein om op jacht te gaan naar een punt. Lisse werd onder druk gezet, maar echte doelkansen leverde dat niet op. De bezoekers speelden te fantasieloos om de thuisclub serieus te verontrusten. Met nog ruim een kwartier te gaan vond Lisse het blijkbaar genoeg. Remco van Bemmel, hij was grotendeels ongelukkig in zijn acties, kreeg opeens de geest. De blonde rechterspits knokte zich langs drie man om, eenmaal bij de achterlijn geko men, Jimmy Simons te vinden. Hij schoof de bal in een leeg doel: 3-1. Zes minuten later was het weer Van Bemmel die voor negentig procent bijdroeg aan een doelpunt. Hij werd binnen het beruchte gebied gevloerd. Ditmaal faalde Simons niet van de stip: 4-1. Linger had per soonlijk nog de score kunnen verdubbelen, maar ging niet doelmatig genoeg te werk, waardoor Hoek een afstraffing bespaard bleef. Scheveningen zal flink zwe ten, Lisse kan nog steeds rustig op een misstap van de koploper wachten. Alleen een kampi- oensploeg kan met matig spel zulke uitslagen boeken. FC Lisse: Kujach; Polman, van der Zwet, Van Duyvenbode, Strijks; Wie benga (46. Ras). Wubben (80. Van Rooyen). Groeneweg; Van Bemmel, Si mons, Linger. Quick Boys lijkt na winst op Heeijansdam veilig Mimoen Tiberkanine en Hi cham Rbii vormen bij Quick lag loys een exotisch duo, dat he- itwi ias nog te weinig speeltijd hel rijgt. Waar Rbii al een vaste erdiilek in de basiself heeft ver- rijw forven, daar moet Tiberkani- n \e het veelal nog met inval- Lim leurten doen. Maar als de van ze irigine Marokkaanse aanval- ers de kans krijgen om santen diie spelen, dan bloeit er iets de moois op Nieuw Zuid. Zo ook vok ii het laatste kwartiertje in het e A duel met Heerjansdam, waar en. iet duo hoogstpersoonlijk de wai wee laatste treffers van de 4-1 mui rege voor zijn rekening nam. aa stn lenk Wisman vindt evenwel ing lat de prestatiecurve van Ti en i lerkanine nog te onevenwich- het ig is om hem te laten begin- 2 o ien. Terecht ook, afgaande op ani nkele momenten waarin de angeling ietwat te nonchalant de net de bal omging, maar wat olie Ie trainer betreft is Tiberkani- luiti ne evenwel duidelijk een man voor de toekomst. „Hij viel in ieder geval goed in," loofde Wisman zijn talentje. Hij hield zich over een eventuele basis plaats voor Tiberkanine in de nabije toekomst wijselijk op de vlakte. Rbii, wellicht nog meer getalenteerd dan zijn maatje, leefde duidelijk op, toen Tiber kanine Erwin Crooij verving. „Ik vind het altijd lekker als-ie erin komt", gaf Rbii toe. „We gaan dan Marokkaans praten, iets wat de tegenstander niet leuk vind. Eentje zei nog, jon gens, ga alsjeblieft Nederlands praten, maar daar trek ik mij niets van aan." Rbii ziet het als een vorm van communicatie met een colle ga-spits, en als dit in een voor de tegenstander onverstaan baar taaltje gebeurt, dan is dat alleen maar meegenomen. Rbii: „Goed contact tussen spitsen is heel belangrijk, met anderen zal het misschien met de ogen, handen of gewoon in het Nederlands gebeuren." Waar de aanvaller profijt trok uit het begrip bij zijn mede speler, daar verstonden de spe lers elkaar op het Katwijkse middenveld blijkbaar niet zo goed. Wisman zag dit anders, of wilde het niet zien, en keek vooral naar de in zijn ogen sterke fase van de Katwijkers. „We hadden zeker in de eerste vijfendertig minuten al met 3-0 voor moeten staan," meende de trainer, voorbijgaand aan het feit dat Katwijkse midden veld in de verbinding tussen voor- en achterhoede nogal wat steken liet vallen. Deson danks kreeg Quick Boys de beste kansen, alleen werd inzet van Rbii met het puntje van de schoen door doelman Arlindo Moraïs gestopt en belandde van afstand losgelaten knal van Leonard Pluijmgraaff op de lat. De verdediger produceerde in twee beurten na een vrije trap wel de 1-0 (blunder Moraïs), maar zette zijn handtekening ook onder de 1-1, na een sto rend werk van Walter van de Burg, de meest opvallende man bij Heerjansdam. Hoewel Ulrich Purperhart en Derrick Goedhoop redelijke dingen lieten zien was het vooral Van de Burg die bij de gevaarlijke tegenstoten van Heerjansdam was betrokken. Na de 2-1 van Hans van der Plas was hij in hoge mate ver antwoordelijk voor de opleving vlak na rust, waarin Purperhart een open kans naar de verge telheid schoot en Van de Burg boven de zwak acterende Peter Kromhout op de lat knalde. De nerveuze sluitpost van Quick Boys stelde zelfs met twee mis lukte doeltrappen de gevaarlijk geachte, maar onzichtbaar spelende Heerjandamse top scorer Renato Hokke in staat om zijn doel te bedreigen. Ge lukkig voor de Boys zonder succes, want steeds herstelde de Katwijkse defensie de mis- trappen van Kromhout. Quick Boys had duidelijk be hoefte aan nieuw bloed en Wisman maakte de juiste keu ze om Tiberkanine in het veld te brengen. Wat na luttele mi nuten al resultaat én leuker voetbal opleverde. Eerst legde Rbii na een knappe pass van Pluijmgraaf de invaller de niet te missen 3-1 op de schoenen, waarop Tiberkanine volgens goed gebruik niet kon achter blijven en Rbii dankte door hem de weg naar 4-1 te wijzen. Met deze zege neemt Quick Boys iets meer afstand van de gevarenzone, zonder geheel uit de problemen te zijn. De Kat wijkers zijn immers nog te ver van de noodzakelijke vomi af, al is het volgens Wisman een stap in de goede richting. In Katwijk lijken ze echter niet bang voor de nabije toekomst. De tijdens de wedstrijd rond .het hoofdveld gelopen polo naise .door de A-Landelijke Jeugd, op het bij veld kampioen van de 2e Divisie A geworden, zou daar een indicatie voor kunnen zijn. Quick Boys: Kromhout; Jansen, Van Duyn (Arwin Pluijmgraaff). Leonard Pluijmgraaff, Van der Plas. Van Dijk, Van Hooij, Crooy (Tiberkanine); Steenvoorden, De Kievit (Slootweg), uud Bröring heeft zich voorgenomen om et niet mepr over scheidsrechters te heb- i en. Goed of slecht, uit de mond van de efenmeester van de W Noordwijk hoor .geen commentaar meer. Na het drama- sch slechte fluiten van scheidsrechter eser in Scheveningen kookte Bröring van loede. Wat graag had hij iets gezegd over e oogkleppen die de leidsman ophad dei Pen ^uisploeg binnen een minuut de /kwr 2 achterstand in 2-2 (dat werd ook de ndstand) omboog. Aan beide doelpun- n ;n kleefde een onwelriekende lucht. Brö- ng tot zijn gehoor na afloop: „Zeggen illie er maar wat van, ik houd mijn i lond. 7\NJ HEVENINGEN ROB ONDERWATER uud Bröring hield zich groot. Hij hield zijn ka ïn op elkaar terwijl er zoveel te zeggen was over DEI .leiding van de heer Beser. De penalty die de an in de 64ste minuut gaf bij een 0-2 stand was logst dubieus. De duikeling van Ron de Jager ^ste; as er eentje in de categorie schwcilbe maar de t ch geroutineerde leidsman tuinde als een be- nneling in het bedrog. Frans Danen miste de malty en daarmee werd Beser nog 'gered'. Maar Noordwijk was nog niet van de inwoner n Hengelo af. De 1-2 van voorstopper Cramer ri id nooit toegekend moeten worden omdat een udelijke overtreding van de Scheveningse aan- lerder op Lennart van der Zalm aan de doeltref- dei nde kopbal vooraf ging. Beser was een paar tellen later in Noordwijkse jen helemaal de gebeten hond toen hij een che( ndsbal van doelpuntenmaker Tellier (die dat afloop ook toegaf) over het hoofd zag. Bröring 3hon si het rampzalige fluiten van Beser te verklaren, cheveningen is de landskampioen en wij zijn [niet. Zo'n man is geïmponeerd door de wijze ut°P Scheveningen met zo'n man omgaat. Ik op dat er straks een tijd aanbreekt dat wij de ifidsrechter ook een keer meekrijgen." De black-out van Beser was triest voor Noord- k. De ploeg speelde de beste wedstrijd van het toen en verdiende te winnen. In de eerste helft rmee telde roodwit soms oogstrelend, al toonde het 'P"1 il zich weinig doelgericht. Aanvoerder Arnold aiders en 'valse' spits Patrick van der Gronde en een absolute hoofdrol voor zich op. Zij wa lde mannen in de as die het gevaarlijke Sche- [ingen aftroefden en Robin Knoester en Frans tien alle hoeken van het veld lieten zien. )e 0-1 na 19 minuten was dan ook even lo- gisch als verdiend. Patrick Scheurwater veroverde de bal en schoof precies op tijd af naar Niels Kar- remans, die vanaf zestienmeter droog uithaalde. Karremans was door Bröring als spits opgesteld, een positie die hij bij SVLV doorgaans bekleedde. In de aanvalspunt deed de Voorschotenaar het bij onstentenis van de geblesseerde Patrick van Dam en Fred Bloem niet slecht. Bröring zei naderhand dat „Karremans nog moet wennen aan het tem po", maar met de wetenschap dat hij pas sinds oktober vanwege een schorsing officiële wedstrij den speelt is de progressie van Karremans sensa tioneel. Bröring: „Aan hem gaan we nog veel ple zier beleven." Noordwijk sleepte de voorsprong de eerste helft door. Maar overtuigend was het de laatste minuten niet meer. Na de sterke beginfase lieten de roodwitten zich terugzakken. De 0-2 van Van de Gronde in de 56ste minuut, na een prima voorbereiding van Patrick Scheurwater, kwam dan ook als geroepen. De wedstrijd leek gelopen. Scheveningen viel aan, maar de overtuiging ontbrak. De kampioen van vorig seizoen lijkt aan het einde van zijn la- tijn. Voorzitter Roos toonde zijn bezorgdheid al voor de wedstrijd. „Het loopt niet meer. Of het aan de andere trainer ligt, ik weet het niet. Matig is het in ieder geval wel, de fut is eruit." Dat Scheveningen uiteindelijk binnen 60 se conden op 2-2 kwam, was niet de verdienste van de landskampioen zelf. Scheidsrechter Beser hielp de ploeg van Cock Jol hoogstpersoonlijk in het zadel. Eerst met een penalty en later met twee dubieuze treffers van Cramer en Tellier. Wim de Jong had twee minuten voor tijd alles kunnen rechtzetten door een vrije kans de verzilveren. Doelman Kraayenbrink ontfermde zich over het simpele in tikkertje. Noordwijk was naderhand woest over het on recht wat de ploeg was aangedaan. Aan de ande re kant was er de voldoening van een goed ge speelde wedstrijd. Bröring was de confrontatie op de Duinwetering eerder dit seizoen niet vergeten. Het werd 0-3. „Een 0-6 nederlaag was toen nor maal geweest." Noordwijk is dit seizoen gegroeid, waar het normaal gesproken inzakt na de winterstop. Er zit rek in de club. Jonge spelers als André de Ridder en Niels Karremans kunnen zich in de toekomst ontwikkelen als de smaakmakers van roodwit. Hoe dan ook, na de 2-2 van zaterdagmiddag is de ploeg uitgeschakeld voor de titel. Misschien zit er nog een vervangende periodetitel in het vat. Volgend jaar weer nieuwe kansen en nieuwe prijzen. Bröring: „Maar we hebben de competitie weer spannend gemaakt." Noordwijk: Claus; Van Kins, Van der Zalm, Smit, De Ridder; De Jong, Reinders. Van der Gronde; Scheurwater, Karre mans, Van Harskamp (Bloem) FOTO KEES VAN HOOGDALEM Cees Smit(r) in een lijf aan lijfgevecht met John Blok. hoofdklasse a DERDE PERIODE Quick Boys-Heerjansdam 4-1 (2-1), 22 Leonard Pluimgraaff 1-0, 38 Leonard Pluimgraaff 1-1 (eigen doel). 45 Hans van der Plas 2-1. 83. Mimoun Tiberkanine 3-1. 89. Hicham Rbu 4-1. Scheidsrechter Af man. Toeschouwers 1400. Gele kaarten Jaap van Duijn, Ronald van Dijk (Quick Boys). Walter van der 8urg (Heerjansdam) ARC-Kloetinge 3-1 (1-0) 21 Ruud Bos 1 0. 48. Rene van Meggelen 2-0, 50 Pearl Doesburg 2-1, 52 Kenneth Braaf 3-1 Scheid srechter- Kooi) Toeschouwers 600. Gele kaarten. Sander Dijkman, Rob Koster, Ed Verheul (ARC), Marciano Tjau A Hing (Kloetinge) Rode kaart: Jan Kees de Bruine (2x geel-Kloetinge). Scheveningen-Noordwijk 2-2 (0-1). 19 Niels Karremans 0-1, 56. Patrick van de Gronde 0-2, 75. Ron Cramer 1-2, 76. Hans Tellier 2-2. Scheidsrechter. Beser Toeschouwers: 2000. Gele kaarten: Stefan 't Hart (Scheveningen), Niels Karremans, Lennart van der Zalm (Noordwijk). Byzon derheid. Frans Danen (Scheveningen) mis te in de 64e minuut een strafschop. Kozakken Boys-Achilles Veen 0-0 Scheidsrechter: Van der Linden. Toeschou wers: 1800. Gele kaarten: Johan van der Werff (Kozakken Boys), Marco van de Broeck (Achilles Veen). Byzonderheid: In de 83e minuut werd een doelpunt van Frenk van der Kley (Kozakken Boys) op ad vies van de grensrechter afgekeurd. FC Lisse-Hoek 4-1 (2-1). 12. Jerrel Linger 1-0, 41. Angelo Nijskens 1-1 (strafschop), 45. Ralph Polman 2-1, 73. Jimmy Simons 3-1, 79. Jimmy Simons 4-1 (strafschop). Scheidsrechter: Kemp. Toeschouwers: 1800. Gele kaarten: Ralph Polman (FC Lis- se), Franky Standaert (Hoek). Veere-Rijnsburgse Boys 0-4 (0-2). 27. Ste ve Faber 0-1 (strafschop) 42. Dick Heems kerk 0-2, 55. Anton Belfroid 0-3 (eigen doel), 80. Steve Faber 0-4. Scheidsrech ter: Breebaart. Toeschouwers: 300. Gele kaarten: Peter de Jong, Rene Schreuder (Veere). ASWH-Katwijk 3-0 (1-0). 35. Ron van der Neut 1-0, 79. Mark van der Velden 2-0, 89 Tony Wurth 3-0. Scheidsrechter: Dol len. Toeschouwers: 800. Gele kaarten: Mi chel Devilee, Wietze Maandag (ASWH), Wilfred Kwestro (Katwijk). PROGRAMMA: Achilles Veen-Noordwi|k, Hoek-Kloetinge. Rijnsburgse Boys-Quick Boys, Katwijk-ARC, ASWH-Scheveningen, Veere-Kozakken Boys, FC Lisse-Heerians- TOPSCORERS: 1) Ron de Jager (Scheve ningen) 18 doelpunten. 2) Jimmy Simons (FC Lisse) 14 doelpun ten. 3) Frans Danen (Scheveningen), Jerrel Linger (FC Lisse) 11 doelpunten. Scheven +21 14 FC Lisse 21 13 Noordwijk 21 11 ASWH 21 11 Katwijk 21 9 Achil Veen 20 10 Hoek 21 9 Kozak Boys 20 7 Quick Boys 21 7 RijnsbBoys20 6 ARC 20 6 Heerjansd 21 4 Kloetinge 21 4 Veere 21 3 DERDE PERIODE FC Lisse 4-12 ASWH 4- 8 4 3 46 56-27 4 4 43 57-31 5 5 38 42-30 4 6 37 39-29 7 5 34 39-29 3 7 33 27-27 3 9 30 33-35 4 9 25 21-28 4 10 25 27-24 6 8 24 33-39 4 10 22 25-33 5 12 17 22-50 4 13 16 31-44 Scheven 4-7 Katwijk 4- 7 hoofdklasse b Derde periode: Zwart Wit'28-SH0 2-1, Ro- zenburg-GVVV 0-3, Marken-Huizen 2-0, IJsselmeervogels-Bennekom 3-0, DTS'35- Volendam 1-1, DOVO-Excelsior M 3-1, Ba- rendrecht-Capelle 2-0. GVW 21-37 Huizen 21-28 Zwartwit 21-36 Excelsior M 21-27 IJss'vogels 21-36 Bennekom 20-25 Capelle 21-32 Volendam 21-25 Barendrecht 21-31 Rozenburg 19-24 SH0 21-30 D0V0 21-24 Marken 21-29 DTS'35 20-'7 4- 9 IJss'vogels 4-10 hoofdklasse c Derde periode Be Quick'28-SDC Putten 0- 2, Olympia'28-Flevo Boys 0-3, Blauw Wit'34-HZVV 0-0, Elburger SC-Spaken burg 1-0, Drachtster Boys-DOS Kampen 0- 0, Urk-SC Genemuiden 0-0, WOG-ACV 2- 2. VVOG 21-44 Elburger SC 21-25 ACV 21-34 Flevo Boys 21-25 Genemuiden 21-32 Drach Boys 20-24 Urk 21-32 Blauw Wit 20-24 SDCP 21-32 Spakenburg 20-23 Be Quick'28 21-29 DOSK 20-18 HZW 21-26 Olympia'28 21-16 DERDE PERIODE Elburger SC 4- 9 Drach Boys 4- 8 WOG 4-8 Spakenburg 4- 7 eerste klasseb Eerste periode: Strijen-Excelsior P 1-1 (restant) Ter Leede 20-49 Excelsior P 20-24 AJAX 20-34 Zwaluwen V 20-24 WOR 20-31 Vitesse D 19-21 Strijen 20-30 DOTO 20-21 DEVJO 20-27 NSW 20-20 Montfoort 19-26 Sportlust 20-18 Ter Leede is kampioen tweedeklassec Tweede periode: Xerxes-H8SS 1-0, RCL KMD 1-2, Naaldwijk-HVO 0-0, Lyra-Delta Sport 0-1 KRV 20-46 DSVP 20-28 Xerxes 20-36 HV0 20-22 Monster 20-33 Lyra 20-21 RCL 20-31 Gravenzande 20-20 KMD 20-31 Naaldwijk 20-16 Delta Sport 20-28 HBBS 20-13 KRV is kampioen, HBBS is gedegradeerd TWEEDE PERIODE (EINDSTAND) Monst 7-16 8) KMD 7-15 Xerxes 7-16 8) KRV 7-14 Monster en Xerxes gelijk geëindigd Er volgt een beslissingswedstrijd derde klasse a Tweede periode; Voorschoten-UVS 0-1, Sleutels-Hazerswoudse Boys 0-0, Voorschot 20-39 Alphia 20-30 Kagia 20-34 Hazersw B 20-28 UVS 20-33 SEV 20-21 Sleutels 20-32 Valken'68 20-20 TAVV 20-32 Oegstgeest 20-13 Leiden 20-32 LFC 20-13 TWEEDE PERIODE (EINDSTAND) Kagia 7-14 Sleutels 7-11 UVS 7-12 TAW 7-10 vierde klasse a Tweede periode: Lugdunum-Linschoten 2 1, LSW'70-Zwammerdam 7-2 Lugdun 20-49 Koudekerk 20-24 Moerkap 20-43 Abbenes 20-23 Berkel 20-37 Aarl'veen 20-20 Linschoten 20-29 Blauw Zwart 20-19 MVKV 20-26 Woubrugge 20-18 LSW'70 20-26 Zwammerd 20-12 TWEEDE PERIODE (EINDSTAND) Lugdun 7-17 LSW'70 7-14 Moerkap 7-14 MVKV 7-12 vijfde klasse a Tweede periode: Foreholte-Wassenaar 1-4. SVOW-HVZ 4-0. SVOW 19-48 DWO 20-25 BSC'68 20-45 Zoetermeer 19-24 SVLV 20-40 Roodenburg 20-21 Foreholte 19-31 Docos 20-20 KSD 20-27 HVZ 20-12 Wassenaar 20-26 GWS 19-11 TWEEDE PERIODE BSC'68 7-18 SVLV 7-15 SVOW 6-16 DWO 7-11

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 19