Arie Haan sterft duizend doden De pijp is leeg bij FC Twente pe Bilde: frisse bind voor PSV Sport 1VV komt op kop Ruiter Hendrix terug op voorste plan flkx wacht op KNVB a»; üRG. Gerrit Brokx keuvelde gisteren bij de wedstrijd Willem hu' benoord (0-2) uitgebreid met assistent-bondscoach Johan be| ekens. Nam de scheidende burgemeester van Tilburg op het 1-2 j erras alvast een voorschot op zijn toekomstige rol als voor at ,rvan het sectiebestuur betaald voetbal van de KNVB? Brokx tand» dzich na afloop op de vlakte. Maar afwijzend was zijn reac- jeker niet. „Ik lees overal dat ik kandidaat ben, maar zelf heb D |(gcieel nog niets vernomen", zei hij. „Zolang ik niet ben ge- aod, kan ik niets zeggen. En als ik gevraagd word Dan moet Mjrg8! erst nadenken over het antwoord. Dat probeer ik altijd te lyenoord rond met nieuwe speler jjRGi Feyenoord is rond met een nieuwe aanwinst. Bestuur jéchnische staf willen echter nog niet zeggen om wie het t. „Zowel voor de speler in kwestie als zijn huidige club is dit (het juiste moment om het nieuws naar buiten te brengen", te coach Arie Haan gisteren in Tilburg. De oud-international yie\ weten dat het om een 'bekende' voetballer gaat. Spits >en Klinsmann, die bij Bayern München vertrekt, is het in elk al niet. „Was het maar waar", lachte Haan, die in het verle- bij VfB Stuttgart een nauwe band had met de schotvaardige 344 ivaller. De trainer van Feyenoord verwacht zelf op korte ter- 810 neen nieuw, tweejarig contract in de Kuip te tekenen. „Ik zie n problemen meer. Maar in de voetballerij weetje het "stelde hij. sch Saiïc strijd in de eerste divisie ongemeen spannend. Na gelijkspel van koploper buur bij Veendam (2-2) eerden MW en Emmen de uit Leeuwarden op de Pi jjst. De Limburgers gaan e nipte overwinning (1-0) lordrecht'90 aan de leiding, ïen staat na de eveneens ipe zege bij Heracles (1-0) f3nt ide. 2* W heeft 53 punten uit 27 strijden. Emmen vergaarde punt minder, Cambuur Ook Go Ahead Eagles doet mee om de titel. Na de 2-1 op Haarlem heeft de for- uit Deventer 49 punten duels. imbuur had het voor eigen iek moeilijk tegen Veen- Meijer opende in de 41ste mt de score voor de gasten, na rust schoot de aanvaller 1-2! euw raak. Nog geen mi-; later bracht Berghuis buur terug in de wedstrijd, potefe laatste seconden redde Rijswijk een punt voor de en. W kreeg in de wedstrijd te- IDordrecht'90 in de twintig- ninuut dé mogelijkheid om core te openen. Joordens ech er de strafschop. De izame doelpuntenjacht die sch :elb; chef willem spierdijk, 071 -5356464. plv.-chef rob onderwater. 071 -5356463 EREDIVISIE Feyenoord begint laks, maar eindigt goed bij Willem II: 0-2 gelijkspel Cambuur daarop volgde, had maar één keer succes, in de 70ste minuut. De treffer kwam op naam van Hermans. Het duel begon overi gens een aantal minuten te laat. De fans van Dordrecht hadden het veld bedekt met closetpa pier. Emmen startte goed tegen Heracles. Na een half uur zorg de Sion voor de openingstreffer. Daarna stokte echter de pro ductie. Een kwartier voor tijd bleef Heracles met tien man over toen Kolmschot na een tweede gele kaart moest ver trekken. Emmen kon echter niet profiteren van de numerieke meerderheid. In totaal vielen er vier rode kaarten in deze competitieron de. Bon van Haarlem, Fattouchi van Excelsior en Edwin Grün- holz van ADO Den Haag, dat te gen RBC niet verder kwam dan 1-1, hadden zichzelf niet in de hand. Ze moesten direct ver trekken na. respectievelijk een elleboogstoot, een slaande be weging en trappen. Opvallend was ook het aantal gemiste penalty's. Niet alleen Joordens maar ook Arts van Cambuur en Ebbinge van Veen- dam benutten hun strafschop niet. VW'er Graef en Tammer van Go Ahead Eagles schoten wel raak van elf meter. Arie Haan, zegt men, heeft weinig emoties en heeft in het voetbal altijd allés on der controle. In België, Duitsland, Griekenland én in de Kuip is hij erin ge slaagd als een bekwaam re gisseur alle touwtjes in handen te krijgen. Niets kan hem verrassen, alles heeft hij al eens meege maakt. Maar de titelstrijd waarin hij met Feyenoord verwikkeld is geraakt, maakt ondanks zijn lange staat van dienst ongekende emoties los. tilburg marcel van der kraan gpd-verslaggever Hoewel de competitie nog zes keer 90 minuten duurt, kan de geboren Groninger niet meer rustig op de bank blijven zitten. Tijdens Willem II-Feyenoord (0- 2) leek Haan duizend doden te sterven. Nu hielpen zijn spelers daar in het eerste uur een flink handje aan mee. Feyenoord voetbalde belabberd. Haan gooide het roer om, maar zag zijn invallers de ene na de andere bal in de voeten van de tegenstander schieten en kreeg via een lichtbord in het stadion ook nog eens de tussen stand van PSV-Ajax (2-0) onder zijn neus gewreven. Wel twintigmaal vloog hij op vanuit het plastic kuipstoeltje naast de reservebank, hij sloeg zijn handen bijna stuk op zijn eigen knieën bij mislukte acties en schreeuwde zijn keel schor bij verwoede pogingen om Feyenoord weer aan het voet ballen te krijgen. Tussen de bedrijven door maalde het in zijn hoofd: wie kan ik er nog meer in brengen? Clemens Zwijnenberg mocht warmlopen, vervolgens Ellery Cairo, Tomek Iwan en uiteinde lijk op de keeper na de hele re servebank. De Argentijn Patricio Graf en Tomek Iwan waren de gelukkigen, de anderen begre pen er niets van. De geestdrift en onstuimig heid waarmee Feyenoords coach de laatste tijd te werk gaat, is evenwel door slechts één ding te verklaren. Haan voelt dat hij kampioen kan wor den met deze club. Hij heeft al zo vaak in een vergelijkbare si tuatie gezeten en iéts in hem zegt dat er na de winterstop iets moois is gegroeid in de Kuip. Mooi genoeg om landskam pioen te worden en PSV in een nek-aan-nek-race te verslaan. Daarvoor moet in de slotfase, vindt Haan, allea. wijken. Daar voor moet dus ook het resteren de competitieprogramma - op nieuw - worden aangepast. Geen Sparta-Ajax op 4 mei, maar gewoon Sparta-PSV, dat oorspronkelijk op die dag stond gepland. „Feyenoord en PSV moeten hetzelfde programma houden. Zeker nu het zo spannend is en het gelijk opgaat moet men niet de ene club gaan bevoorde len. Als PSV straks een weekend vrij is (4 mei dus) en Feyenoord verspeelt onverhoopt punten, hoeft het zich in geen enkele wedstrijd meer druk te maken. Daar moet de KNVB over na denken. Gelijke plichten voor beide clubs", sprak Haan na af loop van het duel in Tilburg. De vaderlandse competitie is de laatste jaren zelden zo span nend geweest en daarom zou de voetbalbond er goed aan doen om op het verzoek van Feyenoord in te gaan. De span ning compenseert bovendien een bij vlagen schrijnend ge brek aan kwaliteit en entertain ment bij de titelkandidaten. In Tilburg kwam Feyenoord, net als de thuisclub die zijn hoofd al bij de halve bekerfinale van woensdag had, in het eerste be drijf bijna apathisch voor de dag. Er zat geen snelheid, geen creativiteit en geen verrassing in het spel van de Rotterdammers. Het moest weer komen van de defensie. Uit een vrije trap van Ronald Koeman knalde de mee naar voren gestormde Uruguayaanse verdediger Fer nando op de voet van Willem II- doelman Chris Mampaey. Kort voor rust kreeg Feyenoords an dere Zuid-Amerikaan, Tati, een illes is op goed moment binnengekomen' anf iqven simon zwartkruis duetje van twee frisse voet- ei :rs zonder schroom besliste irmiddag de bleke topper en PSV en Ajax. Het voor- was van Boudewijn Zenden Ij het slotakkoord van Gilles lilde (21). Aan de hand van inier Luc Nilis gaf het jeug- tweetal PSV, net als vorige arn Ik tegen NAC, de aanvallen de! impulsen waar de titelpre- se lent naarstig naar op zoek del le d|et klonk zacht gezegd voor na een remise tegen een s kv ;elende middenmoter, maar ileq ge week sprak PSV-trainer endt Advocaat in Breda van een del nekeer. Zijn optimisme was "iter, oeld op de impulsen van de Bilde, de veelbespro- ?lg die tegen NAC zijn de- vierde met een doelpunt, nanfocaat en PSV waren lange zoekende geweest. De trai- naar de juiste samenstel- i het elftal naar vorm. NAC Ijax in de gedaante van gis- not n, zwak en sloom, vormen vijvf geen echte graadmeter. \vë ir als de voortekenen niet land lerp speerpunt, indi n dat was hard nodig, na het ip si rek van Ronaldo. René Eij- Amf ;amp is voor de toekomst af- pla: ankt door de clubleiding en Iraziliaan Marcelo lijdt aan teitsarmoede. „Gilles is op joed moment bij ons bin- 'A gekomen", constateerde v !ga Boudewijn Zenden gis teren terecht. De Bilde zelf blik te ook met voldoening terug op zijn eerste twee wedstrijden in de Nederlandse competitie. „Al maakt het mij niet uit of ik zelf scoor zolang we winnen. Maar het is natuurlijk prettig om-bij je debuut en later ook in je eerste topper een doelpunt te maken." De rust rond De Bilde lijkt in middels weergekeerd. Een vuistslag leverde hem vier maanden schorsing op, reden voor een contingent Belgische verslaggevers om een week ge leden zijn debuut bij PSV van nabij te volgen. Bij NAC schoot hij onder escorte van medespe lers nog schielijk de spelersbus in, gistermiddag kuierde De Bil de doodkalm door de catacom ben. „Sommige mensen van de Belgische pers zijn te ver met me gegaan", ging hij desge vraagd in op zijn verdwijntruc in Breda. „Maar vandaag is het lekker rustig. Gelukkig. Zolang ze me met rust laten is er niets aan de hand." De overgang van het op de fensieve leest geschoeide Belgi sche naar het meer open Ne derlandse voetbal is De Bilde goed bekomen. „Die verschillen vind ik trouwens niet zo groot. Tegen Ajax had ik ook constant een bewaker bij me, het is niet zo dat ik nu opeens heel veel ruimte krijg. Vandaag gebeurde dat wel een paar keer, maar dat kwam omdat Ajax minder sterk speelde dan ik had verwacht. Ik denk dat ze de wedstrijd tegen Juventus nog in de benen had den." °j lest art Computers bv Leiden i[ii" ei'" itelli ^=T Hard-en Software euwe-en inruilapparatuur Netwerk installaties den bosch» anp COMPAQ, ra PACKARD Het was alsof de duvel er mee speelde. Uitgere kend Emile Hendrix was gistermiddag in de we derom uitverkochte Brabanthallen van Den Bosch de enige Nederlander in de barrage van de kwalificatiewedstrijd voor de wereldbeker. Tot een week voor Indoor Brabant was de rui ter uit Baarlo niet eens zeker van een startbewijs. Hij nam met zijn verdienstelijke vijfde plaats te midden van de hippische grootheden sportief re- dot van een kans aangereikt door de blunderende John Fes- kens, maar de bal verdween hoog over het lege doel van Wil lem II. In de rust bleef niet de falen de Tati maar Henrik Larsson achter in de kleedkamer ten fa veure van Henk Vos, die sinds de uitbreiding van de aanvalsli- nie voornamelijk nog als pinch- hitter wordt ingezet. Haan: „Larsson zat niet goed in de wedstrijd. Tati miste inderdaad een mooie kans, maar Larsson mist ook wel eens een goede kans. Ik wilde ook meer kracht hebben bij de luchtduels." Feyenoords eerste treffer ont stond inderdaad uit een hoge bal, zij het dat Henk Vos daarbij niet was betrokken. Fernando prikte halverwege de tweede helft de bal uit een hoekschop van Jean-Paul van Gastel over de doellijn, waar de in het net vallende Geoffrey Prommayon nog wanhopig redding trachtte te brengen. Doelpunt nummer twee kwam ook al op naam van een Feyenoord-verdediger. Henk Fraser, na rust op de plaats van de naar achteren geschoven Ro nald Koeman opererend, stoot te negen minuten voor het ein de door het hart van de Tilburg- se defensie en tikte met de bui tenkant van zijn schoen na een lob van Giovanni van Bronck- horst de bal behendig over de keeper heen: 0-2. Pas vanaf dat moment keerde Arie Haan met een gerust hart terug in zijn zetel, ie drijfnat van het zweet moet zijn ge weest. Nog zes van zulke mid dagen en dan hoopt hij de champagne te ontkurken. Willem II: Mampaey; Prommayon. Van der Vegt. Hyypia en Van Hinrum; Feskens, Loeffen (76. Schenning). Kon terman en Galasek; De Gier en Kolkka (76. Sanou). Feyenoord: De Goey: Boateng. Fer nando, Fraser en Claeys (89. Graff), Van Gastel, Koeman. Larsson (46. Vos) en Van Bronckhorst; Taument en Tati (63. Iwan). Nederlaag tegen Groningen ruswuk» anp Gilles de Bilde schermt de bal af voordat Winston Bogarde eraan kan komen. De PSV'er scoorde tegen Ajax zijn tweede goal en bepaalde de eindstand op 2-0. foto anp vanche op de organisatoren. Hendrix (41) moest een uitgelezen kwartet voor laten gaan. De Brit Michael Whitaker won met Ashley voor de onverwoestbare, 54-jarige win naar van het vorig jaar en houder van de wereld beker Hugo Simon uit Oostenrijk met E.T. FRH, de Brit Nick Skelton met Showtime en de Duitser Lars Nieberg met For Pleasure. De Limburger ste vende zelfs af op een hogere klassering, maar maakte een onnodige fout op de laatste hinder nis. „Ik wilde te graag", verklaarde Hendrix. FC Twente doet net als Ajax niet meer mee in de race om de landstitel. De nummer drie van de eredivisie ging tijdens de 28ste speelronde onderuit en verkeek zich voor eigen publiek op FC Groningen (0-1). FC Twente wilde tegen FC Groningen revanche nemen voor de smadelijke nederlaag van vorige week tegen RKC (3- 2). De ploeg van trainer Meyer zat echter muurvast. Vrijwel niets lukte. Vijf minuten voor tijd sloeg FC Groningen verras send toe. Huistra (ex-FC Twen te) maakte het kostbare doel punt, dat de ploeg van interim trainer Van Dijk vrijwel in veili ge haven bracht. FC Twente en Ajax, dat met 2- 0 bij PSV verloor, waren niet de enige ploegen uit de subtop die averij opliepen. Ook Heeren veen, Vitesse en NAC lieten punten liggen. Roda JC won wel, met liefst 4-1 van het be dreigde Sparta. Doomernik was met twee treffers de gevierde man bij de thuisploeg. Ook La- wal en Sibon, die vrijwel zeker naar Ajax vertrekt, scoorden voor de Limburgers. Van der Laan hielp Sparta in Kerkrade eerst nog wel aan een voor sprong. Heerenveen verspeelde de kans om over Ajax naar de vier de plaats te klimmen. De Friese ploeg stuitte bij FC Utrecht op fel verzet: 2-2. De uitslag kwam overeen met het spelbeeld, hoe wel beide trainers na afloop geen vrede hadden met één punt. Voor Heerenveen scoor den Talan en Echteld. Bij FC Utrecht waren Vanenburg en Nascimento trefzeker. Vitesse waande zich in de povere wedstrijd tegen Volen- dam iets te vroeg winnaar. In de 81ste minuut benutte Samard- zic een strafschop waarmee de eindstand op 1-1 kwam. Ma- kaay opende in Arnhem de sco re, eveneens vanaf elf mete Beide strafschoppen waren vo gens de neutrale toeschouwe cadeautjes van arbiter Wege reef. NAC was voor de vijfde keer dit seizoen in de slotfase niet bij de les. Drie minuten in blessu retijd gaf de Bredase ploeg als nog een zwaar bevochten over winning op De Graafschap weg: 2-2. Breetveld maakte het af sluitende doelpunt. Twintig mi nuten eerder verkleinde Van der Haar al de achterstand. Via Ar- ambasic en Roelofsen nam NAC aanvankelijk afstand van de thuisploeg. Vidmar (NAC) moest in de 68ste minuut naar de kant na zijn tweede gele kaart. Trainer Wim Rijsbergen pikte het optre den van arbiter Luinge niet. De oud-international uit Leiden noemde de fluitist een 'dicta- Fortuna verbeterde de positie op de ranglijst ten koste van hekkensluiter AZ. De Limbur gers wonnen de degradatiewed strijd met 1 -0. Dirkx maakte het doelpunt. Doelman Moens be hoedde AZ voor een veel grotere nederlaag. NIEUW van Huur op Maat Gratis Proefabonnement!! Maak 6 maanden lang gebruik van een Huur op Maat auto naar keuze en u betaalt geen 100,- abonnementsgeld. Fortuna Sittard - AZ 1-0 (0-0). 59. Dirkx 1- 0. Scheidsrechter: Temmink. Toeschou wers: 4500. Roda JC - Sparta 4-1 (3-1). 4. Van der Laan 0-1, 8. Doomernik 1-1, 12. Lawal 2- 1. 18 Sibon 3-1, 58 Doomernik 4-1. Scheidsrechter: Helmstrijd Toeschouwers: 5200. Gele kaart: Alflen (Sparta) De Graafschap - NAC 2-2 (0-1). 33 Aram- basic 0-1, 57 Roelofsen 0-2, 69. Van der Haar 1-2, 90. Breetveld 2-2. Scheidsrech ter: Luinge. Toeschouwers: 7400. Rode kaart: 68. Vidmar (NAC) 2x geel. Gele kaart: Nok (De Graafschap). Van As. Roelofsen, MacDonald, Karelse, Brood (NAC). FC Utrecht - Heerenveen 2-2 (0-1). 13, Ta lan 0-1, 51. Vanenburg 1-1, 64, Nasci mento 2-1, 77. Echteld 2-2. Scheidsrech ter: Luyten. Toeschouwers: 12.000. Gele kaart: Nascimento (FC Utrecht), Klompe, Meinseth, De Visser (Heerenveen) Vitesse - FC Volendam 1-1 (1-0). 31. Ma- kaay 1-0 (strafschop), 81. Samardzic 1-1 (strafschop). Scheidsrechter: Wegereef Toeschouwers: 6770. Rode kaart: 82. Steur (Volendam) 2x geel). Gele kaart: Van Wanrooy (Vitesse), Plugboer, Valk (Volen- FC Twente - FC Groningen 0-1 (0-0). 85 Huistra 0-1. Scheidsrechter: Jol. Toe schouwers: 9000. Gele kaart: Gall, Schoenmakers (FC Groningen). Willem II - Feyenoord 0-2 (0-0). 72. Fer nando 0-1,81 FrèserO-2 Scheidsrechter: Van der Ende. Toeschouwers: 11.000 Ge le kaart: Van Hintum (Willem II), Van Gas- Topscorers: 1. Tomasson (Heerenveen) 18. 2 Bosman (FC Twente) 16. 3. Nilis (PSV) 15. 4. Makaay (Vitesse) 14. 5. Marcelo (PSV), Mols (FC Utrecht), Sibon (Roda JC) 11.8. Taument (Feyenoord), Van der Laan (Sparta) 10. Programma: vrijdag 18 april: Ajax - NEC; zaterdag 19 april: AZ - Roda JC, Feyenoord - Fortuna Sittard, NAC - Vitesse, PSV - De Graafschap, Willem II - Sparta; zondag 20 april: FC Groningen - FC Utrecht, Heeren veen-RKC. Programma KNVB-beker: woensdag 16 april: Roda JC - Willem II; donderdag 17 april: Heerenveen - Helmond Sport. 5 4 62 71-20 5 4 62 49-24 4 7 55 47-23 9 5 48 38-23 11 5 47 50-34 8 7 44 43-31 7 9 43 41-37 8 10 38 38-42 6 12 36 41-43 13 9 31 34-37 10 11 31 32-48 10 11 31 24-41 9 13 30 27-48 5 14 29 30-44 4 15 28 30-41 9 14 24 29-50 7 15 22 28-51 6 17 21 21-36 EERSTE DIVISIE Helmond Sport - FC Den Bosch 1-2 (0-0). 67. Van Nistelrooy 0-1, 74. Lurling 0-2, 90. Gerritsen 1-2. Scheidsrechter: Schuur- mans. Toeschouwers: 2250. Gele kaart: Bovee (Helmond Sport), Janssen (Den Bosch). Emmen - Heracles 1-0(1-0). 27. Sion 1-0. Scheidsrechter: Van Meerkerk Toeschou wers: 6036 Rode kaart: 66. Kolmschot (2x geel/Heracles) Gele kaart: Van Raalte (Emmen), Van der Mi|e, Heinola (Hera cles). Go Ahead Eagles - Haarlem 2-1 (0-1). 19 Donleben 0-1, 53 Tammer 1-1 (straf schop), 75. Hulshoff 2-1. Scheidsrechter: Oskam Toeschouwers: 4200. Rode kaart: 53. Bon (elleboogstoot/Haarlem). Gele kaart: Muhlack, Hofstede, Tammer. Obie- kulu (Go Ahead Eagles), Bon (Haarlem). Dordrecht'90 - MW 0-1 (0-0). 70. Her mans 0-1. Scheidsrechter: Buiting. Toe schouwers: 2300, Gele kaart: De Laat, Ba- ven, Rook (Dordrecht), Gentile, Koswal (MW). Bijzonderheid: Joordens (MW) mist strafschop in 20ste minuut. Cambuur - Veendam 2-2 (0-1). 41 Mei|er 0-1, 48 Meijer 0-2, 49. Berghuis 1-2, 90. Van Rijswijk 2-2. Scheidsrechter: Van Vliet. Toeschouwers: 5750. Gele kaart: Eb binge, Wiekens (Veendam). Bijzonderheid: Arts (Cambuur) en Ebbinge (Veendam) missen in respectievelijk de 23ste en 25ste minuut een strafschop. WV - Excelsior 3-2 (3-1). 18. Graef 1-0 (strafschop), 24. De Wolf 2-0, 29. De Haan 2-1, 37. Graef 3-1, 80. De Haan 3- 2. Scheidsrechter: Sterk Toeschouwers: 2884. Rode kaart: Fattouchi (slaan/Excel sior) Gele kaart: Sol, De Waard (Excelsior), Rayer (VVV) RBC - ADO Den Haag 1-1 (0-0). 48. Hoeks 1-0, 66 Siljanovksi 1-1 Scheidsrechter: Van Beek Toeschouwers: 1450. Rode kaart: 39. Edwin Grünholz (trappen/ADO Den Haag) Gele kaart: Woudstra (RBC), Vogelaar (ADO). Topscorers: 1 Van Oostrum (Emmen) 22, 2. Tammer (Eagles) 21, 3. Taihuttu (TOP) 13, 4. Dijkhuizen (Cambuur), Bruin (Zwol le), Vroomans (Eindhoven) 12, 7. Platvoet (MW), Van Roon (Telstar) 11, 9 Arts (Cambuur), Mei|er (Veendam) 10. 11 Le- ferink (Heracles), Joordens (MW), Leurling (Den Bosch) 9. Programma: vrijdag 18 april: Eindhoven - VW; zaterdag 19 april: AD0 Den Haag Telstar, Cambuur - Dordrecht 90, Haarlem - Emmen, Heracles - FC Den Bosch, MW - GA Eagles, T0P/0ss - RBC, Veendam - Ex celsior; zondag 20 april: Helmond Sport - FC Zwolle. MW Emmen Cambuur L. GA Eagles Den Bosch Veendam Eindhoven 27 15 27 15 27 15 27 15 •27 14 27 12 27 13 27 12 27 12 Heracles 27 7 RBC 27 8 Helm.Sport 27 7 Telstar 27 6 Excelsior 27 5 Haarlem 27 3 Emmen, ADO Den Haag: riodekampioen Vierde periode FC Zwolle GA Eagles Emmen MW Veendam Eindhoven Den Bosch 8 4 53 44-27 7 5 52 48-29 6 6 51 49-30 4 8 49 50-35 5 8 47 45-32 9 6 45 40-28 5 9 44 40-31 7 8 43 35-25 7 8 43 43-36 9 8 39 33-31 7 10 37 35-40 5 12 35 30-35 8 12 29 38-40 4 15 28 29-42 3 17 24 30-53 5 16 23 29-56 4 18 19 26-51 5 19 14 23-46 en Cambuur L. pe- Excelsior Cambuur L. ADODenHaag Haarlem Dordr '90 Telstar 2 2 0 0 6 5-2 2 2 0 0 6 5-3 2 2 0 0 6 3-1 2 2 0 0 6 2-0 2 1 1 0 4 6-2 2 1 1 0 4 5-3 2 1 1 0 4 2-1 2 10 13 3-6 2 0 2 0 2 3-3 2 0 1113-4 2 0 1112-3 2 0 1112-3 2 0 1111-2 2 0 1110-1 2 0 1112-4 2 0 1111-3 2 0 0 2 0 2-4 2 0 0 2 0 2-4 Eric van de Luer langer bij Roda kerkrade»anp Eric van de Luer heeft zijn con tract bij Roda met zeven jaar verlengd. Het is de bedoeling dat de 31-jarige middenvelder in de loop van de jaren aan de technische staf van de Limburg se club wordt toegevoegd. Het contract van tweevoudig inter national Van de Luer bij Roda liep nog een jaar door.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 17