Personeel Personeel Personeel Personeel Personee F L a U m a benelux b.v. vakantiehulpen m/v i- een administratief medewerker (m/v) Buitendienstadviseur m/v financieel medewerker (m/v) ZATERDAG 12 APRIL 1997 MARIËNHAVEN te Warmond is een psychogeriatrisch centrum voor con sultatie, dagbehandeling en verpleging. Intern biedt het aan ruim 200 bewoners zorgverlening; bewonersgericht en in interdisciplinair teamver band. De komende jaren zal door de op handen zijnde (vernieuwbouw op twee locaties, weliswaar dichtbij elkaar, zorg worden verleend. Extramuraal is Mariënhaven actief in een groot aantal samenwerkingsprojecten met diverse instellingen en instanties. Voor de maanden juni, juli, augustus en september a.s. zoeken wij ter ondersteuning van de Centrale Keuken en Schoonmaakdienst/ Transportdienst minimaal voor drie en maximaal voor zes weken. Jonge, enthousiaste mensen die ondersteunen bij de dagelijkse werkzaamheden in de Centrale Keuken of Schoonmaakdienst/ Transportdienst. Functie-eisen: Je volgt bij voorkeur een opleiding op LBO-niveau of vergelijkbaar. Natuurlijk heb je affiniteit met werkzaamheden op het gebied van schoonmaken of in de keuken. Als je daarmee al ervaring hebt ben je extra welkom. Je kunt prima in teamverband werken en je beseft dat enthousiasme en inzet voor dit werk belangrijk zijn. Je bent bereid om 40 uur per week te werken, en eventueel in het weekend. Minimum leeftijd 16 jaar. Wij bieden Een goed salaris met daarbij vanzelfsprekend een onregelmatigheids toeslag. Een vakantiebaan, die de nodige werkervaring en voldoening zal bieden. Wil je over het werk eerst nog meer weten, bel dan met de heer Willem Vogels, (Centrale Keuken) of de heer Jan van der Star, (Schoonmaakdienst/Transportdienst); is je belangstelling gewekt, bel dan met Bert Gordijn van de afdeling Personeelszaken voor een sollicitatieformulier. Zij zijn te bereiken op telefoonnummer (071) 301 93 00. Meteen schrijven mag natuurlijk ook: Psychogeriatrisch Centrum Mariënhaven, Postbus 6,2360 AA te Warmond, ter attentie van het Hoofd Personeel, Organisatie en Opleiding. Vergeet niet te vermelden wanneer je precies wilt werken. MARIËNHAVEN PSYCHOGERIATRISCH CENTRUM Sinds haar aanvang (medio 1974) heeft Auma Benelux B.V. in de Benelux-landen een vooraan staande positie weten te veroveren op het gebied van elektrische en mechanische aandrijvingen ten behoeve van het bedienen van afsluiters, de zogenaamde "Auma actuators". Auma Benelux B.V. is een dochteronderneming van het Duitse bedrijf Werner Riester GmbH Co. KG. Onze onderneming heeft 20 medewerkers in Nederland en 2 medewerkers in België. In verband met de groei van ons bedrijf zoeken wij op korte termijn, ter ondersteuning van de afdeling Verkoop: Functie-informatie: het behandelen van de correspondentie het typen van offertes algemene administratieve werkzaamheden Functie-eisen: opleiding minimaal HAVO-niveau uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift goede beheersing van de Duitse taal in woord en geschrift goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift enige jaren ervaring in soortgelijke functie vermogen om binnen teamverband zelfstandig te kunnen werken uitstekende typevaardigheid en ervaring met PC (Word for Windows) grote mate van accuratesse technisch inzicht is niet vereist, maar is wel een pre Wij bieden: een interessante, veelzijdige functie binnen een enthousiast team uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u belangstelling voor deze functie, stuur dan uw handgeschreven sollicitatiebrief en uw curriculum vitae naar Auma Benelux B.V., t.a.v. mevrouw M. Verdel. Brieven kunnen worden gezonden tot 19 april 1997. Auma Benelux B.V. Mensen met haast èn lekkere trek. Waar kom je ze meer tegen dan op het station? Om ook dié mensen in staat te stellen even te genieten op het station, is de "Smuller's" horecaformule ontwikkeld. "Smuller's" biedt eenieder die op het station komt keuze uit een uitgekiend snack assortiment, bestaande uit louter Nederlandse best sellers van hoge kwaliteit. Bovendien worden er frisdranken en koffie verkocht. Razendsnel, lekker, verrassend goed en een vriendelijke bediening vormen de uitgangspunten voor "Smuller's". Sinds april 1996 heeft "Smuller's" haar poorten geopend op Station Leiden Centraal. Naast de bekende Hollandse snacks biedt "Smuller's" ook producten als een hamburger, een verse fruitsalade en een broodje friet. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar: Enthousiaste en gemotiveerde collega's Wij bieden: een leuke, afwisselende functie binnen een nieuwe fast-foodformule betaling volgens horeca-cao, afhankelijk van leeftijd en ervaring Wij vragen van u: een flexibele werkinstelling en enthousiasme voor het product bereidheid om in wisseldiensten en weekeinden te werken leeftijd vanaf 1 7 jaar representativiteit gastvriendelijk Heeft u belangstelling voor deze functie? Kom eens kijken bij "Smuller's" op Station Leiden Centraal! Interesse gewekt? Neem dan van maandag t/m vrijdag 's morgens tussen 8.00 en 12.00 uur telefonisch contact drinks me[ ons Qp om een afspraak te maken of schrijf ons een sollicitatiebrief. 't HUIS OP DE WAARD Woon- en Zorgcentrum binnen de singels waar 88 ouderen wonen, vraagt: FULL-TIME VERPLEEGKUNDIGE die tevens als assistent zorgmanager werkzaam is. Functie-inhoud: - verrichten van verzorgende en verpleegkundige handelingen - gestalte geven aan en zorgdragen vobr de integrale kwaliteit van zorg - leiding geven aan medewerkers - onderhouden van contacten, ook extern - bij afwezigheid van de zorgmanager haar taken overnemen - bereid zijn om weekenden te werken Functie-eisen: - diploma verpleegkundige A/B of HBOV - affiniteit met zorg voor ouderen - dagelijks willen meewerken aan de directe zorgverlening - leiding kunnen geven - goede uitdrukkingsvaardigheid Schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan mw. J. M. E. Kprteland-Pieterman, directeur. Telefonische informatie te verkrijgen bij de zorgmanager mw. A. H. Starreveld tussen15.00 en 16.00 uur van ma t/m vrij. 't HUIS OP DE WAARD Woon- en Zorgcentrum binnen de singels waar 88 ouderen wonen, vraagt: HOOFD HUISHOUDING voor 30 uur per week, 6 uur per dag. Functie-inhoud: - leiding geven aan de huishoudelijke diensten, linnenkamer, huiswinkel - inkoop en voorraadbeheer huishouding en winkel - begeleiden van vrijwilligers - organiseren en leiden van recreatieve evenementen voor bewoners - gemiddeld éénmaal per 3 4 weken weekenddienst Het hoofd huishouding maakt deel uit van het managementteam. Functie-eisen: - diploma huishoudkunde op MBO/HBO-niveau of ruime ervaring in de horeca - affiniteit met ouderen - leidinggevende ervaring Salaris en overige arbeidsvoorwaarden: conform CAO-verzorgingshuizen Schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan mw. J. M. E. Korteland-Pieterman, directeur. Telefonische informatie te verkrijgen tussen 13.00 en 14.00 uur van ma t/m vrij. Edström houdt zich bezig met het inrichten en aanpassen van bedrijfswagens, met name in de klasse tot 3.500 kg GVW (z.g. klein rijbewijs). Alle aanpassingen om de laadruimten van deze auto's beter te benutten zijn leverbaar en uitvoerbaar. Edström importeert hiertoe producten uit o.a. Zweden en Duitsland. Via een dealernetwerk in Nederland en België worden deze producten verkocht De advisering, verkoop en inbouw voor de rand stad geschiedt vanuit Den Haag. bedrijfswageninrichting De buitendienstadviseur bezoekt en adviseert onze bestaande en nieuwe relaties In samenwerking met de binnendienst worden de voorstellen uitgewerkt tot offertes, meestal vergezeld van een CAD tekening. Wij zoeken een buitendienstadviseur die het rayon Den Haag - Utrecht - Amsterdam gaat overnemen De huidige adviseur gaat een andere functie in ons bedrijf bekleden. Wij zoeken iemand: - in de leeftijd van ca 25 tot 40 jaar, - met aantoonbare verkoopervaring (bij voorkeur in de buitendienst en met duurzame bedrijfsmiddelen), - met technisch en ruimtelijk inzicht, - die op alle niveau's met de klant kan overleggen, - die in staat is een langdurige relatie met onze relaties op te bouwen en te onderhouden, - die een no-nonsens type is, - die woonachtig is in de omgeving van Den Haag, - die beschikt over zelfdiscipline, commerciële kwaliteiten, representatief is en gevoel voor automatisering heeft. Wat kunt u verwachten; Interesse? Schrijf een brief aan: - een vast salaris, Edström - 'een bedrijfswagen mét inrichting, t.a.v. dhr J P. de Heiden - grote zelfstandigheid, Dekkershoek 5 - een gezellig, collegiaal en klein bedrijf. 2552 DA Den Haag GEWIJZIGDE OPROEP Binnen de sector Ruimtelijke Zaken vinden belangrijke organisatorische ontwikkelingen plaats. Het besluit van de gemeenteraad naar aanleiding van een uitgebracht organisatie-advies leidt ertoe dat de drie bestaande bureaus binnen de sector worden samengevoegd tot twee bureaus. Ter ondersteuning van deze bureaus zal het huidige stafbureau Ruimtelijke Zaken worden omgevormd tot een volwaardig bedrijfsbureau waar de planning en bewaking van de projecten binnen de sector en met name de grondexploitaties centraal staan. Wij komen graag ir t getalenteerde kandidaten voor de olgende functie voor 36 uur per wéék Functie-inhoud: - het ondersteunen van de sector bij de productplanning en voortgangsbewaking van projecten en reguliere werkzaamheden binnen de vastgestelde financiële kaders: - het opstellen, actualiseren en beheren van grondexploitaties en het bewaken van de aanlevering van de daarvoor benodigde gegevens; - het bijhouden van de financiële projectadministraties, het verzorgen van de financiële voortgangsrapportages en het verrichten van nacalculaties; - het verzamelen van gegevens ten behoeve van het opstellen van de sectorbegroting, tussentijdse rapportages en rekening; - het ondersteunen van de sector bij de administratieve organisatie, het beschrijven, evalueren en bijstellen van de werkprocessen; - het adviseren en ondersteunen van de sector bij financiële aangele- U heeft een afgeronde bedrijfseconomische opleiding op hbo- of academisch niveau. Daarnaast heeft u enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie op het gebied van financiën en grondexploitaties binnen een overheidsorganisatie. U heeft kennis van en ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking en moderne werkprocessen zoals projectmatig werken U heeft gevoel voor bestuurlijke en ambtelijke verhoudingen, beschikt over het vermogen om zowel zelfstandig als in teamverband te werken en over uitstekende communi catieve, sociale en redactionele vaardigheden Ons aanbod: Deze functie biedt u volop de gelegenheid tot verdere ontwikkeling van uw kwaliteiten in een boeiende werkomgeving met enthousiaste collega's, waarin initiatief zeer op prijs wordt gesteld. Er gelden uitstekende arbeidsvoorwaarden op basis van de collectieve regelingen bij de sector gemeenten. Salaris en aanstelling zijn afhankelijk van opleiding en ervaring. Het salaris bedraagt (exclusief 8% vakantie toeslag) maximaal f 5.613.-- bruto per maand bij een volledige werk week (salarisschaal 9). Overige informatie: Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer mr. P C. Bakker, sectorhoofd Ruimtelijke Zaken, telefoon 071 342 81 40. Langevei Niveau-aanduiding De Divisie Beschut Wonen van Langeveld kent twee functies te Beschut Wonen en Crisisinterventie. Eerstgenoemde functie onn-, beschut woonmilieu met een geïntegreerd aanbod van behandel begeleiding, dagbesteding/arbeid en rehabilitatie. De doelgroep! mensen die van een dergelijk geïntegreerd aanbod voor langerei soms blijvend afhankelijk zijn. De functie wordt aangeboden kleinschalige woonvormen op de rand van het terrein van het huis. Het Crisisinterventiecentrum verzorgt crisisinterventie aan vrijwillig als gedwongen opgenomen bewoners. Tevens kent Besi Wonen een aantal gemeenschappelijke voorzieningen zoals eenl huis, café, winkel, gezondheidscentrum, een hobbyruimte en eet werkplaats. In Beschut Wonen wordt gewerkt op basis van de Indi ele Rehabilitatie Benadering. tijdelijke krachten en oproepkrachten m/v die bereid zijn om ca. 30 uur per week te werken (verdeeld o dagen). Het gaat bij de tijdelijke krachten om perioden van n 4 a 5 weken. d De werkzaamheden bestaan uit het zelfstandig begeleiden v; groep bewoners bij afwezigheid van de vaste begeleider. De bege heeft een stimulerende en ondersteunende taak, bewaakt de bai< van de bewoners en verricht indien nodig huishoudelijke werkza heden. De werktijden zijn onregelmatig- dag-, avond- en weekeiz sten. Voor de functie op het Crisisinterventiecentrum geldt een; taakinhoud. g Wij zoeken kandidaten met bij voorkeur een afgeronde B- of HBC opleiding, dan wel een afgeronde sociaal-agogische opleiding o; MBO/HBO-niveau, dan wel kandidaten die in deze richting ee volgen. Werkervaring in de (Geestelijke) Gezondheidszorg is De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO-Ziekenhum Het salaris wordt vastgesteld volgens de Functiewaardering Gezondheidszorg (FWG) in functiegroep 35 (minimaal f 2.646,-jjj maximaal f 3.838,- bij een volledig dienstverband). Een hogere f) indeling is mogelijk, e.e.a. afhankelijk van de specifieke opleidit, jy ervaring. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevrouw Kl R. Suykerbuijk (0252) 34 26 66 en de heer J. v.d. Grift (0252) 34 clustercoördinatoren, of met de heer H. Koekenbier, coördinatoi Crisisinterventiecentrum (0252) 34 26 29. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen veertien dagen verschijnen van deze advertentie richten aan de Dienst Personet en Organisatie, onder vermelding van code GU. Deze advertenm gelijktijdig intern en extern worden verspreid. Langeveld beschikt over 661 plaatsen in 6 divisies; pjce MFE-RSjnstreek, Pre MFE-Doinstreek, Verblijfspsychiatrie, Beschut Wpt Ouderenzorg en het Centrum voor Klinische Psychotherapie, langeveld biedt ook poliklinische zorg en dagbehandeling. Er zij» vestigingen in Noordwijk» Noordwijkerhout, Sassenhelm en Alphen a/c Langeveld beschikt over een kinderdagverblijf. Bavo, Centrum voor psychiatrie is een kleurrijke organisatie, die psychiatrische hulp biedt aan de bewoners van de regio Rijnmond, rechter Maasoever, Capelle a/d IJssel en Krimpen a/d IJssel. v r Rotterdam Capetie aan den IJp Noordwij kerhout Bavo kent een negental locaties verspreid over het gehele verzorgingsgebied met ieder een eigen specifiek omschreven doelstelling. Rehabilitatie Verzorging (R&V) biedt verschillende zorgmogelip heden aan cliënten met psychiatrische beperkingen en is nog gedeeltelijk gevestigd in Noordwijkerhout en al gedeeltelijk in Rotterdam. Ten behoeve van Rehabilitatie Verzorging op de locatie in Noordwijkerhout zoeken wij OPROEPKRACHTEN VAKANTIEKRACHTEN en/of M/V in de functies van verpleegkundigen, verzorgenden of verple' hulpen die met npme in de periode van mei t/m augustus goi inzetbaar zijn in verband met vakanties van vaste medewerkers Ook beschikken wij over de mogelijkheid om belangstellenden ee vast dienstverband aan te bieden waarbij de werkplek medio 199 verhuist naar de regio Rijnmond. De mogelijkheid tot een tijdelijk dienstverband tot aan het moment waarop we verhuizen naar de regio Rijnmond is eveneens mogelijk. Mocht u hieromtrent nadere informatie willen dan kunt u contact zoeken met de heer J. van Lokven. Furictie-iriformatie: U wordt ingezet op één van de 3 afdelingen voor cliënten, die zowel psychiatrische als somatische verpleging en verzorging behoeven. Het verzorgingsaspect neemt een belangrijke plaats in binnen de werkzaamheden evenals het creëren van een aangenaam leefklimaat voor cliënten. Op één van de andere afdelingen staat vooral het behandelings- en begeleidingsaspec centraal. Oproepkrachten mogen maximaal 16 uur per week, te meten per kwartaal, worden ingezet waarbij de werktijden steeds in overleg worden vastgesteld. Een oproepkracht is niet gehouden aan een oproep gehoor te geven. Is er echter een werkafspraak gemaakt dan rekenen we op u. Functie-eisen: Voor deze functie is een afgeronde opleiding tot verpleegkundige B-A of Z of HBO-V. M DG O-VP of een opleiding tot ziekenverzor gende noodzakelijk of studerende hiervoor. Studenten met een medische opleiding kunnen eveneens reflecteren. Informatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer J. van Lokven, coördinator Rehabilitatie Verzorging, tel. (0252) 34 22 14. Salaris: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-ziekenhuiswezen. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Bavo, Centrum voor psychiatrie, Postbus 2, 2210 AA Noordwijkerhout, t.a.v. Anneke Langeveld, Personeelsconsulent, onder vermelding van vacaturenummer 97.09. Centrum voor Psychiatrie

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 38