Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel 1 zoekt: Adeccd Adeccoi orc?e loodgieter/c.v.monteur wasserijmedewerkster Kansen in tijdelijk werk ZATERDAG 12 APRIL 1997 V.S.B. Elektro is een jong, dynamisch en sterk groeiend elektrotechnisch bedrijf, werkzaam in de industriële automatisering en installatietechniek in binnen- en buitenland. Voor directe indiensttreding zijn wij op zoek naar: Gevraagd wordt: 1e elektromonteur - zelfstandig kunnen werken - i.b.v. rijbewijs - werkzaamheden vnl. in nieuwbouw/utiliteitsbouw hulpmonteur - uitvoeren van eenvoudige elektrotechnische werkzaamheden - assisteren van 1e elektromonteur plafonneur/elektromonteur - zelfstandig kunnen werken - i.b.v. rijbewijs - hoofdzakelijk plafonds in restaurants, winkels etc. en in mindere mate elektrotechnische werkzaamheden Ben je flexibel ingesteld, gemotiveerd en wil je graag ons enthousiaste team komen versterken, bel ons dan: V.S.B. Elektro B V. A. v. Leeuwenhoekweg 21 2408 AL Alphen a/d Rijn Tel. 0172-490300 (van 07.30 tot 17.30 uur) Tel. 071-5764745 (P.W.G. de Jong na 18.00 uur) Morssingel 7 2312 AZ Leiden Telefoon (071) 514 42 46 Personeelsdiensten Telefax «mi 51302 84 Pil ^^9 Voor rY best; Administratief medewerker m/v r Voor een bedrijf in Leiderdorp. Je werkzaamheden 'fpf bestaan uit het afhandelen van de Engelse en Franse orderverwerking, facturering, het verrichten van be talingen en het versturen van offertes. Ook sta je tele fonisch Europese klanten te woord en boekje reizen. Je hebt een goede kennis van de Engelse taal. Kennis van het Duits en Frans, alsmede kennis van Exact zijn welkom. Ben je tussen de 25 en 30 jaar, stressbesten dig en bereid over te werken? Dan is dit jouw uitda ging! Het is een fulltime baan per direct t/m oktober in verband met zwangerschapsverlof. Afdelingssecretaresse m/v Met spoed! Voor een relatie in Zoeterwoude. Het werk bestaat uit filen, agendabeheer, het regelen van trans porten en het uitwerken van correspondentie vanuit concept in de Engelse taal (technisch Engels). Je bezit een goede kennis van de Engelse taal. Ben jij stress bestendig, flexibel en kun je met WP 5.1 omgaan? Reageer dan snel! Het betreft een baan voor langere tijd. Inpakkers m/v Voor een groothandel in Roelofarendsveen. Het werk bestaat uit stickeren en inpakken van geschenkartike len en kleding. Ben jij in de leeftijd tot 22 jaar, wil je fulltime werken en ben je voor langere tijd beschik baar? Kom even langs of bel. We hebben regelmatig mogelijkheden. Schoonmakers m/v Voor een relatie in Zoeterwoude. Het werk is zowel in Zoeterwoude als op lokatie. Ben jij betrouwbaar en bereid over te werken? Neem dan snel contact met ons op. Het betreft een fulltime baan. Ook als je enige dagen per week fulltime beschikbaar bent, kun je reageren. Voor lOU doen wij mssr dan jé verwacht! Luba zoekt nog meer energieke uitzendkrachten Voor één van onze relaties in Rijnsburg zijn wij op zoek naar VERDELERS V/M Voor het verdelen van verse bloemen en planten onder de kopers Met een gezellige ploeg collega's zorg je ervoor dat de verse bloemen en planten na het veilen de juiste bestemming krijgen onder de kopers. De werkzaamheden beginnen rond zes uur 's ochtends en duren totdat alle bloemen en planten zijn verdeeld. Gevraagd worden gemotiveerde mensen die bijvoorbeeld een eigen zaak hebben en in de ochtenduren kunnen werken of mensen die naast hun bezigheden in de middag/avond gedurende de ochtenduren aanvullend werk zoeken Heb je interesse in deze parttime baan voor langere tijd, kom dan snel langs bij onze vestiging in Rijnsburg of infor meer bij een Luba vestiging bij jou in de buurt' TELEFONIST/RECEPTIONIST V/M Voor één van onze relaties uit Rijnsburg zoeken we een kandi daat die gestationeerd wordt bij een computerbedrijf in Leiden. Tot de werkzaamheden behoren het ontvangen en doorverwijzen van bezoekers, telefoonbehandeling en licht administratieve werkzaamheden. Gezocht worden represen tatieve kandidaten met*enige administratieve ervaring, kennis van Word for Windows en beheersing van de Engelse taal. Kom langs bij Luba Rijnsburg voor meer informatie over deze fulltime functie voor langere tijd Luba Rijnsburg y -■ Laan van Verhof 3,2231 BZ, .LillJDcl FJj*l ,el071-403'287 Uitzend LUBA. TIJDELIJK WERK, EEN BLIJVENDE INDRUK. Gevraagd voor direct 1900 Landelijk erkend installateur Dirk van der Zeeuw v.o.t. Kraaierstraat 13 2311 NR Leiden Fax 071-5146972 Tcl. 071-5121644 Wesens teleurstelling met spoed gevraagd: voor een full-time baan met ervaring. Gaarne alleen serieuze reacties t.a.v. mevr. Duinkerken, tel. 071-5761239. Op werkdagen tussen 08.00-18.00 uur. Garage Janson B.V. zoekt en-aren AUTOMONTEUR Tevens zoeken wij een jonge MEDEWERKER Schriftelijke sollicitaties kunt u sturen a Garage Janson B.V. t.a.v. administratie Hoge Rijndijk 68-70 2313 KK Leiden Medewerker bediening m/v voor een hotel in Noordwijk. U hebt relevante ervaring, een diploma SVH, warenkennis en dranke kennis. Bovendien bent u representatief en hebt u antwoordelijkheidsgevoel. Deze uitdagende baan is lange tijd en biedt doorgroeimogelijkheden. Leeftijd t/m 30 jaar. Informatie: (071) 408 09 72, IrmaTielenburg Katwijk aan Zee, Ambachtsweg 25d tempo-team uitzendburei Internationale secretaresse m/v Per direct zijn wij op zoek naar een secretaresse met ervaring. De voertaal in dit bedrijf is Engels, in woord en geschrift. Verder wordt er een secretaresse opleiding vereist. Er wordt gewerkt met het tekstverwerkingssysteem Word-for-Windows. Werkzaamheden bestaan uit: het boeken van zakenreizen, regelen van afspraken, archief bijhouden, uitwerken van teksten verzorgen van correspondentie en andere voorkomende secre tariële werkzaamheden. Spreekt deze afwisselende leuke fulltime baan u aan en bent u per direct beschikbaar, kom dan snel bij ons langs. Informatie bij Gemma Gorter, tel. (071) 361 93 42, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Secretaresse m/v Voor een overheidsinstelling in Katwijk zoeken wij een secreta resse. U verricht secretariële werkzaamheden voor drie medewerkers. Het is een vrij solistische functie. Een groot gedeelte van uw werk zal bestaan uit het notuleren van verga deringen, daarnaast verzorgt u de corréspondentie en onder houdt u diverse contacten. Wij zoeken een kandidaat die WP 5.1 beheerst en soortgelijke werkervaring heeft opgedaan. Het is een functie voor langere tijd. Informatie bij Cécile Versteegh, tel. (071) 407 50 41, Katwijk, Voorstraat 62. Secretaresse informatie-avond m/v Wilt u zich oriënteren op uw mogelijkheden op de arbeids markt? Randstad Uitzendbureau biedt u die mogelijkheid op secretaressedag, 17 april aanstaande. Er zullen op deze avond een aantal gastsprekers van vooraanstaande bedrijven uit regio Leiden en Alphen aan de Rijn aanwezig zijn. Tevens zal er een spreker aanwezig zijn van Randstad Opleidingscentrum, die u zal informeren over de mogelijkheden tot het volgen van diverse cursussen. Ook zullen deze avond alle actuele vacatures uit de regio ter inzage liggen. Neem dus uw recente curriculum vitae mee. Wilt u bij deze informatie-avond aanwezig zijn? Bel ons en reserveer een plaats. Informatie bij Harriëtte Bakker, tel. (071) 514 55 88, Leiden, Schuttersveld 9. Inschrijfavond administratief personeel m/v Op donderdagavond is Randstad in Leiden geopend voor administratief personeel. Wij zijn onder andere op zoek naar typisten, secretaresses, boekhouders en administratief medewerkers. De vestiging op het Kort Rapenburg is geopend tot 20.00 uur. U kunt zich op deze avonden laten inschrijven of bespreken wat uw mogelijkheden zijn. Informatie bij Linda de Ridder, tel. (071) 514 55 88, Leiden, Kort Rapenburg 6. Relatiebeheerder agrarische markt m/v Voor een bank in de regio. U legt en onderhoudt contacten met relaties in de agrarische branche, en adviseert over financiële dienstverlening. Deze werkzaamheden worden uitgevoerd op basis van een door uzelf opgesteld marktplan. Voor deze functie is een opleiding op HBO-niveau, aangevuld met kennis van agrarische bedrijfsvoering vereist. Deze fulltime functie biedt uitzicht op een vast dienstverband. Informatie bij Gaston Badoux, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Administratief medewerker beleggingen m/v U ondersteunt de adviseur beleggingen voor een bank in onze regio. Naast een aantal ondersteunende administratieve taken en het agendabeheer, heeft u telefonisch contact met klanten. U zorgt hierbij voor een correcte afhandeling van effecten orders. Administratieve werkervaring en affiniteit met beleg gingen is belangrijk. Wij zoeken kandidaten die bijvoorbeeld in een beleggingsclub actief zijn. Deze functie is per direct. Informatie bij Gaston Badoux, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Telfoniste/receptioniste m/v Voor een bedrijf in Zoeterwoude. U beheert samen met een collega de drukke telefooncentrale, en ontvangt tevens de bezoekers. Voor deze hectische functie zoeken wij kandidaten die op korte termijn een fulltime functie kunnen vervullen. Kennis van WP 5.1, en een goede beheersing van de Engelse taal is belangrijk. Informatie bij Gaston Badoux, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Secretaresse m/v Voor een bedrijf in Leiderdorp. Uw taken bestaan uit agenda beheer, notuleren, boeken van reizen en algemene administra tieve ondersteuning. Deze fulltime baan start per direct en is voor 4 maanden. Kennis van Word for Windows en een goede beheersing van de Engelse taal zijn vereist. Informatie bij Gaston Badoux, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Parttime secretaresse m/v U ondersteunt de directeur van een lokale bank. Naast de gebruikelijk secretariële taken bent u verantwoordelijk voor een aantal PZ taken. Kennis van personeelsbeheer en salaris administratie strekt derhalve tot aanbeveling. Deze functie is op dinsdag en donderdag de gehele dag. U start begin juni, en vangt tot medio november het zwangerschapsverlof van de huidige secretaresse op. Informatie bij Gaston Badoux, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Medewerker kredietadministratie m/v Voor een bank in de Duin- en Bollenstreek zijn wij op zoek naar een medewerker kredietadministratie. Voor deze functie denken wij aan een kandidaat met een HAVO en/of MBO opleiding. De hoofdtaken van deze functie zijn het controleren van krediet transacties op administratieve en bepaalde krediettechnische voorwaarden, en het uitvoeren van verschillende aan de krediet administratie verbonden werkzaamheden. Administratieve werkervaring is een pré, maar niet vereist. Wilt u meer weten over deze functie, neem dan snel contact met ons op! Informatie bij Marleen van Maanen, tel. (0252) 41 91 40, Lisse, Kanaalstraat 100. Kamerhulpen m/v Regelmatig zijn wij op zoek naar enthousiaste medewerkers voor diverse hotels in Noordwijk en omgeving. De werkzaam heden bestaan uit het schoonhouden van hotelkamers en andere taken van de afdeling huishouding. Heeft u ervaring in schoonmaakwerk, bij voorkeur in hotels, bent u in een licha melijk goede conditie, en wilt u parttime of fulltime aan het werk? Neem dan snel contact met ons op Informatie bij Lotje Vis, tel.,(071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Produktiemedewerker m/v Voor een bedrijf in Roelofarendsveen zijn wij op zoek naar een produktiemedewerker met een technische achtergrond. De werkzaamheden zijn onder andere met behulp van machines staal zagen en schroeven indraaien. Heb je een afgeronde LTS opleiding neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Sabine Slappende!, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. PR medewerker m/v Voor een relatie in de omgeving van Lisse zoeken wij een assistent op de afdeling Advertising en Promotion. Uw werkzaamheden bestaan onder andere uit het voorraadbeheer en orderverwerking van promotie-artikelen, folders en prijs lijsten. Daarnaast assisteert u de afdeling bij het opstellen van advertenties. Heeft u een opleiding op MBO-niveau, relevante werkervaring en bent u op korte termijn beschikbaar, dan is dit wellicht uw kans! Het betreft een fulltime baan voor lange tijd. Informatie bij Esther Huijbrechts, tel. (0252) 41 91 40, Lisse, Kanaalstraat 100. Produktieplanner m/v Voor een bedrijf in Zoeterwoude zijn wij op zoek naar een operationeel planner. U bent verantwoordelijk voor het regelen van de gehele doorstroom van de produktie binnen de brouwerij. Voor deze functie is een logistieke achtergrond vereist. In verband met vakantie-opvang mag er geen vakantie opgenomen worden in de maanden juli en augustus. Heeft u ervaring in de logistieke planning neemt u dan contact bij ons op. Het betreft hier een fulltime baan per direkt tot eind augustus. Informatie bij Linda de Ridder, tel. (071) 514 55 88, Leiden, kort rapenburg 1. Secretaresse m/v Voor een bedrijf in Zoeterwoude zijn wij op zoek naar een ervaren secretaresse. De werkzaamheden bestaan uit het verzorgen van de correspondentie, het maken van afspraken, het archiveren en bijhouden van de agenda. Voor deze functie is Engels in woord en geschrift een vereiste alsmede ervaring met MS Office. Het betreft hier een functie voor lange tijd. Er zijn zowel fulltime als parttime mogelijkheden. Hebben wij uw belangstelling gewekt, neemt u dan snel contact met ons op. Informatie bij Linda de Ridder, tel. (071) 514 55 88, Leiden, kort rapenburg 1. Secretaresse m/v Voor twee verkoopmanagers zijn wij op zoek naar een enthou siaste kandidaat. De werkzaamheden bestaan uit het verzorgen van de correspondentie, het bijhouden van de agenda, het verzorgen van de in- en uitgaande post, het bijhouden van het archief, het zorgdragen voor de verzending van mailingen en het verrichten van hand en spandiensten. Wij zijn op zoek naar een kandidaat met een uitstekende kennis van Duits en Engels in woord en geschrift. Ervaring met MS Office is een vereiste. Heeft u 2 3 jaar werkervaring, bent u flexibel, accuraat en staat u stevig in uw schoenen, dan is deze baan misschien iets voor u. Het betreft hier een fulltime baan voor lange tijd. Voor meer info bel ons snel! Informatie bij Harriëtte Bakker, tel. (071) 514 55 88, Leiden, kort rapenburg 1. Administratief medewerker m/v Voor een semi overheidsbedrijf in het centrum van Leiden zoeken wij met spoed een administratief medewerker met een MEAO diploma. De werkzaamheden bestaan uit het muteren en sorteren van bestanden, en het telefonisch verstrekken van informatie. De kandidaat die wij voor deze functie in gedachten hebben heeft enige administratieve ervaring, is zeer secuur en is handig met computers. Dit is een fulltime functie voor minimaal 6 maanden. Informatie bij Esther van der Hoorn, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 1. Data-typiste m/v Voor een aantal klanten in Leiden zijn wij op zoek naar data- typisten. Het gaat hier om functies die fulltime en parttime ingevuld kunnen worden, voor langere en kortere tijd. Kunt u snel typen, dan bént van harfe welkom op deze advertentie te reageren. Informatie bij Pauline Noordijk, tel. (071) 523 08 88, Leiden, Kort Rapenburg 6. Salarisadministrateur m/v Voor een een automatiseringsbedrijf in Leiden zoeken wij met spoed een salarisadministrateur. Het is voor deze functie van belang dat u bekend bent met het computerprogramma Exact, en enige ervaring heeft met salarisadministratie. Wij zoeken een kandidaat met een MBO werk- en denkniveau die fulltime voor lange tijd aan de slag wil. Informatie bij Margriet Hagenaars, tel. (071) 514 77 44, Leiden, kort rapenburg 1. Student m/v er commercieel en sterk groeiend bedrijf in het centrum van Leiden zoeken wij met spoed commerciële talenten. De taken bestaan uit he.t telefonisch benaderen van klanten die al interesse getoond hebben voor het produkt, en het verstrekken van informatie over het produkt. De kandidaat die wij voor deze functie in gedachten hebben, heeft commer cieel talent, en wil graag in een jong en enthousiast team werken. Het gaat hier om een functie voor drie avonden, ofwel 12 uur, per week. Informatie bij Esther van der Hoorn, tel. (071) 514 77 44, Leiden, kort rapenburg 1. Kelners/Serveersters m/v Voor diverse hotels en restaurants in Noordwijk en omgeving zijn wij voor het komende seizoen op zoek naar kelners en serveersters. Wij kunnen u werk aanbieden met wisselende werktijden door de week en in het weekend. De functie-eisen hiervoor zijn: ervaring in een soortgelijke baan, in bezit van correcte zwart/wit kleding (dames: zwarte rok, minimaal op de knie, zwarte gepoetste schoenen, gestreken witte blouse, panty's/heren: kelnerssmoking met jasje, zwarte gepoetste schoenen, gestreken wit overhemd, zwarte sokken), verzorgd uiterlijk. Bent u beschikbaar om één of meerdere diensten per week te werken neem dan zo snel mogelijk contai Informatie bij Lotje Vis, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. op! Kok m/v Magazijnmedewerker m/v Voor een groothandel in Noordwijkerhout zijn wij op zoek naar een magazijnmedewerker, ter versterking van het team. U gaat zich bezighouden met binnenkomende en uitgaande goederen met behulp van een heftruck. Daarnaast zullen er ook opruim- werkzaamheden verricht moeten worden. De medewerker die wij zoeken heeft een EVO(heftruck)-diploma of enige jaren ervaring met heftruckrijden. Daarnaast bent u tussen de 20 en 25 jaar oud en in staat om flink aan te pakken en zelfstandig te werken. De baan die wij u aanbieden is fulltime, per zo snel mogelijk en biedt uitzicht op een vast dienstverband. Bent u geïnteresseerd in deze functie, neem dan zo snel mogelijk Chauffeur m/v Voor een winkelbedrijf in Noordwijk, met meerdere vestigings plaatsen in Nederland, zijn wij op zoek naar een chauffeur. U gaat diverse bestellingen van de produktieplaats naar de verkooplokaties vervoeren. U draagt zorg voor expeditie en vervoer. De kandidaat die wij zoeken is in bezit van rijbewijs B, heeft enige ervaring in een soortgelijke functie en is represen tatief. Het gaat om een'fulltime baan van maandag tot en met vrijdag en eens per 14 dagen een zaterdag. Bent u beschikbaar per 1 mei en kunt u het visitekaartje van dit bedrijf worden, reageer dan snel. Informatie bij Lotje Vis, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Scholier m/v Voor een groot magazijn in Lisse zijn wij op zoek naar een aantal scholieren die na schooltijd kunnen werken. Vind je het leuk om op maandag, woensdag en donderdag van 16.00 - 18.00 uur te werken, kan je dit combineren met je huiswerk en ben je tussen de 16 en 20 jaar oud, bel dan snel voor meer informatie. Informatie bij Marleen van Maanen, tel. (0252) 41 91 40, Lisse, Kanaalstraat 100. Mensen die van aanpakken weten m/v Ben je een aanpakker en wil je graag aan de slag, dan hebben wij regelmatig werk voor je. Het gaat om produktiewerk in Lisse en omgeving, zowel voor korte als voor lange tijd. Informatie bij Arnoud Nierop, tel. (0252) 41 91 40, Lisse, Kanaalstraat 100. Produktiemedewerker m/v Voor een groentenverwerkend bedrijf in Rijnsburg zijn wij regel matig op zoek naar jonge, gemotiveerde produktie- medewerkers. De werkzaamheden bestaan uit het snijden en verpakken van groenten. De werkzaamheden beginnen om 7.00 uur en duren tot einde werk. Wilt u voor een aantal weken aan de slag, neem dan snel contact op. Informatie bij Robin de Haas, tel. (071) 407 21 45, Katwijk, Voorstraat 62. Studenten m/v Voor een trendy kledingzaak in Leiden zijn wij op zoek naar een jonge, representatieve en spontane verkoper/ster. Belangrijk is dat je niet verlegen bent en op klanten durft af te stappen. Als je goed met mensen kunt omgaan en graag in de kleding- branche wilt werken, dan is dit de baan voor naast je studie. Het betreft een parttime functie voor lange tijd. De werktijden zij iedere woensdag- en vrijdagochtend. Neem snel contact met is op! Verkoper m/v Een meubelzaak in het centrum van Leiden zoekt een enthou siaste verkoper. Heeft u ervaring of affiniteit binnen de meubel branche dan bent u misschien de kandidaat die wij zoeken. Representativiteit, een net taalgebruik, en \)erkoopervaring zijn sleutelwoorden voor het goed functioneren binnen dit bedrijf. Het betreft een fulltime functie voor langere tijd binnen een zeer professionele organisatie. Reageer snel als u denkt de ideale kandidaat te zijn. Informatie bij Robert Nievaart, tel. (071) 523 49 88, Leiden, Schuttersveld 9. Zaterdag postbestellers m/v Ben je voor lange tijd op zaterdag beschikbaar, in bezit van een fiets met stevige bagagedrager en heb je flinke beenspieren? Per direct hebben wij werk op zaterdag voor postbesteller in Wassenaar. De werktijden zijn van 06.00 t/m ongeveer 13.00 uur. Ben je in de zomervakantie drie weken fulltime beschikbaar en wil je voor lange tijd (eventueel op contract) op zaterdag werken, neem dan contact op! Informatie bij Martine Bussen, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9. Studenten m/v Voor diverse horecagelegenheden in Noordwijk zijn wij op zoek naar koks. De werkzaamheden vinden over het algemeen 's middags en 's avonds plaats. De kandidaten die wij zoeken hebben minimaal een drie-jarige SVH opleiding achter de rug, een aantal jaren ervaring en zijn in staat zeer zelfstandig in een restaurantkeuken te werken. Bent u het hele seizoen beschikbaar om als kok aan de slag te gaan, neem dan contact met ons op. U kunt ook langskomen. Neemt u dan het volgende mee: paspoort, sofinummer, (post)bankrekeningnummer, curri culum vitea, diploma's, getuigschrift(en). Informatie bij Lotje Vis, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Kelners/Serveersters Wij zijn regelmatig op zoek naar gemotiveerde, representatieve kelners en serveersters voor banqueting en serveren. Leeftijd tot 25 jaar. Bent u dienstverlenend ingesteld en in bezit van zwart wit kleding? Neemt u dan contact met ons op. Informatie bij Frank Mahieu, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. Voor een drukkerij in Zoeterwoude zijn wij op zoele naar gemotiveerde studenten, die tegen zeer goede verdiensten productiewerkzaamheden willen verrichten. De werktijden zijn van 06.00 - 14.30 uur en van 14.30 - 23.00 uur. Ben je twee tot drie dagen per week beschikbaar, neem dan zo spoedig mogelijk contact met ons op. Informatie bij Coen Dekker, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9. Fulltime magazijnmedewerker m/v Bent u een ervaren magazijnmedewerker en bent u voor lange tijd beschikbaar, dan hebben wij bij het kledingmagazijn van Hennes Mauritz werk voor u. Het werk bestaat uit het uitpakken, tellen, sorteren en ophangen van kleding voor de filialen in Nederland en België. Beheerst u de Nederlandse taal in woord en geschrift en voldoet u aan bovenstaande voorwaarden, neemt u dan snel contact met ons op voor deze leuke functie. Informatie bij Martine Bussen, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9. Winkelmedewerkers m/v Ben jij op zoek naar een vaste baan bij een groot winkelbedrijf, reageer dan snel. Voor een grote discount winkelketen in Zoeterwoude-Rijndijk 2ijn wij op zoek naar enthousiaste medewerkers. Ervaring is niet direkt noodzakelijk. Een flexibele instelling en aanpakkersmentaliteit is wel zeer belangrijk voor deze functie. De baan biedt uitzicht op een contract voor 13 tot 30 uur. Herken je jezelf in bovenstaand profiel, kom dan even bij ons langs of bel voor meer informatie. Informatie bij Sabine Slappendel, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. Vakantiewerk Wil je in de zomervakantie aan de slag en ben je nu al minimaal 4 uur per week beschikbaar, dan hebben wij werk voor je Voor een bedrijf in de pluimveesector in Zoeterwoude zijn wij op zoek naar gemotiveerde produktiemedewerkers. Om straks in de zomer alle voorkomende werkzaamheden te kunnen verrichten, zoeken wij kandidaten die nü al aan het werk willen. Ben je tussen de 17 en 20 jaar en heb je belangstelling neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Sabine Slappendel, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. Vuinisbelader m/v Vind je het leuk om in de buitenlucht te werken en ben je woonachtig in de omgeving van Roelofarendsveen, dan kunj direct aan de slag als vuilnisbelader. De werkzaamheden best; uit het ophalen en legen van vuilcontainers binnen de gemet Alkemade. Ben je voor lange tijd beschikbaar en spreekt dezt functie je aan, neem dan direct contact met ons op. Informatie bij Sabine Slappendel, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. Postbesteller/koerier m/v Voor een relatie in Lisse zijn wij op zoek naar een gemotiveei postbesteller. U gaat in Lisse brieven èn af en toe pakketten bezorgen. Voor de functie is het van belang dat u in het bezi bent van een goede fiets met bagagedrager, stevige beenspieren en een rijbewijs. Daarnaast heeft u een goede beheersing van de Nederlandse taal. U werk van dinsdag tot met zaterdag van 6.00 tot 15.00 uur. Bent u voor lange tijd beschikbaar en vindt u het leuk als postbesteller aan de slag' gaan, neemt u dan snel contact met ons op. Informatie bij Amoud Nierop, tel. (0252) 41 91 40, Lisse, Kanaalstraat 100. Algemeen medewerker m/v Voor een autobedrijf in Lisse zijn wij per direct op zoek naar algemeen medewerker. De werkzaamheden vinden plaats in werkplaats, waar meegeholpen moet worden met autorepa raties en in de showroom, waar auto's gepoetst moetr worden. Bij ziekte en vakantie bestaat de mogelijkheid dat ei ingevallen moet worden in het bijbehorende tankstation. Ben een jonge, representatieve aanpakker met een technische achtergrond, dan hebben wij voor jou een uitdagende baan voor lange tijd. Informatie bij Arnoud Nierop, tel. (0252) 41 91 40, Lisse, Kanaalstraat 100. Agrarisch medewerker m/v Voor gemotiveerde mensen die van aanpakken weten hebbe wij zeer regelmatig werk in de agrarische sector. Zeker mens met ervaring worden gevraagd snel te reageren. Spreekt de groene sector je aan dan willen wij graag in contact komen i jou. Het werk kan variëren van kwekerijwerkzaamheden totl bestellingklaar maken van orders. Informatie bij Erik Kroes, tel. (0252) 41 91 40, Lisse, Kanaalstraat 100. Medewerker kunststofproduktie m/v Voor een groot industrieel bedrijf in Noordwijkerhout zijn wij zoek naar medewerkers voor de afdeling kunststofproduktie, waar plasticfolie gemaakt wordt voor de produktie vai bloemenhoezen en andere toepassingen. U gaat folierecepte en machines instellen. Wij zoeken kandidaten met een diploma (procestechnologie/WTB/electro) of gelijke LTS enige jaren ervaring in een soortgelijke functie. U heeft met meet- en regeltechniek. Verder bent u een echte aanpak in bezit van eigen vervoer en bereid in 4 ploegen (later in 5)t werken. Bent u geïnteresseerd in deze fulltime, op termijn vai baan. Reageer dan snel! Informatie bij Lotje Vis, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Cateringmedewerker m/v Ervaren cateringmedewerkers kunnen direct aan de slag bij diverse grote catenngbedrijven in de regio Leiden. De werkzaamheden bestaan onder andere uit het voorbereideni verzorgen van lunches, het verzorgen van koffie- en theerono en het schoonhouden van het bedrijfsrestaurant. U bent in he bezit van zwart/wit kleding en u heeft een dienstverlenende instelling. Tevens bent u enkele dagen per week inzetbaar. Informatie bij Frank Mahieu, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. Fastfoodmedewerker m/v Voor een fastfoodbedrijf in het centrum van Leiden zoeken w met spoed een medewerker voor ongeveer 20 uur per week. werktijden zijn tussen 17.00 uur en 23.00 uur 's avonds. Uw werkzaamheden bestaan, in wisseldienst met uw collega's, ui: het verkopen en het bakken/frituren van snacks. Voor deze functie zoeken wij een representatieve en vlotte kandidaat m bij voorkeur enige ervaring op dit vakgebied. Leeftijd, 20-30ji Bent u geïnteresseerd in deze functie voor lange tijd, reageer dan snel! Informatie bij Frank Mahieu, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. Eerste medewerker bediening m/v Voor een restaurant in Leiden zijn wij op zoek naar een eersli medewerker die bij afwezigheid van de restaurantmanager leiding geeft aan 5 tot 10 medewerkers. De werkzaamheden bestaan uit het coördineren, regelen en indelen van de werkzaamheden, toezien op voortgang en kwaliteit, ontvang I van gasten, maken van bestellingen, toezien op dagelijkse pe' j neelsbezetting en meewerken in het restaurant. De ei deze functie zijn: vakopleiding (MHS of gelijkwaardig), gastvn delijk, attent, netjes en beleefd. Verder bezit u een flexibele instelling en bent u minimaal 25 jaar. Informatie bij Frank Mahieu, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. Winkelmedewerker m/v Voor een relatie in Lisse zijn wij met spoed op zoek naar een winkelmedewerker. De werkzaamheden bestaan uit het adviseren van klanten, het doen van bestellingen, het bijhoud van de stellingen en alle voorkomende werkzaamheden. Je g; werken in een jong team. Je hebt een technische achtergrond (LTS of MTS), je kan goed met mensen omgaan, je hebt e verzorgd uiterlijk. Winkelervaring is niet vereist, inzet is belangrijk. Het betreft een fulltime functie van maandag met zaterdag voor zeer lange tijd. Voldoe je aan^bovenstaans eisen en vind je het leuk om met klanten om te gaan, neem snel contact op. Informatie bij Arnoud Nierop. tel. (0252) 41 91 40, Lisse, Kanaalstraat 100. ir randstad uitzendburea

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 32