Personeel Personeel Personeel Personeel Personee' Junior Inkoper m/v Inkoper m/v Kansen in technisch werk la fbm «ff PU, ib bwi, ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN medewerker polikliniek administratie m/v (LEERLING) JACHTSCHILDERS M/V i "GEMIVA Assistent Coördinator Van Buuren-van Swaay bv is een van de grootste werktuigkundige installateurs in Nederland, met als voornaamste activiteiten: airconditioning, centrale verwarming, sanitaire en sprinkler installaties. Voor onze afdeling Inkoop te Zoetermeer zoeken wij een die na een inwerkperiode met een grote mate van zelfstandigheid een productenpakket gaat verzorgen. Het werk U bent als inkoper verantwoordelijk voor het tijdig verkrijgen van goederen en diensten van de hoogste kwaliteit tegen de laagste kosten. U stelt offerte-aanvragen op, evalueert deze, onderhandelt met leveranciers en sluit contracten af. U werkt mee aan het realiseren van onze overall-doelstellingen ten aanzien van leveringsbetrouw baarheid, servicegraad en kostenminimalisering. Kortom, u bent verantwoordelijk voor het gehele inkooptraject, van offerte tot en met levering. Uw inbreng Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat met: - HAVO/VWO-vooropleiding; - HEAO (CE) diploma aangevuld met ervanng in een commercieel technische inkoopfunctie; - goede onderhandelingsvaardigheden; - leeftijd van ca. 30 jaar. Tevens gaat onze belangstelling uit naar een die na een inwerkperiode in nauwe samenwerking met andere inkopers een inkooppakket zal gaan behandelen. Doorgroeimogelijkheden naar de zelfstandige inkoopfunctie zijn aanwezig. Uw inbreng Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een kandidaat: - in het bezit van een HAVO- en MEAO-diploma (CE); - met belangstelling en "gevoel" voor techniek; - die bij voorkeur enige ervaring heeft in een commercieel-technische functie; - die over goede contactuele eigenschappen beschikt; - leeftijd van ca. 22 jaar. Wij bieden een afwisselende baan en goede arbeidsvoorwaarden. Reacties Uw schriftelijke sollicitaties kunt u zenden naar van Buuren-van Swaay bv. Postbus 220, 2700 AE Zoetermeer, t.a.v. de afdeling Personeelszaken.Voor meer informatie over bovengenoemde functies kunt u contact opnemen met de heer I D. van den Bosch, hoofd afdeling Inkoop, telefoon 079-371.07.10. Zager/schuurder m/v Voor een bedrijf in Lisse dat marmer, graniet en grafmonu menten bewerkt en levert zijn wij op zoek naar een zager. Heb jij technisch inzicht op minimaal mbo-niveau en kun jij tekeningen lezen? Bel dan voor meer informatie! Tevens zoeken wij voor dit bedrijf een schuurder. Informatie bij Annemiek Schipaanboord, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Service-technicus m/v Randstad zoekt voor een internationaal opererende fabrikant van grote huishoudelijke apparaten een service-technicus in het rayon Amsterdam. De werkzaamheden betreffen het uitvoeren van service-opdrachten bij de klant thuis of bij de dealer. U wordt begeleid door de Customer Services-organisatie. U beschikt over een afgeronde opleiding MTS of LTS Elektrotechniek of Elektronica, eventueel aangevuld met V&V opleiding. Tevens beschikt u over goede contactuele eigen schappen en een rijbewijs B/E. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Informatie bij Arwin Visser, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Onderhoudsmonteur (technische dienst) m/v Voor een bedrijf in Zoeterwoude zoeken wij een initiatiefrijk iemand die de onderhoud en reparaties van de machines en het gebouw gaat doen. Voor deze functie is een MTS- Werktuigbouw diploma een vereiste. Kennis van pneumatiek, hydroliek, lassen, timmeren en electra is een pré. Informatie bij Jeroen Smits, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Quality Assurance medewerker m/v Voor een organisatie in Leiden zoekt Randstad een medewerker QA. De werkzaamheden bestaan uit het controleren van GMP- normen. Kandidaten hebben een afgeronde opleiding HLO- Biochemie, kunnen accuraat werken en zijn kwaliteitsbewust. Informatie bij Jeroen Smits, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. ir randstad uitzendbureau De afdeling financiële zaken vormt samen met de afdeling automatisering de sector Financiën en Informatie. Deze houdt zich bezig met de administratieve vastlegging en de financiële afwikkeling van het vermarktingsproces en de overige ondernemingsactiviteiten. De afdeling (13 personen) heeft momenteel 5 hoofdactiviteiten, te weten planning en control, boekhouding, informatisering, geldverkeer en klantenservice. Op deze afdeling is plaats voor een Door een promotie op de afdeling is er ruimte voor een 2e Stafmedewerker financiële zaken v/m met gevoel voor verantwoordelijkheid In deze functie wordt u rechterhand van het hoofd, dus mede- verantwoordelijk op het gebied van het geldverkeer. Hiertoe behoren ook het doen van aanbevelingen en het begeleiden van projecten om de financiering en bet geldstroombeheer verder te optimaliseren. U vervangt de geldstroombeheerder bij diens afwezigheid en beheert de verzekeringsportefeuille. Daarnaast bereidt u onderhandelingen met financiële dienstverléners voor en handelt u diverse juridische zaken af. Deze specialistische functie vraagt om een HBO werk- en denk niveau (HEAO) en aantoonbare affiniteit met de wereld van het bank- of geldverkeer. Uw communicatieve vaardigheden dienen, zowel mondeling als schriftelijk, uitstekend te zijn. Uw analytisch vermogen en het nemen van zakelijke beslissin gen zijn zeer goed ontwikkeld. Uw leeftijd ligt rond de 30 jaar. Bovendien dient u (bereid te zijn) binnen een straal van 30 kilo meter van het veilingcomplex te gaan wonen. U wilt Flora ook beter leren kennen en meer informatie over deze functie? Neem dan contact op met de heer ir. D.H. de Mooij, hoofd Financiën en Administratie, tel. 071-4094230. Uw sollicitatiebrief graag met complete CV, kunt u richten aan de heer J.Y. Jansen. Wij verzoeken u in de linker bovenhoek van de enveloppe te vermelden: Sollicitatie stafmedewerker finan ciële zaken. Miljoenen snijbloemen vinden jaarlijks via Bloemenveiling F hun uxg over Je hele wereld. Zo'n J.600 kwekers uit binnen- en buitenland, waaronder 1.700 leden, rekenen op Flora voor de af van hun producten aan groothandelaren en andere afnemers. Met ruim 520 medewerkers realiseren we een jaaromzet van ruim 700 miljoen gulden. Het resultaat van kei bard werken, een eigent i bedrijfsvoering en producten en diensten van topkwaliteit. Stafmedewerker informatisering m/v die administratie een warm hart toedraagt In deze functie wordt u ingeschakeld bij de verbetering van de interne en externe informatievoorziening. Hiertoe adviseert u afdelingen bij het opzetten en onderhouden van administraties. Tevens draagt u bij aan projecten ter verbetering van de efficiency van administratieve processen en aan de voorbereiding van verder)automatisering van (deel)-administraties. Een deel van de taken heeft betrekking op beleidsvoorbereiding. Hiertoe levert u een bijdrage aan de realisatie van het informatiebeleid. Daarnaast assisteert u systeem- en applica tiebeheerders bij het beheren van ondersteunde informatiesystemen. Deze functie vraagt om een HBO werk- en denkniveau (HEAO BI) en enige jaren ervaring in adviessituaties met daarin verantwoor- delijkheden t.a.v. de voortgangsbewaking van projecten. Daarnaast heeft u aantoonbare interesse in informatieplanning en bent u enthou siast PC-gebruiker. Zowel mondeling als schriftelijk kunt u uitstekend uit de voeten. Analytisch vermogen, het zelfstandig ontplooien van initiatieven en een goed sturend vermogen t.a.v. voortgang en processen behoren eveneens tot uw bagage. Uw leeftijd ligt rond de 30 jaar. Bovendien dient u (bereid te zijn) binnen een straal van 30 kilometer van het veilingcomplex te gaan wonen. U wilt Flora ook beter leren kennen en meer informatie over deze functie? Neem dan contact op met de heer ir. D.H. de Mooij, hoofd Financiën en Administratie, tel. 071-4094230. Uw sollicitatiebrief graag met complete CV, kunt u richten aan de heer J.Y. Jansen. Wij verzoeken u in de linker bovenhoek van de enveloppe te vermelden: Sollicitatie stafmedewerker informatisering. Het projectbureau techniek maakt deel uit van de sector Facilitaire Diensten en geeft ondersteuning en adviezen aan andere afdelingen en derden op bouwkundig- en technisch gebied. Bij dit projectbureau techniek is plaats voor een Aankomend projectleider techniek v/m een creatief denker en doener Als aankomend projectleider verzorgt u de PLC-program mering van de geautomatiseerde bedrijfsmiddelen en de programmering voor het gebouwen beheerssysteem. Onder begeleiding van de projectleider technische zaken bent u verantwoordelijk vanaf het ontwerp tot en met de oplevering van technische projecten. Door interne en externe op leidingen en praktijkervaring moet u in staat zijn om in enkele jaren door te groeien naar een zelfstandig projectleider. Deze functie vraagt om HTS werktuigbouw (energie- of productie techniek) en maximaal 2 jaar werkervaring. U heeft een brede techni sche belangstelling. Daarnaast kunt u uitstekend verbaal overweg met klanten, collega's en leveranciers. Voorts krijgt u een kick als u oplos singen kan introduceren die later als vernieuwend te boek zullen staan. U bent jonger dan 30 jaar. U wilt Flora ook beter leren kennen en meer informatie over deze functie? Neem dan contact op met de projectleider technische zaken, Kees Kuyt, tel. 071- 4094263. Uw sollicitatiebrief, graag met complete CV, kunt u richten aan de heer J.Y. Jansen. Wij verzoeken u in de linker bovenhoek van de enve loppe te vermelden: Sollicitatie aankomend projectleider techniek. Aan verzoeken om deze advertentie in andere media te plaatsen zuilen wij geen Onze vestiging Ballast Nedam Woningbouw West te Rotterdam zoekt vanwege toenemende bouwactiviteiten voor haar werken in de omgeving Rotterdam, Den Haag en Midden Nederland zelfstandige Tunnel- en Wandbekistingsploegen Indien u geïnteresseerd bent kunt u contact opnemen met mevrouw D. Dobbelsteen, afdeling personeelszaken, telefoon (040) 252 74 75 Ballast Nedam Woningbouw p/a Umburglaan 24a, 5652 AA Eindhoven Ballast Nedam Woningbouw Poliklinieken Inwendige Geneeskunde De divisie Inwendige Geneeskunde vraagt zo spoedig mogelijk: (19 uur per week) Vac.nr. 97.V.02.14.LD Werktijden: Woensdag de hele dag, overige dagen in te bepalen. De polikliniekmedewerker heeft, samen met collega's, tot taak: - het voorbereiden en afwerken van spreek uren; - het begeleiden van spreekuren aan de receptie; - het typen van medische correspondentie m.b.v. dictafoon; - het te woord staan van patiënten, ook tele fonisch; - het bijwerken van medische dossiers. Gevraagd: - MAVO/HAVO diploma; - NAMS of vergelijkbare opleiding; - ervaring met tekstverwerking en in het werken met de dictafoon; - goede contactuele eigenschappen; - kunnen werken in teamverband; - stressbestendigheid; - goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Salaris: het salaris is maximaal f 3.595,- bruto per maand bij een full-time aanstelling en is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw A. Nubé, hoofd polikliniekadministratie vloer 4 (071 - 526 19 80). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoeslag 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de directeur van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief en envelop het vacaturenummer vermelden. M Van Lent Zonen Jacht- en Scheepswerf Van ent vervaardigt luxueuze zeegaande jachten, geheel overeenkomstig de wensen van de afnemer. De door\ werf gebouwde jachten vormen de top van de wereldmarkt. In verband met onze groeiende orderportefeuille zoeken wij Degenen die opgeleid wensen te worden voor jachtschilder of indien u een opleiding voor jachtschilder heeft gevolgd en enige j ervaring heeft, verdient dat de voorkeur. Verder stellen wij een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden in vooruitzicht. Voor nadere informatie en sollicitatie nodigen wij u uit binnen 101 dagen schriftelijk te reageren. JACHT- EN SCHEEPSWERF C. VAN LENT ZONEN B Julianalaan 3, 2159 LA Kaag. Telefoon 0252-547123, toestel 112. De Bloedbank Leidsenhage verzorgt bloed en bloed producten voor alle ziekenhuizen in de regio Den Hatge Leiden en Delft. Met behulp van 50.000 donors wordiaa jaarlijks circa 200.000 bloedproducten geproduceerd ten behoeve van de patiëntenzorg. Door ontwikkeling van nieuwe bloedproducten en verbetering van transito fusietechnieken, draagt de Bloedbank actief bij aan c transfusiegeneeskunde. Bij de Bloedbank werken ongeveer 190 medewerkers, verdeeld over vier locati^ Stichting Rode Kruis Bloedbank Leidsenhage Ten behoeve van het Donorcentrum Leiden zijn wij op zoek naar een full-time Enthousiast coördinerend medewerker Het doel van deze functie is het ondersteunen van het hoofd met een kennis van de operationele processen van het Donorcentrum Leiden. ™dp; ir TAKEN: - het geven van begeleiding, ondersteuning en aanwijzingen aan ongeveer 25 donorassistenten ten aanzien van de dagelijkse werkzaamheden; - zorgdragen voor een goed verloop van de operationele processen met betrekking tot de verwerving van bloed en het verrichten van volbloedafnamt - zorgen voor veilige, doelmatige én uniforme procedures en werkwijzen; - participeren in de uitvoerende werkzaamheden; - kan belast worden met projectwerkzaamheden. Voor het zelfstandig verrichten van bovengenoemde taken dient een intern opleidingsprogramma met goed gevolg te worden afgerond. M Wij zoeken een collega met goede sociale, didactische en contactuele vaardigheden.Tevens dient de kandidaat belangstelling te hebben voor doorlopende kwaliteitsverbetering van de dienstverlening aan donors en aandacht te hebben voor veilige procedures. De kandidaat moet ervaring hebbed in het begeleiden van grotere groepen medewerk(st)ers en ervaring met relevante werkzaamheden in de gezondheidszorg. Voor deze veelzijdige functie gaan onze gedachten uit naar kandidaten van 30 jaf1 of ouder. FUNCTIE-EISEN: - Minimaal MDGO-diploma of gelijkwaardig onderwijs hebben gevolgd. - Opleiding hebben genoten en enige ervaringen hebben opgedaan op het g van praktisch leidinggeven. - Beschikken over organisatorische en planningsvaardigheden. Het salaris is afhankelijk van ervaring en opleiding en bedraagt maximaal volgen^ FWG groep 40. 4.130,- bruto per maand op full-time basis. Overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO-Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer, kunnen vóór 14 april 1997, worden gericht aan Mevrouw H.W.J. Scholten, personeelsfunctionaris, Leyweg 297,2545 CJ DEN HAAG. Stichting Rode Kruis Bloedbank Leidsenhage Den Haag Leiden Leyweg 297 Academisch Ziekenhuis 2545 CJ Den Haag Postbus 2184 Tel: 070 - 308 30 30 2301 CD Leiden Zin In een nieuwe uitdaging! Die vind je bij ons. De naam is Gemiva. Wij bieden zorg en ondersteuning aan bijna 1400 mensen met een verstandelijke handicap en gaan daarbij uit van hun eigen keuzen en mogelijk heden. De zorgvormen die je bij ons aantreft, zijn divers: woon- en leefgemeenschappen, boerderijen, logeerhuis, kort-verblijfhuis, gezinsvervangende tehuizen voor kinderen en volwassenen, activiteitencentra, kinderdag centra, begeleid zelfstandig wonen, centrum voor jongeren met een auditieve en verstandelijke handicap, begeleid werken en thuiszorg. Durf jij met ons de uitdaging aan om mensen met een verstandelijke handicap hun eigen plek in de samen leving te helpen verwerven? Want dat is waar wij voor staan. Het Educatief Centrum Gemiva-SVG is een samenwerkingsverband tussen Gemiva en SVG. Stichting Gemiva en SVG verlenen zorg en diensten aan mensen met een verstandelijke en/of lichamelijke handicap Het Educatief Centrum verzorgt activiteiten op het gebied van deskundigheidsbevordering waaronder het verzorgen van bij- en nascholing voor medewerkers; het beheer van het documentatiecentrum; het geven voorlichting over vervolgopleidingen en het coördineren van de inzet van deskundigheid en ervaring vanut voorzieningen. Binnen het Educatief Centum Gemiva-SVG is er een vacature voor een: (50 De nieuwe medewerker (m/v) richt zich op de uitvoering van de opleidingsjaarplannen. Hij/zij organiseert en coördineert daartoe bij- en nascholingen, thema's en symposia. Wij verwachten iemand die: Door ervaring en een organisatorische en onderwijsinhoudelijke opleiding: - opleidingsbehoeften om kan zetten in een passende opleidingsactiviteit; - dit traject kan organiseren; - dit traject kan coördineren en na uitvoering kan evalueren met de klant, conform de opleidingsjaarplanning. Wij bieden: Na een inwerkperiode, een zelfstandige baan waarin ruimte is voor eigen initiatief en ontplooiing; Een enthousiast team; Kennis heeft van de zorgsector; Beschikt over een uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; Vaardig is met WP 5.1 Salaris en overige arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Ziekenhuiswezen F.G.45. Wilt u meer informatie: bel dan op dinsdag, woensdag of donderdag 071 - 580 61 82 en vraag naar Lianne Luijks, coördinator. Er is een informatiepakket beschikbaar. Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van een uitgebreid C.V. kunt u voor 15 april zenden aan: Educatief Centrum Gemiva-SVG, La.v. de afdeling P 0, Blankaartweg 2,2381 AD ZOETERWOUDE. ZORG- EN DIENSTVERLENING AAN MENSEN MET EEN VERSTANDELIJKE HANDICAP

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 34