Personeel Personeel Personeel Castierii PROJECTLEIDER Medewerker Werving Selectie M/V tempo-team startende ONDERNEMERS BOUWBEDRIJF CASTIEN B.V. En waar bent u vandaag als u een baan zoekt? tempo-team uitzendbureau Hazerswoude Dorp uitzendbureau ZATERDAG 5 APRIL 1997 Milo is een succesvolle formule. In een sfeervolle winkel biedt de Milo-ondernemer de consument onder meer een aantrekke lijk aanbod tabak, lectuur, wenskaarten, zoetwaren en een professioneel aanbod diensten. Er zijn al 53 vestigingen in noord-oost en zuid-west Nederland. Milo maakt sinds kort onderdeel uit van de Vendex-Food Groep en wil nu in snel tempo groeien tot een landelijke organisatie. Milo is op zoek naar: Milo biedt u een: bewezen franchiseformule; uiterst moderne automatisering en logistiek; gedegen opleiding en training; permanente professionele ondersteuning. Heeft u commercieel talent, detailhandelservaring en een onder nemersdiploma en bent u bereid minimaal 65.000,- eigen geld te investeren? Dan biedt de samenwerking met Milo u prima winstkansen! Voor meer informatie bel, fax of schrijf dan: Koelewijn Partners bv Franchise Management Consultants Eemnesserweg 79, 3743 AG Baarn Tel: 035 - 542 08 28 Internet: www.koelewijn.nl Fax: 035 - 541 86 04 E-mail: lnfo@koelewijn.nl Kodewip Partners is een toonaangevend adviesbureau voor het ontwikkelen, opzetten. BOUWBEDRIJF 1e Poellaan 26b - 2161 LB Lisse Postbus 46 - 2160 AA Lisse Telefoon: 0252-413275/418284 Wij vragen op korte termijn voor vast een: Zijn taak zal bestaan uit: - het zelfstandig opstellen en uitwerken van begrotingen - werkvoorbereiding o.a.: - maken van planningen - uitbesteden van werken - inkoop materialen - assisteren v/d uitvoering Vereist wordt: - opleiding min. M.T.S.-nivo - leeftijd 30-45 jaar - ruime ervaring in het zelfstandig kunnen werken - ervaring hebben in het kalkuleren met een computer - ervaring in nieuwbouw van utiliteits- en woningbouw Wij bieden hem: - een ruime mate van zelfstandigheid - een prettige werkkring/goede vooruitzichten - een goede salariëring en arbeidsvoorwaarden Schriftelijke sollicitaties gaarne voor 15-04-97 te richten aan dhr. R. Gebing. Postbus 46, 2160 AA Lisse Langeveld ziekenverzorgenden m/v (80 - 100%) De Hoge Wei A is een afdeling voor langdurig verblijf voor ouderen, die veel verzorging en begeleiding nodig hebben. De afdeling heeft twee groepen van 14 personen. Niveau-aanduiding Van de sollicitant verwachten wij: - het diploma ziekenverzorgende: - interesse in de oud geworden psychiatrische patiënt; - zelfstandig kunnen werken; - doorzettingsvermogen en de bereidheid tot meedenken en meewerken aan een optimalisering - goede contactuele eigenschappen; - de bereidheid om alle diensten te doen. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO-Ziekenhuiswezen. Het salaris wordt vastgesteld volgens de Functiewaardering Gezond heidszorg (FWG) in functiegroep 35. Informatie Nadere Informatie wordt gaarne verstrekt door Piet v.d. Meij, afde lingshoofd. telefoon (0252) 34 25 60 of Frans de Crook, manager beheer, telefoon (0252) 34 25 41. Sollicitatie Uw schriftelijke "sollicitatie kunt u binnen veertien dagen na het ver schijnen van deze advertentie richten aan de Dienst Personeelszaken en Organisatie, met vermelding van code HF. Langeyeld beschikt over 661 plaatsen in 6 divisies; Pre MFE-Rijnstreek, Pre MFE-Duinstreek, Verblijfspsychiatrie, Beschut Wonen, Ouderenzorg en het Centrum voor Klinische Psychotherapie. Langeveld biedt ook poliklinische zorg en dagbehandeling. Er zijn vestigingen in Noordwljk, Noordwijkerhont, Sassenheim en Alphen a/d Rijn. Langeveld beschikt over een kinderdagverblijf. De Luchtverkeersbeveiliging (LVB) heeft tot taak het bevorderen van een veilig, vlot en ordelijk verloop van het luchtverkeer in het Nederlandse luchtruim Bij de LVB staan klantgerichtheid, kwaliteitszorg en team work hoog in het vaandel Bij de LVB werken ca. 800 mensen op Schiphol en op de regionale luchthavens. Ter versterking van haar afdeling Personeel en Organisatie (P&O) is de Luchtverkeersbeveiliging op zoek naar een: (24 uur per week) De functie Als medewerker Werving en Selectie op de afdeling Personeel en Organisatie ver zorgt u het traject werving en selectie van adspirant verkeersleiders U bent verantwoordelijk voor de admini stratieve afhandeling hiervan Daarnaast bereidt u ook de in- en uitdiensttreding van deze groep medewerkers voor Tevens onderhoudt u contacten met o.a. commerciële adviesbureaus, het Nederlands Lucht- en Ruimtevaart Genees kundig Centrum (NLRGC) en medische keuringsdiensten Het coördineren van aanvragen voor stages en het plaatsen van stagiaires vormen ook een deel van het taakgebied. U bouwt relaties op met onderwijsinstellingen en zorgt voor het instandhouden van deze relaties. Wij vragen van u: U bent in het bezit van het diploma mbo- personeelswerk. Daarbij heeft u tenminste twee jaar aantoonbare ervaring in een soortgelijke functie U beschikt over een gedegen administratief inzicht en u kunt goed zelfstandig en nauwgezet werken. Uiteraard heeft u aantoonbare ervaring met tekstverwerkende apparatuur. U bent gewend onder druk te werken en kunt op een plezierige wijze omgaan met een diversiteit aan collega's en klanten. Uw mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid is goed Wat bieden wij u: Werken bij LVB is werken bij een zeer tech nisch georiënteerd bedrijf. U kunt rekenen Standplaats: Schiphol-Oost (Haarlemmermeer) op uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Uiteraard zijn deze in overeenstemming met de zwaarte van deze functie en is mede afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring Informatie en sollicitatie: Uw brief met curriculum vitae kunt u binnen 10 dagen richten aan Luchtverkeersbeveiliging, Postbus 75200, 1117 ZT Luchthaven Schiphol t a.v. mevrouw J de Groot. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met mevrouw J de GrootP&O-consultant tel 020 - 406 27 90 luchtverkeersbeveiliging air traffic control the netherlands Tempo-Team Uitzendbureau organiseert vandaag, zaterdag 5 april, een Regionale Banenmarkt Tussen 11.00 en 15.00 uur kunt u bij ons terecht voor informatie over uw mogelijkheden op de tijdelijke arbeidsmarkt. Wij hebben vele banen in de regio in diverse sectoren zoals industrie, techniek, horeca, catering, kantoor, gezondheidszorg en schoon maak. Alle reden dus om straks langs te komen op onderstaande vestiging. En wie weet kunt u al snel aan de slag! Neem voor inschrijving wel een geldig legitimatiebewijs (geen rijbewijs), uw c.v., sofi- en bank-/gironummer mee. Leiden, Stationsplein 212, (071) 514 41 46 Goede bijverdienste! Dagbladuitgeverij Damiate o.a. uitgeefster van Haarlems Dagblad en Leidsch Dagblad zoekt in AGENT (M/V) (op free-lance basis) Van belangstellenden verwachten wij dat zij aan de volgende eisen voldoen: woonachtig in Hazerswoude Dorp bekend met het betreffende gebied (o.a. stratenkennis) goed kunnen omgaan met (schoolgaande) jeugd in bezit zijn van telefoon beschikken over voldoende ruimte voor ontvangst van onze dagbladen en bezorgers. De taak van een agent omvat o.a. de volgende werkzaamheden: - het goed en tijdig distribueren van onze dagbladen en/of andere verspreidopdrachten - het aannemen en controleren van de bezorgers - het afhandelen van bezorgklachten (o.a. nabezorging) - het verzorgen van de bijbehorende administratieve werkzaamheden De werkzaamheden worden globaal verricht op werkdagen tussen 14.45 uur en 17.00 uur en op zaterdagen van 7.00-9.30 uur. Wij bieden een bijzonder aantrekkelijke vergoeding! U kunt ook schrijven naar Dagbladuitgeverij Damiate t.a.v. Mevr. M. J. P. Mul-Dielis, Postbus 507, 2003 PA Haarlem De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden zoekt ten behoeve van Kinderdagverblijf de "Compagnon" per direkt een ENTHOUSIASTE BABYLEID(ST)ER (24 uur) voor de babygroep, 0 tot 1,5 jaar. Ter vervanging van een zwangerschapsverlof. De werkdagen zijn woensdag, donderdag en vrijdag. Wij zoeken iemand die: - het werken met deze leeftijdsgroep een uitdaging vindt - zorg en aandacht heeft voor ieder kind, individueel en in de groep - zorg draagt voor een uitstekend contact met de ouders - flexibel is en zelfstandig kan werken - op een stimulerende wijze het werken in teamverband vorm kan geven - ervaring heeft in het werken in de kinderopvang, bij voorkeur binnen deze leeftijdsgroep - in het bezit is van een op de functie gericht MBO-diploma Wii bieden: - een afwisselende baan in een enthousiast team met zorg voor verantwoorde kinderopvang - rechtspositie en salariëring conform de CAO-Welzijn, salarisregeling kinderopvang (minimaal 2544,18 en maximnaal 3201,19 bruto per maand bij een volledig dienstverband) - een tijdelijke aanstelling tot ongeveer half oktober 1997. Telefonische informatie is te verkrijgen bij Evelien van der Kerkhof en/of Ineke van der Mast, woensdag, donderdag en vrijdag van 10.00 uur tot 12.00 uur, tel. 071 -5212125. Schriftelijke reacties voorzien van curriculum vitae voor 12 april 1997 richten aan: Sollicitatiecommissie "De Compagnon", Postbus 3059, 2301 DB Leiden. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op vrijdag 18 april 1997. ALGEMEEN Regionale banenmarkt m/v Tempo-Team Uitzendbureau organiseert vandaag zaterdag 5 april een banenmarkt. U kunt van 11.00 tot 15.00 uur bij ons terecht in Leiden, ledereen die op zoek is naar een (tijdelijk) baan is van harte welkom! Er zijn vacatures in de sectoren kantoor, staf/kader, indus trie, techniek, horeca en schoonmaak. Informatie: (071)51441 46, Elsbeth van der Linden Leiden, Stationsplein 212 Hoofdcassière m/v voor een supermarkt in Leiden. Hiervoor hebt u enige jaren relevante werkervaring. Daarnaast hebt u g contactuele eigenschappen en leidinggevende ervaring, Verder bent u klantgericht en een goed organisator. Deze afwisselende baan van 36 uur per week is voor langere tijd. Leeftijd: 28 tot 45 jaar. Informatie: (071) 512 64 43, Martine vanWaveren Leiden, Stationsplein 212 Verkoper m/v voor een nette kledingwinkel in OegstgeestVereist is een aantal jaren ervaring in de modebranche. Bovendi bent u modebewust, commercieel, klantvriendelijk t kunt u zelfstandig werken.Voor deze parttime baan u flexibel inzetbaar. Leeftijd: 28 tot 45 jaar. Informatie: (071512 64 43, Martine van Waveren Leiden, Stationsplein 212 KANTOOR [fa beiW/l Medewerker Quality Assurance m/v voor een farmaceutisch bedrijf. U verzorgt de controle en het 'vrijgeven' van grondstoffen, halffabrikaten en eindproducten vóór, tijdens en na het productieproces. Ook doet u de administratieve afhandeling. Hiervoor hebt u een HLO-opleiding, bij voorkeur richting Biotechnologie, Biochemie of Biomedisch. Ervaring met computers (datasystemen) is van belang. Daarnaast kunt u accuraat werken en beheerst u de Engelse taal in woord en geschrift. Informatie: (071512 06 88, Irma van der Zee Leiden, Stationsplein 212 Financieel medewerker m/v voor een gemeentelijke instelling. Binnen de afdeling Financiën bent u verantwoordelijk voor de financiële jaarstukken. U ondersteunt budgethouders en draagt bij aan de ontwikkeling van het beleids- en beheerinstru- mentarium. Ook neemt u deel aan project- en werk groepen. Hiervoor hebt u een HBO-opleiding op admi nistratief/economisch gebied, bijvoorbeeld HEAO. Kennis van planning en control is een pre. U kunt zowel in een teamverband als zelfstandig goed functioneren. Verder neemt u initiatief en bent u enthousiast en dienstverlenend. Informatie: (0715 12 06 88, Irma van der Zee Leiden, Stationsplein 212 Secretaresse m/v voor een bedrijf dat zich bezig houdt met leveranties, van o.a. DTP-apparatuur, aan grafische bedrijven. U ondersteunt een verkoopteam en werkt verslagen en offertes uit, al dan niet met dictafoon. Daarnaast ver zorgt u de correspondentie en onderhoudt u contact met leveranciers en klanten. Bij voorkeur hebt u een secretariële opleiding en minimaal 2 jaar ervaring. Daarnaast bent u commercieel en stressbestendig. Informatie: (071512 06 88, Irma van der Zee Leiden, Stationsplein 212 P&O-consulent m/v voor een gemeentelijke instelling. U bent (mede-)ver- antwoordelijk voor beheer en beleid op het gebied van P&O. Daarnaast ondersteunt en adviseert u de leiding gevenden binnen de organisatie. U maakt deel uit van een klein team dat verantwoordelijk is voor de in- en uitstroom van medewerkers. Ook arbeidsvoorwaarden, rechtspositie, verzuimbegeleiding, arbozorg en oplei dingen behoren tot uw takenpakket.Vereist is een HBO-opleiding en relevante werkervaring, bij voorkeur bij een ambtelijke instelling. Informatie: (0715 12 06 88, Irma van der Zee Leiden, Stationsplein 212 Telefonist/receptionist m/v voor een bedrijf in Leiden. De werkzaamheden bestaan uit telefoonbehandeling, ontvangen van bezoekers en licht administratieve taken. Naast een MBO-opleiding hebt u relevante werkervaring.Verder bent u commer cieel en kunt u zelfstandig werken. Daarnaast kunt u werken met WP 5.1Deze parttime baan is per direct. Informatie: (071) 51441 46, Elsbeth van der Linden Leiden, Stationsplein 212 Boekhoudkundig medewerker m/v voor een middelgroot bedrijf in Leiden. Op een kleine afdeling voert u allerlei boekhoudkundige werkzaam heden uit-Vereisi is een diploma MEAO-BA of HEAO. Verder hebt u goede kennis van Word en Exact. Leeftijd: tot ongeveer 25 jaar. Informatie: (071) 51441 46, Elsbeth van der Linden Leiden, Stationsplein 212 Secretaresse/orderverwerker m/v voor een handelsonderneming in Roelofarendsveen. De werkzaamheden bestaan o.a. uit orderverwerking, ver zorgen van correspondentie en overleg voeren met afdeling planning en directie. Hiervoor hebt u een diploma MEAO-S of HAVO aangevuld met Schoevers. Goede kennis van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal in woord en geschrift is vereist Verder bent u stressbestendig, praktisch ingesteld en hebt u affiniteit met tuinbouw voor deze fulltime baan. Informatie: (071) 514 41 46, Elsbeth van der Linden Leiden, Stationsplein 212 Verkoop-medewerker m/v voor een wit- en bruingoedwinkel in Leiden. Hiervoor hebt u een detailhandelsopleiding.Werkervaring is niett commercieel. Deze fulltime baan is voor langere tijd. Leeftijd: 20 tot 26 jaar. Informatie: (071) 512 64 43, Martine van Waveren Leiden, Stationsplein 212 HORECA/CATERING Hulpkoks/buffetkoks m/v voor een sport- en evenementencomplex in Amsterdam. U werkt in de warme en/of koude keuken alwaar u assisteert bij het bereiden van gerechten. Ooi wordt u ingezet achter de buffetten in een van de zalerOC of restaurants. U werkt op oproepbasis en hebt erva ring in de keuken.Verder bent u representatief en ser- vicegericht en hebt u koks-kleding. Deze baan is zeer geschikt voor kandidaten die bezig zijn met een koks opleiding. Informatie: (071513 27 43, Anne van 't Hof Leiden, Stationsplein 212 Gastheren/gastvrouwen voor een groot sport- en evenementencomplex ii Amsterdam. Op oproepbasis wordt u ingezet in één va» de vele zalen, sky-en founderboxen of a la carte restau rants. U hebt ervaring in luxe restaurants en beheerst de serveertechnieken (zowel onderhands als boven hands) goed. Daarnaast hebt u ervaring met het maken van mise en place, met debrasseren en uitserveren. Natuurlijk bent u representatief en servicegericht. Verder bent u flexibel inzetbaar met name op woensdaj en in de weekends. Maandag- en dinsdagavond 15 april is er een introductie/selectie voor deze baan. Informatie: (071513 27 43, Anne van 't Hof Leiden, Stationsplein 212 INDUSTRIE Productie-medewerker m/v voor een bakkerij in Leiden, waar gebak wordt gemaakt Hiervoor heb je geen speciale opleiding nodig. Het weri bestaat o.a. uit het opmaken van taarten, het vullen van vlaaien enz. Je bent flexibel en gemotiveerd voor deze afwisselende parttime baan. Leeftijd: 16 tot 23 jaar. Informatie: (071) 512 64 43, Harold Damhuis Leiden, Stationsplein 212 Productie-kracht m/v voor een houtvezelbedrijf in Leiderdorp. U werkt in fabriek waar het product wordt bewerkt en ingepakt Hiervoor bent u enthousiast en bereid om in een 2- ploegendienst te werken. Leeftijd: 20 tot 40 jaar. Informatie: (071) 512 64 43, Harold Damhuis Leiden, Stationsplein 212 Inpakkers m/v voor een sponzenfabriek in Leiden. U werkt aan de lopende band.Voor deze baan voor langere tijd bent u accuraat en goed gemotiveerd. Informatie: (071512 64 43, Harold Damhuis Leiden, Stationsplein 212 Medewerker productie m/v voor een kledingmagazijn in Zoeterwoude. U pakt kle ding uit, hangt deze op en labelt. Hiervoor bent u gemo tiveerd en een harde werker. Deze baan van 8 tot 40 uur per week is op oproepbasis. Leeftijd: vanaf 16 jaar. Informatie: (071512 64 43, Harold Damhuis Leiden, Stationsplein 212 TECHNIEK Opleiding helpdesk-medewerker voor een relatie in de randstad. Deze fulltime opleiding start op I mei 1997. Naast een MBO-diploma hebt u sterke affiniteit met computers. Bij voorkeur hebt u ervaring met MS-Office. Na het goed doorlopen van deze opleiding bent u verzekerd van een baan. Informatie: (071514 77 05, Theo Versteeg Leiden, Stationsplein 212 DETAILHANDEL Supermarkt-medewerker m/v voor de bloemen- en plantenafdeling in een supermarkt in Leiden.Vereist is ervaring in het maken van boeketten voor deze parttime baan voor langere tijd. Informatie: (071) 512 64 43, Martine van Waveren Leiden, Stationsplein 212

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 32