Personeel Personeel Personeel Personeel Personee- :ts' Kansen in tijdelijk werk G0t Willem van den Bergh Activiteitenbegeleider m/> zaterdag 5 april 1997 Rijnlands Zcelwspitiwn - het signaleren van knelpunten, t.b.v. het planbureau: - waarnemen bij ziekte en vakantie va - het ondersteunen bij administratieve Functie-eisen: - afgeronde mbo-opleiding; - "duizendpoot"; - stressbestendigheid; - goede contactuele eigenschappen en Wij bieden: - een zeer afwisselende func tie; - een organisatie die qua omvang gro< de twee planmedewerkers; 'erkzaamheden van de plan- Het Rijnlands Revalidatiecentrum zoekt voor haar bedrijfsbureau een breed inzetbare administratief medewerker (m/v) r ~o spoedig mogelijke indiensttreding Algemene informatie: Het bedrijNbu enthoi de volg gebodei *ptie. Vanuit I multidisciplina deze functie zijn flexibiliteit en De werkzaamheden: t.b.v. het afsprakenbureau: ide onderdelen, planning, medisch t bedrijfsbureau'wordt ondersteunen e behandelteams. Kernbegrippen bij n van 14 m« erker /aarden zijn conform de CAO- nde .idinii e prot •alidatie- rekplan - agendavoering vai - muteren van behandelingen in de lopende t.b.v. de verrichtingenadministratie: - dagst.iten van medewerkers controleren op juistheid; - correcties doorleiden naar betrokken medewerkers; - salaris en secundaire arbeidsv ziekenhuiswezen. Dienstverband: - het betreft een dienstverband voor onbepaalde tijd Inlichtingen en sollicitaties: - inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewt heer O Schoenmakers, teamcoördinator bednjfsburea (071) 40 60 100; - uw schriftelijke sollicit. nen 10 dagen na het verschijnen v vacaturenummer 97019, richten a, het Rijnlands Zeehospitium, t.a.v. Postbus 599, 2220 AN Katwijk. i dit blad, onder vermelding v Stichting bijzonder onderwijs Zuid-Kennemerland De bestuurscommissie van de r.k.-basisschool St. Jozef te Vogelenzang vraagt m.i.v. 11 augustus 1997 een enthousiaste groepsleerkracht Voor de maandag en dinsdag voor een 1/2 groep Wij vragen een leerkracht m/v die: in het bezit is van een diploma PABO specialisatie onderbouw of KLOS en EDOKA, katholiek meelevend is, in voorkomende gevallen inzetbaar is in andere groepen van de school Sollicitaties met vermelding van curriculum vitae en referenties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te versturen aan de bestuurscommissie t.a.v. M. J. A. C. van Gelder-Kievits, Gravin Margarethahof 17, 2114 DX Vogelenzang. Voor aanvullende informatie kan men zich richten tot de directeur van de school, Th. van der Poel, tel. 023-5846648, privé 071-3620686. W&W-consulting i.o. Pres. Kennedylaan 169 2343 GZ OEGSTGEEST tel. 071-515.31.21 fax 071-515.31.25 W&W-consulting i.o. levert op basis van marktgegevens, commerciële! formuleconcepten die op maat worden gemaakt voor „stand-alone"-! ondernemers in de consumentenmarkt. Om aan het bureau met twee eigen W&W-adviseurs en gespecialiseerd W&W-Netwerkadviseurs leiding te geven, de werkzaamheden te coördineren en mede nieuwe produkt/marktcombinaties te ontwikkelder! zoeken wij een i^et BUREAUMANAGER m/v bus sn t U onderhoudt contacten met klanten en bent verantwoordelijk voor dPe rapportage van de adviezen aan de klant. pe Uw profiel: NNE, HEAO-opleiding of ervaring pRSi een pionier met ondernemersmentaliteit organisatorisch en contactueel sterk Feul affiniteit met ondernemers in midden- en kleinbedrijf !sle ambitie om commerciële diensten en produkten voor branches te Pa ontwikkelen en te verkopen, zowel op strategisch-conceptueel als opv0' operationeel niveau ve, vertrouwd met moderne communicatie en informatie hard- en softv^ Wij ontvangen graag uw schriftelijke sollicitatie. Secretaresse informatie-avond m/v Wilt u zich oriënteren op uw mogelijkheden op de arbeids markt? Randstad Uitzendbureau biedt u die mogelijkheid op secretaressedag, 17 april aanstaande. Er zullen op deze avond een aantal gastsprekers van vooraanstaande bedrijven uit regio Leiden en Alphen aan de Rijn aanwezig zijn. Tevens zal er een spreker aanwezig zijn van Randstad Opleidingscentrum, die u zal informeren over de mogelijkheden tot het volgen van diverse cursussen. Ook zullen deze avond alle actuale vacatures uit de regio ter inzage liggen. Neem dus uw recente curriculum vitae mee. Wilt u bij deze informatie-avond aanwezig zijn? Bel ons en Informatie bij Harriétte Bakker, tel. (071) 514 55 88, Leiden, Schuttersveld 9. Cliënt adviseur m/v Voor een bank in Leiden zoeken wij een cliënt adviseur, met een HEAO opleiding of een kandidaat met relevante ervaring (met name op het gebied van verzekeringsadviezen). De kandidaat die wij in gedachten hebben heeft ambitie om door te groeien naar een commerciële functie, is representatief en heeft goede communicatieve vaardigheden. Het gaat hier om een functie voor zeer lange tijd. Informatie bij Esther van der Hoorn, tel. (071) 523 08 88, Leiden, Kort Rapenburg 6. Adviseur m/v Voor een zeer commercieel en sterk groeiend bedrijf in het centrum van Leiden zoeken wij met spoed een commercieel adviseur. De taken bestaan uit het telefonisch benaderen van klanten die interesse hebben getoond voor het product, en het geven van productinformatie. De kandidaat die voor wij voor deze functie in gedachten hebben heeft commercieel talent en wil graag werken in een jong en enthousiast team. Het gaat hier om een functie voor drie avonden per week tussen 18.00 en 22.00 uur. Informatie bij Esther van der Hoorn, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Data-typiste m/v Voor een overheidsinstelling in Leiden zijn wij met spoed op zoek naar data-typistes. Het gaat hier om fulltime en parttime functies voor enkele maanden. Heeft u interesse in deze functie, reageer dan snel. Informatie bij Pauline Noordijk, tel. (071) 514 74 44, Leiden, Schuttersveld 9. Beslissingsambtenaar m/v Voor het ministerie van Justitie zoeken wij academici die aan de slag willen als beslissingsambtenaar. Voor de functie komen juristen met de variant vreemdelingenrecht staats- en bestuursrecht in aanmerking. Kandidaten met de opleiding bestuurskunde met variant vreemdelingenrecht, of kandidaten met een Hogere Europese Beroepsopleiding met juridische-, l bestuurlijke/politieke variant komen ook in aanmerking voor deze functie. Het is een fulltime functie voor in ieder geval een half jaar. Informatie bij Pauline Noordijk, tel. (071) 523 08 88, Leiden, Kort Rapenburg 6. Administratief medewerker m/v Voor een relatie in het centrum van Leiden zoeken wij een administratief medewerker voor een financiële afdeling. Wij denken aan een kandidaat met een MEAO opleiding en relevante werkervaring. Bent u accuraat en werkt u graag in teamverband, neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Margriet Hagenaars, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Secretaresse m/v Voor twee verkoopmanagers zijn wij op zoek naar een secreta resse die zich bezig gaat houden met het uitvoeren van werkzaamheden als telefoon beantwoorden, agenda bijhouden en correspondentie verzorgen. Verder behoren onder andere het verzorgen van mailingen en het uitwerken van reisverslagen tot de taken. Voor de functie zoeken wij een kandidaat met kennis van de Duitse en Engelse taal, en kennis van Word for Windows. Dit is een fulltime functie voor lange tijd. Informatie bij Esther van der Hoorn, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Secretaresse Human Resources m/v U ondersteunt de manager MD en trainingen. De taken bestaan uit agendabeheer, geautomatiseerd personeelsbeheer, corres pondentie en ondersteunende administratieve taken. Voor deze hectische functie is ervaring in een secretariële functie en ervaring met personeelsbeleid een must. Daarnaast is een goede beheersing van de engelse taal, en kennis van Word for Windows belangrijk. Deze fulltime functie start per direct en biedt uitzicht op een vast dienstverband. Informatie bij Gaston Badoux, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Medewerker vastgoedbeheer m/v Voor een overheidsorganisatie. De taken bestaan uit het opstellen van onderhoudsplannen voor het vastgoed, het verzorgen van inspecties, het onderhandelen met leveranciers en het verzorgen van de administratie. Het vastleggen van onder- houdsafspraken vraagt een brede administratieve kennis en interesse. Daarnaast is kennis van bouwkunde op MBO niveau belangrijk. Deze fulltime functie start per direct. Informatie bij Gaston 8adoux, tel. (071) 541 25 12. Leiderdorp, Reaal 5d. Secretaresse m/v Voor een grote handelsonderneming. U werkt voor de afdeling corporate Marketing. De werkzaamheden bestaan uit de gebrui kelijke secretariële taken, aangevuld met enkele organisatonsche werkzaamheden. Deze fulltime functie start per direct. Informatie bij Gaston Badoux, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Inschrijfavond administratief personeel m/v Op donderdagavond is Randstad in Leiden geopend voor administratief personeel. Wij zijn onder andere op zoek naar typisten, secretaresses, boekhouders en administratief medewerkers. De vestiging op het Kort Rapenburg is geopend tot 20.00 uur. U kunt zich op deze avonden laten inschrijven of bespreken wat uw mogelijkheden zijn. Informatie bij Linda de Ridder, tel. (071) 514 55 88, Leiden, Kort Rapenburg 6. Medewerker personeelszaken m/v Uw taken bestaan uit het uitvoeren van de praktische personeel- staken, waaronder het maken van werkroosters en planningen. Daarnaast bent u vraagbaak voor vragen over personeelsbeleid en werkt u aan de ontwikkeling van nieuw personeelsbeleid. Een MBO- of HBO-opleiding op personeelsgebied is voor deze functie vereist. U werkt in deze functie 5 ochtenden per week. Informatie bij Gaston Badoux, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Vertegenwoordiger m/v Voor een voedingsmiddelenproducent in Valkenburg zijn wij op zoek naar een vertegenwoordiger in de salades. Voor deze functie is het vereist dat u zowel keukenervaring heeft als verkoopervaring in een grotere commerciële organisatie. In deze functie geeft u geregeld advies bij klanten over bepaalde recep turen. Als u een initiatiefrijke persoonlijkheid heeft en een resul taatgerichte instelling, dan kunt u voor onbepaalde tijd aan de slag. Een opzegtermijn in uw huidige functie is geen bezwaar. Informatie bij Christine Hille, tel. (071) 407 50 41, Katwijk, Voorstraat 62. Werkvoorbereider m/v Voor een bedrijf in Katwijk zoeken wij een gemotiveerde kandidaat die verantwoordelijk wordt voor het magazijn en de voorbewerking van produkten. In deze functie is het belangrijk dat u enige ervaring in een magazijn heeft. Wij zoeken een kandidaat die stressbestendig is en het leuk vindt om hard te werken. Informatie bij Christine Hille, tel. (071) 407 50 41, Katwijk, Voorstraat 62. Procesoperators m/v Voor een relatie in de omgeving van Den Haag zijn wij op zoek naar procesoperators. De werkzaamheden bestaan uit het bedienen van vulmachines, het signaleren van storingen, het controleren van de produkten en het ombouwen van de machine voor een nieuw te verpakken produkt. In deze afwisse lende functie staan kwaliteitsbewustzijn, nauwkeurigheid, netheid en flexibiliteit voorop. Heeft u een afgeronde MBO- of MASS-opleiding of LOBAS met enige werkervaring en beschikt u over eigen vervoer dan verzoeken wij u snel te reageren. Informatie bij Hannie Dalhuisen, tel. (070) 370 47 39, Den Haag, Grote Markt 22. Distributiemedewerker m/v Voor een internationaal bedrijf in de omgeving van Leiden zijn wij op zoek naar een magazijnmedewerker. De werkzaamheden variëren van het bedienen van een electrische handpallet-truck tot het verzorgen van orders. Bent u flexibel ingesteld en heeft u geen bezwaar tegen het werken in ploegendiensten? Neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Informatie bij Robert Nievaart, tel. (071) 523 49 88, Leiden, Schuttersveld 9. Magazijnmedewerker m/v Een verfgroothandel in Leiden zoekt met grote spoed een magazijnmederwerker voor de maandag en vrijdag ochtend. Het betreft een functie voor lange tijd waarbij secuur werken en Tekenvaardigheid sleutelwoorden zijn voor het goed functio neren binnen deze functie. De werkzaamheden bestaan uit orderlopen, opruimen en diverse bijkomende werkzaamheden. Informatie bij Robert Nievaart, tel. (071) 523 49 88, Leiden.. Schuttersveld 9. Opleiding tot cateringmedewerker In april starten wij met een nieuwe opleiding voor aankomende cateringmedewerkers m/v. De opleiding is opgebouwd uit een praktijk- en een theoriegedeelte. Tijdens de praktijklessen worden onder andere serveer- en bereidingstechnieken behandeld. De theorielessen omvatten onderwerpen als hygiëne, inrichting en veiligheid. Na het succesvol afsluiten van de cursus ontvangt u het in de branche erkende diploma cateringmedewerker van het opleidingsinstituut voor contract catering. Bent u representatief, heeft u een aanpakkersmenta- liteit en wilt u graag lange tijd op oproepbasis in de dienstverle nende sector aan de slag. neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Jolanda Holen, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. Magazijnmedewerker m/v Flexibel, pittig, gemotiveerd en voor lange tijd beschikbaar? Het magazijn van Hennes Mauritz te Leiden heeft op verschillende afdelingen vacatures. De werkzaamheden bestaan uit het uitpakken, tellen en sorteren van kleding voor de filialen in Nederland en Belgie. Wil je werken in een jong en dynamisch bedrijf neem dan direct contact op. Informatie bij Martine Bussen, tel. (071) 523 3 9 22, Leiden, Schuttersveld 9. Zaterdag postbestellers m/v Ben je voor lange tijd op zaterdag beschikbaar, in bezit van een fiets met stevige bagagedrager en heb je flinke beenspieren? Per direct hebben wij werk op zaterdag voor postbesteller in Wassenaar. De werktijden zijn van 06.00 t/m ongeveer 13.00 uur. Ben je in de zomervakantie drie weken full-time beschikbaar zijn en wil je voor lange tijd (eventueel op contract) op zaterdag werken, neem dan contact op. Informatie bij Martine Bussen, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9. Winkelmedewerkers m/v Ben jij op zoek naar een vaste baan bij een groot winkelbedrijf, reageer dan snel. Voor een grote discount winkelketen in Zoeterwoude-Rijndijk zijn wij op zoek naar enthousiaste medewerkers. Ervaring is niet direkt noodzakelijk. Een flexibele instelling en aanpakkersmentaliteit is wel zeer belangrijk voor deze functie. De baan biedt uitzicht op een contract voor 13 tot 30 uur. Ben je niet ouder dan 23 jaar en herken je jezelf in bovenstaand profiel, kom dan even bij ons langs of bel voor meer informatie. Informatie bij Sabine Slappendel, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. Magazijnmedewerkers m/v Voor diverse bedrijven zijn wij regelmatig op zoek naar gemoti veerde magazijnmedewerkers. De werkzaamheden bestaan onder andere uit het klaarzetten van orders aan de hand van een orderlijst. Spreekt en leest u goed Nederlands en wilt u aan de slag neem dan contact met ons op. Er zijn zowel parttime als fulltime mogelijkheden. Informatie bij Sabine Slappendel, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. Produktiemedewerksters m/v Voor een kledingbedrijf in Zoeterwoude zoeken wij zeer regel matig medewerksters. Het werk omvat het prijzen, uitpakken en op hangertjes hangen van kleding. Voor dit werk is het belangrijk dat je van hard werken houdt en niet ouder dan 21 jaar bent. Ook als je voor enkele dagen per week beschikbaar bent kun je contact met ons opnemen. Informatie bij Sabine Slappendel, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. Verhuizers m/v Regelmatig zijn wij op zoek naar gemotiveerde verhuizers. De werkzaamheden bestaan onder andere uit het in- en uitpakken van inventaris en het laden en lossen van de verhuiswagen. De kandidaten die wij zoeken hebben een verzorgd uiterlijk en hebben geen bezwaar tegen fysiek zwaar werk. Er zijn zowel fulltime als parttime mogelijkheden. Informatie bij Sabine Slappendel, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. Kwekerijmedewerker m/v Met spoed zijn wij op zoek naar een enthousiaste medewerker voor een kwekerij in Roelofarendsveen. Ervaring is niet belangrijk maar een goede inzet is beslist noodzakelijk. Wil je voor een aantal weken aan de slag en ben je 20 jaar of jonger, neem dan direct contact met ons op. Informatie bij Sabine Slappendel, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. Kelners/Serveersters Wij zijn regelmatig op zoek naar gemotiveerde, representatieve kelners en serveersters voor banqueting en serveren. Leeftijd tot 25 jaar. Bent u dienstverlenend ingesteld en in bezit van zwart wit kleding? Neemt u dan contact met ons op. Informatie bij Frank Mahieu, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. Cateringmedewerker m/v Ervaren cateringmedewerkers kunnen direct aan de slag bij diverse grote cateringbedrijven in de regio Leiden. De werkzaamheden bestaan onder andere uit het voorbereiden en verzorgen van lunches, het verzorgen van koffie- en theerondes en het schoonhouden van het bedrijfsrestaurant. U bent in het bezit van zwart/wit kleding en u heeft een dienstverlenende instelling. Tevens bent u enkele dagen per week inzetbaar. Informatie bij Frank Mahieu, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. Eerste medewerker bediening m/v Voor een restaurant in Leiden zijn wij op zoek naar een eerste medewerker die bij afwezigheid van de restaurantmanager leiding geeft aan 5 tot 10 medewerkers. De werkzaamheden bestaan uit het coördineren, regelen en indelen van de werkzaamheden, toezien op voortgang en kwaliteit, ontvangen van gasten, maken van bestellingen, toezien op dagelijkse perso neelsbezetting en meewerken in het restaurant. De eisen voor deze functie zijn: vakopleiding (MHS of gelijkwaardig), gastvrien- delijk, attent, netjes en beleefd. Verder bezit u een flexibele instelling en bent u minimaal 25 jaar. Informatie bij Jolanda Holen, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. Parttime winkelmedewerker m/v Het is weer zomer, de terrassen gaan open! Een delicatessenzaak in het centrum van Leiden heeft werk voor 2 of 3 ochtenden in de week voor een gemotiveerde winkelmedewerker. De werkzaamheden bestaan uit het verkopen van kaas en andere delicatessen en het klaarmaken van broodjes. Indien u flexibel inzetbaar en lange tijd beschikbaar bent, dan kunt u direct reageren. Informatie bij Barbara Gemen, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9. Administratief medewerker m/v Voor een importeur van motoren. U voert orders in van onder- delenleveringen, en verstrekt telefonisch informatie over orders die in behandeling zijn. Voor deze functie is kennis van de Engelse taal en bij voorkeur ook de Duitse en Franse taal belangrijk. Deze fulltime functie duurt tot medio september, waarbij in juli en augustus geen vakantie kan worden opgenomen. Informatie bij Gaston Badoux, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. ~tr randstad uitzendbureau Medewerker Productie Centrum m/v Hen id. 'sc! SC LU 1/1 z O J-~ z> Voor de afdeling Automatisering op ons hoofdkantoor in Leiden zijn wij op zoek naar een enthousiaste Medewerker Produc tie Centrum. De nieuwe collega gaat eer stelijns ondersteuning geven aan alle com putergebruikers van ons hoofdkantoor en de verkooppunten in het land. Daarnaast behoren tot de werkzaamheden het verzor gen van operatortaken. zoals het invoeren van productiejobs op de centrale VAX/VMS-machines en de distributie van printer-output, het verzorgen van back-ups en het beheren van computerformulieren en toebehoren. Verder neemt de nieuwe medewerker deel aan de beschikbaarheids regeling van NBBS Reizen. Wat zijn onze verwachtingen? De kandidaat heeft tenminste een VWO/MBO werk- en denkniveau. Hij/zij heeft aantoonbaar gedegen kennis van PC's. mdovL -i en MS-Excel. Hij/zij heeft een ser te instelling, beschikt over goede catieve vaardigheden en heeft een flexi instelling met betrekking tot werktijd' der is onze nieuwe collega bereid on zakelijke cursussen en studies te volger Wa NBBS Re k< Wij bieden, naast een meer dan gemidrp f; werksfeer, een prima pakket arbeidsvojnai waarden, waaronder een regeling voory ft deropvang. Ce( REACTIES Kandidaten die geïnteresseerd(n aan de eisen voldoen, kunnen hun schriftelijke binnen 10 dagen richten aan: NBBS Reizen, o| soneelszaken, t a.v. mw. C. van Gerrevink, Postbt 2300 AJ. Leiden o.v.v. vacaturenr. C128. ZEN ##Cu 0O o 0 0OOO 0 mm* "Willem van den Bergh" is, als zorgcentrum voor mensen met een verstandelijke handicap, een wijk van Noordwijk. Een wijk, uniek gelegen aan de rand van de duinen, vlakbij de zee. Hier wonen onder meer mensen met een verstandelijke handicap, die soms intensieve begeleiding nodig hebben. Zij willen echter in de .eerste plaats een 'mens' naast zich hebben. "Willem van den Bergh" heeft daarom het mens-zijn als uitgangspunt gekozen voor zowel de zorg als het personeelsbeleid. Willem van den Bergh is een centrum voor zorg les advies en innovatie ten behoeve van mensen metfei een verstandelijke handicap en maakt deel uit van drs: Stichting Zorgverlening 's Heeren Loo te Amersfoort1,1 pel Binnen de Dienst Activering en Therapie is bij di afdeling Arbeid en DagOpvang per 1 mei 1997 eej vacature voor een j£C voor 20 uur per week Deze functionaris zal gestationeerd worden in d^R Nevenvestiging van de Oude Post in Katwijk. 3rc Deze transmural voorziening is een samenwer. kingsverband tussen de Willem van den Bergh en dfhij Stichting Bollenstreek. J De werkzaamheden voor zo'n 30 deelnemers bestaat^ uit Arbeidsmatige activiteiten. De aan te stellerf functionaris valt hiërarchisch onder het Hoofd van dys afdeling Arbeid en DagOpvang (ADO) en tijdens hej 2 dagelijks werk is de coördinator van de Nevenvestiginhd de functionele en inhoudelijke leidinggevende, ke De functie omvat in hoofdlijnen: 'er het begeleiden van de groep deelnemers bij huif activiteiten het aanbieden van werkzaamheden die aansluitef Q op de mogelijkheden en behoeftes van de individuelf 2 deelnemers efi het informeren/adviseren van en overleggen mens collega's inzake de praktische en inhoudelijke ganjAi van zaken binnen de vestiging, in het bijzonder dtfh door hem/haar begeleide deelnemers vc schriftelijk en mondeling rapporteren over de dook' hem in het bijzonder begeleide deelnemers zelfstandig kunnen werken in een (klein) teamveif0 band, alsmede deelname aan werk/team bespreking meedenken en doen in deze pas opgezette werkur vorm. ra De functie-eisen zijn: ak M.B.0.-AB/AT of een vergelijkbare opleiding ist ervaring in het werken met mensen met een vertei standelijke handicap in een arbeidsmatige afdelingld li Werktijden: De werkzaamheden zullen in onderling plaatsvinden in een wisseldienst per week. overlef. Willem van den Bergh Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH) Telefoon (071)364 21 00. Willem van den Bergh maakt deel uit van de Stichting Zorgverlening 's Heeren Loo te Amersfoort. H ti( Ui Gezien de identiteit van de instelling is een christelijk^ levensovertuiging gewenst. P Salaris: Ai Het salaris is conform leeftijd en ervaring en bedraagt^ op fulltime basis, maximaal f 3.838,- bruto pe£ maand (FWG functie-groep 35). De CAO voor het Ziekenhuiswezen is van t [fc Inlichtingen: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen meid de heer R. van Lopik, hoofd afdeling Arbeid en Dag-n Opvang, telefoon 071 - 364 22 43. in Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijk^' sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan de hee's H. Schraa, hoofd van de Dienst Personeel, Organisatie Opleidingen. Uw gegevens worden vertrouwelijk erai volgens de sollicitatiecode behandeld. ft

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 28