i Schalken nog een maatje te klein )e messen blijven tot het bittere eind geslepen i Batcheva wel, Boers niet naar halve eindstrijd op Unicum ;n kampioen AAS 'degradeert' _jhakers van de Zwarte Pion Sport 'ERDAG 5 APRIL 1997 _3li hultz verslaat ook Davenport p->n head Brenda Schultz-McCarthy is bij het met 1,6 miljoen m bilden gedoteerde tennistoernooi van Hilton Head doorgedron- r» tot de halve finale. De Nederlandse versloeg de als zesde ge- tatste Amerikaanse Lindsay Davenport in drie sets: 4-6 6-4 6- Schultz mag nu zaterdag gaan proberen een einde te maken n de zegereeks van de Zwitserse favoriete Martina Hingis, die jaar al 29 partijen op rij won. ware straffen voor Groningers r jt. De ontspoorde wedstrijd tussen Groningen en NAC, op 21 jart, heeft vooral voor de Groningers pijnlijke gevolgen. Ray- jnd Atteveld en Erwin Koeman werden door de tuchtcommis- jvoor respectievelijk 5 en 4 wedstrijden geschorst. Trainer deirn Rijsbergen van NAC kreeg een berisping voor wangedrag ardtans Jansen behaalt derde titel ruizen» De tachtigste damtitel van Nederland kwam gisteren '9 jecht bij de speler die daar gezien zijn inzet en creativiteit het >este recht op had. Anders dan drie jaar geleden had Hans •n lsen 8een nodig. Door twee van zijn naaste belagers, 1 »rc en Van der Zee, te verslaan nam de Amsterdamse groot- denfeester in de voorlaatste ronde zoveel afstand van zijn achter- lgers dat hij in de slotronde niet meer kan worden achter- basketballers Leiden onderuit bij DAS tr* De al uit de promotiedivisie gedegradeerde basketballers hTon van Bemmelen/ Leiden gingen gisteravond met 80-71 jderuit tegen DAS, de nummer twee op de ranglijst. Een zwak ..bin van de tweede helft brak de Leidenaars op in dit duel, dat tor de thuisploeg met slechts zes man werd afgewerkt. In de aan^ste vijf minuten na de pauze liep DAS van 42-39 (de rust- Jnd) weg naar 58-43. Diederik Hofstede (19) en Michael Kool 5) verzorgden de meeste punten voor Leiden. ik IcDonald's en Bax doen goede zaken Urn/voorhout» De zaalvoetballers van McDonald's deden in born goede zaken. Hovocubo, de nummer twee in de eerste Irisie, werd met 6-4 verslagen waardoor de Leidenaars volledig de titelrace bleven. McDonald's, dat volgende week tegen (ploper JSB aantreedt, stond bij rust nog met 3-1 achter. Sjaak I Boer, Herman en Hans van Marwijk waren alledrie goed voor jee goals. De overwinning kwam ook het Voorhoutse Bax goed t Bax klopte Eteha met 8-2 en weet zich eveneens nog lang et kansloos voor het kampioenschap. Michael Verver scoorde bemaal. Arthur van Orssagen, Martin Bax, Hans van Leeuwen, krio Faber, Mohamed Bougrine en Cees van Tongeren doel- jntten allen een keer. P$in me, Lubomira Batcheva is na gisteren als enige 'Leid- se' vertegenwoordiger overgebleven in het twee sterren A Paastoernooi van Unicum. De speelster die de komende competitie de kleuren van Dek ker tennis verdedigt, liet Monique Kiene kans loos: 6-3 6-3. De Bulgaarse Batcheva ontmoet vandaag (om 14.00 uur) in de halve eindstrijd Anique Snijders, die Martine Bunschoten in haar kwartfinale in drie sets voorbleef. Voor Heddy Boers was een plaats bij de laatste vier duidelijk nog te hoog gegrepen. De speelster die dit seizoen voor het eerst met Unicum één de competitie ingaat, bleek nog niet hersteld van haar marathonpartij tegen Alexandra Scholer. een avond ervoor. Floor Vioen, de nummer 26 van de nationale ranglijst, liet Boers (nummer 61) slechts twee games. Vioen neemt het vandaag (om 13.00 uur) op tegen Maaike Koutstaal. Kout- staal. nummer vijftien van Nederland en op Uni cum als tweede geplaatst, zette Freekje Maas met 6-2 en 6-3 aan de kant. Bij de mannen kende favoriet Wouter Stan daart geen problemen met de 'opdjacht Peter Mulder'. Standaart raakte slechts een game kwijt en treft vandaag in de halve eindstrijd Bas Wild. Wild, die het tegen Jeroen Heinhuis nog eenvou diger had omdat deze bij een 3-0 achterstand we- vorig jaar. Martin Hrezo en Bas van Hees treden in de an dere halve eindstrijd aan. Hrezo sloeg Melle Ge- merden met 6-1 6-1 van het gravel: Van Hees won met 6-3 6-2 van Joris Onverwacht. De halve finales bij de mannen staan vandaag beide om 14.00 uur op het programma. Agassi zet VS op voorsprong in Davis Cupduel kampioensachttal van AAS kende in de slotronde van de Leidse lakcompetitie de twijfelachtige eer-het degradatielot van de te Pion te bezegelen. De degradatie uit de promotieklasse be de dat de opmerkelijke vrije val van de Lissenaren vanuit de jede klasse van de landelijke competitie nog immer niet ten ein- Vooral ook opmerkelijk, omdat de Lissese ploeg ten opzichte ide gloriejaren nauwelijks spelers heeft verloren. ior de spelers van Utile Dulci is het nog een kwestie van de kat le boom kijken of er geen team uit de Leidse regio vanuit de lelijke in de Leidse competitie terugkeert. Degradatie zou daar voor de nummer voorlaatst alsnog een feit zijn. De Veners gin- in een om die voorlaatste plaats allesbepalend duel tegen Phili- 2 met 31/2-41/2 onderuit. LSG 5 deed aan enig eerherstel door met een 5-3 zege op Voorschoten 2 nog van de derde plaats en walificatie kampioen der middenmoters te verzekeren, ie Zwarte Pion vestigde tegen AAS zijn hoop op een taktische [telling. Dukker en Rossdorf werden daarbij opgeofferd tegen de [ke kopmannen Jonkman en topscorer Geralt Serdijn (8 uit 8). le aanpak bleek nog alleszins aardig te werken. Tot de tijdcon- je keek de thuisploeg immers tegen slechts een 1-0 achterstand L Joost van Hal droeg daarna bovendien voor een fraaie winst Gert-Michiel de Niet zorg. Cruciaal voor het lot van kampioen g was vervolgens de inbreng van Eveleens en Spaargaren met ||*winningen op Van Mechelen en Van Dijk. Keesson bleef im- slechts met hangen en wurgen Van der Weijden de baas, ter- I Ko"nst en Van Lommei niet verder kwamen dan moeizame re- [es tegen Van de Poel en Van der Horst: 2-6. Na zeven mislukte H gingen kan AAS zich daarmee eindelijk opmaken voor een de ntin de landelijke competitie. Vervolg van voorpagina Het publiek was overwegend 60-plus en de kaarten tus sen de 50 en 250 dollar, per dag. Dus werd het gisteren op de openingsdag van het Davis Cup-duel Amerika-Ne- derland een heel net dagje tennis kijken. Het was vol, dat wel, maar geen gejoel of geklap tussen eerste en tweede service zoals onlangs bij Roemenië-Nederland in het zo hectische Boekarest. het vervolgens een gevecht van tweeënhalf uur. Waarom de Amerikaan dan toch won, was het best te zien aan het spannendste punt van de wedstrijd. Toen Agassi bij 6-5 in de tiebreak van de eerste set een setpoint van Schalken had weggewerkt, volgde een pracht- rally. De laatste klap daarin was voor Agassi, die plotseling haar scherp speelde en bewoog als in zijn beste jaren. Het duel daar na won hij ook. Daarna bleek hoe graag hij wilde winnen, ook van een jonge Davis Cup-hond als Schalken, die pas zijn twee de enkelspel voor Oranje speel de. Agassi balde zijn vuisten en rende naar coach Gullikson. Dat deed hij ook na de tweede set. En het triomfantelijk priemende vingertje dat hij aan het eind van de wedstrijd richting Gul likson richtte, was ook alleszeg gend. „Ook als Agassi niet in vorm is, kan hij in de Davis Cup het beste uit zichzelf halen," zei de coach eerder in de week. Met dat priemende vingertje liet Agassi zien dat zijn coach dat goed had vertaald. newport beach rene van hattum gpd-verslaggever Als André Agassi het tegen Sjeng Schalken even moeilijk had, dan riepen ze wel USA, USA, maar nooit te lang of om Schal ken te jennen. En Agassi had het vaak moeilijk, maar won wel. Met 7-6 (8-6), 6-4 en 7-6 (7- 2). Hij zette Amerika niet op een 1-0 voorsprong omdat hij beter was dan Schalken, maar ge woon omdat hij absoluut niet wilde verliezen. Dat had Schal ken ook aan den lijve ondervon den. „Hij speelde een hoog tempo. Vooral op mijn service had hij veel druk. Ik stond soms achter aan de base-line te 'kee pen' en wachtte op fouten van hem, maar die kwamen niet. Hij was gewoon beter", zo sprak de jonge Limburger nuchter. André Agassi stevent op een record af en dat wil hij hebben. Hij bleef gisteren tegen Sjeng Schalken voor de veertiende keer op rij ongeslagen in een Davis Cup-wedstrijd. Het record is van Bill Tilden, ook een Ame rikaan, uit de jaren dertig, die won zestien keer op rij. Voor dat soort zaken is Agassi gevoelig. Bovendien vindt de Amerikaan se superster, die zo'n beetje al les heeft gewonnen wat er te winnen valt, eigenlijk niets mooier dan tennissen om de eer, vooral die van het vader land. Dat klinkt overdreven, maar daar kickt hij op. Die extra motivatie was het waarschijnlijk ook die hem gis teren langs Schalken hielp. Agassi opende foutloos, holde in twaalf minuten naar een 4-0 voorsprong. Maar toen het erop begon te lijken dat Sfemerink en Courier binnen een uurtje al aan de slag zouden kunnen, ging ook Agassi fouten maken. Bij 5-5 was Schalken weer langszij en vanaf dat moment was Agassi niets beter meer dan de jonge Limburger. In plaats van het gevreesde uurtje werd Toch had Schalken ook kun nen winnen. Newport Beach, een soort Wassenaar aan Zee, toonde zich gisteren een vol strekt ongeschikte plaats voor toptennis. De keihard waaiende Pacific-wind drukte een enorm stempel op het spel van beide spelers. Ze leverden zeventien opslagbeurten in aan elkaar. Wie wind tegen had zag zijn ballen met de regelmaat van de klok net over het net dwarrelen, wie met wind mee sloeg zag ze soms meters uitvliegen. Serve ren was helemaal een ellende, zeker voor de lange Schalken, die de bal veel hoger opgooit dan Agassi. In die loterij was Agassi het gelukkigst. En wat André Agassi ervan vond. „Ik was onder de indruk van hem en Sjeng is jong en kan van zo'n Davis Cup-wedstrijd heel veel leren." Sjeng Schalken in actie tegen Andre Agassi. De jeugdige Schalken verloor in drie sets. Australië en Italië naderen halve finales Australië heeft in de kwartfi nale van de Davis Cup tegen Tsjechië een voorsprong van 2-0 genomen en is daarmee al dicht bij de halve finale, te gen de Verenigde Staten of Nederland. Dat Italië al even ver is tegen Spanje mag ver rassender heten. Zweden en Zuid-Afrika deelden de winst in de eerste twee partijen. Namens Australië versloeg Patrick Rafter in het eerste enkelspel Martin Damm in vier sets: 6-1 7-6 4-6 6-4. Mark Philippoussis was met 6-1 6-4 2-6 6-4 te sterk voor debutant David Rikl. De Tsjechen treden met een ver zwakt team aan tegen Australië. Jiri Novak, die in de tweede enkelpartij tegen Philippoussis zou spelen, moest op het laatste moment ziek afhaken. Rikl verving hem. Eerder meldden Petr Korda, Daniel Vacek, Bohdan Ulihrach en Slava Dosedel zich af. Zweden moest Jonas Björkman onverwachts in zetten voor het enkelspel in de plaats van de geblesseer de Magnus Larsson. De in valler was niet opgewassen tegen de sterkste Zuid-Afri- kaan Wayne Ferreira: 3-6 4-6 6-2 6-7. Eerder had Thomas Enqvist de Zweden in Vaxjö op voorsprong gezet door Grant Stafford in vier sets te verslaan: 7-5 2-6 6-4 6-1 In Pesaro, waar Italië Spanje treft, werkte Campo- rese tegen Moya een achter stand van 2-0 in sets weg. De Italiaanse routinier, 29 en op de wereldranglijst pas terug te vinden op de 156ste plaats, rekte die overigens tot in de tiebreak. Die verloor hij eerder door de te grote span ning dan door Moya. Het pu bliek, 5000 man in getal, werd er stil van maar dat ver anderde snel. In het vervolg sloeg Camporese zijn Spaan se opponent van de baan: 6- 7 6-7 6-1 6-3 6-3. De jubel ging helemaal tot ver in de nacht door toen Furlan te sterk bleek voor Al berto Costa. Vier sets was er weinig onderscheid en kon de tweede marathonpartij al le kanten op, in de beslissen de vijfde was maar één ten nisser aan het werk, Furlan: 4-6 6-3 4-6 6-4 6-1. 'uw sectiebestuur wacht zware klus SCOREBORD (jell «-verslaggever messen bleven geslepen tot bittere einde, ook al daverde vlagen de lach door de zaal. imeff demissionaire sectiebestuur voetbal dacht gister- jg| nd in Zeist zonder proble- n af te kunnen treden, om zo ats te maken voor een nieuw linet. Maar zelfs een rustige, tste avond werd het college Jos Staatsen door Feye- >rd-voorzitter Jorien van den ik niet gegund. igenlijk was het daarmee afscheid in stijl. De regeer- iode van Staatsen werd ge- imerkt door een levensgróte enstelling; tussen hem en l den Herik. En ook al ont- [\SCT ken gisteravond de preses i Feyenoord en diens rech- nand Nicole Edelenbos, via stapel faxen van tien kant- maakten zij Staatsen het le- tot de laatste snik zuur. SU» let nieuwe bestuur kwam er, »\Ö9 wel. De voordracht van nk Kesler (juridische-, regle- nts- en tuchtzaken), Gerard iwer (financiën en arbitra- Michael van Praag (veilig- d, publieksbeleid en wed- jdzaken), Harrie van Raaij (anisatie en licentiebeleid), van Ringelenstein (com- Mfcrcie en mediabeleid) en Leo ^legman (voetbalzaken) werd r de vergadering overgeno- n. Een voorzitter moet zo ïedig mogelijk worden ge iden. Tot die tijd fungeert >ler als waarnemend voorzit- Jos Staatsen temidden van de nieuwe leden van het sectiebestuur. V.l.n.r Michael van Praag, Harry van Raaij, Gerard Bouwer en Leo Steegman. foto anp Anker opnieuw bezwaren tegen de terugkeer van Kesler en Bou wer. Ten onrechte, meende Gaston Sporre, de voorzitter van de formatiecommissie. „Feye noord probeert via de achter deur dingen in te brengen. Maar die zaken horen hier niet thuis." De kritiek, die al enige tijd luid en duidelijk te horen was, deed Bouwer naar de microfoon grijpen, om een kort betoog met emotionele ondertoon af te ste ken. „Die brief doet voorkomen of er in de afgelopen periode mensen door ons zijn bescha digd. Maar, en ik spreek na mens Henk Kesler en mijzelf, ik vind dat onbeschoft, onbehoor lijk en onbetamelijk. Daar moet een einde aan komen. Wij heb ben de laatste weken het gevoel gekregen een verdachte te zijn. Terwijl wij niet meer doen dan het betaalde voetbal dienen. Misschien dat Kesler en Bou wer als leden van het vorige sec tiebestuur wel een poging in die richting deden. Maar de weinig gedenkwaardige feiten van het bestuur onder Staatsen doken ook gisteravond weer op. Nog altijd mag de KNVB zich buigen over de nasleep van het onver kwikkelijke avontuur met Sport7. In het slechtste geval, zo rekende Kesler de clubbestuur- deren voor, komen de brokstuk ken op een schadepost van 7,5 miljoen gulden neer. Dat be drag zou opgehoest moeten worden als alle crediteuren met succes procederen. Reëler acht te de KNVB-jurist een som in de buurt van 0,5 miljoen gulden, los te zien van de 44 miljoen die de bond via een rechtsgang als nog lospeuterde. Juist vanwege de financiële ontwikkeling deed Feyenoord gisteravond een ronduit ironi sche zet. De Rotterdamse club stemde niet in met het aftreden van Staatsen en de zijnen. De scheidende preses voelde de bui al hangen en beet in felle be woordingen van zich af. „Laat ik niet flauw zijn", zei hij met zure stem, „als hieruit juridische consequenties vloeien, zullen wij ons als collectief en indivi dueel niet onbetuigd laten." Een oorlogsverklaring dus, bij het verlaten van de markt. Staatsen kreeg een cadeau, een receptie in het KNVB-hotel volgde. Bovendien greep hij de kans aan nog één keer de verga dering en bloc toe te spreken. Het voetbalvandalisme kwam aan de orde, Staatsen prees de inmiddels eensgezinde samen werking in de bestrijding van dat fenomeen. Maar wat vooral bleef hangen, waren de woor den over de tegenwerking die hij gedurende zijn zittingsperio de had ondervonden. De opvolgers staan voor een vervelende taak, zo werd ook gisteravond duidelijk. De eredi visieclubs zien het nieuwe be stuur het liefste deze zomer al plaats maken voor de Raad van Commissarissen van de NV Ere divisie. Tegen die achtergrond, gaf formateur Gaston Sporre aan, stond hij de laatste maan den ook voor een hels karwei. „Masochisten daargelaten, het was überhaupt moeilijk mensen te vinden. Maar Staatsen belde mij en maakte duidelijk dat de tijd van dit bestuur was uitge tikt. En wij vonden als formatie commissie dat wij deze mensen niet langer konden laten bunge len." Al pratende kwam bij Sporre enige boosheid aan de opper vlakte. Met een waarschuwing ging hij de 'opportunisten' uit de eredivisie te lijf. „Er zou geen behoefte meer zijn aan een be stuur in Zeist. Maar zulke men sen hebben niet in de gaten welke plaats voetbal in onze sa menleving inneemt. De voorzitter van eerste divi sionist FC Zwolle noemde het een sectiebestuur 'voor onbe paalde tijd'. Of dat werkelijk zo is, zullen de komende maanden moeten uitwijzen. Ook de eerste divisie krijgt de plannen van de NV Eredivisie te zien, met de amateurs zullen de clubs uit die afdeling hun fiat moeten geven. Zo werkt nu eenmaal de nog steeds bestaande democratie in voetballand. Hoe irritant de topclubs een dergelijke in spraakprocedure ook ervaren. De eerste divisie vergaderde gistermiddag apart, voordat de algemene vergadering inging. Emmen-voorzitter Alle Pijlman mocht later het gevoel van ver ontrusting vanuit die hoek ver woorden. „Wij zijn tegen blok vorming. De NV Eredivisie lijkt op een monoloog van een stel doven. Niet voor het gezin, maar voor het gewin. Er moet zeker rekening worden gehou den met de belangen van de eerste divisie. We willen geen samba-achtige toestanden, waarbij het ene deel niet weet hoe het andere beweegt. Om het credo van de NOS te gebrui ken: het nieuwe bestuur is van iedereen en voor iedereen." PRIJSVRAGEN Duitsland. Koln - Duisburg 2-5, 1860 Munchen M'gladbach 3-0. Stand aan kop: Bayern M. 25-52, Leverkusen 25-50, Dortmund 25-49, Stuttgart 25-48. Frankrijk. Monaco - Lille 2-0 Stand aan kop: Monaco 32-68, Paris SG 31-55, Strasbourg 31-53. Bastia 30-52, Nantes 31-52, Bordeaux 3L51. BASKETBAL Mannen. Promotiedivisie. DAS - Leiden 80 - 71 Eerste divisie B. Hoofddorp - Dunk 68 72 CRICKET Kuala Lumpur. WK B-landen. Groep F: kwartfinales: Bangladesh - Nederland 2-0. Nederland 171 all out Bangladesh 141 voor 7. Bangladesh wint door beter gemid delde. Ierland - Hongkong 2-0. Ierland 223 voor 7 Hongkong 172 all out. Eind stand 1. Bangladesh, Ierland 3-5, 3. Ne derland, Hongkong 3-1. Nederland uitge schakeld Bangladesh en Ierland naar hal- DAMMEN Uithuizen. NK. Twaalfde ronde: Boom Clerc 1-1, Arian van Leeuwen - Raven 1-1, Cock van Leeuwen - Gérard Jansen 0-2, Meijer - Mol 2-0, Thijssen - Kemperman 1- 1Oudshoorn - Kraienbrink 1 -1Hans Jan sen Van der Zee 2-0. Stand: 1 Hans Jan sen 17 (kampioen), 2. Krajenbrink 14, 3 Clerc, Gérard Jansen en Van der Zee 13, 6 Arjan van Leeuwen, Meijer, Mol, Raven en Thijssen 12, 11. Boom en Kemperman 10, 13 Cock van Leeuwen en Oudshoorn 9. RUGBY Nice. EK, vrouwen. Nederland - Duitsland 38-10(18-3) SCHAKEN Leidse schaakcompetitie. Promotieklasse. Laatste ronde. Utile Dulci - Philidor 2 31/2-41/2 (J Borst - P.Braggaar 1-0: H Sa- banacic - M Vergeer 0-1B. de Leur - J.v.d. Wi|nbgaard 1-0; A.Bakker - J.Pacjin 0-1; J Hoogenboom - A.Sedee 0-1; T. Spruit P v Schie 1-0; R Rodewijk - A Hoekstra 0- 1; T Bouwmeester - J.v Amsterdam 1/2- 1/2 LSG 5 - Voorschoten 2 5-3 (R v Ke tel - J.Thierry 1-0; C.Beekhuis - G.Gorodin 1-0; A.Westra Hoekzema - W.Wiebes 1/2 1/2; J.v.d. Weijer W Oosthout 1-0; J de Wit - C.Gerritsen 0-1; W.Eevenhuis H J Beij 1-0; W.Fructuoso - R.Verstraaten 1/2 1/2. A Harms - J.J.v.Duijn 0-1) Leithen 1 - Oegstgeest 2 11/2-61/2 (H Friele A.v.d Spek 0-1; J.Brand - R.Straver 1/2- 1/2; R.Hak H Weiland 0 1; W.Turk R.Jacquet 1-0; R Zonneveld W.Jongeneel 0-1, C v.Houwelingen - J W v Drunick 0-1; A.Plug - D.Binnendijk 0-1; F Sibarani E.Noord1|kO-l) Stand. 1 AAS 16 m.p - 51 b p. 2. Oegst geest 2 13-36, 3. LSG 5 8-321/2, 4. Kat wijk 8-32, 5 Voorschoten 2 8-291/2. 6. Leithen 1 6-291/2, 7 Philidor 2 6-281/2, 8. Utile Dulci 4-24, 9. Zwarte Pion 3-25. TENNIS Hilton Head. Vrouwen, 1,6 miljoen gulden. Derde ronde: Hingis (Zwi/1) Schett (Oos) 6-3 6-3, Davenport (VSt) - Paulus (Oos/12) 6-2 6-4 Kwartfinales: Schultz- McCarthy (Ned) - Davenport (VSt/6) 4-6 6-4 6-2, Hingis - Probst (Dui) 6-2 6-0, Seles (VSt/4) - Huber (Dui/7) 6-3 6-0. Halve finales Schultz - Hingis, Seles - Coetzer/Martinez. Dubbelspel, kwartfinales. Arendt/Bollegraf (VSt/Ned) - Loegina/Wood (Oek/GBr) 6-2 6- 2, Dragomir/Majoli (Roe/Kro) - Schultz/Vis (Ned) 6-1 5-7 6-3. Davis Cup. Kwartfinales wereldgroep. Ade laide: Australië - Tsjechië 2-0; Rafter Damm 6-1 7-6 4-6 6-4, Philippoussis - Rikl 6 1 6 4 2-6 6-4. Vaxjö: Zweden - Zuid-Afrika 1-1; Enqvist Stafford 7-5 2-6 6-4 6-1, Björkman - Way ne Ferreira 3-6 4-6 6-2 6-7. Pesaro: Italië - Spanje 1-0; Camporese Moya 6-7 6-7 6-1 6-3 6-3. Newport Beach: Verenigde Staten - Neder land 1-0; Agassi - Schalken 7-6 6-4 7-6. AOO Paastoernooi Unicum. Mannen. En kelspel. Kwartfinales: B. van Hees J. On- verwagt 6-3 6-2, M. Hrezo - M Gemerden 6-1 6-1, W. Standaart - P Muller 6-0 6-1, B Wild - J. Heinhuis 3-0 ret. Dubbel: kwartfinales: Thomas/ Kleinloog Hein huis/ Brummer w.o. Standaart/ Gemerden Hardeman/ Schwartz 7-5 6-1, De Kleyn/ Hrezo - Gerth/ Jonckheer 6-3 6-3, Altelaar/ Hees - Netto/ De Vries 6-0 6-3. Vrouwen. Enkelspel. Kwartfinales: F Vioen H Boers 6-0 6-2, A. Snijders - M. Bunscho ten 6-3 4-6 6-2. M. Koutstaal - F Maas 6- 2 6-3, L. Batcheva M. K.ene 6-3 6-3 Dubbel. Kwartfinales: Bink/ Jaspers Jonk manJonkman 6-3 6-2, Hogendoorn/ Co- pier Linders/ Vuyk 0-6 7-5 6-4. De Weerd/ Scholer - Mol/ Bouman 1-6 6-2 6- 3, Koutstaal/ Hopmans - Sie/ Van der Gug ten 6-1 6-0. ZAALVOETBAL Eredivisie. Schoenenreus Yakumo 4 3, Succes - 't Hoornsche Veerhuys 6-8. SCL Hummel - FCK De Hommel 3-6, Sport Peti - Bunga Melati 0-6, Vogue Hindstore 3-2, Hilversum Kras Boys 4-4. Multicopy - Ka belkrant 6-5.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 27