Personeel Personeel Personeel if^rP£NSAR rïjn sburc ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Kansen in technisch werk secretaresse m/v Kansen in tijdelijk werk ZATERDAG 29 MAART 1997 Het hoogheemraadschap van Rijnland is binnen een gebied van ruim 100.000 ha met ruim 1 1/4 miljoen inwoners in de provincies Noord- en Zuid-Holland verant woordelijk voor waterkering, water beheersing en water kwaliteit. Het personeels bestand van het hoog heemraadschap bestaat uit ca. 475 medewerkers, waarvan ongeveer 2/3 werkzaam is op het kan toor te Leiden en de ove rigen op 45 installaties verspreid over het gehele gebied. Rijnland Ten behoeve van de sectie Heffing Woningen van de afdeling Belastingen bestaat een vacature voor een Medewerker heffing woningen v/m De afdeling Belastingen is o.a. belast met het opleggen van Aanslagen water schapslasten (verontreiningsheffing/ omslagheffing). De afdeling is onder verdeeld in drie secties t.w. sectie Omslagadministratie, sectie Heffing Woningen en sectie Heffing Bedrijven. In totaal zijn er 35 medewerk(st)ers werkzaam op de afdeling. U wordt belast met .het bijhouden van de belastingadministratie voor de verontreinigingsheffing woonruimten en de ingezetenenomslag voor Rijn land en de inliggende waterschap pen. Hiervoor krijgt u bezwaarschrif ten ter behandeling en afwikkeling, waarbij informaties schriftelijk en mondeling moeten worden ingewon nen en verstrekt. Tevens wordt u belast met gecompli ceerde bevolkingsmutaties bestaande uit behandeling uitval van geautoma tiseerde gegevensverwerking, het inwinnen van gegevens over woon situaties, lozingssituaties, ligging van de woonruimte e.d. en het vaststellen van de heffingsplicht per waterschap. Voorts zult u telefonisch of aan de balie informatie moeten verstrekken over verschillende heffingen (in voor komende gevallen in het Engels). Naast een vooropleiding op HAVO- niveau moet u beschikken over of be reid zijn om de opleiding ABA te gaan volgen. Van u wordt ervaring op het gebied van geautomatiseerde gegevensverwerking verwacht. Voorts wordt van u accuratesse en een goede schriftelijke en mondelin ge uitdrukkingsvaardigheid verwacht, waarbij enige kennis van de Engelse taal een pré is. U verdient in deze functie afhankelijk van uw leeftijd, opleiding en erva ring, maximaal f 3.789,-- bruto per maand (schaal 5) op basis van een 38- urige werkweek. Als secundaire arbeidsvoorwaarden kent Rijnland o.a. een collectieve regeling voor ziektekosten bij het IZA, een financië le tegemoetkoming voor kinderop vang en mogelijkheden m.b.t. ouder schapsverlof en opleidingen. Inlichtingen over de functie kunt u inwinnen bij de heer G.C. Hokke, tel. (071) 516 83 70 (tijdens kantooruren). Benoeming vindt plaats na medische goedkeuring en het overleggen van een verklaring omtrent.het gedrag. Uw sollicitatie richt u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad aan het hoofd Personeel en Organisa tie van Rijnland, mevrouw C.P. Jong, Postbus 156, 2300 AD Leiden. Op brief en enveloppe graag het vacatu renummer 97-BEL-1 vermelden. Bij gelijke geschiktheid wordt de voorkeur gegeven aan sollicitanten uit etnische minderheidsgroeperin gen. Zij worden daarom uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. 'afvtai°t°ffenbele'd d Funct/e-e'sen.'^ y0|gen(je *un^e^op^asis een m0t aanvU^en _g0ede organic maai een s^s worden geboden van Arbeids:oorwaardenpieid.ng en ervanng Ean (maximum schaal 9). van 'n"chtin& over de functie (cunt u Solliciteren: eMr Kunt aan d^(u^'aeneburgerneester en ^°^'l De soltó- tatietenuT— n997. gepland op 11 ap e wordt n.et op Acquisitie naar aanleiding van dez prijs gesteld Monteur binnendienst m/v Voor het (onder begeleiding) samenstellen van nieuwe hijsge reedschappen en het repareren van bestaande m.u.v. elektrisch aangedreven hijsgereedschappen, is Randstad op zoek naar een LTS-er mechanica. Tot de werkzaamheden behoren tevens het testen/certificeren en controleren van nieuwe en gerepareerde hijsgereedschappen. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor het onderhouden van het machinepark en het beheren van de voorraden. Op termijn bestaat de mogelijkheid door te groeien naar de buitendienst. Informatie bij Arwin Visser, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Servicemonteur Buitendienst (fulltime) m/v Voor een technisch handels- en adviesbureau in hijs- en hefge- reedschappen zoeken wij een direct aanspreekpunt. De werkzaamheden bestaan uit het zelfstandig onderhouden, repareren, installeren en certificeren van hijs- en hefgereed- schappen op zowel mechanisch als electrisch gebied. Heeft u een MTS-opleiding of een andere opleiding op een gelijk waardig niveau? Bel dan voor meer informatie! Informatie bij Annemiek Schipaanboord, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. ir randstad uitzendbureau Centrale Sterilisatie Dienst De Centrale Sterilisatie Dienst van het AZL is verantwoordelijk voor alle steriele medische hulpmiddelen. De dienst is te onderscheiden in vier taakvelden, nl. een instrumentenafde ling, assortimentsbeheer (steriele) medische hulpmiddelen, het magazijn steriele goederen en de sector kwaliteitswaarborging. Ten behoeve van de ondersteuning van het hoofd en de staf van de dienst vragen wij een: (20 uur per week, 5 ochtenden) Vac.nr. 97.T.04.13.LD Afhankelijk van de ontwikkelingen binnen de dienst is in de toekomst uitbreiding met enkele uren per week niet uitgesloten. Taak: - zelfstandig bijhouden van de agenda; - verzorgen van de correspondentie; - voorbereiden en notuleren van diverse vergaderingen; - onderhouden van contacten, zowel binnen als buiten de organisatie; - beheer van afdelingsarchief; - post- en telefoonafhandeling. Gevraagd: - MEAO secretariële richting of gelijkwaar dige opleiding; -zelfstandigheid, accuratesse en verande ringsgezindheid; - ruime ervaring met secretariële werkzaam heden; - ervaring met tekstverwerkende apparatuur (Word, Excell, Quatro pro); - representatieve en contactuele vaardig heden. Salaris: het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 3.507,- bruto per maand op full-time basis (A5). Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer A.B. Krijgsman, hoofd CSD (071 - 526 32 54) en door mevrouw M. Hoving, bedrijfsleider (071 - 526 34 39). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoeslag 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de directeur van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief en envelop het vacaturenummer vermelden. M Receptioniste/telefoniste m/v Voor een bekend hotel in Noordwijk zijn wij op zoek naar een ervaren senior-receptioniste. Om voor deze baan in aanmerking te komen dient u te beschikken over een MBO opleiding, bijvoorbeeld MTRO of Middelbare Hotelschool, ervaring in een soortgelijk bedrijf en kennis van het reserveringssysteem Fidelio. Uw leeftijd ligt tussen de 25 en 30 jaar en u beschikt over eigen Afdelingssecretaresse m/v Voor een technisch bedrijf. U ondersteunt acht medewerkers met de dagelijkse secretariële werkzaamheden. Het betreft een nieuwe functie, eigen initiatief is hierbij erg belangrijk. Deze full time functie biedt uitzicht op een vast dienstverband. Informatie bij Lenny van der Wagt, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Inschrijfavond administratief personeel Op donderdagavond is Randstad in Leiden geopend voor administratief personeel. Wij zijn onder andere op zoek naar typisten, secretaresses, boekhouders en administratief medewerkers. De Vestiging is geopend tot 20.00 uur. U kunt zich op deze avonden laten inschrijven of bespreken wat uw mogelijkheden zijn. Informatie bij Linda de Ridder, tel. (071) 523 47 40, Leiden, Schuttersveld 9. Medewerker orderadministratie m/v Voor een textielbedrijf. U zorgt voor de correcte verwerking van orders, en de dagelijkse invoering van facturen. Ervaring met soortgelijke werkzaamheden en computervaardigheid zijn is belangrijk in deze full-time functie. Informatie bij Gaston Badoux, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Kas-baliemedewerkers m/v Voor een bank met vestigingen in de Duin- en Bollenstreek zoeken wij kassiers. De werkzaamheden bestaan naast de finan ciële transacties ook uit het afhandelen van het binnenlands betalingsverkeer en het verzorgen van de bankpasjes van cliënten. Er zijn zowel part-time (twee dagen per week) als full time vacatures (36 uur per week). Ervaring als kassier is een pré, maar geen eis. Wij denken aan kandidaten met ervaring in een kas-balie functie of bijvoorbeeld studenten die twee dagen in de week willen werken naast hun studie Heeft u een klantvrien delijke en flexibele instelling en spreekt deze baan u aan, neem dan snel contact met ons op! Informatie bij Marleen van Maanen, tel. (0252) 41 91 40, Lisse, Kanaalstraat 100. Secretaresse informatie-avond Wilt u zich orienteren op uw mogelijkheden op de arbeids markt? Randstad Uitzendbureau biedt u die mogelijkheid op secretaressedag, 17 april aanstaande. Er zullen op deze avond een aantal gastsprekers van vooraanstaande bedrijven uit regio Leiden en Alphen aan de Rijn aanwezig zijn. Tevens zal er een spreker aanwezig zijn van Randstad Opleidingscentrum, die u zal informeren over de mogelijkheden tot het volgen van diverse cursussen. Ook zullen deze avond alle actuale vacatures uit de regio ter inzage liggen. Neem dus uw recente curriculum vitae mee. Wilt u bij deze informatie-avond aanwezig zijn? Bel ons en reserveer een plaats. Informatie bij Harriëtte Bakker, tel. (071) 523 47 40, Leiden, Schuttersveld 9. Behandelaar m/v Voor een uitkeringsinstantie zijn wij op zoek naar een kandidaat voor het verzamelen en toetsen van financiële gegevens voor de opbouw van cliëntendossiers. Verder voert u de correspondentie en onderhoudt u contacten met cliënten, instellingen en instanties en bewaakt u de termijnen en de voortgang van de behandeling. Heeft u een HAVO of VWO opleiding met wiskunde in het pakket, dan is deze functie voor lange tijd misschien iets voor u! Informatie bij Harriëtte Bakker, tel. (071) 523 47 40, Leiden, Schuttersveld 9. Secretaresse PZ-afdeling m/v Voor een Amerikaans bedrijf in Leiden zoeken wij met spoed een secretaresse. Als secretaresse ondersteunt u de PZ-functio- naris m.b.t. werving en selectie, ziekte rapportage, contracten, notuleren etc. Het gaat om een veelzijdige functie. Het is noodzakelijk dat de kandidaat reeds binnen een PZ-afdeling gewerkt heeft. Het betreft een functie op MBO-niveau. Informatie bij Pauline Noordijk, tel. (071) 523 08 88. Leiden, Schuttersveld 9. Project-secretaresses m/v Voor een internationaal ingenieursbureau zijn wij op zoek naar secretaresses die van aanpakken houden en stress-bestendig zijn. Heeft u secretariele ervaring, kunt u goed met Word Perfect 5.1 en Word for Windows werken en is uw beheersing van het Engels uitstekend, dan kunnen wij u een full-time baan voor lange tijd bieden Informatie bij Harriëtte Bakker, tel. (071) 523 47 40, Leiden, Schuttersveld 9. Administratief medewerker m/v Voor een Overheidsbedrijf in Leiden zijn wij op zoek naar 3 administratieve medewerkers. De werkzaamheden bestaan uit het muteren en uitzoeken van gegevens, het beantwoorden van de telefoon en het werken met de computer. De juiste kandidaat heeft een MEAO-opleiding of werkervaring op dit niveau. Het betreft twee full-time functies en een part-time functie voor lange tijd. Informatie bij Pauline Noordijk, tel. (071) 523 08 88, Leiden, Schuttersveld 9. Opleiding tot cateringmedewerker In april starten wij met een nieuwe opleiding voor aankomende cateringmedewerkers m/v. De opleiding is opgebouwd uit een praktijk- en een theoriegedeelte. Tijdens de praktijklessen worden onder andere serveer- en bereidingstechnieken behandeld. De theorielessen omvatten onderwerpen als hygiëne, inrichting en veiligheid. Na het succesvol afsluiten van de cursus ontvangt u het in de branche erkende diploma cateringmedewerker van het opleidingsinstituut voor contract catering. Bent u representatief, heeft u een aanpakkersmenta- liteit en wilt u graag lange tijd op oproepbasis in de dienstverle nende sector aan de slag, neem dan snel contact met ons op! Informatie bij Jolanda Holen, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. Magazijnmedewerkers m/v Voor diverse bedrijven zijn wij regelmatig op zoek naar gemoti veerde magazijnmedewerkers. De werkzaamheden bestaan onder andere uit het klaarzetten van orders aan de hand van een orderlijst. Spreekt en leest u goed Nederlands en wilt u aan de slag neem dan contact met ons op. Er zijn zowel part-time als full-time mogelijkheden. Informatie bij Sabine Slappendel, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. Produktiemedewerksters m/v Voor een kledingbedrijf in Zoeterwoude zoeken wij zeer regel matig medewerksters. Het werk omvat het prijzen, uitpakken en op hangertjes hangen van kleding. Voor dit werk is het belangrijk dat je van hard werken houdt en niet ouder dan 21 jaar bent. Ook als je voor enkele dagen per week beschikbaar bent kun je contact met ons opnemen. Informatie bij Susanne Rosman, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. Winkelmedewerkers m/v Ben jij op zoek naar een vaste baan bij een groot winkelbedrijf, reageer dan snel. Voor een grote discount winkelketen in Zoeterwoude-Rijndijk zijn wij op zoek naar twee medewerkers op de afdeling kassa en gordijnen. Ervaring op dit gebied is niet direkt noodzakelijk. Een flexibele instelling en aanpakkersmenta- liteit is wel zeer belangrijk voor deze functie. De baan biedt uitzicht op een contract voor 13 tot 30 uur. Ben je niet ouder dan 23 jaar en herken je jezelf in bovenstaand profiel, kom dan even bij ons langs of bel voor meer informatie. Informatie bij Susanne Rosman, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. Bloembinder m/v Met spoed zijn wij op zoek naar gemotiveerde bloembinders voor een bedrijf in Roelofarendsveen. De werktijden zijn van 6.00 tot 9.00 uur. Ben je een aanpakker en jonger dan 21 jaar, neem dan direct contact met ons op. Informatie bij Sabine Slappendel, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. Verkoopmanagers m/v Bent u commercieel, creatief, klantgericht en initiatiefrijk? Heeft u HAVO/MBO niveau en leidinggevende kwaliteiten? Neem dan snel contact met ons op. Wij zoeken verkoopmanagers die binnen het managementteam van een supermarktketen een interessante functie willen vervullen. U geeft leiding aan de verkopers en cassières en bent medeverantwoordelijk voor het eindresultaat. Deze baan is voor lange tijd met uitzicht op vast dienstverband. Informatie bij Susanne Rosman, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. Procesoperators m/v Voor een relatie in de omgeving van Den Haag zijn wij op zoek naar procesoperators. De werkzaamheden bestaan uit het bedienen van vulmachines, het signaleren van storingen, het controleren van de produkten en het ombouwen van de machine voor een nieuw te verpakken produkt. In deze afwisse lende functie staan kwaliteitsbewustzijn, nauwkeurigheid, netheid en flexibiliteit voorop. Heeft u een afgeronde MBO- of MASS-opleiding of LOBAS met enige werkervaring en beschikt u over eigen vervoer dan verzoeken wij u snel te reageren. Informatie bij Hannie Dalhuisen, tel. (070) 370 47 39, Den Haag, Grote Markt 22. Restaurantmedewerker m/v Voor een relatie in het centrum van Leiden zoeken wij met spoed een restaurantmedewerker. Het restaurant werkt volgens het free-flow buffetsysteem. Voor dit bedrijf staan kwaliteit van zowel de maaltijden en snacks, als van de dienstverlening hoog in het vaandel. De werktijden variëren tussen 6.30 uur en 23.00 uur. De werkzaamheden bestaan uit het bevoorraden van de buffetten, het bereiden van eenvoudige snacks, en het adviseren en serveren van klanten. De kandidaat die wij voor deze functie in gedachten hebben, heeft enige horeca ervaring, is represen tatief en dienstverlenend en wil graag 20 tot 38 uur per week werken, de voorkeur gaat uit naar iemand tussen de 20 en 30 jaar. Dit is een baan voor lange tijd. Informatie bij Jolanda Holen, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. Medewerkerster tuincentrum m/v Wie is de vriendelijke, stressbestendige en representatieve dl medewerkster die graag in een tuincentrum in Oegstgeest werken? Heeft u kennis van kamerplanten en kassa-ervaringl vindt u het leuk om in een informele werksfeer werkzaam te zijn, dan is deze functie u op het lijf geschreven. Vlot, i betrouwbaar, representatief zijn sleutelwoorden voor het gdf functioneren binnen dit bedrijf. Het betreft een full-time furl tot aan het einde van de zomer. Als u denkt de geschikte kandidaat te zijn; neem dan zo spoedig mogelijk contact n Winkelmedewerker/ster m/v Voor een aantal trendy kledingzaken in Leiden zijn wij op naar spontane verkopers/sters. Belangrijk is dat je niet verier bent, op klanten durft af te stappen en deze kunt adviseren je het leuk vindt om met mensen om te gaan en goed in teamverband kunt werken, dan is dit de passende functie jou. Het betreft diverse full-time functies voor lange tijd enl goed functioneren kans op een vast dienstverband. Reageer als je denkt dat jij de kandidaat bent die wij zoeken. Informatie bij Robert Nievaart, tel. (071) 523 49 88, Leiden, Schuttersveld 9. Slagerijmedewerker m/v Bent u enthousiast, representatief en wilt u op oproepbasisi een slagerij werken, dan kunt u direct aan de slag. U kunt worden ingezet bij verschillende winkels in Leiden. Uw werkzaamheden bestaan uit het verkopen, inpakken en snijd van vleeswaren. Informatie bij Winfried Nai Chung Tong, tel. (071) 523 49 Leiden, Schuttersveld 9. Full-time magazijnmedewerker m Bent u een ervaren magazijnmedewerker en bent u vi tijd beschikbaar, dan hebben wij bij het kledingmagazijn van Hennes Mauritz werk voor u. Het werk bestaat uit het uitpakken, tellen, sorteren en ophangen van kleding voor i filialen in Nederland en België. Beheerst u de Nederlandse woord en geschrift en voldoet u aan bovenstaande voorwaarden, neemt u dan snel contact met ons op voor de leuke functie. Informatie bij Martine Bussen, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9. Studenten m/v Voor een drukkerij in Zoeterwoude zijn wij op zoek n, gemotiveerde studenten, die tegen zeer goede verdiensten productiewerkzaamheden willen verrichten. De werktijden van 06.00 - 14.30 uur en van 14.30 - 23.00 uur. Ben je twee drie dagen per week beschikbaar, neem dan zo spoedig mogelijk contact met ons op. Informatie bij Coen Dekker, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9. Magazijn beheerder m/v Bent u een ervaren magazijn medewerker die het leuk lijkt de vakantie periode van 28 april tot en met 19 mei de maga beheerder te vervangen? Het is van belang dat u op een vorkheftruck kunt rijden, dat u zelfstandig kunt werken en enige ervaring heeft met computers. Lijkt deze beschrijving uw profiel? Neemt u dan snel contact op met onze vestiging Informatie bij Ymke van der Sloot, tel. (0252) 23 32 34, Sassenheim, Teylingerlaan 2. Kelners/serveersters m/v Wij zijn regelmatig op zoek naar gemotiveerde, representati kelners en serveersters voor banqueting en serveren. Leeftij 25 jaar. Bent u dienstverlenendingesteld en in bezit van zwa wit kleding? Neemt u dan contact met ons op. Informatie bij Frank Mahieu, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. Fastfoodmedewerker m/v Voor een fastfoodbedrijf in het centrum van Leiden zoeken! met spoed een medewerker voor ongeveer 20 uur per weel! werktijden zijn tussen 17.00 uur en 23.00 uur 's avonds. Uw E werkzaamheden bestaan, in wisseldienst met uw collega's, het verkopen en het bakken/frituren van snacks. Voor deze functie zoeken wij een representatieve en vlotte kandidaat i bij voorkeur enige ervaring op dit vakgebied. Leeftijd, 20-30 Bent u geïnteresseerd in deze functie voor lange tijd, reagei dan snell Informatie bij Jolanda Holen, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. Cliëntadviseur m/v In Voorschoten zijn we op zoek naar commerciële mensen de functie van cliëntadviseur bij een bank. U dient te beschi over een afgeronde MBO opleiding en bij voorkeur over commerciële ervaring. Bankervaring is natuurlijk een pre. Informatie bij Claudia Weber, tel. (071) 561 85 43, VOORSCHOTEN, Schoolstraat 95. ->r randstad uitzendburei

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 36