Personeel Personeel Personeel Personeel BESTOL M zoekt een filiaalleider m/v tempo-team Zoeterwoude ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN HOOFD PLANNING/ ORDERBEHANDELING M/V administratief medewerker m/v Luba zoekt nog meer energieke uitzendkrachten LubaPQ uitzendbureau Parkeerbeheerderv/m ZATERDAG 29 MAART 1997 Bij de gemeente Zoeterwoude is bij het team Bouwen, Ruimtelijke Ordening en Milieu van de sector Grondgebied wegens het vertrek van een medewerker plaats voor een ènthousiaste medewerker bouw- en woningtoezicht/ ruimtelijke ordening m/v voor 36 uren per week Functie-inhoud: De te benoemen functionaris is belast met c.q. verricht: toetsing van bouwplannen aan bestemmingsplannen, het bouwbesluit, de bouwverordening en andere wettelijke regelingen; controle van constructieberekeninaen; technische ondersteuning van de Wet Voorzieningen Gehandicapten en Volkshuisvestingsaangelegenheden; algemene voorlichting inzake bouwen; werkzaamheden inzake grondtransacties en bouwgrondexploitatie; werkzaamheden tot uitvoering en naleving van de Woningwet en Wet R.O. Functie-eisen: HTS-Bouwkunde; bereidheid tot het volgen van een aanvullende opleiding ruimtelijke orde- Eoede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; ij voorkeur ervaring met genoemde werkzaamheden; enige automatiseringskennis; bereidheid tot het volgen van een aanvullende opleiding ruimtelijke orde- zakelijk, actieve, flexibele en klantgerichte instelling. Salaris: Afhankelijk van opleiding en/of ervaring zal het salaris minimaal f 2.972,- fniveau 7) en maximaal F4.970,- bruto per maand (niveau 8) bij een volledige betrekking van 36 uur per week bedragen. Overige informatie: geboden wordt een veelzijdige functie met een grote mate van zelfstandig heid en voldoende ontwikkelingsmogelijkheden (ruime studiefaciliteiten) alsmede een gunstige variabele werktijdregeling en een collegiale en informele werksfeer; de gemeente hanteert een voorrangsbeleid ten aanzien van vrouwen, etnische minderheden en gehandicapten. Bij voldoende geschiktheid voor de functie heeft een sollicitant uit één van deze groepen voorrang op andere kandidaten; tevens is de mogelijkheid van kinderopvang aanwezig; nadere informatie over deze functie kan worden ingewonnen bij de heer M H Geerling, hoofd sector Grondgebied tel. (O/l) 580 63 60 en de heer H G. Kooke, teamleider BROM tel. (071) 580 o3 80; schoolverlaters kunnen ook reageren wanneer zij belangstelling hebben. Sollicitaties: Belangstellenden worden uitgenodigd binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad hun sollicitatie te ricnten aan het college van burgemeester en wethou ders van Zoeterwoude, Postbus 34, 2380 AA Zoeterwoude. INTERNATIONAL MERCHANDISING BV is een snelgroeiende internationaal georiënteerde handelsmaatschappij, die zich bezig houdt met het ontwerpen, de im- en export alsmede de groothandel in agenda's en organisers, schoolagenda's en schoolartikelen, luxe lederwaren en acryl fotolijsten. Ons assortiment onderscheidt zich qua smaak en vormgeving van dat van de collega's. Ter versterking van onze interne organisatie zoeken wij op korte termijn een Deze taak bestaat in hoofdlijnen uit: Contacten met leveranciers van gereed produkt, halffabrikaat en diensten t.a.v. prijs, kwaliteit en levertijd Contacten met afnemers t.a.v. de aflevering van onze produkten Administratieve werkzaamheden t.a.v. artikelstamgegevens, orderafhandeling, fakturering en voorraadbeheer Gedegen kennis op het gebied van produktieplanning en begeleiding t.a.v. de logistieke afhandeling Gevraagd wordt: Leeftijd vanaf 25 jaar Opleiding op H.B.O.-niveau Werkervaring in een soortgelijke funktie Goed kunnen funktioneren in teamverband Stressbestendigheid in peakperiodes Computerervaring (Exact/Lotus/WP) Gedegen kennis van de moderne talen Woonachtig in de regio Leiden/Den Haag Bent u geïnteresseerd en herkent u zichzelf in het sollicitatiebrief met C.V. en recente pasfoto, binnen twee weken aan: International Merchandising BV Postbus 1090 2340 BB Oegstgeest t.a.v. Afd. Personeelszaken profiel? Stuurt u dan u De Vereniging van Verf- en Drukinktfabrikanten V.V.V.F. behartigt de belangen van de fabrikanten en importeurs van verf en drukinkt in Nederland. Het in Leiden gevestigde bureau van de vereniging bestaat uit 9 medewerkers. In verband met het aanstaande vertrek van een van de administratieve medewerkers zoeken wij op korte termijn een: De taken van deze medewerker bestaan uit: het verzorgen van post en archief het verrichten van administratieve werkzaamheden met behulp van de computer, waaronder het bijhouden van diverse registraties, statistieken en de abonnementenadministratie van ons vakblad het assisteren van de beheerder van het computernetwerk. Wij denken hierbij aan iemand die een fulltime baan ambieert met: HAVO goede kennis van de Nederlandse taal kennis van en ervaring met computerprogrammatuur in een kantooromgeving kennis van netwerkbeheer De V.V.V.F. beschikt over eigentijdse arbeidsvoorwaarden en het salaris is in overeenstemming met de gevraagde kwaliteiten. Voor nadere informatie kunt u overdag bellen met de directeur drs. M. Terpstra tel. (071) 5318900. Belangstellenden voor deze functie kunnen hun sollicitatiebrief vóór 12 april a.s. richten aan de directeur van de V.V.V.F., postbus 248, 2300 AE Leiden. FINANCIEEL/ADMINISTRATIEF MEDEWERKER V/M Voor een horeca organisatie in Leiden zoeken we een allround financieel/administratief medewerker Je assisteert de finan cieel manager in het voeren van de financiële en loonadmini stratie gedurende 32 uur per week. Heb je een PD-diploma en ongeveer 2 jaar ervaring in een soortgelijke functie, informeer dan snel naar je mogelijkheden! SECRETARESSE V/M Voor een internationale organisatie in Zoeterwoude zoeken wij een ervaren secretaresse Je draagt zorg voor de admini stratieve ondersteuning van de Financial Director. Je werk zaamheden bestaan onder meer uit het plannen van afspra ken, voorbereiden van presentaties, organiseren van meetings en notuleren. Heb je interesse in deze tijdelijke fulltime functie en voldoe je aan het gevraagde profiel loop dan eens binnen bij onze vestiging in Leiden VERPLEEGKUNDIGEN-B EN -HB0-V V/M Voor diverse medische instellingen in Leiden en omgeving hebben wij regelmatig werk voor gediplomeerd (para)medisch personeel. Stap snel binnen, we hebben volop werk in de medische sector WERKVOORBEREIDER V/M Voor een betimmeringsbedrijf in Leiden. Gezocht wordt iemand die ervanng heeft met het maken van werktekeningen, voorcalculaties, inkoop en het voorbereiden en gegeleiden van productieprocessen Er wordt gewerkt met Excel, Word en AutoCad LT. Het betreft een functie voor ongeveer 6 weken SENIOR RECEPTIONIST V/M Voor een hotel in Noordwijk. Vereist is minimaal een jaar ervaring als receptionist in een hotel en een goede beheersing van de Engelse en Duitse taal. Deze functie is per direct en voor langere tijd. KANTINEMEDEWERKER V/M Voor een onderwijsinstelling in. Leiden De werkzaamheden bestaan o.a. uit het klaarmaken van broodjes, verkopen van artikelen tijdens de pauzes aan leerlingen en het schoon maken van de aula. De werktijden zijn van 11.00 tot 15 30 uur. Deze functie is voor langere tijd en tijdens schoolvakanties hoef je niet te werken PRODUCTIEMEDEWERKERS V/M Regelmatig hebben wij werk voor gemotiveerde productie medewerkers bij een banketbakkerij in Sassenheim. De werk zaamheden bestaan onder meer uit het inpakken van banket. Ben je fulltime of af en toe een dag beschikbaar en bereid de handen uit de mouwen te steken, kom dan eens bij ons langs. SCHOONMAKER V/M Voor werkzaamheden in drie kantoren in Noordwijk en Noordwijkerhout. Gevraagd wordt een schoonmaker voor circa 12 uur per week. KAMERDAME V/M Voor diverse hotels in Noordwijk. Vereist voor deze baan is ervaring met het schoonmaken van hotelkamers. Deze functie is op oproepbasis voor de gehele zomerperiode. Luba Leiden Kort Rapenburg 10,2311 GC, tel. 071-5140341 Luba Noordwijk Prins Bernhardstraat 72,2202 LR, tel. 071-3619236 Luba Leiderdorp Winkelhof 9,2353 TR, tel 071-5415055 Luba Voorschoten I lf^piin J Leidseweg 68 a, 2251 LC, jy tel. 071-5618142 DUTO LUBA. TIJDELIJK WERK, EEN BLIJVENDE INDRUK. BOEKBINDERIJ AAD LOOY Boekbinderij Aad Looy bv Nijverheidsweg 24 2222 AV Katwijk Wegens versterking van ons team zoeken wij een STRESSBESTENDIGE SNIJDER/VOUWER Leeftijd onbelangrijk. Arbeidsvoorwaarden volgens de Grafische CAO. Kandidaten worden verzocht op korte termijn kontakt op te nemen met de heer J. Looy, tel.071-40 280 33 Met 79 filialen in het land is Bristol het grootste winkelbedrijf op het gebied van schoenen, vrijetijds- en sportkleding. Wegens uitbreiding in de regio hebben wij plaats voor een enthousiaste filiaalleider m/v Fu nctie-i nformatie Als filiaalleider bent u primair verantwoordelijk voor: de omzetontwikkeling, winkelpresentatie en winkelvoorraad; de administratief-organisatorische kostenbewaking alsmede voor de planning van de personeelsbezetting; het geven van leiding aan een team full-time en part-time medewerkers; de rapportage aan de verkoopleiding. Functie-eisen: opleiding op MDS- of MMO-niveau, eventueel in combinatie met een vakgerichte opleidihg; bij voorkeur enige jaren ervaring in de schoenen- en/of kledingdetailhandel; gevoel voor serviceverlening; leeftijd rond de 25 jaar. Sollicitatie: Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie -voorzien van een recente pasfoto- met uitvoerige inlichtingen te richten aan: BRISTOL B.V., t.a.v. de heer MJ. Teunissen, Postbus 173, 1160 AD Zwanenburg. otganisQ,y.e De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden zoekt ten behoeve van kindercentrum Peuterpalet per 16 april 1997 a.s. een GROEPSLEID(ST)ER (24-28 uur) voor de peutergroep „Ketelbinkie" 1,5 tot 4 jaar. Wij zoeken iemand die: - ervaring en plezier heeft in het werken met kinderen - kinderen kan stimuleren in hun ontwikkeling - goed in een teamverband kan functioneren - flexibel en zelfstandig kan werken - zorg draagt voor een uitstekend contact met de ouders - kan meedenken in pedagogisch en organisatorisch beleid - in bezit is van een op de functie gericht M.B.O.-diploma - minimaal 20 jaar is - onze voorkeur gaat uit naar iemand die ervaring heeft in het werken op een groep met kinderen in de leeftijd van 1,5-4 jaar Wij bieden: - een afwisselende baan in een enthousiast team met zorg voor verantwoorde kinderopvang - rechtspositie en salariëring conform de CAO-Welzijn, salarisregeling kinderopvang (minimaal 2569,62, maximaal 3233,20 bruto per maand bij een volledig dienstverband) - een aanstelling voor een jaar met uitzicht op een vast dienstverband Telefonische informatie is te verkrijgen bij Carla Verhey, tel. 071 -5124839. Schriftelijke reacties voorzien van curriculum vitae vóór 10 april 1997 richten aan: Sollicitatiecommissie Peuterpalet, Zoeterwoudsesingel 98/99, 2313 EN Leiden. HOUTWERF KEUKENS B.V. Houtwerf Keukens B.V. is een snelgroeiende handelsonderneming, reeds meer dan 50 jaar succesvol in de toelevering van keukens en aanverwante artikelen aan de aannemerij en particulieren. Binnen deze organisatie bestaat een vacature voor een: Showroom verkoper (m/v) Deze verantwoordelijke functie verlangt van u een grote mate van zelfstandig optreden en doelgericht handelen. U bent voortdurend bezig om uw aanbiedingen om te zetten in verkopen. Belangrijk hierbij is de relatievorming op lange termijn. Wij zoeken een verkoper van ca. 25-35 jaar, bij voorkeur woonachtig in Zuid-Holland, met werkervaring in deze branche. Tegenover uw inbreng kunt u een uitstekend salaris en interessante secundaire arbeidsvoorwaarden verwachten. Herkent u uzelf in bovenomschreven functie? Wij zien uw sollicitatie vergezeld van c.v. gaarne tegemoet: Houtwerf Keukens B.V., Postbus 268, 2300 AG Leiden, t.a.v. dè directie. KANTOOR Clinical Research Assistant m/v voor een farmaceutisch bedrijf. U bent verantwoorde voor de administratie zoals archiveren, reizen boeken voorraadbeheer en het bijhouden van vakanties. Daarnaast onderhoudt u contact met onderzoekers i heel Europa o.a. voor het organiseren van 'investigato meetings'. Hiervoor hebt u een HBO-opleiding bij keur met een medische achtergrond.Verder hebt u 2 jaar relevante werkervaring en goede kennis van Nederlands, Engels en, bij voorkeur, Frans. Informatie: (071512 06 88, Irma van der Zee Leiden, Stationsplein 212 HORECA/CATERING Senior receptionist m/v voor een hotel in Noordwijk. U hebt ervaring als ree tionist in een hotel en beheerst de Duitse en Engelst taal in woord en geschrift.Verder kunt u werken met Fidelio. U bent representatief, verzorgd en dienstverlt nend. Deze baan is fulltime en biedt goede toekomst mogelijkheden. Informatie: (071408 09 72, IrmaTielenburg Katwijk aan Zee, Ambachtsweg 25d TECHNIEK C-/C++-programmeurs m/v voor een aantal relaties in en om Leiden. De werkza* heden bestaan onder meer uit programmeerwerk binnen- en buitenland voor een technische firma, zal een medewerker telefonische support en het maken van aanpassingen aan bestaande programma's voor machinebesturingen.Verder verzorgt u het maken en aanpassen van programma's voor salarisadministratie Deze banen zijn voor langere tijd en bieden uitsteW toekomstmogelijkheden. Informatie: (071) 514 77 05, Theo Versteeg Leiden, Stationsplein 212 Systeem-beheerder m/v voor een technisch bedrijf in Leiden. U beheert een klein tot middelgroot netwerk in een UNIX omgevi Hiervoor hebt u een gedegen, afgeronde opleiding bezit u een groot vermogen om complexe problem op te lossen. Informatie: (071514 77 05, Theo Versteeg Leiden, Stationsplein 212 Werktuigbouwkundige m/v voor een bedrijf in Leiden. U inspecteert, behandeltq verzendt hoogwaardige producten voor de medisch) industrie. Hiervoor hebt u een diploma LTS/MTS-W of -Fijnmetaal.Verder bent u zeer nauwkeurig en kun goed in teamverband werken. Deze functie biedt e interessante interne opleiding en toekomstmogelijk heden. Informatie: (071514 77 05, Theo Versteeg Leiden, Stationsplein 212 Geluidstechnicus m/v voor een relatie in de omgeving van Leiden. Naast i teit met techniek hebt u een brede smaak op muziel bied en een goed gehoor. Bij voorkeur hebt u een diploma MBO/HBO en computerervaring. Informatie: (071514 77 05, Theo Versteeg Leiden, Stationsplein 212 Het Academisch Ziekenhuis Leiden (AZL) behoort tot de top van de academische ziekenhuizen en is nauw verbonden met de Faculteit der Geneeskunde van de Rijksuniversiteit Leiden. Samen vormen zij het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC). Bij ziekenhuis en faculteit werken 6.000 mensen. De organisatie is bij uitstek deskundigheids- en arbeidsintensief en bestaat uit vier divisies waarbinnen de patiëntenzorg en paramedische diensten zijn ondergebracht, alsmede uit het Facilitair Bedrijf en Centrale Diensten. Uw sollicitatiebrief met vermelding van vacaturenummer en voorzien van een curriculum vitae, kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze krant richten aan het: Academisch Ziekenhuis Leiden, Postbus 9600, 2300 RC Leiden, t.a.v. de heer D. van Ingen Schenau BO-91. Facilitair Bedrijf In het Facilitair Bedrijf werken ruim 300 medewerkers. Binnen het bedrijf is een verandering in gang gezet om van een aanbod georiënteerde organisatie te komen tot een vraagorganisatie. Beveiliging Het beheer van de parkeergarage en de overige parkeerfaciliteiten op het AZL terrein maken deel uit van het dienstverleningspakket van de afdeling Beveiliging (35 medewerkers). De parkeergarage is in 1995 geopend en is eind maart 1997 uitgebreid naar 1.700 parkeerplaatsen. In de parkeergarage zijn een parkeer- beheerder (0,5 fte), een chef van dienst en beveiligingsbeamten (in onregelmatige dienst) werkzaam. Voor de afdeling Beveiliging wordt gevraagd een: (voor 19 uur per week, in overleg in te vullen) Vac.nr. 97.S.01.13.LD Functie-inhoud: - het mede-ontwikkelen en implemen teren van parkeerbeleid; - het financiële beheer van de parkeer garage; - het maken van financiële en bezet tingsoverzichten; - is secretaris van de begeleidings commissie Parkeerfaciliteiten; - is systeembeheerder; - is aanspreekpunt voor de organisatie over de parkeergarage; - het oplossen van problemen met klanten. Functie-eisen: - klantqerichte en open houding; -MEAO; - ervaring met automatisering; - technische affiniteit; - goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid; - moet flexibel zijn en kunnen impro viseren; - moet zelfstandig kunnen werken. Dienstverband: de aanstelling ge schiedt op tijdelijke basis met uitzicht op een vast dienstverband. Salaris: het salaris bedraagt, afhanke lijk van werkervaring maximaal f 3.960,- bruto per maand op basis van 38 uur per week (salaris per 1 april 1997). Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer D. van Ingen Schenau, hoofd Beveiliging (071 - 526 29 96).

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 34