Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel ADMINISTRATIEF ASSISTENT (v) Munters Krauthammer projectbegeleider industriële installaties m/v servicetechnici utiliteitsinstallaties m/v aankomend tekenaar m/v MERCK ADMINISTRATIEF MEDEWERKER own 2e monteur motorvoertuigen m/v HYunnni HYuram SdHK iVTV Ml 91) Je voelt je thuis bij Bernardus. Bernardus bestaat uit een somatisch verpleeg huis voor 135 bewoners met een afdeling dag behandeling en een woonzorgcentrum voor 85 bewoners. Onlangs heeft er in het verpleeghuis een grote renovatie en uitbreiding plaatsge vonden, waardoor het verpleeghuis nog vrijwel uitsluitend één- en tweebedskamers heeft. Per 1 mei 1997 is, wegens vertrek van één van de twee functionarissen, de functie vacant voor Secretaresse bewoners secretariaat m/v het betreft een dienstverband van 28 uur per week Functie-omschrijving: - het verzorgen van medische en algemene corre spondentie - het verzorgen van bewoners- en patiëntenadmini stratie, deels met behulp van geautomatiseerde systemen - het notuleren van diverse vergaderingen - het verzorgen van de uit bovengenoemde taken voortvloeiende werkzaamheden. Functie-eisen: - Havo-diploma - relevante medische secretaresseopleiding (bijvoor beeld: NAMS, medische terminologie) - uitstekende beheersing van WP 5.1 - ervaring met Microsoft Word is een pré - een flexibele en accurate werkhouding - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken. Informatie: Informatie over deze functie kunt u inwinnen op maan dag, woensdag en donderdag bij mevrouw D. Bouma. Sollicitaties: kunt uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een cur riculum vitae, binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie richten aan mevrouw B.H.M. Noordman, staffunctionaris personeelszaken. U S Hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenheim. Telefoon 0252 - 21 90 04. Bernardus maakt er werk van ONDERWIJS Hel Onderwijs Service Bureau met vestigingen in Arnhem. Leiden, Zaandam en Groenig is een snelgroeiend landelijk onderwijsadvies- en administratiekantoor ten behoeve van alle sectoren van het onderwijs. Het Onderwijs Service Bureau telt 130 medewerkers en is werkzaam voor 135 gemeenten. 550 basisscholen. 60 scholen voor voortgezet onderwijs en 20 BVE-instituten. alsmede voor HBO- en andere instellingen. Het bureau draagt zorg vooreen breed dienstverleningspakket waartoe in ieder geval behoren de financiële, personeels- en salarisadministratie. Tevens adviseert het bureau de aangesloten schoolbesturen en directies over financieel- en personeelsbeleid en zorgt voor beleidsadvisering in de meest brede zin. In het kader van uitbreiding van werkzaamheden is er binnen de vestiging Leiden een vacature vooreen ERVAREN MEDEWERKER FINANCIËLE ADMINISTRATIE - Het zelfstandig uitvoeren van financiële administratieve werkzaamheden ten behoeve van aangesloten (onderwijs)insteilingen. Waaronder: Het opstellen van begrotingen en financiële jaarrekeningen; Het verrichten van boekhoudkundig en financieel administratieve werkzaamheden: Regelmatig controleren van onderdelen van de boekhouding. Funktie-eisen: HAVO-MEAO, Praktijkdiploma boekhouden (MBA); Aantoonbare kennis van en praktische ervaring in de onderwijsadministratie; Kennis van de financiële software pakketten Exact en Excel. Geboden wordt: Verantwoordelijke, zelfstandige en afwisselende baan; 1,0 Fte weektaak; Salariëring vindt plaats conform de funktiewaardering en CAO Voortgezet Onderwijs. Het Onderwijs Service Bureau kent goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Gezien de brede inzetbaarheid is het bezit van een rijbewijs een pre. Inlichtingen over de funktie worden verstrekt door de heer H. W. van Assema, locatiedirecteur Leiden en Zaandam. Telefoonnummer 071-5313051 Sollicitaties gelieve u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de heer H. W. van Assema, locatiedirecteur, Postbus 32084, 2303 DB Leiden. INTERNATIONAL Partner in Human Capital Development® De kwaliteiten van de medewerkers zijn bepalend voor het succes van elke organisatie. De visie van Krauthammer International is het beste uit mensen naar boven te halen. Als Partner in Human Capital Development is Krauthammer International toonaangevend op dit gebied. Kerncompetenties zijn Training, (Personal) Coaching en Consulting. Krauthammer International telt 175 medewerkers in twaalf landen. In Nederland is men sinds 1980 actief. De organisatie in Noordwljk telt ruim 50 medewerkers. M/V crediteuren/kasstromen: input van kostenfacturen en bank/kas. voorbereiding van betalingen voorbereiding van de maandrapportages aan de Zwitserse moedermaatschappij administratieve verwerking van wijzigingen in het medewerkersbestand en employee benefits administratieve assistentie bij P&X)-projecten. Na een intensieve inwerkperiode zult u de werkzaamheden met een hoge mate van zelfstandigheid uitvoeren. Achtergrond en competenties, die voor het optimaal vervullen van deze functie nodig zijn: opleiding op HAVO-niveau MEAO-administratieve richting uitstekende mondelinge en schriftelijke beheersing van de Nederlandse, Engelse en bij voorkeur ook Duitse taal computervaardigheid: kennis van Windows-applicaties (Word, Excel) en ervaring met een boekhoudkundig systeem minimaal drie jaar ervaring in het bedrijfsleven in een administratief/secretariële functie leeftijd vanaf 22 jaar flexibiliteit nauwkeurig/oog voor detail communicatieve vaardigheden. Herkent u zich in bovengenoemd profiel en voelt u zich thuis in een hoogpresterende en hoogkwalitatieve omgeving? Stuur dan uw brief en curriculum vitae uiterlijk 11 april a.s. aan: KRAUTHAMMER INTERNATIONAL BV Wilma M.C. Reiterer-Verhart. Manager Personeel Organisatie Postbus 240 - 2200 AE Noordwijk tel. (071) 364 33 44 INCENTIVE GROUP Munters Nederland is een bloeiende dochteronderneming van AB Carl Munters in Zweden en is gevestigd in Alphen aan den Rijn. Munters is gespecialiseerd op het gebied van luchtontvochting en is daarin toonaangevend in de wereld. Haar luchtdrogers worden ondermeer toegepast in industriële produktieprocessen en voor het beheersen van het klimaat in ruimten waar een juiste vochtigheidsgraad essentieel is. Voor het uitvoeren van preventief en correctief onderhoud als ook voor installatie werkzaamheden zoeken wij: Service Technicus Buitendienst m/v Voor de invulling van deze functie denken wij aan iemand met: - Een opleiding op MTS-niveau, elektrotechniek en/of elektronica - Werkervaring - Interesse in de werktuigbouwkunde - Een leeftijd tussen 25 en 30 jaar Omdat het om een functie gaat waarbij zelfstandig moet worden geopereerd, worden hoge eisen gesteld aan eigenschappen zoals zelfdiscipline, doorzettingsvermogen, zorgvuldigheid en het vermogen om problemen op te lossen. Het bezit van een rijbewijs B is uiteraard noodzakelijk. De primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de zwaarte van de functie en uw opleidingsniveau en ervaring. Als deze functie u aanspreekt dan verzoeken wij u uw curriculum vitae voorzien van alle relevante gegevens te zenden t.a.v. de heer H. N. Heidt. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer Heidt of de heer Bentvelzen. Munters Nederland Postbus 229 2400 EA ALPHEN A/D RIJN Telf.nr. 0172-433 231 Ergon bv, deel uitmakend van HMI, Hollandsche Maatschappij Installatietechniek bv, groepsmaatschappij van HBG, Hollandsche Beton Groep nv, is een slagvaardig en veelzijdig bedrijf met circa 700 medewerkers en 13 vestigingen. Ergon ontwerpt, levert, installeert en onderhoudt elektrotechnische installaties in de sectoren utiliteitsbouw en industrie. Ergon bv is ISO 9001 en VCA" gecertificeerd en hecht grote waarde aan kwaliteit en veiligheid. Vanwege uitbreiding van onze activiteiten in de regio Leiden zoekt Ergon kandidaten voor de volgende functies: U heeft ambitie om projectleider te worden en wilt daarvoor een goede basis leggen door bij ons te starten als werkvoorbereider/projectbegeleider. U bent mede verantwoordelijk voor één of meerdere projecten. Dit omvat de totale materieel-, materiaal, tijds- en personeelsplanning. Dit doet u in overleg met de werkvoorbereiders, chefmonteurs en engineers binnen de projectteams. Daarnaast bent u een deskundig gespreks partner voor onze opdrachtgevers. U koppelt uw technische kennis aan een goede organisatie van het werk en een soepele communicatie met alle betrokkenen. U heeft een procesautomatisering en/of meet- en regel techniek opleiding HTS, ervaring binnen de installatiebranche in een vergelijkbare functie, leidinggevende capaciteiten en kennis van en ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking. Leeftijd circa 30-35 jaar. In overleg met de servicecoördinator voert u installatie-, inbedrijfstellings-, reparatie- en servicewerkzaamheden uit aan elektrotechnische en telematica-installaties bij vele klanten. Verder zorgt u voor teamwork binnen de toegevoegde groep medewerkers en houdt u de materiaal behoefte, werkrapporten en projectdocumentatie bij. Voor deze functie bent u in het bezit van een MTS- en/of VEV-TSI diploma, danwel studerend hiervoor. Een ruime ervaring in de branche in een vergelijkbare functie is gewenst. In overleg met het hoofd tekenkamer vervaardigt c wijzigt u, handmatig of met behulp van AutoCAD elektrotechnische detail- en werktekeningen ten beh van projecten. Daarnaast verzorgt u [licht] drukwerk kopieerwerk en u rapporteert aan het hoofd tekenkamer. Een MTS-energietechniek diploma is vereist. Wanneer u meer informatie wilt over deze functies, dan kunt u contact opnemen met de afdeling personeelszaken, telefoonnummer 055 5422455. U kunt natuurlijk ook direct uw brief en curriculum vitae sturen aan personeelszaken van Ergon bv, Postbus 111, 7300 AC in Apeldoorn. Heeft u laboratorium ervaring en commerciële interesse? Dan nodigen wij u uit om ons team te komen versterken. E. Merck Nederland B.V. maakt deel uit van de Europese keten van laboratoriumhandelsorganisaties binnen de Merck-groep. MERCK levert service op maat aan de meest uiteenlopende laboratoria. Met een enthousiast team van medewerkers zorgen wij ervoor dat de juiste produkten en diensten op de juiste plaats en tijd bij onze klanten worden geleverd. Wegens uitbreiding van de afdeling Customer Support zijn wij op zoek naar: Medewerker Verkoop Binnendienst m/v Funktie-inhoud: contact onderhouden met klanten (telefonisch) orderverwerking offertes uitwerken ondersteuning buitendienstaktiviteiten Wij vragen: service-gerichte en commerciële instelling een (laboratorium) opleiding op MBO/HBO-niveau werkervaring op een laboratorium goede contactuele vaardigheden flexibele instelling en stressbestendig leeftijdsindicatie 23-29 jaar Wij bieden: zelfstandige baan met uitstekende perspectieven bij een sterk organisatie dynamische funktie in eeri enthousiast team doorgroeimogelijkheden Voor vragen over de functie kunt u contact opnemen met de heer te Duits (tel. 020-5811598). Uw sollicitatie, met een duidelijke motivatie en voorzien van C.V. kunt u richten aan: E. Merck Nederland B.V. t.a.v. de heer J. Verweij, afdeling Personeelszaken. Postbus 8198, 1005 AD Amsterdam. i Droogbloemen Isil 1 Dried Flowers Trockenblumen W.HOGEWONEMGBV Fleurs Séchées FloresSecas FioriSecchi trendsetters M dried flowers Handelskwekerij W. Hogewoning BV is een dynamisch middelgroot bedrijf, dat zich bezighoudt met de produktie, im- en export van droogbloemen. voor ons expeditiekantoor te Rijnsburg Wij vragen: leeftijd 20-30 jaar opleiding: MAVO/MEAO (met nadruk op administratieve vaardigheden) goede kontaktuele eigenschappen werkervaring in de administratieve sector flexibiliteit ervaring in het werken met computer. Voor informatie over deze funktie kunt u tijdens werkdagen, tussen 15.00 en 17.00 uur bellen naar Hanneke Hogewoning, tel.:071-4028501. U kunt ook schrijven binnen 14 dagen naar: W. Hogewoning BV, Postbus 265, 2230 AG Rijnsburg, t.a.v. Hanneke Hogewoning. Geenjaar Autobedrijf B.V. is dealer van Hyundai personenauto's en lichte bedrijfswagens voor de regio Leiden. Vanwege het groeiend marktaandeel van Hyundai in beide segmenten, zijn wij op zoek naar een De monteur die ons team komt versterken, is servicegevoelig, flexibel en bereid om zijn technische vaardigheden middels cursussen verder uit te buiten. Geenjaar Autobedrijf biedt voor deze functie een uitstekend salaris en goede arbeidsvoorwaarden met o.a. - bedrijfsspaarregeling - 8% vakantietoeslag - opleidingsregeling Voor uw sollicitatie of inlichtingen kunt u zich wenden tot T. Geenjaar. HET NIEUWE WERELDMERK ü/l eb na Leiden, Hallenweg 2, tel. 071 - S225575 ei NTI is een erkende schrif telijke onderwijsinstelling die alruim 50 jaar aan de Eurodidakt is een schrifte lijke onderwijsinstelling met ruim 25.000 cursisten zij tot een van de grootste schriftelijke onderwijs instellingen van Nederland. brengt je aan de TOP! EURODiDAKT 'Pi Gevraagd: COMMERCIEEL TELEFONIST M/V (full-time en part-time) Werkzaamheden: Het verstrekken van informatie omtrent studiemoge lijkheden, betalingen en inschrijvingen. i full-time functie is de maximale leeftijd 26 jaar. ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V (full-time en part-time) ill£ i] ieh Werkzaamheden: - het organiseren en archiveren van de (telefonische) inschrijvingen; - het afhandelen van de correspondentie; - het uitvoeren van mutaties in de computer. Bij een full-time functie is de maximale leeftijd 26 jaar 'P/ Belangstelling? Stuur een korte brief met c.v. e binnen 10 dagen naar: EURODIDAKT NTI t.a.v. Dhr. R. Plouvier Papelaan West 154 2254 AJ Voorschoten i telefoonnummer

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 32