Bruguera verrast Sampras in hitte Schakers Oegstgeest en LSG zijn illusie armer Cambuur behaalt derde periodetitel Eredivisie NV volgens amateurs voorlopig uitgesloten DIOK schenkt Engels bier voor fans vrouwenrugby w A Sport UVS - DHO Kanu wil weer voetballen ZATERDAG 29 MAART 1997 Van der Lem geschorst Amsterdam Gerard van der Lem, assistent-trainer van Ajax, zit tijdens de halve finales van de Champions League tegen Ju ven- tus op de tribune. Hij is door de tuchtcommissie van de UEFA geschorst en mag zijn ploeg gedurende twee duels niet coachen. De UEFA vond dat Van der Lem zich in de gewonnen uitwed strijd tegen Atletico Madrid te vaak buiten zijn gebiedje bewoog. Met lijnen is dat keurig aangegeven. Ajax meldt zich officieel voor Sibon kerkrade Ajax heeft gisteren Roda JC laten weten interesse te hebben in aanvaller Gerald Sibon. De speler van Roda JC heeft nog een doorlopend contract bij de Limburgse club. Ajax zal na Pasen met Roda JC rond de tafel gaan zitten om een transfer te bespreken. Van den Brom krijgt wedstrijd extra zeist Het beroep dat John van den Brom tegen zijn schorsing van 2 wedstrijden aantekende, heeft hem niet geholpen. Inte gendeel, de speler van Vitesse kreeg er een wedstrijd schorsing bij. Hij moet nu 3 duels toekijken en mag tot 1 januari 1998 geen aanvoerder meer zijn. Van den Brom was geschorst, omdat hij de Deventer scheidsrechter René Temmink in de wedstrijd te gen FC Twente voor 'vuile teringhond' zou hebben uitgeschol den. De speler beweerde echter dat die scheldwoorden voor de Twentse speler McKinnon waren bedoeld. De commissie van beroep dacht daar anders over en verzwaarde Van den Broms straf. Vitesse legt Yildiz voor zes jaar vast arnhem Vitesse heeft gisteren overeenstemming bereikt met Salih Yildiz. De 18-jarige voetballer van Ajax tekent een contract voor zes jaar. De centrale verdediger heeft twee nationaliteiten: de Nederlandse en de Turkse. Hij is geboren in Nederland, maar speelde inmiddels een interland voor Jong Turkije. Yildiz speelt met ingang van het komende seizoen voor de Gelderse ploeg. Amateurteam zonder regiovoetballers zwolle De nieuwe bondscoach Gerard Molenaars heeft geen regiovoetballers geselecteerd voor het nationaal amateurteam, dat op 8 april in Appingedam tegen Engeland speelt. Wel liet Molenaars, oud-international en oud-speler van het Groningse Oranje Nassau, de leeftijdregel (maximaal 24 jaar) van zijn voor ganger Ron Groenewoud laten varen. Paastoernooi handballers HW '70 voorschoten Handbalvereniging HW'70 organiseert op twee de paasdag voor de dertiende maal een toernooi met deelname van Wings (Den Haag), Gemini (Zoetermeer), EHC (Leidschen- dam), Velo (Wateringen) en Satumus (Leiden). Het toernooi in sporthal de Vliethorst begint om half tien. Supporters voorkomen doelpunt hamburg» De competitiewedstrijd in de Duitse Regionalliga tus sen de amateurs van Hamburger SV en Eintracht Braunschweig werd gisteren om curieuze redenen gestaakt. In de 88ste minuut voorkwamen supporters van de bezoekende partij een doelpunt. Doelman Hain was bij de achterstand van 1-0 als extra aanvaller mee naar voren gegaan. De aanval werd afgeslagen en een spe ler van HSV waagde van 30 meter een afstandsschot op het lege doel. Supporters van Eintracht Braunschweig renden het veld op en hielden de bal tegen. Toen meer fans het speelveld betraden, besloot de scheidsrechter het duel te staken. Hoe u ook wilt wonen. Er is maar één Hypotheker. Dat is zeker. Als u een huis vindt dat precies bij u past, wilt u natuurlijk ook een hypotheek d bij u past. De Hypotheker is daarvoor het meest aangewezen adres. Niet alleen om c juiste hypotheek te vinden. Maar ook voor het kosteloos begeleiden van het hele koopproces. Vanaf de eerste oriëntatie tot en met de sleuteloverdracht En van de taxatie tot de loonbeschikking. Wat uw wensen ook zijn, bij De Hypotheker bent u zeker van een zorgeloos geregelde hypotheek. Leiden, Lammenschansplein 6, Leiden,Schipholweg la, 071 - 5320122 071 - 5210808 Rode kaart Bram Marbits Het is uitgesloten dat de Eredivisie NV het nieuwe seizoen al begint. Dat is de stellige overtuiging van Hans Lester- huis, voorzitter van de sectie amateur voetbal van de KNVB. De amateurs hebben een belangrijke stem in het ka pittel. Volgens Lesterhuis, burgemeester van Ooststellingwerf, is de mening van de amateurs over de NV op zijn vroegst tijdens de najaarsvergadering in november te verwachten. De opzet van de financieel en juridisch onaf hankelijke hoogste klasse is maandag gepresenteerd aan de voorzitters van de clubs uit de eredivisie, met de be doeling met ingang van het komend seizoen te beginnen. Lesterhuis wijst erop dat de ama teurs nog helemaal geen informatie over de NV hebben ontvangen. Ze zijn gewoon nieuwe ontwikkelingen eerst te bespreken in de districten. Tijdens de volgende amateurvergadering op 24 mei staat de oprichting helemaal niet op de agenda, zelfs niet als de NV daarom nog verzoekt. „Ze zullen dan 3000 verenigingen een voorstel moe ten doen. We gaan niets klakkeloos overnemen. Dat is absoluut onmoge lijk. We weten nog helemaal niets. For meel ken ik alleen de hoofdlijnen uit de kranten." De bondsvergadering, het gremium van profs èn amateurs dat de uiteinde lijke beslissing neemt, is in juni. „Ik zal de amateurs zeker adviseren pas op de plaats te maken." De daarop volgende bijeenkomst van de amateurs is in no vember. Pas dan zou de cyclus van be sprekingen en inspraak doorlopen kunnen zijn. Ook de KNVB heeft nog geen uitge breid rapport ontvangen. Woordvoer der Harm Rozie zegt dat het misschien netjes was geweest als de bond was uitgenodigd voor de bijeenkomst van afgelopen maandag in Amsterdam. Een bondsdelegatie heeft alleen met de commissie van de Eredivisie NV ge sproken, maar dat was voor de voltooi ing van de plannen en de presentatie. „Daarna hebben we part noch deel ge had aan de gesprekken, terwijl sommi ge voorstellen wel consequenties heb ben voor het professionele apparaat van de KNVB." Woordvoerder Maarten Oldenhof van de NV denkt dat 1 juli of 1 augus tus praktisch mogelijk inderdaad niet haalbaar is, doch maakt daarvan geen probleem. „Desnoods bereiken we in oktober overeenstemming. Dan begin nen we formeel op 1 oktober. Daarmee is het wezen van de plannen niet aan getast. Als we het van tevoren maar eens zijn met alle partijen. Daartoe zullen we op korte termijn gesprekken houden. Met trainers, spelers, eerste divisie, amateurs." Hij vergelijkt de si tuatie met het nieuwe sectiebestuur. „Daarover wordt pas op 4 april ge stemd, maar alles is vooraf toch door genomen." Oldenhof verwacht geen problemen met de amateurs, die in de bondsver gadering de helft van de stemmen in brengen. De bondsvergadering is het hoogste podium waarop de nieuwe structuur in stemming gaat. De eerste divisie zal naar verwachting het meest dwarsliggen omdat die in de toekomst de broek zelf dient op te houden. De tijden zijn voorbij dat de eerste divisie put uit tv-gelden van de eredivisie. Ol denhof: „Tot op zekere hoogte willen wij blijven helpen, maar het kan niet zo zijn dat een grote subsidiestroom naar de eerste divisie gaat." Met name Gaston Sporre, voorzitter van FC Zwolle en formateur van het nieuwe sectiebestuur, liet zich kritisch uit over de nieuwe opzet. Hij sprak al van een luchtkasteel en vreest een nieuw debacle la Sport7. Oldenhof moet daarover een beetje lachen. ,,Ajax is altijd tegenstander geweest van Sport7, laat dat duidelijk zijn. Sporre was voor." Als de eerste-divisieclubs alleen maar tegenstemmen omdat ze er'fi nancieel op achteruit gaan, het zij zo. Oldenhof: „Ik hoop op een inhoudelij ke discussie en niet dat ze zeggen: het interesseert ons geen reet, zolang we onze miljoenen maar krijgen." Sergi Bruguera slaat e ri zijn befaamde dubbelhandige backhands. FOTO REUTERS Internationaal toernooi met Pasen leiden» pieterv Rugbyclub DIOK staat tijdens de Paasdagen in het teken staan van het vierde internationale vrouwenrugbytoernooi. In te genstelling tot voorgaande edi ties is de belangstelling voor het evenement dit jaar kleiner. Slechts 16 clubs uit het buiten land zullen op de velden aan de Smaragdlaan hun kunsten to nen. Maar de Leidse organisatie prijst zich gelukkig met de komst van University of North Iowa, dat voör als eerste Ameri kaanse rugbyclub een toernooi buiten de Verenigde Staten speelt. Voor de verminderende be langstelling heeft Marga Dee- nen, lid van het organiserende DIOK, een verklaring. „Omdat Pasen dit jaar vroeg is en de strenge winter de verschillende wedstrijdschema's in de war heeft gegooid, zijn de meeste buitenlandse competities nog volop bezig. Teams die boven aan staan en kans maken op een kampioenschap blijven dus weg. Dit jaar hebben we slechts één team uit de Engelse eerste klasse, Clifton. Daarbij komt nog dat de week na Pasen in Ni ce (Frankrijk) het FIRA-achtlan- dentoernooi voor vrouwen wordt gespeeld. Speelsters wil len dus in Leiden geen risico lo pen op een blessure." Door de afwezigheid van de hoogste klasseclubs kan een open strijd om de toernooiwinst ontstaan. Veel meer teams zijn nu aan elkaar gewaagd. DIOK, dat de vorige editie van het toernooi op zijn naam schreef door in een zinderende finale Waterloo RFC met 7-5 te ver slaan, doet dit jaar een stapje terug. Door allerlei oorzaken wordt het voor de thuisploeg, met een samenstelling van ta lent en ervaring, een stuk lasti- Cambuur is de derde periode kampioen in de eerste divisie. De Friese ploeg won gisteren met 2-1 van Haarlem. Ook FC Zwolle (0-0 tegen Eindhoven) en MW (1-0 tegen Veendam) eindigden na acht duels op ne gentien punten, maar hadden een minder doelsaldo. Emmen en ADO Den Haag hadden al een periodetitel. FC Zwolle kon de 6300 toe schouwers geen feest aanbie den. Bij een zege was de na- competitie een feit geweest, maar het bleef 0-0 en de teleur stelling was groot. Bruin raakte in de achtste minuut de paal, namens Eindhoven trof Van der Borght hetzelfde lot. In de twee de helft reageerde de Brabantsé doelman Achterberg alert op twee schoten van de Fin Ristila. Kort voor tijd mikte Eindhove- naar Remie (ex-NAC) een vrije trap op de kruising. Cambuur begon gisteravond een half uur later aan de laatste wedstrijd in de derde periode dan concurrent FC Zwolle. Mi nuten voordat de uitslag uit Zwolle in Leeuwarden bekend werd, hadden de Friezen zelf twee keer ngescoord. Berghuis en invaller Van der Laan, spe lers met eredivisie-ervaring, wa ren succesvol in de 56ste en 58ste minuut. De Haarlemse verdediger Daniels kopte de bal tegen de eigen paal. Kort daarop kreeg aanvaller Marbus de rode kaart van scheidsrechter Helmstrijd. Haarlem kwam vervolgens nog tot 2-1 terug door een treffer van Naciri. Verder kwam de zwakste profploeg van Neder land niet. Cambuur is daarmee zeker van deelname aan de na- competitie, maar hoopt als kop loper in de eerste divisie op di recte promotie. MW won door een doelpunt van Platvoet van Veendam. Hij benutte in de 35ste minuut een strafschop. Scheidsrechter Van Meerkerk stuurde in de tweede helft Ebbinge en trainer Schul- ting van Veendam naar de kleedkamer. medewerker Met de viertallen van Oegst- geest en LSG leek de Leidse schaakbond belangrijke troeven in de landelijke bekercompetitie te hebben. LSG is dit id SPORTPARK "KIKKERPOLDER" HOOFDKLASSE Crab Verhoeven makelaars o.g. 071 -512 16 45 Stevensbloem 305 071 - 532 00 99 send debuut in de hoofdklasse, terwijl Oegstgeest vrijwel zeker is van promotie van teams 1 tot en met 3 naai' respectievelijk de tweede en derde klasse van de landelijke competitie. Nog voor het bereiken van de laatste voorronde - en daarin een rechtstreeks duel tussen beide Leidse vertegenwoordigers - lie pen de ambities echter spaak. Oegstgeest 1 strandde met een 2 1/2 - 1 1/2 nederlaag op DD, terwijl LSG met dezelfde cijfers zijn meerdere in mede hoofdklasser Utrecht moest er kennen. Het feit dat beide LSB- vertegenwoordigers lange tijd de papieren in handen hadden voor een beter resultaat, mocht daarbij slechts een mentale pleister op de wonde vormen. Met name voor LSG leek er in het treffen met Utrecht 1 na de eerste tijdcontrole weinig reden tot zorgen. Leon Konings zag namelijk, met licht voordeel in handen, opponent Van Gaaien in tijdnood zomaar door zijn (digitale) vlag gaan. De verdere stellingen boden daarop in tweede zitting alle hoop op een gunstig resultaat voor LSG. De situatie werd echter problemati scher, toen Edwin van Haastert tegen De Haan zijn compensa tie voor een kwaliteit achter stand, als sneeuw voor de zon zag verdwijnen. Verlies bleek daarmee uiteindelijk onvermij delijk. Een lot dat Maarten Strij- bos kon omzeilen in een moei zame edoch houdbare positie tegen Helgason. Diens remise zette de score op 1 1/2 - 1 1/2. Aan Stefan van Blitterswijk was vervolgens de eer om LSG ten koste van Hans Kuijf over de drempel naar de finale van de voorrondes te tillen. In een complexe positie kreeg Van Blit terswijk daar dankzij beduidend tijdvoordeel ruime kansen toe. Toen die echter onbenut ble ven, was het Kuijf die alsnog met twee opgerukte vrijpionnen beslissend toesloeg: 1 1/2-2 1/2 en daarmee mocht Utrecht naar de finale van de landelijke voorrondes. Bij Oegstgeest was in het tref fen met eersteklasser DD, dat Tafeltennisvereniging TOV te Noordwijk zoekt met ingang van september 1997 een trainer voor onze talentvolle jeugd. Trainingstijden en vergoeding in overleg. Inlichtingen: Guy Noordink 071-3617596 Tweede nederlaag dit jaar voor 'Sweet Pete key biscayne Sergi Bruguera heeft de finale van het tennistoernooi in Key Biscayne bereikt. De 26-jarige Catalaan haalde giste ren in Florida verrassend uit tegen wereldkampioen Pete Sampras, 5-7 7-6 6-4. (68 procent) nooit meer. Bruguera, 35ste van de wereld, rook en greep zijn kans. Vooral zijn dubbelhandige backhand werd een formidabel wapen. Hij passeerde Sampras aan alle kanten. Bovendien sprong de Span jaard, die in augustus 1994 de nummer drie van de wereld was, zeer economisch met de breekpunten om. Hij kreeg vier breekkansen in de ruim twee durende partij en benutte ze al- Voor Sampras betekende het de tweede nederlaag in dit jaar. Eerder verloor hij in Indian Wells van de Tsjech Ulihrach. Tegen Bruguera opende de Amerikaan sterk. Hoewel de Spanjaard in de eerste set slechts vier afzwaaiers sloeg, verloor hij de set met 7-5. Vanaf de tweede set serveerde Sampras minder sterk. Hij haal de het niveau van de eerste set le vier. Bruguera, een gravelspe- cialist die twee keer Roland Gar ros op zijn naam bracht, was bovendien hittebestendiger dan Sampras. Hij besliste de tweede set in de tiebreak, 7-2, en nam in de derde een voorsprong van 3-1. Sampras kwam nog één keer te rug (3-3) en riep het publiek op zich meer te roeren. Het had geen invloed. Bruguera maakte hem direct zijn opslag afhandig en behield de voorsprong, 6-4. In de finale staat de Span jaard, die veertien toernooien won maar niet één op hard court, tegenover de winnaar van het duel tussen Courier en Mus- SCOREBORD 6, 9. Kemperman, Ai ,rjan van 3. Boom i WIELRENNEN ger om hoog te eindigen. We zullen alle hulp van boven no dig hebben voor een goed resul taat", volgens Deenen. Het Leidse vrouwenrugby toernooi heeft veel aanzien. Daarom komt op de tweede speeldag de voltallige Neder landse vrouwenselectie naar Leiden om een aantal oefen wedstrijden te spelen als voor bereiding op het FIRA-toernooi in Nice. Deenen verwacht ondanks minder clubs toch een goed toernooi, waarbij ervaring van vorige edities een belangrijke rol spelen. „We proberen ieder jaar ons toernooi te verbeteren, aan te passen en het iedereen naar de zin te maken. Een grote groep vrijwilligers heeft ook de ze keer de uiterste best gedaan om alles in goede banen te lei den. Dit jaar hebben we voor de liefhebbers zelfs Engels bier uit de tap." EERSTE DIVISIE FC Zwolle - Eindhoven 0-0. Scheidsre 1-0, 53. Tammer RBC - Excelsior 0-3 (0-2). 6. De Waard 0- 1, 33. Simons 0-2, 63. Stefanovic 0-3. Scheidsrechter: Buiting. Toeschouwers: 2000. Gele kaart: Hoeks (RBC). Fattouchi, Reyaard (Excelsior). Dordrecht'90 - Heracles 1-0 (1-0). 14. Van der Veen 1-0. Scheidsrechter: Braamhaar. Toeschouwers: 2200. Gele kaart: Reemnet (Dordrecht). Emmen - TOP Oss 2-0 (0-0). 60. Drent 1- 0, 65. Wiggers 2-0 (strafschop). Scheids rechter: Luyden. Toeschouwers: 5204. Ge le kaart: Polman (TOP Oss). MW - Veendam 1-0 (1-0). 35. Platvoet 1- (Veendam) 2xgeel. Scheidsrechter: Helmstrijd. Toe- jwers: 4500. Rode kaart: 64. Marbus buur) wegens grove overtreding. Gele Funchal. Madeira Open. Stand na lane (Eng) 68, 6. Claydon (Eng), 1 Cage (E (Sch), Fors- i (Fra), Roe (Eng), Cage (Eng), Barcelona. Catalaanse Week. Vijfde etappe, eerste deel Santo Coloma- Rubi: 1Traversoni (Ita) 75 km in 1.36 00, 2. Smetamine (Rus), 3. Zülle (Zwi), 4. O'Grady (aus), 5. Vogels (Aus), 6. Ekimov (Rus), 7. Gamito (Por), 8. Stephens (Aus), 1 1 :r (Ned), 10. Zarrabeitia (Spa), 14. :rans Amateur Open. Eindstand 1 Garcia (Spa) 141, 2. Lafe- Boogerd, 42. Voskamp, 52. Bre De Koning 10.07, 101, Boven, 118. Van der Steen, 123. Dubbeldam. 11,39. Opge geven: Blijlevens, Luttenberger(Oos). Tweede deel, tijdrit: 1. Dominquez (Spa) 12 km in 15.48, 2. Zülle 0.01, 3. Vogels 0.27, 4, Ekimov 0.29, 5 Gamito 0.34, 6. Bruyneel (Bel) 0.37, 7, Casagrande (Ita) 0,41, 8. Boogerd 0.42, 9. Mauri (Spa) 0.43, 10. Heras (Spa) 0.43, 18. Bre mpong - Terrassa (Spa) 8-1 aegh 1-0, 34. f 49. De Ignacio 2-1, 49. HOCKEY 2.36, 103 De Konin 1-1(1-1 Poule A: Ispwich (Eng) - Tekstilschik (Rus) 3-0 (2-0), Amiens (Fra) - Pegasus (Ier) 1-1 (0-0). Reading (Eng). EC II Poule B: Amsterdam 2-3(1-1). 6. Grzesczak 0-1 (sc), 23. Eindstand: 1, Dominguez 21.47.49, 2. Zülle 0 04, 3 Ekimov 0.24, 4. Gamito 0.38, 5. Bruyneel 0.41, 6. Casagrande 0.45, 7. Mauri 0.45, 8. Boogerd 0.46, 9. Heras 0.47, 10. Pantani (Ita) 0.51, 17. breukink 0.59, 23. Jonker 1.03, 69. Vos- 5.27, 97. Boven 33.06, 102. Van n 38.50, 110. De Koning 49.46, 1. Gont- WKS Grunwald (Pol) sienkov (Rus) 156,7 km in 3.55.43, 2. - - - - -- -- 3. Petito (Ita), 4. Missag- I 2-1 i (sc): sading (Eng) - Stade Fra nota bene in de vorige ronde slechts met de nodige pijn en moeite Oegstgeest 2 had uitge schakeld, Nebosja Nikolic de boosdoener. Nikolic deed te genstander Blokhuis zomaar een pion cadeau, om daarna al leen nog maar achter de feiten aan te kunnen lopen. Weliswaar compenseerde een fraaie winstpartij - met daarbij een dameoffer op de lange ter mijn - van Genna Sosonko te gen Jacob Kort dit onnodige verlies, maar dat bleek omwille van de andere partijen onvol doende. Joop Piket had name lijk een te gering voordeel om in een eindspel tot winst te kun nen komen tegen Prakken. Daarmee zou nog geen man overboord zijn geweest, indien Jeroen Willemsze zijn lastige eindspel tegen Werksma op re mise kon houden. Opponent Werksma kon echter beter met de stelling uit de voeten, dan Willemsze en trok zijn team derhalve alsnog winnend over de streep. Cambuur L. Emmen GA Eagles FC Zwolle VW Eindhoven ADODenHaag Den Bosch TOP Dordr. '90 RBC Helm.Sport Emmen, AD0 Den 25 15 5 5 50 47-27 25 13 8 4 47 42-27 25 13 7 5 46 45-28 24 10 9 5 39 33-22 24 10 8 6 38 30-26 25 10 4 1 34 30-34 25 7 3 5 24 28-49 25 348 13 22-4 Poule A: Gladbacher HTC (Dui) - Avoca HC (Ier) 5-0(1-0), Real Club de Polo Barcelo na (Spa) - Ekaterinenburg (Rus) 3-2 (2-2) a (Ita) 0.10, 5 Svorada (Tsj) 0.15 Bertolini (Ita), 0.13, 5. Svorada 0.15. n Nor indië. TAFELTENNIS yne. 7 miljoen gulden. Mannen, halve finales: Bruguer Sampras (VSt/1) 5-7 7-6 6-4. Vijfde etappe Flers-Valognes: 1. Magnus- son (Zwe) 194 km in 5.14.29, 2. Zucchi (Ita), 3. Klier (Dui), 4. Leroescouet (Fra), 5. Legrix (Fra), 10. Hiemstra, 24. Sijen, 34. Van Rijn, 39. Van der Velden, 85. Barsingerhorn, 105. Lotz. Algemeen klassement: 1. Magnusson 18.30.04, 2. Menegheti (Fra) 0.19, 3. Vogondy (Fra) 0.22, 4. Michkiewicz (Pol) 0.24, 5 Zamana (Pol) 0.24, 26. Lotz 1.07, 29. Hiemstra 1 08, 83. Van Rijn 3.56, 91. Van der Velden 7.10, 94. Barsingerhorn 7.39, 108. Sijen 23.31 SPORT OP TV >en 4-0, 64. Musampa 5- 0, 71. Musampa 6-0. Scheidsrechter: Be- 13.15-18.. 14,00-16' (VS) 14,00-16. 0 EURO:Schaatsen: WK: 0 BBC 1: Grandstand 0 EURO: Tennis: Key Bist ren (59. Dirckx), Melchiot en 17.00-20.00 RTL 4 D-19.00 EURO- Wielrei d 1: Sportsc d 1: Sportsc 19.50-20.20 BRT 1: Sportweek Jong San Marino: Zanotti; B Luigi; Fabrizio Albani (63. Zavoli). GROEP 4: Schotland - Estland 4 19.30-20.00 BRT 1: Sport. 20.00-21.00 EURO: Boksen 20.05-20.25 BBC 2: Sport. n~De 21.00-22.30 EURO: Motorsp 2130-00 30E U R0?VoeTbal 23.10-23.25 BRT 1: Sport oj 23.15-23 35 BBC 1: Sport. 23.35-00.50 BBC 1: Match c 00.30-02.00 EURO; Tennis AUTOSPORT Sao Paolo. GP Brazilië, WK Formule I. Vrije training: 1. Frentzen (Dui) Williams-Ren ault 1.17,506, 2. Villeneuve (Can) Willi ams- Renault 1.17,829, 3. Alesi (Fra) Be netton-Renault 1.18,000,4. Herbert (Eng) Sauber-Petronas 1.18,261, 5. Berger (Oos) Benetton-Renault 1.18,437, 6. Ralf Schumacher (Dui) Jordan-Peugeot 1.18,479, 7. Michael Schumacher (Dui) Ferrari 1.18,488, 8. Coulthard (Sch) McLaren-Mercedes 1.18,818, 9. Hill (Eng) Arrows-Yamaha 1.18,978, 10. Hak- kinen (Fin) 1,19,271, 13 Salo (Fin) Tyr- 2.00-14.00 EURO: Sch 9.50-19.58 Did 1: Sportsc URO: Sportdanse 21.30-22.00 EURC i: Sportflat Studio sp rompetitie. 1Sport. l:S 23.30-01.30 EURO; T Key Biscayne 00.15-00.45 RTL 5: Sportnieuws aan een defecte hartklep heb ben zich zeer positief uitgelaten over het herstel van de Nigeri- aan, die vorig jaar zomer uit blinker was van het Olympische elftal dat goud haalde in Atlan- „Zijn terugkeer naar het pro fessionele voetbal is echter op dit moment nog ver verwij derd", probeerde de arts van In- ter, Piero Volpi, Kanu's enthou siasme wat te temperen. De Nigeriaanse voetballer Nwankwo Kanu heeft zijn reva lidatie na zijn hartoperatie vol tooid en wil snel zijn opwach ting maken voor zijn club Inter Milaan. „Ik voel me uitstekend, ik ga weer voetballen", verklaar de hij tegenover het Italiaanse sportweekblad Guerin Sportivo. De Amerikaanse artsen die Kanu in november opereerden

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 27