Personeel Personeel Personeel Personeel Personee Rage Cv FABERS Leidsch;! Dagblad Teamleider m/v Leidsch Ui Dagblad Adjunct- Hoofdredacteur m/v gemeente f5 leiderdorp f systeem- en netwerk beheerder m/v S]Ë]Bj MERDAG_22 MAART1997 923 Feiten, meningen en achtergronden. Daar draait het om bij Leidsch Dagblad. Actualiteiten uit de regio, maar ook uit binnen- en buitenland. Want juist in die combinatie ligt de kracht van een regionaal dagblad. Voor zowel nieuws als advertenties rekenen dagelijks zo'n 138.000 lezers op hun krant. Leidsch Dagblad is een uitgave van Dagbladuitgeverij Damiate, waartoe ook Haarlems Dagblad en IJmuider Courant behoren. Bij het bedrijf zijn in totaal ruim 300 WIJ VRAGEN Voor ons overal aanwezige promotieteam zoeken wij een enthousiaste en ondernemende (voor gemiddeld 8 uur per week op soms heel onvoor spelbare tijden) Een leuke part-time job voor wie ervan houdt om met men sen om te gaan. Samen nietje team ga je op pad om het Leidsch Dagblad te promoten bij al die gezellige en vaak indrukwekkende evenementen in Leiden en de wijde omge ving. Met name in de zomermaanden wordt je af en toe ook ingezet om op bijvoorbeeld beurzen en braderieën proefabon- Dagbladuitgeverij Damiate b.v. Oudeweg 12-14 2031 CC Haarlem Telefoon (023) 5 150 450 Telefax (023) 5 343 010 Dagbladuitgever! i Damiate b.v. zelfstandig onderdeel van de Hollandse Dagbladcombinatie b.v (HDO Een goede telefonische bereikbaarheid, flexibiliteit, uitstraling, natuurlijk overwicht en leidinggevende capaciteiten vinden wij erg belangrijk. Je bent in het bezit van een eigen auto. WIJ BIEDEN Je krijgt een goed uurloon. Tenslotte verwachten we veel van je. Rij je nietje eigen auto dan krijg je bovendien een dege lijke onkostenvergoeding. Voor het werven van proefabonne menten geldt bovendien een aantrekkelijke provisieregeling! >JE REACTIE Durf jij voor de werkzaamheden van ons free-lance promotie team verantwoordelijk te zijn? Stuur dan snel een briefje ter attentie van de afdeling Personeel en Organisatie. Of pak de telefoon en bel Wilma Steverink (071-5356206). Ook herintreders op de arbeidsmarkt nodigen wij van harte uit te solliciteren. Dagbladuitgeverij Damiate b.v. Oudeweg 12-14 2031 CC Haarlem Telefoon (023) 5 150 450 Telefax (023) 5 343 010 Dagbladuilgeverij Damiate b.v. zelfstandig onderdeel van de Hollandse Dagbladcombinatie b.v. (HDO Leidsch Dagblad is een uitgave van Dagbladuitgeverij Damiate, waartoe ook Haarlems Dagblad en IJmuider Courant behoren. Bij het bedrijf zijn in totaal ruim 300 mensen werkzaam. Op de locatie Leiden werken 78 mensen, waarvan 50 op de redactie. WIJ VRAGEN In verband met het op korte termijn terugtreden van de hui dige adjunct-hoofdredacteur van het Leidsch Dagblad zoeken Hij/zij is primair verantwoordelijk voor de journalistieke pro ductie van de regionale pagina's in Leiden en heeft de ambitie en het vermogen mee te werken en leiding te geven aan de verdere ontwikkeling van deze krant. Het Leidsch Dagblad heeft met Haarlems Dagblad/IJmuider Courant een gezamenlijke redactie in Haarlem, waar de met- regionale kopij wordt verwerkt. De adjunct-hoofdredacteur in Leiden maakt deel uit van het hoofdredactioneel team dat ver der bestaat uit de hoofdredacteur en een adjunct-hoofdredac teur in Haarlem. De gezochte kandidaat moet passen binnen dit team en uiteraard beschikken over een brede journalistieke i voorkeur opgedaan in de regionale journalistiek en dinggev.nde positie. Hij/zij kan goed omgaan met weet wat organiseren is. Bij gelijke geschiktheid zal de voorkeur uitgaan na; vrouwelijke kandidaat. Gezien de functie is het van belang dat betrokkene verspreidingsgebied woonachtig is of bert te verhuizen. De standplaats is Leiden. Voor de sollicitatieprocedure is eei samengesteld, bestaande uit de hoofdredacteur, twee deelredac- tiechefs uit Leiden en een lid van de redactieraad. De perso neelsfunctionaris is als adviseur toegevoegd aan de commissie. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Hoofdredacteur Jan Geert Majoor zal geïnteresseerden graag nader informeren.Telefoon; 023-5150333 (redactie) ■ing, bij r dit gebied U W REACTIE Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling pc: soneel organisatie, t.a.v. mevrouw A. Smeets, Postbus 507, 2003 PA Haarlem, binnen 14 dagen na deze publicatie. TAPIJT BEDDEN GORDIJNEN Hage is met 18 winkels een vertrouwde naam in Nederland met een uitgebreid assortiment tapijt, vinyl, laminaat, gordijnen, behang en bedtextiel. Voor onze vestiging in Leiden zoeken wij op korte termijn een VERKOOP-MEDEWERKER M/V Ervaren verkopers genieten de voorkeur, maar ook diegenen die enthousiast, representatief en klantgericht kunnen denken zijn van harte welkom. Bent u tussen de 18 en 25 jaar, hebt u minstens een MAVO-diploma en gevoel voor kleur en compositie? Dan krijgt u bij ons alle ruimte om een prima verkoopcarrière op te bouwen. Interesse? Stuur dan uw sollicitatiebrief met c.v. aan: HAGE TAPIJT BEDDEN GORDIJNEN t.a.v. de afdeling personeelszaken Postbus 130, 2640 AC Pijnacker telefoon 015-3694940 RIJNSBURG Het bestuur van de Ver. voor Prot. Chr. Basisonderwijs vraagt zo spoedig mogelijk: Voor basisschool De Schakel: een groepsleerkracht voor groep 3 wegens langdurig ziekteverlof (38 uur) Voor de overige zes basisscholen: Invalkrachten Wij zoeken personen die: - Bewust kiezen voor het Chr. Onderwijs - Meelevend lid zijn van één van de Prot. Inlichtingen bij de algemeen directeur van de schoolvereniging, dhr. G. Paauw, tel. 071-4026159 (tijdens kantooruren). Sollicitaties aan het bureau van de Vereniging, Kerkstraat 13, 2231 CX Rijnsburg. Regionale Commissie Gezondheidszorg Zuid-Holland Noord Het Regionaal Bureau Gezondheidszorg is het beleidsbureau van de Regionale Commissie Gezondheidszorg Zuid-Holland Noord. Het bureau coördineert de samenwerking tussen zorgaanbieders, patiënten/consumenten en zorgverzekeraars in de regio Zuid-Holland Noord. In dit kader biedt het ook beleidsondersteuning aan lidorganisaties van de Regionale Commissie, zoals de samenwerkende verpleeghuizen, het Regionaal Overleg Zorg verstandelijk gehandicapten (ROZ) en de Stuurgroep Jeugdzorg Zuid-Holland Noord. De totale formatie van het bureau bestaat momenteel uit elf personen. Het Regionaal Bureau Gezondheidszorg ZHN zoekt per 1 april a.s. een ERVAREN SECRETARESSE (M/V) voor 24 uur per week: 20 uur secretariaat Jeugdzorg 4 uur algemeen secretariaat Werkzaamheden/taken: het met enige zelfstandigheid voeren van het secretariaat van het projectbureau Jeugdzorg het ondersteunen van de secretaris Jeugdzorg bij de uitoefening van haar functie algemeen secretariaat; het ondersteunen van beleidsmedewerkers van het Regionaal Bureau verzorging van correspondentie, verslaglegging van vergaderingen, agendabeheer, archivering Functie-eisen: diploma HAVO en secretaresse-opleiding relevante werkervaring zelfstandig kunnen werken uitstekende kennis van tekstverwerkende apparatuur en -systemen (WordPerfect, Word, PerfectView, Windows) organisatorische vaardigheden en eigen initiatief affiniteit met de jeugdzorg is een pre goede contactuele eigenschappen flexibele instelling Gelet op de samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar een man. Aanstelling vindt in eerste instantie plaats tot 1 januari 1998. Er bestaat een reëel perspectief op voortzetting van de functie na deze datum. Salariëring, afhankelijk van opleiding en ervaring, in schaal 35 CAO Ziekenhuiswezen. Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mw. L. Wibaut-van Leeuwen, secretaris van de Stuurgroep Jeugdzorg of mw. J. V. ten Have, hoofd secretariaat Regionaal Bureau Gezondheidszorg: telefoon 071-576.61.64. Uw sollicitatie, voorzien van een curriculum vitae, kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan mw. J. V. ten Have, Regionaal Bureau Gezondheidszorg, Fruitweg 50, 2321 DH Leiden. In verband met het vertrek van een medewerker op de afdeling Personeel, Organisatie en Informatie is bij deze afdeling plaats voor een voor 28 uur per week Dit is vooralsnog een functie van 28 uur per week voor een periode van 2 jaar Functie-inhoud: - het beheren van computersystemen, randapparatuur, programma's, datacom municatiefaciliteiten en gegevens; - het adviseren en ondersteunen van gebruikers van geautomatiseerde infor matiesystemen; - het mede zorgdragen voor de goede werking en beheer van apparatuur en programmatuur; - het adviseren over en uitvoeren van aan gelegenheden betreffende automatise ring; - het verrichten van overige werkzaamhe den. Functie-eisen: - een opleiding op tenminste MBO-niveau, bij voorkeur een opleiding MTS Techni sche Informatica; - bereid zijn om meer vakinhoudelijke ken nis op te doen; - kennis en ervaring op hardware-gebied van PC's, fileservers, datacommunicatie- apparatuur en randapparatuur; - kennis en ervaring op software-gebied van MS-DOS, Windows 95, Windows-NT en Novell Netware 4.1 met SFTIII, kennis van de AS/400 is een pre, - het kunnen bieden van telefonische sup port; - het kunnen schrijven van systeemdocu- mentatie; - zeer goede contactuele eigenschappen; - flexibele instelling en stressbestendig zijn; - de bereidheid om incidenteel te werken op onregelmatige uren (buiten kantoor tijden). Arbeidsvoorwaarden: Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Het salaris is maximaal f 3.412,11'bruto per maand (schaal 7 van de nieuwe salarisstructuur bij een 28-urige werkweek). Voorts zijn de gebruikelijke rechtspositieregelingen van toepassing Inlichtingen: Nadere informatie over deze functie kunt u verkrijgen bij de chef van de afdeling Personeel, Organisatie en Informatie, de heer Th. Huibers, tel. (071) 545 87 80 of bij de systeem- en netwerkbeheerder, de heer T. Nurmohamed, tel. (071) 545 87 93 Sollicitatie: Etnische minderheden, vrouwen en gehan dicapten zijn binnen de gemeente sterk ondervertegenwoordigd. Er wordt naar gestreefd om, uitgaande van de geldende functie-eisen, een persoon uit boven genoemde groepen te benoemen. Zij worden dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Uw sollicitatie kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie rich ten aan het College van burgemeester en wethouders van de gemeente Leiderdorp, Postbus 35, 2350 AA Leiderdorp, onder vermelding van 'vacature systeem- en netwerkbeheerder'. PROF-FLEX® Een nieuwe manier van werk verwerven Gezocht professionals die: - op interim basis willen werken - zich opstellen als ondernemer - de kracht van samenwerking onderkennen. Wij organiseren kennismakingsbijeenkomsten De eerstkomende bijeenkomst is in Amsterdao op woensdag 2 april a.s. van 20.00 tot 22.30 uur. Bent u geïnteresseerd? Bel ons dan en vraag documentatie. PROF-FLEX vestigingen in Leiden tel: (071) 5127448, Amsterdam de Pijp tel: (020) 6796615, Amsterdam Centrum tel: (020) 6201862 RESTAURANT KLOKSTEEG 13 2311 SK LEIDEN heeft per 01-05-1997 plaats voor een jon| MEDEWERK(ST)ER in de bediening (full-time) Een afgeronde SVH/MHS-opleiding wor op prijs gesteld. Tevens is er per 01-09-1997 een vacatur vooreen LEERLING-GASTHEER/ GASTVROUW 3e of 4e jaars Het restaurant is op zondag gesloten. Info: hr. van der Zee tel. 071-5124012/5131120. Witteman Co. "Multiflora" b, Is een exporteur van bloembollen en vaste plant gevestigd in Hillegom met 12 medewerkers. He een sterk groeiende onderneming die zich op diverse buitenlandse markten beweegt zoals de Verenigde Staten, Duitsland en Japan. Voor ons bedrijf zoeken wij een: warehouse managei die verantwoordelijk is voor de planning en aansturing van onze schuurwerkzaamheden. Tijdens de piekperioden in de zomer- en wintermaanden geeft u leiding aan enkele tientallen medewerkers. Uw profiel: U heefteen goed inzicht in logistieke processer het vermogen om flexibel te organiseren en vooruitte denken. U heeft geen moeite om zelfstandig beslissingen te nemen en ook besc u over goede contactuele vaardigheden. Bij voorkeur heeft u kennis van bloembollen en/o vaste planten en werkervaring binnen het exportbedrijf. Leidinggevende ervaring is een vereiste. Wij bieden een passende salariëring en een prettige werkomgeving binnen een enthousias team. Uw sollicitatie: Nadere informatie kunt u verkrijgen bij dhr. G. van Buren, tel. 0252-535003. Uw sollicitat kunt u richten aan: Witteman Co b.v. t.a.v. d; direktie, postbus 40, 2180 AA Hillegom VERZORGINGSHUIS R0BIJNZICHT Robijnhof 1, 2332 KJ Leiden Tel. 071-5769333 Wij zoeken: Een gemotiveerde medewerker/-ster, ten behoeve van de groepsverzorging De groepsverzorging bestaat uit 10 tot 12 bewoners van Robijnzichl Minimaal diploma bejaardenverzorgende Ervaring in de ouderenzorg In staat zijn 'zorg op maat' te bieden Bereidheid tot het volgen van cursussen ter ondersteuning communicatieve vaardigheden - Een - Een full-time ci ntract op basis van 36 uur CAO. verzorgingshuizen, schaal 6, tot maximaal; Voor inlichtingen kunt u bellen met. Mw Neuteboom, (afd. hoold) Toon van Wetten, (zorgmanager). V., kunt u sturen voor 1 Verzorgingshuis Robijnzicht', tav Dhr A P van Wenen z-m Robiinhof 1,2332 KJ Leiden. VERZORGINGSHUIS ROBIJNZICHT Wij zoeken: Enkele gemotiveerde verpleeghulpen /erzorgingshuis Robijnzicht, t.a.v. dhr Tobijnhof 1. 2332 KJ Leiden. Tel 071 t.a.v. dhr A P. van Wetten (zorgma Tevens zoeken wij: Een huishoudelijk medewerker voor 10,5 uur per week. welke kan worden ingezet bij het sch bewonerskamers en algemene ruimten Gevoel voor omgang met ouderen is gewenst. Wij bieden: - Salaris volgens C.A.0. verzorgingshuizen, schaal 2, tot rr bij Full-time dienstverband - Een prettige werksfeer. Voor inlichtingen kunt u bellen naar mw. M van Berkum (chef I'lilirTiil - sollicitatie-. in: II I .i|>nl li Dhr. J. W. P

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 38