Personeel Personeel Personeel Personeel Personee I technisch inkoper Boekhoudst Koppe bv ^3^ DE TROMP WINKEL FILIAALLEIDERS Willem van denBergh Medewerkers dagopvang m/v a m b t e secret m/v FREHENCO Technisch bureau ZATERDAG 22 MAART 1997 "Willem van den Berghis, als zorgcentrum voor mensen met een verstandelijke handicap, een wijk van Noordwijk. Een wijk, uniek gelegen aan de rand van de duinen, vlakbij de zee. Hier wonen onder meer mensen met een verstandelijke handicap, die soms intensieve begeleiding nodig hebben. Zij willen echter in de eerste plaats een 'mens' naast zich hebben. "Willem van den Bergh" heeft daarom het mens-zijn als uitgangspunt gekozen voor zowel de zorg als het personeelsbeleid. Willem van den Bergh Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH) Telefoon (071) 364 21 00. Willem van den Bergh maakt deel uit van de Stichting Zorgverlening 's Heeren Loo te Amersfoort. Willem van den Bergh is een christelijk centrum voor zorg, advies en innovatie ten behoeve van mensen met een verstandelijke handicap en maakt deel uit van de Stichting Zorgverlening 's Heeren Loo te Amersfoort. Binnen het in 1996 gestarte project D'activa, wordt actieve dagopvang geboden aan mensen met een verstandelijke handicap, die als gevolg van matige tot ernstige gedrags problematiek behoefte hebben aan intensieve begeleiding in een gesloten setting. Doelstellingen en de begeleiding zijn geënt op de individuele vraagstelling van de deelnemers, die daartoe zijn geplaatst in een van de drie groepen. De begeleiding per groep wordt geboden door een activiteiten begeleider dagopvang en een medewerker dagopvang. Behalve de kwaliteit om samen creatief invulling te geven aan het programma, zijn positieve bejegening en een tot activiteit uitnodigende houding van groot belang. Als gevolg van een organisatieverandering is er op korte termijn plaats voor verschillende (voor maximaal 28 uur in de week, eventueel te verdelen over vijf dagen) De medewerker Dagopvang: biedt samen met en onder verantwoordelijkheid van de activiteitenbegeleider Dagopvang een op de deelnemers afgestemd programma, waarbinnen een goede balans is tussen meer en minder actief zijn, in een gezellige sfeer ondersteunt de activiteitenbegeleider Dagopvang in het samenstellen van de programma's onderhoudt op verzoek van de activiteitenbegeleider Dagopvang contact met de woonadressen kan worden ingezet bij verschillende groepen denkt mee in het zoeken naar nieuwe mogelijkheden. Functie-eisen: De kandidaat moet: in het bezit zijn van een MBO-AB/MDGO-AB-diploma of vergelijkbare opleiding ervaring hebben in het werken met mensen met een verstandelijke handicap die door hun gedrag de omgang sterk kunnen bemoeilijken in een team met begeleiding van een activiteitenbegeleider Dagopvang kunnen werken schriftelijk en mondeling verslag kunnen doen van gebeurtenissen. Gezien de identiteit van de instelling is een christelijke levensovertuiging gewenst. Salariëring is conform CAO-Ziekenhuiswezen en bedraagt, afhankelijk van ervaring, op fulltime basis, maximaal 3.838,- bruto per maand (FWG functie-groep 35). Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer R. van Lopik, projectleider, telefoon 071 - 364 22 43. Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke solli citatie binnen 14 dagen te richten aan de heer H. Schraa, hoofd van de Dienst Personeel, Organisatie Opleidingen. Uw gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatie code behandeld. Rijnland Het hoogheemraadschap van Rijnland is binnen een gebied van ruim 100.000 ha met ruim 1 1/4 miljoen inwoners in de provincies Noord- en Zuid-Holland verant woordelijk voor waterkering, water beheersing en water kwaliteit. Het personeels bestand van het hoog heemraadschap bestaat uit ca. 475 medewerkers, waarvan ongeveer 2/3 werkzaam is op het kan toor te Leiden en de ove rigen op 45 installaties verspreid over het gehele gebied. Sinds juni 1996 is bij Rijnland een Ondernemingsraad (OR) actief. De OR bestaat uit door het personeel gekozen vertegenwoordigers. Zij voeren overleg met een, als gevolg van de Wet op de Ondernemingsraad, aangewezen vertegenwoordiger van Rijnlands bestuur (WOR-bestuurder). Ter ondersteuning van de OR bestaat een vacature voor een 12 uur (0,3 fte) I J a r i s De voorzitter van de OR zal uw werk zaamheden aansturen terwijl de functie organisatorisch onder de hoofdafdeling P&O valt. Het is niet uitgesloten dat uitbreiding in de toekomst naar 20 uur nodig zal U wordt in nauwe samenwerking met de secretaris van de OR, belast met de voorbereiding, agendering en het notuleren van vergaderingen. Tevens levert u een bijdrage aan de communicatie met de Rijnlanders, ondermeer via het personeelsblad. Tot uw taak behoort het (mede) samenstellen van het jaarverslag en het schrijven van (concept) OR-brie- ven en -voorstellen. Ook bent u verantwoordelijk voor de archivering en documentering van de voor de OR relevante stukken. Om deze taken goed te kunnen uit voeren, wordt van u initiatief ver wacht, u dient flexibel te zijn (vooral met werktijden) en affiniteit met het OR-werk te hebben. Secretariele en redactionele ervaring is een must. Wij verwachten van u een opleiding op MBO-niveau, gericht op genoem de werkzaamheden. Afhankelijk van uw leeftijd en ervaring verdient u maximaal f 4.412,-- bruto per maand (schaal 7) op basis van een 38-urige werkweek. Als secundaire arbeidsvoorwaarden kent Rijnland o.a. een financiële tegemoetkoming voor kinderopvang en mogelijkheden m.b.t. ouderschapsverlof en opleidingen. Inlichtingen kunt u inwinnen bij de voorzitter van de OR, de heer R. Gerritsen, tel. (071) 516 82 28 of bij de heer H.A.H. Sars, personeels consulent, tel. (071) 516 84 60. Benoeming vindt plaats na medische goedkeuring en het overleggen van een verklaring omtrent het gedrag. Uw sollicitatie richt u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad aan het hoofd Personeel en Organisatie van Rijnland, mevrouw C.P. Jong, Postbus 156, 2300 AD Leiden. Op brief en enveloppe graag het vacatu-' renummer 97-OR-1 vermelden. Bij gelijke geschiktheid wordt de voorkeur gegeven aan sollicitanten uit etnische minderheidsgroeperin gen. Zij worden daarom uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Al sedert 1922 actief in aandrijf- en besturingstechniek is Electro Abi te Haarlem sterk in beweging als producent en importeur van o.a. elektromotorenmotorreductorenservo- en lineaire aandrijvingen en frequentieregelaars. Aan de unieke combinaties met een eigen engineeringsafdeling ontleent Electro Abi haar aparte plaats op de Nederlandse markt die van probleemoplosser. Een flexibele, gezonde organisatie. Uw functie Deze veelzijdige inkoopfunctie geeft u een positie op het knooppunt van vele lijnen binnen onze organisatie. Het scala van uw werkzaamheden is dan ook zeer breed. U krijgt te maken met inkoop, coördinatie en customerservice. In samenwerking met de produktie zorgt u voor de inkoop van de benodigde onderdelen. U vraagt offertes aan, legt levertijden vast onderhoudt contacten met leveranciers in binnen- en buitenland en regelt de uitbestedingen. Ook heeft u een coöndinerende taak tussen produktie, verkoop en toeleveranciers. Al met al een veelzijdige functie met veel contacten, zowel intern als extern en waarin uw talenten als inkoop-duizendpoot ten volle tot ontplooiing kunnen komen. Wat wij vragen Behalve een MEAO of MTS-opleiding en affiniteit met techniek, heeft u ruime ervaring in een soortgelijke functie. U bent tussen de 25 en 35 jaar; kunt goed met mensen omgaan, hebt een service-gerichte instelling en bent in staat problemen zelfstandig op te lossen. U spreekt en leest redelijk Duits en Engels. Daarnaast bent u bekend met geautomatiseerde administratie. Onze organisatie kent een platte, open structuur en biedt u de ruimte om u te ontplooien en te groeien in uw functie. Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie kunt u bellen met Ir R de Bie, directeur; telefoon (overdag) 023 - 5319292 en ('s avonds) 023 - 5241 112. Uw sollicitatie, met uitgebreid curriculum vitae, kunt u richten aan: Electro Abi BV, A Hofmanweg 60,2031 BL Haarlem. Certos Holland B.V. is een handelsmaatschappij/importeur van verpakkingsmachines. Ter versterking van onze technische dienst zijn wij op zoek naar een ALLROUND SERVICE-ENGINEER AA/V Tot jouw taak behoort: - het geheel zelfstandig verrichten van service en montages van machines - het verlenen van assistentie aan onze projekt-engineer Ben je in het bezit van: - MTS, WTB en El. of gelijkwaardige opleiding - rijbewijs B - kun je geheel zelfstandig maar ook in teamverband werken - heb je goede contactuele eigenschappen - ben je bekend met PLC besturingen - leeftijd ca. 25 jaar Dan ben jij waarschijnlijk de persoon die wij zoeken. Wij bieden een interessante en afwisselende baan (geen 09.00 tot 17.00 baan) waarbij het salaris in overeenstemming is met leeftijd en ervaring. Tevens is er de mogelijkheid om door te stromen naar projekt-engineer. Als deze advertentie je aanspreekt stuur dan vandaag nog je schriftelijke sollicitatie naar: Certos Holland B.V. t.a.v. de heer P. Stelleman Postbus 282 2160 AG Lisse CERTOS HOLLAND BV MANNENMODE zoekt op korte termijn een REPRESENTATIEVE-MEDEWERKER Wij zoeken iemand van 18 jaar, die met grote inzet ons team full-time komt versterken in onze boetiek Down Stairs Gevraagde kwaliteiten: Mavo/Havo niveau, enige flexibiliteit en handigheid bij de uitvoering van vele werkzaamheden binnen ons bedrijf. Geïnteresseerd zijn in het kledingvak en die graag willen werken met merken zoals Dockers, Marc O'Polo, Part Two, Cottenfield, Matinique. Zelfstandig kunnen werken. Denkt u over deze kwaliteiten te beschikken dan kunt u zich telefonisch wenden tot: Haasnoot Mannenmode Dhr. J. W. Haasnoot Tel. 071-4014417 Voorstraat 14, 2225 ER Katwijk aan Zee. elektrotechnische handelsonderneming Wij zijn een gespecialiseerde, elektrotechnische handelsonder neming met agenturen op het gebied van installatie materialen, elektronische besturingen en verlichting wijzoeken Commercieel/technisch medewerker binnendienst (m/v), niet rokend De functie zelfstandige, telefonische en schriftelijke in- en verkoop, administratieve computermatige en fysieke orderver werking en t.z.t. het oplossen van specifieke klantgerichte aanvragen. Uw opleiding ligt op HAVO/MBO niveau, zo mogelijk met een techni sche affiniteit of bereidheid tot doelgerichte studie, met een perfecte kennis van de Nederlandse, Duitse en Engelse taal, bekendheid met WP 5.1 en ervaring met geautomatiseerde orderverwerking. Wij bieden goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden in een dynamische werkomgeving en bij gebleken geschik theid een vast dienstverband. Afhankelijk van het type kandidaat bestaat de mogelijkheid van een part-time dienstverband resp. een 4-daagse werkweek. Uw sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie gelieve u te richten aan: FREHENCO, Postbus 343, 2160 AH LISSE, t.a.v. mevr. H. A. Elstgeest bij wie u eveneens telefonische informatie kunt inwinnen op tel.nr. 0252-420001. Gevraagd voor onze winkels in de regio Haarlem/ Amsterdam Uithoorn Bent u de vrouw of man die wij zoeken: met ervaring in de detailhandel, bij voorkeur in kaas en zuivel; met een opleiding op min. MDS/Mavo-niveau; met een service-gerichte opstelling voor onze klanten; met een flinke dosis werklust. WIJ BIEDEN U DAN: een prettige en dynamische werkkring; in- en externe opleidingen; doorgroeimogelijkheden, ook naar franchise; een goed salaris en een aantrekkelijke provisieregeling. De Tromp Winkel is al meer dan 30 jaar een begrip op het gebied van Kaas Zuivel en biedt de consument met smaak een breed, kwalitatief hoogstaand en onderscheidend assortiment. De filiaal leider is daarbij, met zijn overige medewerkers, gezichtsbepalend voor de verdere uitbouw van de winkel-formule! Denkt u aan de voorwaarden te kunnen voldoen? Schrijf dan een sollicitatiebrief met c.v. naar onderstaand adres. Wij nodigen u dan snel uit voor een gesprek. DETROMPWINKEL Tromp Kaas b.v. t.a.v. Anneke Tromp Jan van Geunsweg 7 2031 BD Haarlem Technisch bureau Technisch bureau Koppe is gevestigd in Wassen! Van hieruit worden aandrijfelementen en machine onderdelen gedistribueerd over Nederland en de n van Europa. Een belangrijke spil hierbij is de boekhoi Voor deze volledig zelfstandige functie i wij op zoek naar een Koppe bv is in 1957 opgericht en heeft zich door de jaren heen ontwikkeld als een betrouwbare leverancier van aandrijfelementen en machine-onderdelen. (m/v full-time) Wat moet je doen? In deze functie verzorg je onder andet verwerking van grootboek-, debiteurö crediteurenadministratie en de a; BTW en ICT.Verder genereer je t.b.v. het management en de accountai ben je in staat om periodieke financiël overzichten te maken. Wat vragen wij? Tenminste een diploma MEAO-BA, MBA of een vergelijkbare opleiding en een aantal jaren relevai werkervaring. Daarnaast ben je iemand met eenj verantwoordelijkheidsgevoel, eigen initiatief en es flexibele instelling. Ervaring met Exact-software, MS-Word en Excel zijn beslist een pré. Je bent tu de 20 en 30 jaar en kunt nog vóór deze zomer beginnen. Wat bieden wij? Je salaris is natuurlijk goed te noemen. Zo ook je collega's èn de werksfeer. Ben je geïnteresseerd? Stuur dan je sollicitatii binnen twee weken voorzien van een curriculum t.a.v. Hanita Bruinsma. Van Hallstraat 6-8 2241 KT Wassenaar Telefoon 070 - 511 93 22* Fax 070 - 517 63 36

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 20