Inhaalrace Liverpool gestuit Jalabert is voor de derde maal als eerste bij 'de Zot Chang wint Indian Wells Nederlaag voor de Bulls Sport MAANDAG 17 MAART 1997 Winter ruziet bij Inter milaan De spanning tussen Aron Winter van Inter en zijn coach Hodgson is groeiende. Om disciplinaire redenen liet de coach de international voor de wedstrijd tegen Parma thuis. Hij had te veel kritiek geuit op het beleid van de trainer. Hodgson passeerde Winter voor de zoveelste keer dit seizoen. Bij het ho ren van deze mededeling werd de Amsterdammer kwaad. „Ik heb geprobeerd die 'in the family' te houden", zei Hodgson. De ze keer ging hij te ver. Vindt hij de bank niet leuk, dan maar de tribune." De maatregel is eenmalig, verzekerde Hodgson. „Voor mij is het incident nu verleden tijd. Dinsdag bij de Europese wedstrijd tegen Anderlecht behoort hij weer tot de selectie. Mis schien speelt hij zelfs wel." Lang hoeft Winter geen last meer te hebben van de Brit. Hodgson vertrekt na dit seizoen naar Black burn. Sporting brengt spanning terug lissabon Sporting Lissabon heeft de spanning aan de kop van de ranglijst van de Portugese hoogste divisie weer wat terugge bracht. Door een overwinning van 2-1 bij lijstaanvoerder en ti telhouder FC Porto liep de voorsprong terug van tien naar zeven punten op belager Sporting dat al veertien jaar op een titel aast. Er moeten nog elf duels worden gespeeld. Boavista won met 3-1 bij Leca. Jerrel Hasselbaink was weer eens de productiefste man. Met twee treffers veranderde 'Jimmy' in de-slotfase de 1-1 in 3-1. Winkler, de Klinsmann van 1860 neuss» Het grote Bayern heeft Klinsmann, maar het bescheiden 1860 München bezit ene Bernhard Winkler. De 30-jarige aanval ler scoorde zaterdag twee keer tegen Freiburg en achterhaalde Bobic op de topschutterslijst: zestien doelpunten. Waar Klin smann pas op tien staat. Winkler had een productieve week. Een doelpunt vorig weekeinde tegen Düsseldorf, twee afgelopen woensdag tegen Leverkusen en zaterdag weer twee. Saillant is dat Winkler onopgemerkt bleef door grote clubs. Hij voetbalde in een amateurclubje van de Turkse gemeenschap in München alvorens 1860 hem opmerkte. Hassler blijft bij Karlsruhe karlsruhe De Duitse international Thomas Hassler blijft nog drie jaar bij Bundesligaclub Karlsruher SC spelen. Dat maakte de 30-jarige aanvoerder zaterdag bekend. Hassler kreeg 13 februari van het bestuur van de club een nieuwe aanbieding, met een geldigheidsduur tot het jaar 2000. Hij kwam in 1994 van AS Ro ma naar KSC. Hassler staat momenteel voor de tweede keer dit seizoen met een zware blessure aan de kant. Na een gebroken enkel liep hij onlangs een gebroken rechteronderbeen op. Rijbewijs Kirjakov ingenomen karlsruhe Sergei Kirjakov is door de rechter veroordeeld tot een boete van 50.000 mark. Bovendien nam justitie zijn rijbewijs voor tien maanden in. De rechter bestrafte de Russische spits van Karlsruher SC wegens rijden onder invloed. Kirjakov keek na de Europese bekerwedstrijd tegen Standard Luik op 20 augustus 1996 te diep in het bierglas. Hij slingerde met zijn auto over de weg, ramde een verkeersbord en reed door naar huis. Schmeichel weer beticht van racisme londen Peter Schmeichel is opnieuw beschuldigd van racisme. Het Britse blad News of the World onthulde dat de Deense doel man van Manchester United zich in het verleden al eens discri minerend heeft uitgelaten tegenover Rod Wallace, aanvaller van Leeds. De krant heeft daarvoor de hulp ingeroepen van een lip lezer. Onlangs kwam Schmeichel ook al in het nieuws wegens denigerende opmerkingen aan het adres van Ian Wright, de col lega-spits van Dennis Bergkamp bij Arsenal. News of the World heeft de Engelse voetbalbond nu een videoband gestuurd met beelden uit de wedstrijd tegen Leeds in 1991. Papin scoort voor Bordeaux parijs Bordeaux blijft een goede subtopper in de Franse com petitie. Oudgediende Jean-Pierre Papin zette de finalist van het laatste UEFA-bekertoernooi op 1-0 tegen Caen. Het duel eindig de in 3-1. Bordeaux was de hoogst geldasseerde ploeg die zater dag in actie kwam. Monaco, dat donderdag al bij Rennes had gewonnen, is koploper. De Monegasken hebben zeven punten voorsprong op Paris SG, dat had verloren van Le Havre. Michael Chang heeft gisteren het tennistoernooi van Indian Wells opnieuw op zijn naam ge bracht. De als derde geplaatste Amerikaan won in de eindstrijd van het met 4,2 miljoen gulden gedoteerde evenement van de Tsjech Bohdan Ulihrach, 43ste op de wereldranglijst. Titelver dediger Chang verloor de eerste set maar won de volgende in deze best-of-five-finale met overtuiging: 4-6 6-3 6-4 6-3. Chang had in de halve finale Thomas Muster in twee sets ge klopt. De Oostenrijker wist on danks al zijn inzet Chang niet uit evenwicht te brengen. Chang pakte de tiebreak in de tweede set met 7-1. Ulihrach, die in de tweede ronde Pete Sampras versloeg, kwam in de eindstrijd door in de een na laatste ronde de Zweed Jonas Björkman eenvou dig in twee sets te verslaan. Opvallend was de nederlaag van het Australische duo Todd Woodbridge/Mark Woodforde in het dubbelspel. De wereld kampioenen verloren in de hal ve finale in drie sets van hun landgenoten Mark Philippous- sis en Patrick Rafter. Een lange tiebreak moest in de laatste set de beslissing brengen (15-13). Bij de vrouwen zegevierde Lindsay Davenport. De Ameri kaanse nam de titel over van de geblesseerde Steffi Graf. Daven port versloeg in 64 minuten met 6-2 en 6-1 de Roemeense Irina Spirlea. De olympisch kam pioen is in vorm. Een paar we ken geleden won ze in Oklaho ma City. Thomas Johansson heeft het tennistoernooi van Kopenhagen gewonnen. In de finale klopte de Zweed met 6-4 3-6 6-2 de Tsjech Martin Damm. Voor Jo hansson was het het eerste ATP-toernooi dat hij won. De zege had Johansson vooral te danken aan zijn dubbelhan- dige backhand en zijn opslag. De Zweed kwam alleen in de eerste set even in de proble men. Bij ,4-3 sloeg hij vier dub bele fouten. Hij revancheerde zich gelijk door de servicegame van Damm te pakken. In de derde set kwam Johansson een voudig met 5-1 voor en speelde vervolgens de partij uit. Johansson was uiterst content met zijn zege.,,Ik heb geen ATP- punten te verdedigen tot Wim bledon. Ik wil de top-40 berei ken." De Zweed staat nu zestig ste. „Ik kan de komende weken lekker ontspannen spelen." east rutherford rtr De Chicago Bulls hebben- zich in het weekeinde hersteld van een zeldzame nederlaag tegen de New Jersey Nets voor de NBA-com- petitie. Het duel met de Atlanta Hawks werd gemakkelijk gewon nen: 99-79. Vrijdagavond zegevierden de Nets verrassend in East Rutherford met 99-98. De score van 36 punten van Michael 'Air' Jordan kon daar niets aan veranderen. Tegen de Hawks kwam Jordan in 29 mi nuten speeltijd tot slechts tien punten, zijn laagste score van het seizoen. Tegenover de negen verliespartijen boekten de Bulls niet minder dan 56 overwinningen. Daardoor is de ploeg uit de Eastern Confe rence al enige tijd verzekerd van een plaats in de play-offs. Een gestroomlijnde Jalabert op weg naar de zege. Anderlecht-St-Truiden 3-1, Anti...r, beke 0-0, Cercle-Lierse 0-2, Charlero ren 4-1, Moeskroen-RC Genk 2-0 - ren-Gent 1-0, Aalst-RWDM 1-1, Meel Brugge 0-2. Stand aan kop: Brugge 2 Lierse 27-55, Moeskroen 27-54 derlecht 26-45, Lommei 27-45, Ar 27-44, Harelbeke 27-43. Willi duitsi club Leverkusen-Bielefeld 1-0, Bayern-S ke'04 3-0, M'gladbach-Köln 2-1, Fre 1860 München 2-2, Rostock-Düs 3-1, Stuttgart-Dortmund 4-1, Bremen 3-2. Stand aan kop: Dortmü 46, Bayern M. 23-46, Stuttgart 234 verkusen 23-44, Schalke'04 Bochum 22-35, Karlsruhe 23-34 Dep was i zoen Sheffield Wed. 2-0, Newcastle-Cove 0, Nottingham-Liverpool 1-1, Souf ton-Arsenal 0-2, Tottenham-Leeds Chelsea-Sunderland 6-2. Stand: Mei ted 30-60, Liverpool 30-57, Arsens 57, Newcastle 29-51, Sheffield We 48, Aston Villa 30-47, Chelsea Wimbledon 28-44, Leeds 31-40, ham 29-38, Leicester 29-37, 81 29-36, Everton 30-36, Derby C Sunderland 31-32, Coventry 31-3C Ham 29-29, Nottingham j Southampton 29-26, Middlesbroue 25. VOOr voor Bordeaux-Caen 3-1. Metz-Lens 2-0, Guingamp 2-1 Stand aan kop: li 29-59, Paris SG 29-52, Strasbourg! Bastia 28-49, Bordeaux 29-49,1 29-48, Auxerre 29-46, Metz 29-46 griekl a Boi Panaliakos-Panathin. 2-1, AEK-Pai 2-0, Athinaikos-Xarithi 0-0, Herali Kreta 0-1, Kalamata-Kastoria 2-0, piakos-Edessaikos 4-0, PAOK-Ais Veria-lonikos 1-1, Apollon-Kavale Stand aan kop: Olympiakos 25-61 o 25-55, Panathin. 25-51OFI Kreta! de Ni PAOK 25-44, Kavala 25-43, Par* 25-38 Juventus-Roma 3-0. Milan-Fiorent- hl) OJ -Parma-Inter 1-0, Bologna-Napoli2: rigv( liari-Vicenza 2-1, Verona-Piacenzatif zio-Atalanta 3-2, Sampdoria-Regg 0, Udinese-Perugia 2-1. Stand: J 24-48, Parma 24-43, Sampdoriai Inl.-I -!8. Bologna L'4 '38, Alala* 35, Roma 24-35, Vicenza 24-31, 24-34, Milan 24-33, Florentine! Udinese 24-31, Napoli 24-31, Pi 24-26, Cagliari 24-23, Perugia Verona 24-18, Reggiana 24-17. Porto-Sporting 1-2, Belenenses-Set 1, Benfica-Salgueiros 3-4, G. Vice ria 3-4, Leca-Boavista 1-3, M; Espinho 1-0, Rio Ave-Farense 0-0, Chaves 3-0, Guimaraes-Amadora Stand aan kop: Porto 23-57, Spat 50, Benfica 23-43. Braga 23-40, raes 23-38, Amadora 23-32, S- jort 23-32, Belenenses 23-31 ]nne: scho stier Aberdeen-Dundee U, 1-1, Hearts ,ens man 1:0, Kilmarnock-Mothemc ge 0 Raith R.-Dunferml, 0-1, Celtic-Rar ,ivp j 1. Stand aan kop: Rangers 30-7. 30-63, Dundee U. 30-53, Hearts Aberdeen 30-38, Dunferml, Kilmarnock 30-30 Ca Atl.Madrid-Valencia 1-4, EspanfJ"1® tivo 0-1, Cornpostela-Valladolid ordi ;s-Barcelona 0-1, Santander-! j^ci u, vallecano-Betis 0-4, Oviedo-A 0, Zaragoza-Extremadur 3-1, Se 2-1, Tenerife-Bilbao 3-3. Stand R. Madrid 28-65, Barcelona 29-5! 29-59, Deportivo 29-56, Atl.Mai* 49, Sociedad 28-45. n. D n visie Altay-Gaziantep 2-2, Galatasar.-St neri 1, Trabzon-lstanbul 1-2, Van-Koo Ankaragucu-Sariyer 1-0, Antalya-C I1 1-0, Bursa-Fenerbahce 0-1, Zeyi nde. Genclerb. 0-1. Stand aan kop: Gi ,pnst 26-60, Fenerbahce 26-57, Besit 55, Trabzon 26-52, Bursa 26-42, oeite tep 26-41, Istanbul 26-39, Koca rolle De wkkwalii Aziatische zone. Kuala Lumpur. Si bie - Taiwan 2-0 (2-0). Maleisië- Oeg\ desh 2-0(1-0). ConCaCaf. San Jose. Costa Rica emo Blijlevens niet ontevreden over terugkeer Forest mét Van Hooijdonk houdt de 'Redsop gelijkspel foto rtr Laurent Jalabert heeft gisteren Parijs-Nice op zijn naam gebracht. De Fransman won de 'Rit naar de Zon' voor de derde keer op rij. Vjatsjeslav Ekimov won de afsluitende tijdrit in Nice. De Rus legde de 19,9 kilometer af in 22 minuten en 27 secon den. Daarmee was hij dertig seconden sneller dan landgenoot Evgeni Berzin en 37 tellen sneller dan de Belg Tom Steels, die gistermorgen de achtste etappe had gewonnen. Jalabert finishte als zevende. De Italiaan Adriano Baffi schreef zaterdag de zevende etappe op zijn naam. Hij versloeg aan het eind van de rit over 160,5 km van Saint-An- dré-des-Alpes naar Antibes-Juan-les-Pins de Bel gische wereldkampioen Johan Museeuw. John Talen behaalde zaterdag in de Dokkum Woudenomloop de tweede opeenvolgende zege voor Foreldorado Golff in de topcompetitie. Hij finishte voor de Duitser Hagen Bernatz en Peter Rinkel uit de AGU-ploeg. Vorige week toonde Mi chael van der Wolf zich de snelste in de sprint van de Ronde van Zuid-Holland. Talen, eerder in dienst bij Post, PDM, TVM en het Italiaanse Mer- catone, heeft zijn draai gevonden bij Foreldorado Golff. Hij is tevreden met de komst van ploeglei der Verbeek. „Peter weet wanneer hij moet ingrij pen en wanneer hij op de achtergrond moet blij ven", lichtte Talen toe. „Vorig seizoen hebben we er als oudere renners iets van proberen te maken. Als je daarbij geen medewerking krijgt, is dat frusterend." De coureur uit Spijkenisse leek het winnen te zijn verleerd. De afgelopen wielerjaargang won hij slechts twee criteriums. Talen, die aan zijn elf de profseizoen bezig is, was blij dat hij eindelijk weer eens de hoogste trede van het podium mocht beklimmen. In een wedstrijd met 55 broodrenners en zo'n 100 amateurs bleef het peloton lange tijd bij el kaar. Pas na 110 kilometer ontstond de eerste se rieuze kopgroep. Zes man, onder wie oud-prof Erwin Nijboer, kregen een maximale voorsprong van 40 seconden. Nadat het Tegeltoko-team van Van Poppel de boel weer bijeen bracht, volgden de ontsnappingen elkaar op. Twintig kilometer voor de finish deden twaalf coureurs een geslaagde poging. Met een marge van een halve minuut konden ze uit de greep van de achtervolgende groep blijven. Foreldj was met twee man present en buitte deze derheid een kilometer voor de finish metfl uit. Talen ontsnapte uit de groep en Van dl ker hoefde alleen maar zijn medevluchte| stoppen. Jeroen Blijlevens toonde zich gisteren niefj vreden over zijn terugkeer in het wielerp In de Belgische gemeente Kemzeke reed d rige Brabander na anderhalve maand ij competitie wegens een hardnekkig vims Omloop van het Waasland zijn eerste weds Jerommeke eindigde in het grote peloi 1.50 van winnaar Wim Omloop. ,Ik i mopperen na de eerste test. Uiteraard hebl flinke conditieachterstand", vertelde Bliji „Ik had echter niet anders verwacht. H(| naar omstandigheden niet slecht." Gary Neiwand, de voormalige wereldkan sprint, is betrapt op het gebruik van dol Australische wielerbond legde hem een gelf op van bijna vijftienhonderd gulden. ln| nestalen van de Australische pistier werf een wedstrijd in Nieuw-Zeeland op 251 sporen van het verboden middel pseudt drine ontdekt. Neiwand zei zich nergens! wust te zijn. Het verboden product zat! hem in een medicijn dat hij had genomen! De Italiaan Stefano Zanini ontbreekt z Milaan-SanRemo. De winnaar van del Gold Race verleden jaar is tien dagen uiti keld geweest wegens de waterpokken. Dei uit de Mapei-ploeg maakt nu zondag in (r Pays de Loire zijn comeback. Vorig jaar el Zanini als vijfde in de Primavera. In 19951 de en in '94 als vierde. Pascal Richard is twee drie weken nitgf keld. De olympisch wielerkampioen raai ren in de buurt van Lausanne betrokken] verkeersongeluk. De Zwitser liep daarbij tt broken vingers en diverse kneuzingen op. jarige Helveet moest vorige week de det aan Parijs-Nice wegens een knieblessui gen. Het incident is een lelijke streep fi klassieke voorjaar. Mogelijk mist hij het gi de WB-klassiekers in maart en april mist.fl geval Milaan-SanRemo en de Ronde van deren. Verleden jaar won de Zwitser noj Bastenaken-Luik en etappes in de Giro enl0s v voordat hij in Atlanta de eerste olympischs I pioen op de weg bij de professionals werd. In de lange race naar het kampioenschap van Engeland is Manchester United weer eens een paar punten wegge lopen van Liverpool. Manchester won thuis met 2-0 van Sheffield Wednesday, dat door een sterke serie van twin tig competitieduels zonder nederlaag was geklommen naar de vijfde plaats. Manchester nam na negentien mi nuten een voorsprong door Cole. Na de pauze was de Tsjech Poborsky de laatste schakel in een prachtige aan val via Giggs, Cantona en Solksjaer. BUITENL ANDSVO ETBAL Liverpool zag de achterstand oplopen tot drie punten, na het gelijke spel (1-1) bij Van Hooijdonks nieuwe club Not tingham Forest. Arsenal, dat een duel meer afwerkte, kwam in punten gelijk met Liverpool door met 2-0 te winnen bij Southampton, dat voorlaatste staat. Voor Arsenal scoorden Hughes en Shaw. De opvallendste winst kwam terecht bij Chelsea, dat met maar liefst 6-2 Sunderland ver sloeg. Voor de mannen van Gul- lit scoorden Hughes (2x), Zola, Sinclair, Petrescu en Di Matteo. Stewart en Rae maakten de doelpunten voor Sunderland. Van Hooijdonk heeft nog niet verloren bij Nottingham, maar ook nog niet gescoord. De club staat derde van onderen. Dat betekent een degradatieplaats. De 'Reds' van Liverpool namen vroeg de leiding door Fowler. Woan maakte gelijk na een half uur, na zwak ingrijpen van doelman James. Middlesbrough, uitstekend in de bekertoernooien maar laatste in de stand, hervond de aansluiting bij Southampton door met 3-1 bij Leicester te winnen. Al na 36 minuten stond het 0-3, door Blackmore, de Braziliaan Juninho en de Deen Beek. Juninho zei na afloop: „Ik snap niet dat we onderin staan. We spelen goed." Duitsland De slotfase van de competitie in Duitsland levert topspanning. Door de resultaten van zaterdag schoven de topclubs weer dicht bij elkaar. Verrassend was de hoge zege van Stuttgart op kampioen Dortmund (4-1) en de eerste nederlaag van Huub Stevens met Schalke in negen duels, bij het wisselvallige Bayem München met 3-0. De Nederlandse spits Erik Meijer bezorgde Leverkusen vier minuten voor tijd de over winning tegen Arminia Bielefeld (1-0), dat de wedstrijd met ne gen man eindigde na rode kaar ten in de slotfase voor Reeb en Fuchs. Bij Arminia speelden Silooy en Maas de hele wed strijd. Stuttgart stond al na acht mi nuten achter door Reuter. Ver volgens sloegen de buitenlan ders van Stuttgart toe, achter eenvolgens de Bulgaar Balakov, de Nederlander Verlaat, de Bra ziliaan Eiber en de Kroaat Sol- do. Balakov uit een strafschop en aanvoerder Verlaat van af stand scoorden nog voor rust. Bayern behaalde een ruime overwinning op Schalke, waar bij aangetekend dat de laatste twee doelpunten pas in de laatste twee minuten vielen. De treffers waren van Helmer, Nerlinger en Klinsmann, die nog altijd wacht op de eerste landstitel in zijn rijke loopbaan. Helmer maakte tevens een eind aan een lange periode zonder tegendoelpunten van doelman Lehmann: 596 minuten. Bij Schalke speelden De Koek, Van Hoogdalem en Mulder de hele wedstrijd. Trapattoni kreeg een fluitconcert over zich heen toen hij de voor het eerst dit jaar in de basis opgestelde Italiaan Rizzitelli wisselde door Jancker. Italië Del Piero ontbrak met een bles sure en Boksic door een schor sing, maar Juventus had een goede vervanger in de aanbie ding. Christian Vieri mocht als aanvaller meedoen en hij scoor de twee keer tegen AS Roma. Vier dagen voor de kwartfinale van de Champions League te gen Rosenborg won de koplo per in de Italiaanse competitie met 3-0. Vieri maakte twee doelpunten voor rust, Amoruso daarna één. Vieri was ook de man die ander halve week geleden scoorde in Noorwegen, waar de 'Oude Da me' het eerste deel van de con frontatie met Rosenborg op 1-1 afsloot. AC Milan versloeg Fiorentina met 2-0. De doelpunten kwa men van Desailly en Albertini, de eerste met het hoofd, de laatste uit een strafschop nadat Weah was neergelegd. Voorzitter/eigenaar Berlusco ni voorzag na de winst mooie tijden. „Dit was het echte Milan, het Milan zoals we dat kennen. Ik verwacht niet dat dit een een malige uitschieter is. Het hele elftal was voortreffelijk. Ik ben Oud-Volendammer Robert Molenaar, nu speler van Leeds, stijgt letter lijk naar grote hoogte in het duel tegen Tottenham. De Londenaren zou den met 1 -0 winnen. foto ap ervan overtuigd dat we deze op gaande lijn zullen vasthouden." De kansen voor Inter om in de top-twee, en dus in de Champions League terecht te komen, slonken verder. Parma versloeg in eigen huis Milans tweede club (1-0) en verstevigde daarmee zijn positie van run- ner-up achter Juventus. Chiesa kroonde zich al in de 22ste mi nuut tot matchwinner. De achterstand van Parma op Juventus bleef daardoor vijf punten. De nummer twee ein digde het duel met Inter met een man te weinig. Dino Baggio kreeg zo'n tien minuten voor het einde rood na zijn tweede gele kaart van de dag te hebben ontvangen. België Club Brugge is aan kop geble ven in de Belgische voetbal competitie. De landskampioen bracht gisteravond de lastige uitwedstrijd tegen KV Mechelen tot een goed einde: 0-2. Beide doelpunten vielen na rust. De Kroaat Spehar scoorde als eer ste. Het was zijn 21ste seizoen treffer. Mechelaar Gysbrechts bracht de eindstand op het bord door zijn eigen doelman te ver slaan. De voornaamste concurren ten van Club Brugge ondervon den zaterdagavond weinig pro blemen. Lierse SK versloeg Cer- cle Brugge, Moeskroen won van Racing Genk. De elftallen deden dat met dezelfde cijfers, 2-0. Spanje Winnen in Vicente Calderon, de opdracht waarvoor Ajax woens dag staat, is goed mogelijk. Het lukte Valencia zaterdag met rui me cijfers. Atletico Madrid ging thuis met 4-1 onderuit in de confrontatie van subtoppers in de Spaanse competitie. Atletico, dat vijfde staat in de Primera Division, stond bij rust al met 3-0 achter, door Ortega, Eskurza en Ignacio, Caminero scoorde in de 51ste minuut te gen, alvorens Leandro de eind stand bepaalde op 1-4. Na een sensationele wedstrijd in Bar celona vloog Atletico afgelopen week uit het nationale beker toernooi door met 5-4 te verlie zen. De tweede club van Ma drid, getraind door Radomir Antic, kreeg dus in twee duels negen doelpunten tegen. Betis en Deportivo bleven in het spoor van koploper Real Madrid. Betis versloeg Rayo Val- lecano, 4-0. Voor de tweede achtereenvolgende keer was Alfonso Perez goed voor drie doelpunten. Finidi George had te lijden van stevige aanslagen op zijn benen. Hij moest zich tot tweemaal toe op de bran card vlijen en lijkt ten minste een week uitgeschakeld. Deportivo won in Barcelona, van Espanyol, 1-0. Naybet maakte de enige treffer. FC Bar celona ontsnapte zondagavond bij Logrones aan puntenverlies. Thuis was het 8-0 geworden, nu was de zege minimaal. Invaller Emmanuel Amunike, sinds zijn komst van Sporting uit Lissabon naar Barcelona amper in beeld, was acht minuten voor tijd de verlosser. Hij kopte raak na een vrije trap van Ivan de la Pena. Schotland Vrijwel niets kan de negende opeenvolgende titel van Glas gow Rangers nog in de weg staan. De kampioen versloeg gisteren de enige concurrent, Celtic, in een gespannen derby, met 1-0. Brian Laudrup besliste na een scrimmage kort voor rust de 'Old Firm'. Rangers heeft nu acht punten voor sprong met nog zes duels te gaan. Ook de eerste ontmoeting dit seizoen tussen de rivalen uit Glasgow eindigde in 1-0 voor Rangers. Destijds, in november, maakte Laudrup eveneens het enige doelpunt. Van Vossen speelde gisteren door een bles sure niet mee bij de Rangers.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 16