Personeel Personeel Personeel DRAKA HOOFD VERKOOP BINNENDIENST M/Y Hoofd Administratie (m/v) Banen op de weg WHW/egvervoer Kansen in tijdelijk werk INTERFOAM WERD AG 15 MAART 1997 CENTRIC Automatiseringsdiensten B.V. is een detacherings bureau op het gebied van computerdienstverlening en is een onderdeel van de Sanderink Groep. Wij detacheren o.a. netwerkbeheerders, helpdeskmedewerkers en programmeurs. CENTRIC Automatiseringsdiensten heeft kantoren in Amsterdam, Arnhem, Eindhoven, Leiden, Utrecht en Zwolle. Voor het hoofdkantoor in Leiden zijn wij op zoek naar een: Functie-inhoud: het samen met uw collega's verzorgen van de administratie van ons bedrijf het samenstellen van de periodieke financiële rapportage het verzorgen van de met behulp van Exact gevoerde salarisadministratie het coördineren van de werkzaamheden en het leidinggeven aan drie collega's het verder ontwikkelen van een efficiënte administratieve organisatie, welke geheel ten dienste staat van onze flexibele en snel groeiende organisatie het ondersteunen van de verschillende regiokantoren door het beantwoorden van vragen en het oplossen van administratieve problemen u rapporteert rechtstreeks aan de directeur en geeft samen met vijf regiomanagers leiding aan het bedrijf Functie-eisen: opleiding op SPD-niveau minimaal drie jaar ervaring met het zelf voeren van verschillende administraties relevante ervaring met betrekking tot de hierboven genoemde taken kennis van en ervaring met Exact-programmatuur gelet op de vereiste ervaring en rekening houdend met de gemiddelde leeftijd van onze collega's heeft de ideale kandidaat een leeftijd tussen 25 en 35 jaar goed ontwikkelde communicatieve vaardigheden in staat om de grote lijnen te blijven zien zonder de details uit het oog te verliezen energieke en flexibele persoonlijkheid Wij bieden u: een baan bij een jong, dynamisch en snelgroeiend bedrijf een open en informele organisatie goede opleidingsmogelijkheden voldoende ontplooiingsmogelijkheden zowel binnen het bedrijf als binnen de Sanderink Groep uitstekende arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met de zwaarte van de functie Indien u geïnteresseerd bent en voldoet aan bovengenoemde eisen, nodigen wij u uit uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een uitgebreid curriculum vitae, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan: Centric Automatiseringsdiensten B. V. T.a.v. mevr. M.A. De Wilde Haagse Schouwweg 8b, 2332 KG Leiden Voor meer informatie over de functie kunt u tijdens kantooruren telefonisch contact opnemen met de heer R. Bulters: tel. 0570-678191. CENTRIC Automatiseringsdiensten De Gemeenschappelijke Personeelsdienst Wegvervoer verzorgt werk en scholing voor chauffeurs in het Beroepsgoederenvervoer Het werk kan zowel op uitzendbasis als in vaste dienst via de GPdW bi] verschillende opdrachtgevers worden verricht. Chauffeur m/v GPdWegvervoer is voor een aantal opdrachtgevers op zoek naar ervaren chauffeurs op de kipper, bakwagen, trekker oplegger of combinatie. Tevens zoeken wij ervaren chauffeur verhuizers. We hebben volop werk in diverse deelmarkten van het vervoer in heel Zuid-Holland, voornamelijk gedurende de zomerperiode. Dus heeft u geen vakantieplannen en wilt u graag als chauffeur aan de slag, neem dan contact met ons op. M. van der Putten Zonen B.V. Trouw- en Rouwstal - Taxibedrijf - Kleinbus - Rolstoelvervoer - Limousineservice Assistent planner/ administratief medewerker m/v op onze afdeling planning Functie-eisen: - MEAO-opleiding - goede contactuele eigenschappen - affiniteit met automatisering - bereidheid tot flexibele werktijden Deze functie is een aanvulling op ons huidige team. Ervaring is geen vereiste. Leeftijd 18-25 jaar. M. van der Putten Zonen B.V. is een groeiende onderneming die zich sinds 1908 bezighoudt met personenvervoer zoals taxi bedrijf, rouw- en trouwvervoer, groepsvervoer met kleinbusjes, aangepast vervoer. Van de functionaris wordt verwacht dat hij/zij in de Bollen-Duinstreek woonachtig is. Salariëring in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties gaarne binnen 14 dagen aan: M. van der Putten Zonen B.V. Postbus 440 2160 AK Lisse t.a.v. de heer P. J. Salman Data-typiste m/v Voor een overheidsinstelling in Leiden zijn wij met spoed op zoek naar data-typistes. Het gaat hier om een full-time baan voor enkele maanden die per direct ingaat. Informatie bij Pauline Noordijk, tel. (071) 523 08 88, Leiden, Schuttersveld 9. Secretaresse met talenknobbel m/v Bent u op zoek naar een zeer gevarieerde.ciitdaging en spreekt u uw talen, dan hebben wij de volgende vacature. Bij een relatie in Hillegom zoeken wij een stressbestendige, ervaren secreta resse, die op zoek is naar een full-time baan met uitzicht op een vast dienstverband. Binnen een team bent u verantwoordelijk voor het verzorgen van alle voorkomende taken ter onder steuning van de binnendienst. De ideale kandidaat spreekt nederlands, engels, duit), fraps en spaans en i»bestand tegën een hectische werkomgeving. Heeft u interesse, neem dan direct contact met ons op. Informatie bij Lucienne Vonderbank, tel. (0252) 52 15 65, Hillegom, Meerstraat 25. Vertegenwoordiger m/v advertenties voor een gids. U heeft minimaal 5 jaar aantoonbare relevante werkervaring en bent tussen de 25 en 40 jaar. Ook heeft u goed ontwikkelde communicatieve vaardigheden en bent u in staat initiatief te nemen om nieuwe klanten te benaderen. U bent in bezit van een auto U krijgt een vast loon met een provisiemogelijkheid. De regio waarbinnen u werkzaam bent loopt van Heiloo tot Oegstgeest. Informatie bij Erik Jan Doekes, tel. (0252) 52 15 65, Hillegom, Meerstraat 25. Project-secretaresse m/v Voor een off-shore bedrijf zijn wij op zoek naar een kandidaat die ondersteunende secretariële werkzaamheden gaat verrichten. Daarnaast behoren het beheren van de agenda en de telefoon tot de taken. Van belang is dat u de engelse taal goed beheerst en goed met Word for.yyjndöws kan werken. Het Ijejlgftfhter een fulMime funtft'ië voorlange tijd. -WWtfe bij HSrftëtte Bakker, lel. (071) 523 47 40, téfaeri, Schuttersveld 9. Behandelaar m/v Voor een uitkeringsinstantie zijn wij op zoek naar een kandidaat voor het verzamelen en toetsen van financiële gegevens voor de opbouw van cliëntendossiers. Verder voert u de correspondentie en onderhoudt u contacten met cliënten, instellingen en instanties en bewaakt u de termijnen en de voortgang van de behandeling. Heeft u een HAVO of VWO opleiding met wiskunde in het pakket, dan is deze functie voor lange tijd misschien iets voor ul Informatie bij Harriëtte Bakker, tel. (071) 523 47 40, Leiden, Schuttersveld 9. PZ-assistent m/v Voor een Amerikaanse organisatie zoekt Randstad een kandidaat die zich bezig gaat houden met postbehandeling, dossierbeheer, ondersteuning bij werving en selectie, ziekte rapportage, contracten, notuleren etc.. De juiste kandidaat heeft enige werkervaring op een PZ-afdeling, een MEAO-opleiding minimaal, en kan omgaan met Lotus en Excel. De leeftijd van de kandidaat is eind 20, begin 30 jaar. Het betreft een full-tinpe functie met goede vooruitzichten. Informatie bij Pauline Noordijk, tel. (071) 523 08 88, Leiden, Schuttersveld 9. Commercieel administratief medewerker m/v Voor een automatiseringsbedrijf in Leiden zoeken wij met spoed een commerciële duizendpoot die zich thuisvoelt in een jong en groeiend bedrijf. Het is een functie waarbij goede organisato rische, administratieve en accurate vaardigheden vereist zijn. Daarnaast moet je zelfstandig kunnen werken en affiniteit hebben met computers. Het betreft een full-time functie voor zeer lange tijd. Informatie bij Tamira Storre, tel. (071) 523 08 88, Leiden, Schuttersveld 9. Commercieel medewerker/ secretaresse m/v Voor diverse bedrijven in de bollenstreek zijn wij op zoek naar administratief medewerkers. Er zijn commerciële, secretariële en licht financiële functies, zowel fulltime als parttime. Het is belangrijk dat u een administratieve opleiding gevolgd heeft en/of relevante administratieve werkervaring heeft. Voor de parttime functies is het belangrijk dat u flexibel bent met betrekking tot de werktijden. Wilt u meer weten over uw mogelijkheden, neem dan snel contact met ons op! Informatie bij Esther Huijbrechts, tel. (0252) 41 91 40, Lisse, Kanaalstraat 100. Inschrijfavond administratief personeel m/v Op donderdagavond is Randstad in Leiden geopend voor administratief personeel Wj zijn onder andere op zoek naar typisten, secretaresses, boekhouders en administratief medewerkers. De vestiging is geopend tot 20.00 uur. U kunt zich op deze avonden laten inschrijven of bespreken wat uw mogelijkheden zijn Informatie bij Linda de Ridder, tel. (071) 523 47 40, Leiden, Schuttersveld 9. Medewerker Vastgoedbureau m/v De werkzaamheden bestaan uit het coördineren van reparatie opdrachten binnen een grote organisatie. Hierbij heeft u contacten met onderhoudsmedewerkers binnen en buiten de organisatie. Een opleiding op MBO niveau in een administratieve richting en affiniteit met techniek zijn vereisten. Deze full-time functie is voor lange tijd. Informatie bij Gaston Badoux, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Secretaresse m/v Voor een technisch bedrijf in Zoeterwoude. Naast de telefoon, post en typewerkzaamheden, notuleert u vergaderingen en heeft u organisatorische taken. Voor deze nieuwe functie zoeken wij een full-time secretaresse met ongeveer 2 jaar ervaring. De baan is per direct, voor vast dienstverband. Informatie bij Gaston Badoux, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Hovenier m/v Een hoveniersbedrijf in Oegstgeest zoekt met spoed naar een vakbekwaam hovenier. Bent u bekend met het hoveniersvak, flexibel, servicegericht en kunt u op een goede manier leiding geven dan bent u misschien de kandidaat die wij zoeken. In deze functie is verder van belang dat u planmatig kunt werken, tn het bezit bent van een rijbewijs BE en klantvriendelijk ingesteld bent Het betreft een full-time functie met kans op een een vast dienstverband. Bent u geïnteresseerd in deze functie neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Informatie bij Robert Nievaart, tel. (071), 523 49 88, Leiden, Schuttersveld 9. Opleiding tot cateringmedewerker In april starten wij met een nieuwe opleiding voor aankomende cateringmedewerkers m/v. De opleiding is opgebouwd uit een praktijk- en een theoriegedeelte. Tijdens de praktijklessen worden onder andere serveer- en bereidingstechnieken behandeld. De theorielessen omvatten onderwerpen als hygiëne, inrichting en veiligheid. Na het succesvol afsluiten van de cursus ontvangt u het in de branche erkende diploma cateringmedewerker van het opleidingsinstituut voor contactca tering. Bent u representatief, heeft u een aanpakkersmentaliteit en wilt u graag lange tijd op oproepbasis in dë dienstverlenende sector aan de slag, neem dan snel contact met ons op! Informatie bij Jolanda Holen, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. Fastfoodmedewerker m/v Voor een fastfoodbedrijf in het centrum van Leiden zoeken wij met spoed een medewerker voor ongeveer 20 uur per week. De werktijden zijn tussen 17.00 uur en 23.00 uur 's avonds. Uw werkzaamheden bestaan, in wisseldienst met uw collega's, uit het verkopen en het bakken/frituren van snacks. Voor deze functie zoeken wij een representatieve en vlotte kandidaat met bij voorkeur enige ervaring op dit vakgebied. Leeftijd, 20-30 jaar. Bent u geïnteresseerd in deze functie voor lange tijd, reageer dan snel! Informatie bij Jolanda Holen, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. Slagerijmedewerker m/v Bent u enthousiast, representatief en wilt u op oproepbasis in een slagerij werken, dan kunt u direct aan de slag. U kunt worden ingezet bij verschillende winkels in Leiden. Uw werkzaamheden bestaan uit het verkopen, inpakken en snijden van vleeswaren. Informatie bij Winfried Nai Chung Tong, tel. (071) 523 49 88, Leiden, Schuttersveld 9. Medewerker kredietadministratie m/v Voor een bank in de Duin- en Bollenstreek zijn wij op zoek naar een medewerker kredietadministratie. Voor deze functie denken wij aan een kandidaat met een HAVO en/of MBO opleiding. De hoofdtaken van deze functie zijn het controleren van krediet transacties op administratieve en bepaalde krediettechnische voorwaarden, en het uitvoeren van verschillende aan de krediet administratie verbonden werkzaamheden. Administratieve werkervaring is een pré, maar niet vereist. Wilt u meer weten over deze functie, neem dan snel contact met ons op! Informatie bij Marleen van Maanen, tel. (0252) 41 91 40, Lisse, Kanaalstraat 100. Produktiemedewerksters m/v Voor een kledingbedrijf in Zoeterwoude zoeken wij zeer regel matig medewerksters. Het werk omvat het prijzen, uitpakken en op hangertjes hangen van kleding. Voor dit werk is het belangrijk dat je van hard werken houdt en niet ouder dan 21 jaar bent. Ook als je voor enkele dagen per week beschikbaar bent kun je contact met ons opnemen. Informatie bij Susanne Rosman, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. Verpleegkundige m/v Voor een ambulante gezondheidszorginstelling in Leiden zijn wij met spoed op zoek naar een verpleegkundige. U beschikt over het.diploma B-verpleegkundige of HBO-V met enkele jaren werkervaring, bij voorkeur opgedaan in de verslavingszorg. Het betreft een part-time functie voor 24 uur per week, voor langere tijd. Informatie bij Jacqueline van der Jagt, tel. (071) 523 53 60, Leiden, Schuttersveld 9. Bejaardenverzorgende (full-time/part-time) m/v Bent u gediplomeerd bejaardenverzorgende en wilt u binnenkort aan de slag? Wij hebben volop mogelijkheden, met name bij een verzorgingshuis in de directe omgeving van Leiden. Momenteel hebben wij diverse vacatures, voor 24, 36 of 40 uur per week, verdeeld over zowel dag- avond- als nachtdiensten. U kunt direct aan de slag, maar ook als u pas over een aantal weken beschikbaar bent is het zinnig te reageren. Heeft u interesse neem dan direct contact met ons op, wij informeren u graag over uw mogelijkheden. Informatie bij Lucienne Vonderbank, tel. (0252) 52 15 65, Hillegom, Meerstraat 25. Zelfstandig werkend kok m/v Voor een relatie in het centrum van Leiden zoeken wij met spoed een zelfstandig werkend kok. U werkt in een klein team, en u bent verantwoordelijk voor de koude en warme bereiding van voornamelijk convenience produkten. U heeft een SVH- of soortgelijke opleiding afgerond, bent representatief, en u heeft een dienstverlenende instelling. De werktijden variëren tussen 11.00 uur 's ochtends en 23.00 uur 's avonds, zowel op werkdagen als in het weekend. Dit is een fulltime functie voor zeer lange tijd. Informatie bij Frank Mahieu, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. Slagerijmedewerker m/v Heeft u verkoopervaring en wilt u op een slagerij-afdeling werken dan kunt u direct aan de slag. Wij zijn op zoek naar fulltime en parttime verkopers voor een aantal supermarkten in Leiden. Bent u voor langere tijd beschikbaar, reageer dan snel. Informatie bij Barbara Gemen, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9. -ir randstad uitzendbureau DRAKA INTERFOAM B.V. te Hillegom is producent van hoogwaardige polyetherschuim voor de meubel-, matrassen- en algemene industrie. Onder meer DRAKACEL behoort tot haar assortiment. DRAKA INTERFOAM B.V. maakt deel uit van de groep British Vita met produktievestigingen in tal van landen. Voor onze onderneming zoeken wij op korte termijn een De functie: U bent verantwoordelijk voor het op de juiste wijze verlenen van assistentie in de brugfunctie tussen afnemers en bedrijf. Hiertoe ontvangt, registreert en bewaakt u de ordervoortgang en levertijden. U treedt geheel zelfstandig, zowel mondeling als schriftelijk, in contact met klanten in binnen- en buitenland. Verder verstrekt u relevante informatie aan de buitendienstmedewerkers. In deze functie geeft u leiding aan een team van enthousiaste binnendienstmedewerkers. De administratieve ondersteuning en afwerking verricht u geheel zelfstandig. De kandidaat: U heeft een opleiding gevolgd op HBO-nivo en u hebt ervaring in een soortgelijke functie. Naast kennis van de moderne talen is uw Tekenvaardigheid van een boven gemiddeld nivo U zoekt een baan met afwisseling en hebt plezier in het leggen van contacten. Het is voor u geen probleem om in geval van drukte een stapje extra te zetten. DRAKA INTERFOAM B.V. biedt u: - een zeer afwisselende baan met verantwoording; - een goed salaris passend bij hetfunctie-nivo; - goede secundaire arbeidsvoorwaarden; - een goede werksfeer in een gezond bedrijf. Sollicitatieprocedure: Indien u meent aan de gestelde eisen te voldoen wordt u verzocht uw schriftelijke sollicitati met curriculum vitae binnen twee weken te zenden aan DRAKA INTERFOAM B.V., Van den Endelaan 15, 2182 ES Hillegom, t.a.v. de afdeling Personeel Organisatie. T- Gemeente Jacobswoude Bent u op zoek naar een andere baan? Gemeente Jacobswoude heeft enkele nieuwe banen. De gemeentelijke organisatie bestaat uit drie sectoren, Algemene Zaken, Financiën en Algemene Zaken en een Stafbureau. Vacaturenummer 1 is ontstaan door het vertrek van een medewerker en vacatures 2 t/m 5 zijn ontstaan als gevolg van de arbeidstijdverkorting door de invoering van de 36-urige werkweek. Wij zoeken enthousiaste medewerkers ij bijstandsmaatschappelijk medewerker m/v sector Algemene Zaken voor 36 uur per week (vacaturenummer 1) taken: behandelen van aanvragen Abw (intake, onderzoek, advisering en beschikkingen opstellen); beheren van een eigen cliëntenbestand; het verrichten van heronderzoeken; actief stimuleren van uitstroom en individuele trajectbegeleiding; aan de functie kunnen nog een of meerdere taken worden toegevoegd, bijvoorbeeld leerlingenvervoer en vluchtelingenwerk. opleiding: MBO niveau, bij voorkeur MBO-sd, MBO-sa of BA. salaris: maximaal f 4.387,- bruto per maand, schaal 7. Informatie over deze vacature kunt u inwinnen bij de heer H. Scheepbouwer (0172) 50 31 30. ij sectormedewerker algemene zaken m/v sector Algemene Zaken, 23 1/2 uur per week (vacaturenummer 2) taken: het verrichten van administratieve werkzaamheden ten behoeve van dë onderdelen Algemeen Juridische Zaken, Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening, Milieuzaken en Sociale Zaken, zoals opstellen van legesnota's, verlenen van bijstand bij projecten, assis teren bij diverse procedures, bijhouden van de werkvoorraadregistratie en ordenen van werk c.q. stukken. opleiding: MBO niveau, administratieve richting. salaris: maximaal f 3.062,- bruto per maand bij aanvang, schaal 4 (bij een volledige werkweek). Informatie over deze vacature kunt u inwinnen bij mevrouw J.A. Saarberg (0172) 50 31 57. L A sectormedewerker financiën m/v sector Financiën, 21 uur per week (vacaturenummer 3) taken: administratieve uitvoering van de subsidieverordening, van diverse belastingen en van tijdsverantwoording; het doen van BTW-aangiften; notuleren van bestuursvergade ringen; diverse andere werkzaamheden van cijfermatige aard. opleiding: MBO niveau, met vaardigheid in tekstverwerking en spreadsheet, bij voorkeur de Corelsuite. salaris: maximaal f 3.201,- bruto per maand bij aanvang, schaal 5 (bij een volledige werkweek). Informatie over deze vacature kunt u inwinnen bij de heer J.W.J. de Vreeze (0172) 50 31 89. medewerker civiele techniek m/v sector gemeentewerken, 36 uur per week (vacaturenummer 4) taken: in teamverband voorbereiden en uitvoeren van alle bij de afdeling civiele techniek voorkomende werkzaamheden, assisteert tevens bij de overige werkzaamheden van de sector. opleiding: MBO niveau op het gebied van weg- en waterbouwkunde. salaris: maximaal f 3.507,- bruto per maand bij aanvang, schaal 6. Informatie over deze functie kunt u inwinnen bij de heer G. Baarda (0172) 50 31 64. L A medewerker bouwkunde m/v sector Gemeentewerken, 36 uur per week (vacaturenummer 5) taken: advisering, rapportage en controle op het gebied van bouw- en woningtoezicht, assisteert tevens bij de overige werkzaamheden van de sector. opleiding: MBO niveau op het gebied van bouwkunde. salaris: maximaal f3.507,- bruto per maand bij aanvang, schaal 6. Informatie over deze functie kunt u inwinnen bij de heer M. van Rijn (0172) 50 31 71. Schriftelijke sollicitaties dienen uiterlijk voor 26 maart 1997 te worden gezonden aan Burgemeester en Wethouders van Jacobswoude, Postbus 81, 2450 AB Leimuiden, onder vermelding van het vacature- nummer links boven op uw sollicitatiebrief. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Bilderdam, Hoogmade, Leimuiden, Rijnsaterwoude, Woubrugge

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 38