Personeel Personeel HOOGVLIET^ Personeel Personeel i RVS ZOEKT: DROGISTEN m/v ZATERDAG 15 MAART 1997 OVER RVS RVS is in Nederland de grootste verzeke raar/financiële dienstverlener met een eigen adviseursorganisatie Een landelijk netwerk van ruim 1100 professipnele RVS-adviseurs geeft financieel advies en service aan ruim 1,2 miljoen particuliere klanten. Samen met 1100 collega's in de binnendienst vormen zij een krachtige, moderne en betrouwbare financiële dienstver lener onder de paraplu van RVS. OVER DE FUNCTIE Als adviseur van RVS bent u binnen een regio verantwoordelijk voor een door de RVS toegewezen klantenkring. Uw functie bestaat uit het bij deze klantenkring adviseren over verzekeringen en financiële producten, de be handeling van schaden en het verlenen van optimale service Verder krijgt u de mogelijkheid om nieuwe klanten te werven. U werkt zowel overdag als 's avonds vanuit uw eigen woning OVER DE FUNCTIE-EISEN. U bent toe aan een nieuwe uitdaging na uw eerste of tweede baan. Daarnaast is uw opleiding minimaal op middelbaar niveau en bent u in het •ADVISEURS Voor de regio Leiden bezit van rijbewijs B. U beschikt over commer cieel inzicht en goede sociale vaardigheden. Bovendien bent u in staat om de inge wikkelde materie van verzekeringen en financiële producten in heldere en duidelijke woorden over te brengen op klanten. Ervaring is hierbij een pluspunt, maar niet vereist. OVER HET AANBOD Wij bieden u een veelzijdige en ver antwoordelijke functie in een professionele organisatie. U krijgt eerst een gedegen praktijk gerichte opleiding U werkt met de modernste hulpmiddelen. U kunt rekenen op een vast salaris, een interessante provisieregeling, een premievrij pensioen, een gunstige hypotheek- en een prima autoregeling. U wordt ondersteund dooreen regiomanager en een efficient werken de binnendienst OVER HET REAGEREN Voor meer informatie over deze functie kunt u bellen met (0318) 66 27 64. Uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van een curriculum vitae, kunt u binnen twee weken na plaatsing van deze advertentie sturen naar RVS Personeelszaken Buitendienst, t.a.v. de heer A. Nieuwburg, Postbus 225, 6710 DA Ede Hoogvliet B.V. is een supermarktketen met 29 moderne filialen in Zuid- Holland, Utrecht en Gelderland. Het Service- en Distributiecentrum bevindt zich in Alphen aan den Rijn. De organisatie telt in totaal zo'n 3.000 enthousiaste medewerkers met gevoel voor kwaliteit en service. Klantgericht staat bij Hoogvliet voorop. Voor onder andere onze supermarkt in Lisse zoeken wij: Functie-omschrijving: Het verkopen van geneesmiddelen en aanverwante producten, alsmede de andere artikelen in onze serviceshop. Het geven van vakkundige adviezen aan onze klanten over al deze producten. De functie heeft flexibele werktijden (ook 's avonds en op zaterdag). Functie-eisen: Vakdiploma Drogist. Commerciële instelling. Klantgericht denken en handelen. Zelfstandig, maar ook teamwerker. Heeft u interesse in deze job? Stuur dan een sollicitatiebrief (binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie) met c.v. naar: Hoogvliet B.V., t.a.v. Ed Zuidhoek, Postbus 434, 2400 AK Alphen aan den Rijn. Wilt u meer informatie, dan kunt u telefonisch contact opnemen met Ed Zuidhoek of Ton Ruts, telefoonnummer 0172 - 418218. J! De sector logistiek verzorgt de dagelijkse verwerking van de geveilde bloemen. Iedere dag verwisselen miljoenen bloemen van eigenaar. Marktontwikkelingen, televeilen, "Flora Park", het nieuwe D-gebied en logistieke experimenten eisen dat onze dienstverlening nog beter inspeelt op de logistieke processen van kopers en kwekers. Experimenten en diverse kwaliteits verbeteringsprocessen moeten leiden tot verdere proces- efficiëncy en -voorspelbaarheid. Wij streven naar een verdere verhoging van de servicegraad naar onze klanten. Voor deze taak zoeken wij een Hoofd kopersdienstverlening m/\ In deze functie bent u verantwoordelijk voor zaken zoals relatiebeheer en -ontwikkeling, proces- en personeelsplanning (circa 30 medewer kers), afvalstroombeheer, techniek, gebouwen en kosten/baten. Uw functie strekt zich uit over de gehele dag 06.00 en 15.30 uur. Dit zijn dan ook in hoofdlijnen U rapporteert rechtstreeks aan de logistiek manager kualiteitsdienstverlener, innovator, relatiebouwer eerlijk en integer en een enthousiast w werktijden, a staat bekend als •n -onderhouder, zijn medewer kers. Een zogeheten peoplemanager die stimulerend werkt op collega's. U heeft aantoonbare ervaring met veranderingsprocessen. Vereist is minimaal 5 jaar ervaring in een leidinggevende, operationele functie. Ervaring met distributie- en transportprocessen is een pré. Deze func tie vraagt om een HBO werk- en denkniveau of een combinatie van opleiding en ervaring overeenkomstig dit niveau. U bent analytisch ingesteld en beschikt over computervaardigheden op intensief ge- brui kersniveau. Tevens bent u gewend om middelgrote projecten te leiden en schrijft u kernachtige managementrapportages. U bent tussen de 35 en 45 jaar jong. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer drs. P. Rijsdijk, logistiek manager, tel. 071-4094650. Uw sollicitatiebrief graag met complete CV, kunt u richten aan de heer R. J. van Viersen, Postbus 10 2230 AA Rijnsburg Commercieel administratief medewerker m/v ERVARING IN SOORTGELIJKE KLANTVRIENDELIJK, FLEXIBEL EN SERVICEGERICHT ORGANISATIETALENT EN UITSTEKENDE COMMUNICATIEVE Supertape Systems Supertape Systems is een onderneming van Koninklijke Schut Met een omzet van meer don 200 miljoen gulden is de Koninklijke Schut groep een belangnjke. internationaal opererende producent van verpakkingsmatenalen en aanbieder van verpakkingsconcepten Zowel op het gebied van vouwkartonnages en flexibele verpakkingen als ook op het gebied van tape concepten, zijn de ondernemingen van Koninklijke Schut vooraanstaande partijen op de Europese markt Kwaliteit,*flexibiliteit en een internationaal netwerk, maken het elk van de bednjven mogelijk zich te profileren als sterke partner voor een groeiend aantal internationaal opererende afnemers Inhoud De medewerkers van de afdeling Serv verpakkingsmachines en -lijnen in pro behoort ook tot uw takenpakket De bijbehorende rapporteert in deze functie aan de service manager De onderneming Supertape Systems bv te Lisse. met 30 medewerkers, ontwikkelt en produceert tape verwerkende machines verzendverpakken. productverpakken en industnële toepassingen. Dozenopzet-, vul-, en sluitmachines, stand-alone of als complete verpakkingslijn maar ook speciale tape verwer machines behoren tot het productenpakket van het bednjf. Dankzij de conceptmatige aanpak waarbij een combinatie wordt geleverd van machines en zelfklevende tapes van Supertape bv te Etten-Leur. is Supertape Systems in staat industriële eindgebruiker innovatieve totaaloplossingen Informatie en sollicitatie Bent u geïnteresseerd in bovenstaande functie, dan wij u vriendelijk uw schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen richten aan: Supertape Systems bv. t.a.v. afdeling P&O Postbus II8.2160 AC Lisse topne n de h inager, telefoon (0252) 21 62 50. <Whe) Jonge HBO'ers en academici met commerciële instelling als rayonmanager Koploper in gezondheidszorg Hoffmann-La Roche is een van 's werelds meest vooraanstaande bedrijven op het gebied van de gezondheidszorg. De divisies Pharma, Vitamines en Fijnchemicaliën en Diagnostica bestrijken het volledige spectrum van preventie, diagnostiek en therapie. In Nederland werkt Roche Nederland BV vooral ais marketing- en verkooporganisatie voor de divisie Pharma. Met als speerpunten genees middelen op het gebied van hart- en vaatziekten, het centraal zenuwstelsel, aids en infectieziekten, oncologie en immunosuppressie, dermatologie en anesthesie. Rayonmanagers met omzetverantwoordelijkheid Wij zoeken commercieel ingestelde HBO'ers en academici die in hun eigen rayon de markt gaan ont wikkelen voor nieuwe producten. U legt en onderhoudt hiervoor contacten met huisartsen, specialisten en apothekers. U organiseert bijeenkomsten, informeert, adviseert en helpt onze relaties bij het oplossen van problemen. Kortom, u wordt het gezicht van Roche in uw rayon. Een betrouwbare gesprekspartner èn een alert volger van de ontwikkelingen in uw markt. U werkt met een grote zelfstandigheid (binnen uw budget bepaalt u zelf uw activiteiten) en draagt verantwoordelijkheid voor de resultaten in uw gebied. Relevante studie en/of enkele jaren ervaring Voor deze functie heeft u een studie op HBO- of academisch niveau gevolgd, bijvoorbeeld biologie, farmacie, medicijnen, gezondheidswetenschappen of fysiotherapie. U bent pas afgestudeerd of heeft enkele jaren relevante werkervaring opgedaan. Uiteraard zijn sterke communicatieve vaardigheden essentieel, evenals commercieel talent. U beheerst naast het Nederlands ook het Engels uitstekend en bent in het bezit van een rijbewijs B of BE. De datum van indiensttreding zal 1 juli a.s. zijn. Voorlichtingsbijeenkomsten in het hele land Roche heeft rayonmanagers nodig voor het hele land. Om u verder te informeren organiseren wij vier voorlichtingsbijeenkomsten. Daar hoort u meer over de gedegen interne opleiding en de verdere details van de baan. Als u hierbij aanwezig wilt zijn, en u voldoet aan het profiel, vult u dan de bon in en stuur deze voor 26 maart a.s. naar: Roche Nederland B.V., Afdeling P&O, Postbusnummer 42, 3640 AA Mijdrecht. U ontvangt dan per omgaande een bevestiging met verdere gegevens. Als u niet kunt komen op een van de onderstaande data, maar wel geïnteresseerd bent, kunt u ook direct solliciteren. Woensdag 2 april, van 19.00 tot 21.00 uur in Zwolle Hotel Wientjes, Stationsweg 7 Donderdag 3 april, van 19.00 tot 21.00 uur in Rotterdam Holiday Inn, Schouwburgplein 1 Vrijdag 4 april, van 19.00 tot 21.00 uur in Utrecht Hotel Park Plaza, Westplein 50 Zaterdag 5 april, van 14.00 tot 16.00 uur in Eindhoven Dorint Hotel, Vestdijk 47 Wilt u meer informatie, belt u dan tijdens kantooruren met Afdeling P&O op nummer (0297) 29 12 22. C/5 4-> 3 0/ u Cd 5—( cd CU iker lofd] thij JA, ik wil g Naam: Adres: Postcode: j aanwezig zijn op de voorlichtingsbijeenkomst in Voorletters: Telefoon: Studierichting: Datum afstuderen: Plaats: Leeftijd: Universiteit/Instelling: Werkervaring: Rijbewijs B/BE: ja/nee De bon voor 26 maart a.s. opsturen naar Roche Nederland B.V., Afdeling P&O, Postbus 42, 3640 AA Mijdrecht. Miljoenen snijbloemen vinden jaarlijks via Bloemenveiling Flora hun li 'eg over de hele wereld. Zo'n 3.600 kwekers uit binnen- en buitenland, waaronder f.700 leden, rekenen ofi Flora voor de afzet van hun producten aan groothandelaren en andere afnemers. Met ruin. 320 medewerkers realiseren we een jaaromzet van bijna 650 miljoen gulden, liet resultaat van keihard werken, een eigentijdse bedrijfsvoe ring in producten en dienstenvan topkwaliteit.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 36