Personeel Personeel Personeel Personeel Personee ENERGIEK BEDRIJF ZOEKT MA DIE HET NET GOED DOET DE BIE ZOEKT VIER ENORME KEI El a Startfunctie in een internationale IT-omgeving SECTORHOOFD BEDRIJFSVOERING ENERGIE AAN DE SLAG Werkvoorbereider m/v Technisch tekenaar in spé m/v Kamsteeg Auto Plaz< zoekt... ZATERDAG 15 MAART 1997 De energiewereld is sterk in beweging. Nutsbedrijven maken zich op om marktconform te gaan werken. Zo ook Nutsbedrijf Amstelland. We leveren gas, water en warmte aan zowel huishoudens als bedrijven, en beheren de openbare verlichting en kabelnetten. Dat alles in de gemeenten Aalsmeer, Amstelveen, Oudcr-Amstel en Uithoorn. In al deze activiteiten staat de klant steeds meer centraal. Maar hoe kunnen wij onze klanten het best van dienst zijn? Met name wanneer de marktwerking doorzet en ook derden via onze infrastructuren kunnen gaan leveren. Om hier richting aan te geven zoekt Nutsbedrijf Amstelland een Sectorhoofd Bedrijfsvoering. Een technicus die als geen ander beseft dat een perfecte infrastructuur de basis vormt voor een gezonde toekomst. Op de afdeling Infrabeheer bent u verant woordelijk voor het optimaal renderen van ons distributienet. U geeft leiding aan tien mede werkers op de Sectie Ontwikkeling en de Sectie Exploitatie. Daartoe stelt u een jaarplan op waarin u de doelstellingen realiseert die met de Manager Infrabeheer overeen zijn gekomen. Binnen de Secties Ontwikkeling en Exploi tatie geeft u de randvoorwaarden aan voor ontwerp, netberekening, voorcalculaties, project- bestek en materiaalspecificaties. U draagt zorg voor het ontwikkelen, testen en in gebruik nemen van nieuwe stations en installaties. Ook bent u verantwoordelijk voor het beheer en de technische exploitatie van het distributie net. U bepaalt mede de tarieven voor het gebruik door derden van de infrastructuur. Daarnaast verwachten wij van u waardevolle adviezen met betrekking tot exploitatie-, ontwik- kelings- en beleidsvraagstukken. U werkt in uw adviserende rol nauw samen met de Manager Infrabeheer, onder wie u direct ressorteert. Kortom, een veelzijdige functie waarvoor u niet alleen een opleiding HTS werktuigbouw aangevuld met HGT nodig heeft. Kennis en ervaring op het gebied van laagspanning elektrici teit (NEN 3140), elektronica (data transmissie) en hoeveelheidmeting (gas/water/warmte) zijn minstens zo belangrijk. En uiteraard dient u te beschikken over commerciële en leiding gevende capaciteiten. Bent u geïnteresseerd in deze functie? Stuur dan een sollicitatiebrief met uw c.v. binnen 14 dagen t.a.v. de heer J.J. Weel, Manager Personeel Organisatie, Postbus 1, 1180 AA Amstelveen, met de vermelding vacature-nr. 97/01 op de enveloppe. Wilt u eerst meer informatie over deze functie? Dan staat de heer G. den Adel, Chef Exploitatie, u graag te woord, telefoon (020) 547 34 14. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de procedure. NUTSBEDRIJF AMSTELLAND Avery Dennison is 's werelds toonaange vende producent van zelfklevende mate rialen en etiketten. Zij ontwikkelt, produ ceert, verkoopt en distribueert zelfkleven de producten voor de industriële markt. Binnen de vestiging Leiden bevindt zich de afdeling MIS Operations, die verant woordelijk is voor de ondersteuning en het operationele beheer van een groot deel van alle informatiesystemen binnen de Europese vestigingen. Op dit moment hebben wij een aantrekkelijke functie voor jonge automatiseerders (m/v), die hun be perkte automatiseringservaring verder willen ontwikkelen in een internationale werkomgeving. Junior Systems Programmer Het Data Center is verantwoordelijk voor de bewaking van de continuïteit van alle systemen. In het bijzonder zijn dit alle midrange-computers (Dec Alpha/Vax) en de gehele netwerkinfrastructuur binnen Europa. Na een gedegen inwerkperiode gaat u zich bezighouden met het maken van back-ups en het opstarten en bewa ken van productiejobs. U assisteert bij het opsporen van fouten, onderzoeken van knelpunten en optimaliseren van sys teembronnen (schijven, datacomlijnen en systeemgeheugen). Bij het voorbereiden van testen van nieuwe of aangepaste programma's zorgt u ervoor dat de dagelijkse gang van zaken hierdoor niet verstoord kan worden. Voor deze functie verwachten wij van u een HBO-informatica-opleiding en een duidelijke affiniteit met automatisering. Goede communicatieve vaardigheden, zowel in het Nederlands als in het Engels, en een praktische en servicegerichte instelling zijn essentieel. Ons aanbod U kunt rekenen op een boeiende werkom geving, in een succesvolle, groeiende on derneming. Onze infrastructuur zal een constante technische uitdaging voor u zijn, waarbij wij uw kennis up-to-date houden. Wij bieden verder een goed salaris, een vaste gratificatie van 8% en een goede pensioenvoorziening. Tot de gezonde werksfeer behoort een rookvrij milieu. Uw reactie Informatie over deze functie kunt u inwinnen bij de heer A. Verkerk, telefoon (071)579 41 00. Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u sturen naar onderstaand adres, ter attentie van mevrouw E. Grootveld, Human Resources Manager. Oók op Internet: www.jobnews.nl Avery Dennison Postbus 28 2300 AA Leiden. Telefoon 071 - 5794100 AVERY DENNISON Voor onze relatie te Zwammerdam, gespecialiseerd in kabeltele visie, data- en telecommunicatienetwerken, zijn wij op zoek naar een drietal werkvoorbereiders. U bent verantwoordelijk voor de planning en calculatie van werken op het projectenbureau ten behoeve van verschillende business units. Het bestellen van materialenen het regelen van vergunningen behoort eveneneens tot uw takenpakket. Gevraagd wordt een MTS- of HTS-opleiding afhankelijk van uw relevante werkervaring. Het betreft een veelzijdige uitdagende functie, eventueel met uitzicht op een vast dienstverband. Voor een elektrotechnisch installatiebureau zijn wij op zoek naar een gemotiveerd kandidaat die zich wil bekwamen in het tekenvak. Als elektromonteur hebt u ervaring in de utili teitsbouw, beheerst u Autocad in beginsel en bent u niet ouder dan 25 jaar. U wordt intern opgeleid met de Autocad applicatie Nordi-Net. De baan biedt uitzicht op een vaste dienstbetrekking. ~ir randstad uitzendbureau BÖVO TOURS RV Touringcarbedrijf BOVO TOURS B.V. zoekt op korte termijn: TOURINGCAR CHAUFFEURS (M/V) op parttime/fulltime basis. In het bezit van: Rijbewijs D CCV-B diploma Aantekening Tour is een pre. Hart reanimatie diploma. Uitgebreide ervaring vinden wij een pre doch niet strikt noodzakelijk. Een positieve instelling is echter vereist! Wij bieden u werkzaamheden die voornamelijk zullen bestaan uit het uitvoeren van internationale lijndiensten en all-round tourwerk op basis van een seizoens-contract. Voor het aanvragen van een sollicitatieformulier kunt u contact opnemen met: BOVO TOURS B.V. De Lasso 24 2371 GX Roelofarendsveen 071-3319107 Mej. M. Borsboom Medio mei wordt in Voorschoten de eerste Kamsteeg Auto Pla; geopend. Begin 1998 wordt in Alphen a/d Rijn de tweede Kamstee Auto Plaza gevestigd. Met deze nieuwe vestigingen behoo Kamsteeg tot de meest complete automobielbedrijven va Nederland. Vandaar de nieuwe naam: Kamsteeg Auto Plaza. Doe alle Kamsteeg-activiteiten apart te presenteren komen ze niet alle: beter tot hun recht, er ontstaat ook een organisatie waar meer beschikbaar is om klanten nóg beter persoonlijk van dienst te zijn Ter versterking van ons verkoopteam zijn wij op zoek naar et ervaren verkoper m/v Binnen deze functie bent u verantwoordelijk voor de verkoop nieuwe en gebruikte auto's aan zowel particuliere als zakeliji klanten. Naast de verkoop aan klanten die bij u in de showroo komen, bent u ook actief bezig prospects te benaderen via klantenbeheersysteem, mailings en telefonische acquis» Doordat u begrijpt wat relatiemanagement is, bent u in staat klantenbestand vast te houden en uit te breiden. Naast het ijzersterke modellenprogramma kunt u vertrouwen de ondersteuning van een degelijke en uiterst profession! organisatie. Van u wordt leeftijd tussen 25 en 35 jaar minimaal middelbare opleiding rijbewijs B enkele jaren ervaring in de verkoop van auto'i een stevige persoonlijkheid woonachtig in de regio Leiden - Alphen a/d Rijn of bereid hier naartoe te verhuizen het bezit van de volgende houdingsaspecten: actief, enthousiast, betrouwbaar en vasthoudend U wordt geboden: een uitdagende en afwisselende baan bij een succesvol en solide bedrijf een grote mate van zelfstandigheid met ruimte voor eigen inbreng en ondernemerschap een uitstekend salaris een representatieve auto van de zaak Een medische test maakt deel uit van de selectieproced Daarnaast kan ook een psychologische test onderc hiervan zijn. Uw schriftelijke reactie kunt u binnen 10 verschijnen van deze advertentie, richten aan Kamste Autobedrijven, t.a.v. de heer J.J.D. Sollie, Postbus 8, 2340 AA Oegstgeest. Vanzelfsprekend worden alle reacties strikt vertrouwe behandeld Johan de Bie stuit doorgaans niet graag op een kei. Dat betekent altijd vertraging in het werk en in het ergste geval schade aan het materieel. Maar voor één keer maken we graag een uitzondering: wij zoeken vier superkeien. De afgelopen vijf jaar zit Johan de Bie BV - Sloop, Milieu, Grond en Wegen - flink in de lift. Die groei is een prettig gegeven: het laat zien dat opdrachtgevers onze klantvriendelijke, professionele instelling op prijs stellen. En de groei maakt het mogelijk om vier nieuwe medewerkers aan te trekken. Zij moeten zich thuis voelen in de open, dynamische werkomgeving van De Bie. Zij moeten betrokken zijn bij ons werk, ons personeel en onze klanten. Maar vooral: zij moeten een kei zijn in hun vak. Het gaat om de volgende functies: Hoofd Financiële Administratie (m/v) U verzorgt de financiële, loon-, personeels-, debiteuren- en crediteurenadministratie, en brengt daarover verslag uit aan de directie. Verder zijn uw taken onder meer: het up-to-date houden van het verzekeringspakket: de inkoop van kantoor benodigdheden; het melden van ongelukken, schades en ziek meldingen; het opstellen of aanpassen van functie-omschrijvingen, organisatieschema en taakomschrijvingen; het leveren van een bijdrage aan het sociaal jaarverslag. U bent verantwoordelijk voor alle taken die de afdeling uit voert. De administratieve staf kan een gedeelte van uw werk overnemen. Voor deze functie moet u minimaal over een MEAO of MBA- opleiding en relevante werkervaring beschikken, of over voldoende extra werkervaring op dit gebied. Uitvoerder (m/v) U houdt zich bezig met de acquisitie van werken en stelt werk- planningen op voor de projectleiders. U verzorgt planning, begelei ding en afhandeling van projecten en werkt het project-kwaliteits plan verder uit. U bewaakt arbeids- en milieu-omstandigheden en rapporteert op- en aanmerkingen van opdrachtgevers en overheid aan de KAM-manager. In overleg koopt u materiaal zoals zand en stenen in ten behoeve van de projecten. Verder bent u verantwoordelijk voor de aanwezigheid van beschermende en EHBO- middelen op de werken. U verifieert diploma's en medische keuringen van het personeel en meldt (bijna-)ongevallen en ongewenste situaties. Tenslotte zorgt u dat vergunningen aanwezig zijn en wettelijke eisen worden nageleefd. Als uitvoerder beschikt u over de nodige werkervaring en bent u deskundig inzake bodemsanering en weg- en waterbouw. Werkvoorbereider (m/v) U draagt zorg voor de totale werkvoorbereiding: u stelt voorlopige planningen op, behartigt de lange termijnplanning en technische administratie van de projecten. In overleg met de bedrijfsleiders kunt u werkzaamheden uitbesteden aan eigen medewerkers of derden. TJ regelt vergunningen, meldt aan instanties, controleert proje; altijc ^mappen en selecteert in overleg leveranciers en onderaannen In h< In overleg met de bedrijfsleiders bent u bevoegd material te kopen. Ook verzorgt u werkvoorbereiding en grove plannin p uit te voeren werken: u reserveert materieel en personeel. Voor de functie van werkvoorbereider moet u minimaal oi gen een MEAO -opleiding en relevante werkervaring beschikkent over ervaring met tekstverwerkings- en calculatie|5rogramma: meg Calculator (m/v) Als calculator van projecten bepaalt u hgt benodigde ma' rieel, materiaal en personeel. U bestudeert bestek en tekenin d acl en schrijft eventueel zelf een bestek. U voert marktgegevens sturingsmodule, initieert de werkvoorberei3fhg en bezoekt he" werkterrein. U bepaalt de kostprijs en bespreekt-eventueel de aan- biedingsprijs met directie en/of bedrijfsleider. U verzamelt uitgebreide informatie^over het project, de af en milieu-eisen. U stelt complete, duidelijke offertes op, vraac offertes aan en wint inlichtingen in. U stelt het calculatiedoss; samen, houdt het bij en draagt het ovèr aan de werkvoorbere Voor deze functie dient u minimaal te beschikken overM weg- en waterbouw, samen met de nodige relevante werken" Ziet u zichzelf al bij Johan de Bie werken? Dan wordt het tijd om uit te vinden of wij er ook zo over denken. Schrijf vóór 31 maart 1997 een beknopte sollicitatiebrief met cv naaf Aannemingsbedrijf Johan de Bie BV Postbus 370, 1940 AJ Beverwijk. Wilt u eerst meer informatie over de functie, dan belt u 0251 216111 en vraagt u naar Johan de Bie. JOHAN DE BIE SLOOP, MILIEU, GROND EN WEGEN Postbus 370, 1940 AJ Beverwijk. erbij

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 30