Personeel Personeel Personeel Personeel Personee bd Werken— en leren: een unieke combinatie de hartekamp PHARMING LOEMISTEMJ ZATERDAG 15 MAART 1997 Stichting De Hartekamp is een organisatie voor zorg en dienstverlening aan 600 verstandelijk gehan dicapten. De Hartekamp beschikt over voorzieningen in Heemskerk en Heemstede en een aantal buiten huizen. Regionaal verleent De Hartekamp een toe nemend aantal diensten, waarbij intensief wordt samengewerkt met andere organisaties. Professionele zorg- en dienstverlening vraagt om deskundige medewerkers. De Hartekamp zoekt enthousiaste mensen die opgeleid willen worden tot Verpleegkundige. Er is een nieuw stelsel van opleidin gen in de gezondheidszorg, die met elkaar samen hangen. Via de beroepsbegeleidende leerweg word je opgeleid voor het diploma Verpleegkundige, kwalificatieniveau 4. Deze opleiding duurt 4 jaar, waarbij je voor 70% werkt en voor 30% naar school gaat. De opleiding start in augustus. Je begint met een beroepsvoorbereidende periode van 9 maanden. Je ontvangt dan 495,- bruto zakgeld per maand. Daarna krijg je een arbeidsover eenkomst met De Hartekamp voor 32 uur per week en ontvang je een leerlingensalaris of het minimumloon. Je gaat dan werken voor de duur van de opleiding binnen De Hartekamp te Heemstede of Harteheem te Heemskerk. In het 3e leerjaar loop je 6 maanden stage binnen een ander werkveld van de zorg. Om toegelaten te kunnen worden, moet je minimaal beschikken over een MAVO-diploma met 6 vakken op D-niveau. Je bent tussen de 17 en 40 jaar oud, je staat stevig in je schoenen en je kiest met hart en ziel voor de zorg. De Hartekamp heeft voor haar leerlingen woon ruimten in de nabijheid van de locatie in Heemstede en Heemskerk. Wil je eerst nog wat informatie, bel dan met de afdeling personeelszaken van De Hartekamp, telefoon (023) 583 31 53. Heb je interesse? Kom dan op dinsdag 25 maart naar De Hartekamp voor de informatiemiddag over de opleiding van 17.00 tot 20.00 uur in Heemstede. Meld je daarvoor aan of solliciteer meteen. Schrijf je sollicitatiebrief naar De Hartekamp, Antwoordnummer 290, 2100 VB te Heemstede (postzegel niet nodig). OPLEIDING TOT VERPLEEGKUNDIGE O O ZORG- EN DIENSTVERLENING AAN GEHANDICAPTEN I VAKANTIEWINKELS D-REIZEN VAKANTIEWINKELS ZOEKT ENTHOUSIASTE TELEFONISCHE REISADVISEÜSES m/v fulltime parttime D-reizen Vakantiewinkels is met 85 reisbureaus de grootste onafhankelijke reisbureauketen van Nederland. Tevens bieden wij de klant de mogelijkheid om telefonisch zijn reis te boeken via onze telefonische verkoopafdelingen. D-reizen Vakantiewinkels is een actieve en snelgroeiende organisatie. Kwaliteit bieden, klantvriendelijkheid en deskundigheid staan hoog in het vaandel. Voor onze afdeling telefonische verkoop zijn wij op zoek naar telefonische reisadviseuses. Onze afdeling telefonische verkoop is momenteel gevestigd in Hoofddorp en gaat binnenkort verhuizen naar Leiden. De afdeling is 7 dagen per week bereikbaar, van 's ochtends 08.00 uur tot 's avonds 22.00 uur. Om voor de functie van telefonisch reisadviseuse in aanmerking te komen dien je te voldoen aan de volgende eisen: je bent flexibel inzetbaar van minimaal 12 tot maximaal 24 uur of minimaal 12 tot maximaal 32 uur per week of fulltime 32 uur per week commerciële opleiding verkoopervaring, bij voorkeur in de dienstverlenende sector grote mate van zelfstandigheid en stressbestendigheid affiniteit met telefonische verkoop en belangstelling voor het toerisme goede telefoonstem woonachtig in Leiden of omgeving. Wat biedt D-reizen Vakantiewinkels? je kunt bij D-reizen op flexibele basis aan de slag met de mogelijkheid van een gegarandeerd salaris. Daarnaast bieden we een uitdagende functie in een enthousiaste en levendige werkkring, waarbij veel aandacht besteed wordt aan opleiding en training. Uiteraard is het salaris in overeenstemming met de functie en zijn er prima arbeidsvoorwaarden. Heb je interesse en voldoe je volledig aan bovenstaande criteria? Vul dan onderstaande antwoordcoupon in en stuur deze met een curriculum vitae voor 29 maart 1997 naar: D-reizen Vakantiewinkels, afdeling Werving Selectie, t.a.v. mevr. M. Driessen, Postbus 503, 2130 AM Hoofddorp. Een telefonisch interview kan tot de selectieprocedure behoren. Ik heb belangstelling voor de functie van telefonisch reisadviseuse in Hoofddorp Naam:m/v Postcode /woonplaats: Geboortedatum: Telefoonnummer: s.v.p. aankruisen wat van toepassing is: Verkoop ervaring opgedaan in: o reisbranche O detailhandel O telefonisch O anders nl. ik heb gewerkt met de volgende computer programma's: O ik ben 12 tot 24 uur per week beschikbaar O ik ben 12 tot 32 uur per week beschikbaar O ik ben fulltime 32 uur per week beschikbaar Mijn voorkeur gaat uit naar: o dagdelen o weekenden o avonden FLYING DOCTORS Ahorn Med'Col Reseoich 4 Eductfioo Foundaon Zoekt een vrijwillig(st)er voor het lezen en archiveren van Engelstalige AMREF Projecten en voorkomende werkzaamheden op ons kantoor. Liefst H.B.O. denkniveau. Stevensbloem 269 - 2331 JD Leiden tel.: 071 5769476 - fax: 071 5763777 Pharming is een jong. succesvol en innovatief biotechnologisch bedrijf dat zich richt op de ontwikkeling van biomedische producten uit melk voor de humane gezondheidszorg. Bij het bedrijf, dat vestigingen heeft in Nederland, België en Finland, werken circa 85 personen, van wie 50 binnen de RëtD-afdelingen moleculaire biologie, embryologie, eiwitchemie en veterinair alsmede pre-kliniseh onderzoek. Pharming blijft groeien en wil daarom voor de hoofdvestiging in Leiden Health Care Product SECRETARESSE* De functie. Werkt u graag zelfstandig? Dan ligt hier uw kans op een uitdagende job! Binnen deze groeiende, internationj onderneming gaal u mede het gezicht van Pharming bepalen. In deze belangrijke spilfunctie bent u werkzaam voorzov de Financieel Directeur als de Senior Manager Commercial Development. U draagt zorg voor agendabeheer, organiser vergaderingen, bespreekt zakenreizen en verzorgt de correspondentie. Daarnaast bereidt u presentaties voor en verzorg; het presentatiemateriaal. Tevens verricht u de voorkomende ondersteunende administratieve taken. Het profiel. Voor deze functie denken wij aan een zelfstandige, accurate secretaresse (30-45 jaar) met ruime relevaj werkervaring, liefst opgedaan in een klein of middelgroot commercieel bedrijf. U heeft een secretaressediploma en/ofi diploma Management Assistente (Schoevers of vergelijkbaar). Organiseren is uw sterke kant, waarin u zich stressbesten( flexibel en nuchter opstelt. Vanzelfsprekend beheerst u de Engelse taal in woord en geschrift. U heeft kennis met MS Word for Windows en PowerPoint. Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Het aanbod. Pharming biedt u een informele en prettige werksfeer. Binnen Pharming worden prestaties gewaarde; Dit uit zich o.a. in een aantrekkelijk, concurrerend secundair en tertiair arbeidsvoorwaardenpakket, 1 -,J optieplan opgenomen is. Het betreft een 40-urige werkweek. Uw reactie. Bent u dè kandidaat voor deze functie? Schrijf dan binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advent! een brief, onder vermelding van referentienummer 8102, aan de heer drs. J.F.H. Derks van Interselect Farma, Hamso 22a, 3828 AD Hoogland. Vermeld hierin uw motivatie en sluit uw curriculum vitae bij. U kunt de heer Derks ook bellen telefoonnummer 033-4805901. Wij rekenen op reacties vat Interselect Farma. specialist in werving en selectie binnen de farmaceutisch INTERSELECT FARMA. Voor CTAV-CULTRA gevestigd in de VBA te Aalsmeer, en gespecialiseerd in bloemisterij-benodigdheden, zoeken wij op korte termijn een Medewerker Buitendienst CTAV is een tuinbouwcoöperatie met 11 leden en 100 werknemers werkzaam In vestigingen. Wij richten ons onder meer op het lever van kwalitatief hoogwaardige produkt aan de glastuinbouw en de detailhande bloemen en planten. ml Uw belangrijkste taak is het zelfstandig onder houden van contacten met bestaande relaties en het leggen van nieuwe contacten U adviseert klanten op deskundige wijze over de produkten uit het Bloemisterij-assortiment Daarnaast weet u in te spelen op vragen van relaties met betrekking tot overige diensten en produkten van CTAV Het verzorgen van offertes alsmede de zorg voor een correcte afhandeling van de orders, behoren eveneens tot uw takenpakket- creatieve wi|ze inspeelt op de wensen van uw afnemers U bent verantwoordelijk voor het realiseren van de afgesproken verkoop doelstellingen en rapporteert aan de Manager Bloemisterij Voor deze uitdagende functie zoeken wij kan didaten met een MBO-opleiding, in de commerciële richting die beschikken over aantoonbare verkoopresultaten, bij voorkeur in de Bloemisterij sector. Vanzelfsprekend heeft u uitstekende commu nicatieve en commerciële vaardigheden en een prestatiegerichte instelling. U bent woonachtig in de regio Aalsmee; bereid om hierheen te verhuizen Uw leefti|d tussen de 25-40 |aar. Wi| bieden u een dynamische en verantw delijke functie, waarbij veel ruimte is voor es initiatief alsmede een aantrekkelijk pakket aan primaire en secundaire arbeidsvoorwaaró waaronder een uitdagende bonusregeling bent in deze lunctie kui CTAV b.a., Afdeling Personeelszaken, t.a Voor nadere informatie over- de lunctie kunt u conlacl opnemen n Mevr M Velthuis, Manager Bloemisten/, lel. (0297) 348109 nrrTf'Y Administratief medewerker m/v De functie: In deze veelzijdige functie ondersteunt u de medewerkers op het gebied van correspondentie, tekstverwerking, archivering en postverwerking. U staat cliënten telefonisch te woord, ontvangt gasten en waarborgt de telefonische bereikbaarheid van de OBD Efficiënt en effectief uitvoeren van secretariële en administratieve werkzaamheden zijn sleutelbegrippen. Bij gelijke geschiktheid gaat onze voorkeur uit naar een mannelijke kandidaat. De eisen: Gezocht wordt naar een professionele medewerker met een MEAO- of daaraan gelijkwaardige opleiding. Vanuit een flexibele en initiatiefrijke instelling bent u in staat om vakkundig dagelijkse werkzaamheden te combineren met ad-hoc activiteiten. Stressbestendigheid en daadkracht zijn voorwaarden voor het kunnen vervullen van deze functie. Voorts is een uitstekende kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift vereist. Tekstverwerking m.b.v. Microsoft Word (voor Apple) is voor u geen probleem. Salariëring: Conform RPBO Inlichtingen en sollicitaties: De OBD 'Duin- en Bollenstreek.' is voor scholen een partner in onderwijsverbetering. Om dit te realiseren verzorgt de OBD cursussen en trainingen voor leerkrachten, adviseert scholen en ouders op basis-van consultatie en psychologisch/ pedagogisch en didactisch onderzoek bij leerlingen Bij de OBD zijn thans 23 mensen werkzaam. Huize Btubeek Op het landgoed "Bosbeek" te Heemstede zijn gelegen een verpleeg huis (62 bedden) en een zusterhuis bestaande uit een kloosterverzorgings- huis (55 verzorgingsplaatsen) en een klooster (51 wooneenheden). In het gecombineerde verpleeghuis worden zowel religieuzen als niet-religieu- zen verpleegd. Voor het verpleeghuis is nieuwbouw in voorbereiding. Het voornemen is per 1 juli a.s. te fuseren met de Stichting Sint Jacob te Haarlem. In verband met vertrek van het diensthoofd van de verplegings-/verzorgingsdienst en activiteitenbegeleiding zoeken wij voor indiensttreding per I mei a.s. een MANAGER ZORG MA/ in fulltime dienstverband De Manager Zorg ressorteert rechtstreeks onder de directeur van "Bosbeek". Het aantal formatieplaatsen van de diensten bedraagt ca. 60 BFT's. Functie-omschrij\ing: De Manager Zorg geeft leiding aan de verplegingsdienst van het verpleeghuis, de verzorgingsdienst van het zusterhuis en de activiteitenbegeleiding van "Bosbeek". Als lid van het managementteam levert hij/zij een bijdrage aan de totstandkoming van het beleid van "Bosbeek". Voor deze functie vragen wij een kandidaat met: - een relevante verpleegkundige opleiding; - leidinggevende ervaring in de ouderenzorg; - een managementopleiding: - organisatorische capaciteiten: - goede sociale en contactuele eigenschappen: - een RK-levensovertuiging, dan wel deze overtuiging respecterend: - de bereidheid zich in de directe omgeving van Heemstede te vestigen. Bij de sollicitatieprocedure zullen vertegenwoordigers van de diverse geledingen binnen de organisatie worden betrokken Salariëring, mede afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring conform de CAO-Ziekenhuiswezen tot maximaal FWG 65. Desgewenst wordt u een laak/ functie-omschrijving toegezonden. Meer informatie over deze functie wordt u gaarne verstrekt door de heer J.A.M.G. Peters, algemeen directeur van Bosbeek. telefoon (023) 523 61 00. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 2 weken sturen naar de afdeling personeelszaken. Glipper Dreef 209, 2104 WG Heemstede Vitae Verzekeringen zoekt mensen die iets minder makkelijk te vervangen zijn. Vitae Verzekeringen werft en selecteert personeel m/v voorde verze keringsbranche. Schadecorresponden- ten, acceptanten, pensioenadviseurs en branchespecialisten die een stap in hun carrière willen maken, helpen wij discreet en efficiënt aan een passende baan. Momenteel zijn wij op zoek naar kandidaten m/v voor de volgen de functies. HYPOTHEEKADVISEUR voor een professioneel en inno vatief intermediair in de regio Haarlem. Deze functie heeft een gecombineerd karakter; uw advi sering zal zowel bij de klant als op het eigen kantoor plaatsvinden. U bent verantwoordelijk voor het totaaladvies naar uw relaties toe. Door uw inzicht in diverse hypo- theekvormen weet u uw relaties voor een lange termijn aan u te binden. De commerciële binnen dienst verzorgt het grootste deel van uw afspraken. Door de naam in de markt komen veel afspraken echter op recommandatie. Voor deze functie zoeken we naar enthousiaste mensen die er vol doening in hebben cliënten van een persoonlijk advies te voorzien. Naast een MBO/HBO denk- en werkniveau hebt u de diploma's Woningfinanciering 1 II in uw bezit. Inlichtingen: Mare Schram, 020-5579 666. SCHADECORRESPONDENT voor een zeer succesvolle verzeke ringsmaatschappij in de Randstad. Als onderneming ik en visie reageert zij alert opi ontwikkelingen in de De medewerkers werken i aan het uitbouwen van dem sitie van dit ambitieuze U draagt zorg voor de juist deafhandeling op het geb zakelijke en particuliere U zult een zeer frequent confc de diverse partijen hebber, neer u ervaring hebt als correspondent, minimaal As B bezit of branchegericht! dingen als M&S of Branch of Varia, dan ligt hier een santé volgende stap in uw lo Geboden wordt een dynam inspirerende werkomgeving ontplooiings- en studiemoj den, een passende salariS prima secundaire arbeidsvtf den. Inlichtingen: Rob Was 010 - 2425 272. Interesse in deze of banen in de verzekeringsbi Bel of schrijf dan één adviseurs in uw regio. A Reguliersdwarsstraat 50, Kj 020-5579 666. Eindhovi Berg 18c, 5611 KK, 040-21 Rotterdam Oostplein 423, 010-2425 272. Utrecht I laan 101,3526 KR, 030-21 Dt0 _T\e Vitae Verzekeringen. Omdat mensen van vitaal belang zijn Werving selectie Uitzenden Projecten

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 26