Personeel Personeel Personeel O Personeel Personeel r. H R zoekt: Open Soph'a loodgieter/c.v.monteur id(2« DTP-er CONTENT Adecca Adecco i tempo-team uitzendbureau VERVANGEND FILIAALLEIDERS M/V Kansen in technisch werk Projectmedewerker m/v ZATERDAG 15 MAART 1997 Een HBO-studie Verpleegkunde en een betaalde baan tegelijk Verder studeren na je opleiding? Een betaalde baan in het Academisch Ziekenhuis Rotterdam [azr]? Dat kan met de nieuwe opleidings route Verpleegkunde leren - werken: een samenwerkingsverband tussen de Hogeschool Rotterdam Omstreken [HR&O] en het AZR. i jaar studie aan de hr&o (inclu sief een stage van 10 weken in de psychiatrie). iili jaar werken in één van de in stellingen van het azr: Dijkzigt Ziekenhuis, Sophia Kinderziekenhuis of Daniel den Hoed Kliniek (afwisse lend 7 weken werken en 3 weken studie). Als mdgo-vp gediplomeerde kun je de verkorte opleidingsroute volgen. Je krijgt dan een 1/2 jaar korting op je studie. Zaterdag 22 maart 1997 Meer weten? Kom 11 maart van 10 tot 15 uur naar de Open Dag bij hbo-Verpleegkunde, Museum park 40, 3015 cx Rotterdam (tegenover metro Dijkzigt) of bel naar de afdeling Studievoorlichting, telefoon (oio) 241 44 00. De beslissende voorsprong Gevraagd voor direct Landelijk erkend installateur Dirk van der Zeeuw ».o.i. Kraai er straat 13 2311 NR Leiden Fax 071-5146972 Tel. 071-5121644 Voor een Amerikaanse organisatie zoekt Randstad een kandidaat die zich bezig gaat houden met postbehandeling, dossierbeheer, ondersteuning bij werving en selectie, ziekterapportage, contracten, notuleren etc. De juiste kandidaat heeft enige werkervaring op een PZ-afdeling, een MEAO-opleiding minimaal en kan omgaan met Lotus en Excel. De leeftijd van de kandidaat is eind 20, begin 30 jaar. Het betreft een full-time functie met goede vooruitzichten. -»r randstad uitzendbureau DREAM „Women Wear" Haarlemmerstraat 19 Leiden zoekt op korte termijn part-time verkoopsters met ruime ervaring in de kledingbranche. Voor informatie tel. 020-6412951 Drukkerij IDPrint Hogewoerd 153 2311 HK Leiden IDPrint is een moderne drukkerij, gelegen in het centrum van Leiden. Het orderpakket is zeer gevarieerd waarbij kwaliteit en service bovenaan staan. Wij hebben plaats voor een m/v We zoeken iemand met: - een goede grafische achtergrond - DTP ervaring - oog voor typografie en ontwerp - gevoel voor kwaliteit - een flexibele en stressbestendige instelling Heeft u belangstelling voor deze functie, reageer dan voor 28 maart met een schriftelijke sollicitatie voorzien van c.v. t.a.v. de hr. W. Slof. Rest. Puck is een Frans/Nederlands a la carte-restaurant met zalen voor party's en een golfbaantje. Wij komen graag in contact met: een meewerkend restaurantmanager m/v 25-35jaar, SVH-opleiding, ruime ervaring. Een medewerker bediening m/v 18-25 jaar, enkele jaren restaurantervaring. Aangeboden wordt een 1-jaar contract. Daarna onbeperkt. Graag uw reacties telefonisch 0252-233017. Technisch medewerker m/v Content heeft per direct een baan voor onbepaalde tijd Werkzaamheden: U verricht diverse reparatie werkzaamheden aan een scala van apparatuur, zoals koptelefoons, radio- en codeersystemen. Profiel Voor deze functie denken wij aan een kandidaat met een opleiding mts-Electronica en ongeveer twee jaar werkervaring. Bent u gemoti veerd en toe aan een nieuwe uitdaging? Neem dan contact op met Content Leiden, Breestraat 1, tel. 071 - 5125745 Gevraagd: PARTTIME MEDEWERKER motor-enthousiast, voor 20 uur per week voor bandenmontage, magazijn en verkoop etc. Onderdelen Struik, Hooigracht 51-53, Leiden. Tel. 071-5120525. Inlichtingen bij dhr. Peter Beer Officieel Mercedes-Benz dealer mef vijf vestigingen In de Randstad, Is op zoek naar een monteur personenwagens (m/v) voor de vesfiging te Leiden De werkzaamheden bestaan uit reparatie, het stellen van diagnose en het onderhoud aan personenwagens met inbegrip van airco-installaties. Opleiding: MTS autotechniek met enige jaren werkervaring, bezit van heldipto™ STEK-monteur of bereidheid dit op kort termijn te willen behalen. Leeftijd 25 jaar Voor nadere informatie kunt u bellen met onze service-manager leLeiden dhr. C. Mounts, tol. 0/1 - 576 93 03. Uw schriftelijke reactie, vergezeld van een c.v., kunt u sturen naar. BV L.I.A.M. Afdeling Personeelszaken Postbus 25 2300 AA Leiden Nieuw winkelconcept is op zoek naar een enthousiaste bedrijfsleider (M/V) Voor een van haar filialen in Den Haag/Leiden. De Kledingcollectie welke wordt gevoerd bestaat hoofdzakelijk uit bekende sport- en vrijetijdsmerken die zich in het midden-hoog prijssegment positioneren. Het bedrijf is als volgt te omschrijven: no-nonsense mentaliteit hard werken cultuur open communicatielijnen marktgerichte filosofie Profiel sollicitant: leidinggevende, aantoonbare capaciteiten ervaring in het jeans- en vrijetijdssegment is een pré, maar hart voor de zaak een vereiste! leeftijd tussen 21-24 jaar Reacties binnen 1 week na verschijning publicatie schrijven onder nummer LD10393 Haarlem Staten Bolwerk 3 Telefoon (023)5313100 Zijlstraat 78-80 Personeelsdiensten |!^^c"5319069 Medewerker klantenservice m/v Voor een bedrijf in Amsterdam. In deze functie sta je klanten die vragen en klachten hebben over de producten en dienstverlening van dit bedrijf telefonisch te woord. Heb jij minimaal zes maanden helpdesk-ervaring, een klantvriendelijke instelling en een goede beheersing van de Nederlandse taal? Dan bieden wij jou een leuke baan voor langere tijd. Het bedrijf zal eind 1997 naar Hoofddoip verhuizen. Info: Adecco Hoofddorp, Bibi de Boorder of Eugène den Boer. Data-entry typist m/v Voor een bedrijf in Amsterdam. Kun jij gegevens nauwkeurig invoeren en deze ook controleren? En heb je minimaal 160 aanslagen per minuut? Dan is dit de baan voor jou! Deze functie is voor langere tijd. Info: Adecco Hoofddorp. Technisch medewerker m/v Vooreen bedrijf in Haarlem. In deze functie ben je verantwoordelijk voor het beheer van het tekeningen archief. Ben jij een mts'er-wtb die goed tekeningen kan lezen en bekend is met werken onder Windows? Heb je bovendien kennis van de Engelse en Duitse taal? Reageer dan snel op deze baan voor langere tijd. Info: Adecco Haarlem, Staten Bolwerk 3. VoorlOU doen wij m©©r I dan jè verwacht! Instituut voorfiguurverbetering èn schoonheidsbevordering Als u om uw figuur geeft! Wegens enorme groei zoeken wij voor instituut Leiden, met spoed een Studio - Medewerkster Werkzaamheden: begeleiden van cliënten bij voeding en beweging; maken van figuuranalyses; administratieve- en receptionelcwerkzaamheden. Gevraagd: bij voorkeur een para-medische opleiding (diëtiste, doktersass., schoonheidsspec.); leeftijd 21 - 25 jaar; slank postuur en verzorgd uiterlijk; goede kontaktuele eigenschappen. Wij wachten op uw reactie: telefoon (071)532 33 22 Alkmaar, Breedstraat 41, tel. (072) 511 86 15 Den Haag, Laan 20. (070) 365 42 90 Haarlem, Nieuwe Gracht 45, (023) 531 83 88 Leiden, K. Rietbergstraat 3, (071) 532 33 22 Purmerend, Kerkstraat 18. (0299) 43 53 63 10-16 u. KANTOOR Telefonist/receptionist m/v voor een technisch bedrijf in Zoeterwoude. Uw werk zaamheden bestaan o.a. uit telefoonbehandeling, klanten ontvangen, faxen ontvangen en versturen. Ervaring met een VOX 4200 (10 buitenlijnen) is belangrijk. Naast rele vante werkervaring hebt u goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift. U bent stressbestendig en kunt prioriteiten stellen. De werktijden zijn van 8.30 tot 17.15 uur. Deze baan heeft goede toekomstmogelijk heden. Informatie: (071) 514 41 46, Elsbeth van der Linden Leiden, Stationsplein 212 Medewerker debiteurenbeheer m/v voor een financieel bedrijf in Leiden. U hebt telefonisch contact met klanten en verricht administratieve werk zaamheden. Hiervoor hebt u kennis van Exact en Word 6.0. Daarnaast hebt u een opleiding MEAO en eventuele aanvullende werkervaring. De werktijden zijn dagelijks van 8.30 tot 17.00 uur. Goede contactuele eigen schappen zijn belangrijk, verder bent u stressbestendig en hebt u een goede telefoonstem. Informatie: (071) 51441 46, Elsbeth van der Linden Leiden, Stationsplein 212 GEELKERKEN LINSKENS ADVOCATEN TE LEIDEN/KATWIJK vraagt voor het kantoor te Leiden, met onmiddellijke ingang een fulltime (37,5 uur per week) secretaresse. Ervaring als zodanig op een advocatenkantoor strekt tot aanbeveling. Vereist zijn overigens: - Typevaardigheid WordPerfect 5.1 - Goede beheersing van de Nederlandse taal - Sociaal vaardig optreden, zowel jegens clienten, derden als kantoorgenoten Schriftelijke reacties kunt u tot 25 maart sturen naar postbus 2020,2301 CA Leiden, t.a.v. mevr. C. Fernandes Mendes, bij wie u ook telefonische informatie kunt krijgen (tel.nr. 071-5124443). De Stichting Katholiek Onderwijs Leiderdorp/ Zoeterwoude-Meerburg vraagt per 1 april 1997 voor de basisschool "Bernardus" te Zoeterwoude-Rijndijk EEN VAKLEERKRACHT TEXTIELE WERKVORMEN Het betreft een tijdelijke baan van 3 uur 30 min. tot 7-7-97. Nadere informatie is te verkrijgen bij de directeur, dhr. D. A. de Vette (tel. school 071-5893578, privé 071-5896715). Sollicitatiebrieven met opgave van referen ties en c.v. binnen 7 dagen opsturen naar: Basisschool "Bernardus", t.a.v. dhr. D. A. de Vette, Kooikerspad 2, 2382 EA Zoeterwoude. Medewerker Telesales m/v voor een bedrijf in Zoeterwoude. De werkzaamheden bestaan uit het bellen van klanten om gegevens te checken, mailingbestand bijwerken en het assisteren bij het versturen van mailings. Hiervoor bent u service- en klantgericht, hebt u een goede telefoonstem, relevante werkervaring en kunt u werken met WP 5.1In deze parttime baan werkt u elke dag van 13.00 tot 17.00 uur Informatie: (071) 51441 46, Elsbeth van der Linden Leiden, Stationsplein 212 Oproeptelefonist m/v voor een bedrijf in Leiden. U wordt ingezet ter vervan ging bij ziekte en vakantie en bent in ieder geval maandag en vrijdag beschikbaar. Uw taken zijn o.a. tele foonbehandeling, bezoekers ontvangen, post behande ling en verzenden van faxen. De werktijden liggen niet vast, u dient dus zeer flexibel te zijn. Leeftijd is onbe langrijk. Informatie: (071) 514 41 46, Elsbeth van der Linden Leiden, Stationsplein 212 Commercieel medewerker m/v voor een internationaal textiel-importbedrijf. U bent het aanspreekpunt voor klanten en leveranciers over verkoop en klachten, verkoopadministratie, ordervoor bereiding en leverings- c.q. verpakkingseisen van klanten. U ontvangt klanten bij het bedrijf maar gaat ook mee naar beurzen. Hiervoor hebt u een opleiding op HBO- niveau en commerciële ervaring. Bovendien spreekt u Engels en Duits, bent u flexibel en praktisch ingesteld. Informatie: (071512 06 88, Irma van der Zee Leiden, Stationsplein 212 Aldi is een vooraanstaande en succesvolle supermarktorganisatie in Nederland. Het bedrijf kenmerkt zich door een geheel eigen vorm van presentatie en lage prijzen voor kwaliteitsprodukten. Voor onze filialen in Leiden e.o. zoeken wij: Functie-inhoud: - het verrichten van alle voorkomende winkelwerkzaamheden - het onder verantwoordelijkheid van de filiaalleid(st)er mede leiding geven aan een team van vijf tot tien medewerk(st)ers - het overnemen en zelfstandig uitvoeren van een aantal filiaalleid(st)erstaken. - het vervangen van de filiaalleid(st)er tijdens diens afwezigheid Wij vragen: - een opleiding op middelbaar niveau; bij voorkeur MDS - verantwoordelijkheidsgevoel en een resultaatgerichte instelling - leidinggevende ervaring Wij bieden: - een goed salaris en een aantrekkelijke premie - een gedegen inwerkperiode van ca. 2 maanden - bij gebleken geschiktheid uitstekende doorgroeimogelijkheden naar de funktie van filiaalleid(st)er. Aldi Zaandam B.V. Postbus 1504, 1500 AM ZAANDAM tüDEl J.M.G. CORSTEN W1 BLOEMENEXPORT zoekt voor direkt of zo spoedig mogeli| r voor belevering van afnemers in Duits KC EEN CHAUFFEUR/ VERKOPER in het bezit van het rijbewijs CE en het chauffeursdiploma. Tot de werkzaamheden behoren teven inpakwerkzaamheden op de bloemenveiling. Tevens EEN CHAUFFEUR voor één rit per week. Reakties t.a.v. de heer J.M.G. Corsten, Schriftelijk: Postbus 221,2200 AE Noordwijk Telefonisch: 071-3620171 Onderhoudsmonteur (technische dienst) m/v Voor een bedrijf in Zoeterwoude zoeken wij iemand die de onderhoud en reparaties van de machirf gebouw gaat doen. Voor deze functie is een MTS- Werktuigbouw diploma een vereiste. Kennis van pneurjjels t hydroliek, lassen, timmeren en electra is een pré. Informatie bij Jeroen Smits, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. VjW Liftmonteur m/v Voor een grote liftenfabrikant zijn wij op zoek naar)ond zelfstandig liftmonteur. Na een uitgebreide inwerkper s u zich bezighouden met de onderhoud-en servicedien jjew regio Den Haag/Leidschendam/Voorburg. De voorkeu- naar iemand met een MTS electro of VEV electro ople °^p affiniteit heeft met de metaal. Tevens moet u zelfstan HiljO kunnen werken, serieus, enthousiast en flexibel zijn, gl hoogtevrees hebben en het liefst al enige tijd als mor werkzaam zijn geweest. Wat wij bieden is een afwissel uitdagende baan en bij goed functioneren uitzicht o dienstverband. Informatie bij Hetty Verhoef, tel. (070) 370 47 32, Den Haag, Grote Markt 22. Help-desk medewerker m/v Voor een groot computerbedrijf zoeken wij iemand is met software-pakketten zoals wp 5.1, MS office. Je telefonische ondersteuning aan de eindgebruikers. 0« time functie is voor langere tijd. Geïnteresseerd? Bel meer informatie. Informatie bij Arwin Visser, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. ijsi TïiEC eha; sier to Technicus m/v Voor een technisch onderdeel van de Marine in Oegsl zoekt Randstad een technicus met de opleiding MTS' chanica. U onderhoudt en repareert meet- en richtmi Ervaring is een must. Deze functie is voor lange tijd. Informatie bij Jeroen Smits, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Monteur binnendienst m/v Voor het (onder begeleiding) samenstellen van nieuw iyTei reedschappen en het repareren van bestaande m.u.v. tog 1- aangedreven hijsgereedschappen, is Randstad op zotf®"4 LTS-er mechanica. Tot de werkzaamheden behoren testen/certificeren en controleren van nieuwe en ge hijsgereedschappen. Daarnaast bent u verantwoorde! onderhouden van het machinepark en het beheren v: voorraden. Op termijn bestaat de mogelijkheid doorf"'^ naar de buitendienst. Informatie bij Arwin Visser, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Medewerker Technische Dien! Voor een werktuigbouwkundige afdeling productie bedrijf in Sassenheim zoekt Randstad eent we dienst medewerker. Samen met de afdeling bent u w delijk voor het totale technische onderhoud binnen J5®. en Logistieke sektor. De werkzaamheden bestaan uil oplossen van storingen en uitvoeren van reparaties, modificaties aan diverse apparaten en installaties. Kail!, beschikken over een opleiding MTS-wtb en minimaal m ervaring als onderhoudsmonteur. Kennis van pneunu ndr hydrauliek alsmede het kunnen bedienen van verspa' j13 apparatuur, lassen (mig/mag, elektrisch, TIG) en cons! j'( plaatwerk zijn een vereiste. Informatie bij Arwin Visser, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. )ai uc fschc Van Ommen Automatisering, is gespecialiseerd op het gebied van netwerken en gegevensbeheer. Wij bieden de klant een totaaloplossing, vanaf het aanleggen van een computernetwerk tot het trainen van de gebruikers. Ook ontwerpen wij onze eigen programmatuur voor gegevensbeheer. Wegens uitbreiding zoeken wij met spoed projectmedewerkers die zich bezig gaan houden met het uitvoeren van projecten, deels bij de klant, deels bij ons op het kantoor. Wij vragen - Flexibele instelling en grote zelfstandigheid - Technische achtergrond - Ervaring met Novell en Windows netwerken, hardware en bekende softwarepakketten - Kennis van programmeren in database pakketten zoals d Delphi en Excel - In bezit van een rijbewijs. Wij bieden - Een grote mate van zelfstandigheid - Zeer afwisselend werk en prettige werksfeer - Salaris in overeenstemming met opleiding en ervaring/kennis - Auto van de zaak. Reacties t.a.v. dhr. Ing. D. W. H. van Ommen - Schriftelijk: Langevaart 50,2231 GD Rijnsburg - Telefonisch: 071-4081291

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 18