Nederlaag Alecto weer 'ouderwets' LOHC produceert zevenklapper tegen Ring Pass MVC plet RVV LZ 1886 is 'rijp' voor degradatie Forescate raakt nj rust pas op drift Sport LDG handhaaft zich Vivax houdt titelkansei G B ONDERWATER, C Na twee overwinningen op rij is de ingezette opmars van Alecto gistermiddag in De Bloemerd een halt toegeroe pen Net als bij het leeuwendeel van de wedstrijden in de eerste helft van de competitie, zat het de Leiderdorpse hoofdklasser weer eens ouderwets tegen. Een strafbal werd onthouden, aan twee doelpunten van tegenstander Den Bosch zat een zwaar luchtje en een geldige goal van de geelbruinen werd afgekeurd. In plaats van een. op ba sis van het spelbeeld. verdiende remise, won de Brabant se ploeg uiterst geflatteerd met 3-0. .EQgRDORP» lOWAN LEEFMANS De gezichten van de Leider- dorpse vrouwen toonden direct na afloop ronduit nijdige trek- ies Het arbitrale duo Rrada en Roel had het helemaal gedaan in de ogen van de hekkenslui ter. keepster Anna-Marije van den Berkhof hield haar ploeg in de eerste helft op de been door een handjevol bekwame red dingen. In de elfde minuut na rust moest ze toch buigen. „Bij die goal ging een speelster van hun (Jacobien van de Bendegom red.1 duidelijk óp de bal staan. Ze hield hem wel drie seconden aan de voet Het was zó duidelijk dat wij niet eens meer reageerden. Vervolgens slaat ze tegen de plank en het doelpunt telt ook nog Twee minuten daarvoor had keepster en international Jac queline Toxopeus aan de ande re kant een hoge inzet van Do minique Kuij laars met de hand weggeslagen Normaal volgt op dan zo n actie een strafbal biter Brada gaf niet n een strafcomer. Alecto scoorde vervolgens uit een scrimmage in de cirkel de gelijkmaker. Twee speelsters sloegen een oogwenk voordat de bal in het net verdween el kaar op de stick en Brada zag daar een Leiderdorpse overtre ding in. Brada' s collega Roël frustreer de de formatie van coach San dra le Poole in de 24ste minuut na de rust nog verder. Marloes Janssen scoorde uit de rebound van een strafcomer met een backhand 0-2. Op dat moment zat echter een aanvalster van Den Bosch bovenop de leggu- ards van Van den Berkhof en hield een andere Brabantse speelster Anne van de Vleuten dusdanig af dat ze de klap van Janssen niet kon blokkeren. Roël vond het best en wees naar het midden. De oude' achterhoede van .Alecto, bestaande uit Esther Mieremet en de dertigers Kiki Vesselaar. Lidian Mentink en Eus Westerduin werkte buiten gewoon hard en had afgezien van de twee ongelukkige goals eigenlijk nog geen echte grote kans weggegeven. Dat was deels te verklaren uit het feit dat Den Bosch de langdurig geblesseer de goaltjesdief Mijntje Donners en gangmaakster Dilianne van den Boogaard miste. Zonder hen is Alecto zeker een gelijk waardige tegenstander, zo bleek gistermiddag. Na de 2-0 werd Mentink voor de laatste tien minuten naar vo ren gedirigeerd. Dat leverde r alleen druk op de goal van Toxopeus maar ook counter mogelijkheden voor Den Bosch. Een daarvan was raak. In de 67ste minuut zorgde Anita Bergmans na een snel uitge voerd een-tweetje voor de enige onomstreden goal van de mid dag. Toxopeus verhinderde vlak voor het eindsignaal met drie slidings op inzetten van Kuij- laars. Suzanne Demenint en Sylvia Kafres een verdiende Lei derdorpse eretreffer. Door hèt gelijke spel van het Amsterdamse Hurley is Alecto nu weer alleen laatste en met fwee duels in het komend weekeinde voor de boeg, tegen het sterke Laren en koploper Amsterdam, ziet het er weer een stuk minder uit voor de elf van coach Sandra le Poole. „En het ging zo goed. We hadden ge- minst door het geflatteerde verlies. FOTO HENK BOUWMAN woon een punt moeten pakken. Alecto - Dei Stomme pech", zo luidde het korte commentaar van de te leurgestelde ti Bergmans 0-3 Scheidsrecht )-l Alecto: Van den Berkhof, Tesselas Bakker en A. Kuijlaars. HOCKEV s-gFAN 11 .AAS MEDEWERKER i hockeyclub Forescate hebben gistermiddag mei 6-5 gewonnen van Dopie. De op de vierde plaats staande eerste-klasseploeg \"an Robert Montanus is al tien duels op rij onge- LOHC zegevierde thuis met 7-3 over Ring Pass. De ploeg van Wouter Eikenhout begon sterk en kwam via Taeke Taekema al vroeg aan de leiding. Nadat Taekema met een behendig backhand schot ook de 2-0 op zijn naam had geschreven, stelden de Delftenaren de ruststand op 2-1. Na de mee breidde Taekema de marge met nog twee treffers uit tot 4-1. Michael van Es, Robin Zwart en Joost van der Hout schoten vervolgens naar 7- 1 In het vervolg experimenteerde coach Wouter Eikenhout met de opstelling, waardoor Ring Pass terugkwam tot 7-3 Op Adegeest won Forescate met 6-5 van Do pie. De Voorschotenaars stonden met de rust met 3-2 achter, waarbij de Voorschotense doelpunten beide op naam kwamen van Gertjan Egberink, die tot tweemaal toe een strafcomer benutte. Na de rust kwam een feller Forescate binnen de lij nen, maar desondanks vergrootte Dopie zijn voorsprong tot 2-4. Daarna echter bogen Kruysmulder (2x) en Derk Jaap Engelen (2x) de Voorschotense achterstand om in een voor sprong. Een slotoffënsief leverde Dopie niet meer op dan nog één treffen 6-5. In en tegen Soest behaalde Alecto een moeiza me 1-2 overwinning. De Leiderdorpers begonnen vrij gemakkelijk en kwamen door Maarten Me melink en Alexander Hagen (strafcomer) aan de leiding. Daarna echter zakte Alecto in en sloop de onrust in de ploeg van Boudewijn van Duiken bij de tegentreffer van Soest. Doelman Joris Reijnier- se. die onder andere een strafbal stopte, hield zijn ploeg in de wedstrijd. Aan de Van Vollenhovenkade verloor Room burg met 3-6 van Spandersbosch. De Leidenaars stonden al na tien minuten met 1-0 achter na een verzilverde Hilversumse strafbal. Bovendien speelden zij vanaf die tijd met tien man vanwege een rode kaart voor Guy van Iperen, waardoor de 2-0 en 3-0 snel volgden. Na de rust liet ook 4-0 niet lang op zich wachten, maar daarna deed Joost van Dijk de Leidse hoop met twee treffers herleven: 2-4. Dat was echter tevergeefs, want Spandersbosch maakte al snel 2-5, waarna Lukas van Schaik de 3-5 op zijn naam schreef. Span dersbosch had het laatste woord met zijn zesde treffer. De streekontmoeting tussen thuisploeg Leidse Studenten en bezoeker Alphen eindigde in een 1-2 zege voor de Rijnstreekploeg. Martijn Teljeur bracht Alphen al vroeg op een voorsprong, maar Wieger Hofman trok de stand op slag van rust ge- VO--Ev5AL CHR.S HARTMAN MEDEWERKER In de topper tussen RW en MVC was de ploeg uit Maassluis op alle fronten sterker won met 3-0 en kan ongetwijfeld binnen kort de kampïoensvlag hijsen. Niet alleen de prestatie van RW was teleurstellend, ook de Ge- mini /Kangeroes-teams, de wouwen van Leython en de mannen van NOVO noteerden een nul. De Touwenformatie van Ge- mini/K was in Voorschoten kansloos tegen Somas/Activia. Dat was voor coach en speel sters een grote teleurstelling, want eerder in het seizoen was Gemini nog goed voor de dag gekomen tegen deze tegenstan der. Toen verloor de ploeg weliswaar met 3-1, maar had Gemini uitzicht op een punt. Trainer/coach Bernhard van der Pols: „Daar was dit keer geen sprake van. We verloren rnet 0-3 via setstanden van 1- 15. 5-15 en 8-15. Cher de eerste en tweede set kan ik kon zijn: die waren dramatisch. In de derde set heb ik het spelverde- len aan Linda Botermans over gelaten. Tot 7-6 ging dat goed. Jdaama drukte Somas door naar Ook de wouwen van Leython hadden weinig in te brengen. Zij verloren in Waddinxveen seerde KW/Be Fair (15-12, 15-8, 15-4 Be Fair. dat in Leiderdorp nog met 3-1 had verloren van Leython, was in goeden doen. naarmate de strijd vorderde vleugeltjes kreeg. Leython-aan- voerster Arine van Vliet: .Als het deze vorm vasthoudt, zijn er maar weinig ploegen in onze klasse die iets tegen Be Fair kunnen uitrichten." De mannenploeg van Gemini/K reisde naar Capeile om het pun tentotaal met drie op te vijzelen. Tegenstander was immers het kwam weinig terecht. De equipe van trainer/coach Casper Brus- see verloor de wedstrijd met 3-0 door de voornaamste kandidaat sie te vergezellen. In de tweede reeks zette Brussee drie verse krachten in: Matty de Tombe, Nico Klijn en Ronald Feijen ver vingen Jan Pieter Mengele, Remko van Reijn en Remco On- derdelinden. Veel hielp dat niet. Brussee: „Sommige spelers van Capeile 2 trainen mee met het eerste team. dat in de eredivisie uitkomt. Die jongens zijn in de loop van het seizoen steeds be ter gaan volleyballen.' NOVO ging door met verliezen. Uit bij Utrecht incasseerden de Noordwijkers het achtste verlies op rij. Dêt ze wel kunnen volley ballen demonstreerden de dis cipelen van trainer/coach Nico Halsema in het eerste bedrijf. Met een lastige service als basis gaven ze daann het voorspel baar aanvallende Utrecht een lesje 6-15. Vervolgens kwam de klad in het Noordwijkse spel. Ton Pesschier, die wegens een blessure van Kees Ouwehand verantwoordelijk was voor de spelverdeling. kreeg moeilijke ballen van zijn passers en kon daarmee weinig uitrichten. De tweede reeks ging met 15-8 naar Utrecht, dai in de derde periode door NOVO op een 6- 14 achterstand werd gezet. Van af dat moment incasseerden de bezoekers gelaten tien punten op rij: 16-14. Ook de vierde epi sode ging met 16-14 naar het bepaald niet imponerende Utrecht. RW verloor zaterdag van een betere tegenstander. Coach Piet van Rijn: „We. hebben er alles aan gedaan, maar MVC was een maatje te groot voor ons." Het beste volleybal was in de eerste set te zien en dan met name in de aanvangsfase. Daarin bewees zowel MVC als RW dat het tot veel in staat is. Het probleem bij de Rijnsburgers was dat zij dit goede spel niet konden conti nueren. MVC deed dat wel en r de bal. Robert Havekotte v WATERPOLO DIRK KLOOS üep i 4-6 weg i 6-15. In veede speldeel bouwde RW een voorsprong op. Arjen de Mare Kees van de Meent en Martin Broere scoorden regel matig flO-6). MVC kwam terug tot 12-12 en verzaakte ook in de slotfase niet: 12-15. De derde set was een formaliteit. Na 3-6 kon MVC uitlopen naar 5-15. Een tegenvaller voor RW was dat Carlo Viberti bij het inspelen zijn enkel brak. MEDEWERKER De Leidse waterpolovereniging LZ 1886 is rijp voor de eerste klasse. De prestaties van de hoofdklasser zijn momenteel dermate slecht dat met recht gevreesd moet worden voor degradatie. LZ kan in theorie nog ont snappen maar afgaande op de verrichtin gen in het in het sleutelduel tegen Branden burg (10-5 verlies) lijkt de enige uitweg nog de promotie/degradatieduels tegen de nummer twee van de eerste klasse. LZ 1886 heeft echter helemaal geen zin in een verlengstuk van de competitie. De ge plaagde Leidenaars snakken naar het einde van een uitermate teleurstellend seizoen. Het is nog maar een halfjaar geleden dat de selectiespelers van trainer Hans Parrel el kaar in de armen vlogen in een opperste staat van euforie. Met zeven punten uit vier duels was de basis gelegd voor een stevige plek in de middenmoot. LZ zou in elk geval gevrijwaard blijven van de vermaledijde strijd om degradatie, zo dacht menig LZ'er. De bewoners van het Vijf Meibad kwamen echter bedrogen uit. LZ sprokkelde in de volgende zestien duels maar drie puntjes bijeen. De duikeling op de ranglijst (elfde plaats) leidt tot veel onrust in het Leidse kamp. Werd er aanvankelijk over de verlies- partijen nogal luchtig gedaan, naarmate het einde van de competitie nadert eerste mannenteam stijf van de In het treffen tegen het toch niet sterk opererende Brandenburg kwam er niet veel goeds uit de vingers van de Leidse aanval lers. LZ teisterde paal, lat en doelman Bur ger maar het domein achter de Bilthovense doelman werd maar zelden gevonden. Brandenburg beschikt wel over een speler met offensieve kwaliteiten. Robert Havekot te is niet de eerste de beste. Met 42 doel punten prijkt de 30-jarige aanvaller nog steeds in de top tien van de topscorerslijst. Een degradatieduel tegen LZ 1886 is voor hem dan ook een peulenschilletje. De oud- intemational heeft met het nationaal team en Brandenburg wel voor hetere vuren ge staan. Havekotte gooide al snel de wedstrijd op slot. De LZ-defensie was in de eerste twee periodes geïmponeerd door de robuuste aanwezigheid van de blonde mindvoor. Zo zeer zelfs dat LZ pas in de slotminuten alle schroom van zich afwierp. Veel te laat want na een prima uitgespeelde overtalsituatie aan het begin van de derde periode kwam Brandenburg op een niet meer te overbrug gen 8-3 voorsprong. Het enige lichtpuntje aan LZ kant was Ronald Heemrood. De aanvaller kwam net als vorige week met drie doelpunten goed door. Logisch want de voormalige speler van tweedeklasser HOCKEY STEFAN FAAS MEDEWERKER Het was een goede dag voor de regionale eerste-klassehockey- sters. Forescate kwam gisteren met 3-2 als sterkste naar voren tegen Tempo, terwijl LOHC met 3-1 won van Amstelveen. De tweedeklassers Roomburg en Leidse Studenten waren minder succesvol met nederlagen tegen respectievelijk Alkmaar en Spandersbosch. Op eigen veld won Forescate met 3-2 van Tempo. De Voor schotense vrouwen speelden een matig eerste part, waarin ze na ruim een kwartier met 1-0 achter kwamen. Annemieke Holland herstelde dat vijf minu ten later na een assist van uit blinkster Dominique Lingeman. Na de rust benutte Forescate de vleugels beter, waardoor Tempo er nauwelijks nog aan te pas kwam. Holland schoot Foresca te - na een combinatie tussen Romee Zwaan en Lingeman - naar een 2-1 voorsprong. Kort nadat Lingeman de 3-1 op haar naam had geschreven, benutte Tempo slecht uitverdedigen van Forescate voor 3-2. Aan de Hofbrouckerlaan won LOHC met 3-1 van Amstelveen. De Oegstgeester vrouwen waren beter, maar slaagden er niet in hun overwicht voor de rust uit te buiten. Na de thee lukte dat wel en bracht Wietske Hermes de ploeg van Wilbert Witkamp aan de leiding. Tessa van Dijk volgde kort daarna met de 2-0 tijdens een cornervariant, waar na Amstelveen tegenscoorde. Dat gaf Amstelveen hoop op meer, maar Anne-Kathy Exalto dnikte dat met een benutte strafcomer de kop in: 3-1 Roomburg ging thuis met 4-1 ten onder tegen Alkmaar. De Leidse vrouwen waren aanvan kelijk beter, maar deden niets met de kansen die zij kregi Alkmaar daarentegen had enkele kansen genoeg voort 2-0 voorsprong met de rust dat Alkmaar op 3-0 was g men, redde Liselore Jansen der Slighte de eer voor de p|j van Bep Botman. Alkm schoot daarna nog éénm raak (4-1). Het duel van Leidse Studt ten met Spandersbosch einc de in een 4-1 overwinning de uitspelende Hilversum vrouwen. De studentes nen voortvarend en kwamen tien minuten via Christine E aan de leiding. Vervolgens ken de gasten, die met de rus met 3-1 voor stonden, een se beter. Op De Bijlen zegevierde phen met 4-1 over Gouda, al snel een voorsprong De Rijnstreek-vrouwen lie zich daar echter niet door moedigen en vochten zich Nicole Jansen terug tot 1-1, de rust drukten nogmaals] sen, Barbara Smiet en Rei Goedemans de Alphense sup matie uit in een 4-1 zege. De confrontatie met koplo Groen Geel eindigde voor zoeker Noordwijk in et nederlaag. Pas tegen het toen de Haagse vrouwen teugels wat lieten vieren, kn Ilse van Gent en Manon Gennip enkele kansen i Noordwijk. Catwijck blijft koploper ii vierde klasse A na de ontm ting met De IJssel. Dankzij doelpunt van Liesbeth vanD namen de kustbewoonsters twee punten mee naar huis: Het thuisduel van Hisalis Bleiswijk eindigde in een gelijkspel. Beide ploegen crei den veel kansen, w wijk er als eerste één benii Birgitte Berbee maakte ven gens gelijk. lijk. Alphenaar Elroy van Nunen werd twee minu- teA voor tijd matchwinnaar na een voorzet van Thymen Gunther. In Heemstede verloor Noordwijk, dat meesten tijds in de aanval was, met 4-3 van Alliance. Erik Verdoorn schreef alle Noordwijkse treffers op zijn naam. Bob Sincke had twee minuten voor tijd de gelijkmaker op zijn stick, maar schoot net naast. Hisalis had thuis weinig moeite met Bleiswijk: 4-1. De ploeg van Teun Michels kwam na tien minuten op 1-0 door Ben Blokhuizen, die een strafbal benutte. Uit zo'n zelfde gelegenheid stel de Bleiswijk de ruststand op 1-1. Na de thee bracht Ben Blokhuizen Hisalis opnieuw aan de leiding en breidde Van Velden de marge met nog twee goals uit. Tien minuten voor tijd stelde Bleiswijk de eindstand op 4-1. Bezoeker Catwijck ging met 6-1 ten onder te gen De IJssel. De enige Katwijkse treffer kwam op naam van Wouter de Mol. SJ PITERS/MEDEWERKER LDG heeft in de tweede klasse C van de landelijke damcompei genadeloos toegeslagen tegen Den Haag. De koploper legde oir wacht het loodje tegen het Leids Damgenootschap en kan de vergeten. LDG handhaafde zich door winst ten koste van regit noot Samen Sterk. De Hazerswoudenaren verloren met 11-9 VDV. Henk Meester damde op het eerste bord een knappe remise, als Hein van Winkel en Jan Slingerland. André van de Kwa mocht op bord 7 de eerste winst opstrijken. Arend van Beelenslijt zijn prachtige seizoen af met winst. Piet Swart speelde remise Henk Kolfoort won. Fred Ong. Hans Tangelder en Wim Heems remiseerden. Samen Sterk was het kind van de rekening. Het trof een Schiedammers versterkt Vlaardingen. Richard Treur en Jan I begonnen beiden met een remise. Ronald van Egmond vei daarop zijn partij. Bram Doeves won, maar het verlies van Commandeur betekende opnieuw een achterstand. Martin del en Richard Meijer speelden remise, terwijl Raymond van Es ver en Gerardo IJssel won. Bij een 10-8 stand moest Martin Out win om de stand gelijk te trekken. Hij speelde remise en het pleit den r beslecht. In de eerste klasse was RDC kansloos tegen Damlust: 12-8.1 van Dusseldorp speelde remise tegen Nederlands kampioen Ei vlak o Prosman. Dick van Dijk, Mark Bremer, Rinus Kromhout, Der Bosch en Michiel Kloosterziel deelden. Arno Kooloos kreeg bij: overwinning de helpende hand van zijn tegenstander. Ko, Cresi op zoen Robi onge de di 18-K Daar tie u één j LEIDEN KORFBy een ploegi klasse pages] club 1" doenc slecht maaf Diami strijd in dil (lollen llukkig goedt den z: zodat statisc Ij Zijn uit de berts Saskia nique voor i keken geprol WATERPOLO Katwijk had nog nooit tegen Havekotte ge speeld. Voor LZ scoorden verder Mirco Zuidweg en Benm Olde Othof. Het hoofdklasserschap van de Zijl/LGB duurt nog twee weken. Zaterdag verloor de Zijl/LGB kansloos van Polar Bears. De landskampioen was in Ede met 18-8 veel te sterk voor de Leidse vereniging. Vooral in ternational Bas de Jong was een plaeig voor de ploeg van Rob Heemskerk. De topscorer van de hoofdklasse haalde maar liefst acht maal succesvol uit. Toch liet De Zijl bij vla gen uitstekend spel zien. De acht tegentref fers liegen er niet om. Pascal Bontje en Al- bert Spijker waren met drie doelpunten trefzeker. Marco Kerkvliet en Johan Kluivers scoorden lx. AZC gaat met een goed gevoel de nacorri- petitie in. De Alphenaren wonnen zaterdag in het thuisbad de Thermen met 15-7 van Het Ravijn uit Nijverdal. Behalve in de eer ste periode (4-4) kende AZC weinig proble men met de oostelijke ploeg. In de derde periode kreeg de overwinning gestalte toen AZC zich meer inspande en beter met de kansen omsprong. Vijf doelpunten op rij betekenden voor het Ravijn de nekslag. Voor AZC scoorden Niels Zuidweg 4x, Joeri Stoffels en Fred Grooters 3x, Björn Boom, Niels Joor, Gertjan Koevert, Bob Brebde en Robert Tammerijn lx. Vivax blijft in het spoor van BZPC en dus in de race om het kampioenschap van de eerste klasse. Zaterdag was DWK in Oegstgeest niet bij machte om de ploeg van Mark van Belkum tegenstand te bieden. In een te harde wedstrijd won Vivax ge makkelijk met 16-8. Omdat ook BZPC won, blijft Vivax tweede op één punt achterstand. Van Belkum: „We waren be ter. DWK heeft te weinig kwali teiten en probeerde dat te com penseren met keihard spel. We waren ook conditioneel zo veel sterker dat we telkens konden counteren. Zaterdag tegen BZPC moet het gebeuren. We moeten in elk geval niet verlie zen. De tweede plaats geeft na melijk recht op promotie/degradatiewedstrij- den." Sassenheim won met 10-4 van KZC. In eerste instantie bo den de Beverwijkers veel tegen stand. Na één periode stond het zelfs nog 3-1 voor KZC. De tweede periode bracht de be slissing. Sassenheim achter haalde niet alleen KZC (4-4), maar een onbeheerste actie van een Beverwijker leverde tevens een uitsluiting zonder vervan ging op. Met een man meer in de derde en vierde periode liep Sassenheim gemakkelijk weg naar 10-4. Topscorer Sassen heim: Jerry Leepel 3, Peter Bij- Katwijk zit in de hoek waar de klappen vallen. Na een goede competitiestart zakt de ploeg van Michel van der Zeeuw be hoorlijk weg. Katwijk lag in de eerste periode te slapen. De 0-4 achterstand bleef de ploeg de gehele wedstrijd achtervolgen. Tot 2-4 en 4-6 kwam Katwijk te rug. Toen het vervolgens toch weer 4-8 werd was de Katwijkse 1 elf pui maal verder Een i jeloofi icores Juijtei '„fLis weerstand gebroken. HoomL paalde de eindstand op 5-11L° Van der Zeeuw vond |/a ploeg niet eens veel minder, i 0I. zijn niet veel sterker, maar aa schien wat handiger. Vooral de beginfase konden ze makkelijk counteren. Er niet of niet goed overgenon Ze schoten hem er ook goed in. Voor mijn gevoel er meer ingezeten." Topsi Katwijk: Arco Guyt 3. Koudekerk verloor met van BZC, dat een fysiek partij speelde. Koudekerk dat hang- en trekwerk niei Bovendien heeft BZC ternational Arco Verboom i speler die er in de tweedekl nog duidelijk bovenuit sti Tot 2-3 kon Koudekerk de genstander volgen. Vervolj liep BZC naar 2-6. Via 3-8 het tenslotte 4-10. Topsi Koudekerk: Lars Bergsma2. Alkemade verloor met 8-' Oceanus. Door blessures kantie startte de ploeg int pleet. De smalle basis brak). made op. Coach Wilco van Zeeuw zag zijn ploeg vooi de slotfase afhaken. moesten we te veel moeten doen op de vaste sen. Die redden het niet mi Topscorer Alkemade: "Sat Gordijn 3. De den e i LZ 1 i 5-8 nederlaag te reseves van Het Ravijn, deze nederlaag wisselden ploegen van positie op den lijst. Yvonne Flippo scoorde keer. De vrouwen van De Zijl deden goede zaken door e 6 zege in Amsterdam op Dolfijn. Daardoor is handha in de tweede klasse vrijwel! geworden. De vrouwen Alkemade verloren met 5-i GZC, maai' handhaven zid de middenmoot van de tv klasse. leïnvli! a J loten erdtr ïrrein racht het iiinog 11 oen i an Dl ookei eleid

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 22