Vrije val' uick Boys uurt voort Koord wijk is nu ook buitenshuis goed voor de winst Katwijk levert punten weer in Rijnsburgse Boys en Hoek tevreden Sport __|AAI NDAG 10 MAART 1997 CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071 -5356464, PLV -CHEF ROB ONDERWATER, 071 -5356463 MBACHT NICK VERWOERD 6 iordwijk moet het dit seizoen 4 ft hebben van de uitwedstrij- 6 ;n. Tot voor dit weekeinde 8 Izamelde de formatie van 7 jud Bröring slechts vier pun- 11 h op vreemde bodem. Zater- 12 ig voegden de roodwitten daar [één keer drie punten aan toe. het attractieve duel om de jeede plaats met het thuis ikw,|ipke ASWH trok Noordwijk lap de winst naar zich toe: 0- istei. k i-i pp tien punten van het on laakbare Scheveningen voert flcustploeg nu de rest van het fld aan. En dus komen de Noordwijkse doelen (Bröring: „We willen dit jaar een prijs pakken en 'kampioen van de Bollenstreek' worden.") in zicht. Zeker als de ploeg, zoals zater dag, ook uit punten gaat pak ken. Vooraf leken de kaarten van Noordwijk niet zo gunstig te liggen. ASWH verloor tot nu toe slechts één wedstrijd in ei gen omgeving en Noordwijk won maar één keer uit. Boven dien moesten de bezoekers het stellen zonder de langdurig ge blesseerden Jos Smits, Robert Vermin, Patrick van Dam en Pa trick Scheurwater. De spits van de roodwitten verstapte zich vrijdagavond tijdens de zaal voetbalwedstrijd tussen zijn ploeg ZVS/Hindstore en TZV- /Bunga Melati en hield daar in gescheurde enkelbanden aan over. Fred Bloem was er na een blessure echter weer bij. Hij had er duidelijk zin in. Net als heel Noordwijk, dat geïnspireerd speelde. Dat deed de thuisploeg trouwens ook. Beide teams zochten de aanval, al deden zij dat niet op dezelfde wijze. Noordwijk probeerde combine rend gaatjes te vinden in de de fensie van de blauwhemden, terwijl ASWH veelal van ver de ijzersterke spits Edwin Midden dorp trachtte aan te spelen om vervolgens de aansluiting tot stand te brengen. Beide strijd wijzen leverden legio mogelijk heden op. Er gebeurde derhalve op Sportpark Schildman heel wat in de strafschopgebieden. Voor rust hielden de partijen el kaar keurig in evenwicht. Het spelbeeld wisselde nogal eens en zowel ASWH als Noordwijk kreeg kansen om de score te openen. Een kogelharde volley van Niels Karremans werd door doelman Willem den Ba- rendregt uit de bovenhoek geranseld, Fred Bloem en Pa trick van de Gronde schoten in vrije positie naast, een knal van opnieuw Bloem werd door Den Barendregt uit de benedenhoek getikt en een kopbal van Kees Smit, na een door Bloem met het hoofd verlengde hoekschop van Karremans, werd door een verdediger van de doellijn ge haald. Aan de andere zijde kreeg Noordwijk-doelman Ed- mond Claus volop gelegenheid zich te onderscheiden. De uit blinkende goalie heerste in zijn strafschopgebied en hield met een aantal fraaie reddingen Middendorp en Ron Tempelaar van treffers af. Ook na de pauze bleef Claus overeind. Zijn colle ga Den Barendregt niet. Nadat vlak na rust ASWH'er Michel Devilee vrij voor Claus had ge faald, moest Den Barendregt even later naar het net. De door André de Ridder weggestuurde Bloem speelde zich op links vrij \ok FC Lisse klopt blauwwitten pgraderen. Niemand wil het woord op Nieuw-Zuid in i mond nemen. Het is de arrogantie van vergane glorie, i het Quick Boys dat altijd een voorname rol in de nateurtop vertolkte. Tegen FC Lisse verloren de Katwij- »rs opnieuw (1-0) waardoor de ploeg verder afgleed. zar n Le oit eerder stond Quick Boys op de competitieladder, formatie sloot de competitie ee keer als negende af - in 73 en 1982. In 1997 staat lick Boys na zestien wedstrij- twee plaatsen lager, op iflDE/^hts drie punten afstand van b o-fslname aan degradatiewed- Wass jden. Vier punten scheiden ploeg van directe degradatie, de eerste acht wedstrijden 13 jkte de ploeg vijftien punten, de tweede periode van acht ick sie over(je Quick Boys een punt. idelijker kan de penibele si- tie niet worden weergegeven fjFDi\ar voor Let blauw-witte nip is het vreemd genoeg :n twee voor twaalf. Voorzit- Arie Guyt zegt doodleuk dat geluk ontbreekt', trainer nk Wisman vertelt zonder deen of blozen dat 'zijn ploeg pech heeft gehad', pen- gmeester Bas van Dijk con- deert dat 'Quick Boys nog tig punten kan veroveren' en gens aanvoerder Hans van Plas 'missen te veel spelers Tl'. let is vluchtgedrag, niet pas- ide arrogantie, terugvallen op nchalance die volstrekt mis- 'NSpa atst is- Alsof de afvaardiging t Nieuw-Zuid nog steeds top- tbal speelt in plaats van de- datievoetbal van armoedige Quick Boys moet in de egel kijken, niet trainen maar uur lang de competitie- id en de draak van een twee periode gaan bestuderen. Al- i de supporters - minder tal- dan voorheen - willen dê arheid onder ogen zien. Zij unen hun cluppie, maken ok met de Lissenaren, schel- "D/ti de scheidsrechter en tegen- binder uit en zeggen na afloop ze volgend seizoen geen sei- nkaart aanschaffen voor Jjes tegen Montfoort, Doto en Hl Ifschien wel KRV. Spelers en begeleiders lijken het allemaal niet zo zwartgallig in te zien. Het zelfvertrouwen is mooi en opzienbarend maar komt alleen zaterdagmiddag op het veld niet tot uiting. Al acht speelda gen lang niet. Als de magere uitgangspositie wordt verldaard vallen be stuursleden en trainer gretig te rug op het vertrek van Gert Aan- dewiel en Guido Smits naar het profvoetbal en de overstap van Floor van Duyn naar Ter Leede. Maar het mag natuurlijk nooit gebeuren dat een grote en roemruchte vereniging als Quick Boys van drie spelers af hankelijk is. Zelfs niet als de ploeg zoveel jongeren in de se lectie herbergt als momenteel. Dat is immers een beleidskeus van het bestuur geweest. Waar andere verenigingen ontdekt hebben dat een florerende jeugdafdeling geen garantie voor een topteam is, blijven de Katwijkers veel van hun pijlen op de éigen kweek richten. Dat is een mooi streven maar met de hoge kwaliteitseisen die de 'Serie A' aan spelers stelt kun nen alleen toptalenten als Gert Aandewiel, Barry Opdam en Hi cham Rbii direct worden inge past. Het gros heeft tijd nodig. Of Quick Boys moet tevreden zijn met een plek in de schaduw van het grote werk. Henk Wisman besloot van de week dat Quick Boys een stapje terug zou doen. De Amsterdam se oefenmeester had verdedi gende zekerheden ingebouwd omdat zijn formatie meerdere malen zijn neus aan een vijan delijke counter had gestoten. Daarnaast opereerde zijn team wel aanvallend maar creëerden de Katwijkers opvallend weinig kansen. Om over doelpunten maar helemaal niet te spreken: Quick Boys heeft slechts zeven tien keer gescoord. „Onze vleu gelspitsen zijn totaal uit vorm", verklaart Wisman het gebrek aan stootkracht. „Omdat ik geen alternatieven in huis heb, zijn we omgeschakeld naar een spelsysteem mét twee spitsen. Wat ik mezelf verwijt? Helemaal niets. Ik heb een gerust geweten want ik doe er alles aan." De Katwijkse aanpassingen voldeden in Lisse aardig. Zeker in de eerste helft had de thuis ploeg moeite met de compact spelende blauw-witten. Alleen Walter de Kievit viel uit de toon. De spits is als enige vertrouwd met een twee-spitsen-systeem en degradatievoetbal maar vrij wel ieder balcontact van de blonde speler liep zaterdagmid dag op een mislukking uit. Van Hicham Rbii - de tweede Kat wijkse spits - ging veel meer dreiging uit. Halverwege de eer ste helft kreeg Rbii zelfs de beste kans van de wedstrijd maar voor Marijn Mokveld miste de nummer negen. Net als De Kie vit - die pas twee competitie- doelpunten achter zijn naam heeft - in de herkansing. Lisse stelde daar voor de rust niets tegenover maar kwam in de tweede helft agressiever uit de startblokken. Zo werd een schot van Leon van der Zwet uit de doelmond gekopt, tikte Van Bemmel op de paal en maakte de matige Harry Wiebenga een curieus doelpunt. Vanaf de rechterflank zwaaide Van Bem mel de bal voor die in de kluts tussen Jan Jeroen Schaap en Jerrel Linger bleef liggen en daarna via het puntertje van Linger en het lichaam van Wie benga over de lijn ging: 1-0. Quick Boys was daarna vijf mi nuten een zootje - Lisse miste een handvol kansen om de voorsprong te verdubbelen - maar vond zichzelf in de slotfa se weer. Invaller Mimoun Tiber- kanine, de koppende Jaap van Duyn en Van der Plas (schot op de lat) verzuimden om de ver diende gelijkmaker binnen te halen. Ondanks opnieuw een dure nederlaag en de puntenwinst van de andere degradatiekandi daten wordt geen Katwijker ze nuwachtig. Zeker na de 'redelij ke wedstrijd tegen Lisse', is dat niet nodig meende aanvoerder Van der Plas. „Ik vind niet dat het te rustig is. Mijn overtuiging is dat we snel punten gaan pak ken. Niemand hoeft zich onge rust over Quick Boys te maken." Misschien is het stilte voor de storm. Lisse: Mokveld, Strijks. Van der Zwet, Spruvt, Polman. Ras (Groeneweg), Wubben, Wiebenga. Van Bemmel, Si mons (Kleyn), Linger Quick Boys: Kromhout, Schaap. Pluimgraaff, Van Duyn, Van der Plas. Slootweg. Van Dijk, Van Hooy. Steen voorden, De Kievit (Tiberkanine), Rbii. en vond met een gave voorzet bij de tweede paal de insprin- tende Wim de Jong, die de bal in het doel liep. Een belangrijke goal. ASWH-trainer Arie van der Zouwen: „Als wij 1-0 gescoord hadden, was het 3-0 voor ons geworden." De jacht op de ge lijkmaker bood ASWH kansen. De mooiste was voor Midden dorp. Zijn van dichtbij afge vuurde pegel werd door Claus prachtig gepareerd. Geen 1-1 dus. Honderd tellen later was het wel raak, maar aan de ande re kant. De Noordwijkers, die regelmatig voortreffelijk samen spel lieten zien, profiteerden dankbaar van de ruimte die het offensieve spel van ASWH hen bood. De achter de spitsen spe lende Patrick van de Gronde zette De Jong vrij voor doel: 0-2. Met de moed der wanhoop trachtte'de equipe van trainer Van der Zouwen het tij nog te keren, maar na een nieuwe ge miste kans van Devilee en een rode kaart voor Paul Koster, die de doorgebroken Van de Gron de vloerde, gaf ASWH het op. In de slotfase bepaalde Van de Gronde, na een misser van Den Barendregt, de eindstand op 0- 3. Eindelijk weer eens een lucra tief uitje voor Bröring en de zij nen. Noordwijk: Claus; Van Kins, Smit, Van der Zalm, Pel; De long, Reinders. Van de Gronde, De Ridder; Karremans, Bloem. Achilles Veen pakt volle buit KATWUK RUUD PATTIAPON MEDEWERKER De schorsingen van doelman Hugo van Duyn, Carlo van Zeist maar vooral van Hans Zwaan, zijn Katwijk behoorlijk opgebro-* ken. Laatstgenoemde zat zater dag zijn vierde en laatste wed strijd uit en in die 'Zwaan-loze' periode heeft Katwijk maar liefst tien punten moeten inle veren. Achilles Veen pikte daar drie van in, door de Katwijkers zaterdag op de Krom op een 1-2 nederlaag te trakteren. Voor Katwijk was het seizoen een paar weken geleden eigen lijk al voorbij, maar na de ne derlaag tegen Achilles Veen staat de ploeg van Bob Kootwijk vastgepind op een plek waar zij zo'n zeven jaar geleden voor het laatst tegenaan keek. Een Kat wijk-onwaardige plek, ook ge zien het spelerspotentieel, maar ijzer valt niet met handen te breken. „We hebben nogal wat ingeleverd", verwees Kootwijk naar onder meer de schorsin gen. „Bovendien zijn Marco van der Plas (rug) en Marco de Rid der (knie) maar halffit." Opge teld leverde dat in de ogen van Kootwijk een negatief saldo op, maar dan nog mag een saaie ploeg als Achilles Veen voor dit Katwijk geen probleem zijn. Bij Achilles Veen voert stabili teit de boventoon. Niet alleen wat de manier van spelen be treft - sober, degelijk en met veel mensen achter de bal - maar ook qua prestaties. Sinds de toetreding tot de hoogste klasse van het zaterdagvoetbal schommelt de ploeg rond de derde plek en het meest opval lende was, tot voor het duel met Katwijk, het evenwicht tussen aanval en verdediging: 22 doel punten vóór en 22 tegen. Wat als resultaat nul oplevert, maar dat zal de Veners, misschien te recht, worst zijn, want al voor het derde jaar spelen zij in de top mee. Katwijk, dat met een zege weer bij de bovenste vier zou zijn beland, miste zaterdag een goede kans om het doelsal do van de opponent in de min te brengen, en Achilles Veen uit die top te verdringen. Het moet gezegd, de Katwij kers hebben er hard voor ge werkt, met De Ridder, ondanks zijn ingepakte knie, als gangma ker. Al in de tweede minuut kreeg de Veense doelman Mar cel van der Broek de schrik van zijn leven toen hij werd verrast door een kopstoot van Albert de over die afloop van Rijnsburgse Boys minti oek waren er geen ontevre- gelijl 1 gezichten te bespeuren, ■k, met zeven Belgen in de is, was blij met het verover- punt en de eerste goal van 7. Rijnsburgse Boys op zijn erwaï irt koesterde de ongeslagen e bai us. Voor de vierde keer op rij Ofte de ploeg in het nieuwe jaar De R rijwaard voor een nederlaag. na dat telt als je je in de degra- /an Bi iezone bevindt. I Mai rainer Kurver: „Deze 1-1 was oluut terecht. Geen van bei- rard ploegen verdiende te verlie- le wil Hoek vond ik hier stukken •lijk i er spelen dan in Zeeland, enhei ;n moest de ploeg het spel Tien en kregen wij de kansen, speelden ze met acht man in-hei ter de bal, maar schakelden een g bij balbezit razendsnel over krijghele aanval. Dat deden ze fan- lat ee|isch. Van de vier teams die in 1997 zijn tegengekomen ?rheei d ik Hoek veruit het beste." n ge' ijnsburgse Boys, dat niet dat eer de geschorste Michel Roest s wat li beschikken, begon de wed- pd met snel circulatievoetbal. Later in de eerste helft verwa terde dit en schakelde de ploeg over op de -meestal door Peter van Duyn verzonden- lange bal. De eerste kansen waren voor Hoek, dat door vroegtijdig sto ren met name Van Duyn enkele keren in de problemen bracht. De eerste keer verdween de bal na een inzet van Benedikt van de Walle via de vingertoppen van doelman Marcel IJzendoorn naast het doel, de tweede maal belandde een schot van Geert de Poorter bovenop de deklat. Opvallend in deze wedstrijd was de korte dekking aan beide kanten, en dan met name op het druk bezette middenveld. Middels korte combinaties pro beerde zowel Rijnsburgse Boys als Hoek daar de slag in zijn voordeel te beslechten. Maar omdat er vaak een been of een ander lichaamsdeel in de weg stond en ook de passing voor verbetering vatbaar was, bleef de strijd onbeslist. Qua kansen was Rijnsburgse Boys in de eer ste 45 minuten licht in het voor deel. De beste mogelijkheden waren voor Raymond Buis en Martin den Haan. Buis schoot vanuit een moei lijke hoek in handen van doel man Andre de Letter en Den Haan kopte de bal na een voor zet van Erwin Hermes millime ters naast het doel. Schoten van Den Haan (twee keer) en Steven Faber werden op het laatste moment door Zeeuwse verdedi gers geblokt. De tweede helft begon sensationeel. Een groot deel van de 800 toeschouwers bevond zich nog in het clubhuis toen Den Haan de thuisclub een voorsprong bezorgde. Al na tien seconden schoot de mid denvelder het speeltuig vanaf de rand van het strafschopge bied in de linkerhoek. Wie verwacht had dat de Rijnsburgers door deze meeval ler wat meer greep op de wed strijd zouden krijgen, kwam be drogen uit. Misschien was dat wel gebeurd als Buis in een drie-tegen-twee-situatie in plaats van Faber de zich in veel kansrijker positie bevindende Hermes had aangespeeld. Buis deed dat niet, waardoor de aan val verzandde. In de 55ste mi nuut volgde een nieuwe tegen slag voor Rijnsburgse Boys. Een overtreding van Paul van Mei zen tegen Benedikt van de Wal le werd door scheidsrechter Vel- trop bestraft met een penalty. Dat Van de Walle de bal al lang niet meer binnen speelbe- reik had vond Veltrop niet be langrijk. Van Meizen overigens ontkende dat hij in de fout was gegaan: „De scheidsrechter zei dat ik mijn tegenstander heb vastgehouden. Maar dat was beslist niet het geval. We waren na een luchtduel beiden de bal kwijt en zijn vervolgens tegen elkaar opgelopen. Toen de scheidsrechter naar de stip wees, heb ik mijn mond maar gehouden. Je kunt wel gaan protesteren, maar dan gaat zo'n man misschien helemaal tegen je fluiten." Aanvoerder Patrick Naudts nam het presentje dankbaar aan en schoot de bal vanaf elf meter onberispelijk achter IJzendoorn. In hel resterende deel van de strijd verschenen aan beide kanten van het veld spelers in scoringspositie. Na mens Rijnsburgse Boys kopte Den Haan net naast en was een omhaal van Faber hetzelfde lot beschoren. Namens Hoek treu zelde De Poorter te lang toen hij vrij voor IJzendoorn verscheen. In blessuretijd werd nog eens bewezen dat de wedstrijd alle kanten op kon. In de 94ste minuut keerde De Letter met een snelle reactie een kopstoot van Leon Vonk en enkele seconden later weigerde invaller Erwin Dek in een per spectiefrijke situatie de bal in het Rijnsburgse doel te schie ten. Kurver: Jk zal niet ontken nen dat we aan een góede serie bezig zijn, maar het is wel zo dat de voorsprong op de num mer drie van onderen maar zes punten is. Dus laten we niet te vroeg juichen. We zijn er nog lang niet." Rijnsburgse Boys: Ilzendoorn; Vaartjes. Van Meizen, Van Duyn. Heemskerk; De Louw, Buis (Cadél), Vonk. Den Haan; Faber, Hermes HOOFDKLASSEA Tweede periode: Rijnsburgse Boys-Hoek 1-1 (0 0) 46 Mar tin den Haan 1-0, 56. Patrick Naudts 1-1 (strafschop) Scheidsrechter: Veltrop. Toe schouwers 800. Gele kaarten: Peter van Duijn (Ri|nsburgse Boys). Leo Kayser. Ser ge van de Walle (Hoek) Katwijk-Achilles Veen 1-2 (1-0) 4 Albert de Haas 1-0. 51. Foppe Gouman 1-1, 55 Foppe Gouman 1-2 Scheidsrechter Af man Toeschouwers: 1100 Gele kaarten Frans van Helvoirt, Frans Vonk (Achilles ASVVH-Noordwijk 0-3 (0-0) 62 Wim de Jong 0-1. 69. Wim de Jong 0-2, 87 Pa trick van de Gronde 0-3. Scheidsrechter: Breugem. Toeschouwers 600. Gele kaart Ruud Dorst (ASWH) Rode kaart: Paul Kos ter (ASWH). Veere-Kloetinge 4-1 (1-0) 22 Evert Eiken hout 1-0. 55 Ad Gladdines 2-0. 58. Evert Eikenhout 3-0. 83 Jason Pattiasina 4-0 (eigen doel), 95. Reduon Dinar 4-1 Scheidsrechter Vermeulen. Toeschouwers 600. Gele kaarten: Adrie Belfroid. Evert Ei kenhout (Veere). FC Lisse-Quick Boys 1-0 (0-0) 77. Harry Wiebenga 1-0. Scheidsrechter: Tempelaar Toeschouwers. 2500 Gele kaarten: Jerrel Linger (FC Lisse). Ronald van Dijk. Pieter Slootweg (Quick Boys). Kozakken Boys-ARC 3-0 (1-0) 16. Jaco Verbaan 1-0, 82. Freek Vorthoren 2-0. 84. John Verbaan 3-0. Scheidsrechter: Van Haaften Toeschouwers- 1200 Gele kaar ten: Gerard den Haan (Kozakken Boys). Rob Koster (ARC). Scheveningen-Heerjansdam 2-1 (0-0) 47 Ron de Jager 1-0, 49 Ron de Jager 2- 0. 82. Willy Heussen 2-1. Scheidsrechter Vos. Toeschouwers: 1400. Gele kaarten: Marcel de Jager (Scheveningen), Willy Heussen, Ronald Hulsbosch, Björn Kalden, Pippy Pruymboom (Heerjansdam). Haas. Kornee Sterrenburg redde Van der Broek door op de lijn redding te brengen. Sterrenburg kon maar kort van zijn persoon lijke triomf genieten. De Ridder kapte nog geen minuut later de Veense verdediger met een be drieglijke eenvoud uit en depo neerde de bal op de paal. De Haas deed daarop wat Vonk vlak daarvoor aan de andere kant na een actie van Marco van der Broek had verzuimd (1- 0). Nog voor het half uur verstre ken was, had Katwijk de zege al veilig kunnen stellen. De verde diging van Achilles Veen ging bij de middenlijn vreselijk in de fout en De Ridder, die eigenlijk van plan was om zijn defensie te ondersteunen, draaide zich om en snelde naar het Veense doel. De spits had evenwel geen controle over de bal. Even sim pel als hij de bal had veroverd, verloor hij deze ook weer aan Van der Broek. De kater kwam na rust. Het gemak waarmee Foppe Gouman uit een vrije trap de stand op 1-1 bracht, werd mede veroorzaakt door een verkeerde opstelling van doelman Jaco Schaap. Kootwijk hield de jeugdige vervanger van Van Duyn de hand boven het hoofd. „We wisten dat die vrije trap er op die manier zou in gaan. Hij mist wat ervaring, ik kan het hem daarom niet aan rekenen", aldus Kootwijk, die tijdens de wedstrijd slechts een maal van zijn stoel kwam. Waar de Katwijkse coach een viertal minuten na de gelijkma ker toch bijna vanaf viel. Rob Teeuwisse, met Stefan Roodak- kers het hart van de Katwijkse defensie vormend, werd door Francois Pagie in de luren ge legd en bood Gouman de niet te missen kans op de wannende 1- 2. De tot vrije verdediger omge vormde aanvaller Roodakkers manifesteerde zich nadrukkelijk bij de pogingen van Katwijk om de brokstukken te lijmen. Het mocht niet baten. Kootwijk was na afloop ondanks het verlies niet ontevreden over het ver toonde spel. „De bereidheid en werklust waren groot, maar we hadden het in de eerste helft moeten beslissen." Met Van Duyn, Zwaan en Van Zeist ko mende zaterdag weer beschik baar, mag Kootwijk weer op be tere tijden hopen. Katwijk: Schaap; Robbers. Roodakkers. Teeuwisse, Kwestro; L'Ami (Lijst), Oudshoorn (Pronk), Van der Plas (Vooijs); Tetro, De Haas, de Ridder. Misser van Boer breekt ARC op WERKENDAM Tot zaterdag miste Johan Boer nog nooit een strafschop. In het cruciale treffen met Kozakken Boys (0-3) schoot de aanvoerder van ARC echter te zacht in. De gelijkmaker bleef daarom uit en de Alphenaren vertrokken zon der punten uit Werkendam. ARC kwam in de 16de minuut op achterstand. Jaco Verbaan ging een één-twee-combinatie aan en kwan vrij voor doelman Tuinenburg: 1-0. De Alphena ren kregen de beste kans van de wedstrijd toen Boer de straf schop mocht nemen. Scheids rechter Van Haaften beloonde een aangeschoten handsbal met een penalty. Na de misser van Boer claimde ARC nog een strafschop, toen Ruud Bos naar beneden werd getrokken. De tweede helft legden de bezoe kers meer risico in het spel. ARC kreeg eigenlijk maar één goede kans. Van Meggelen schoot ech ter net voorlangs. In de slotfase profiteerde Kozakken Boys van de ruimte en bepaalde via Freek Vorthoren en John Verbaan de eindstand op 3-0. ARC: Tuinenburg; Parinussa. Lange- maat. Koster, Vriesde; Boer, Van Meg gelen (Meyering), Balkhoven; Kuils. Kuppen, Bos. Schevenin+ 16 Noordwijk 16 AchilVeen 15 FC Lisse 16 ASWH 16 Kozak Boys 15 Katwijk 16 Hoek 16 RijnsbBoys 15 ARC 15 Quick Boys 16 Veere 16 Kloetinge 16 Heerjansdam 16 9 1 5 28 24-23 8 4 4 28 37-24 8 2 6 26 31-26 7 3 5 24 18-16 6 6 4 24 30-22 7 2 7 23 24-25 5 4 6 19 24-30 5 2 8 17 18-24 4 4 8 16 17-18 3 4 9 13 18-31 3 3 10 12 25-35 2 4 10 10 12-38 Tweede periode Scheven 8-19 AchilVeen 7-16 FC Lisse 8-17 Noordwijk 8-15 Programma volgende week: Quick Boys- Kloetmge, ARC-Noordwijk, Scheveningen Achilles Veen, Kozakken Boys Hoek, FC Lisse-Ri|nsburgse Boys. Veere-Katwijk, AS WH-Heerjansdam Topscorers: 1) Ron de Jager (Sc heven in gen) 15 doelpunten 2) Hans Zwaan (Kat wijk) 9 doelpunten 3) Ruud Bos (ARC). Jacky Lambert (Hoek). Hans Tellier (Sche veningen) 8 doelpunten 6) Frans Danen (Scheveningen) Patrick Scheurwater (Noordwijk). Paul Schipper (Kloetinge). Pe ter Wubben (FC Lisse) 7 doelpunten 10) Steve Faber (Rijnsburgse Boys). Ad Gladdi nes (Veere), Marco Kleyn (FC Lisse). Jerrel Linger (FC Lisse), Jimmy Simons (FC Lis se), John Verbaan (Kozakken Boys) 6 doel punten HOOFDKLASSE B Tweede periode: Excelsior M-Vulendam 2- 1. Capelle-Bennekom 1-0, Barendrecht- Huizen 3-0, DOVO-GVVV f-2. DTS'35- Zwart Wit'28 1-1, IJsselmeervogels-Rozen- burg 1-0, Marken-SHO 0-0 GVW Capelle SHO IJss'vogels Barendrecht Rozenburg ZwartWit Bennekom Marken Excelsior M DOVO Volendam DTS'35 16-31 16-30 16-27 16-26 16-23 16-22 15-21 16-21 14-19 16-19 16-17 16-17 16-16 15- 6 HOOFDKLASSE C Tweede periode: SC Genemuiden-DOS Kampen 2-1, ACV-Spakenburg 0-2, WOG- HZVV 1-1, Urk-Flevo Boys 3-1, Drachtsier Boys-Be Quick'28 1-1, Elburger SC-0lym- pia'28 4-0, Blauw Wit'34-SDC Putten 1-2 16-33 16-28 16-27 16-26 15-25 16-23 15-20 16-20 16-16 15-15 15-15 16-14 15-13 15-13 SDCP ACV Genemuiden Be Quick'28 Blauw Wit Flevo Boys HZW Elburger SC Drach Boys Olympia'28 Spakenburg DOSK EERSTE KLASSE B Derde periode: Zwaluwen Vl-Ter Leede 0-3, AJAX-DOTO 2-0, NSVV-Stnjen 0-1. Mont foort-DEVJO 1-1. Excelsior P-Vitesse D 1 0. WOR-Sportlust "46 1-1 Ter Leede 15-39 Excelsior P 14-16 AJAX 15-28 Zwaluwen V 15-16 WOR 15-27 Vitesse D 15-15 DEVJO 15-22 NSW 15-15 Stri|en 14-20 Sportlust 15-14 Montfoort 16-17 D0T0 1513 TWEEDEKLASSEC Derde periode: RCL-Naaldwi|k 2-1, Xerxes Lyra 1-0, 's-Gravenzande-KRV 1-2, HBSS- Monster 0-0, KMD-Delta Sport 0-6, HV0 DSVP 0-1 KRV 15-31 Delta Sport 15-20 Monster 15-30* Lyra 15-18 DSVP 16-24 HV0 15-16 Xerxes 14-23 Gravenzande 16-14 RCL 15-22 Naaldwi|k 14-11 KMD 15-21 HBBS 15-11 DERDE KLASSE A Derde periode: SEV-Sleutels 1-3, Alphia- Kagia 2-2, UVS-Valken'68 1-0, Hazersw Boys-TAVV 1-1, LFC-Oegstgeest 2-0, Lei- den-Voorschoten 1-0 Voorschot 15-29 Alphia' 16-22 TAVV 15-29 SEV 16-18 Sleutels 15-27 Valken'68 15-17 UVS 15-26 Hazersw B 15-15 Kagia 16-25 LFC 16-12 Leiden 16-23 Oegstgeest 16-8 VIERDE KLASSE A Derde periode: Aarlanderveen-Moerkapelle 1-3, LSVV'70-Berkel 0-2, MVKV-Kpude- kerk 0-1, Zwammerdam-Lugdunum 2-3, Abbenes-Linschoten 2-1. Blauw "Zwart Wou brugge 3-4 Lugdunum 14-33 Koudekerk 16-19 Moerkapelle 15-31 Linschoten 15-17 Berkel 15-27 AarTveen 15-17 LSW'70 15-23 Woubrugge 16-16 MVKV 16-23 BlauwZwart 14-14 Abbenes 16-19 Zwammerd 15-8 Derde periode: SVOW- burg-Foreholte 1-4, DWO-Wassenaar 1-1 1. HVZ-KSD 1-2 BSC'68 15-34 SV0W 14-33 SVLV 16-31 KSD 16-25 Zoetermeer 15-23 Foreholte 14-22 VIJFDE KLASSE A Doc os 3-1, Rooderi BSC'68-SVLV 4-0. GWS-Zoetermeer 1 DW0 16-20 Wassenaar 15-18 Docos 16-17 Roodenburg 16-14 Martin den Flaan was zaterdag goed voor de eni ge goal van Rijns burgse Boys. fo to

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 19