Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel I r PLANNER Consulent voor arbeidstoegeleiding Kansen in technisch werk a bode m/v ZATERDAG 8 MAART 1997 Kraamzorg Nederland is de grootste kraamzorgorganisatie in de regio. Zij levert al bijna 50 jaar kraamzorg aan gezinnen in Leiden, Den Haag en omgeving. Kraamzorg Nederland heeft tot doel kwalitatieve zorg te leveren die zoveel mogelijk aansluit bij de specifieke wensen en situatie van de kraamgezinnen. Een goede planning van die gevraagde zorg is zowel voor de klanten als voor de organisatie van uitermate groot belang. In verband met de uitbreiding van het aantal oproepplanners zijn wij op korte termijn op zoek naar een: op oproepbasis De belangrijkste taak is de opstel ling van een planning, waaronder valt: de inzet van kraamverzorgen- den in de gezinnen overdracht naar de nacht bereikbaarheid informatie aan de klanten en kraamverzorgenden over de inzet administratie en controle ontvangst en verwerking ziek en herstelmeldingen De planner is mede verantwoor delijk voor de productiviteit van kraamverzorgenden Functie-eisen: opleiding op MBO/HBO niveau kennis van of ervaring met geautomatiseerde planning klantgerichte houding, zowel naar interne als externe klant stressbestendigheid, zelf standigheid en creativiteit communicatieve vaardigheden accuratesse Arbeidsvoorwaarden conform CAO Thuiszorg (uurloon min. ƒ19,13 en max. ƒ26,91 bruto) De werktijden op de afdeling plan ning zijn van 07.30 - 17.00 uur van maandag t/m zondag. Interesse? U kunt uw sollicitatiebrief binnen een week naar verschijning richten aan: Kraamzorg Nederland Postbus 1212 2302 BE LEIDEN T.a.v. Afdeling Personeelszaken Voor meer informatie: 071-5147811 KRAAMZORG NEDERLAND Luba Diensten is een onderdeel van Luba Beheer en houdt zich bezig met detacheren, pool- beheer en aanneming van werk. Ten behoeve van een detacheringsproject bij de stichting Werkkring van het Samenwerkingsorgaan Duin- en Bollenstreek in Lisse, komen wij graag in contact met een Het betreft een parttime (50%) functie van 18 uur per week voor de periode van 1 april tot en met 31 december 1997. Salarisindicatie fl. 3.500,- tot fl. 5 000,- bij fulltime dienstverband. Gezien de samenstel ling van het team wordt de voorkeur gegeven aan een man. Binnen de Stichting Werkkring worden uitkeringsgerechtigde werkzoekenden begeleid in het kader van de nieuwe wet inschakeling werkzoekenden (WIW). De begeleidingsvorm is individuele trajectbegeleiding. Afhankelijk van de cliënt wordt ITB, JWG, Banenpool of Melkertbanen toegepast. De consulent begeleidt 40 tot 60 deelnemers aan de hand van individuele trajectplannen, die samen met iedere cliënt afzonderlijk worden opgesteld. Aangepast aan de fase van begeleiding moet voor de deel nemers werk gezocht worden dat gericht is op introductie, oriëntatie, werkritme of werkervaring. Algehele afstemming van de werkwijze vindt plaats in het team van consulenten en door onderlinge coaching door de coördinator en senior consulenten. Voor deze boeiende functie komen wij graag in contact met kandidaten van tenminste 25 jaar met een beroepsopleiding HBO welzijn, P&0, AMA of een andere HBO-opleiding met relevante werkervaring en in ieder geval sterke affiniteit met en motivatie voor de werkzaamheden. Daarnaast is ervaring vereist in het maken van actieplannen, beginnend met intake-gesprekken en probleemanalyse en resulterend in con crete trajecten en de rapportage daarover. Eveneens noodzakelijk is eerdere betrokkenheid bij het plaat sen van mensen in werk en/of scholing en het stimuleren van doorstroming Indien dit werk u aanspreekt, ontvangen wij uw gemotiveerde sollicitatie met uitgebreide cv graag binnen 14 dagen. U kunt deze richten aan Luba Diensten BV, ter attentie van mevrouw Miranda Lof, Postbus 1133, 2302 BC Leiden Lllfocl Via 071-5134744 kunt u nadere informatie vragen. Diensten De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden zoekt ten behoeve van Kinderdagverblijf de "Compagnon" per I mei 1997 een ENTHOUSIASTE LEID(ST)ER (±32 UUR) voor de verticale peutergroep. De werkdagen zijn maandag, Wij zoeken iemand die: - het werken met deze leeftijdsgroep een uitdaging vindt - zorg en aandacht heeft voor ieder kind, individueel en in de groep - zorg draagt voor een uitstekend contact met de ouders - flexibel is en zelfstandig kan werken - op een stimulerende wijze het werken in teamverband vorm kan geven - ervaring heeft in het werken in de kinderopvang, bij voorkeur binnen deze leeftijdsgroep - in het bezit is van een op de functie gericht MBO-diploma Wij bieden: - een afwisselende baan in een enthousiast team met zorg voor verantwoorde kinderopvang - rechtspositie en salariëring conform de CAO-Welzijn, salarisregeling tónderopvang (minimaal 2544,18 en maximaal 3201,19 bruto per maand bij een volledig dienstverband) - een aanstelling voor een I jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Telefonische informatie is te verkrijgen bij Evelien van der Kerkhof en/of Ineke van der Mast, maandag tot en met vrijdag van 10.00-12.00 uur 071 -5212125. Schriftelijke reacties voorzien van curriculum vitae voor 15 maart 1997 richten aan: Sollicitatiecommissie „De Compagnon", Postbus 3059, 2301 DB Leiden. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op vrijdag 21 maart 1997. Voor een relatie in Zoeterwoude zijn wij op zoek n Vorkheftruckchauffeurs m/v Je functie: Je gaat vervoerseenheden laden en lossen, emballage naar colonnes aanvoeren en bierproducten naar opslaglocaties afvoeren. Het afhalen en verladen van reclamemateriaal behoort ook tot je taken. Je profiel: Je hebt een EVO-diploma. een C- en groot E-rijbe\vijs. en een afgeronde opleiding op lbo-niveau. De Nederlandse taal beheers je in woord en geschrift. Ook beschik je over ruime werkervaring op de heftruck. Je bent stressbestendig, flexibel inzetbaar in ploegendiensten en je werkt graag in teamverband. arbeidsovereenkomst voor Ons aanbod: Wij bieden in eerste instantie e bepaalde tijd. Interesse? Wil je meer weten over deze afwisselende baan? Neem dan contact op met Adecco Personeelsdiensten Leiden, Morssingel 7, telefoon (071) 51442 47. Serviat Projecten bv is een detacheringsorganisatie met specialisaties in onder meer techniek en automatisering. Serviat Projecten bv maakt deel uit van de internationale Adecco-groep. SEFMAT PROJECTEN De Centrale Organisatie Kinderopvang zoekt ten behoeve van kinderdagverblijf "de Petteflet" per I mei 1997 een HOOFD (28 uur) De Petteflet is een "levendig" kinderdagverblijf waar per dag, verspreid over 6 groepen, 70 kinderen in de leeftijd van 0 tot 4 jaar worden opgevangen. Er werken 24 vaste medewerkers in het team. Het hoofd is onder eindverantwoordelijkheid van de directeur van de COKL belast met de leiding van het kinderdagverblijf en heeft de verantwoordelijkheid voor het optimaal functioneren van de Petteflet Functie-inhoud: Bjnnen bovenstaande algehele verantwoordelijkheid is het hoofd verantwoordelijk voor: - de ontwikkeling van en zorg voor uitvoering van het pedagogisch-, het personeels- en het financieel beleid binnen het kinderdagverblijf begeleiding van het team; waarborging van ouderparticipatie en medezeggenschap van ouders; het uitvoeren van administratieve taken; een goed gebruik en onderhoud van de accomodatie; een goede samenwerking met het buro COKL en externe instanties. Het hoofd werkt nauw samen met het adjunct-hoofd dat belast is met de zelfstandige verrichting van een deel van de taken. Functie-eisen: - aantoonbare managementkwaliteiten; - bekendheid met sector kinderopvang; - visie op kinderopvang en kwaliteit; - goede communicatieve en sociale vaardigheden; - minimaal een afgeronde HBO-opleiding (bij voorkeur aangevuld met een managementopleiding) - minimum leeftijd 30 jaar. Wij bieden; - een uitdagende en afwisselende functie in een dynamische organisatie met zorg voor verantwoorde kinderopvang; - een aanstelling voor de duur van I jaar, met uitzicht op een vast dienstverband; - arbeidsvoorwaarden een salariëring conform CAO-Welziljn, salarisregeling Kinderopvang, Functie Hoofd A, salarisschaal 26-33. Telefonische informatie is te verkrijgen bij Roelanda van Dueren den Hollander op maandag 0 maart, donderdag 13 maart en vrijdag 14 maart van 09.00 - 12.00 uur onder telefoonnummer: 071 -5210533. Schriftelijke reacties voor 19 maart richten aan: Kinderdagverblijf De Petteflet, ta.v. de sollicitatiescommissie, Tamboerpad 2, 2316 ZW Leiden. SASSENHEIM Sassenheim is een gemeente met ruim 14.500 inwoners ligt centraal in de Randstad tussen de steden Amsterdam, Haarlem, Leiden en Den Haag. In verband met het vertrek van een van de medewerkers zoeken wij een medewerker bureau wonen m/v voor 36 uur per week Algemene informatie: De afdeling Bestuur en Wonen bestaat uit een drietal bureaus: Wonen, Bestuurs- en Juridische zaken en Burgerzaken. Er zijn binnen de afde ling in totaal 14 medewerkers werkzaam, waarvan 7 zijn verbonden aan het bureau Wonen. Het bureau Wonen houdt zich bezig met de ruimte lijke ordening, stads- en dorpsvernieuwing, bouw- en woningtoezicht, volkshuisvesting en economische aangelegenheden. Functie-iriformatie: U verricht vooral werkzaamheden in het kader van de Woningwet en de Wet ruimtelijke ordening, w.o. de behandeling van aanvragen bouw vergunningen, principe verzoeken en meldingen, de controle op de uit voering van bouwplannen, het behandelen van bezwaarschriften tegen bouwvergunningen, artikel 19 procedures e.d., de technische beoordeling van bouwwerken, werkzaamheden met betrekking tot aanschrijvingen en het zorg dragen voor de procedure inzake clandestiene bouw activiteiten en het gebruik van (illegale) bouwsels. Daarnaast behandelt u subsidie-aanvragen in het kader van de Wet Voor zieningen Gehandicapten. Ook het bijhouden van de bouwcartotheek behoort tot uw takenpakket. Functie-eisen: U moet minimaal beschikken over een afgeronde opleiding MTO-Bouw- kunde, aangevuld met kennis en/of ervaring op het bouwgebied (bouw en woningtoezicht en de toepassing van de Wet voorzieningen gehandi capten). U kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. U beschikt over een heldere schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid. Tenslotte verwachten wij van u een flexibele inzetbaarheid en een klant gerichte werkhouding. Overige informatie: Wij bieden u een aantrekkelijke en uitdagende functie. De gemeente Sassenheim past een flexibel beloningsbeleid toe. Afhankelijk van uw opleiding, ervaring en capaciteiten is een maximaal salaris bereikbaar van f 4.970,-- bruto per maand. Inlichtingen: Voor verdere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer J.W. Aardoom, hoofd van de afdeling Bestuur en Wonen, telefoon (0252) 24 22 42, toestel I 10 of bij mevrouw T.H. Aandewiel waarnemend hoofd van de afdeling Bestuur en Wonen, telefoon (0252) 24 22 42, toestel 111. Indien u belangstelling heeft voor deze functie, nodigen wij u uit uw schriftelijke sollicitatie te zenden aan het college van burgemeester en wethouders van Sassenheim, t.a.v. het stafbureau personeel en organisatie. Postbus 26, 2170 AA Sassenheim, onder vermelding van "vacature 1/5" in de linkerbovenhoek van de envelop. De reactietermijn sluit op 15 maart aanstaande. De gemeente Sassenheim wil met name vrouwen en personen uit minderheidsgroepen uitnodigen te^solliciteren. en arlem, Modellenmaker m/v Voor een berdrijf in de omgeving van Leiden zoekt Randstad een modellenmaker. De werkzaamheden bestaan uit het vervaardigen van modellen en matrijzen voor vacuumvormma- chines. U maakt gebruik van hout, aluminium en kunstof. kandi daten zijn bekent met o.a. (conventioneel) frezen, schuren en zagen. Een opleiding op MTS-nivo richting fijnmechanische- techniek of houtbewerking is noodzakelijk. Informatie bij Jeroen Smits, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Electromonteurs m/v Voor diverse installatiebedrijven in de omgeving van Leiden zoeken wij hulp- en zelfstandige elektromonteurs. De werkzaamheden bestaan uit het aanleggen van bedrijfsinstal- laties. U kunt ook ingezet worden op utiliteitsprojecten. Kandidaten zijn in het bezit van eigen handgereedschap een hebben minimaal een opleiding LTS-electrotechniek. Informatie bij Arwin Visser, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Laboranten m/v Voor een biofarmaceutisch bedrijf in Leiden dat geneesmiddelen ontwikkelt en produceert o.b.v. monoclonale antilichamen zoekt Randstad Laboranten met de opleiding MLO biochemie. Kandidaten hebben kennis en/of ervaring met HPLC, SDS-page, IEF en Elisa. Daarnaast zoekt Randstad kandidaten met de opleiding.MLO-microbiologie voor het bewerken van monsters. Voor beide vakatures moet men bereid zijn te werken in ploegendienst. Werkervaring met GLP normen is een pre. Informatie bij Jeroen Smits, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Technisch Magazijnbeheerder m/v Voor een bedrijf in de omgeving van Leiden is Randstad op zoek naar een monteur die tevens de functie van magazijnbeheerder gaat vervullen. Het bedrijf is gespecialiseerd in het samenstellen, repareren en reviseren van hijsgereedschappen. Naast het verrichten van bovengenoemde werkzaamheden zult u tevens verantwoordelijk zijn voor het beheer van het magazijn. Hieronder wordt verstaan het inklaren en verwerken van binnengekomen goederen, het verzendklaar maken van bestel lingen en het in- en uitladen van de vrachtauto's. Uw leeftijd ligt tussen de 18 en 22 jaar en u beschikt over een recent afgeronde LTS-opleiding, bij voorkeur richting metaal. De functie biedt uitzicht op een vast dienstverband. Informatie bij Arwin Visser, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Technisch verkoper binnendienst m/v Voor een groothandel in electronische apparaten zoekt Randstad een technisch verkopen binnendienst. U bent woordelijk voor de totale orderverwerking en tevens geeft i advies aan klanten. Geschikte kandidaten hebben een afgt opleiding MTS-E. Deze functie biedt uitzicht op et verband. Informatie bij Jeroen Smits, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Automatiserings Medewerker m/i Voor een relatie in Roelofarendsveen zoekt Randstad een automatiserings medewerker voor de buitendienst. U onder houdt en installeert computernetwerken bij notariskantoren! Kandidaten hebben minimaal een afgeronde MBO-opleidinc ruime ervaring met Novell-3.12. U beschikt over rijbewijs B. Informatie bij Jernen Smits, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Monteur m/v Een relatie van Randstad in de omgeving van Leiden heeft vacature voor een zeer ervaren monteur die zich bezig gaai houden met het (de-)monteren van diversesoorten landbr machines en tel- en verpakkingsmachines. U beschikt ove afgeronde opleiding op MBO-nivo, bij voorkeur MTS Werktuigbouw. Daarnaast heeft u enkele jaren relevante werkervaring. Informatie bij Arwin Visser, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. tv r m !gl Timmerman m/v mi Voor een internationaal biotechnologisch bedrijf in Leiden, gespecialiseerd in het ontwikkelen, produceren en verkoper geneesmiddelen op basis van monoclonale antilichamen, is Randstad op zoek naar een ervaren timmerman. Primair v\ aangenomen als timmerman voor alle werkorders met betrekking tot al het hang- en sluitwerk binnen het bedrijf. Daarnaast zullen de werkzaamheden bestaan uit het uitvoe t diverse hemelwaterafvoer- en rioolinspecties, het verier Clüi van ondersteuning bij diverse laswerkzaamheden en technis klussen. Je hebt een LTS opleiding plus een aanvullende ben q opleiding en tien jaar relevante ervaring. Je bent bekent me trespa en cocoon reparaties. Informatie bij Jeroen Smits, tel. (071) 523 60 03, JICl Leiden, Schuttersveld 9. ijjii De, !f/il erl ho ~ir randstad uitzendbureau U zorgt dat de bank perfect in balans is De Rabobank Aalsmeer is een bedrijf met ruim 100 medewerkers, belangrijke de lokale economie. De bedrijvigheid in het werkgebied, waarin 's werelds grootste bloemenveiling en de ligging binnen de Schiphol-regio, staat garant voor een grote dynamiek binnen de werkomgeving. medewerker financiële besturing m/v De Rabobank is een bank van ondernemer dus weten of zijn of haar plannen financieel klop pend te krijgen zijn, dan moet die snel en correct antwoord krijgen. Dat kunnen we alleen, als de cijfers van de bank zelf perfect in orde zijn. Dus verzorgt u als medewerker financiële besturing de financieel-econo- mische informatievoorziening tot in de puntjes. U stelt de begroting van de bank op, beoor deelt de resultaten en komt met zinnige voorstellen om de kosten te beheersen. Maar u bent vooral ook een deskundig adviseur voor uw collega's. U volgt het financiële nieuws op de voet en analyseert beleids- en investe ringsplannen. Geeft waar nodig kritisch commentaar, waardoor het management in staat is om juiste beslissingen te nemen. Op die manier zorgt u er samen voor dat de bank op koers blijft en kan bereiken waar ze voor staat: een bank zijn van mensen en voor mensen. U hebt een opleiding op HBO- niveau (Heao-BE of SPD). Het spreekt vanzelf dat u over de nodige financieel-economische kennis beschikt. U wilt in uw werk ook uw creativiteit, durf en sociale talent kwijt kunnen. Aan de kwaliteit van uw werk stelt u hoge eisen. U gaat secuur en effectief met informatie om en wei bent analytisch. Spreekt e schrijft helderen begrijpeliji ijJq u heeft er geen enkele moen mee in een fors tempo te *kloi De Bent u geïnteresseerd? Voor meer informatie kunti contact opnemen met de htfllg van Leur, Sectormanager Bi rijfs-management, 0297- 355303. Stuur uw sollicitatie en c.v, nen 14 dagen naar Raboban Aalsmeer, t.a.v. Personeel!! Opleidingen, Postbus 259, 1430 AG AALSMEER. Rabobanli Aalsmi' •leci eki Voor het bureau Interne zaken van de sector Middelen komen wij gr in contact met kandidaten voor de volgende functie - 18 L r per week Het werkterrein van het bureau interne zaken strekt zich uit over nagenoeg alle gemeentelijke taken op het gebied van het beheer van het gemeentehuis, de interne serviceverlening en het archiefbeheer. Binnen het bureau interne zaken is momenteel een vacature voor de functie van medewerker bodedienst. Het betreft een dienstverband 18 uur per week. Uitbreiding van het aantal uren behoort op tot de mogelijkheid. Functie-inhoud: - het verrichten van portiersdiensten; - het openen en sluiten van het gemeentehuis, inclusief de beveiliging; - het verzorgen van de postdistributie binnen het gemeentehuis, alsmede het incidenteel bezorgen van spoedeisende stukken buiten het gemeentehuis; - het ophalen en wegbrengen van'ppststukken van en naar I postkantoor; - het in ontvangst nemen van goederen en verzorgen van de verdere distributie; - het uitvoeren van huishoudelijke taken en het verrichten van kleine onderhoudswerkzaamheden; - het voorbereiden en verzorgen van vergaderruimten; - het verzorgen van koffie en thee ê.d. tijdens vergaderingen, receptief en officiële gelegenheden (ook in de avonduren en/of weekeinden); pledt - het assisteren bij en begeleiden van huwelijken inclusief het v bereiden en gebruiksklaar maken van de trouwzaal. U dient minimaal te beschikken over een opleiding op MAVO- of LB( niveau. Daarnaast beschikt u over een klantgericht en representatief I optreden, bent u aantoonbaar dienstverlenend, kunt u zelfstandig e teamverband werken en heeft u een flexibele instelling. Ervaring en/of kennis van (gemeentelijke) overheidsinstanties strekt td de aanbeveling. Ons aanbod: Deze functie biedt uw kwaliteiten in e 'olop de gelegenheid tot verdere ontwikkeling vi boeiende werkomgeving met enthousiaste collega's, waarbij initiatief zeer op prijs wordt gesteld. Er gelden uitstekende arbeidsvoorwaarden op basis van de collectievfl regelingen bij de sector gemeenten. Het salaris bedraagt (exclusief 8X1 vakantietoeslag) maximaal f 1.807,50 bruto per maand bij een dienstvl band van 18 uur (salarisschaal 4). Overige informatie: Voor nadere informatie over deze functie I kunt u contact opnemen met de heer J.J. Visser, hoofd bureau Interne Z telefoon (071) 342 82 20. Sollicitaties: Als u interesse heeft functie, nodigen wij u van harte I uw schriftelijke sollicitatie te zendf aan het College van burgemeester en wethouders van Rijnwoude, Postbus I 15. 2394 ZG Hazerswoude- Rijndijk, onder vermelding van het vacature nummer 97/04 in de linkerbovenhoek de enveloppe. iR

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 36