Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Kansen in tijdelijk werk onderzoeks- secretaresse m/v BEDRIJFSLEIDERS EN MANAGEt «öar* '5~srr-"-1 ZATERDAG 8 MAART 1997 U legt nu de basis om hem straks van advies te kunnen dienen aankomend financieel adviseur beleggings specialisme m/v De Rabobank is een bank van mensen en voor mensen. Met klanten werken we daadwerkelijk samen en bouwen we een relatie op waar ze beter van worden. Maar het betekent ook dat we ons intern ontwikkelen. En de ruimte bieden aan jong, enthousiast talent. Als aankomend financieel adviseur start u in een binnendienstfunctie, waar u een stevige basis legt om het vak goed te leren. U onder steunt een (senior) financieel advi seur en een beleggingsspecialist, weet flink.van aanpakken, volgt de nodige studies en ontwikkelt zich in anderhalf jaar tot een zelf standige adviseur. Eventueel door loopt u eerst nog een traineeship van drie maanden. Als financieel adviseur met beleg gingsspecialisme behartigt u daarna de belangen van uw klanten, en speelt u creatief in op verkoop mogelijkheden en -kansen. Zodat het vermogen van uw klanten groeit. Op die manier kunt u zich zelf en de bank ook weer verder ontwikkelen. In onze organisatie is ruimte voor initiatief en creativiteit en er heerst een collegiale, open werksfeer. Het werkgebied van Rabobank Noordwijk is dyna misch. Onze actieve opstelling resulteerde in een sterke groei van ons marktaandeel. U heeft een hbo- of academisch opleidingsniveau, en affiniteit met dienstverlening op het gebied van beleggingen. Uw commerciële en communicatieve vaardigheden zi)n Rabobank Noordwijk uitstekend. U bent klantgericht, ondernemend, representatief en ambitieus. Bent u geïnteresseerd? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mr. G.J. Bezemer, directeur, telefoon (071) 364 06 01. Stuur uw sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar Rabobank Noordwijk, t.a.v. de heer G.J. Bezemer, Postbus 18, 2200 AA Noordwijk. Inschrijfavond administratief personeel Op donderdagavond is Randstad in Leiden geopend voor administratief personeel. Wij zijn onder andere op zoek naar typisten, secretaresses, boekhouders en administratief medewerkers. De vestiging is geopend tot 20.00 uur. U kunt zich op deze avonden laten inschrijven of bespreken wat uw mogelijkheden zijn. Informatie bij Linda de Ridder, tel. (071) 523 47 40, Leiden, Schuttersveld 9. Assistent accountant m/v Voor deze functie zoeken wij ambitieuze kandidaten die naast een baan als assistent accountant een opleiding willen volgen tot register accountant. U heeft een afgeronde VWO- of HEAO- opleiding en u beschikt, uiteraard, over een goed cijfermatig inzicht, analytisch denkvermogen en goede sociale vaardig heden. Kandidaten die een studie Wiskunde, Economie of Rechten vroegtijdig hebben beëindigd en interesse hebben in de accountancy kunnen ook reageren. Neem contact met ons op voor meer informatie over de functie inhoud en het opleidings informatie bij Annemarieke Roling, tel. (070) 387 00 07, Voorburg, Parkweg 18. Behandelaar m/v Voor een uitkeringsinstantie zijn wij op zoek naar een kandidaat voor het verzamelen en toetsen van financiële gegevens voor de dièntendossiers. Verder voert u de correspondentie en onder houdt u contacten met cliënten, instellingen en instanties en bewaakt u de termijnen en de voortgang van de behandeling. Heeft u een HAVO of VWO opleiding met wiskunde in het pakket en daarnaast kennis van sociale verzekeringen, dan is deze functie voor lange tijd misschien iets voor u! Informatie bij Harriëtte Bakker, tel. (071) 523 47 40, Leiden, Schuttersveld 9. Administratief medewerker m/v Bij de stafafdeling Personeel Organisatie van een overheidsin stelling in de omgeving van Leiden is een duobaan beschikbaar. Voor 18 uur per week zoeken wij een ervaren administratief medewerker voor de front-office. U bent verantwoordelijk voor de salarisadministratie en u bent in eerste instantie het aanspreekpunt over rechtspositieregelingen. Een afgeronde opleiding op MBO-niveau, aangevuld met applicaties op het vakgebied zijn een vereiste. Tevens heeft u ervaring met een geautomatiseerd personeelsinformatiesysteem. Informatie bij Tanja van Bezooijen, tel. (071) 516 51 01, Leiden, Schuttersveld 9. Telefoniste/Receptioniste m/v Voor een groot bedrijf in Voorschoten zijn wij op zoek naar een telefoniste/receptioniste. Wij bieden een full-time baan aan voor onbepaalde tijd met uitzicht op een vast dienstverband. Voor deze functie gelden de volgende eisen: ervaring in een soortge lijke functie en met een telefooncentrale met meerdere lijnen, vloeiend engels spreken, leeftijd van 20 tot 25 jaar, een repre sentatief uiterlijk, aanpakkersmentaliteit. De werktijden zijn van 08.45 tot 17.15 uur. Bent u de telefoniste/receptioniste die kan meedenken en een open, dienstverlenende instelling heeft? Neem dan snel kontakt met ons op. Informatie bij Marie-Louise Corvers, tel. (071) 561 85 43, Voorschoten, Schoolstraat 95. Schoonmaker m/v Voor een bedrijf dat gespecialiseerd is in het reinigen van tapijten, wanden en plafonds op locatie zoeken wij een medewerker. Vanuit Noordwijk vertrekt u naar de desbe treffende locatie waar u alleen of in teamverband aan het werk gaat. u dient een flexibele instelling te hebben, want het gaat hier zeker niet om een 9-5 baan. De wéVktijden kunnen verschillen van 06.00 tot circa 21.00 uur, afhankelijk van de drukte. In eerste instantie gaat het om ongeveer 20 uur per week, maar het is heel goed mogelijk dat u voor meer uren ingepland wordt. Bent u representatief, in bezit van een rijbewijs en zelfstandig, bel dan voor meer informatie of kom snel langs. Informatie bij Wendy Wassenaar, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. medewerkerster tuincentrum m/v Wie is de vriendelijke, stressbestendige en representatieve medewerkster die graag in een tuincentrum in Oegstgeest wil werken? Heeft u kennis van kamerplanten en kassa-ervaring en vindt u het leuk om in een informele werksfeer werkzaam te zijn, dan is deze functie u op het lijf geschreven. Vlot, betrouwbaar, representatief zijn sleutelwoorden voor het goed functioneren binnen dit bedrijf. Het betreft een full-time functie tot aan hèt einde van de zomer. Als u denkt de geschikte kandidaat te zijn; neem dan zo spoedig mogelijk contact met is op. Docenten m/v Voor een internationale school in de omgeving van Leiden zijn wij op zoek naar eerste en tweedegraads docenten. Er zijn volop mogelijkheden voor zowel ervaren als onervaren docenten die sterk in hun schoenen staan. Vindt u het een uitdaging om voor de klas te staan, stuur dan uw schriftelijke reactie met curriculum vitae. Informatie bij Harriëtte Bakker, tel. (071) 523 47 40, Leiden, Schuttersveld 92316XG. Winkelmedewerkers m/v Ben jij op zoek naar een vaste baan bij een groot winkelbedrijf, reageer dan snel. Voor een grote discount winkelketen in Zoeterwoude-Rijndijk zijn wij op zoek naar twee medewerkers op de afdeling kassa en gordijnen. Ervaring op dit gebied is niet direkt noodzakelijk. Een flexibele instelling en aanpakkersmenta liteit is wel zeer belangrijk voor deze functie. De baan biedt uitzicht op eerl contract voor 13 tot 30 uur. Ben je niet ouder dan 23 jaar en herken je jezelf in bovenstaand profiel, kom dan even bij ons langs of bel voor meer informatie. Informatie bij Susanne Rosman, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. Magazijnmedewerkers m/v Voor diverse bedrijven zijn wij regelmatig op zoek naar gemoti veerde magazijnmedewerkers. De werkzaamheden bestaan onder andere uit het klaarzetten van orders aan de hand van een orderlijst. Spreekt en leest u goed Nederlands en wilt u aan de slag neem dan contact met ons op. Er zijn zowel part-time als full-time mogelijkheden. Informatie bij Sabine Slappendel, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. Medewerker kunststofproduktie m/v Voor een groot industrieel bedrijf in Noordwijkerhout zijn wij op zoek naar medewerkers voor de afdeling kunststofproduktie, waar plasticfolie gemaakt wordt voor de produktie van bloemenhoezen en andere toepassingen. U gaat folierecepten en machines instellen. Wij zoeken kaniddaten met een MTS- diploma (procestechnologie/WTB/electro) of gelijke LTS met enige jaren ervaring in een soortgelijke functie. U heeft ervaring met meet- en regeltechniek. Verder bent u een echte aanpakker, in bezit van eigen vervoer en bereid in 4 ploegen te werken. Bent u geïnteresseerd in deze full-time, op termijn vaste baan, reageer dan snel! Informatie bij Lotje Vis, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Drukkerijmedewerkers m/v Voor een sterk groeiend internationaal produktiebedrijf in Noordwijkerhout zijn wij op zoek naar grafische medewerkers, die eventueel ook kunnen optreden als meewerkend voorman. De werkzaamheden vinden plaats in een produktiebedrijf met een eigen grafische afdeling. De werktijden zijn in drie ploegen (07.00-15.00/15.00-23.00/^3.00-07.00 uur), van maandag tot en met vrijdag. Het gaat om een aanstelling met uitzicht op vast dienstverband. Het gaat om alle voorkomende werkzaamheden in de drukkerij met als belangrijkste succesfactoren de kwaliteit van het geproduceerde drukwerk en de kwantiteit. De eisen voor deze functie zijn ruime grafische ervaring, in bezit van eigen vervoer, bereidheid om in ploegen te werken. Informatie bij Lotje Vis, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Lamineur m/v Voor een fabrikant van plastic folie in Noordwijkerhout zieken wij met spoed een zeer ervaren lanimeur. Leeftijd maakt niet uit, belangrijker is enthousiasme en doorzettingsvermogen. U dient ruime ervaring te hebben op het gebied van machinaal lamineren en kennis te hebben van de diverse lijmen, harsen, verfsoorten en eigenschappen. Het betreft een uitdagende, zelfstandige baan met uitzicht op een vast dienstverband. Bent u bereid om in 3 ploegen te gaan werken, en in bezit van eigen vervoer, neem dan snel kontakt met ons op. Informatie bij Lotje Vis, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Bouwkundig Opzichter m/v. U gaat zich bezighouden met het behandelen en afwerken van mutaties en het aannemen en (doen) uitvoeren van klein dagelijks onderhoud bij een woningbouwvereniging. In deze, gevarieerde, functie heeft u veel contacten met bewoners en aannemers. Heeft u een afgeronde opleiding MTS-Bouwkunde en werk- en/of stage-ervaring bij een woningbouwvereniging, reageer dan direct. Het betreft een fulltime opdracht voor minimaal 3 maanden. Informatie bij Annemarieke Roling, tel. (070) 387 00 07, Voorburg, Parkweg 18. Gevelreinigers m/v Voor diverse locaties in Noordwijk zijn wij op zoek naar twee gevelreinigers. Het werk bestaat voornamelijk uit het schoon spuiten van gevels met een hogedrukspuit of zandstralen. Wij zoeken twee kandidaten waarvan één in het bezit van groot rijbewijs in verband met het vervoeren van materialen met een vrachtwagen. Heb je geen last van hoogtevrees, geen moeite om lange dagen te maken en voor lange tijd beschikbaar, kom dan langs of bel voor meer informatie. Informatie bij Wendy Wassenaar, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Teamleider m/v Voor een verzorgingstehuis in Noordwijk zoeken wij een afdeling van 31 bewoners een teamleider. Naast het verrichten van directe bewonerszorg en verantwoordelijkheid voor de organisatie en coördinatie van de dagelijkse zorg, bent u verant woordelijk voor een doelmatige en efficiente uitvoering van de taakstelling van de afdeling. U geeft leiding aan het team in df vorm van een coachende en begeleidende rol. Vereisten zijn een diploma A/B-verpleegkunde of een ziekenverzorgende met kaderopleiding, goede communicatieve en leidinggevende vaardigheden. Daarnaast dient u enige affiniteit te hebben met verzorgingstehuizen. Is deze baan iets voor u, bel dan snel. Informatie bij Wendy Wassenaar, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. A-verpleegkundigen m/v Voor een farmaceutisch bedrijf in Leiderdorp zijn wij op zoek naar ervaren A-verpleegkundigen die op oproepbasis inzetbaar zijn voor onregelmatige diensten. U begeleidt de vrijwilligers die meedoen aan geneesmiddelenonderzoek. Tot uw taken behoren onder andere het nauwkeurig en stipt uitvoeren van controles, het maken van ECG's en de administratieve afhandeling hiervan.. Als u ervaring heeft en flexibel inzetbaar bent, neem dan zo spoedig mogelijk contact met ons op. Informatie bij Jacqueline van der Jagt, tel. (071) 523 53 60, Leiden, Schuttersveld 9. Fastfoodmedewerker m/v Voor een fastfoodbedrijf in het centrum van Leiden zoeken wij met spoed een medewerker voor ongeveer 20 uur per week. De werktijden zijn tussen 17.00 uur en 23.00 uur 's avonds. Uw werkzaamheden bestaan, in wisseldienst met uw collega's, uit het verkopen en het bakken/frituren van snacks. Voor deze functie zoeken wij een representatieve en vlotte kandidaat met bij voorkeur enige ervaring op dit vakgebied. Leeftijd, 20-30 jaar. Bent u geïnteresseerd in deze functie voor lange tijd, reageer dan snel! Informatie bij Jolanda Holen, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. Restaurantmedewerker m/v Voor een relatie in het centrum van Leiden zoeken wij met spoed een restaurantmedewerker. Het restaurant werkt volgens het free-flow buffetsysteem. Voor dit bedrijf staan kwaliteit van zowel de maaltijden en snacks, als van de dienstverlening hoog in het vaandel. De werktijden variëren tussen 6.30 uur en 23.00 uur. De werkzaamheden bestaan uit het bevoorraden van de buffetten, het bereiden van eenvoudige snacks, en het adviseren en serveren van klanten. De kandidaat die wij voor deze functie in gedachten hebben, heeft enige horeca ervaring, is represen tatief en dienstverlenend en wil graag 20 tot 38 uur per week werken, de voorkeur gaat uit naar iemand tussen de 20 en 30 jaar. Dit is een baan voor lange tijd. Informatie bij Jolanda Holen, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. Zelfstandig werkend kok m/v Voor een relatie in het centrum van Leiden zoeken wij met spoed een zelfstandig werkend kok. U werkt in een klein team, en u bent verantwoordelijk voor de koude en warme bereiding van voornamelijk convenience produkten. U heeft een SVH- of soortgelijke opleiding afgerond, bent representatief, en u heeft een dienstverlenende instelling. De werktijden variëren tussen 11.00 uur 's ochtends en 23.00 uur 's avonds, zowel op werkdagen als in het weekend. Dit is een fulltime functie voor zeer lange tijd. Informatie bij Frank Mahieu, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. Winkelmedewerkster m/v Voor een bloemenwinkel in Voorhout zoeken wij een medewerkster van 17/18 jaar. Het gaat om een full-time baan met uitzicht op vast dienstverband. U dient vrijdagavond en zaterdag beschikbaar te zijn. De werkzaamheden bestaan uit het samenstellen van boeketten, opmaken van bloemstukken, bijhouden van de winkel en alle overige bijkomende werkzaam heden. Eisen zijn een agrarische opleiding, eventueel aangevuld met diverse bloemschikcursussen of affiniteit met bloemen/planten.Bent u representatief, klantvriendelijk, zelfstandig en heeft u groene vingers, bel dan voor meer infor- ->r randstad uitzendbureau Divisie 1 - Heelkunde De afdeling Heelkunde van het AZL vraagt voor de Vaatregistratie van de Nederlandse Vereniging van Vaatchirurgie een: (minimaal 4 dagen per week) Vac.nr. 97.L.07.10.LD De Nederlandse Vaatregistratie is een door de Nederlandse Hartstichting gesubsidieerd project waarin voor wetenschappelijk onder zoek op een centrale plaats gegevens worden vastgelegd over vaatoperaties. Een groot deel van de Nederlandse vaatchirur- gische klinieken neemt aan het onderzoek deel. De vaatregistratie is ondergebracht bij het trialbureau van de afdeling Heelkunde van het AZL. Functie-inhoud: - ondersteunen van de datamanager bij de dagelijkse werkzaamheden; - continuïteit van de telefonische bereikbaar heid van het onderzoeksbureau; - adequate afhandeling van de dagelijkse formulierenstroom; - invoeren van de onderzoeksgegevens in een geautomatiseerd bestand; -vervangen van datamanager bij diens afwezigheid; - overige secretariële en administratieve werkzaamheden. Functie-eisen: - HAVO/VWO-opleiding - (medisch) secretaresse-opleiding en/of enige jaren relevante ervaring, bij voorkeur in een soortgelijke functie; - ervaring met geautomatiseerde gegevens verwerking; - ervaring met tekstverwerking (WP 6.0); - goede'organisator die zelfstandig kan werken; - goede contactuele eigenschappen. Salaris: maximaal f 3.595,- bruto per maand bij een voltijdsaanstelling (schaal A5 RRAZ). De aanstelling geschiedt ten laste van de Nederlandse Hartstichting in een tijdelijk dienstverband voor een periode van een half jaar, met de mogelijkheid tot verlenging. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door prof. dr. J.H. van Bockel, hoofd sectie vaatchirurgie (071 - 526 36 10) of anders bij drs. W. Zuijderduin, datamanager (071"- 526 45 61). Reacties op deze advertentie kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan het Academisch Ziekenhuis Leiden, i t.a.v. de heer H.L.R Mauer, hoofd Personeel Organisatie divisie 1K6-Q. M EUROPA PARKET b.v. behoort tot een Nederlands concern met vestigin gen In Nederland en daarbuiten. Het concern houdt zich bezig met grootschalige fabricage. Import ex port groothandel en detailhandel op het gebied van parket en an dere harde vloerbedekkingen. Door de combinatie van deze acti viteiten groeit het concern voortdu rend sterk. Zo is het concern recent genomineerd voor een notering b!| de 500 grootste banenscheppers van Europa I £*4#^ EUROPA PARKET De sterke groei vraagt om een uitbreiding van ons management Zowel bi hoofdvestiging als bi| de bestaande en geplande nieuwe vestigingen Nederland Is ruimte voor aktleve mensen met de luiste vaardigheden. Wi| zoeken: voor verkoop, logistiek en parketplaatsing. Wl| vragen: kennis en vaardigheden op de genoemde terreinen. Bij vi ervaring in de parketbranche. Wl| bieden: een aantrekkelllke baan met doorgroeimogelijkheden. Indien u meent over voldoende opleiding, ervaring en capaciteiten te nodigen wl| u uit om met ons over uw mogel!|kheden bl| ons bedrl|f te U kunt uw brief met uw cv en motlvade sturen naar: Versteeg-Plelter Beheer bv. ta.v. Drs. I.O.M. Versteeg Postbus 80 3770 AB BARNEVELD en Economische zaken tVBOM/Ea '-^MF-fuRIDlSCH SuZAKEN mv Q ji* o6f week wSt Afhankelijk van lee essgg&ssss*»»* vpom/ez, tel- Oesolbotauetermon rtig97 zijn geplat op 2 niet op| De sohiciw»- maart 199/. zijn gepland deze advertentie wordt n,et op Acquisitie naar aanleiding van deze gesteld. RIJNSBURG c y

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 32