Personeel Personeel Personeel Personeel Personee ooq Plantenkwekerij de Hulsthof J MACHINIST een medewerker m/v WE HEBBEN. VERSTERKING NODIG BOUWKUNDIG TEKENAARS M/V DIGIIS lüi ZATERDAG 8 MAART 1997 ft Mm BETONPOMPEN Faber Betonpompen is een toonaangevend bedrijf in het verhuren van betonpompen en het leveren en aanbrengen van schuimbeton. Voor haar vestiging te Zoeterwoude zijn wij wegens uitbreiding op korte termijn op zoek naar een: die na een interne opleiding zelfstandig op een betonpomp kan worden ingezet door het gehele land. Wij zoeken iemand: - van ca. 25-30 jaar - in bezit van groot-rijbewijs B/C (chauffeursdiploma is niet nodig) - met inzet en flexibiliteit - die zelfstandig kan werken - met verantwoordelijkheidsgevoel Wij bieden: - vrije en zelfstandige baan - prettige werksfeer - prima salaris Sollicitaties schriftelijk of telefonisch kunt u richten aan: FABER HOLLAND B.V. Produktieweg 52 2382 PD Zoeterwoude t.a.v. de heer R. Faber Tel. (071) 541 73 57 Pilarenlaan 65,2211 WS Noordwijkerhout Gevraagd: 20 jaar. Voor onze nieuwe gespecialiseerde vaste plantenkwekerij zoeken wij een jonge en handige-medewerker die een mooi vak wil leren. Hierbij denken wij aan iemand die - affiniteit heeft met planten en de natuur - beschikt over contactuele vaardigheden - zich mede verantwoordelijk voelt voor een goed produkt - in bezit is van een klein rijbewijs Indiensttreding: zo spoedig mogelijk. Wij bieden een goed salaris, een prettige werksfeer en goede toekomstmogelijkheden. Heeft het jouw interesse? Schrijf dan een sollicitatiebrief aan Piet Lommerse, 2211 WS Noordwijkerhout, Pilarenlaan 65. Tel. 0252-372337 na 18.00 uur een Sjartec te Leiden is een dynamische groothandel in sanitair tegels, metaal en installatiematerialen werkend met een enthousiast team van ca. 30 personen. I Ter ondersteuning in de sanitair- en tegelshowroom zoeken wij: ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER (m/v) De persoon die ons voor ogen staat ondersteunt de showroomverkopers door het uitwerken van offertes en orderbevestigingen per computer. Omdat de werkplek zich op de showroom bevindt, denken wij aan een representatief iemand die bij drukte kan bijspringen door cliënten aan te spreken. Werken op zaterdag dient hierdoor bespreekbaar te zijn. Snelheid en accura tesse en een commerciële instelling zijn onontbeerlijk voor deze functie. Gevoel voor woninginrichting is eeh voordeel! Doorgroei naar meer verantwoordelijkheid ligt binnen de mogelijkheden. Opleidingsniveau MEAO, uitstekende kennis van het Nederlands, goede typevaardigheid en enige ervaring binnen het bedrijfsleven worden gevraagd. Voor de verkoop binnendienst: een TELE-SALES MEDEWERKER (m/v) Dagelijks werk voor deze telefonisch verkoper is het onderhouden van contacten met Sjar- tec's cliënten d.m.v. de telefoon. Orders worden ingevoerd en afgehandeld middels de com puter. Voor deze plaats denkt Sjartec aan een flexibel, accuraat en goed in teamverband werkend persoon, die communicatief vaardig is in woord en geschrift. Kennis van de markt en het assortiment in installatiematerialen, sanitair en c.v. is een pre. Typevaardigheid en affi niteit met automatische gegevensverwerking zijn gewenst. Sjartec biedt het salaris dat past bij de zwaarte van deze functies, tezamen met goede secun daire arbeidsvoorwaarden Binnen het bedrijf bestaan mogelijkheden tot doorgroei en er heerst een uitstekende werksfeer. Is èên van bovenstaande functies u op het lijf geschreven, richt dan uw sollicitatiebrief met C. V aan Sjartec, Postbus 404, 2300 AK LEIDEN t.a.v. de directie. De sollicitalietermijn sluit 10 dagen na plaatsingsdatum. bannen/ioefcen/toeif/eui 'Q'e •'M'ofiifatfl 'feidetdoïfi Voor onze keuken zijn wij op zoek naar een ZELFSTANDIG WERKEND KOK (m/v) (38 uur per week) afgeronde SVH opleiding leeftijd tol 23 jaar ervanng strekt lot aanbeveling gevoel voor gastvrijheid en teamgeest Wij bieden u een afw isselende baan, salaris conform Horeca CAO en gunstige arbeidstijden (geen dienst op zaterdag en zondag) PANNENKOEKENBAKKER (38 uur per week) ervaring in horeca of banketbakkerij gewenst stressbestendig leeftijd tot 23 jaar gevoel voor gastvrijheid en teamgeest Wij bieden u een afwisselende baan, salaris conform Horeca CAO en gunstige arbeidstijden met een wisselend dienstrooster Voor ons restaurant zijn wij op zoek naar SERVEERSTERS/SERVEERDERS (20,32 en 38 uur per week) ervaring in restaurantbedrijven gewenst leeftijd tot 23 jaar gevoel voor gastvrijheid en teamgeest Wij bieden u een afwisselende baan, salaris conform Horeca CAO en gunstige arbeidstijden met een wisselend dienstrooster Mocht het bovenstaande u aanspreken, stuurt u dan uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van curricuh Pannenkoekenboerderij De Hooiberg p/a Steenstraat 47 2312 BV Leiden t.a.v. dhr. G. S. Nagtegaal telefoon 071-5322687 et de heer G S Nagtegaal contact Visser Smit Hanab is een werkmaatschappij van Koninklijke Volker Stevin en voert werken uit op het gebied van gas- en waterleidingen, kabels, installatiebouw, stadsverwarming, wegkruisingen en zinkers. Voor ons vestigingskantoor te Bolnes (Ridderkerk), alsmede voor de kantoren te Zoeterwoude en Heerhugowaard zijn wij op zoek naar: - Voorlieden Kabels en Leidingen in het bezit van het diploma vakkracht buizenlegger of distributie monteur G/W Intechnium of vakman kabelwerken leidinggevende capaciteiten goede communicatieve vaardigheden ervaring in soortgelijke functie in bezit van rijbewijs BE. (ass.) Fitters fitters: in het bezit van het diploma vakkracht buizenlegger of distributiemonteur G/W Intechnium ass. fitters: in het bezit van het diploma vakman buisleidingen of ass. distributiemonteur G/W Intechnium fitters moeten zelfstandig kunnen werken ervaring in soortgelijke functie in bezit van rijbewijs BE. - Kabelwerkers/Grondwerkers in het bezit van het diploma vakman kabelwerken en/of ervaring in soortgelijke functie. - E-Monteurs in het bezit van het diploma monteur laagspanningsnetten ervaring in laagspanningsmontages moet zelfstandig kunnen werken in bezit van rijbewijs BE. Voor alle functies geldt dat wij op zoek' zijn naar gemotiveerde, flexibele kandidaten die woonachtig zijn in de provincie Zuid- of Noord-Holland. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan Visser Smit Hanab bv, t.a.v. de afdeling Personeel Organisatie, Rietgorsweg 6, 3356 LJ Papendrecht. Voor nadere informatie kunt u tijdens kantooruren telefonisch contact opnemen met de afdeling Personeel Organisatie, de heer E. de Leeuw, telefoonnummer 078-6417271. Visser Smit Hanab bv Rietgorsweg 6 3356 LJ Papendrecht. Teidem B. V./Doncawear Een internationaal georiënteerd textiel-importbedrijf zoekt per direct een jonge, enthousiaste en service gerichte COMMERCIEEL MEDEWERKER M/V Tot zijn/haar afwisselende taak behoort o.a. verkoop binnendienst, begeleiding van verkooporders en uitlevering, eerste aanspreekpunt voor afnemers en ondersteuning van onze buitendienst verkoop en buitenlandse kantoren. Profielschets: - opleiding: hbo-niveau; - goede beheersing van de engelse en duitse taal; - leeftijdsindicatie 24-30 iaar; - ervaring in een soortgelijke commerciële functie; - accuratesse, inzet en communicatief sterk. Belangstelling voor deze uitdagende functie?, neem dan per omgaande contact op met de heer P. M. L. Ikkersheim, Tel. 071 -5899245 of schrijf naar Teidem B.V,/Doncawear, Postbus 180, 2350 AD Leiderdorp. Ervaren, enthousiaste werkvoorbereider/kalkulator middelbare of hogere bouwkundige opleiding bereidheid tot volgen van cursussen ervaring met kalkulatieprogramma's ruime ervaring en praktijkkennis goede contactuele eigenschappen en representatief voorkomen, rijbewijs B-E primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden gezellig team prettige werkplek prima doorgroeimogelijkheden bouwbedrijf HOP b.v. t.a.v. dhr. AaM. Bakker Kabelbaan 3 2352 BL Leiderdorp Tel. 071-5811811 Architectenbureau D.T. T. van Manen b.v. is een landelijk opererend architectenbureau, dat zich bezighoudt met het ontwerpen, bouwkundig uitwerken en begeleiden van bouwprojecten als winkelbedrijven, banken, kantoorgebouwen en woningen. Door een groeiend aantal projecten in voorbereiding en uitvoering, zoekt ons bureau op korte termijn: Vereiste: MTS-Bouwkunde met tekenervaring. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden verzonden naar: Architectenbureau D. T. van Manen b.v., Postbus 54, 2200 AB, Noordwijk. Pak dan deze uitdaging a an Door onze succesformule van directe keukenverkoop rechtstreeks vanaf de fabriek, zijn wij voor diverse regio's op korte termijn op zi TOPVERKOOPSTERS TOPVERKOPERS leeftijd 25 tot 35 joor leem/d 25 tot 35 laar voor diverse rayons I Nederland •mimmiil leeftijd 25 lol 38 joor, minimaal 5 jaar leidinggevende ervaring vereist °ple'ding •minmioa' verkoopervoringisr Wij bieden u: «uilsH ris bij gebleken y j voor demonstreren von diverse huishoudelijke apparaten en verkoop- auto van de zook *i oktiviteiten voor 3 avonden in de week en de zoterdog) produel- en sales-bi VERKOOPLEIDER DEMONSTRATRICES (PART-TIME) Geïnteresseerd? Stuur dan uw brief met pasfoto en (V naar: ^(eukenfabriek Alpine, Centrale Personeelsadministratie Postbus 280, 7460 AG Rijssen Accountancy Belastingadvies Administraties Salarisadministraties Bonnikeplein 16 2201 XA Noordwijk Postbus 220 2200 AE Noordwijk tel. :071-3649990 fax: 071-3619189 Van den Broek Accountants B.V. Van den Broek Accountants is een jong en groeiend (regist accountantskantoor gevestigd te Noordwijk. Ondanks onze groei blijft kleinschaligheid ons uitgangspqiiTe Wij zijn actief in de gehele regio en vinden onze cliënten vc in het midden- en kleinbedrijf en de familiebedrijven. Wij onderscheiden ons door dienstverlening van hogekwa tegen redelijke en vooraf vastgestelde prijzen. Als gevolg van een groeiend aantal opdrachten zijn wij pp naar: beginnende assistent-accountau en gevorderde assistent-accountan Voor beide functies is een positieve en cliëntgerichte instel een voorwaarde. Voorts dienen kandidaten te beschikken» communicatieve vaardigheden. Beginnende assistenten minimaal te beschikken over een afgeronde VWO- of Heao-opleiding. Gevorderde assistenten hebben minimaal jaar ervaring op een accountantskantoor. Wij bieden een zeer afwisselende functie in een team met enthousiaste en gemotiveerde collega's. Uw handgeschre sollicitatiebrief voorzien van CV zien wij graag op korte ten tegemoet. Voor telefonische informatie vraagt u naar: de heer C. van den Broek RA of de heer drs. A. R. Kammen Deze succesvolle onderneming behoort tot de Samenwerkende Dirk van den Broek Bedrijven en exploiteert supermarkten in de Randstad. Wij vragen voor ons hoofdkantoor in Lisse een: SECRETARIAATSMEDEWERKER m/v (full-time) Als secretariaatsmedewerkster bent u drie dagen per week werkzaam op de afdeling Personeelszaken en assisteert u twee dagen per week het Secretariaa Het takenpakket van deze zeer afwisselende functie bestaat voornamelijk uit administratieve ondersteuning waaronder het afhandelen van correspondents i en het uitwerken van verslagen voor meerdere staffunctionarissen en het verzorgen van de personeelsadministratie op onze afdeling Personeelszaken. Wij vragen iemand in de leeftijd tot 20 jaar die: een administratieve opleiding heeft gevolgd met handelscorrespondentie enige werkervaring heeft opgedaan accuraat kan werken stressbestendig is een flexibele instelling heeft kan werken met WP 5.1 en Words. Wij bieden: een prettige werksfeer goede studiefaciliteiten arbeidsvoorwaarden conform VGL-C.A.O een 37-urige werkweek. BELANGSTELLING? Richt dan uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae aan: Digros B.V., t.a.v. mevr. W. Lampo, Personeelsfunctionaris, Postbus 187, 2160 AD Lisse. Sluitingsdatum 22 maart 1997

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 26